Új privát üzeneted érkezett!

Kép

Kép

Kép

Kép


Kép
ibm
 
 



Nici: Szépséges Lilikéd! Köszönjük a képeket, máskor is hozz! (Viki tuti segít máskor is :lol: )
Köszi, hogy öntöd belém a lelket, most rámfér. :(

akata: Épp ez a furcsa, hogy nem. Mióta ideköltöztünk, eleinte 2x kelt fel este enni, de utána pár nap elteltével csak egyszer, és jókat aludt. Ezért nem értem, most mi történhetett vele. Orvosi szemmel; szerinted lehet olyan, hogy valami betegségevan, csak nem nyilvánul meg szembeötlő tünetekben? Annyira utálom, hogy nem tudok rájönni, mi baja van. :(

Légzésfigyut mi nem használtunk, mert amikor megszületett Lea, jó darabig velem aludt, vagy a mózesében egy méterre tőlem, plussz pénzünk sem igazán volt rá, utána meg nem vettünk. :oops:
fmarti
 
 

 
 

Vkata!

Önbizalomnövelő tréning Neked, drága! :wink: 8)

[quote="andkata"] írta:andkata
[quote="véda d."]
írta:
véda d.
(És Vkatust is! Lehetne bármikor az Év arca :D )



Egyetértek! :wink:
Vendég
 


bogolya!

[quote] írta:már bocs, de konkrétan melyik mondata utalt Timinek arra, hogy bárki felelőtlen, vagy egyéb "vádak"? aki megtalálja linkelje már be... mert sztem csak elmondta a véleményét.


Te mondtad meg a tutit! Ezt akartam kérdezni, hogy Ami miért pont Timi véleményén húzta így fel magát!! :roll: Én ugyanolyan véleményt írtam mint Timi, csak rövidebben, és Nicike is!

d.dodó
 
 


[quote="nicike"]B írta:nicikeogolya! Zárjuk le....


Egyetértek! Kép

Áronci nagyon tuti a hófotelben!!!! Ennél szebb laptetőt már régen láttam!
20150601134430
 
 


Nicike, nagyon szép kislányod van :D :D
Vendég
 


Lányok!
Én nem akarok beleszólni, de Ami lezárta, Timi lezárta....Akkor mért kell még feszegetni?????
Nincs veszekedés,mindenki happy :lol:

nicike
 
 


Ami!
Nagyon jók a képek! Jó nagy hó van nálatok! És szupi a hófotel is!

d.dodó
 
 


Légzésfigyunk nincs, nem is volt....

d.dodó
 
 


Köszi Viki! :wink:

Ünnepélyesen kijelentem mindenki megnyugtatására,hogy Timivel már régen rendeztük sorainkat priviben úgyhogy mindenki nyugodtan átugorhatja a témát! :wink:
Remélem ezennel tényleg lezárt az ügy !

Kép


Kép
ibm
 
 


[quote]N írta:incs veszekedés,mindenki happy


és áramlik a csíííííííííííííííííííííííííííííííííííííí

Kép , Kép , Kép
20150601134430
 
 


Timi, Ami!
Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép
20150601134430
 
 


Na sziasztok!!

Most sincs sok időm, Mütyke ébren.

Jól vagyunk, csak apa itthon volt, sokat agyaltunk a költözéssel kapcs.-ban. Már a kutyákat is kinéztük, amit majd veszünk :oops:

Jaj, csak összejöjjön!!!

Marcsika!
Mi sem mászunk, se kúszunk. Forgolódunk, ülünk oszt csá. Ja, hátrafelé halad, de ez nem tudatos.
Majd egyszer csak elindul...

Autós ülés!
Én is olvastam a hsz-at, hát kb. Amival értek egyet! Mi sem vettünk drágát, de az eladó nagyon dicsérte!
Sajnos amit Timi írt, abban az volt a bántó, legalábbis számomra, hogy ne ezen spóroljunk. Meg ne azon, hogy milyen babakocsit veszünk neki, meg ne azon, hogy milyen kaját adunk, milyen alapanyagokból, ne azon, hogy milyen kabátot vegyünk, neki, nehogy megfázzon, stb.-stb. De sajnos, ha ezek mind összeadódnak, akkor ott járunk, hogy megvan a gyereknek max.-an minden, de a rezsit, a lakástörlesztést nem tudjuk kifizetni, vagy éppen kajára nem telik.
Szóval mi a pénztárcánkhoz mérten a legjobbat vettük a gyereknek.
Attól, hogy nem tudjuk megvenni a drága cuccokat a gyerkőcöknek, attól még nem vagyunk szaranyák és nem vagyunk felelőtlenek és még csak kevesebbek sem vagyunk!!! Természetes, hogy mindeni a saját gyerekét félti a legjobban. Ezt felesleges is volt kiemelni!!!
De tényleg mindenkinek más a véleménye, kicsit rosszul eshet a másiknak, de ez van.
Ezért is kérjük ki mások véleményét. De ha nem tetszik, vagy nem értünk vele egyet, akkor nem. Nem kötelező. Csak ne éreztessük a másikkal, hogy Ő nem a gyerekét tartja a legfontosabbat, mert mondjuk 20000-el olcsóbb ülést vett.
Vélemény az vélemény, de nem mindegy ki hogy tálalja...
Sztem nem érdemes ezen összeveszni!!
No cak ennit akartam drága tessvéreim! :lol: :lol: :lol:

Niki!! De jó, hogy itt vagy!!
Túl sokat nem tudtam olvasni, de Lili gyönyörű kiscsaj!!!
Mi a titkod?? :lol: :lol:

Nándinak és Máténak nagyon boldog hófordulót!!!

Juj, Mütyürkém hiányol! Még jó, hogy eddig el volt magában.

Jaj, Viki!! Aranyos vagy, hogy hiányoltál, majd csinálok Viki-képet ma és teszek fel!

Dodó!! Hát Te vagy még aki mindig észre veszi, ha nem jövök!! Olyan aranyos vagy!! Lizy még mindig nagyon szép leány!!

Védadóri!! Olyan jó, amikor jössz! Úgy szeretem a belőled áradó pozitív dolgokat!! Rossz, mikor nem tudsz sokat jönni! De Csaba-királyfi nagyon ügyesen áll!! Szépséges Csabi-királyfi!! :D

Jaj, mennem kell, pedig de szeretnék még maradni!!

Jövök ahogy tudok, de Viki hiányol, mondjuk nekem is hiányzik, mennék megszeretgetni! :oops: :D

sz.andi
 
 


Ami sziper képek :wink:

Köszönjük a dicséreteket :lol: Szerintem nagyon sokat változott,vissza nézem a 3 hónapos képeit és annyira más...nekem legalábbis...

Márti, hidd el nincs semmi baja leának,kicsit kényelmes.De írtad h voltatok már neurológiai vizsgálaton, és minden ok volt.Ha baj lett volna észre vették volna hidd el.

nicike
 
 


Ami
Világbajnok a hófoteles kép! :lol: MÉg mindig nagyon irígykedem a szánkózás miatt!!!! Nóri is biztos nagyon élvezné, nem is beszélve rólam! :lol: De majd jövőre!
Hogy mizu Bugrival? Hát, egyre jobban kínlódunk, legalábbis én vele. A hónapokig tartó 1 éjszakai ébredést nemrég 2 váltotta fel, most meg már 3-nál tartunk. Eddig tök jól ette a főziket, még ha nem is nagy mosollyal de bele tudtam diktálni. Újabban 5 kanál után olyan sírásmaraton van, hogy képtelenség megetetni. A tízórai és uzsonnai gyüminél meg ugyanez 1 kanál után! Inni semmit sem hajlandó, se pohárból, se c.üvegből, se kanállal, sehogy! Csak szopizni akar, de azt állandóan. Elég elkeserítő. Most hogy kicsit elkezdeném leszokatni róla, még jobban akarja. Egyébként is elég borúlátó időszakomat élem... jöhetne már a tavasz! :roll:
Vendég
 


Márti
Hű, bakker! Ez a nemalvás elég rosszul hangzik! Nekem sincs ötletem mi lehet a baj! :( De kitartás! Remélem hamar rendeződik a helyzet! :wink:
Vendég
 


[quote]J írta:övök ahogy tudok, de Viki hiányol, mondjuk nekem is hiányzik, mennék megszeretgetni!


Andim!
Gyere! Szeretgess meg! Kép
20150601134430
 
 


szuper képek!

igaz az egyik viki jóvoltából került fel! de ezt is köszönjük ;)

légzésfigyelőnk nincs, nem használtunk (nem engedhettük meg anyagilag akkoriban, azóta meg nem foglalkoztunk vele)
egy időben ugy volt hogy átköltözök én is végre tőle, akkor gondolkodtunk bébiőrben. megrendeltük, nem érkezett meg.... azóta is abban a szobában dekkolok én is :D

kike!
beszéltetek vercsivel a suliról? meddig kell eldöntenie?

ami!
nálatok még mindig ekkora hó van, vagy azóta már olvad?

témához még annyi... nekem a legrosszabbul az esett, hogy nem nevesítettem a hsz-ben, senkit nem akartam megbántani. más is osztotta véleményem, ami mégis az én hozzászólásom emelte ki, és azon huzta fel magát... ennyi erővel másra is megharagudhatott volna. és annyiszor leirtam a hsz-ben hogy nem sértés, és tudom hogy anyagilag kb. ki hogy engedheti meg magának...
és egyébként meg nem egyszer volt már olyan, hogy más is irt hsz-t és még nevesített is, és még jobban kiérződött belőle hogy kinek szánta és bántó volt, és az illető mégsem sértődött meg vagy huzta fel magát...
jah és én nem is szántam konkrétan senkinek, csak ugy leirtam

Kép

Kép
timi1982
 
 


Bakker! Mire leírtam a véleményem, lezártátok!! A fenébe!!

Tehát nem írtam semmit, de ennyit beszélni....... :lol: :lol: :lol: :lol:

sz.andi
 
 


Viki!! Most az én Vikimre gondoltam, de ha itt végeztem, akkor megyek!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

sz.andi
 
 


Andi!SziAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!
Képet kérünk Mütyiről!!
Örülök a házikótoknak,meglesz az :wink:

nicike
 
 


Megyek, mert Mütty itt ül az ölemben és bűzölög... :lol: :lol: Vajon miért?? :wink: :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:

sz.andi
 
 


Szia Bandiiiiiiiiiiiiiiii!
Most lebuktál h zugolvasol irgumburgum! Jó hogy jöttél! Mit szólsz, jó kis boxringet állítottam fel, mi?!? :lol: :wink:
Vikinek milyen ülése van/lesz? Várjuk ám a véleményed! Nem ér kimaradni a balhéból!!!! :twisted: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


nem alvás...
fogalmam sincs mitől lehet.
nálunk is van olyan hogy ugy dönt kialduta magát. de ez hogy napról napra vagyis éjszakáról éjszakára van igy nem tudom.

est e bence is 11-kor aludt el. vagyis utána. adtam viburcolt. hát semmit nem ért... ugyanugy pörgött.
nyűgös volt egy kicsit, sehogy nem volt jó.
vele az volt a baj, hogy már átesett a másik oldalra. annyira fáradt volt hgyo már azért nem tudott elaludni.

egyébként mi is ugy csináljuk mint a viki. megvan hogy mennyit aludhat délután nah jó nem percre pontosan), és hogy hány óra után ne aludjon mert akkor este nem alszik.

Kép

Kép
timi1982
 
 


Evelyn
HOgy vagy???
Vendég
 


Werus!
Bugrinál tejpépet próbáltál már ki? Múltkor írtad.
20150601134430
 
 


VKAta: mint ev arca, egyet ertek! Epp tegnap mondtam Alekonak ,mikor mondta milyen szep, hogy meg ha latna azt a fekete feher elgondolkodos kepet rola, siman elso helyezett lenne barmilyen magazinban!


Ami: szupi kepek! Mi is epp ma kerunk kolcson szankot, hogy kicsit ki tudjunk menni.


Igaz a tavasz nekem is a nagy vagy am mar!


Wera: ne legy magad alatt! NAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!


Niki: olyan edes Lili!
MI is hasznaljuk a legzesfigyelot, napkozben nem- 20 percre minek- de ejjel igen, es 1 eves korig fogjuk is.

Marti: ez nagyon rossz lehet hogy nem tud aludni, mindkettotoknek. Kiindulva abbol en milyen idegbeteg tudok lenni ha nem tudok elaludni pedig faradt vagyok. Nem tudom mi allhat mogotte ha a fajdalomcsillapito sem segit, es nem is isr, akkor szerintem nem a foga.
Hm.....igazabol ha nem nyugtalan es nem sir akkor szerintem nem erzi magat rosszul, nem az ingerek feldolgozasa ilyenek, hanem nem tud elaludni....
Szerintem nem td erre mit mondani a doki sem.

Andi: ez jo, hogy ilyen fontos dolgokat mint a kutya mar tudtok :wink: olyan jo igy tervezgetni! Remelem mihamarabb sikerul!
Vendég
 


Ezennel szomorúan közlöm veletek, hogy kimúlt a vasalóm, én meg itt dekkolok egy hatalmas vasalatlan ruhakupac mögött!

Szuper!
Pedig minden adott volt....szunyókáló gyerek, rend a házban... :roll:

ezek szerint a hétvégi leesést, amit a gyerekem művelt, már nem tolerálta szegény pára.... :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
Vendég
 


Timi
Eredetileg én is szerettem vna úgy csinálni h fix időben aludjon Nóri de nála ezt képtelenség kivitelezni. Van h egyszerűen nem akar/bír elaludni délután, majd f7-kor leesik a feje. Ezzel nem nagyon tudok mit kezdeni. Ha nem hagyom aludni, kicsinál, viszont ha elalszik, nem lehet felébreszteni, csak amikor magától akar kelni. Pont így jártunk 2 napja. f8-kor fel akartam ébreszteni és úgy sírt h semmire se hagyta abba csak szopira. Azon meg visszaaludt! :twisted: Így f11- kor ébredt és persze fent volt éjfélig. :roll: Hát van ilyen is... 8)
Vendég
 


Wera; szerintem most tenyleg komolyan gondolta Evelyn hogy nem jon:(((
Nem egyszeru a dolog, valahol ertheto hogy erre a kovetkeztetesre jutott, remelem tortenik megint valami biztato, kulonben egyre melyebbre kerul:(
Vendég
 


Viki: Dehogy is, nem te szóltál le, Pati meg Kriszti, ha jól emlékszem. :D Ők írták, hogy nehogy felébresszem, ami az ő szempontjukból nézve teljesen jogos felháborodás volt! :D Szóval nem úgy írtam én ezt, hogy sértésnek vettem a dolgot, ha úgy jött le, akkor bocsi. (Azért is tettem vigyori figurát utána anno, hogy éreztessem, mennyire gondolom komolyan.)

bogolya: A zizegés a levegőben már hónapok óta benne van, szóval amiatt sem lehet ennyire kiakadva Lea. :D Szóval az elmúlt 3 napban nem történt velünk semmi olyan, ami miatt mi sokkal feszkósabbak lennénk, mint előtte voltunk.

De azért köszönöm, hogy érkeznek az ötletek, legalább még kizárok pár dolgot, vagy talán egyszer megtaláljuk az igazi okot is!

Áronos képek szupiiiiiiik!

wera: Remélem, nálatok is hamar elmúlik ez a "visszaeséses" időszak.
fmarti
 
 


Andi!
Naná, hogy észreveszem ha nem jössz! :wink: Multkor már azért raktam Lizy képeket is, hogy idecsalogassalak! :lol:

Marcsi!
Sajnálom! De ez lehet hogy "célzás" volt, hogy pihenj is néha! :lol:

d.dodó
 
 


[quote]B írta:ugrinál tejpépet próbáltál már ki? Múltkor írtad.

Még nem. Iratni kéne mert HA-st adnék neki csak. De kicsi az esély mert utál kanállal enni, c.üvegből meg nem tud. Szóval vszínű az is csak pénzkidobás lenne. Meg van még fagyós tejem, előbb azt akarom odaadni neki. De úgy sajnálom kiolvasztani mert tudom h nem eszi meg! :twisted:
Vendég
 


Marcsi!
szegény vasaló
;)

Kép

Kép

Kép
timi1982
 
 


Marcsi
Vasaló :evil: Én szülés előtt pár héttel jártam így. Pont a babaruhákat kezdtem vasalni. Iszonyú dühös lettem! :roll:
Vendég
 


Wera!
Vehetsz a gyógyszertárban is HA-t, nincs 1 ezres. Én milupa ha gabonapépet adok Oszkárnak gyümivel ízesítve. Pépes cumis résszel.
20150601134430
 
 


hát az evés nálunk is szörnyű lett az elmúlt napokba. Eddig annyira imádott minden bébiétel, meg is evett egy üveggel, most meg pár kanál és vagy bőg vagy hülyéskedik! Tápszerből is eddig megevett 250ml egyszerre, most kb 100-120ml-it. Tejpépet is eddig megevett 100ml vízhez rakva 3 kanál tejpépet, most ennek kb a felét eszi meg. Csajok aki már ad darabosabb kajcsit a babájának hogy kezdte? Én még mindent pépesítek, mert félek hogy a darabos megakad a torkán! Pedig sokszor gondolkozok hogy mostmár elkéne kezdeni. Egyáltalán mennyi idős korukig lehet pépes kaját adni?

Kép
linda24
 
 


Nah, Szép Napot Mindenkinek!!!!!!!!!!!
:D

Elöször is isten éltessen minden hófordulóst és első névnapost! :D

Véda, köszönöm szépen! (úgylátszik valóban az Apjából és az Anyjából van összegyúrva ez a gyerek! :lol: )

Marcsi és a többiek! Olyan jó volt olvasni, megnyugtató, h a mások gyerekei sem kúsznak-másznak még, tehát semmiről nem vagyunk lemaradva... És kérlek, ne értsetek félre lehet bátran dicsekedni a gyerkőcök új tudományával! :wink: De ez most nekem jól esett!
Tehát még mi sem kúszunk-mászunk viszont gurulva nagyon ügyesen közlekedünk! 8) Félek is nagyon a lépcsőfeljáró miatt! :?

Dodó, alak forma terén nálam a0z a gond, h lehet h lefogytam, de olyan plöttyedt mindenem h ez talán nagyobb gáz mintha lenne még rajtam vagy 5-8 kg. Arról nem beszélve h fenekem szinte nincs az egyébként is telt keblekre pedig egyszerűen nem tudok ruhát venni, a melltartóról nem is bezsélve, egyszerűen nem gyártanak ilyen méretet, úgyhogy szégyen-nem szégyn egy darab rendes cicitartóm van egyfolytában ezt nyüstölöm, amíg ez is tönkre nem megy... :( Szerintem mindenkinek megvan a maga problémája a küllemével, bár szerintem mindenki elég kritikus itt magával szemben, persze ez nem baj, építő jellegű is lehet.

Na jó nem hordok itt össze több zöldséget!

Szilvi izgi ez az interpolos ügy, ha lehet majd számolj be róla!

Márti, drágám nagyon felcsigáztál ezzel a kikökltözéssel...

Orsi, jegyesoktatás milyen volt?

Bence már hetek óta azt mondogatja, h baba-baba és most már azt is h mammma....

Kike, szívből gratulálok Vercsihez!
Vendég
 


Evelinnek én is írtam tegnap privit, szegényke most lehet tényleg nem jön egy darabig. Csajok én írtam neki hogy mi lenne ha már próbálkoznának a második babán és lehet ha az megszületne könyebb lenne nekik! Nem írtam hülyeséget ezzel??

Kép
linda24
 
 


linda!
mi hétvégén ahogy voltunk anyóséknál, jött egy nőci babalátogatóba.
kérdezte mit eszik. mondom "mindent". kérdezi hogy pépesen?
mondom igen, máshogy meg se eszi, mert öklendezik meg fuldoklik.

erre közölte, hogy az ő egyik unokája is ilyen volt. öklendezett minden pici darabkától. most 2 éves körül van. a bölcsiben nem eszik meg jóformán semmit se mert nem elég pépes. :shock: :shock: :shock:

nah most legyünk okosak!!!

mi is csakis pépesen eszünk. nem is akárhogy pépesítve!!!!! egyébként öklendezés és fuldoklás van. tuti képes lenne megfulladni is akár egy pici kis darabban is ha nem veszem ki a szájából.

Kép

Kép
timi1982
 
 


Lindi
Nincs rá szabály h meddig lehet pépeset adni, de azt mondják ha már van pár foga, érdemes picit darabkással is próbálkozni. Az más kérdés h elfogadja-e vagy sem! Nóri minden darabostól öklendezik, ő még nem érett meg a feladatra, pedig már 6 foga van és a kaját leszámítva mindent rág :twisted:. Anna meg a két fogával eszi a sült húst, a salátátá, a paradicsomot a rizst. Szó szerint harapja! :shock: Szóval nagyon egyén-függő. Bébiételekben 8 hós kortól vannak darabosak egyébként. Hippnél legalábbis.
Vendég
 


Képtelenség Veletek a lépést tartani. Csak tisztába tettem a kicsi lányomat és megágyaztam. Még csak most, 10-kor keltünk...
:oops: :oops: :oops:

De már mennyit írtatok!!! Hát ha lesz időm jövök és teszek képet, de fotóznom kell...

Há mennem kőőő!

sz.andi
 
 


Lindi
Evelyn is gondolkozott már ezen, nem hiszem h rossznéven venné. És tudja h jó szándékkal írtad, úh ne aggódj! :wink:
Vendég
 


Légzésfigyelőt hogy a p....ba tudjátok még használni??????? :shock: :lol: :lol: Nóri fél éves volt mikor én először (és utoljára) megpróbáltam, de percenként lemászott róla!!! Hogy a fenébe lehet úgy berakni a kiságyba hogy mindenhol legyen? :twisted: Pedig 2 tappancsos volt a miénk is! Vagy csak az én gyerekem ilyen sarokbamászós, mindenfeléforgolódós? :roll:
Vendég
 


Linda! Én mostanában kezdtem el pl azt, hogy a banánt nem turmixolom, hanem villával összenyomva adom neki. Szépen csúszik! Meg a főzijét sem turmixolom már el tök simára. Ha maradnak benne kicsi darabok, már nem akad fel rajta. Szépen megeszi. Van két foga, de szerintem köze nincs a rágáshoz még egyenlőre.

Kép
szly27
 
 


milyen jo hogy nincs vasalom elkerul az ilyen fajta mereg :oops: vicet felreteve, MArcsi legalabb itt lehetsz velunk.
Annam most alszik, igaz a 20 perc mindjart letelt.
Eves nalunk katasztrofa, d emar honapok ota.
Linda: fogalmam sincs hogy kell bevezetni a darabost, Anna egyszeruen azt ezi szivesebben elejetol fogva. Amugy asszem a 8honapostol levo babakajak nem teljesen pepesek.
De modjuk ha banant adsz neki es csak villaval osszenyomod sem lesz tok pep. probald meg egyszer, ha nagyon oklendezik, hagyd nyugodtan.
En egy 3 eves isfiura vigyaztam Olaszoban e smindent turimxolva kapott na az az extrem hulyeseg. Ti meg nem kell hogy ezen kapkodjatok, ha nem akarja hat nem.
Bugri Nori sem fogadja el, mondta Wera o hanyt tole, Anna meg ha valami pepes alap hogy nem eszi meg, ha darabos ta eszi, ol husit darabket a szajaba adok, repat, almat harapja, kortet, banant is. Gyereke valogatja mi a jo.MInt majdnem mindenben.
Vendég
 


Timi! Igen,ekkora hó van és még most is szakad! :wink:
A többit asszem már leírtam priviben.

Wera! Sajnálom,hogy Nóri nem akar rendesen enni! :cry:
Anyukád volt végül is?
Mikor mentek haza?
nemsokára házassági évforduló! :lol:
Mi is a csodaszered a takonykórra?
Már nagyon unom!

Andi! De jó,hogy jöttél!
Gratula a lehetőséghez,szuper lenne a családi ház!
Ez is ott van ahol most laktok?

Linda! Ezzel én is bajban vagyok,van az utcában egy kiscsaj,3 héttel fiatalabb Áronnal,marékkal eszi a rízst!
Vajas -párizsis kenyeret eszik időnként és még foga sincs!
Áron is öklendezik ha nagyobb darab van benne,ráadásul megszokta,hogy csak nyelni kell!
tegnap az Apja adott neki egy kis banánt úgy,hogy belevéste a kis fogait és ami úgy kijött azt megette de egyszer így is öklendezett!
Nehéz ügy lesz!

Katák? Ötlet?
Vagy valaki??

Most húzok főzni,mert áron elaludt,mi meg éhen halunk!
Apa mától túlórázik,6-18-ig van és szomabton is megy! :cry:
Úgyhogy ha minden jól megy jövök még délután!

Pussz

Kép


Kép
ibm
 
 


Andi:

[quote]B írta:akker! Mire leírtam a véleményem, lezártátok!! A fenébe!!

Kép

Andi, Viki:
[quote]J írta:övök ahogy tudok, de Viki hiányol, mondjuk nekem is hiányzik, mennék megszeretgetni!


Andim!
Gyere! Szeretgess meg!

Kép

[quote]v írta:éda d. írta:


(És Vkatust is! Lehetne bármikor az Év arca Very Happy )



Egyetértek! Wink

Akkor, ugye, megszavazzuk?

Lányok, köszönöm! Most már csak jön ez a fránya tavasz!

Turbómaca alszik, úgyhogy gyorsan bölcselkedem egyet (Vikinek ajánlva :wink: ):
tudjátok, sokat merengek a világ dolgain, meg látom, valamennyire mindenkit utolér és foglalkoztat. Aztán jeleket kaptam: utóbbi hetek nagyon kemény anyapróbáló időszakai megtanítottak arra, hogy az a legfontosabb, hogy a családomnak minden szeretetet és figyelmet megadjak, amit tudok, mert anyaként ez a legfontosabb dolgom. És abban is megnyugvást találtam, hogy ha erre figyelek leginkább, a többi (pl. a világ dolgai) megadatik mellé.
És ebben nagy-nagy löketet adtál a könyveddel is, drága Véda!
(aminek a "recenziójával" még mindig lógok, de remélem, már nem sokáig.)

Ó, micsoda szerelem van szövődőben Adél és Csabus között!

Orsi, nagyon ügyes vagy ezekkel a kritikákkal! Remélem, egyszer híres leszel!

Babácskák, most elsősorban Lilike (mert őt láttam legutóbb), nagyon cukik!

Wera, Márti, sajnálom a babagondokat! Nem lehet fogacska a ludas?

Kép
Kép
bondi
 
 


Mi is csak pépeset eszünk, mert Lizy öklendezik a darabostól. Viszont ugy néz ki haladunk, mert ha nem tudom tök simára elkeverni a tejpépet, és marad benne egy-két csomó, akkor azt már megeszi!


Linda!
lehet hogy nem írtál hülyeséget Evelynnek, de tudod, hogy félnek, hogy a következő baba sem lesz esetleg egészséges.....na, akkor mit csinál? Akkor még nehezebb lenne. Szóval ilyenkor mondják, hogy most légy okos Domonkos! :roll:

d.dodó
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?