Új privát üzeneted érkezett!

Tami:nem baj,jöhet ő is ,ellesznek itt Domival! :wink: Ő meg folyton mondja hogy bababababa......... :lol:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Patti!

A 40-es tábla jó!
Most jut eszembe, hogy pár éve mi is azt vittünk Apunak és nagyon örült!!!

Tami!
Bízz magadban, biztos, hogy jól tudsz németül. :wink:

Márti!
Már olyan kiváncsi vagyok. Vigyázz mert szavadon fogunk a vendégséggel kapcsolatban :wink:
Szopipárna jó ötlet, de Bömbikém elmászkál, jön-megy, mindig úton van, főleg a parkettán szeret fejreesni :(

Na, lassan indulunk Halásztelekre a paphoz!
Vendég
 


Pati: fotózd le és a képet add át!

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 

 
 

Csak gyorsan, mert idő közben elhavazódtam babaruhaálogatás terén :?

Zsu!
A változást, új életet úgy értsd, hogy Lilu minden negatív tulajdonságát levetkőzi (ezeket most azért nem említem, mhogy ne hozzam őket vissza a vonzás törvénye szabályai szertint :wink: ), tehát engedelmes lesz, barátságos, szelíd, és kedves! :D
Tomcsit és Ágicát puszilom!

Titi!
Sajnálom, hogy anyud is ezen a betegségen ment át :( És köszi az infókat!

Bogolya és a többiek!
Sajnálom, hogy itt ennyi mindenkinek van tapasztalata a rákról :( Az infókat viszont köszönöm, így kicsit tájékozottabbnak érzem magam :wink:

Kubu!
Ez a KRESZ tábla érdekes, Anyus!
Lilu is kb.4 éves volt, amikor a KRESZ könyvvel aludt és kelt (szó szerint!!!), mindenhová magával vitte! És kívülről fújta a jelentésüket. A felkiáltójel volt a kedvence, és tudta, melyik utcában van olyan.
A rendszámokról tanulta a betűket 2 évesen :roll:
(A játszótéren mindenki azt hitte én vagyok ilyen sz@r@any@, hogy "betanítom neki", pedig ő magától kezdte forszírozni...
Sajnálom a veréseket.
Lilu még sosem kapott, pedig párszor egy makarenkói már viszkette a tenyerem... De nem! Lilunál az olaj lenne a tűzre.

Akata!
Kaja: jól állunk. Konkrétan mindent megeszik, amit adok neki. Ez felerészben bébiétel, fele részben házi. Pl. főzök almát v. krumplit és azt hozzákeverem bébiételhez pl. őszibarackhoz, és a szintén házi párolt cs.mellfilével leturmixolom. Van, hogy Sinlaccal sűrítem.

Egy nap kb.6-7 szopi van nappal, de már csak 1 mellből, és 2 étkezés hozzátápi szopi után. Az egyik a déli szopi után a főzi, a másik a du-i szopi után a gyümi. 1 hét múlva lesz már vacsi is :wink:

Ja, és halkan jegyzem meg: nekünk nem kell előkét sem használnunk :roll: :D

Vikim!
LaciApunak mondd meg, hogy üdvözletem! Engedi majd, hogy nyáron megszeretgessem a Nagyfiát?
Vendég
 


A sógorom és a sógornőm orvosok és ők mondták, hogy a májrákot nem igazán lehet túlélni.....

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 



Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Koszi csajok a hianyolast,jol esett!

Sajna nem volt mar jo ideje netunk :( De idom se nagyon,mert van 2 egesz nap visito,de imadni valo kissrac aki szetszed mindent(beleertve egymast is) ha 1pillanatra is nem figyelek oda.
Viki! Koszi az aggodast,kimasztunk mar a betegsegbol,csak az orrukat kell meg mindig szivni,sajna ez megnagyobb orditast eredmenyez a szokasostol.

Igyekszem visszaolvasni.Picit sikerult is.

Gyonyoru babocak kepeit lattam.

Patr!
Van pesten az a Decathlon nevu aruhaz,en sose jartam meg,de nem lehet h ott akad? Bar en asszem tescoban is lattam mar,de lehet az csak ilyen gyereknek valo. Horgaszujsag nalunk nyero,ocsem is imad horgaszni es abbol allit ossze ilyen kotozeseket meg mittom en...nem ertek hozza,de sokat buvoli.

Kike!
Nem tudtok szerezni ilyen varialhato racsot? en is azon gomndolkozom,mert a fiuknak is kicsi lenne a jaroka,de azzal el tudnek keriteni egy nagyobb reszt ahol talan nincs olyan sok minden amit pakolni lehet.

Tita!
Tudom mit gondolsz mikor azt mondjak kitartas. En se tudom kibirni,probaltuk mar millioszor ezt az elaltatasi modszert de feladom,mielott hatna,ha hatna egyaltalan nekunk,mert ok minden nap orakig uvoltenenek,beizzadnak es levegot se vesznek ugy felidegelik magukat. Raadasul ha fel siker van akkor a masik miatt felebred a masik is. Pedig mi igy egesz ejjel fent vagyunk. Ugy hogy elalvas elott megtomom :D oket kajaval de igy is 4-5szor kelnek 1eejel fejenkent,ha felvaltva az a rossz,h egesz ejjel nem alszom,he egyutt akkor nem tudok mind2vel egyszerre foglalkozni es addig a masik uvolt. Szoval....PASSZ
Nem lesz szulinapod,v vmi unnepetek szulesig? Amire mondjuk kerhetnel Tamastol egy 4d-t?
Vendég
 


Pati:http://www.tutisport.hu/listak/kosar.htm

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Nem lesz, de nem is kapnék....
Olivénél azt kaptam...
Jó, hogy jöttél, bár most már nem tudok írni, mert Levi már nem bírja így lassan indulunk Olivérért, hogy aludni tudjon a babakocsban.

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 



Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Vendég
 


nekme is a decatlon jutot epp eszembe van is: http://www.decathlon.co.hu/HU/basketball-bask-12822563/
Vendég
 


Megjöttünk a szánkózásból, most már alszik!
Mindjárt visszaolvasok, me kimenőm van... 8) , de előbb néhány kép!
Kép Zeusz
Kép
Kép Szánkóztunk...
Kép Ugye milyen erős vagyok?
Kép Álldogálok
Vendég
 


Anita jo hallani rolatok! FOTOT! Nem semmi amit mindennap csinalsz! hihetetlne egy csaj vagy! NAgyon ugyi!
En egy sikitozotol is neha a plafonon vagyok :oops:
Vendég
 


Nagyon jók a képek! :D
Gyönyörű a kutyi!

Mav:de jó hogy jöttél!
Sajna nem tudok olyan rácsot szerezni,nem is tudnám hova rakni,mert nincs hely már a szobában! :?

Felállítottam neki a járókát,most is épp benne van!Öt perc alatt megtanulta hogyan álljon fel benne,úgy hogy nem is kell neki a kapaszkodó,hanem nekifeszül a hálónak :roll: Egyenlőre jól elven benne,persze nem fogom mindig belerakni!

Csak még pakolok,így legalább tudok. :D

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Patr! Utaltam! :)
Vendég
 


sziasztok!

Hú csajok mennyit írtatok. Bocsánat hogy nem reagálok, de mire a végére értem, teljessen elfelejtettem az elejét!

De gyönyörű babaképeket láttam. Olyan jó nézni ahogy már mindegyik olyan kis huncut, és ügyes, kúszik, mászik, feláll, meg ilyenek!

Illetékeseknek boldog hófordulót, még az ő nevük se jut eszembe! :oops:

Anita jó hogy tudtál jönni! Hú hát hallod nem lehet egyszerű két ilyen kis lurkóval! Nekem még egy is sok, meg szerintem sokan vagyunk így, nemhogy kettő. Minden elismerésem amit minden nap végigcsináltok! Tényleg képet rakhatnál! :)


Kubu nagyon gyönyörű a kutyusotok! És Bence is milyen nagy lett. Kis cukorfalat!

Voltam fogászaton! Nagyon rendes volt a doki, mindkét fogamat betömte, úgyhogy nem fáj!!!!!! És képzeljétek, azt mondta hogy akinél voltam fogorvos, jól elba.szta mert nem is ott tömte be ahhol kellett volna. És kivolt akadva hogy mi az hogy nem mehettem vissza. Ha fáj a fog, kötelesek fogadni. Na de mostmár kész! :D :D

Kép
linda24
 
 


Anitám!
Jó h jöttél! Örülök h meggyógyultatok!!!!!

Csabiról és Bencusról kérünk képet! Mert már régen kaptunk!!!!!
20150601134430
 
 


Kubu: ilyen volt a mi Axelunk is! En nem szeretem a kutyakat, sot az alaltokat sem, de o olyan szep volt es bar alig latott nagyon szeretett es en is nagyon megkedveltem, hianyzik. Azota is Axelnek hivo minden ilyen kutyat.
Vendég
 


HAladas Anna 10 perces sirdogalas utan elaludt:)

Ferjuram meg nem ter haza kitalta vesz maganak uj nadragot( ez kilyukadt, es a tobbi nem jon ra) igy orulok ha furdetesre itthon lesz:(
Vendég
 


Vagyok-vagyok. Nem voltunk sokáig, szinte futottam, mert nagyon fájt és már megint szakad a hó. Levi nem is tudott elaludni annyi idő alatt.
Ki kéne dobálnunk a cuccokat az erkélyről és hétköznap ott tudnám tologatni Levit, hétvégén meg megoldott a dolog.
Azt találtam ki, hogy hétvégén leutazunk vidékre egy hétre. Nekem is kijár egy kis pihi, Levinek is jót fog tenni a változatosság, zsivaj, Mamám is karikor látta utoljára Levit.

KépKép
KépKép
terek.krisztina
Tatabánya
 
 


Linda, köszönjük! :oops: :D
Örülök, h sikeresen túl vagy a fogorvoson és az meg külön jó h nem is fájt, nekem nagy mumus a fogorvos...
Egyébként nem is vagyunk olyan nagyok, így a többiekhez képest (9140 g és 73cm).

Dodó, Hála Neked és Vikinek! Holnap megyek hozzád ebédre, ha lehet, nyami! Én holnapra juhtúrós haluskát tervezek.
Vendég
 


hoztam én is két képet a mi drága kutyusunkról Bettyről!

Ahol a férjemmel van, azt csak azért hogy kb eltudjátok képzelni hogy mekkora nagy kutyli! :)

Kép

Kép

Kép
linda24
 
 


Patr, látom a szülinapi ajándék kérdése már meg is oldódott, remélem titokban tud maradni és lesz nagy meglepi!

Anita! Hát Neked aztán tényleg nem lehet könnyű, de biztos vagyok benne h azért szép is!
Vendég
 


kubu hát akkor az én Vivim kicsi? :shock: Mert mi 76cm 8200 grammosak vagyunk! És szinte egy idősek Bencussal! Úgyhogy azért szerintem pont jó! Persze vannak tőlünk is nagyobb babócák! :)

Kép
linda24
 
 


HŰ hatalmas az a kuty! De talán súlyban Zeusz vinné a pálmát! :lol: 8) nagy haspók, úgy kell szegényt diétáztatni, bár a hatalmas bundi csalóka...De nálam vagy 10 kg-al nehezebb.
Ezt ki is használja, nem én vagyok a falkavezér, főleg h Ő kan.
Vendég
 


Jaj nem, ne érts félre, csak míg a tanácsadásokon mindig mi vagyunk a legmagasabbak és a legsúlyosabbak addig itt bőven vannak akik túl tesznek rajtunk!
Magas csajszi lesz a kishölgyből! Ti is magasok vagytok? Én törpe vagyok (165 cm), de Apusom meg az Ő anyukája magasak.
Vendég
 


Egyébként a magasság az nem biztos h annyi, én próbáltam mérni. Nekünk már nem kell oltásra menni.
Vendég
 


Kozkivanatra: jottunk!!!!
Kép fent: Bence,Csaba Lent: Csaba,Bence
Vendég
 


Gyönyörű kis csibészek! :lol:
Vendég
 


Mav!
Gyönyörűek!!!
Vendég
 


Gyönyörű kis csibészek! :lol:
Vendég
 


Titi, Tami, Andi, nagyon köszönöm!
Láttátok az árakat is :? Most még ki kell találnom, hogy ha veszek egy palánkot, azt hova fogjuk tudni feltenni. Mert az állványos, az jelenleg nekünk megfizethetetlen :? Pedig az lenne a jó, mert a házra nem nagyon lehet feltenni a palánkot! Illetve fel lehet tenni, csak éppen hely nincs kosarazni.

Mav, nagyon édesek a fiúk.
Nelli, Bence is nagyon aranyos. Zsolti is pont ekkora!
A kutyok és cuki. (bár nem aprók)

Kép
Kép
patr
 
 


Csaba csiganak van oltozteteve?
annyira aranyosak! Kis kopek:)
Vendég
 


Patr, egy fagerenda esetleg erre a célra nem jó? Bár talán ebbe nem kéne belekotyognom nem értek hozzá... :oops: :oops: :oops:
Vendég
 


Köszi még1x mindenkinek a gyereküléses hsz-okat!

Egyelőre ez nálam a nyerő:

http://www.minimano.hu/termekeink/bizto ... c_red.html

Persze árban elég gáz, de amúgy csúcs!!! :D :wink:
Vendég
 


Wera : en nem akarok beleszolni, de nem autoztok minden nap, akkor nem lenne egy olcsobb is eleg?
en is nezegettem es en szerintem hasznaltat veszek, mert orult arak vannak es mi 2 havonta ha egyszer hasznaljuk....
Vendég
 


WERA:http://teszvesz.hu/item560902225_uj_stm_9_36_kg_ig_most_29900_59900_helyett.html
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
4 ora mulva jar le!
Vendég
 



nekem ez is tetszik:http://teszvesz.hu/item558809796_maxi_cosi_priori_xp_uj_gyonyoru_huzattal.html
Vendég
 


Vendég
 


szoval na a teszveszen van csomo eleg jo ar, igaz hasznaltan,de szerintem mi onna valasztunk majd.
Vendég
 


kubu én is és apa is magasak vagyunk 175 cm!
Mi szoktuk mérni a kutyut, 70kg.De nem beles, nagyon keveset eszik!

Mav gyönyörűek a fiúk!

Werus én se akarok beleszólni, de anyjuknak igaza van! Persze ezt ti tudjátok, de ha tényleg nem lesz mindennapos használatba, tényleg nem éri meg annyi pénzt beleölni. Mi 15 ezerért vettük újonnan, és szerintem ez is jó!

bebibolt.hu/bababolt/index.php?main_page=product_info&cPath=70_122&products_id=1680&zenid=615c4e6dddcf33a269c7142cfb18c9d6

Kép
linda24
 
 


Hú, termeltetek már megint rendesen! Bár mi is sokáig elvoltunk. Fél 2-kor elmentünk, Lizy akkor ugye el is aludt a kenguruban, és fél 5-kor értünk haza, és még aludt. A hátam meg majd beszakadt!
Viszont oké, hogy voltam abban a kis turiban amit délelőtt fedeztem fel....jó cuccok is vannak, jó minőségűek. H and M-es, Lindex, gina trikot, vero mode, és hasonló jók. Vettem egy hosszúderekú csíkos pólót, és egy "díszővet".
De ami aztán következett.....véletlen betértem valahova, aminek az alagsorában akkora, de akkora turki van... mondtam, hogy rendszeres látogatój leszek. Szépen rendezve a cuccosok, külön női, külön férfi külön gyerek részleg. Színek szerint is szortírozva, vannak háztartási cuccok is, játékok....láttam olyan cipőt, ami szinte egyszer sem volt hordva.....és olcsóbb mint amelyik turiban előtte voltam. Vettem Lizynek egy kis piros nadrágot 15 koronáért....hátt itt sok csokit nem lehet annyiért kapni.....egyenlőre mást nem...én nem is tdtam ruhákat próbálni, mert Lizy rám volt kötve, de oda legközelebb babakocsival megyek. Szuper hely.

Mav!
De jó hogy jöttél. És aranyosak a srácok.

Autósülés dologba belekotty: ha használtat vesztek, inkább olyan helyről, ahova el tudtok menni megnézni, hogy a műanyag részének nincs e semmi baja. Még csak egy repedés se legyen rajta!!! És 5 évnél ne legyen idősebb.

d.dodó
 
 



Kép
linda24
 
 


:D :D :D annyira örülök-beszéltem Apával telcsin,és Vercsi nagyon ügyes volt a táncon,a rajzt ugye nem tudjuk majd jön a telefon sikerült-e neki,de ha az nem is táncra felveszik,az Egerszegi színház fejese volt az aki megnézte őket,a mozgását,a ritmusérzéket,mindre öt csillagot kapott,egyedül a tartására négyet,csak megkérdezte tőle hova akar menni ha a rajz is sikerül,és a kerge a rajzot mondta,és így ha az is sikerül,akkor az emberke nem harcol érte hanem engedi a rajzra,pedig a táncot akarta még nagyon,csak gondolom azt hitte hogy tánc lesz,nem ilyen amit most néztek.De majd beszélek vele,megkérdezem mégis melyiket akarja,mert ha mégis a táncot,akor beszélni kéne az emberkével hogy mégis azt akarja a gyerek-de nagyon örülök mert tuti bejut,pedig nehéz ebbe a suliba bejutni,meg nekünk nem is körzetünk.

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Helló Lányok!

Nagyon kevés időm van, így zugolvasok azt is csak néha :(

A képek egytől eggyik szuperek,nagyon szépek a babák.

Csak gyorsan az autós ülés kérdéshez az én véleményem:

Én is úgy voltam vele, veszek 20-30 forintért, aztán néztük a teszteket, meg sok mindent elolvastunk és volt egy forúm ahol tapasztalatokat írtak le....Egy nagymama leírta h a lánya hozzá ment az unokájával 50 km/h val,nem is mentek gyorsan,és beléjük ment egy autó,írta ha nem az ülésen spóróltak volna,ma még mindig nagymama lenne....
Ez elgondolkodtattot, és inkább kerüljön többe mint h baj legyen.Mert egy életen át nem bocsájta meg magának az ember.
Persze NEM LESZ baj, de szerintebb jobb vigyázni.Pláne h 17 éves gyerek egyedül vezeti az autót és versenyzőnek érzi magát :(

És érdekes, mert pl a bébé confort jó márka,még is azt olvastam az autóülése nemjó, mert 67 km/h ás ütközésnél,csavarodik benne a gyerek feje...
Concord: az ultimax az szuper,ellentétben a trimax(9-36) épp hogy átment a teszten és nem mínősült biztonságosnak.

Szóval gyártók közt is érdemes a fajtákat nézni.

Nem akartam belefop...Bocsi :oops:

nicike
 
 


kike hú ez nagyon szupi! Vercsi nagyon kis ügyes! Hát én megmondom őszintén hogy én rajz párti vagyok, mert imádok rajzolni, és én meg is bántam hogy nem ilyen suliba mentem tovább. Persze ezt a lányod érzi melyiket csinálná szívesen. Az bizti hogy mindkettőhöz kell tehetség! :) És úgy látom Vercsinek van!

Kép
linda24
 
 


Linda:köszi :D Annyira örülök..tök jó lenne ha mindkettőt csinálhatná,de ha a rajz akkor a felé ügyesítik,ha tánc,akkor arra.De ha mindkét helyre felvennék,akko hagynom kell hogy ő döntsön,na majd meglátjuk :D :roll:

Nicike:jó hogy jöttél :D
mesélj,mi van veletek?

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Tamara
Igen, ezeket láttam én is tegnap! A Maxi Cosi se rossz, de nincs olyan jó fejtámasza és betétje mint a másiknak. Ha mi megyünk, akkor hosszú útra, így fontos h extra kényelmes legyen.

Oké hogy egyelőre nem lesz mindennapos használatban de szeretnénk autót minél előbb, úh nem akarok most venni egyet, aztán jövőre újat, ha már gyakrabban használjuk. Na meg sajna nem kell gyakran használni ahoz h balesetezzünk, bár Isten ments!!! :? Én is úgy vagyok vele ahogy Niki írta, jobb az óvatosság! 10 évre vesszük, úgyhogy megszolgálja az árát, reméljük! VAlahogy összespórolom rá a lét.

Lindi
Amit belinkeltél az cuki, de sztem az oldalvédelme nem elég jó. És a fejtámasz se tűnik túl kényelmesnek, bár fene tudja, ki kell próbálni.
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?