Új privát üzeneted érkezett!

Óóóóóóóóóóóóóóóóóóó! Egyem meg az utsó kéen azt a szép kis fogas pofiját! Kép

Patti!
Jó szánkózást! ;)
20150601134430
 
 


ÉÉÉÉééééééééééééééééééééééééssssssssss, kibújt a középső felső foga is, az egyik, úgyhogy már nem nevezhetem kis vámpírnak....most már 5 foggal büszkélkedhetünk.... :shock:
Vendég
 


Megyek én is, indulunk sétálni!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: (apa is jön!)
igaz, anyósékhoz, de nem lehet minden tökéletes.... :?

Jó hétvégét mindenkinek!
Vendég
 

 
 

sziasztok!

Annának és Taminak boldog hófordulót!

Mancsi isten éltessen sokáig!

Mi milumil 2-est eszünk már,mert a dokinő nálunk is azt mondta hogy több benne a tápérték! Egyébként meg még nyugodtan adhatunk neki 1-est is! Hát én meg úgy voltam vele hogy akkor már legyen 2-es!

Marcsi nagyon szépséges Emma! És az utolsó képen meg tündéri azzal a két kis fogacskájával! Jó sétálgatást!:)

Kép
linda24
 
 


Sziasztok,

köszi a válaszokat, hát kicsit megnyugodtam.
aki szoptat még, ad tejpépet a babának?

Szerintetek tegnap készült húslevesből kaphat a baba? persze kivéve belőle a répát, husit, és főzök hozzá krumplit.

Amit nem eszik meg, és nem is melegítem fel, le lehet fagyasztani?
Köszi a válaszokat.

Marcsi, Emma egyáltalán nincs lefogyva, nagyon ügyesen evett a betegség alatt is.

valaki használ közületek babhintőport, vagy neogranormon babaolajat? Itt áll bontatlanul, de mi nem használjuk, szívesen elküldöm.

Kép
tamaraildi
 
 


8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.06 19:05-kor.
Vendég
 


Anna is igy evett mig nem volt foga, "ragott" fog nelkul.

MI elvoltunk, jajj sajnalom Orsi hogy nem tudtatok eljonni. De en sem hagytam volna ott, eleve en meg sem mertem volna probalni( legalabbis sajat anyosommal nem merem a bennem levo erzesek miatt)
Mindegy majd talizunk babakkal. Ugyis utoljara mar tok jol elvoltak. NEm nezzuk meg egyszer milyen a cserepes hazban a baba mama klub? Penteken de van.
Ne keseregj. Nem rontottal el semmit.Ebben is minden baba mas!


Kata: hat ez mar csak igy van egyre kevesebb idonk lesz, de meg szerencsed van hogy Dorit elrdekli ha meselsz neki, vagy jatszol vele, Annat egyszeruen nem tudom lekotni semmivel. O nagyritkan magat de ez napi fel oranal nem tobb, MAugy csak megy, maszik, felall, elesik, nyafog, es kiabal( megallas nelkul es nagyon hangosan) jokedveben az utcan a boltban, a furdokadban, mindenutt. :roll:
Vendég
 


Megjöttünk a szánkózásból!
Hú, tök jó volt, maradtunk volna még, csak Zsu meg zsúrba ment!
csináltam egy pár képet, de nem sokat.

Foga még Zsoltinak sincs egy darab sem! De ahogy Kata is írja, nyála dől, és mindent a szájába gyömöszöl.

Kép
Kép
patr
 
 


Kép Kép

Kép
Kép
patr
 
 


Kép Kép Kép Kép Kép

Kép
Kép
patr
 
 


Sziasztok!

Csak gyors bekukk,dögrováson az egész család!
Áron van a legjobban,időnként szívom az orrát........
Az enyére rá kéne csatlakoztatni a porszívót olyan szinten folyik!
Fáj,nyom az egész fejem,arcom,homlokom,füleim!
nagggggggggggyon király!
Infrázom ezerrel,orrcsepp,tea,köptető,c vit,de qrva szarul vagyok!
Minden nyelésnél akkorát kattan a fülem!
Apa már egész jól van,most ép elment hobbizni,Áron alszik én meg gyorsan jelentek nektek!
Sajna a legkisebb nátha is a homlokomra szokott húzódni de asszem ez most mindenhova ment.
Szerdán elmentünk sétálni hárman,én közben beugrottam szoliba,onnan ki a hidegbe és még leragadtunk dumálni egy szál tréninggatyóban és edzőcipőben!
Szerintem akkor fáztunk meg,persze Áron nem!
Aztán én este még mentem kangoozni,hát onnan sem szárazon jöttem ki,úgyhogy nagyon jól érzem magam! :cry:


Marcsi! Örülök,hogy nálatok rendeződik a helyzet!
Emma gyönyörű és gratula a fogicához!

Bocsi csajok,de most asszem ledőlők én is amíg alszik,mert ki van a bundám!

szép hétvégét mindenkinek!

Kép


Kép
ibm
 
 


Ami, jobbulást mindnyájatoknak!

Kép
Kép
patr
 
 


8)
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.06 19:05-kor.
Vendég
 


Kata, köszi! :) Szerintem is szépek, de ezt olyan jó mástól is hallani! :D

Kép
Kép
patr
 
 


Köszi csajok,remélem hamar vége lesz!

Patr! Jók a fotók!
Olyan jó ránézni a családotokra,annyira látszik,hogy milyen békés,boldog család vagytok!
Jó példa,hogy második házasság is szuperul sikerülhet!

Na mostmár tényleg húzok,de olyan jó végrer egy kicsit itt üldögélni!

Kép


Kép
ibm
 
 


Tegnap jegyzeteltem, és most látom, hogy nem is küldtem el... :)

cigi dolog... Na ez a rohadt igazságtalanság. Miért nem az ilyennek születik beteg gyereke???????????? Mi az életben nem gyújtottunk rá és nem ittunk... Na erről ennyit.

Nekem az egyik barátnőm írt a 2007 júliusi topikba, ami aztán befuccsolt,de én onnan tudtam a babanetről... :)

És a mai:

Bogolya, mi már egy csomó tápot kipróbáltunk, eddig egyedül a milupa nem jött be neki, attól mindig bukott. De nálunk nem szokott gondot okozi a váltás. Ma is vennem kellett, de csak olyan volt, amit még nem ettünk, de ette ezt is szépen.

viszont képzeljétek, voltunk ma is masszázson, és Eliot úgy üvöltött végig mint még soha, szegényt úgy sajnáltam. Elég kemény csajszi vagyok mint tudjátok, de úgy kellett magam visszafogni, hogy ne vegyem fel és szeretgessem meg és hozzam el... aztán mikor hazaértünk, mondja Peti, hogy valami szösz van az arcán, töröljem már le. És képzeljétek, nem szösz volt, hanem egy csomó hajszálér elpattant az arcán... Néztem nagyot...

Kata, azért nem akarok nyárig várni, mert mondták, hogy minnél előbb annál jobb, és az majdnem fél év még... Úgyhogy most hétfőn felhívom a másik dokit, aztán meglátjuk... de ha lemegyünk, akkor ehhez a dokihoz is mehetünk márciusban, mert ott van időpontja. de majd hétfőn eldöntöm...

Evés... Eliot mostanában 250-esével nyomja, napi ötször, de az előző kajára megevett ő is egy egész banánt reszelve (KANÁLLAL), aztán meg még vagy 100 tápot. :) Ja, és Orsi, igen jól látod, hogy hízott, tegnap mértük, és 7760 gramm! :) Két hónap alatt kb. két kiló :)

Na most megyek vissza a kajakészítéshez... :)

KépKép
muffin
 
 


Amikám!
Gyors gyógyulást!

Patti!
Gyönyörű a csacsika család! Nekem Zsolesz alvó hordozós képe jön be nagyon!!!

Kata!
Dórika hogy van?
20150601134430
 
 


Evelyn!
250 ml? :shock: :shock: :shock: Azt a robbantott eget! Egészségére!!!! Nagyon szépen hízik!!!
20150601134430
 
 


Sziasztok!


Anna, Tami: Boldog hófordulót nektek csajszik!

Mancsi Márti: Boldog szülinapot! Mikor jössz és mesélsz magatokról?

Viki: Jöttem szórakoztatni kedves barátnémat! :D Apjukod meddig marad házon kívül?

Ami: Ehhh, ez a fránya betegség! Mielőbbi jobbulást nektek!

kike: Domi ügyes volt, hogy evett borsófőzit! (Én is már úgy adnék Leának a mi általunk evett kajákból, de ugyanakkor bennem van a para, hogy még túl korai lenne. :roll: Másrészt meg a darabos kajáktól öklendezik, szóval úgy sejtem, mi még ezzel is jócskán várunk...)

Pati: Gyönyörű a családotok!

Tami: Anna olyan kis ügyes, még ha sokat nyafizik is, meg kell hagyni, hogy kicsi a bors de erős! :)

Ildi: Ahogy olvasgatom, már jópáran adtak a babáknak húslevesből kivett zöldségeket, szerntem megpróbálhatod.

Marcsi: Emma olyan szépséges, a hajkoronájára továbbra is irigy-irigy!!!! :D Örülök, hogy jobban van, étvágya is kezd visszatérni. Apájának meg jobbulást!
(Anyukáddal mi újság, Hogy van most? És te?)

vkata: Nem semmi, milyen nyugodt baba Dóri, ilyen jókat más gyerekek még otthon a megszokott közegben sem alszanak!

muffin: Örülök, hogy Eliot ilyen jól eszik, tényleg látni a kis pofiján, hogy szépen kerekedik. :)

Fog: Jelentem, még Leának sincs egy darab sem! :D Ugyanakkor már 3 hós korától nálunk is ezerrel megy a "mindent a számba tuszkolok és közben eláztatom a nyálammal" projekt.

Katák: Lenne egy kérdésem. :oops: Bátyámék lánya lisztérzékeny, bár a kisfiuk nem az. A családunkban egyébként másról nem tudjuk, hogy lisztérzékeny lenne... Arra lennék kíváncsi, hogy szerintetek nekünk is oda kell erre a dologra figyelni, vagy igen kicsi az esélye, hogy ez nálunk is gondot okozzon?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára fmarti 2009.02.21 16:28-kor.
fmarti
 
 


Márti!
Apa majd jön egyszer csak, dem ár 2szer telefonált, h mizu itthon.

Leus milyen főzelékeket szeret?
20150601134430
 
 


Jelenleg semmilyen főzeléket nem szeret. :D De egyébként inkább gyümölcs párti, illetve úgy eszi meg a főziket, ha gyümi is van bennük. ma pl répafőzit evett pulykahússal, meg körtével.

Viki, azt akartam kérdezni, hogy szerinted a zabkorpát mennyire lehet liszt helyett használni? (Pl össze lehet keverni rozsliszttel, sima lisztel, és abból sütni mondjuk pogácsát? Ha igen, milyen arányban?)
fmarti
 
 


Nyugodtan keverd össze, bár sztem fog olyan szépen feljönni a pogi, süti, mintha liszttel csinálod. Sztem inkább vegyél zabpelyhet és daráld le, azt hiszem Andi csinálja így.

Lacus is a gyümölcsösebb ízeket szereti. A mai répa-alma-krumpliba is úgy kellett tennem barackot h lecsússzon.
20150601134430
 
 


Küldtem neked emilt ;)
20150601134430
 
 


Én is itten vónék :lol: :lol:

Domi alszik,Kristi elaludt a földön,bevarázsoltam az ágyába,ő is alszik,Vercsi nem alszik!
Ez volt a gyors helyzetjelentés :lol:

Én is csodálkoztam hogy Domi megette a főzit :D

Fog:még mindig csak fogcsücsökkel büszkélkedhetünk.

Muffin:Kis haspók Eliot!Örülök hogy szépen gyerepszik,és jókat eszik! :D

Marcsi:Emma gyönyörű!

Patr:nagyon szép család vagytok!!

Fene tudja mit akartam még :roll: :oops:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Már skubizom is a levelesládámat! :D

Köszi az infót, lehet ki fogom próbálni. Van élesztőmentes receptem, annál lehet, nem fog annyira bezavarni. Milyen arányban érdemes kísérletezni?
A zabpelyhet ledarálnám, ha lenne mivel, de nincs darálónk. :oops: És ugye már nem is akarunk venni, mivel nemsokára megyünk ki (és ott 110 V van...).
fmarti
 
 


Sztem 30-40 %-nál többet ne tegyél bele.
20150601134430
 
 


Kike!
Az jó hír ha megeszi a főztödet, csak így tovább!
20150601134430
 
 


Sajna ez a bébiőrző is befuccsolt :( Nővérem is úgy adta oda hogy hát valami baja van,mert olykor megbuggyanik,de azért jobb mint a semmi,hát,most ismét semmi. :? Majd jövő hónapban tudok csak venni,addig nem lesz. :(
No mindegy,csak így elég pocsék kimenni a konyhába főzni hogy nem hallom meg a gyereket. :roll:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Teszveszen nem néztél még bébéiőrt? Hátha ott lenne olcsóbban.
20150601134430
 
 


Nem igazán bízok a teszveszben,mert sose lehet tudni mikor verik át az embert. :oops: :roll:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Viki: Még nem kaptam meg a mailedet. :roll: Akkor majd megpróbálom úgy, hogy 1/3-ad arányban zabkorpa, rozsliszt meg sima liszt. Csak még nem tudom, melyik nap csinálom meg, de ha kipróbáltam, majd beszámolok az eredményről. :D
fmarti
 
 


Oké zsoké!!!!

A levelemet biztos megkapod, csak késéssel, szegény Patti is úgy szokta, de átdobom pirviben is.
20150601134430
 
 


Viki drága küldött nekem avatarnak való képet!!! Köszönöm Csillagom!!!! (Úgy örülök neki!!! :D )

Te egy Angyal vagy! :)

Kép
fmarti
 
 


8)
A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.06 19:06-kor.
Vendég
 


Márti!
Merő önzésből küldtem, h minden hsz-nél lássuk Leát Kép

Katus!
Az uram egyszer csak várható :lol:
20150601134430
 
 


tapot mis is mar ezret probaltunk soha nem volt baj, alt azt veszem ami akcios, Anna mar nem kap ha-t csak ha Katatol apun ktapot. Igaz o mar csak napi 2szer 200-240et iszik.

Eliot nem semmi! NAgyon jo evokeje van!


Anna is mint Lea semmilyen fozit nem szeret.
Ma huslevest evett ugy siman repat meg husit belole, meg tesztat is kostolt.
De ha mindent beturmixolom mar nem eszi meg.
Holnapra tervezem hogy maj lesz az ebed es o is kap belole.


En megsem mentem el, Ann megint fel oras uvoltes utan aludt el( nem akartam itt hagyni igy Alekot) es fel ora utan ebren is volt, ma az ossza alvasabol nem jott ossze az egy ora.

Igen Marti, kicsi de eros. Es nagyon nagy kope:)
Vendég
 


MArti: a norbi receptekben alt fele fele aranyban keveri zabbal.
Vendég
 


vkata: Köszi a tippet, valahonnan majd kunyerálok zabpehely-darálásra alkalmas szerkezetet. :D

Lisztérzékenység: Unokahugomról kb 2 éves korában derült ki, hogy lisztérzékeny. Most 14 éves, szerencsére elég jól "hozzászokott", de azért voltak nehéz pillanatok, az tény. Amin én meglepődtem, hogy a doki nekik azt mondta, ez genetikusan öröklött, és ha az öccsénél is van, akkor nem lehet kivédeni. Tehát a doki arra sarkallta bátyámékat, hogy minél hamarabb adjanak az öcskösnek (aki most 2 és fél éves) gluténos dolgokat, hogy derüljön ki minél előbb, ha ő is lisztérzékeny lenne. (A gasztros doki szerint nem lehet azzal megelőzni a lisztérzékenységet, hogy később kap csak gluténos kajákat ). Szerencsére kistesónál nincs lisztérzékenység, de azért én is elkezdtem kicsit parázni, nehogy nálunk is az legyen.

Ezek szerint nem volt helytálló a doki javaslata? (Sajnos én már nem szoptatok, de eddig majdnem minden, amit leának adtam, gluténmentes volt, talán 1-2 csomag jó éjszakátot leszámítva :oops: )
fmarti
 
 


Márti!
Ezek a Jó éjt tápik milyenek? Jobban telít, mint a sima táp?
20150601134430
 
 


8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.06 19:07-kor.
Vendég
 


Vercsi rajz a suliról
Kép

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Szép napot, drágáim :P

Vikikém!
Igen a diós padlizsánra gondoltam!
Te is nézed a vacsoracsatát?
Volt már, amit elkészítettél belőle?
Én most másoltam ki a Deutsch (nemtudomígykelleírni :oops: )Anita desszertjét! Az nagyon tetszett nekem, ill. ő maga is szimpatikus a férjével együtt. Itt laknak Nagytétényben, és Liluval egy oviba járt a kislányuk. Nagyon szépen nevelik! :D

Orsikám!
Persze! A hullámok idesodorták Emma baba adatait is! :wink: A listám szerint lassan ő következik! :D

Titikém!
Én a 2008-as Kismama naptár májusi lapját tettem ki. Azon egy szépen, édesen alvó baba van. Azt nézem, míg Csabit altatom, és közben olvasgatom, amit aláírtam. És közben teljes meggyőződéssel hiszem, és érzem, hogy IGAZ, hogy ő nagyon jóalvó kisfiú. És ettől boldog leszek. Sokszor mire észbekapok, már alszik is!
Ma pl. 2,5 órát aludt de., és 1,5 órát du!!! De rég volt ilyen... És ez egyre gyakoribb lesz. Az éjszakán még dolgozom, de az is nagyon szépen alakul!
Majd Levire is koncentrálok! :wink:

Babukám!
Szabi havert imádom a szép szemeivel :D
Puszi az almaevő pofijára!

Pat!
Sokgyerekes képek nagggggyon jók!

A többiek képei is nagyon jók! Édesek a babák! Mééééééég!!!
Vendég
 


Kikém!
Nem vagyok pszichológus, de nagyon sok rajzelemzést olvasgattam régebben. És ezek szerint úgy látom nagyon fél, szorong a kis drága. Túlméretezettek a padok a kislányhoz képest. És egyre nagyobbak. Nagy feladatnak érzi a sulit ez tuti. DE jók a színek, mosolygósak az arcok, így nincs nagy gáz :wink: Nyugi, anyus! :D
Vendég
 


Dóri!
Csak a reklámig nézem, mert utána fürdetünk, kaja, egyebek.
20150601134430
 
 


Véda, kérésed számomra parancs!
Hoztam három repülő gyereket:
Kép Kép Kép

Kép
Kép
patr
 
 


Véda:köszi :D

Patr:nagyon jók a képek!! :D

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Szóval akkor sok beszélgetés hogy oldjam a félalmét. :)

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Hú, hulla vagyok. Fél 7-kor ment el az utolsó vendég. Addig én egész nap le se ültem. Aztán ahogy elmentek, Ati lefeküdt a gyerek játszószőnyegére, és kijelentette, hogy ő fürdetésig alszik egyet. :? :evil: Milyen jó neki.....én meg ugye nyugodtan még ülni sem tudtam, mert a gyerek folyon felkapaszkodott a lábamba.
Most meg a gyomrom se jó...valószínű a két lángos. Ez volt az egész anpi kajám...valószínű megterhelte a gyomrom.Kortyolok is egy kis citromos vizet és Megyek is zuhanyozni, és alukálni!

patr!
Jók a képek...szépségesek vagytok.

Ami!
Jobbulást nektek!

Bocs, hogy nem reagálok mindenkinek külön!

Ja, tényleg, kike! Tudtatok apácskával beszélni?

4. napja szakad nálunk (igaz apró pelyhekben) a hó!

d.dodó
 
 


Sziasztok!

Anyósom már haza is ment. Szerintem nem szeret itt lenni. Mondjuk ma nem voltam túl kedves én sem.

Tami!
Oké, tőlem ezen a pénteken is elmehetünk. A baba-mama tornára gondoltál?
Köszi a megnyugtató sorokat.

Patti!
Jók a képek! Urad jó erőben van, hogy csak így emelgeti a nygobb csemetéket is.

Véda!
köszi szépen.
nagyon tetszik az alvós módszered, sztem. ki fogok próbálni vvalami ilyen szugerálós módszert én is :wink:
nálunk a nappali alvás irtó gyengusz.

Dodó!
Hát a férjed nem volt túl gáláns. Én ilyenkor őrült hisztibe fogok.. :oops:
(ezért is fog elhagyni egyszer)

Márti!
Jó az új avatar!

Evelyn!
szupijó, hogy a kis drága így hízik. van ám étvágy!
Ahol étvágy van, ott az erő!

Rakok fel pár fotót az én rubensi idomú lányomról.
Ma este levágtuk azokat az édes göndör kis fürtjeit (ez a fotókon még nem látszik)
és...

mindenhol fel akar állni, mindenbe megkapaszkodik és erőlködik...pedig mászni még nem tud tökéletesen. szeretném ha még mászna előbb.

És egy kérdés:

valaki váltott már hordozóról gyerekülésre?
van tippetek miylet érdemes venni?
9-18 vagy 9-36 kilósat?
ugye tehetem már bele Emmát ha stabilan ül?
Vendég
 


Kép ---Anya csinálta nekem a csákót


Kép ---Lábatlankodom (Apa lába alatt)


Kép ---próbálok felállni


Kép ---remélem Anya nem látja, hogy a gyyerekkori kedvencét eszegetem épp


JÓ ÉJT
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?