Új privát üzeneted érkezett!

csak gyorsan

Emmánál kisebb súlyú lányok (sztem mindenki az :P ) anyukái!!!

nagyon jó, bélelt, 6-12 hó között horható farmerkabát (gap) tettem fel az adok veszekbe

most nem tudok reagálni, bocsi
Vendég
 


Viki persze gondoltam hogy nem kérdőre vontál, csak úgy leírtam hogy szerintem nem gond hogy tápszeres! :D Ja megyek hozzátok ebédelni, mert olyan fincsi kajcsit csinálsz! :D

Mindenkinek jobbulást!

Örülök hogy Anna jól érezte magát a koncerten!

Dodó ez nem semmi hogy így leszarják az embert, főleg egy gyereket! 12 ezer meg nem kis összeg. Ez a taxidíj volt? Atya isten!

Kép
linda24
 
 


sziasztok!

Csak helyzetjelentek... :?

Mártinak azonban gyors gyógyulást kívánok!!!

Mi megvagyunk. apa most éli a második hullámot.... gyerekek, a nagyok, jobban.
Laura rengeteget fogyott. nem mértem, csak látványos. Amúgy is nagyon vékonyka, hát ez most még jobban látszik.

Lillu még alszik. ő szerencsés. szinte átaludta az egészet.

Emma miatt aggódom.
Tegnap délután hasmenése volt. Nem vészes, de volt pár kakis pelus. Láza nincs, és nem is volt.
Volt itt a védőnő is, és ő mondta, hogy a reszelt almához keverjek neki reszelt HT kekszet. Hát, nem igazán díjazta, de evett belőle...
Ma reggel viszont, mióta felébredt, folyamatosan öklendezik.
Annyira aggódom, hogy újra hányni fog....

Katák!
Mennyi daedalonettát kaphat egy nap?
Eddíg csak 1/2et kapott.

Fáradt vagyok.
:(

Remélem, gyorsan vége lesz már!!!
Vendég
 

 
 

3x Marcsi!
Kitartás Drága! Amíg csak öklendezik, nem adnék neki kúpot, ha szabad belepof. Reméljük ma vége lesz!
Mindenkinek jobbulást!

Kép
andkata
 
 


Sziasztok
Zsuzsáknak boldog névnapot kívánok!
Kép

Kép
dittke
 
 


Sziasztok!

Köszönjük a köszöntéseket!

Kryss! Leának is boldog hófordulót!

Zsuzsáinknak boldog névnapot!

Mártinak jobbulást!

Marcsi! Emmának is jobbulást!

Kell még kívánni valamit?

Nekem 11-től voltak fájásaim és 13:55-kor született meg a kisasszony.

Gratula Viki a barátnődnek!

Nagyon szuper képeket láttam!

Dodó, Titi! Szép helyen laktok!

Babu! Sok szerencsét a pisis zacsival! Szerintem sem lesz semmi baj, nyugi!

Linda! Nem mész vissza a fogdokihoz?

Kike! Látod, jó hogy elmentél a dokihoz. Szerintem a bizonytalanságnál egyébként is minden jobb.

Bondi! Milyen volt az éjszaka? (a nagyival?)

Dodó! Azért az jó, hogy semmi baj nincs Lizyvel. Kicsit azért érdekesen intézték a dolgot.

Mára várom a bálázót. (ami szerintem nem fog megjönni és jól átvertek minket)


Kép
szly27
 
 


Marcsikám!
Jobbulást nektek! Remélem te nem kapod el! Gyógypuszi!!!!!!
20150601134430
 
 


Marcsi!
Jobbulást nektek! Elhiszem, hogy már fáradt vagy.

linda!
Igen, a taxi volt ennyi! :? Minél előbb kell kocsit vennünk azt hiszem.

d.dodó
 
 


Sziasztok lányok!

Itt tök szép napsütés van, de nagy zima.

Tita, szörnyű, ami a szomszédotokkal, Kata barátnőjével, Bondi sógornőjével történt, iszonyat lehet egy ilyet átélni, engem a 9 hetesem elvesztése nagyon megviselt, ugyanezt 36 hetesen?!
De próbálj meg tényleg ne foglalkozni ilyen dolgokkal, tudom magamról, nehéz, de Veletek minden oké, mint a két fiacskáddal is volt!

Dodó, ezek a svédek nem gyengék, neked meg járhatott az agyad X napja, hogy mi lesz majd ma. És akkor mikor tudod meg a vérvételt?
Nekem is az új hajszíned tetszik!

Babu, milyen korán keltél, és mégse jött össze, bár gondolom, nem ez a legnagyobb gondod. Miért kell estig várni az ismétléssel?

Mártinak és Emmának jobbulást!

Szly, miből gondolod, hogy átvertek a bálázóval? Azt hogy hozzák, mert azt olyannak képzelem, mint mondjuk egy traktor, gondolom, nem a postás hozza, mégha nincs is akkora. :D


Már rég akartam kérdezni, de vagy nem jöttem, vagy elfelejtettem.

Ki hogy áll a névválasztással?
Elégedettek vagytok a névvel, amit választottatok a gyermeketeknek? Illik a viselőjéhez?

Én nagyon örülök, hogy Tami Tami lett, merthogy olyan Tamis, igaz rengeteg beceneve van, mint Lackó fickónak, de azért főleg Tamizzuk.
Remélem, majd kistesónak is sikerül ilyen nevet választani.

Őfelségének utólag is boldog hófordulót, illetve sok boldogságot a Zsuzsáknak és Jázmin, illetve Lea babókáknak!

Kép
teó
 
 


Teó! Egy szállítmányozási vállalat hozná a gépet ha igaz. Már fizettünk nekik, nem is keveset, erre azzal jöttek tegnap, hogy fizessük ki az egészet. Persze a gép még sehol, vagyis állítólag már Németországban van. Elméletileg ma kéne ideérnie, de én nagyon szkeptikus vagyok ezzel kapcsolatban. Azóta találtunk a neten ilyen eladó gépeket és 4-szer annyiba kerülnek, mint amennyiért mi vennénk ezt. Ezekből gondolom, hogy nem igaz az egész. Na de ma, legkésőbb holnap kiderül.

Én örülök, hogy Jázmin Jázmin lett. Nagyon nagyon sokan mondták, hogy milyen szép neve van. Szerintem is! Ha találkozunk valaki ismeretlennel, az első hogy megjegyzi, hogy milyen aranyos, a második, meg hogy milyen szép neve van.
Rolinak sosem mondták, hogy szép a neve! :lol:

Kép
szly27
 
 


Teó!

Szerintem nálunk az Adél jó választás volt, habár kicsit komoly, de szép név a viselője meg egy huncut, de mégis.

Tami babesz hogy van különben?
Neked is volt egy angyalkád? :( Nem is tudtam...Sajnálom!

Kép
andkata
 
 


Teókám!
Én is örülök h Lacus Lacus lett. Igazi kis Mackó Lackó Kép
20150601134430
 
 


Én elégedett vagyok a Levente névvel, de a viselőjéhez nem illik. Jobb lett volna valami Nyekergő-Gergő vagy Rosszcsont-Robi vagy valami ilyesmi. :roll:
Na, felkelt az ebadta kölke. Most még mosolyog, mi lesz két perc múlva?

Annakidején nekem 02:00kor kezdődtek a fájások és másnap 00:50kor lett meg Levi. :cry: :cry: :cry:

Volt itt még a kapcsolat téma, arra nem reagáltam, de ha már így számolgatok...szeptemberben lesz hogy 4 éve ismerjük egymást apával, és még nem volt házasság.

KépKép
KépKép
terek.krisztina
Tatabánya
 
 


Kata, köszi, jól van, foltjai sajnos nagyon pirosak lettek és viszkettek is neki, úgyhogy berongyoltunk Újpesti SZTK-ba, kaptunk Elocom-ot sajna, de gondoltam, úgyis ezt kap, hogy már elmúlt féléves.
Jó idővel csak elmúlnak majd a foltok.

Volt angyalkám, igen, 2007. július 19-én, és aztán 2008. július 21-én megérkezett Tamus!!!

Leányod hogy bírja apucija nélkül?
(Nekem úgy tetszik, hogy leányt szoktál írni.)

Kép
teó
 
 


Sziasztok!

Zsuzsáknak és Pati Zsuzskájának nagyon boldog névnapot kívánok!

Jázminnak és Leának nagyon boldog hófordulót!

Marcsi jobbulást nektek!

Márti neked is jobbulást!

Bondi remélem tudtál aludni a nagyi miatt,de nekem biztos nem sikerült volna,mert én sajna nagyon fosok az ilyenektől :wink:

Dodó akkor nálatok sem jobb az egészségügy sajna mint nálunk. :wink:

Tita nagyon sajnálom a szomszédodat.Sajna tudom,hogy mit érezhet,mert én is elvesztettem a kislányomat a 38.héten 2007-ben,de neked nem szabad most arra gondolni ,hogy veled is ilyen történhet,mert biztos,hogy nem fog.

Teó nálunk szerintem jó volt a névválasztás,nagyon illik a kis lustikámhoz.

Szly remélem,hogy nem vertek át titeket.

Kép
csugi
 
 


Nálunk ugye két név van Laura Alice. Volt már hogy elgondolkodtam, hogy nem a az Alice-t kellett volna előre rakni. De utána mindig mondom, nem....Laura olyan komoly, de "huncutos" név is. Pont olyan mint ő! :)

d.dodó
 
 


Tita, az én unokatesómnak is így halt meg a gyereke, kb pont annyi idős terhes volt. És mivel neki már volt két császár, így el kellett döntenie, hogy megint császár, de akkor nem lehet neki több, vagy megszüli, és akkor még lehet. Hát az utóbbi mellett döntött. Én egész életemben csodálni fogom ezért, hogy volt ennyi ereje... ÉS most másfél éves a fia aki azóta született. Gyönyörű, okos, édes... Bár a veszteséget nem pótolja, de milyen jó, hogy nem ott volt a történet vége...

Dodó, nem csodálom, hogy kiakadtál... Nem kérdeztél rá, hogy mirért is nem csináltak semmit ami a nem hízással kapcsolatos?

Mi Liberot használunk, már jó ideje. Mi is huggies-zal kezdtünk, aztán pampers, de nekünk egyedül a liberoból nem folyik ki a cucc... :)

Névválasztás. Egyáltalán nem bántuk meg. Különleges kisfickó, különleges név.

Ugyan tegnap már leírtam a blogba, de azért itt is elmondom. Tegnap IKEA-ban voltunk. Valamit néztünk, kb. egy méterre a babakocsitól. Egyszercsak jött két srác, gondolom nem látták, vagy nem gondolták, hogy mi tartozunk a gyerekhez, vagy csak egyszerűen nem érdekelte őket, az egyik megállt, rábámult Eliotra és olyan undorodott fejet vágott, hogy a szívem szakadt bele. AZtán ahogy továbbmentek még egy csomó ideig bökdöste a másikat, hogy nézze már meg. Tudom, hogy most azt fogjátok írni, hogy bunkó volt meg primitív, ami így is van, de egy csomó dolgot felvetett bennem. 1. hogy mások is így látják a fiamat, csak elég intelligensek hozzá, hogy ne mutassák ki 2. hogy hozzá lehet-e ehhez szokni, és ha igen, vajon mennyi idő kell hozzá? Elmondani nem tudom azt a fájdalmat amit éreztem. Nem elég, hogy meg kell küzdenem a dologgal minden nap, de egyre kevésbé akarok emberek közé menni, nem akarom hogy ez legyen. Mi a francot csináljak??? Utálom ezt az országot, hogy ilyen idióta az emberek többsége, hogy nem tudnak egy ilyen helyzetet tapintatosan lekezelni. Na mindegy, nem panaszkodom tovább, csak az amúgy is jó hangulatomnak nagyon jót tett... Megőrjít, hogy semmit nem tehetek, hogy ne így legyen ahogy van... :( :( :(

KépKép
muffin
 
 


csugi!
Azt nem mondom, hogy nem jobb az ellátás itt mint otthon, csak néha már szerintem "túl alaposak" akarnak lenni. De pl ha időpontunk van, akkor tényleg az az időpont van....egyszer nem vártunk még fölöslegesen. Na aztán mikor meg az akutra mentünk, ott aztán még alaposabbak, segítőkészek voltak. Csak nem tudom, hogy a szükséges vizsgálatokat miért nem lehet egy nap alatt elintézni! :?

d.dodó
 
 


Sziasztok,
emlékeztek még rám? :wink:
Bocs, hogy ilyen ritkán jövök, de látom már, hogy vissza kell olvasnom, mert ezen az oldalon is annyi minden volt, és tudni szeretném, mi is volt, hogyan volt.
Addig is:

Patr,
képzeld, ma van a farsang, és Szonja azzal ébredt, hogy ő mégis inkább királylány akar lenni :shock: 8) ahogy kell. Kiegyeztünk a tündérjelmezben. Ne tudd meg, hány angyalka-királylány-tündérke volt a 25 fős csoportban :roll:
Ti mikor farsangoztok? Tetszett Zsuzska jelmeze a többieknek?

Á,
Nándi sír. Mikor fogok visszaolvasni???? Mikor??? :shock: :? :shock: :?

KépKép
szkagi
 
 


Evelyn!
Megértem, hogy így gondolod a dolgokat. És hogy elkeseredtél. Sajnos az emberekbe manapság nem sok tolerancia, és együttérzés szorul.
Tegnap este néztem egy műsort, és rátok gondoltam.
Csak éppen itt a kislánynak nem szájpad hasadék volt, hanem még durvábban nézett ki. Mutattak képeket, hogy milyen volt mikor megszületett, és hogy "építik" fel a fejét, arcát. Szinte egy "csonk" volt a fej, arc. Csontok hiányoztak belőle, az orra helyén volt a szája (orra nem volt) szemei nagyon "félrecsúszva", egyik sokkal feljebb mint a másik, és az is nagyon kidülledve, és hatalmas nyelve volt...be se tudta csukni a száját. És a szülők ugyanolyan szeretettel nevelték, mint egy 2 évvel idősebb testvérét. És most iskolás korú a kislány. Elvitték SIMA iskolába. Először persze ledöbbentek a jövendőbeli osztálytársak. De a tanító néni nagyon jól helytállt, egy mesébe kerekítve mondta el, hogy mindenkit ugyanúgy kell szeretni.....és onnantól kezdve a közös játékokba is bevonták őt, voltak barátnői! Nagyon jó műsor volt.
Bocs, hogy hosszú lett. Végülis ebből talán azt akartam kihozni, hogy meg kell tanulni tolerálni ilyen helyzeteket, csak akik már idősebbek, ugysem fogják megtanulni......sajnos nem ugy lettek nevelve ezek a fiuk, akik tegnap megbámulták a kis különleges és iszonyat édes kisfickótokat!

d.dodó
 
 


Szép napot :P

Most van kb.10-15 percem :D
Az ebéd felrakva, a fiúk alszanak :D
Igen, jól látjátok, ez nem Viki hsz-a, hanem Védáé :lol: Sokat meséltem enyém fiúknak Viki fiúiról, így megfogadták a tanácsot, s most egyszerre durmolnak :D
Vikim, puszillak!

No, önző sorok jönnek, mert visszaolvasás helyett most írok, különben sosem tudjátok meg, mi újság velünk...

Először a számomra legijesztőbbet mesélem el, és este, mire elovastátok, ki is törlöm, mert szeretném, ha a feledés homályába merülne. Rám eléggé sokkolóan hatott.

...


Mindjárt folytatom a többi eseménnyel!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.02.21 15:52-kor.
Vendég
 


Evelyn!
Sajnos ilyenek az emberek, a másságot nem fogadják el, főleg akkor, ha nincs a környezetükben ilyen ember. Igazad van, sok esetben ez az intelligencia hiánya.

Az h nem mész emberek közé sajnos nem megoldás. Te tudod, h Eliot milyen ügyes és okos. A többi ember pedig bekaphatja.

Én szerencsésnek érzem magam, h az Eliottal kapcsolatos dolgokat megosztod velünk. Lehet h ennek a hiányában talán én is így rábámulnék egy ilyen kisbabára.
20150601134430
 
 


Dórikám!
Ez nagyon durva!
Sztem apában az elmúlt hetek feszültsége az ütésben teljesedett ki.
20150601134430
 
 


A többi:
Csabi most már végképp kinőtte a babakocsit, így átrendzetük kicsit a napunkat, az alvási szokásokat, ill. járókát-ágyat csere-beréltünk fent-lent, és ez elég sok időt vett igénybe.

Közben - épp jókor - jött egy ismerősünk, és mesélt egy módszerről, ami kihat az életünkre. Lehet, ti is olvastátok/láttátok a Titok c. könyvet/filmet. A vonzás törvényéről van benne szó, és én nagyon egyetértek vele! Igaz, hogy a negatív gondolatainkkal csomó bajt odahúzunk magunkhoz, míg a pozitív gondolatokkal meg csomó jó dolgot! Kvantumfizikusok állítják, hogy a gondolatnak -is- energiája van.
Végig is gondltuk, hogy az életünk legcsodásabb ajándékait, a gyerkeinket, ill. egymást, hogyan vonzottuk be az életünkbe, és rájöttem, igaz, amit a módszer eméít, hogy ha azt hajtogatjuk, nekem lesz ........, nem tudom, hogyan, de tudom, hogy lesz ....., akkor úgy is lesz. És rájöttem, hogy én világ életemben éreztem, hogy lesz gyerekem , azt nem tudtam, hogy lombik, vagy öribaba, de azt igen, hogy LESZ. És lett. Utána pedig nem tudtam a kistesó, hogy jöb össze, de tudtam, hogy lesz, és kisfiú lesz, Csaba királyfi, és LETT!!! Tehát a nagyon erős, meggyőződés-szerű gondolatok hatnak!!!
És a lényeg: gondoltam, teszek egy próbát, és kipróbálom Csabin is. Mostanában ugyanis sokszor ébredt éjjel, és nappal is rosszul és keveset aludt, ill. nehezen aludt el.
Kitettem egy alvó babát ábrázoló képet az ágya fölé, és aláírtam: "Csabi könnyen, és hamar elalszik. Megfelelő hosszan, és pihentetően alszik, vidáman ébred. Ezért egész nap jókedvű."Minden elaltatásnál, és napközben is többször ránézek, és teljes meggyőződéssel, nyugodtan, már az eredménynek örülve olvasgatom, és MŰKÖDIK!!!
Csabi 3 napja alszik jókat a kiságyában. Igaz, még én altatom el, de lassan, apró léptekkel haladunk, már az is jó eredmény, hogy megszerette a kiságyat, szívesen alszik benne nappal 2X 1,5 órát, és éjjel is kevsebbszer ébred. A köv. lépés az lesz, hogy csak 1X ébredjen éjjel, ill. hogy magától aludjon el a kiságyban. És ez is menni fog!!!
Aztán átgondolom még az életünket, mire fér még rá változtatás, és azt is megteszem. És most kérlek, ne nézzetek bolondnak! Először én is szkeptikus voltam, de már meggyőzött a módszer! :D :D :D

folyt.köv!
Vendég
 


véda!
Juj, ez nagyon durva! :( Szegény apusod! Remélem hamar rendbejön. Basszus, mire vetemednek az emberek. Így merje valaki mondjuk a gyerekét is egyedül elengedni otthonról? Mert ha valakinek kötözködős kedve van, akkor minden ok nélkül beleköt másba? Még jó, hogy nem ment a toll a szemébe.

d.dodó
 
 


Evelin! Szerintem sem lenne megoldás, hogy nem mész Eliottal emberek közé. Nem tudom, csak gondolom, hogy milyen rossz érzés volt nektek. Sajnos lesz még ilyen. :cry:

Véda! Hát ez durva! Ezért is jobb, hogy kisvárosban lakunk. Mi lett a párod arcával? Voltatok kórházban, vagy nem olyan súlyos?

Kép
szly27
 
 


És akkor Lilu: Csabi rossz-nehezen alvásával egyidőben bolondult meg lilu is. Ezért sem tudtam jönni a napokban. Odáig fajult a helyzet, hogy már beírást/intőt akartak neki adni :cry: Teljesen kikészültem, úgy éreztem már teljesen eszköztelen vagyok, sem a szép szó, sem a szigor, sem a bünetteés, sem a jutalom nem használ...
Végül amikor már annyira magam alatt voltam, akkor az előbb említett módszert kezdtem Liluval kapcs. is használni. Elég nehezen ment, mert nem tudtam teljes ,eggyőződéssel kimondani, hogy "szereti a társait, és őt is szeretik", hogy "jól érzi magát az iskolában"... De fokozatosan egyre jobban hittem benne, hogy menni fog, és láss csodát tegnap úgy jött haza, hogy begyűjtött 1 nap 6 nyomdát, és 1feketét sem!!! (Pedig az utóbbi héten minden nap kapott feketét sajnos.) És itthon is drága volt, és kedves! És ez így is marad!!!

Közben hívtak a Vadaskertből, hogy 1 nappal mehetünk hamarabb, és nagy szeretettel várnak minket :D :D :D

Úgyhogy most itt tartunk. Minden jóra fog fordulni, és ide is gyakrabban jöhetek, mert már nagyon hiányoztok!!!

Most visszaolvasok, ebédelek, később még jövök!!!
Vendég
 


véda!
Tök érdekes amiket írsz!
És ügyes Lilu, hogy végül 6 nyomdát is kapott! :)

d.dodó
 
 


Sziasztok!

Evelyn: mi még a ferdeszeműeket és a feketéket is megbámuljuk... mindent, ami az általunk tipikusnak tartottól eltér. Hát hogyne néznék meg Eliotot is... és vannak, akiknek nem volt gyerekszobájuk, és ilyen bunkón viselkednek. Sajnos ilyet nem lehet kivédeni, legfeljebb felkészíteni a gyereket, hogyan reagáljon rá. Te stramm mami vagy, és biztosan remek alapot adsz majd Eliotnak!
Nem tudom, segít-e, mert teljesen bagatell a ti esetetekhez képest, de elmesélem. Oti első napja volt az oviban. Nyugtáztam, hogy mindenkinél alacsonyabb és vékonyabb (belesajdult a szívem, de hát ez van, ő ilyen alkat). Aztán kézmosásnál mellé keveredett Balu nevű csoporttársa (akit nem kedvelek, mert nagy hóhányó és alfahím akar lenni, ezért mindig beszól Otinak - aki persze kedves, nyugis, sosincs büntiben, imádják a lányok :wink: ) és akkor is beszólt Otinak: "én nagy vagyok, te meg kicsi vagy". Oti csak állt és nézett, én meg, mivel ott voltam velük, mondtam, hogy aki oviba jár, az mind nagyfiú már. Oti még ma is emlegeti, hogy Balu ezt mondta neki, hiába beszéltük meg százszor, hogy nem volt igaz.

Mártinak jobbulást!

Jázmint, Leát Isten éltesse!

Zsuzsák, Zsuzska, boldog névnapot!!!

Teó, sajnálom az angyalkádat (és persze mindenkiét, akinek van). Rettenetes lehet megélni, de hát itt vannak gyönyörűséges, egészséges babáitok!

Név: szerintem Natira nagyon illik: nőies, finom, teli önbizalommal és belső szépséggel.

Szülések: nekem mindkettő nagyon gyors volt, bár ez az orvosok érdeme :? :)
Néha úgy érzem, mint Tita, hogy kipróbálnám a vajúdást. De hát Otinál próbáltuk, és nem haladt semmit, és majdnem ráment a gyerekem. Úgy tűnik, nekem ez volt megírva, persze nem bánom!

Dodó, sajnálom a bosszantó utazást!

Ági, jó, hogy erre is jársz!

Szly, drukkolok, hogy a gépetek rendben megérkezzen!

Marcsi: kitartást! Jobbulást a családnak!

Nagyika: gyújtottam este gyertyát, gondolatban megölelgettem, és bocsánatot kértem tőle a mulasztásaimért (Otinak az ovis képét nem küldtem el, nagyon keveset beszéltünk már mostanában. Le akartunk menni meglátogatni még, de hát folyton beteg volt valaki. De most már mindegy.). Igazából most szakadt rám, hogy többet idelent már nem leszünk ilyen közel. Apának rettenetes nehéz lehet azt a táskát szállítani... főleg úgy, hogy közben még Ottancsot is vitte farsangolni.

Mennem kell Otiért, ha tudok, még benézek!

Kép
Kép
bondi
 
 


Véda:
Apus ügy: basszumpepi! Azt gondolom, hogy az adott helyzetben, végül is úgy cselekedett, ahogy a legjobb volt. De igazad van, nem kellett volna kiszállnia - hiszen van egy családja is, akinek a jövőjéért ő felelős!

Pozitív gondolatok és szeretet! Egyetértek! A könyvedet olvasva is!
És ennyi elég, hogy rágondolsz, esetleg bevizualizálod, vagy van valami más "rítus" is hozzá?

Most már tényleg rohannom kell. sziasztok!

Kép
Kép
bondi
 
 


Orsi! Visszaigazoltalak! Aranyos, hogy Emma küldte neked a meghívót! :lol: Megjelöltem őt is!

Kép
szly27
 
 


Hú, deszeretnékmindenkinekreagáni!!!

Evelin!
Eliot-ügyben ölelés!
Megértelek.
Nagyrészt szülőkön múlik, mit mond el a gyerekeinek az ilyen másságokról.
mi ezt nagyon fontosnak tartjuk. Én Eliotról is őszintén beszéltem Liluval, és a videót is megnéztük együtt, és vártam, hogy majd esetleg elszörnyed az elején, mert gyerek, és mert kíméletlenül őszinte, de NEM! Rezzenéstelen arccal nézte végig, és még ő mondta magától a végén, hogy de szép lett :D És mai napi mondogatja, hogy milyen édes a kis pofikája. És a talira is úgy mentünk, hogy élőben lehet, hogy másnak látja majd, de ezt nem szabad kimondani, ezt magában kell tartania, mert az anyukájának, és apukájának fájdalmat okozna vele. Megértette, és nem tudom emlékszel-e, de megnézte Eliotot Szabolcs vállán, és mondta, hogy "de helyes", és őszintén mondta :D
Úgyhogy koncentrálj arra, hogy Eliot szép, és édes, és übercuki, mert AZ, és meglátod, egy idő után csak olyanokkal találkoztok majd, akik szintén így látják!
Vendég
 


Sziasztok csajok!


Zsuzsáknak boldog névnapot,hófordulósoknak boldog hófordulót!


Wera! Azt a mindenit,ez a Bugri gyerek hihetetlen!
Nagyon örülök,hogy így sikerül már az alvás!

Evelin! jaj annyira sajnálom,hogy ilyen bunkó emberekkel találkoztatok!
És sajnos még fogtok is!
Elhiszem,hogy nagyon rossz érzés,de Eliot akkor is maga a csoda és ti tudjátok,hogy mennyit fejlődött és tényleg próbáld meg leszarni ezt a sok tirpákot!
Eliotnak továbbra is szüksége van a pozitív hozzáállásotokra és lelkirőtökre!
Hidd el,hogy ha máshova kerül most nem tarthatna itt ahol tart!
Mikor feltetted múltkor az ilyen volt,ilyen lett képeket,így néztem: :shock: .
Eddig is tudtam,hogy szépen helyrehozták a kis arcát,de ez valami hihetetlen volt!
Amikor eltörik a mécsen gyere és írd le nekünk és a kicsi Eliot nemsokára megint bebizonyítja,hogy miért lehetnek büszkék rá a szülei! :wink:
Fel a fejjel!

Véda! Juj ez nagyon durva!!!!!!!
Hát nem csodálom,hogy Apa kiugrott!
Amikor belémjött egy másik autós vén qrva,én is kiugrottam és elküldtem az anyjába,erre közölte,hogy elnézést de nem látta,hogy ott vagyok!
Nem egy szelet vajaskenyér volt a földön,hanem egy autó könyörgöm!
Hát én is szétvertem volna a fejét az tuti,de rendik vagytok,hogy ilyen alkut kötöttetek!
Gratula az új módszeredhez!

Kriszti! levi baba,hogy viselkedik?

Titi! Másik levi baba?

Hát én ma levittem a dr-hez áron már megint kapkod a füléhez és éjszakára tiszta takony lett!
2:30-kor indult a műsor,porszívó,Nurophen......
Nem sokat aludtunk!
Ez a dr megint azt mondta,hát egy picit pirosabb,melegítés,ACC,orrcsepp.
Mindig ezt mondja,úgyhogy ma du. elviszem a gégészetre,nézzék meg mivan a fülével!
És ő is hátrahúzta a kukiját!!!!!!!
:twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
És örülök én is,hogy áron lett,illik hozzá!

Majd jövök

Kép


Kép
ibm
 
 


Bondi!
Nincs semmi különleges "hókusz-pókusz". Egyszerűen arra kell gondolni, amit akarst, és nem arra, amit nem. Mondjuk arra nem árt figyelni, hogy ne azt gondoljuk: ma nem törnek be a házba, hanem azt, hogy ma is biztonságban van az otthonom. Mert a gondolatunkban, ha az van, hogy betörnek, betörnek, hiába tesszük elé, hogy nem... A rezgés akörül lesz, hogy betörnek. Tehát fontos az alany, állítmány. Biztonságban va az otthonom. Ennyi.
Még arra figyelek, hogy valóban teljes meggyőződéssel mondjam ki, gondoljam, és ne olyan na, ezt is kipróbálom, de hülyeség alapon, mert úgy nem működik. Tehát hinni mindenképp kell benne.

Oti NAGYFIÚT puszilom, pici Nattancsot is!

Juj, de izgi, hogy hatással volt Rád a könyvem!!! Már várom nagyon, mit mondasz róla! Ne kímélj!

Akata!
Adél sajtkukacot puszilom! Apushiány miatt ölelés!
Örülök, hogy tetszik a könyv! Orvosi-szakmai kritkákat is szívesen begyűjtök :wink:

Csipcsab!
Örülök neki - tudod minek :wink: És köszönöm!

Wera!
Alvó nyugodt Nonónak puszi! Most már csak jó jöhet :D

Ami!
Nem mondom, amit gondolok a fütyirángatásról, viszont drága kicsi Ároncimat ölelem, és puszilom!!!
Vendég
 


Már csak azt nem tudom hogy mivel vigasztaljam magam. Mert amikor kiderült, hogy hasadékos lesz, úgy voltunk vele, hogy majd akkor legalább okos lesz, mert úgy neveljük. Ha mégsem, akkor majd valami sportban ügyes lesz. De ugye szép nem lett viszont okos sem lesz és ügyes meg valószínű még kevésbé. És persze, látom, hogy mennyit fejlődött, de az az igazság, hogy szarok bele valamilyen szinten, mert én beleszakadok abba, hogy egyáltalán itt tartson, azt meg elképzelni sem tudom hogy mikor fog tovább fejlődni, és már semmi motivációm nincs hogy tovább szenvedjek minden nap csak azért, hogy legalább megközelítse a normális szintet, és amit egy csomó ember természetesnek vesz, és annak is kéne lennie. Mi az, amibe belekapaszkodhatok Eliottal kapcsolatban??? Bocsi csajok, de kivagyok.. :( :( :( És elegem van abból, hogy Eliot a legjobb helyre született, meg hogy mi mindent megteszünk érte meg ilyenek. Én egészséges gyereket akarok, és annak akarok jó anyukája lenni. Nem azért akarok jó anya lenni, mert szenvedek a gyerekemmel. Nagyon sajnálom, hogy ezeket írom, de muszáj... Úgy igazságtalan ez az egész, ahogy van. A gyerekkorom is ritka szar volt, és a gyerekemmel töltött idő is az. Ne értsétek félre, nagyon szeretem, de iszonyat nehéz. És miközben ezt írom itt vigyorog rám ezerrel és szaranyának érzem magam, hogy miközben itt van, és ennyire szeret én ilyeneket írok. Na nem is feszegetem tovább a dolgot. Megyek inkább keresek magamnak valami elfoglaltságot... bocsi mégegyszer

KépKép
muffin
 
 


Evelin! Megértem, hogy időről időre kiborulsz és nagyon sajnálom. Kár előre rágódni azon, hogy nem lesz okos, meg nem lesz ügyes stb. Szerintem az a legfontosabb, hogy szeretitek és ne lássa rajtatok, hogy valami gubanc van vele. Persze most még nem érti, de később észre fogja venni. szerintem az tegyen téged boldoggá, hogy ő is boldog, vidám és az egészből még nem fog fel semmit. Ő most úgy boldog és elégedett ahogy van. Később meg majd megbeszélitek a dolgokat szépen fokozatosan és hidd el, lehet ő egy boldog ember!

Nem tudok szépen fogalmazni, meg pontosan leírni amit akarok, de remélem érted!

Kép
szly27
 
 


Muffin:ez mind természetes hogy így érzel,és jó hogy kiírod magadból,és bizony sajnos nincs igazság a földön. :( elhiszem hogy kivagy,de nem vagy szaranya!!

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Evelynem!
Nem vagy sz@r@ny@!
Nem ettől, az ilyen gondolatoktól válsz azzá!

Az, h Eliot nnyi idős korára IGENIS ÜGYES, azt nagyon nagy %-ban neked köszönheti! A te segítségeddel vált azzá, amilyen! Kellett hozzá ő is, de a te áldozatos munkád nélkül nem ment volna. Nem tudod már hová fejleszteni! Dehogynem!!!!!
20150601134430
 
 


Evelyn!
Úgy látom megint egy mélypontra kerültél. De ez így jó, ha kiírod magadból! NEM VAGY SZARANYA!!!! Ezt tessék elfelejteni! Jó anya vagy nagyon is!
És azt tényleg nem lehet így előre kijelenteni, hogy nem lesz okos, és ügyes!!

d.dodó
 
 


Sziasztok!

Most csak pár képet hoztam, Levi ma paradicsomos krumplit evett csirkehússal.

Kép
Kép
Kép Evés kellékei!

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Nos,úgy tűnik ennyi volt a házasságom,ha nem baj,inkább nem megyek bele a részletekbe...csak azt nem tudom hova megyek három gyerekkel,és ők ezt hogyan fogják megélni.

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


jesszus Kike! ne mond már! mi történt?

most megyek hammoltatni,de aztán benézek

Kép


Kép
ibm
 
 


Na Kike! Mi a baj? Eddig nem is mondtál ilyesmit!

Kép
szly27
 
 


kike!
Juj, ne már!!! Csak nem AZ volt már megint a téma, és amiatt?

d.dodó
 
 


Véda ez nagggyon durva! szegény apa! azért nem fáj már neki az arca ahova a tollat szúrta az a szemét? bár gondolom nem ez volt a legnagyobb baja!

Evelin nagyon sajnálom hogy ezt érzed és talán igazad is van mert minden szülő egészséges kisbabát szeretne,és az a legnagyobb fájdalom mikor betegen születik egy gyerek! de talán nézd arról az oldaláról,hogy Eliotnál vannak súlyosabb beteggyerekek, pl downkóros,vagy mozgássérült,vagy hiányzik egy végtagja stb! És azért ti Eliottal nagyon szépen fejlődtök hiszen ő is mind tudja azt amit a többi baba! vagy ha nem is de tudni fogja csak később! az meg hogy idióta emberek mit mondanak ilyen sajnos mindig is volt és lesz! a barátnőm pl nagyon kövér és mindig úgy csúfolták hogy godzilla. Nem is kell ahhoz betegnek lenni hogy hülye emberek megbámulják a másikat, és olyanokat mondjanak rá ami annak a másiknak nagyon bántó!

Kép
linda24
 
 


Kike!
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Mi van????????????????????????????????????????????
20150601134430
 
 


Kike ne hülyéskedj már! Ezt még olvasni is rossz volt!! Mi baj??

Kép
linda24
 
 


Nálam szórakozik az oldal,írtam,de elszállt!

Ez nem egy újkeletű dolog,nem most kezdődött.
Sok kis dologból tevődik össze,na meg abból hogy nem tudunk beszélni egymással..én is hibás vagyok,ez tény.
Ő sem ért meg engem,és ezek szerint én sem őt...

Általában azt kapom tőle,hogy ő nem akarta a gyerekeket..Ja,biztosan megerőszakoltam!!

Ma is nagyon berágtam rá-Domi ma csak egyszer aludt húsz percet,Apja felébrestette,mivel ő itt játszott a gépen,ahelyett hogy még akkor kotort volna elő magának ruhát,mikor Domi ébren volt.Naná hogy akkor kellett,mikor elaludt végre szegény.

És mikor mondtam neki hogy miért nem akkor ment be mikor még nem aludt,hanem akkor itt játszott,erre hogy nem az ő hibája,miért ébredt fel a gyerek,mikor ő sem szokott kis zajra.

Aztán meg azt is megkaptam hogy tegnap vigyázott a gyerekemre!

Ja,vagy úgy,azt hittem kettőnké-na persze el is felejtettem,megerőszakoltam,így nem az övé,csak az enyém!

Akkor minek vagyunk együtt???

Meg hasonlók-csak nem szoktam itt leírni.

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Kike!
Szuszzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzáááááááááááááááááá!

Beszéljétek meg! Egy házasság felrúgása nem egyszerű!
20150601134430
 
 


Úgy tűnik elvált szülők gyerekeként,rám is ez a sors vár!Ez van...Csak a gyerekek meg imádják őt!

Igen,tudom hogy én meg nagyon irányító lettem,nem voltam ilyen,és nagyon goromba is tudok leni vele...De ha rajta múlna semmit nem csinálna egész nap!

Á,kár is róla beszélni,sajnálom,de ez van...nem tudom hogyan tovább,szar ügy...szakadék széle!

De azt tényleg nem tudom hova fogok menni három gyerekkel...ááááá.....szar az egész!!

Kép
Kép
Kép
kike
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?