Új privát üzeneted érkezett!

Húú Wera!! De örülök Nektek!! Éjszaka fel szokott kelni?

Linda! Akkor vegyél be még egy donalgint, nem lesz bajod tőle! Mi volt, hogy 2-őt adtunk a betegnek, ha nagyon fájt a sebe vagy a lába!
Nem hinném, hogy bajod lenne, ha beveszel, úgysem szeded rendszeresen!
Kitartás az éjszakához!!

sz.andi
 
 


Andi oké köszi akkor majd hamarosan veszek be. Csak nem döglök tán meg! :D :D Na jó csak vicceltem. Egyébként ápolónő vagy? Nem is tudtam! Anyukám is az!

Kép
linda24
 
 


Linda! Ha megdöglesz ( :lol: :lol: ) akkor tuti nem a fájd. csill.-tól!!! :lol: :lol: :lol: :lol: Húú, de rossz vicc, bocsi! :oops: :lol:

Egyébként igen, Amika drága is az! :lol:

sz.andi
 
 

 
 

Wera és napközben is többet alszik? Akkor tényleg csak meg kellett tanítani az elalvásra! :)
Nálunk nem szokott, de most oltári botrány volt az elalvás körül. Fél óra üvöltés és libegőszéken az ölemben ringatózva- összes elvemmel ellentétben- aludt el...

Jaj, csajok a rotáról nem tudom mit mondjak. Drága, de végülis valószínű megéri inkább, mint 3 nap a László kórházban. Az infektológusok ajánlják. Én a bárányhimlő ellenit be akarom adatni, de teljességgel nem értettünk egyet ma a doktornővel, mikor kérdeztem...
Meglátjuk. A rotát se döntöttem még el.

Na jó éjt, megyek, apácska holnap jön! :)

Kép
andkata
 
 


Andi :D :D :D :D :D :D :D :D

Azt hiszem megyek mostmár én is, most NEMFÁJ a fogam, úgyhogy gyorsan lefekszek, hátha elalszok!

Szép jóéjszakát minden anyucinak és babucinak!!

Kép
linda24
 
 


Lindám, jobbulást! Remélem, nyugodt lesz/volt az éjszakád!

Akata, a rotánál nem az van, hogy az oltás nem is véd mindegyik fajtája ellen? Lehet, hogy rosszul tudom... hány éves korig lehet érdemes beadatni?

Kike: tehát jóindulatú? ennek örülök!

Orsi, Emma babád cukker!!!
A gyönyörű táj a park, ami a házunk mellett van :) itt, Kőbányán.
Amúgy is szép, de most kifejezetten az előnyös oldalát mutatja :)
Ti is szép helyen laktok!

Dodó, gyönyörű helyen laktok! Kérdeztük már, miért is Svédo-t választottátok? Biztosan, de bocs, ennyire működik a memóriám... :roll:

Kriszti, Bencéd édes!

Viki, kérhetnénk majd egyszer autogramot a híres Lacitól?
Barátnődnek gratula!

Titi: hihetetlen, hogy ez történt a szomszédoddal! Annyira szörnyű, hogy ilyet kellett megélnie... sógornőm a 38. héten veszítette úgy el a babáját, hogy előtte 3 nappal a ctg rendben volt... hál'Istennek azóta van egy 8 éves nagylánya, a picikéje meg egy hete szuszog mellette :)
De te ne is gondolj ilyen rémségességekre, minden rendben lesz veletek! Ahogy Akata is írta: ez nagyon ritka!

Tami: tollfoltos Anna tünemény... asszem, ez nem sz@ranyaság, hanem nagyon eleven és érdeklődő gyerek :D

Véda: várjuk a híreket rólatok!
Közben elolvastam a könyvedet. Annyira a hatása alatt vagyok még, hogy egyelőre még érlelem, amit mondani akarok neked :)

Ami, nagyon sajnálom a bunkó orvost! Oti első gyerekorvosához rendszeresen járunk vissza kontrollra, és egyszer régen megmutatta, hogyan kell olajozás-dörzsölés után kifésülni a hajából a koszmót. A SAJÁT FÉSŰJÉVEL :x Az volt a találkozásaink mélypontja, akkor még főnök volt. Amióta nincs felelősség a vállán, nagyon jó fej.
Fütyi-ügy: :shock: Ez durva! Szegény Áron!
Még a sebész szakorvosok is csak óvatosan, kenőcsözéssel próbálkoznak először... már amelyik... Oti majdnem hároméves volt már, amikor nagyon trutyis lett a fütyije, és kitakarítás után egy ügyeletes sebész hátrahúzta a bőrét... Na, utána pár hónapig járhattunk még kontrollra, meg kenegethettük, fertőtleníthettük, mire helyreálltak a dolgok...

Viki, Akata: nálunk nincs szomszéd gyerek, csak simán szomszéd... aki percekig kopogott, amikor Natinál próbáltam az Aludj jól- módszert. Hát ezért is várok még... majd a napközbennel kezdem, amikor Oti már újra jár oviba.

Viki:
[quote]O írta:tit imádom! Ha fiatalabb lennék 25 évvel, akkor nagyon szerelmes lennék bele.

Kép
Örülnék is egy ilyen belevaló menynek, de tudod, a jóbarátságunknak vége lenne... :lol: rémes anyós lennék :lol:

Holnap ovis farsang! Kike, ugye, nektek is holnap lesz a farsang? Jó mulatást! (nálunk sajna szülők nem lehetnek ott....)
Megyek, még varrok egy zsebet a bohócruhára.
Még fel kell dolgoznom, hogy az éjszakát, először és utoljára, nálunk tölti Apa nagymamája. Nagyon fura.

Kép
Kép
bondi
 
 


Jó Reggelt!

Igen fennt vagyok mert, hogy sajnos Szabi fogyott 25 dekát és el kell vinnünk vérvételre meg kell vizelet is és sajnos az első zacsiból kifolyt minden így most fennt vagyunk és várjuk a pisit ami nem folyik ki!

Így nem kaptunk oltást sem mert ki kell deríteni, hogy csak a foga miatt nem eszik vagy van valami más baja is!
Hamarosan alul is kibújik a fogunk!
Vendég
 


Jó reggelt!

Bondi:köszi :) Azért jobban örülnék ha nem lenne ott... :roll:
Igen,nálunk is ma lesz,itt mindig szavazáson dől el,hogy a szülők milyen farsangot szeretnének,egész naposat,de csak a gyerekeknek,vagy másfél-két órásat délután ,de közösen,és eddig mindig a közös nyert.
Persze azért az egész nap az oviban arról szól.Ma viszem oviba Kristit is.
Kérünk ám majd képet!!Tök ügyi vagy hogy te varttál jelmezt,nekem se erőm,se ügyességem nem lenne hozzá :oops: Még jó hogy Anyu tud hozni mindig valamit!

Linda:fogad??Remélem már nem fáj.Nekem is egy hétig kellett várnom a végleges tömésre,de nekem azért mert nagyon vérzett,és én cserélgettem benne a vattát,bár így sem lett olyan végleges tömés,hanem fehér tömés,és a foginamhoz berakott egy fém lemezt,hogy megálljon a fogamban a tömés,mert még akkor is vérzett...gondolom neked nem ilyen!

Képek nagyon jók!!

Apa is fényképezett tegnap,amíg nem voltam itthon,mindjárt hozok párat!

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Csak az lesz nehéz hogy fogom a Domit,fényképezek,na meg kamerázok közben :roll:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Kike! Aranyosak a fiúk!
Vendég
 


Jó reggelt!

Tomi Anyu Zsuzsának és Brúnó Anyu Zsuzsának, vmint a legszebb szemű Zsuzskának boldog névnapot!

Kép
20150601134430
 
 


Zsuzsáknak és Zsuzskának Boldog Névnapot!
Vendég
 


Nem mentünk vérvételre mert az összes pisi kifolyt a zsákból! Este ismétlés! :oops: :x :evil:
Vendég
 


Jó reggelt!

VKatus!

6kor kezdtem el fájogatni, de azt hittem h jósló. 8 után kezdett vmi szivárogni. 9kor mentünk be a kórházba és ott már 3-4 ujjnyira voltam nyitva és 12.45kor megszületett Őfelsége I. Maci.

Orsi!
Emma übercuki a kábellel!

AKatus!
Dórikája lett a barátnőmnek is. ;)

Lindus!
Merkérdezhetem h neked nem volt tejcsid az elején?

Werus!
Bugri bébi nagyon ügyesen fejlődik szunya téren!

Csillám!
[quote]V írta:iki, kérhetnénk majd egyszer autogramot a híres Lacitól?

Most legfeljebb nyállenyomatot tudnék adni.

Kérünk sok sok Bohóc Oti képet!

Kike!
Édesek a fiúk! ;)

Babukám!
Sajnálom h fogyott a kis szép barátunk.
20150601134430
 
 


Viki! Én már nagyon kivagyok ettől a nem evéstől és sajnos tudtam előre, hogy fogyott mert a peklenka lassan kétszer körbe éri! Most már csak abban bízok, hogy a foga miatt van és nem beteg! :cry: :cry: :cry:
Vendég
 


Zsuzsáknak nagyon boldog névnapot!!

Mennem kell,Domi hív!

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Szly Jázminjának és Kryss Leájának Boldog Hófordulót!

Babu!
Biztos h a betegsége miatt nem evett.
20150601134430
 
 


szép reggel t

a ZSUZSÁKNAK BOLDOG NÉVNAPOT

Képimg][/url]
Kép
ronix
 
 


Jobb reggelt! Zombi anyu jelentkezik.

Zsuzsáinknak boldog névnapot kívánok!

Éjszakánk, mint ha két hete nem aludtam volna. :roll: 10kor elaludt és nem volt még 11 mikor először kelt. Aztán fél egy felé, na akkor csak fél kettő után tudtam visszaaltatni, utánna még kétszer kelt, nem tudom mikor mert már nem volt hangulatom időt nézni, és fél hatkor végleg felkeltünk. :evil:

Kérdem apát, mi legyen a kaja ma. "Hát, úgyis van vagy 10 tonna tészta (ez igaz is), főzzek ki meg csináljak hozzá pörköltet." :? Egyedül sok időt igénylő kajákat nem vállalok Levi miatt,, de talán megcsináltam volna, de ez után az éjszaka után, szerintem én is alszok vele napközben, a tésztához pedig túró lesz! :x

KépKép
KépKép
terek.krisztina
Tatabánya
 
 


JÁZMINNAK ÉS LEÁNAK BOLDOG HOFORDULOT

ami éjszakánk nagyon ramaty volt megint

SEGITSEN VALAKI HOGYAN KELL MEGNYITNI AZ ALUDJ JOL GYERMEKEM ET

Képimg][/url]
Kép
ronix
 
 


nappalnics vele gond leteszem és alszik is

Képimg][/url]
Kép
ronix
 
 


Kriszti!
Sajnálom a kakker éjjelt!
20150601134430
 
 


Ronix! Az aludj jól gyermekemet én sem tudtam megnyitni. Ki tudtam másolni, de itt fifújt. Valaki?

Jázmin és Lea cukorkáknak boldog hófordulót!

KépKép
KépKép
terek.krisztina
Tatabánya
 
 


Be van tömörítve a könyv, W. commanderből megnyitni. Előbb ki kell csomagolni.
20150601134430
 
 


Jázminnak és Leának Boldog Hófordulót!
Vendég
 


Roni!
Ha nappal simán elalszik, akkor éjjel is el kellene. Katusnak igaza van, h már manipulálnak ilyenkor a kis huncutok.
20150601134430
 
 


Jázmin, Lea: boldog hófordulót!

Zsuzsák, Zsuzsi: boldog névnapot kívánok!

Rota, bárányhimlő: én nem vagyok a pártján, főleg, hogy akármennyi oltást nem feltétlenül tolerál a szervezet büntetlenül és a pneumo, meg az agyhártya szerintem nagyon fontos.De persze vannak kivételes esetek: immun gyengék, koraszülöttek, akár egy "sima2 újszülött a járvány kellős közepén stb. Én ezeket nem fogom beadatni.
Vendég
 


Jó reggelt mindenkinek!
Alvás nuku, de már az lenne a furcsa, ha egyszer végre alhatnék!

Jázminnak és Leának boldog hófordulót!

Zsuzsáknak boldog névnapot! (Az itthoni nagyon be van sózva! :D )

Kép
Kép
patr
 
 


Viki: az tényleg gyors volt, de látod biztos lenne olyan is aki azt mondaná erre, hogy reggel 6-tól szült (és az rögtön 6 óra) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: bár még az is baromira gyors!

Nekem éjfélkor kezdett fájogatni és reggel 5-kor szóltam a szülésznőnek (mert én akkor sajnos már bent voltam a vérzés miatt) és 14-órára lett meg. (ezt most vagy 14-nek vagy csak 9-nek veszem) az első 5 óra azért elég elviselhető volt. (és a kitolás meg összesen 8 perc :lol: :lol: )

Titi: én megértelek, hogy vágysz rá, mert ez olyan, hogy hiába mondják, hogy szörnyű, meg jobb neked így, amig az ember nem próbálta, meg akarja tudni milyen. (és ha máshogy vesszük, nem is szörnyű....)
Vendég
 


Leának és Jázminnak boldog hófordulót!

Zsuzsáknak boldogságos névnapot!

Babu, én nem értem az orvosotokat, azért szúratja meg mert 25 dkg-ot fogyott? De ez belefér? És hugyúti fertőzésre mi alapján gondol?
Bocs nem akarok belepofázni, csak most ez egy kicsit megütött!

Kép
andkata
 
 


Három Zsuzsinknak boldog névnapot!!!

Kép


Leának és Jázminnak boldog hófordulót!!!
Vendég
 


Kata, a pasinak negyed egy, fél egy lenne jó pénteken. Megadhatom neki a tel számodat?

Kép
Kép
patr
 
 


Nekem fél kettőkor folyt el a víz (éjjel), és fél 11-re lett meg Zsolti. Ha úgy vesszük az 9 óra, de 7-ig nem fájt és nem történt semmi, tehát igaziból csak három és fél óra! (szemben az előző majd 12 órával!)

Kép
Kép
patr
 
 


Sajnálom a rosszul alvókat!
(mi is 6-kor keltünk)

Babu!
Az én orvosom ennél lazább, meg egy ismerősöm lánya is fogyott (igaz nekik is volt egy kis betegeskedés meg fogzás), de őt nem küldték vérvételre.
A tiétek biztosan óvatos fajta. nem lesz semmi baja Szabinak!

Tami!
Merre vagytok? Majd küldjetek képeket a minitaliról!

Roni!
sajnálom, hogy továbbra sem változik a helyzet.

Mi ma egyedül, semmi program,, unatkozunk DagiBogival itthon.
:)

Én meg most kávézom ezerrel :lol:
(ja és megint van írnivaló-tegnap hívtak egy helyről, úgyhogy lenne mit csinálni)

szép napot

Titi!
Hogy aludtatok?
Vendég
 


Jóreggelt!

Zsuzskáinknak nagyon sok boldog névnapot!

Jázminnak és Leának boldogságos hófordulót!

Az éjszakám szuper volt, nem fájt a fogam, most viszont reggel ahogy felkeltem egyből beleált! Úgyhogy rögtön gyógyszerrel kezdtem a napot. :?

Kike nekem nem vérzik, szerintem gyökérkezelni kéne ezt a doki is mondta, de előbb tett bele egy gyógyszerest tömést, hátha jó. Hát ezek szerint nem jó!

Viki nekem csak két hétig volt tejcsim, utánna elapadt. Abba a két hétbe is fejtem, de itt voltak anyukámék, ami nem igazán volt jó, mert kicsit zavartak, e miatt elég sokat idegeskedtem, és teljessen elment a tejcsi! :cry: De hát semmivel nem vagyunk szerintem hátrányba hogy tápszeres! Egyszer volt egy kisebb megfázása, és ennyi! Szóval az immunrendszerét tőlünk örökölte. MI se vagyunk betegesek! :D

Kép
linda24
 
 


Őfelsége úgy gondolta ma negyed 7kor, h apáját kell búcsúztatnia és jól felkelt. Pedig fél 8 körül szokott. Ezért már horkol megint.

Én kínai bundás pipimellet készítek ma. Délután ha apája megjön iszkiri a kozmetikushoz gyantáztatni.
20150601134430
 
 


Linda!
Egyszóval sem írtam h hátrányba lennétek, csak már kérdezni akartam régóta.

Márti írt levelet, bemásolom:
"Nekem tegnap késő délután műtötték az egyik szemem, most még nem tökéletes, de legalább túl vagyok rajta. 1-2 hét múlva a másikat is műtik, remélem, hamar meggyógyul, mert elég vacakul látok így...

Puszi nektek, és a babanetes csajoknak is! (Amint tudok, ismét írok, de egyelőre olvasni is csak szó szerint fél szemmel tudok. :))"
20150601134430
 
 


Mi is hatkor keltünk, de szárazon! Éljen Huggies!

Megadhatod, Patri!

De jó Neked, Vik! holnap meg én megyek kozmetikushoz! :) Jupié!

Mártinknak jobbulást!

Neked is Linda!

Ma nem sokat leszek, főzök és iszkiri Julcsiékhoz! ( Én viszem az ebédet!:)

Kép
andkata
 
 


Marci pofát pusziljuk!!!!!!!! Éljen a Huggies!!! ;)
20150601134430
 
 


Nem hiszem el, reggel óta visít. Csak addig hagyta abba, amíg evett. Tökre kivagyok.
Evett, tiszta, kapott pici Panadolt és kentem Dentinoxxal, innentől kezdve nem tudok mit csinálni vele. Hagyom bőgni! :x

Bejelentkeztem anyámhoz masszázsra szombat délutánra. Már vagy négy napja úgy meghúztam a vállamat a bal oldalon, még a nyakamat is alig bírom mozgatni. :cry:

KépKép
KépKép
terek.krisztina
Tatabánya
 
 


8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.06 19:31-kor.
Vendég
 


Mártinak jobbulást!

KépKép
KépKép
terek.krisztina
Tatabánya
 
 


Boldog Zsuzsanna napot!

Hofordulosokat Isten eltesse!


Koncert szuper volt, Sebo egyuttes, Anna transzban volt a zenetol, a tapstol, az emberektol, a csillaroktol( konyvtar egyik disztermeben volt~) szoval jo hogy mentunk, es legfokepp, mert tudom ez Alekonak milyen nagy alma volt hogy lassa oket , mert a zenejuket kiskoraban igenmegkedvelte.


LAssan mi megyunk is, mert igen nagy kalandturanak igerkezik:)
Na de csak ura leszek a helyzetnek es oda talalunk....
Vendég
 


Kriszti!
Nem adsz Levinek egy viborcult? Kitartást a mai naphoz!

Tami!
Örülök h jól éreztétek magatokat!!!
20150601134430
 
 


Viki! Sajnos nincs olyan itthon. :( De most úgy néz ki sikerült elaltatnom.

Az is baj, hogy nem tudunk sétálni menni. Babakocsi felejtős. Kendő meg....én télikabátban, fájó vállal/nyakkal, körülményes. Gondoltam rá, hogy felöltöztetem bele az ülőkébe és kirakom az erkélyre. :?

KépKép
KépKép
terek.krisztina
Tatabánya
 
 


Kata: orulok hogy a huggies segitett.
En is most hogy ennyi fele pelusunk van, mindegyiket maskor adom ra, ithon jo a libero is elmenetelre pampers, estere huggies.
Vendég
 


Tami!
Ennyi féle pelust használtok? Nekünk szerencésre libeor 4es nagyon bevált.

Bár a barátaink hagytak múltkor itt egy noname pelust, amit a pelenkadiszkontban vettek. Tökre a libero formája van és ugyanannyira jó is.
20150601134430
 
 


Sziasztok! :evil:
Egyre jobban, egyre jogosabban felvetődik bennem a kérdés, hogy normálisak e a svédek! :twisted:
Voltunk a kórházban! Kb 10 percet! Mindez 400 koronánkba került (taxi oda-vissza), ami 12.000Ft. És tudjátok mit csináltak?????? egy műszerrel megnézték mindkét fülét, hogy jól hall e a gyerekem. (amit 2 naposan már megcsináltak). Kérdem én, MI KÖZE ENNEK A NEMHÍZÁSHOZ???? Ellenben a hétfői vérvétel eredményéről nem tudunk semmit! :evil:
Na, kidühöngtem magam!

Zsuzsáknak Boldog névnapot!

Jázminnak és Leának Boldog Hófordulót!

kriszta!
Sajnálom a kaka éjszakát!

Mary!
Örülök, hogy jó volt a koncert, és Anna is jól viselkedett!
Jó szórakozást mára is.

Bondi!
Biztos itram már, hogy miért éppen svédország, de leírom szívesen újra! Mindenki meg is volt lepődve, hogy én, aki a 40 fokot jobban bírja mint a hideget! :lol: Na de hát itt volt munkalehetőség Atinak. Egyik volt munkatársa (aki magyarban volt munkatársa) szólt, hogy kellenének még emberek, és érdekli e őt. És mivel csak angol kellett kötelezően, azt mondta eljön az állásinterjúra (itt volt svédben, fizették neki a repülőt és szállást), már másnap telefonált, hogy meg is írták 3 évre a szerződést! :lol: Hát így jutottunk ki!

d.dodó
 
 


Mi huggiest használunk csak. Nagyon bevált, és olcsó is!

Végre amugy elég pihentető éjszakám volt. Ebben az is benne van, hogy most már 10-kor mi is mentünk aludni. Pont akkor ébredt Lizy, de csak cumit kért. Majd 1-kor etettem, és utána valamikor fél 5-kor. És 7 kor keltünk végleg a fél 8-as indulás miatt.

d.dodó
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?