Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Csak füstjeleket jöttem adni....

Tegnap este Laura kezdte, majd éjjel valamikor apa folytatta, és őt követte a Lilla.

Laura kb 20szor hányt az éjjel, nem maradt meg benne a víz sem, bármi keveset ivott.

Azóta jött a hasmars is, most mind alszik és lázas.

Szerencsére reggel óta a tea megmarad bennük.

Felhívtam a gyerekorvost is, mondtam neki, nem tudom bevinni őket, mert az Emmát nem szívesen vinném, és nem tudom kire hagyni, mert apa is rohangál.

Ha nem lennének jobban, akkor du. kijön.
Szerintem viszont nem lesz rá szükség egyelőre.

Csak abban bízom, hogy Emmával mi kimaradunk ebből a buliból.

Most rohanok, mert hatalmas a hó, és el kell lapátolnom.... :?
Vendég
 


[quote="terek.krisztina"] írta:terek.krisztina
[quote="desviki"]T írta:desvikiudod, én a helyében fülemet, farkamat behúznám. Megbecsülnék egy olyan nőt, aki mindennap meleg ételt tesz elém!


Viki! Nem akarsz hozzámjönni? :P :lol: :lol: :lol: :lol:


Kriszti!
A fiúkat szeretem egyelőre, de ha vmi változni fog, akkor számíthatsz rám! :wink:
20150601134430
 
 


25 perc kemény alvás!
A lányomat gyógyultnak minősítem! :P

Bondi!
Én meg a zsíros hajon nevettem jót...látnád az enyémet!

AKata!
Fog tudni aludni. Emma már nagyon sokszor aludt máshol és jól bírja.
én a tavaszi, húsvéti utazásunktól paázok, de nagyon.

12 óra a kocsiban...na, erre nem is merek gondolni!
De Apa hajthatatlan.
Ha van tippetek, várom.

Kubu!
Nagyon ügyi a bébi! Jó mocorgást neki!

Na, húzok a konyhába, meg teregetni, eleget dumáltam már itt! :wink:
Vendég
 

 
 

CSodás laptető mondhatom.... :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
Vendég
 


Marcsi!
Jobbulást a lányoknak és Apának is! Drukkolok, hogy ne kapjátok el!
Vendég
 


Nem emlékeztek véletlenül arra a honlapra amit még szülés elött páran olvasgattak ahol a szülés utánni járandóságokról lehetett személyesen kérdezni szakértőket? Nem jut eszembe annak a szakértőnek a neve sem. Önszorgalomból válaszoltak a kérdésekre a szakik..

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a hiányolást, Viki, Andi, Tami, Kata! (ha még másnak is hiányoztam volna, neki is köszönöm! :D ) jól esett!

Nincs, gond, csak zajlik az élet nálunk!
Zsuéknál ma van a farsang, sejtelmem sincs, hogy fogok átjutni ilyen hóban!

Ráadásul kaptam egy állásajánlatot szeptembertől, hívnak vissza a pátyi suliba. Ezen is szenvedek, hogy mit csináljak!

Aztán nem tudom eldönteni, hogy Zsolti eleget eszik-e, lehet, hogy keveset kap és ezért kel ennyit éjjel! Áh, nyüglődöm itt egyfolytában, nem vagyok most jó társaság!

Kép
Kép
patr
 
 


Ja, és a derekam továbbra is baromira fáj :cry:

Kép
Kép
patr
 
 


Marcsikám!
Jobbulűst a Családnak!
20150601134430
 
 


Evelyn!
Most azt hallottam, ha az anyuka otthon van, akkor be sem lehet adni az oviba ennyi idősen. Viszont lehet hogy jövőre bejelentkzek a suliba, és ahogy kezdhetem, akkortól menne oviba. Mert a sima svéd nyelvet kijártam már, de ez meg idegen országból jötteknek általános iskola...."tantárgyakkal". Svéd olvasás, nyelvtan, írás, asszem angol (lehet hogy más nyelvet is lehet választani), és matek! És ezért ha elmult valaki 25 éves, akkor fizetnek! Én októberben töltöm a 25-öt. De aztán lehet, hogy tesó jön...ezt még nem tudjuk!

d.dodó
 
 


Pattikám!
Kép
20150601134430
 
 


sziasztok!

Hófordulósokat isten éltesse!

marcsi jobbulást az egész családnak!

Kike jobbulást kristinek is!

Kata megkaptad az üzit?

nálunk is olyan szörnyű idő van,hogy már ettől a hótol és bezártságtól tiszta depis leszek! :? és még a digi is szarakodik,mert az esőt,szelet,havat nem bírja!!!

Kép
linda24
 
 


én akár minden nap vennék rugit ennek a gyereknek csak már legalább kúszna. vagy ülne. vagy csak a fejét tartaná... :cry:
Amúgy fogunk nekünk sincs, de egyre inkább úgy tűnik, hogy a felső szemfogakkal(!) kezdünk.
Rájöttem, hogy amíg esik a hó, teljesen felesleges ellapátolni, úgyis csak csinálhatnám újra...
Mindjárt kezdődik a viasaton a segítség gyerekeim vannak :)
Kata, szerintem fogunk arra járni, mert mostanában jó dolgunk volt és hozzánk jöttek, de már nekünk is illene. :)

KépKép
muffin
 
 


Marcsi: jobbulást az egész családnak és ti usszátok meg Emmussal!!!

Pati: nekem is hiányoztál csak nem írtam! Gyógysimi a derekadra!!! Este adjál főzeléket Zsolesznak!
Jó farsangolást!!!!

Evelin: örülök, hogy végre én is tudtam jó ötletet adni! Egészségetekre!!! Fotó készült? Kérünk!!!

Bekeményedett ültömben a pocakom....

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Csajok ez az állandó édesség éhség már az agyamra megy. Már pár üveg lekvár elfogyott a napokban...
Akinek lánya van az mennyit hízott a terhesség alatt és volt e édességéhsége?

Szoninak és Zsöminek nagyon boldog hófordulót!!!!

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Marcsi!
Sajnálom! :( Juj de nem lehet jó! Remélem minél hamarabb rendbe jönnek, és hogy ti nem kapjátok el!

Patr!
Nagy ölelés neked! Mennyiszer kel Zsolti éjjel?
Nehéz lehet dönteni, hogy visszamennél e dolgozni! :?

Tita!
Ha keményedik a poci, akkor pihenj, amennyit tudsz!

d.dodó
 
 


Titi! Igaz, hogy nekem fiam van, de folyamatosan zabáltam volna a nasit. :oops:

KépKép
KépKép
terek.krisztina
Tatabánya
 
 


Sziasztok!

gyorsan füstjelek...

köszönjük a köszöntéseket! és szoninak is boldog hófordulót!

és mindenkinek akinek volt az elmúlt napokban!!!

sajna nem nagyon tudok jönni..pedig olyan jó lenne/jól esne!
Zsimitől semmit nem lehet csinálni mert életveszélyes egyedül hagyni. (tegnap egyedül mászott 2 lépcsőfokot :shock: szerencsére odaértem mielőtt lefelé is megpróbálta volan)

amikor meg elalszik akkor meg dolgoznom kell!!! elegem van!!!

apa meg csak dután /este jön haza, akkor próbálok főzni vagy apával beszélgetni.. mikor elaszik este akkor megint munka, meg fürdés és hulla vagyok addigra. éppen csak átfutom hogy bnetet aztán dőlés ágyba. Ne haragudjatok!!

láttam Emmánk beteg volt!! gyógyuljon meg minél előbb!!
Marcsi: nektek is jobbulást és drukk hogy ti ne kapjátok el!
Pati: gyógysimi a derekadra! még négykézláb közlekedsz??
Dodó: apa monnyon le!!
Julcsi: Marci baba egyszerűen gyönyörű és örülök hogy a tejcsi ilyen szépen alakul!!

Kép
mancsi76
 
 


Orsóanya, nekünk "csak" 10 óra volt egyszerre a kocsiban, amikor mentünk síelni, de csoda mód, egy nyikk nélkül bírta. MOndjuk végig szórakoztattam, vagy aludt... Hazafelé is csak az utolsó 20 percben bukott ki... :)

KépKép
muffin
 
 


Tita: en nem igen ettem edesseget, nem is ehettem voln a a cukrom miatt, de nem is kivantam, mondjuk en egyaltaln nem voltam kivanos, sot ehes sem, nekem az okozott gondott hogy enni kell :shock:
Vendég
 


Köszi a hiányolást, Mütyikém jobban van. Már nem lázas! A szeme is szépen gyógyul, ugyanis tuti elkapta apától a kötőhártya-gyulladást! Brulamycin oszt kész!
C vitamin, láz csillapítás, sok folyadék. Orvos nem látta, de ma felhívtam, hogy "rendbe vágtuk" akarja-e látni..Szabin volt. Volt ugyan helyettesítője, de az nem jó.
Így csütörtökre kaptunk időpontot. Csak nekem csüt.ön továbbképzés... Hát Jani azt mondta elviszi! Remélem nem lesz gond!

Dodó! Tegnap este összevesztünk apával! Majdnem pontosan ezek miatt! Csak annyi különbséggel, hogy nem szólok neki, hogy segíthetne, csak tegnap én nagyon ramatyul voltam. Lázam nem volt, de nem voltam 100-as. Erre b@szott segíteni, pedig mondtam is, hogy nem vagyok jól. Olyan szinten összevesztünk!
Ma belátta, hogy igazam volt, de amikor kibukok és elkezdem neki mondani, akkor mi a fenéért csinálja úgy, mintha én lennék a rossz??
Na mindegy!
Dodó! Ne hagyd magad, mert a fejedre fog nőni. Tényleg jó ötlet, ha nem csinálsz ebédet!!

Tita! Sztem próbáld meg, hogy bemész 5 percenként, ahogy a könyv írja! Nehogy azt gondolja, hogy büntiben van! A lényeg sztem az, hogy ő is nyugodjon meg és tanuljon meg egyedül elaludni. Max annyit tehetsz, hogy nem 5 hanem 10 percenként mész. Elvileg egy pár nap után beáll és akkor Te is fogsz tudni éjszaka aludni! Még próbáld magad összeszedni, hátha bejön!!
Egyébként én rohadtul kívántam az édeset és 20 kilót híztam :oops: :oops: Állandóan sütit, csokit marcipán szeletet kellett ennem, különben ott a helyszínen megvesztem volna! :oops:

Vettem egy babakocsit...Remélem jó lesz, netről rendeltem. Használt, Symbaba. Kicsit fosok, de jó áron volt!

sz.andi
 
 


Tita, sajna nem fotóztam le, pedig nagyon jól nézett ki...

Mancsi, tök jó hogy jöttél! Bébiszittyó dolog nem alakul???

KépKép
muffin
 
 


Evelyn: egy napra csereljunk gyerkocot, rajossz milyen franko dolgo hogy Eliot meg "csak" forgolodik, haton kozlekedik.
Es amugy sincs elmaradva egyalatalan, ne turelmetlenkedj!
Vendég
 


tita!
Eleinte rá sem bírtam nézni az édességre, na de aztán.....egy filmnézés alatt fél kilo haribo simán.....20 kiloval voltam több terhesség végére! :oops:

d.dodó
 
 


[quote]H írta:a keményedik a poci, akkor pihenj, amennyit tudsz!

Kép Kép Kép

Amúgy már elmúlt! :lol:

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


MArcsi: juuj, ezx rosszul hangzik, drukk hogy megusszatok!
Vendég
 


Szoninak és Zsöminek nagyon boldog hófordulót!!!!

Patr! Jó látni Téged is!
Ha elvállalod a melót, akkor Zsoltikával mi lesz? Bölcsi?
Szegény derekad! Ha jön ma a masszőr, majd gondolok rád! :lol:

Marcsika! Húú, kemény éjszakád lehetett! Nagyon remélem, hogy nem kapjátok el Emmussal! Jól kidőlt a család!

sz.andi
 
 


ha nem lenne semmi gond az agyával, akkor nem érdekelne, én is betudnám annak, hogy csak lusta. vagy akkor is megnyugodnék, ha valaki mutatna róla egy három másodperces videót mondjuk két-három éves korából és látnám hogy jár... azért ez idegőrlő. bármennyire is azt írják a papírra, hogy lényegi elmaradás nincs, de az itteni gyerkőcök mind (még a fiatalabbak is) előrébb tartanak... na mindegy nem kesergek itt, már gondolom uncsi... :(

KépKép
muffin
 
 


[quote]E írta:gyébként én rohadtul kívántam az édeset és 20 kilót híztam Állandóan sütit, csokit marcipán szeletet kellett ennem, különben ott a helyszínen megvesztem volna!

Hát én is ezt érzem...

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Andi: jo hogy Mutyi javul!
remelem te nem leszel beteg! Olyan gaz hogy idorol idore ossze kell veszni a pasikkal ahhoz hogy tudjak merre hany meter....
Vendég
 


Mütyikémnek gyógypusszantás hegyek!!!!!!!
20150601134430
 
 


Andi!
Sajnálom, hogy ti is összevesztetek!

Tita!
A fiúkkal nem voltál ilyen kívánós?

d.dodó
 
 


Evelyn: jo hogy leirtad, tutu most majd megint mutat valami ujat!
Amugy eddig is szinte naponta orvendeztet meg valami ujjal, de az is ertheto hogy ennek ellenre szkeptikus vagy es varod hogy juj ezt is csinalja meg azt is, csak hat ez igy nagyon idegorlo lehet csinal valamit akkor annak oruls,z de par nap mulv amar azon agyalsz, es azt meg azt miert nem.....ha felull,m jon a miert nem kuszik, ha kuszik miert nem maszik, ha maszik miert nem all......azt a vegen azon kapod magad hogy ledoktorizott:)
Szoval csak pozitivan!
Annyira ugyes es te annyira mindent megteszel azert hogy mindent kihozz belole, hogy ennek a gyumolcse lathato, es a tovabbiakban is az lesz!
Vendég
 


ma vagyunk 22 honapja hazasok:)
Vendég
 


Evelyn! Elhiszem, hogy idegőrlő, de Viki még nem kúszik, kb. 3X felállt a kiságyba kapaszkodva, de azóta sem. Nem bír felállni, hogy ha ránk támaszkodik, térdepelésből nem áll fel.
Igaz, nekünk nincs baj az agyával, de mégsem csinál olyan dolgokat! És akárhogy is nézzük, mi a 2. legidősebbek vagyunk!!
Nyugi mami!! Nem lesz gond, Ő is lustácska!!! :P

sz.andi
 
 


Evelin: belőletek sohasem elég!!!! Teljesen igazad van!!!!
Amúgy én örülök, hogy Levi már mászik, de már nagyon várom hogy járjon is, mert nála talán az lesz a megváltás, mert ő így is nyüglődik, Olivér már a mászással elvolt...

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


nem is , 23 honapja!
Vendég
 


Tami!
Ti nem tavaly házasodtatok? :shock:
én azt hittem. :oops:
gratulálok!!!

Evelyn!
teljesen megértelek,nektek azért ez kicsit máshogy megy, érthető, hogy jobban izgulsz, de nem lesz baj, meglátod.
Ügyi volt Eliot a hosszú úttal, de hallottál a lányomból egyszer ízelítőt, na ő ilyen. hisztipanka.
de addig még megregulázom :P

Manccsi!
sajnálom, hogy ennyit kell dolgoznod.
Majd azért ha netán lesz időd, gyertek át csajozni :wink:

Andi!
Örülök, hogy Mütyid jobban van!

Titi!
Én sosem voltam édesszájú, de a terhesség (és a szoptatás alatt), hát az valami katasztrófa!!!
szegény nagyim mondta is, hogy ez lány lesz :P

mit is mondtam az előbb? hogy megyek?

:roll: :roll: :roll:
Vendég
 


Orsi: tavaly is:)
Vendég
 


Tami!
Akkor ti a megismerkedés után mennyivel házasodtatok össze polgárin?
Jövő hónapban akkor évforduló?
nekünk majd csak az első lesz...
Vendég
 


Nekünk nyáron lesz a 4. és már lesz 3 gyerekünk!!! Ja és az eskűvőn a pocakban volt az első... :lol:

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Titi! Én is kívántam az édeset és 16 kilót híztam a végére. Már olyan kíváncsi vagyok mi lesz! De már nem is kell olyan sokat várni. Jön a tavasz, elrohan és itt is van a baba!
Addig meg megtanítod Levit aludni és minden ok lesz. Ez a legfőbb bajod, hogy nem alszik. Szerintem légy erős és tanítsd meg! De ne hagyd sokáig sírni, menj mindig be, aztán nyugtasd meg és hagyd megint ott!

Patr! Ha visszamennél, Zsolti bölcsis lenne?

Andi! Drukk a babakocsihoz!

MArcsi! Jobbulást a családnak!

Én úgy döntöttem nem főzök! Tegnap is csináltam rántott husit és nem is evett apa. Ő a munkahelyén kap főtt ételt, szerintem ma kibírja, ha vacsira hideget eszik. Mi meg megettük a rántott húst.

Kép
szly27
 
 


Titi! Nem tétlenkedtetek! :lol:

Kép
szly27
 
 


[quote="titanilla78"]N írta:titanilla78ekünk nyáron lesz a 4. és már lesz 3 gyerekünk!!! Ja és az eskűvőn a pocakban volt az első... :lol:


Titim!
Tényleg nem tököltetek. Nekünk is a 4. lesz, de még csak egy Fickót tudok felmutatni.
20150601134430
 
 


Orsi: marc 17en lesz a ket eves hazassagi evfordulo a polgarinak, amikor volt akkor ismertuk egymast 2 eve( asszem, egesz oszinten probaltuk multkor visszaidezni melyik ev volt az, de nem emlekeztunk)
Vendég
 


Tami!

én meg azt hittem, mintha a múltkor a kávézóban azt mondtad volna, hogy februárban 2 éve találkoztatok a koripályán!
ezek szerint nem figyeltem, akkor ti nem 2007-ben ismerkedtetek, hanem akkorr házasodtatok :D

Még meg is örültem, hogy van, akinek miénknél is frisebb az ismeretsége.

de akkor elértettem.

Mi júliusban lesz 3 éve, hogy először randiztunk. aztán durr bele. :)
Vendég
 


Mi nyáron lesz 4 éve, hogy összeházasodtunk és 7 éve vagyunk együtt.

Kép
szly27
 
 


Mi nem házasodtunk össze, de 9 éve vagyunk együtt. Produktum: Egy gyönyörű Mütyi Viki!! :lol: :lol: :lol:

sz.andi
 
 


Szly!
Nekünk is 7 ill. 4 év. Csak mi még esküvő előtt 1 évvel vettünk közösen lakást. Mondtam is a csávómnak h most már vegyen el, mert különben félbe kell vágni a szőnyeget :lol:
20150601134430
 
 


[quote="sz.andi"]M írta:sz.andii nem házasodtunk össze, de 9 éve vagyunk együtt. Produktum: Egy gyönyörű Mütyi Viki!! :lol: :lol: :lol:


Szép munka volt! Viki Művésznő gyönyörű is! Kép
20150601134430
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?