Új privát üzeneted érkezett!

PATTI??????????????????
Vendég
 


Jó reggelt!

Ma már jobban vagyok, bár pocsék éjszakánk volt és 4-kor még a Tamással is összevesztünk. Megint csak okoskodot ahhelyett, hogy átvette volna a tologatást. 1-től kezdődött a műsor és negyet 5-kor már nagyon kivoltam, a tologatáskor is csak nyűglődött. Na ekkor betoltam a szobájába és párszor még hallottam, de aztán bealudtam és ő is aludt 7.20.ig ekkor megetettem és nagyjából reggelizett is. Na ettől most jól érzem magam, mert ha nem reggelizik akkor nagyon kibukom....
Most épp játszik, de ma sem az igazi jópárszor nyüszizett már.

Levi is pontosan ugyanazt csinálja mint Anna. Ha meglát egyből nyüszi, ha kimegyek egyből nyüszi...stb..

Kata: köszönöm mégegyszer a felajánlást, de ebbe a nagy hóesésbge most nem mennénk ki csak ha menni kell Olivérért!!! DE BEPÓTOLJUK!!!
Örülök, hogy jobban vagy!!! Jó főzést holnapra és nagyon kellemes Marcizást!

Kike: jobbulást nektek és szorítok holnapra!!!
Finom a sajtgolyó! :wink:

Viki: Csináltál képet tegnap Lackó fickóról?

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


jó reggelt!

kike!
remélem már csak jobb éjszakák jönnek. ez a két kelés... szerintem belefér. mi is kelünk 3-4 alkalommal is akár. iszik egy kicsit és durmizik tovább.
nálunk száraz a levegő és szerintem megérzi. van amikor hagyom a párásítót is éjszakára, csak akkor meg félek hogy kihül a szoba.
sajnálom hogy kristit is elérte a nyavaja... :( :( :(

kriszta!
nem semmi kiscsávód van. a mászás ezzel jár... de tényleg odafigyelhetne hogy ne koptassa ki :D :D :D
a zokni jó ötlet. nekem eszembe se jutott volna...
habár mi csak alszunk a rugiban. egyébként zokni

anyjuk!
képeket kérünk a csajsziról!!!



anyjuk!
remélem el tudtok indulni. +++ itt is nagy hó esett. nekem is menni kell a városba a törpével. én még meg se néztem hogy tudunk-e... :shock: :oops:

Kép

Kép
timi1982
 
 

 
 

Tita: orulok!
A hagyod bogni dolgot meg lehet par korrel hamarabb be kene vetni, akkor tobbet alszol :roll: jo tudom nehez megtenni....
Vendég
 


Orsi!
Mi még boldog fogatlnok vagyunk!

Emma maci hogy van?

Titi!
Csináltam képet tegnap, tettem is fel Őfelségéről.
20150601134430
 
 


kidugtam az orrom

naná hogy esik a hó... hát nekem akkor is muszáj most városba menni!
annyi mindent intéznem kell.


jaj ez a törpe meg már... egyszerűen nem tudom leállítani. csak megy és megy és megy. a nap 80%-át hason tölti, a maradék 20-ban talán alszik :)
nah meg az a felkapaszkodás. már mindenhol feláll. én meg nézhetem hogy mikor dől el.

Kép

Kép
timi1982
 
 


Mindent végigolvastam, de most inkább panaszra jöttem. :(
Lizyt a hajnali 3-as keléskor apa behozta a nagyágyba (na ilyen nem lesz többet!!). Cicizett, el is aludt. Viszont 5-kor ismételten ugy döntött, hogy kialudta magát, és mivel anya és apa ott vannak, igy tuti játékidő van..... egy fél óra visszaaltatni próbálás után meguntam, és fogtam, visszavittem az ágyába.
Utána apácskától megkaptam, hogy én nem tudok bánni a gyerekkel, nem vagyok elég türelmes, adjak neki cicit (mondom nem fogok most már 2 óránként ciciztetni, mikor végig kéne aludnia az éjszakát.....max egy keléssel. Már csak az hiányzott a mondandójából, hogy szaranya vagyok.... Szerintem nem merte kimondani.
DE itt telt be nekem a pohár, és mondtam neki én is a magamét....hogy mondom nem véletlen kérem, hogy ha hazajön, akkor kicsit foglalkozzon ő is a gyerekkel, legalább addig hadd "pihenjek", szusszanjak egyet. Hisz egész nap arra figyelni, hogy feláll, el ne essen, lábamba csimpaszkodik, játszani vele, énekelni neki. Oké ez a dolgom. De ő hazajön, és ugye tegnap is csak egy órát volt itthon,annyit láta egész nap a lányát is, mert este ment nyelvtanfolyamra.....de abban az egy órában mit csinált?? Ült a gép előtt, és olvasott.
Azt is mondtam neki, hogy nem érdekel péntekenként éjjel hányig játszik lövöldözős játékot, csak kicsit szar, hogy hétvégén ugyanugy én kelek Lizyhez, és párom szívbaj nélkül a fal felé fordul, és kijelenti ő még egy órát alszik! Mikor egy óra mulva keltem....."juj még egy negyed órát...". Én mikor tehetem ezt meg??? Egyszere nem ajánlotta még fel hogy hétvégén ő kel hozzá, és mondjuk mondja nekem, hogy aludjak csak még egy órát! :evil: :cry:

Bocs, hosszú panaszáradat lett....... De ezt ki kellett írnom magamból.

d.dodó
 
 


Tita!

örülök, hogy kicsit jobb a kedved!
Bár az nem jó, hogy Tamással összevesztetek. Ti egy szobában alszotok vagy te külön vagy Levivel?
Mert talán lehetne külön és akkor vagy te lennél vele (és akkor T. aludna százszázalékosan) vagy váltva, máskor Tamás lenne vele És addig te durmolnál.
Bocsi, nem beleszólni akarok, de így 2 ember nem tud aludni egyszerre.
Vagy ezt Tamással nem lehet megbeszélni?

Mikor is mentek az alváslaborba?


Sok erőt neked!
Vendég
 


csajszik, a babócák közül már mindenkinek van foga???
teljesen lemaradtam e témában.
azt tudom hogy a lackónak még nincs :D meg nekünk se :D

Kép

Kép
timi1982
 
 


Dodó!

Abszolút egyetértek veled. Igazad van.
Apa kapjon észbe!
Vendég
 


Orsi!
Sztem az maga a csoda lenne, ha Tamás aludna Levivel.

Dodó!
Jól megsoroltad az embert! Remélem észhez is tért!
20150601134430
 
 


Dodó!
Éjjel nem próbálsz meg tápot adni Lizynek?
20150601134430
 
 


Viki!
Igazad lehet :(

LackóPackó szunyál?
Mert Emma még vigéckedik, pedig fél7 óta fenn van. Örülök, mert gyógyul. Onna tudtam tegnap, h. beteg, hogy csak úgy elaludt a vállamon kétszer és le is leheteet tenni az ágyába, nem ébredt fel :shock:
most megint pörög, tehát jól van :P

van egy mezőberényi ismerősöm (Petneházy Gábor), kb. egy korosztály, talán ismered. ugye te vagy berényi,
Vendég
 


Dori: igazad van ha magatol nem kap eszbe meg kell mondani. BAr en multkor nemes egyszeruseggel ugy tettem mintha nem hallanam hogy sir Anna ejjel varva o felkel e. HAt megunta felkelt( mert nalunk reggel alap hogy egyszerre kelunk hetvegen, de ejjel mindig en kelek, meg akkor is ha nem kell koran menie) de aztan rajottem semmi ertelme, mert o nem tudja visszaaltatni Annat:(
Az meg ertheto hogy minden anyanak van joga igenye szbad idore, pihire, kulonben ido elott megzakkan.
Ezert en nagypon halas vagyok, hogy en ha szombat delelott kerem, elmehetek akar 4 orara is:)

Timi: nalunk is ez a napi progi, felall, lesni elesik e:) Nagyon izgi( nekik) nekem meg reflexproba. Neha mar akkor is kapok fele mikor meg meg se inog:)

Most epp a meddig orditok mig vegre elalszok cimu jatekot jatszuk :evil:
Vendég
 


Márti a berényi.

Lacus már nyüszög, de még nem alszik. Most éppen az egerét szugerálja.
20150601134430
 
 


Viki!
:oops:

te csak dolgoztál arrafelé, elfelejtettem, bocsi.
:oops:
Vendég
 


Orsikám!
Én csak átutaztam rajta. Laló be is horkolt a szőnyegen, berakom az ágyába.
20150601134430
 
 


Viki!
Volt hogy éjjelre csináltunk tápot, ahogy megérezte, köpte ki....

Mary!
Volt hogy hagytam egy kicsit direkt sírni....erre az volt a reakció, hogy nagy duzzogva felkelt, és kijelentette ismételten, hogy én milyen "szaranya" vagyok, hogy azt se hallom, hogy a gyerek bőg. És mindig azzal érvel, hogy ő nem tud cicit dugni a szájába......hár mondom nem is kell mindig cicit dugni. :evil:

Mindig mondja, hogy pihenjek mikor napközben alszik Lizy! Kicsit el van tájolódva...ha délelőtt alszik, akkor ugye főzök, hogy délre mire hazajön, legyen melegétel az asztalon....délután meg séta alatt alszik. És mindemellé utálom, hogy megjegyzi, hogy én egész nap a babanet előtt ülök! :twisted: Mindig minden meg van csinálva, gyerekkel is játszom, mondókázunk, de mivel egész nap a gyereken kívül nem szólok senkihez, igy ide tudok csak jönni.
És az a másik, hogy amugy ugyanezt csinálja mikor hazajön, de az nem tűnik fel neki...csak nem babanetet olvas, hanem valami más fórumot!

Na, elég a dühöngésemből!!!

d.dodó
 
 


Hófordulósoknak Boldog Hófordulót!

timi!
Lizynek sincs még egy foga sem kint!

d.dodó
 
 


Na, Mini kidőlt....fölteszem a levest is főzni.

d.dodó
 
 


Dodó!
Akkor egy nap ne várd meleg ebéddel, egyen, amit talál. Akkor dőlj le Lizy mellé és kész.

Tudod a te férjed is el van jól kényeztetve, mert minden a szájába és a segge alatt van.
20150601134430
 
 


viki!
Az a baj, hogy én ezt nem merem megcsinálni. Mindig mindenből az jön ki, hogy én vagyok a rossz.....ő magáról sose gondolkodik el.

d.dodó
 
 


Nem mered? Merjed!!!!!!! Mert már bocsi, de akkor ő "nyer" mindig. Egyenrangú felek vagytok mindenben!

Egyszer nem hal bele, ha hideg kaját fog enni!
:twisted:
20150601134430
 
 


Dodó!

Igaza van Vikinek! Apa kicsit el van kényeztetve.
Ez a legrosszabb, mikor azt mondják, hogy jaj, ne foglalkozz a takarítással, pihenj. Anyósom is mindig ezzel jön. Oké, de ha én nem, akkor ki? mert dumálni könnyű, tudja, előbb-utóbb úgyis megcsinálom.

Meg a pasikról egy jellemző sztori:
mostohaapám goblein-készletet akrt nekem venni (eleve sikítok an kézimunkázástól, ügyetlen vagyok, türelmetlen, nem az én világom), mert biztos sokat unatkozom a baba melltt.

1. nem tudja, hogy ha időm akad, csak olvasok (meg babanet)
2. van egy gyereke (HUgi), de fogalma nincs, hogy nem igazán lehet unatkozni mellette---ennyire vette ki a részét anno.

szóval a psik el vannak tájolva.
be kell őket tájolni!!!
Úgyhogy Dodó, hajrá

(Emma is csucsuzik)
Vendég
 


Sziasztok!

Mindenkinek szép havas napot!!!!

Szoninak és Zsöminek boldog hófordulót!!!

Oti továbbra is láztalan, de Nati kezd nyűgös lenni, talán jön a himlő nála.

Akata, sajnálom a rosszkedvedet, örülök, hogy tudtál szakavatottal beszélni, és annak is, hogy Zoli meglett :)

Orsi:
[quote]F írta:érfiak! Mint a néma halak. enyém is ilyen, sosem kérdez, bár, nem is válaszol

Ez csúcs :lol: :lol:

Titi, örülök, h jobban vagy kicsit. Tamás azért lehetne odaadóbb is....

Kike, jobbulást Kristinek!

Marcsi, hogy van Laura?

Tami, Annád nagyon édes lehetett!!

Kriszti: ha van még "érintetlen" rugitok, arra alapból is húzz zoknit. Állagmegóvás végett :)

Viki:
[quote]U írta:tána mintha bolondgombát evet volna, röhögött mindenen.

:lol: :lol: ezen meg sem lepődöm :D

Vkata, a csomag engem is elborzasztott. De Apa azt mondta, ezt még el is kell fogadtatni (bár sajna nincs kétségem a felől, hogy át fog menni...). Reményfelelős vagyok, így próbálok reménykedni, hogy átvészeljük valahogy!

Henka: olyan jó, hogy jól érzed magad velünk!

Dodó: jó, hogy megmondtad Apának! Remélem, hatása is lesz!
Kell egy kis szussza, még ha csak annyi is, hogy abban az egy órában, amikor Apa otthon van, de fölpakold a lábad és csak nézz ki a fejedből...
Nekem már n-n régen nem volt erre időm, bár hétvégén Apa leparancsolt minden házimunkáról, de betegen nem élveztem még a fotelban szuszogást sem... majd csak túlleszünk rajta!

Bosszúság engem is ért: Apa tegnap a nővérével volt temetést intézni. elmentek győrbe Nagyika papírjaiért, aztán fel a temetőbe... rémes, hogy visszaélnek ezek a temetkezésiek mindennel... csak az 18 ezerbe kerül, hogy egy autóba teszik a hamvakat, és a ravatalból a 300 m-re levősírhoz viszik... terembérlet 45 ezer... fél órára... koszorúk eltávolítása a sírról 3-4 ezer, amikor a halottak napi virágok is hónapokig kornyadoznak ott...:x :x végösszeg: 155 ezer, úgy, hogy meglévő sírhelyre temetik, a hamvasztást Nagyika párja intézi Győrben, és Apa hozza fel a hamvakat (egy éjjel itt lesz nálunk, na akkor biztosan nem fogok jól aludni...)

Na, a gyerekeknek elegük lett, mennem kell (ma az én hajam is égnek áll-na, ha nem lógna csimbókokban a zsírtól...)

Kép
Kép
bondi
 
 


Dóri! Apa :evil:

Ezek az apák, ők a másik gyerekünk.... :roll:

Levi felkelt, kiszivattyúztam az orrát, mert nem kapott levegőt, ha cumit, dogtam a szájába. Volt ám ordítás, de szerintem mindjárt visszaalszik. :D kopp-kopp-kopp

KépKép
KépKép
terek.krisztina
Tatabánya
 
 


Éppen most is hazatelefonált, hogy megkérdezze mi lesz az ebéd :roll: .

d.dodó
 
 


Végre Adél is magától elaludt az ágyában! ( az elmúlt napokban nem így voilt sajna...)

Egyetértek Viki! tudod, Dodó olvastalak és az jutott eszembe, hogy a férjed nemes egyszerűséggel azért dühöng MERT ŐT NEM HAGYJÁK ALUDNI. Ez nagyon önző dolog szerintem. Egyszerű két órénként azt mondani, hogy menjél te és dugjál cicit a szájába, mert akkor csönd van legalább. ( Különben ilyen korban már 7-8 órát kell a gyomruknak pihenni éjszaka, NEM ÉHESEK!, hacsak nem koplalnak napközben)
Foglalkozzál Te nonstop a gyerekkel, mert neki ez jár...Én nem lakom Svédországban, vannak barátnőim, akik jönnek néha, imádom a kölköm, de néha alig várom, hogy férjecske itthon legyen és kicsit ne nekem kelljen gügyögni. Mert Zoli azonnal átveszi Adélt általában és hétvégén is sokat foglalkozik vele. Plusz nem dühöng a háztartáson, ha nincs meg valami, igaz nem is segít (kivétel itthoni barkácsolás). Na ennyi a véleményem.

Tita, szerintem Téged szivatnak, de komolyan! Ilyenkorú gyerek már manipulál. Hagyd sírni nyugodtan. Nem éhes, tiszta a pelusa, miért üvölt éjjel. Max a foga lehet, de 4 hónapja! Muszáj pihenni, mert megzakkansz. Meg még két gyereked van...

Orsi, örülök, hogy Emma jobban!

Na kisregény!

Kép
andkata
 
 


Nekem is egyből ez ugrott be, hogy egyik nap ne várd kajával.

KépKép
KépKép
terek.krisztina
Tatabánya
 
 


[quote="orsóanya"]
írta:
orsóanya
Meg a pasikról egy jellemző sztori:
mostohaapám goblein-készletet akrt nekem venni (eleve sikítok an kézimunkázástól, ügyetlen vagyok, türelmetlen, nem az én világom), mert biztos sokat unatkozom a baba melltt.




Orsi ez is csúcs!!!!

Kép
andkata
 
 


Katám!
Uff! Jól szóltál!!!!!

Dodó!
Kedves ember! Kép

Csillám!
Kép
20150601134430
 
 


Nekünk még csimbókos hajjal is tetszel, Csillám!

Kép
andkata
 
 


A tesóm kiöntött 20 ml tejet, mert már " idősebb volt" mint 48 óra!
Hát jól leszúrtam! :)
Legalább valaki fagyasszon a családban! :):):)

Kép
andkata
 
 


Mondjuk azt most mondtam is neki a telefonban, hogy csütörtökön nem főzök! :roll: De előre szóltam. És az is azért, mert reggel 8-ra megyünk a kórházba. Azt mondja, de hát ha időpontotok van, nem hiszem hogy sokáig tart! Mondom oké...tartson csak 10-ig. Hazaérek egy nyüzögő gyerekkel, akivel ki tudja mit csinálnak majd, megetetem, megpróbálom elaltatni, azt ne várja, hogy még délre főzök is. Mondom majd veszek a boltban kész sárgaborsó főzit, és azt esszük!

d.dodó
 
 


Én ma terápiára fogom Levit. Eddig bajaink voltak az evéssel.Konkrétan 1,5 óránkét követelte a kaját, de csak 100körül evett mindig. Legjobb esetben is 140et. Lestem is este, mikor két adagban 280at letolt. :shock: Hát mától vége. Kivárom azt a három órát ha a fene fenét is eszik.

KépKép
KépKép
terek.krisztina
Tatabánya
 
 


Katus!
Kis kezdő még a tesód!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Dodó!
[quote]A írta:zt mondja, de hát ha időpontotok van, nem hiszem hogy sokáig tart!


Tudod, én a helyében fülemet, farkamat behúznám. Megbecsülnék egy olyan nőt, aki mindennap meleg ételt tesz elém!
20150601134430
 
 


viki!
És általában sütit is, legalább 2 naponta. És a kenyeret is mostanában kézzel gyúrom. :roll:

d.dodó
 
 


Dodó!
Akkor meg fogd vissza magad! Hajrá ridegtartás! :lol: Majd ha nem kapja meg ezeket az extrákat észhez tér!
20150601134430
 
 


Orsi: Levi szobája a nappaliból nyílik ahol mi alszunk és a szobája ajtaját mindig nyitva kell tartani, mert ott nincs fűtés és a nappali konvektora fűti azt a szobát is. Abban a szobában még nincs ágy, mert épp csak be tudtunk költözni, de bútorokra nem maradt pénzünk, így szedett vedetten innen.onnan kapott cuccokkal van "tele" a lakás. Már volt, hogy egyik hajnalban Tamás egy hasonló kiborulás után átvette Levit, de sajna mindent hallottam és nem tudtam aludni, de legalább nem kellett kikelnem az ágyból.
Nagyon érik már az aludj jól gyermekem módszer, de még azon agyalok, hogy az utazó ágyban fogom csinálni a szoktatást, mert az egy kis változás, mert az ágyát nem szereti és amúgy is ha megszületik a kistesó akkor valamelyik abban fog aludni. Meg még cumikat kéne vennem és kitalálnom, hogy hogyan teszem konfortossá az utazóágyat, mert elég hideg van abban a szobában.

Timi: Levinek sincs még foga. Olivérnek ilyenkor már vagy 6 foga volt. Gyereke válogatja.

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


ANDI, MAV!
Legalább tessék füstjeleket adni!!!!

d.dodó
 
 


viki!
Vegyek abonett kenyeret vacsira? :lol:

d.dodó
 
 


Titi!
Mi az utazóágyba mindig teszünk még egyösszahajtott nyári takarót + lepedőt rá. Így puhább és melegebb is az alja.
20150601134430
 
 


Evelin! Örülök, hgy Eliot így beindult! Úgy látnám már! Nem jártok erre hétvégén?

PAtri! Hogy van a derekad?

Mav nagyon rég voltál!!!

Kép
andkata
 
 


Adél még sose aludt az utazóágyban, de márciusba egy éjjelre tuti megyünk Győrbe. Kiváncsi vagyok, hogy fogja viselni, hogy másutt kell aludnia...Remélem nem lesz gond!

Kép
andkata
 
 


Dodó!
Ha abonet kenyeret nem is, de én tuti nem sütnék süteményt. Ebédet készítenék, mert neked is enni kell, de az egyéb extrákat elhagynám.
20150601134430
 
 


Szép napot Mindenkinek!

Nem sikerült visszaolvasnom, de annyit azért leszűrtem, hogy megszületett Marci! :D Julcsi gratulálok a szép, erős egészséges fiacskádhoz!

Fogacskánk még nekünk sincs, de így szopi mellet lehet, hogy nem is olyan nagy gond...(lsd. Orsi :? )

Nem olyan rég jöttünk be a szánkózásból, azt nem tudom, hogy mennyire élvezte, mert mozdolni sem bírt az overálljában és még a szája is be volt tömve cumival :lol:

Viszont végre mi is belendültünk, észvesztően gyors tempóban haladunk. A múlt héten hirtelen elkezdett forgolódni, mostanra ennek olyan nagy mestere lett, hogy tegnap eltűnt előlem az éterben...
Azt nem tudom h hogyan csinálta vszínűleg gurult! :lol:

Ez engem nagyon boldoggá tett! 8)
De a nagy takarítással még mindig nem végeztem... :cry: Soha nem érek a végére ennek, ill. mire a végére érek kezdhetem előlről. :twisted:

Dodó maximálisan megértelek nálunk is ez megy! De mostanra kezd kimerülni a durocell elemem...

Na vár a tömérdek házimunka!
Puszilunk mindenkit!

Ha hiányoltatok netán, annak örülünk!
Vendég
 


[quote="desviki"]T írta:desvikiudod, én a helyében fülemet, farkamat behúznám. Megbecsülnék egy olyan nőt, aki mindennap meleg ételt tesz elém!


Viki! Nem akarsz hozzámjönni? :P :lol: :lol: :lol: :lol:

KépKép
KépKép
terek.krisztina
Tatabánya
 
 


Sziasztok!

Dodó! Igazuk van a többieknek, én simán megcsinálnám, hogy nem főzök. Egyébként az enyém sem kel éjszaka a gyerekhez. Nem is lennék vele kisegítve, max Rolinál, ő meg nem kel már szerencsére.

Ma voltam bent a suliban, lemondtam a GYEDről és igényeltem a GYEST. Innen már nincs visszaút. De ahogy látom GY. intézkedéseit, nem is bánom, hogy visszamegyek.

Kriszti! A rugikkal én is megjártam, nekem is vagy kettőt kimászott Jázmin. Azóta zoknit kap rá. Én egyébként szeretem a rugikat, mert nem csúszik fel a gatyó, nem esik le a zokni, szóval nincs vele gond. És még patentos is a lába között, egyszerűbb pelenkázni. Meg talán kényelmesebb is neki, mint egy hasát szorító gatya, meg a zokni is mindig megnyomja a kislábát.

Jázmin alszik, megyek főzök valamit.

Kép
szly27
 
 


Dodó, én is tuti kilennék a helyedben. Tök igazad van!!! Nálunk sem segít sokat a férjem és a gyerekkel sem játszik túl sokat, bár odáig van érte, de max mellé fekszik a szőnyegen és nézi, két napja fürdette először, mert épp elvágtam a kezem, de akkor is ott voltam végig meg ilyenek. De mondjuk ha be merne szólni én is kibuknék... Mondjuk oké, hogy tegnap is volt 7 órám, meg ma is lenne 6, de nem megyek be a városba, mostmár tuti. A ház mindig rendben van és tiszta, és mosok is, de főzni már nem tudok... Úgyhogy szerintem tök jogosan vagy kiakadva. Nem a lovat akarom adni alád, csak nagyon vigyázz, hogy csak azért mert tűrsz, ne mérgesedjen el a helyzet. Amúgy hogy tervezitek amikor Lizy bölcsibe megy te mit fogsz csinálni? Vagy jön addigra a kistesó? :) Addig mennyi időtök is van még? Jól emlékszem, hogy 16 hónaposan kell beadni?

FONTOS KÉRDÉS: nem vakarom ki a kocsit a hó alól úgy döntöttem, úgyhogy oltásra sem megyünk el. Mennyi idő telhet el a két prevenár között??? Jól emlékszem, hogy max.kettő? Nekünk ha jövő héten megyünk, akkor fog másfél... Na most megyek alkotok valami hasznosat.

JA, és Tita, tegnap loptam az ötleted és megcsináltam én is a sünit, utószülinapra. Nagyon örült neki. :)

KépKép
muffin
 
 


Kata: hát szerintem hagyni fogom lassan sírni, mert már kezd elfogyni az erőm csak a könyvre hivatkozva nem hagytam,mert aszerint 5 percenként be kéne hozzá mennem és azt nem bírnám. Szerintetek hagyhatom addig sírni amig el nem alszik magától annélkül, hogy bemennék hozzá? Annyira tanácstalan vagyok, nem akarom, hogy még rosszabb legyen a kapcsolatunk, hogy megutáljon..

Dodó: hát nem semmi apa!!!

Csilla: sajna nagyon szemetek a temetkezési vállalatnál, annó mi azért is fizettünk 13000.-ot hogy levegyék a sírról a fedelét és vissza....
Tamás azt mondta, ha az ember tudna ilyenkor higgadtan gondolkodni, azt mondaná, tartanak egy búcsúztató gyászmisét és egyszer saját maguk kivinnék a temetőbe és belehelyeznék a sírba a hanvakat, mert max 1 métet kell leásni. Úgy sem az a lényeg amikor a földbe teszik hanem a búcsúztató....
És szerintem igaza van. A szerettünk sem sértődne meg ezen, hanem még meg is dícsérne hogy sporoltunk kicsit. Sajna már minden a pénzről szól. Soha nem a külsőségek számítanak, hanem ami bennünk van!
Most lehet sokan megbotránkoznak ezen, de ez az én véleményem!!!
Én nem félek a hanvaktól anyut én vittem a temetkezési válalathoz (nagy pocakkal) és a nyagypapámat is én hoztam el a hamvasztás után.... :oops:

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?