Új privát üzeneted érkezett!

Az én Apum s éjszakás! :)

Andi:sajnálom szegény Mütyit!
Gyógypuszi!

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Kike nálatok apa mikor ér haza reggel? Ő mettől meddig dolizik ilyenkor?

Kép
linda24
 
 


Linda! mennék én, de Vivire nem akarom átragasztani a betegséget!
Én sem szeretnek egyedül lenni és még holnap is éccakás...

sz.andi
 
 

 
 

véda!
Sajnálom! Kitartás!!

d.dodó
 
 


Andi!
Szegény Mütyi!
Jobbulást neki!......Sajnálom, hogy apa még egy virágot sem adott....
(Mondjuk ha nekünk nem évforduló lenne, szerintem mi se tartanánk)

d.dodó
 
 


Sziasztok!

Ami!
nagyon jóka képek.

Julcsi!
Hajrá! Gyönyörű a fiad. És sztem jobban jártál a császárral, nekem a 7. napon sem volt a méhszáj sem elvékonyodva sem kinyílva.
Brutál volt.

MARCI CSODASZÉP!!!!

Kata!
Na és persze Adél is.
Hétfőn mikor találkozunk? Tami!
Ezt tőled is kérdem.

Vikinek jobbulást!

Andi!
Valentin-napra én sem kaptam semmit, de egy amcsi lenyúlásnak tartom az ünnepet. Talán a párod is, ezért nem vett semmit. :wink:

Véda!
sok erőt!!!!!

Mi apuéknál, Emma az emeleten, bébiőrünk nincs, folyton le-föl járok, hogy megnézzem nem kelt-e fel.
Mint egy anyaoroszlán, olyan vagyok. :)

Sztem hamarosan én is odafekszem mellé, úgy nyugisabb.

Szép álmokat mindenkinek!!!
Vendég
 


Andi azt én is úgy nemszeretem mikor dupla éjszakás. És ilyenkor még az idő se tellik! :cry:

Kép
linda24
 
 


Sziasztok, talán most sikerül reagálni!

Ami, szerintem is szuper lett a hajad és nagyon jók a havas kéepk Áronnal!

Kike!Jobbulást Kristinek! Meg az apa nélküli éjszakához is!

Patri! Jobbulást és köszi!

Véda, Kitartás, várunk nagyon vissza!

Dodó! Mi baja a telefonnak? Hétfőn mentek vissza a kórházba? Ideges vagy?

Andi, Viknek jobbulást! Neked is kitartás az éjszakához!

Orsi, hol vagytok helyileg? Itt könnyebb kicsit Neked? A Te szüleid is elváltak? Hétfő 10,50 körül a bejáratnál?

Nekem is jön majd holnaptól 4 éjszaka apa nélkül...Holnap utazik! :(
Komolyan úgy feldobódtam kicsi Marci fiútól!

Jó éjt mindenkinek!

Kép
andkata
 
 


Köszi az Adél-dicséreteket! :)

Kép
andkata
 
 


akata!
Hát a telefonnak nagy valószínűséggel aksi baja van. volt olyan, hogy délután töltöttem, este lefekvés előtt vettem le a töltőről, és hajnali 3-kor csipogott, hogy aksi teljesen lemerült. Meg volt hogy apácska hívott, kinyitottam a telefont, felvettem, semmit nem hallottam, mert a kezemben még mindig rezgett a telefon! :shock: És már lekapcsolni sem tudtam...vagy 5-10 percig rezgett, mig "meg nem unta".

Dokihoz nem hétfőn, hanem csütörtökön megyünk vissza. Idegesnek nem vagyok ideges, de azért izgulok!

d.dodó
 
 


sziasztok lányok!

először a legfontosabb: Patri, nehari, hogy nem vettem időben az adást :oops: :oops:
jövő héten bepótoljuk azt a talit. addig javulgass, mert olvasom, hogy nem vagy jól...

Dodó, gondoltam rád emiatt a vizsgálatos hajcihő miatt, meg úgy az egész szitu, hogy külföld, de nem jutott semmi okos, vagy vígasztaló az eszembe, de látom, nem olyan könnyű téged kétségbeejteni... :wink: ezz azz!

...én néha örülnék, ha apa éjszakás lenne, de esélyem sincs, mert vállalkozzsó :roll: :wink: nagyon cukker, meg minden, de néha szeretném, ha a Láng gépgyárba nyomná és nem itthon :D

nagyon cukribárány képeket láttam a babókról, valaki írta, hogy mééég, na én is csatlakozom: méééééééééééég!

szegény kis beteg manóknak jobbulást, az anyukáiknak meg kitartást :roll:

Kata, ill. Julcsi (csak téged nem ismerlek :oops: ) egy kicsit összeszorult a gyomrom a prüntyi hallatán, eszembe jutott az a néhány első nap... az a totális zűrzavar, ami az első pillanatban elöntött... a begyulladt mellek sírva gyömöszölése, meg hogy jajistenemmileszvelem? éhes a baba, elég-e a tejem, lélegzik-e, mert nagyon "csend" van... és hát a seb (én is császáros), meg az a rohadt fejfájás 3 napig :evil: igen, az első pillanatban betojtam kicsit, de ránéztem a kis "produktumra" és a kérdés nem volt kérdés, az összes depi elmúlt, ahogy jött :P :P :P így utólag minden pillanat neagyon értékes nekem abból az időből, mert olyan "intenzív" volt...

végül lenne egy kérdésem:
van-e valakinek
tapasztalata, vagy véleménye a bébikomp, bébitaxi, hintaló stb ügyekben? azt is megmondom, hogy miért: a kiscsajt hurcibáljuk családról családra, igazán sok időt nem töltünk sehol, de szükség lenne vmi kis helyet foglaló tartóra a művésznőnek, de az utazóágy hatalmas és nehéz is...
Vendég
 


Sziasztok!
Linda:Apa ilyenkor10-6-ig dolgozik,este kilenckor már nincs itthon,reggel meg 7 óra után ér haza,úgy negyed 8 körül.
Kedd reggel végez ,szerdán szabad,akkor megyünk az uh-ra,csütörtöktől meg délutános.

Áronnak,és Lilinek nagyon boldog hófordulót!

Szia Bogolya: régebben ezt a bébikomp dolgot már kiveséztük,és nagyrészt egyet étettünk abban,hogy nem jó!
Bár ilyen kis időre nem hiszem hogy gond lenne belőle...csak túl gyakran,meg huzamosabb ideig ne kerüljön bele.

Hintalovunk van nekünk is még fenn a padláson,majd idővel lekerül,de még azért nem,mert csak abba kapaszkodva is felállna,és lenne a baj.

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Jaj,tényleg,most gondolkodtam Apa miért nincs még itthon:naná,mert vasárnap csak a 8 órási busszal tud jönni haza,mert nincs korábbi :evil:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Jó reggelt!

Kike szegény apa még ilyenkor akkor várhat a buszra!
Nálunk este 6-tól reggel 7-ig úgyhogy most jött haza! :)

Kép
linda24
 
 


ÁRonnak és Lilinek boldog hófordulót!

Kép
linda24
 
 


Linda:hű,akkor Apa sokat dolgozik,szegény! :?

De legalább már veletek van :) Bár,gondolom megy szundizni.

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Jó reggelt!

Lilinek Boldogságos Fél évet! Ároncinak Boldog Hófordulót!

Megint csak ennyire értem ide..., később jövök még.

Kép
20150601134430
 
 


Pénztárcakímélő hamik
http://www.hame.cz/hu/katalog/?categoryId=211

ár ugyan nincs mellette,de vettem egy ilyet és olcsóbb mint a többi,de finom... :)

Kép
Kép
Kép
kike
 
 



Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Kike nem szokott lefeküdni! valamennyit tud bent pihizni!:) meg ma hozza ki a fiát,úgyhogy most elment érte!:)

Kép
linda24
 
 


tényleg elég jó áron vannak a kajcsik,viszont a kecskeméti elég drága! Én 167-ért veszem a kecskemétit!

Kép
linda24
 
 


Én nem értem,annyi városban van házhoz szállítás,de persze Zalaegerszegen nincs :roll: :evil:
Vagy csak én nem találok olyan oldalt :oops: :roll:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Linda:értem,akkor jó neked,hogy nem aluszkál nappal a Párod,én Apusom már alszik :?

Ezt csak így tájékoztatás képpen tettem be,persze városa válogatja hogy hol,mennyi a hami,én itt az interbe vettem,olcsóbb,mint bármelyik másik...

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Viszont,megfogadtam,hogy amíg hozzá nem szoktatom a zöldségekhez,meg rizshez,addig nem veszek neki olyan bébihamit,mert nem eszi meg :twisted: csak azt ,amiben husi,meg sok gyümi van...

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Jó reggelt!

Lilikét és Áront Isten éltesse!

Dodó
Örülök h Lizy végre jól evett, reméljük ez már rendszeres lesz! :wink: Voltatok végül bev. kp-ba? Mi szépet láttatok/vettetek? Nekem már marhára hiányzik a nagybetűs shopping, de Nóri nem tűrné túl jól az ilyen szitukat (sztem), na meg itt ez a rohadt influenza is... Tényleg! Svédben is van ilyen nyavaja?? Bár ott a hideg miatt biztos nincs... vagy? :D

Lindus
A fodrásszal én mindig úgy voltam, hogy nehogymár!! Ennyi jár! Ha a hajam és körmöm rendben van, sokkal jobban érzem magam a bőrömben, ezen már nem vagyok hajlandó spórolni! SZóval HAJRÁ! :lol: :wink:

Julcsi
Nagyon örültem h olvashattalak! Együttérzek veled, ami a császárt és a kezdeti nehézségeket illeti! Nekem 2 hét kellett mire jajgatás nékül ki tudtam kelni az ágyból, szóval asszem jól haladsz!! :wink: Marci tüneményes a képeken! Annyira gyönyörű kisbaba! Ő is úgy néz ki mintha már lenne vagy 1 hónapos! Gratulálok hozzá mégegyszer! Mindig szívesen látjuk a képeit, csak hozd bártan, amikor időd engedi! :D :wink:

Pati
Jaj, nagyon sajnálom a derékproblémádat! Szörnyű lehet! Jobbulást neked! Képzelem h Zsolti örül a négykézlábazásodnak!! Cuki lehet! Kérünk egy "AnyaésZsoltiegyüttnégykézláb" fotót!!! :D :D
Exed de szemét bakker!!!!! :evil: :evil: :evil: Zsuzskának buksisimi! Kép

Szilvi
Mi az az energiafű?? Vagy már írtad csak nem láttam? A tejpépkitüsszentés szuper lehetett! :lol: :lol: :lol:
Haj: Megértelek! Én ki se engedtem mióta Nóri megszületett és sajna már úgy megszoktam h rendesen idegesít ha nincs összefogva :oops: :roll:

Vidokata
Annyira jó lehet ahogy Dóri dumál! MÁr nagyon várom hogy meghallgathassam élőben is. Nóri semmi ilyesmit nem csinál. Csak kiabál, veszekszik! :shock: :lol:
Belelépett a tejpépbe??? :twisted: Durva lehetett!!!!! :lol: :lol:

Ami
Hol láttad azt a sokóccsóó ruhát? Nóri mindenét kinőtte, nagyon fel kéne újítani a ruhatárát!

Viki
Annyira tetszik Lackófickó sérója a tegnap esti képeken!!! Imádom! :D :D

Kike
Szuper h tetszett Vercsinek a suli, :D remélem Neked is fog! Domcsinak jobbulást!

Bogolya
A bébikomp sokaknak bejött. Áron is szereti, ahogy hallottam és a szomszéd kisfiúnak is van és neki is nagyon bejött. Én is fogok venni hamarosan.

Tami
Jó fittnessezést! Biztos nagyon szuper lesz! :D :wink:

Niki
Mizújs veletek??
Vendég
 


Wera:Domcsinak kutya baja,Kristi beteg-de köszi :)

Tegnap hozta Vercsi suliból az állarcokat:
Kép

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Én nem raknám bele Domit bébikompba,semmi áron...persze ez magánvélemény!
Nem részletezem,miért nem,de nem!

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Rólunk röviden:
Egész jó éjszakánk volt. Bár az elalvás most nehezebben ment, aztán csak 1 nyöszi volt hajnalban és 1 evés. Össz 11 óra alvás!!! :wink:
Ma anyósékhoz megyünk sógornőm szülinapját ünnepelni.

Éééés gyönyörű virágcsokrot kaptam Apától!! :D Őszintén szólva nem számítottam rá... :oops:
Én praktikus ajándékot vettem neki, néhány drága újságot, amiket régen mindig megvett (számítógépesek többnyire) de mostanában ezen is spórolunk. :? Örült neki! :lol:

Szép napot mindenkinek!! :wink:
Vendég
 


Kike
Légyszi részletezd! Nagyon érdekelne!!! :)
Vendég
 


Jaj, bocsi, Kristit akartam írni 8) :lol: :wink:
Vendég
 


Kike a felétek van tescó? Ott is elég jó áron vannak a bébiételek! De mondjuk én diszkontba veszem ilyen olcsón!
Kristi és Vercsi szuperek az álarcba!! :D

Wera ez pont így van ahogy mondod, én is erre a kettőre vagyok a legalergiásabb, a körmöm imádom csinálni, de a hajam kicsit elhanyagoltam. :? Na de majd márciusba irány a fodrász! :)
Nóri most is jól alukált?

Kép
linda24
 
 


Jó reggelt!

Áronnak és Lilinek boldog hófordulót!

Wera! energiafű: ez egy fű féle, ami akár 2 m magasra is megnő. Fűtésre használják, briketteket készítenek belőle. Meg még biztos másra is, amiről nem tudok.

Bébikompunk nekünk is van. Akkor hoztuk be, amikor már tudott mászni Jázmin. Most már azzal is remekül tud közlekedni, na nem lépeget vele, hanem mint a kis veréb, páros lábbal lökögeti magát. Én megfogadtam, hogy amíg nem tanul meg mászni, nem teszem bele, de mivel ezen már túl vagyunk, szokott benne lenni minden nap egy kicsit. Jobban szeret mászni, de ha úgy már unatkozik, beleteszem a kompba és nyerek egy nyüszítés nélküli fél órát.

Kike! Én szoktam Hamé gyümiket venni Jázminnak. Engem inkább a lekvárra emlékeztet az ízük, de Jázmin úgy ahogy szereti.

Kép
szly27
 
 


Wera örülök a jó éjszakának! Nóri nagyon ügyes! :)

Én se tenném bébikompba, több oldalon olvastam, hogy nem igazán jó, de persze nagyon sokan szeretik. Pl a barinőm fiának is volt, és azt mondta azért jó, mert beleülteti és megtanul magától járni, nem kell hajolgatni hozzá. Gondoltam magamba basszus azért vagyok én, hogy én tanítsam járni, ne a bébikomp. Ja és hogy hamarabb megtanul. Minek járjon egy éves kora előtt??

Kép
linda24
 
 


Linda! Szerintem nem tanulnak meg a kompban hamarabb járni, sőt!!! Ha sokat van benne, szerintem nehezebben tanul meg magától járni. Mert itt simán leülhet, vagy fel sem áll, hanem ülve lépked, meg akár előre is teheti a testsúlyát, akkor sem borul el. Na ha ezt megszokja és így próbál járni, tuti hasraesik. De én egyébként nem vagyok ellene, de nem ettől fog megtanulni járni!

Kép
szly27
 
 


Wera:Linda,Szly nagyjábból leírták a bébikompos dolgot...nos én egyik gyereknél sem használtam,Vercsit fél évesen sétáltatni kellett,jó,nem mondom hogy nem volt fárasztó,de ő már menni akart...

Mint már akkor,régebben leírtam,van itt az oviban egy kisfiú,annak is van egy kistesója,ő bébikompozott,most már egyedül megy,De-totálisan lábujjhegyen,és előredőlve,állandóan elesik,és ez a bébikompnak ,,köszönhető"-mivel nagyon előredől.

Vercsi is,Kristi is,és most Domi is a saját tempójában tanul-tanultak menni,ki előbb,ki később,és nem bánom ha sétáltatni kell Domit,bár ő már az ajtónak támaszkodva is feláll,szóval egy szónak is száz a vége,és NEM használnék bébikompot....

Persze mindenki maga dönti el,ez csak az én véleményem és tapasztalatom,megbántani senkit nem akarok! :wink:

Wera:örülök a jó éjszakátoknak! :D

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Régebben sem volt bébikomp,mégis megtanultak menni a gyerekek...ez csak a mai kor ,,hülyesége"-szerintem,na,tényleg befejeztem,bocsi!

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Na jó,csak még ezt,azért olvassatok bele,vagy nem,ahogy akarjátok,bébikomp ellen,vagy mellett:
http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekval ... p-vagy-nem

http://mamami.hu/forum/showthread.php?t=253

http://forum.picibaba.hu/index.php?topic=513.0

http://velvet.hu/poronty/2007/06/14/mozgasfejlodes/

Na,elég belőlem,meg a bébikomp ellenes hozzáállásomból,csak segíteni szeretnék :oops:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kike 2009.02.15 09:50-kor.

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Senki ne vegye sértésnek-légyszi!
Csak jót akarok!Hiszen szeretlek titeket,meg a prücsköket! :) :wink:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Sziasztok
Kike! De jó, hogy Vercsinek tetszett a suli! :D

Julcsi! Marci baba egyszerüen csodaszép. Annyira formás!

Wera! De jó, hogy Nóri megint aludt! :D

Iza nagyon rosszul aludt az éjszaka. 1/2 12-kor felkelt, és fent volt 2-ig. Semmi nem volt jó neki. Reggel 6-kor kelt, és még mindég nem alszik. :cry:

Kép
dittke
 
 


8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.07 10:22-kor.
Vendég
 


Kata:azelőtt én sem hallottam a Hamé bébikajáról,ezért is csak egyet vettem,de Dominak ízlik :D

Dittke:sajnálom a pocsék éjszakát! :(

Domi sem aludt valami jól,négyszer vagy ötször kelt éjszaka :roll:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Lehet, hogy van valami a levegőben! :cry: De hogy ilyen sűrűn?! :cry:

Ezt csinálta az előbb : (most már sír)

Kép
Kép

Tegnap du:
Kép

Kép
dittke
 
 


8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.07 10:23-kor.
Vendég
 


Köszi a bébikompos hsz-okat csajok!

Én is úgy gondoltam, h csak 5-10 percekre fogom beletenni Nórit, amíg pl wc-re megyek vagy felmosok, vagy hasonlók. Ez idő alatt nagyon nem tudok vele mit kezdeni, kiságyban meg kikészíti magát a hisztitől. Na majd meglátjuk! :wink:

Dittke sajnálom a rossz éjszakát! :( Jó fáradt lehetsz, szegénykém!
Vendég
 


Elaludt! :D Megyek, mert szörnyű hogy néz ki a lakás! :cry:

Kép
dittke
 
 


Dittke
Hurrrá! Azért pihenésre is szánj egy kis időt!! :wink: Nagyon édesek a képek! A középső nagyonhuncutkodós a kedvencem!! :lol:
Vendég
 


Kike
Te nem próbáltad ki amit az "Aludj jól, gyermekem" ír??
Vendég
 


Nekem most ez a kedvenc képem Nóriról. Ugye ez van az avataromban is, de ott nem annyira látszik. Egyszerűen imádom a kispofáját!!! :lol: :lol: :lol:
Kép
Vendég
 


Sziasztok!
Hát nekünk nem a legpihentetőbb éjjelünk volt. Lizy már 6-kor teljes ébresztőt fújt, nem aludt vissza egyáltalán. Most aludt egy 3/4 órát. Csak nekünk meg készülni kellett, mert jönnek vendégek ebédre.
Brassóit főztem. A levest apa főzte, boszniai tojásleves (multkor is főzte már, és naggyon fincsi). Meg sütök bólyi túróst!

wera!
Igen, ki tudtunk menni, de nem igazán nézelődtünk, inkább műszaki részlegen, mert apa fényképezőt nézett. De aztán mégsem vett, mert drágább volt, mint a városi boltban. A baba boltba mentem még be, ott vettem Lizynek 2 kiskanalat (mert egyet már szerencsésen eltörtem multkor....) és 2 db 2-es méretű NUK cumit!
Tudtam volna még nézelődni, de szar így, hogy nincs saját kocsi, a felső szomszéd srác vitt ki minket, azt sem várhatom el, hogy órák hosszat várjon ránk, mert én nézelődni akarok. :? Remélem hamarosan tudunk venni majd kocsit, és akkor annyit mászkálunk amennyit akarunk! Busszal sem jó oda kimenni, mert drága nagyon, és akkor annyi mindent nem is tudunk venni!

d.dodó
 
 


8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.07 10:23-kor.
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?