Új privát üzeneted érkezett!

Kike nagyon szuper hír! Végre lesz gázotok! Örülök! Én se látom a képet!

Mütyike írtó aranyos ahogy alszik! Majd fentlévős képet is kérünk ám!

Viki azt a kávét ide is dobhatnád ám! Még azt is lusta vagyok főzni, pedig jó lenne. Én a főzést gyorsan letudtam. Krumplistésztát csináltam.

Kép
linda24
 
 


Szilvi!
Még h Jázmin cammog! Ezt írtad tegnap. Nem cammog, robog! Imádnivaló!
20150601134430
 
 


8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.07 10:28-kor.
Vendég
 

 
 

Dórika nagyon ügyes! Jót tett neki a nagyi!

Viki! Apa bandájának neve: Utolsó Alkalom

No akkor a képek:
Sok lesz, bocsika!

Kép Kép
Kép Mézes kali gyártás
Kép Kép

sz.andi
 
 


fmárti!

irtam pü-t!!

Kép

Kép
timi1982
 
 


Andi! Nagyon édi Viki!

Vkata! reméljük nem kell megoperálni! Nagyon ügyi Dóri! Csak jók ezek a nagymamák valamire! :lol:

Átadom Rolkónak a dicséreteket!

Viki4 Ez a normál tempója Jázminnak! Tud igazán robogni is, csak az kicsit muris, mert nagyon akar sietni! Csak nem tudom elkapni a pillanatot.

Kike! Örülök, hogy van gáz!

Hát az én levesem ízre elmegy, ránézni meg nem nagyon kell, kicsit furi színe lett!

Gyerekek alszanak.

Kép
szly27
 
 


Andi: rád érek!!!! Még hogy sok! :roll:

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Szilvi: én újjabban be sem rántom a borsólevest... és nagyon finom.

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Titi! Így legalább, mivel nem volt túl fűszeres, vettem ki belőle krumplit meg borsót Jázminnak és egy kis Sinlaccal az volt az ebédje.

Kép
szly27
 
 


(talán ez volt az első olyan kajája, amiben nem volt gyümölcs)

Kép
szly27
 
 


Andi!
Dehogy sok! Szeretjük a képeket!
És végre nem csak egy mondat erejéig ugrottál be hozzánk! :lol:

Dórika nagyon ügyes!

Borsólevest én sosem rántom be! :shock:

d.dodó
 
 


kár-pedig én látom őket :( :roll:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Dodó! Amíg alszik Mütyürkém, addig jó vagyok. ki van takarítva, főzni nem kell...úgyhogy van időm.
Mosni kéne, de azt nem tart sokból betenni.

sz.andi
 
 


Andi!
Jó, hogy hiányoztok apának!

Hoztam még 3 képet! Mai szerzemény a fején....a másik meleg sapit kinőtte, de ez meg egy kicsit nagy rá még.

Kép

Kép

Kép

d.dodó
 
 


8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.07 10:28-kor.
Vendég
 


Mütyi és Lizy képek szuperek!
Vendég
 


Jaj, de aranyos Lizy azzal a sapival!!!

Fölébredt a hercegnőm!!

sz.andi
 
 


Kata! Nem! Eddig azért is nem adtam neki mert én nem paszírozgatom. Egyszer próbáltam, nagoyn macerás volt, nem haladt. Így most csak simán leturmixoltam.


Magdi! Merre vagy? Rég jártál erre!

Kép
szly27
 
 


Andi, sajnálom, hogy Mütyi beteg lett! Jobbulást!
Bondi, Otinak is!!! Jöhetne már a tavasz!

Itt akkora hóvihar van, hogy elképzelni nem tudom, hogy megyek Zsuzsiért!!! :shock:

Kép
Kép
patr
 
 


Mütyílió iszonyat édes!
20150601134430
 
 


patr!
:shock: Hóvihar? Az komoly lehet!

d.dodó
 
 


Na a képek és mennem kell etetni. Sok lesz :oops: :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Szerencsére elég jó passzban ébredt!
Na majd jövök még!

sz.andi
 
 


Jaj,fogacskák-de édes!!!! :P

Hóvihar???Húha!Vigyázz!

Van gáz-visszakötötték! :D :D

Megyek varrni 8) :D

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


kike!
Hurrá!! Jó varrogatást!

Andi!
Nagyon édes Mütyi! Azok a fogak.... :lol:

d.dodó
 
 


Vikiről a fogacskás kép mindent visz!
20150601134430
 
 


Andi ezek a képek szuperek! A fogacskás képek írtó édesek!

Kike hurrá!!!:)

Kép
linda24
 
 


Nálunk is hóvihar van! :twisted: Úgy kotorja a havat,hogy semmit se látni!

Kép
linda24
 
 


Sziasztok,

előkerülök. Délelőtt barátnőztem ( ő a majd két éves fiával) én meg a héthónaposommal. ( Aki rosszul aludt és 5-kor reggelt rendezett, tudtam én hogy minden csoda 3 napig tart...). Fújt a szél de jó volt kint azért. Tesóék otthon, Marci két napja folyamatosan alszik, Julcsi próbálja a cicit a zájába tuszkolni néha, több kevesebb sikerrel. Volt kint a védőnő, kicsit megnyugtatta tesókát, mert már sirdogált, hogy nem eszik a kölök. Mondjuk nem érzi, hgy túl sok tej lenne, de elkezdett fejni, reméljük ( nekem se volt még ekkor semmi).
Mindegy nem sárga, reméljük alakul majd. Holnap megyünk, de max egy fél órára.

Evelin, írj majd ha a doki reagált a mailedre! Remélem itthon is igazán széppé tudják varázsolni a fiacskádat! Mikor lenne ez az operáció?

Babu! remélem Szabi étvágy javul!
( Hallottam olyat, hogy egy gyerek nem akarta megenni a pépes kajákat, akkor viszont jól lakmározott, ha az anyja nem pépesített, hanem jó darbosan hagyta. Neme lehet hogy ez is játszik Nálatok?)

Ronix! isten éltessne! Léna olyan szépséges!

Bondi! Otinak jobbulást! Hurutos is? Vagy ez még mindig a bárányhimlő lenne? Nati? Nagymamát sajnálom...

Linda, boldog névnapot!

Nonó tündéri, nagyon sokat nőtt és egy szépségesebb, kislányosabb!
Kitartás hozzá!

Vikinek is jobbulást!

Leviről és Jázminról is jók a videók!

Zsuzsi, örülök, hogy jobban! Nálunk is brokkolikrémleves ma a menü. ( Csak anyóspajti csinálta...)

Márti, jó hogy hallunk Rólad!

Kép
andkata
 
 


SOS:kérdés-nincs valakinek olcsód eladó bébiörzője????
Az enyém totál bekrepált-nem volt mai darab,még a kristinél vetük,akkor is használtan :cry: kifolyt az elem-aksis vagy miszösz,tehát töltős,és ráfolyt a zsinórra. :cry: és mikor kinn vagyok a konyhába,nem hllom tücsköt.

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Lizy negyed 4-kor elaludt. 4 körül kelt, cicizett, és most visszaaludt a kezemben. :shock: Sosem csinált még ilyet. Remélem nem bújkál benne valami!

d.dodó
 
 


Kike, nekem van, de nem az enyém és ha nem lennél ilyen messze kölcsön is adnám, mert nem használom, de a postában nem bízom....:(

Kép
andkata
 
 


Kata:megértelek!

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Kristi meg lett fodrászolva-nem általam,hanem fodrász által-kíváncsi vagyok milyen lett a frizkója...majd dobok egy képet,ha hazaértek. :)

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Kike! Hurrá! Van gáz!!! :lol:

Babás képek nagyon jó! Minden baba szép! :lol:

Délutáni képek:
Kép
Kép
2 órája alszik!!!
Kép

Kép
dittke
 
 



Kép
dittke
 
 


ditke!
:shock: Ez nagyon durva!!!!

d.dodó
 
 


Domici,ma délután már háromszor fosizott,nagyon remélem hogy nem a vírus-csak a foga miatt,ilyen savanyú,sárgás,barnás,darabosat!
Ugye csak a foga?? :roll:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Már most kezdjük el felvilágosítani a picúrokat!

Kép
dittke
 
 


Te jó ég :!: :shock: :shock:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Kike! Nem lehet, hogy olyat evett, ami meghajtotta?

Kép
dittke
 
 


sikerült szereznem bébifont :D

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Kép

Kép

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


úristen ez naggggyon durva! 13 évesen apuka???? :shock: :shock: :shock:

Kép
linda24
 
 


hű kikie milyen helyes fiatalember! :D

Kép
linda24
 
 


Linda:köszi :D
Szerintem túl rövid-nekem még furcsa :roll:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Meg mivel eredetileg neki göndör volt a haja,most hogy rövid,megint kezd göndörödni,visszakunkorodik neki,elöl is befelé.hát majd meglátjuk,milyen lesz ha nőni fog a haja kicsit.

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Meg így olyan nagyfiús,de ő nekem az én kicsi fiam :oops:
de ezek szerint már nem olyan kicsi :oops: :?

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Hű, mennyi mindent akartam, már megint a fele se fog eszembe jutni :?

Előszöris nagyon köszi a tejpépes hozzászólásokat mindenkinek! Ma pont voltam dm-ben és nem vettem de ha legközelebb megyek, kipróbáljuk!

Sikerült ma elolvasnom az Aludj jól, gyermekemet (KÖSZI MÁRTI!) és mától kipróbáljuk az alvásra tanítást. Jaj, már előre utálom, de hátha segít! Mindent be kell vetnem mert ez a mostani állapot tarthatatlan.
Végülis jó dolgokat ír az a könyv, ezekre már én is gondoltam, sőt, szoktam is úgy altatni ahogy javasolja, de ha már elalszik cicin, akkor nem ébresztem fel, hogy aztán a kiságyba téve egyedül aludjon el. Ez rohadt nagy hisztiket fog eredményezni, de belátom hogy igaza van...

Visszatérve sógonőmre (akinek van gyereke, Emma :wink: ). Valóban rá szoktam szólni hangosan Nórira hogy "nem szabad" de bakker, hát meg kell valahogy tanulni ahogy ne nyúljon konektorba, forró sütőhöz, számítógép üres meghajtóterébe, felmosóvízbe és hasonló finomságok... :roll: De nem hinném hogy ezzel akkora lelki traumát okoznék neki hogy álmatlan éjszakái vannak na! :twisted:

Andi
tündérbogyó Viki a képeken! Annyira bírom h egyedül iszik!!! :D Jah, majd jussak eszedbe ha már fel-alá grasszál Mütyi a lakásban, hogy azt mondtam mennyire vissza fogod még sírni amikor letetted és ott maradt! Nekem is mindenki mondta, én meg gondoltam hogy hülyék vagytok, dehogy fogom. Áhhhhááááááá :twisted: Kép

Akata
Örülök h tesókáék otthon. Nehezek ezek az első napok, de mondd meg neki hogy az üzenjük ne sírdogáljon, legfeljebb csak örömében! Minden rendbe jön!! Császár volt végül? Lemaradtam!

Kike
Kristi tényleg olyan nagyfiú már! Hihetetlen hogy 1 év alatt mennyit változott! Végülis nem csoda: ő a nagy és okos bátyó... :D :wink:
Én pont tegnap vateráztam el a bébiőrömet, de látom közben már sikerült szerezned! :)

13 éves apuka.. :shock: :shock: hát, gondolkodtam egy ideig hogy mit is írjak erre, de megmondom a frankót, AZTAROHADT!!! KÖPNI-NYELNI NEM TUDOK! :twisted:

Tami
Milyen volt a napotok? Remélem jól telt!
A keddet sajna kilőttem, de hétfő, szerda, csüt még szabad, ha vmelyik jó nektek, szólj! :wink:

Na, eddig ért az agyam!
Vendég
 


Na, mindenkit elüldöztem??

Hoztam fotót a mai főzésünkről Nórival...

Kép Kép

ENNYIT A RENDMÁNIÁMRÓL!!! VÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ Kép Kép Kép
Vendég
 


Durva, hogy 13 éves, de pluszban 8-nak néz ki tényleg! :shock: :shock: :shock:

Kép
andkata
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?