Új privát üzeneted érkezett!

Szép jó reggelt mindenkinek!!!!!

Ronix!
BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT!

Sajnálom, hogy a lánykád ilyenekkel küszködik. :? Nem lehet könnyű! Gyógyuljon meg hamar!

Nekem is jön ma haza a lányom, és itthon is lesz a köv. héten!! hétfő-kedd nincs suli, utána meg arra a kis időre nem megy vissza a koleszba.

Linda!
BOLDOG NÉVNAPOT!!
Olyan csodaszép a lánykád.... :wink: :lol: :lol:
Vendég
 


Jo reggelt!

Szulinaposnak, nevnapjat unneplonek, pentek 13at kedveloknek, evfordulot, hofordulot, ....unneploknek, es minden babanetes anyukanak es babanak szepseges napot es a borongossag ellenere vidamsagot!!!!!!!!!!!!!


En ma igennem leszek, amint felebred a kicsi angyalom ot osszekapom, majd ripsz ropsz takaritas, majd megyunk el egy volt csoport tarsamhoz, akinek 2 honappal idosebb a babaja( sajna vilag vegen laknak) aztan meg mire hazaerunk mar majdnem jonnek mihozzank.
Szoval a lakasnak is rendbe kell lennie, vendeg varonak is kell lennie, de magunkat is ossze kell rakni....sebaj,a lenyeg hogy lesz program egesz napra:)

Anna draga akkorat esett tegnap. Epp irtam anyukamnak hogy ahhoz kepest hany ezer helyen all fel meg nagyot soha nem esett, erre jott a labamhoz, es nem nadrag hanem harisnya volt rajtam es ezert o a szokasos mozdulataval nem tudott megkapaszkodni, es iszonyatosan hatra vagodott.
Durva volt, de ici pici siras utan nyoma semlatszott( max utodott lett a draga) asszem ahhoz kepest en mennyire rettegek mindentol, egesz jol kezelem az ilyen "kisebb" baleseteket.
De elnezve a lanyom temperamentumat, erre szuksegem is van, mert o kis gozmozdony.......
Lehet megiscsak az apjahoz hasonlo harci serulesei lesznek :?

Wera: tegyel Norirol kepet! NAAAAAAAAAAAAAAAAAA
Jol van mar?
Es Te! Testlieg, lelkileg, idegileg?
Jovo heten milyen hetetek lesz, marmint otthon, urad otthon ilyenek? Szivesen elmenennenk hozzatok mondjuk kedden!?
De ha zavarunk, vagy meg nem vagytok jol vagy nem akarod mi eetleg vigyunk valamit( bar kopp kopp mindketten, harman jol vagyunk tokeletesen) akkor kiabalj hogyNEEEEEEEEEEEEE! Csak ugy gondoltam, a tavolsag ne eredmenyezze maar azt hogy teged alig lathatlak!

Orsi: Emma igen ugyi! Mondtam en mikor panikoltal hogy jajj o semmit nem csinal, hogy meglasd mindent egyszerre fog. LAtod par het alatt olyan mozgekony lett, es a labemelgeteseit elnezve az alals sincs messze!
Nyomtatas kesz!
Vendég
 


8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.07 10:55-kor.
Vendég
 

 
 

8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.07 10:56-kor.
Vendég
 


Jó reggelt! Wera, melik topikban van az a nő? Ezt én is megnézném magamnak... Én meg hiába keltem fel. Úgy volt, hogy negyed kilencre jön tanítvány, én felkeltem, gyereknek kaja kész, erre írt smst, hogy mégsem tud jönni, majd csak jövő héten... :) Mondjuk annyira nem bánom, így legalább van egy szabad délelőttöm. Remélem Eliot is alszik még egy kicsit... Mostanában nem nagy alvásbajnok. Bár egy szavam sem lehet, mert amióta megszületett, minden éjszakát átaludt, de napközben elvan kétszer húsz perccel. Tegnap valami nagyon kivételes alkalom volt, hogy délután két órát nyomott. De persze nem itthon, hanem annál aki vigyázni szokott rá... Nehogy legyen már két szabad órám.

KépKép
muffin
 
 


Vkata! Engem nagyon zavar, hogy Szabi nem eszik ezért leviszem ma a dokihoz! Amúgy jól vagyunk a kedve is jó csak hát aggaszt, hogy fogyni fog! :oops: Paramami ( By: Ami)

Wera! Melyik topikban van ez a csaj? 9 gyerek nem semmi! :shock: :shock: :shock:
Vendég
 


Wera!
Nagyon sajnálom a ramaty éjszakát...!

Muffin!
Nagyon ügyes kiskrapekod van! :lol: :lol: :lol:

Andika!
Hogy van Viki?

Babu!
Szabikám mit csinál?

A rucikat a keresztanyám fiáéktól kaptuk, nekik van két lányuk, a kicsi is Emma.

Tegnap elraktam valahová az új rágókát, amit egyik nap vettem. Nem tudom, hová tettem..., de nem találom :roll: :oops: :roll: :shock:
Vendég
 


8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.07 10:56-kor.
Vendég
 


Az a nőci engem is érdekelne...vagy azt is csak álmodtad? :roll:
Vendég
 


Amúgy tökre ki vagyok akadva, hogy semmit nem akar megenni bezzeg ha kenyeret vagy kölesgolyót kap azt eszi!
Kép
Vendég
 


Rakjatok képeket...........légyszi.....

annyira szeretnék képeket nézegetni........
Vendég
 


8)
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.07 10:56-kor.
Vendég
 


Marcsi! Most éppen a járókában játszik! Emma alszik még?
Vendég
 


Babu!

KÖSZIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII SZABI ANNYIRA IMÁDNIVALÓ!!! Olyan huncut pofija van... :wink:
Vendég
 


Szabi haver nagyon édes!

Werus!
Buksisimi neked! Mai nap folyamán megvoodoozom innen Burginnyót is h jól aludjatok. Lacus tényleg jól aludt
20150601134430
 
 


Kata! Az a baj, hogy ahogy meglátja a kanalat összeszorítja a száját és utána már a tápszert sem akarja megenni! :cry: Próbálok nyugodt lenni vele de nagyon nehéz!
Vendég
 


Emma bizony még alszik. tegnap este hamar kidőlt, mert 6 után még egy picit szokott szunyálni, de ez kimaradt, így 1/4 9-kor már horpasztott.Azóta alszik.
Vendég
 


meg Morrol kepek
Anna es a kuyu
Kép Kép
Vendég
 


Marcsi! Szívesen!

Viki! Lacus?

Minden babáról kérünk fotót! :D
Vendég
 


Sziasztok!
Nézzétek el nekem hogy nem igazán reagálok,már úgy lemaradtam :oops:

Ünnepelteknek boldog szüli,névnapot,hófordulót,meg mindent!

Gyerkőcök édesek!!

Babu:látom máshonnan raktál fel új vonalzót,sajnálom hogy nem sikerült a mamanetről :?
De ez is jó!! :D

Domicim is úgy kikészült ezekben a napokban hogy egyszer kelt csak éjszaka :)

Halvány gőzöm nincs,mit akartam mg-kicsit szét vagyok esve,sok minden történt,ide-oda menni,ezt-azt fejben tartani-de vettem olyan naptárt amibe be tudok írni mindent,és itt van szem előtt :lol:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Tami!

Jók a képek!

Bár, én ettől a kutyutól, aki megjegyzem roppant barátságos és kedves, kissé megijedtem... :oops:
Még annál is nagyobb, mint amekkorának gondoljátok! :lol: :lol: :lol:

Anna pedig egy kis tündérke!

Igazi sajtkukac! :lol: :lol: :lol: :lol: olyan aranyos!

Sajnálom, hogy szegénykém ilyen nagyot esett!
Vendég
 


Nem semmi ez a kutya!!
Nagyon szép!

De én nem merném lerakni mellé a gyerkőcöt... :oops:

Rénó igaz még kölyök,meg szeleburdi,és hozzá sem merek lerakni,mikor olyan szép idő volt,sétáltattam Domit,a kutyi meg szabadon volt,és oda-oda jött,de inkább akkor felvettem,vagy szóltam Apának hogy tartsa kordában a kutyát.Azt sem igazán szeretem ha Vercsi játszik vele-akárhogy is szerintem teljesen sosem lehet megbízni a kutyákban :roll:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


en nem talalom a tegnap keszult kepeket ferjuram valamerre jol eltette a masinrol, persze nem a pictures mappaba....
Vendég
 


Tami! Anna jól mutat a kutyival! :D
Vendég
 


Kike! Igen dühömben csináltam másik vonalzót! Mamanet mondjon le!
Vendég
 


Kike!

Ez a kutyi roppant jólnevelt... én láttam! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Minket sem kóstolt meg, mégcsak nem is vakkantott odabenn, csak megszimatolt.. :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Csak hihetetlenül HATALMAS!
Vendég
 


Elhúzok hajat mosni!

Mindjárt jövök!
Vendég
 


Látom nem csak engem sokkolt a nagycsládos anyuka Kép
2009. szeptemberi babák, Laki pappné a neve :wink:
Vendég
 


Jó reggelt!

Boldog Pétek 13-át!

Linda! Nagyon boldog névnapot kívánok!

Ronix! Boldog születésnapot kívánok!

Éjszaka. Az meg mi? :cry:

Apa csak ma fog fizut kapni. :evil: Eddig 10-ig mindig megkapta. :evil: Holnap mehetek csekket befizetni! :roll: Megint lesz egy csomó pénz. :roll:
Szerintem ebben a hónapban még semmi csicsát nem veszünk a lakásba. Jó, igaz, függöny sincs, de nem látnak be a lakásba, na meg ne álljon senki pucéran az ablakba!

Holnap gulyást csinálok, most először marhából. Apának ez a szíve-vágya. Meg még nem tudom mit. Meg valami csokis sütit, mert itt van még egy csomó Mikulás....

KépKép
KépKép
terek.krisztina
Tatabánya
 
 


Tamara
Nagyon örülnénk ha el tudnátok jönni hozzánk Annával! A kedd pont nem jó, mert kedden és szombaton Norbi sznapos, de bármelyik másik nap szívesen látlak benneteket!

Vkata
Nektek melyik nap jó? Most már nemmi sem tarthat vissza bennünket hogy menjünk! Ezt veheted fenyegetésnek is! :twisted: :lol: :lol: :lol: :wink:
Vendég
 


Tami!
Bakker, nem semmi egy kutya.

Ne haragudj meg ,de én bármennyire barátságos és cuki, akkor sem merném mellette hagyni a babát.

De én már csak ilyen para Viki vagyok.
20150601134430
 
 


Lindám!
Isten éltessen!

Kép
20150601134430
 
 


Jaj, képzeljétek! Tenap jöttem rá hogy a drága uram nem ajánlva adta fel az oep-nek a gyed-igénylésemet! Kitöltöttem neki a nyomtatványt is, azt mondja oda is adta (hisziapiszi) de nincs rajta semmi pecsét vagy ilyesmi, tehát simán ment el. Már lassan egy hónapja de még se elbírálási értesítőt se lóvét nem kaptam. És az a durva h benne volt Nóri eredeti szül. anyakönyvi kiv-a!!! SZERINTETEK agyonüssem??? Kép
Vendég
 


Kép Sanyival a szamárral

Kép Jókedvű Macesz
20150601134430
 
 


Tami
Annyira király a kutyás kép!!!!! :D :D :D :D Kár h nem néznek mindketten a fényképező felé! De nagyon jó, tényleg!! :lol:
Vendég
 


Werus!
Sztem nemsokára megkapod. 1 hónap után bármikor várható.
20150601134430
 
 


Anna nagyon édes! Bár én sem merném a szépséges kutty mellé rakni. :oops:

Hú az a nő...a kilencedik.... :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Alatta van egy másik, ott "csak" a negyedik....
Anyám, nekem néha ez az egy is sok.... :oops:

KépKép
KépKép
terek.krisztina
Tatabánya
 
 


Lacinkó! Annyira édes vagy! :D

Wera! Szerintem üsd agyon! :x :lol:

KépKép
KépKép
terek.krisztina
Tatabánya
 
 


negyedik- és ötödik Kriszti, mert ikrek lesznek.... :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Amúgy Emmát én is féltem a saját kutyinktól....


Még amikor igen pici volt, kiraktam a babakocsiban a teraszra, ahová egyébként nem tud feljönni, mert meguntam, hogy folyton feljárogatott és felhozta a sarat, ezért korlát zárja el az utat neki, szóval Emma sírni kezdett, a kutya meg meghülyült, és rágta a korlátot mérgében.
Ő, aki egyébként szintén barátságos, kedves kutya. Azóta rá sem nézhet Emmára.
Vendég
 


Wera!
szerintem hívd fel az oep-et.
Vendég
 


Lacinkó akkora huncut......... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


No,azért kilencet nem vállalnék :roll:

Lackó nagyon édes!! :D

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Mai
Kép

Hiszti
Kép

Öcsém rugijában (18 éves!!! :D )
Kép

Kipakolok a fiókból (nemtom, ezt lehet h mutattam már)
Kép

HOgy merészelsz fotózni?!
Kép

Léééégysziiiiivegyélkiiiii
Kép

Egyik este apával (szintén öcsém rugija!)
Kép
Vendég
 


Nóri milyen nagylány már!
Olyan szép kis manó! :D

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


4-5. ikernek... még jobb... :lol:

Ma virágmagot rendelek. Tavaly is voltak, szépen mind ki is kelt, dagadt a mellem a büszkeségtől(meg a tejtől), de bementem szülni, és apa hát naná hogy nem úgy gondozta őket, ahogy elmagyaráztam, hát a 4 nap alatt, amíg kórházban voltam, nagyon szépen kihalt mind. :evil: Idénre semmi hasonlóan extrémet nem terveztem, úgyhogy még egy próba... :roll:

KépKép
KépKép
terek.krisztina
Tatabánya
 
 


Marcsi
Próbáltam de órákig váratnak és nem veszik fel... :evil: Így hát várok tovább :roll:


[quote]N írta:o,azért kilencet nem vállalnék

Na miért nem??? :twisted: Kép
Kép
Vendég
 


Nóri olyan szépséges. Hú az a hisztis.... még jó hogy nem lehet hangosképet csinálni! :lol: :lol: :lol:

KépKép
KépKép
terek.krisztina
Tatabánya
 
 


[quote]I írta:dénre semmi hasonlóan extrémet nem terveztem, úgyhogy még egy próba...

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ez tetszett!!!
Vendég
 


Sziasztok
Linda Boldog Névnapot!
Ronix Boldog Születésnapot!

Linda! Vivi tényleg nagyot nőtt, és gyönyörű kis csaj!

Mav! Nekünk könyvet hoztak ki a múlt héten, és majdnem visszavitették, met nem voltunk itthon, és ők 2-szer kihozták. fél 5, és 1/4 6-kor. Pedig itthon voltunk, mert kértük, hogy 4-után hozzák. A nagylány is akkor volt beteg, tehát egész nap itthon volt. :evil:

Kike! A fiam majdnem 8 évesen kezdte az iskolát. Elvittem nevelési tanácsadóba, ott megkérdezték, hogy akarom-e iskolába vinni. Mondtam, hogy nem. Ők ráírták a papírra, hogy javasolják még 1 évig az óvodát.

Emma nagyon csini.

Lénának gratula a felüléshez! :D

Szabi nagyon édi!

Nóri és Lackó nagyon huncut, és tündéri!!!!!!! :lol:

Kis hurkám:
Kép
Kép
Be nem áll a szája! Babababa, Habababa....

És erre ébredtem:
Kép
Kép

Kép
dittke
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?