Új privát üzeneted érkezett!

Halihó! Szép napon mindenkinek!

Ideérek lassan én is, csak sok volt visszaolvasni.

Adélnak és Levinek nagyon boldog hófordulót!


Nálunk egész jól alakulnak a dolgok. Tomókám már szinte teljesen kjól van (egy kis takonytól eltekintve), szerintem én is átestem a holtponton, úgyhogy most már csak a javulás következik! :D

Láttam fotókat, nagyon cukik a babócák!

Mennem kell, mert Tomó felébredt, és mostanában sírva! :(

Kép
zsuzska72
 
 


Csipcsab:nem veszem belekottynak,sajna nem lehet már visszatartani,így is ráhúzott egyet,mivel év vesztes. :?
Szóval nem tudom,de nagyon stresszeli a suli,már most... :cry:

Majd megkérdem az Óvónőktől mit lehetne tenni :roll:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Kike!
Sétáljatok sokat az isi felé. Beszélj neki h miket fog tanulni, esetleg beszéljetek a tanítónénijével. Lehet h náluk is lehet majd mókust gyűjteni, mint Dóriéknál.
20150601134430
 
 

 
 

8)
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.08 14:29-kor.
Vendég
 


8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.08 14:29-kor.
Vendég
 


Sziasztok!
Megjöttünk a sétából. Majdnem 2 órát sétáltunk barátnőmékkel! Jó hideg van (5 cm-s jég van a FOLYÓN!!!!), de jólesett a séta.

vkata!
De jó, hogy anyukád ilyen jól elvolt Dórival. Dóri is ügyes volt, hogy ilyen szépen evett!
Jobbulást apának!

kike!
Sajnálom a suli dolgot, de még megszeretheti!

d.dodó
 
 


Sziasztok!

mindjárt visszaolvasok...

Dee... képzeljétek!

Kaptunk egy csomó rucit!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Mind next, h&m, adidas...stb

Olyan szépek...
összesen 12 db nadrág és 7 db pulcsi, kettő sapi, harisnya...

Annyira örülök nekik!!!!!!!

Ez az egyik:

Kép
Vendég
 


Marcsi nagyon szép kis ruha! Tök szupi hogy kaptatok! :)

Kike bizti hogy még egy évet nem lehet oviba tartani? Az oviba nincs ilyen iskola előkészítő? Mert végül is suliba,elsőbe nem nagyon lesz külömbség. Oké az biztos hosszú lesz hogy meg kell szoknia hogy végig kell ülnie 45 percet, meg nincs délutáni alvás! Szegényke. Biztos nagyo rossz lesz, de hát egyszer elkell kezdenie.

Kata ez nagyon szupi hogy Dóri így elvan nélküled, és anyukáddal jól elvoltak! :)

Képzeljétek apának volt egy szerinte vicces beszólása! Azt mondta hogy elképzelt ahogy 20 év múlva még mindig itt ülök a babanet előtt, a 2008-as nyári kismamák topikba! Mondtam neki hehe de vicces! :twisted: :twisted:

Kép
linda24
 
 


Sziasztok anyucik!

Egész bírom követni a tempót, nem is értem.

Viki, a gyönyörű kávéid merényletek az otthon kávézók ellen. De tejszínhabot már beszereztem én is a házi kávékölteményemhez!

Férjem üdvözletét küldi a sült túrógombóc recept hozójának! Mi is beállunk az STG Fun Clubba!

Tényleg Márti, neked milyen szemműtéted lesz? Én ezügyben sajna le vagyok maradva, ha már volt erről szó.

Kata, anyukád olvasná, amit írtál, biztos nagyon meghatódna!

Evelyn, önkormányzattól sikerült valami támogatást intézni?

Babák változatlanul szépek! ÉS ügyesek!

Tami babám csak a táncban gyors, amúgy csak néha forog egyet, hébe-hóba.

Na lépek is, csak beugrottam, mert Apa dolgozik a tetőtérben, már odafagy szegény, de olyan lelkes, annyira akarja csinálni kicsi lánykájának a szobáját, nekem meg lelkifurdim van, hogy itt netezek, pedig nekem is lenne dolgom.

Kép
teó
 
 


8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.08 14:30-kor.
Vendég
 


egy gyors kérdés,majd holnap lesz több időm reagálni,meg jönni
Ki tud ajánlani valamilyen homeopátiás oldalt ,ahol mindenféle meg van-neve,mire jó,ilyesmi??Köszi előre is!

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Sziasztok, még nem olvastam vissza csak most én szeretnék kérdezni.

A nagymamámnál voltunk, mandarint szedett gerezdekre és kóstoltatta Adéllal a levét. Mondtam neki hogy ne csinálja, mert a gyerek be fogja szívni ( ráadásul fekve is volt). Persze juszt is csinálta és természetesen egy kis darab leszakadt belőle. Mama elkezdtett kiabálni, én felkaptam a gyereket, aki kettő kicsit köszörült a torkán, majd többet nyelt és elkezdett sírni. Azóta remekül van, semmi baja. Tudom, hogy orvos vagyok, nekem kellene tudni, de volt már akinek így félrenyelt a gyereke. Nem volt semmi utána, ugye?
Ennek kb 6 órája és tök jól van, csak én nem tudok megnyugodni.
Zolinak nem is mertem elmondani...

Kép
andkata
 
 


kata!
Szerintem nem lett baja. Sírni nyilván azért kezdett el, mert rosszul esett neki hogy egy nagyobb darab csúszik lefele. Mint mikor egy nagyobb ember egy nagyobb falat fenyérhéjat vagy valamit igy lenyel, és szinte érzi hogy csúszik le. Ilyen mondjuk még nálunk nem volt...Lizy kiöklendi ami darabos!

d.dodó
 
 


Drága Kata!

Valószínűleg az történt csak, hogy Ti rettenetesen megijedtetek...

Ezen kívül semmi!

Nyugi. ha baj lenne, észrevetted volna.

(a múltkor Emma is félrenyelte a babapiskótát, amit apa adott neki!)
Vendég
 


kike!
Ez nem az, hogy mi mire jó, de ezt neked találtam!
http://homeopatia.info.hu/index.php?lan ... icle_id=46

d.dodó
 
 


kike!
http://www.boiron.hu/index.php?lang=hu& ... iteComplex

és itt bal oldalt még van sok más minden....

d.dodó
 
 


Dodó:kösziiii!!!!!! :D :D

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


kike!
Itt pedig lejjebb görgetve van olyan címszó, hogy Szerek
http://home.tvnet.hu/~a3807/

d.dodó
 
 


kike!
Szívesen! Remélem segíthettem ennyivel! :wink:

d.dodó
 
 


AKAta: meseltm is asszem multkor Anna mar nyelt felre nagyon durvan, ugy hogy lilult a feje, stb...de nem lett semmi kilogattuk, utogettuk a cuccost belole, sirt es ennyi.
Szerintem semmi nem lett adellal sem csak egy rossz emlek mindkettotoknek.
Ne aggodj!


VKata: orulok hogy jol elvolt Dori a nagyinal, bar ebben szinte biztos voltam:)
Ferjed igen bator betegen bemenni ugyelni.....de gondolom sok valasztasi lehetosege nincs:(


Marcsi: jo hogy kaptatok ruhakat. En meg ma a bonokkal vettem neki a h&m ben mar nagyobb nacit, egy epres sapit, egy bodyt. Nem mondom hogy igy hi de olcso lenne, de ezek ugyis kelleni fognak, es kenyelmes strapas darabok, mind ez az organic cotton.


Kike en homeoban nem vagyok jartas, Viki ennek a nagy mestere!


Mav: ezz igen gaz, de igy igaz nalad is kell lennie egy igazolasnak arrol hogy atvetted, es ha ez nincs nalad, hiaba ad, mindenkepp jarj utana, vid be a korhazi papirt hogy bent voltal igy te nem irhattad al, vegyel elo mindnekit aki tanusithatja hogy nem voltal otthon sot senki akit te megbiztal volna, ha kell hasonlitsd ossze az alairast a tenyleges sajatoddal....
Vendég
 


Dodó:nagyon sokat segítettél-köszönöm!! :D

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


AKata!

Tuti, hogy nem lesz semmi. Nálunk is volt már ilyen, nagyon ijesztő, de nyilván kijött az a valami, nem maradhat nyoma, de ezt te is tudod.
:wink: Csak irtó ijesztő, benne marad az emberben.

VKata!
Örülök, hogy Dorka jól viselkedett.

Futok altatni, de képzeljétek, Emma ma véletlenül (nem láttam hogy csinálja, és nem tudta megismételni ő sem) FELÜLT!!!!

Jó éjt!
Vendég
 


Sziasztok!
Bocsánat, nekem ma semmire nincs időm, csak azt szeretném megosztani veletek, hogy Zsolti ma a rácsos ágyban, ülésből felállt!! Lesett az állam! :D (leesős állú szmájli)

Nem voltunk itthon napközben, voltunk az uncsitesómnál a kórházban, nagyon úgy néz ki, hogy szegénynek már végig feküdnie kell. De egész türelmesen viseli. Ráadásul mi voltunk (szerinte) az utolsó élő emberek, akiket még beengedtek, utána elrendelték a látogatási tilalmat.

Kata, nálunk a védőnők a baba-mama klubban adtak így a múltkor mandarint a babáknak, szerintem nagy baja tehát nem lehet Adélnak tőle! Lehet, hogy csak azért sírt, mert szokatlan volt, hogy nem pépeset nyelt! Te szoktad írni, hogy NYUGI! Bocs, még nem utaltam, ha elaludt Zsolti majd igyekszem (elfelejtettem a jelszavamat, még ki kell találnom!

Bogolya, örülök, hogy ilyen aktív tag lettél :lol: :lol:
Nem jöttök át holnap?

Orsi, gratulálok az üléshez!!

Szabolcs kosarazni van, Zsu szórakoztatja Zsoltit, lassan aludnia kéne (mindkettőnek)
Ha elaludtak(????) még jövök.

Kép
Kép
patr
 
 


VKatus!
Édesanyád nagyon ügyi volt! Elmondta milyen varázslattal érte ezt el?

Marcsi!
Kitől kaptátok a rucikat?
Kócoska nagyon édes!

Teókám!

[quote]V írta:iki, a gyönyörű kávéid merényletek az otthon kávézók ellen.

Ez nem merénylet! Felhívás h mindenki 1 fini kávé kiséretében netezzen :lol:

AKatus!
Tuti h nem történ semmi. Lehet h azért sírt, mert a mami is elkezdett kiabálni, te is felkaptad, jól meglepődött.

Orsi!
Gratula Emmának! ÖÜgyi a Csajos!
20150601134430
 
 


Patti!
Zsoltikámnak nagy nagy gratula!
20150601134430
 
 


orsi!
Emmának gratula az üléshez.

Patr!
Zsoltinak gratula a felálláshoz!

Lizyt most tettük le. Nekem meg ugy fáj a fejem, hogy már muszáj volt Algopyrint bevennem, mert mr kezd hányingerig fajulni a dolog!

Andi!
Te megint eltűntél?

d.dodó
 
 


Köszi lányok! Én is úgy hiszem, hogy semmi baja nem lett, csak olyan ijesztő volt, annyi olyan gyereket láttam, aki aspirált valamit, hogy ez nekem nagy mumus.... ( Meg is hallgattam este a tüdejét, nem hallatszik rendellenes ...)

Egyébként jól napunk volt, nagymamám lubickolt a dédunokázásban, Adél meg édes volt. Láttunk este 2 lakást is, ugyhogy jó fárasztó volt nap.

Végre reagálok:

Evelin, milyen műtétről van szó? BHRG.-nek hol van a hidroterápiája?
Még mindig olyan jól alszik Eliot? Örülök,m hgy túléltétek a napot!

Tamara, muszáj szerintem is néha határozottnak lenni, főleg hogy 7 hónap körül már abszolut tudják szerintem mi merre hány lépés. Egy barátnőm szokta mondani, hogy " és akkor érzem, hogy na most szivatva vagyok" :)

Ne aggódj, Dodó, egyáltalán nem biztos, hogy nagy a baj Lizyvel. Ott más a rendszer, lehet hogy a nővér egyszerűen nem mondhatott többet és nem azért mondta ezt, mert gond van.

Viki, Adél egy köralakú, kádba helyeztető ültetőben ül, mert a kiskádban a fektetőből kifordul és mivel nem ül stabilan, nem merjük még a kiskádban ülve fürdetni, arról nem beszélve, hogy pörög, nyúl mindenhez és életveszély amit csinál.

Dóri nagyon ügyes volt nagymamával! Nagymamáról nem is beszélve...

Zsuzska, további jobbulást!

Biztos kimaradt, ez-az...Bocs, jó éjt!

Kép
andkata
 
 


Ja és gratula Zsoltinak!

Kép
andkata
 
 


Sziasztok!


Megint jövök kutyafuttában. Lea rászokott arra, hogy 2x kel enni éjjel. :shock: Szerintem a étvégén leszktatom róla, ha apája nem megy dolgozni. Már megszoktam a nyugit, hiába, jó volt, hogy aludt egy huzamban 10-12 órákat... pedig régen a fél karomat is odaadtam volna, ha csak 2x kelt volna fel egy este alatt, de az régen volt. :oops:

Minden ünnepeltnek sok boldogságot!

véda: Köszönöm előre is a fáradozásodat! Anyósoddal mi újság? Párod hogy van lelkileg? És te hogy bírod?

Mancsi: Örülök, hogy apával alakulnak a dolgok! :wink: Nem úgy volt, hogy saját céget szeretnél alapítani? Akkor elmehetnének a főnökeid a fenébe!!! :twisted:

bondi: Jobbulást Otesznak! Szegénykém, annyira sokat betegeskedik mostanában. :(

Timi: Anyósod jó kis díszpinty. :shock: Én megcsináltam egyszer egy kisebb incidens után (én is jól főzök, és mindig igyekeztem a kedvükbe járni, csak ők ezt nem értékelték...), hogy amikor anyósomék jöttek hozzánk látogatóba, mi hamarabb megkajáltunk, és mikor megérkeztek, már egy darab tányér sem volt az asztalon. :twisted: Meg voltak lepődve, mert nem ehez voltak szokva, de nem mertek szólni semmit. Sajnálom, az én türelmem is véges. 8)
Gyerekemet én sem tudnám anyósra hagyni, de az én anyámra sem, max 1-2 órára.

Viki:Lackót meg tudnám zabálni! Vádőnőnek igaza van, tényleg kiegyensúlyozott a fiatok. :wink:

vkata: Párodnak kitartást, jobbulást! Dórid nagyon rendes kislány!

Orsi: Emma egyre ügyesebb! Hogy vagy ciciileg?

Tami: Raksz fel képet Anna szép új ruháiról?

dodo: Remélem, nem lesz semmi kacifántos vizsgálatotok (nem is értem, hogy egy egészséges gyereket miért kell kivizsgálni, csak azért, mert nem átlagosak az adatai??? :roll: )

kike: Vercsivel mindenképp ülj le beszélni, tudd meg, mi az, amitől pontosan fél, tart, mert addig csak sötétben tapogatózol. Remélem, hamarosan eloszlanak a kétségei.

Marcsi: Emma szépséges az új ruháiban (is)!

Teó: Örülök, hogy ízlett a túrógombi! Egészségetekre!Szemem többször volt begyulladva szülés utáni éjszakázásoktól, és emiatt mindkettőben van árpa betokozódva, már nagyon csúnya, ezeket kell kiműteni. Persze nem csinálják meg egyszerre, jó lesz majd duplán szenvedni. :?

akata: Szerintem ha bármi baja lett volna Adélnak, az már megmutatkozott volna sokkal hamarabb is. Úgyhogy no para! :wink:

Annyira szép babákat láttam, hozzatok még képeket! Már megint a felét írtam csak le annak, amit akartam... De azért próálok nagyjából lépést tartani. :oops:

Puszi!
fmarti
 
 


Morcos vagyok, írtam egy csomót, elküldtem, erre kiírta, hogy "critial error" :twisted:

Úgyhogy még egyszer, a legfontosabbak!

Elfelejtettem Levinek boldog hófordulót kívánni!

És ha már itt vagyok, akkor Csillalának boldog szülinapot! (bár ő nincs itt, de hátha olvassa)

És nem tudom, hogy holnap hogy jutok ide, ezért:
Roni, nagyon-nagyon boldog születésnapot kívánok!

(mellesleg tudom, hogy és-sel nem kezdünk mondatot!)

Kép
Kép
patr
 
 


Senki nincs esti műszakban? :cry:

Kép
Kép
patr
 
 


Patr!
Gyorsan végigolvastam, de menek is alukálni.

Dodó!! Olyan aranyos vagy, hogy mindig feltűnik Nekd, ha nem vagyok vagy fél napig!
Hatalmas cuppa Ezért!! :oops:

sz.andi
 
 


én épp csak benéztem, de sajnos már nem látok ki az arcomból. majd holnap...
jó éjt mindenkinek!
Vendég
 


Ja! Patr!
Zsuzska szegény várta, hogy jöjjek, de Most elég nyűgös volt Mütyikém, nem tudtam jönni :cry: De gondolom már alszik..
Én is megyek, mert eléggé elfáradtam ma.

Jóccakát mindenkinek!! Babákok! Nektek is!!

sz.andi
 
 


Na látom azért van itt valaki!
Nem mintha én nem lennék álmos, de megvárom Szabolcsot, úgyis felébrednék, amikor hazaér!

Andi,igen várt Zsuzska, :D Nagyon büszke rá, hogy veled beszélget! :lol:

Andi (Bogolya), nem válaszoltál, hogy jöttök-e holnap!? Ezek szerint nem. :cry:

Kép
Kép
patr
 
 


Kata, hypertolerismus korrekció, illetve scaphocephalia korrekció. Tudom, hogy ezek nem igazán funkcionális dolgok, de szerintem nagyon fontos, hogy minnél inkább hasonlítson arra, aki lett volna... Örülök, hogy Adélnak nem lett baja. :) Ja és az uszi a Pozsonyi úton van a 13. kerületben.

És két dolgot nem meséltem. Egy, hogy tegnap 80 alma-krumpli csúszott le kanállal, és már nem is kellett trükközni.

A másik meg, hogy ma elaludt az órám aladt a kezemben, ülve. :)

Na húzok én is aludni. Jó éjt!

KépKép
muffin
 
 


Zuhiztam, hajat mostam, most már irány az ágy!

Patr! Egyemmeg!! De aranyos! De hát nincs abban semmi, hogy velem beszélget, nem vagyok én senki! Jaj, de cuki!

Na még átnézek a fogyi-klubba és tényleg húzok aludni!

sz.andi
 
 


Jaj, Evelin!! Annyira ügyes a csepp fiad!! Én úúgy örülök neki!! Jaj, de jóóó!!

sz.andi
 
 


szép reggelt

PATI köszi szépen jol esett hogy gondoltál rám..

ma megfogom keresni azt a kábelt és teszek képet

KÉPZELJÉTEK LÉNA FELÜL.
hasrol hátra NEM forog de felül és egész érdeken csinálja sikrült lefotozni

a másik a kisebbik lánynak már megint helicobacter van a gyomrában.................
ááááááááááááá
elegem van.........................
lakatlan sziget?????????????...............
valaki tudja hol van:::::::

Képimg][/url]
Kép
ronix
 
 


ma farsang lesz a fiam suliában..
haza jön a lányom...

és ezer a gondom..........de kinek nem

Képimg][/url]
Kép
ronix
 
 


Jó Reggelt!

Ronix! Boldog Születésnapot!

Kike! Szerintem ne aggódj még sok idő van szeptemberig! Beszélgess Vercsivel sokat, hogy lesznek új barátok, és ott is lehet azért játszani!

Muffin! Eliot nagyon ügyi fiú!

Linda! Vivi tényleg sokat nőtt!

Marcsi! Szupi, hogy kaptatok szép ruhákat!

Vkatus! Dóri nagyon ügyes volt a nagyinál! Apának jobbulást!

Akata! Igaz nem volt gond Adéllal!

Mav! Nem semmi, hogy már a csomagküldök is simliskednek!

Anyjuk! Szerencsére Nekem már sikerült kitapasztalni nagyjából, hogy mikor hiszti és mikor nem! Igen is meg kell szokniuk, hogy nincs egésznap fenék rázás!

Dodó! Biztos nem lesz baj!

Bondi! Oti jobban van? Nati megúszta a pettyeket?
Vendég
 


Ronix! Mi az a helicobacter?
Vendég
 


Jó reggelt!

Márti!

Héééééééééé! Csak éppen magatokról írtál keveset!!! Leát puszilom!

Roni!
Isten éltessen!

Kép

Léna nagyon ügyi!
20150601134430
 
 


babu :ez egy baktérium ami mindenki gyomrában jelen van
de akinek sok a sava ott elszaporodik

Képimg][/url]
Kép
ronix
 
 


Ronix! Ez nem jó! Jobbulást a lánykádnak!
Vendég
 


Morgen!

Lindus
Nagyon-nagyon boldog névnapot kívánok neked!
Kép
Vendég
 


Ronix
Boldog szülinapot neked! :D

Kép

Na és persze mindenkinek BOLDOGSÁGOS PÉNTEK 13-ÁT KÍVÁNOK!!! Kép
Vendég
 


Linda! Boldog Névnapot!
Vendég
 


Werus!
Jó reggeled van Életem? Hogy aludtál? Mit álmodtál?
20150601134430
 
 


Viki
Tündér vagy, de gusztustalanul sz.r éjszakám volt! Nóri egyfolytában sír, sikít, nyöszörög álmában, nem hagy aludni. Komolyan mondom, egyre rosszabb
Kép
Egyszer sikerült csak álmodnom, tegnap véletlenül benyitottam egy másik topikba ahol egyik anyuka a 9. gyerekét várja :shock: :shock: :shock: . Na, róla álmodtam! 8) :lol:
Ti jól vagytok? Lefogadom h Lackómackó még mindig alszik és egy angyal volt éjszaka is! :wink:
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?