Új privát üzeneted érkezett!

sziasztok!
nahát Titi, látom, hogy gratulálnom kell neked!! kívánok minden jót és nagyon irígy vagyok :wink:
Evelin, neked pedig azt szeretném mondani, hogy a fél karom adnám, ha ennyi derű, meg lelkierő szorult volna belém...
Orsi, olvastam a cici bajokról, nekem van egy egész tubus garmastanom, sajnos (vagy hálistennek :?: )már nem lesz rá szükségem, szivesen feldobom neked postán, ha nem sértelek meg vele.
Vendég
 


viki!
Jó, majd Lizyt is megkérdezem hol akar ülni! :D Remélem a menzát még nem kell befizetni! :lol:

d.dodó
 
 


Andi, olvad a hó nálatok?

Kép
Kép
patr
 
 

 
 

Dodó :lol: :lol: :lol:
A tanulást sem lehet elég korán elkezdeni!

Kép
Kép
patr
 
 


olvadozik, bizony :P vmelyik nap átugrunk :wink:
nem mondanak még tavaszt? én már eléggé kivagyok a téltől...
Vendég
 


bogolya!
Nem kukackodás, de legközelebb a különböző személyeknek írt mondandód között nem hagynál egy sor szünetet?
Amugy mesélj, miket csinál már a nagylányod!

Hene!!!!!
Te hogy adod Gergőnek a májat? Simán megfőzöd vízben, és utána turmixolod hozzá a zöldséghez?

d.dodó
 
 


Gyertek!
Ha lehet, még a héten!

Kép
Kép
patr
 
 


Vikikém, kérésed számomra parancs. :) Tegnap amíg órám volt, Eliot kipakolta a táskámat. :)

Kép

KépKép
muffin
 
 


Bogolya, köszi. :)

Dodó, nem egyszerű... :) Remélem feltétlen elmentek a nyílt napra. :)

KépKép
muffin
 
 


Dodó, oksi :)
az én csajom még csak most tanul négykézlábra állni, nem egy habkönnyű teremtés (az anyja se :oops: ), 9300 gramm, meg 71 cm. viszont van két foga, amivel előszerettel vicsorog...
nem tudok sokmindent írni róla, mert a jó dicsekvés, rosszat meg nem akarok :roll: de tényleg, mindent megeszik, sokat alszik, viszont egy rossz eszembe jutott: alighanem hisztizik; szó szerint veri magát, ordibál, meg morog :shock: nem tudom honnan vette, de néha csak nézek, hogy mi van?? hál' istennek ritkán jut eszébe ilyesmi, de akkor is! ti láttatok már ilyet?
Vendég
 


Eliotról süt h nagy sumák! Kép
20150601134430
 
 


Andi, morog :shock: "cuki" lehet!

Evelin, Eliot rengeteget fejlődött mostanában! Ugyanolyan huzat van a mi ülőgarnitúránkon, mint a képen! Ez nálatok készült?

Zsolti mostanában a köpködést gyakorolja, különböző távolságra tud köpni, különboző hangokkal kiséri a dolgot, és hihetetlen mennyiségű nyálat tud ilyenkor termelni. Tudjátok van az a kutya, amelyiknek állandóan dől a nyál a szájából, és esernyő kell, ha megrázza magát. Na nálunk is ez a helyzet!

Kép
Kép
patr
 
 


bogolya!
Írj nyugodtan jót is. Nem dicsekvés, hanem büszkeség! És mi is írunk jót a porontyainkról!

Evelyn!
Nagyon édes Eliot!

d.dodó
 
 


Kike! Köszi,így már jó lesz! :wink:
megyek ebédelni,ha tudok még jövök!

Kép


Kép
ibm
 
 


Bogolya: itt szabad dicsekedni is ám! :lol:

Nem is gratuláltam még Anna és Szabi második fogához!

Viki: Dóri is elaludt délben a szőnyegen és a hátán fekve, még sosem aludt a hátán csak a babakocsiban!

Kike: Domi nagyon cuki a hintában, nálunk is így süt nap, lehet le is megyünk gyorsan!

Evelin: az nagyszerű! Édes a képen, olyan kis rossz kisfiús, édes!
Sokszor Dóri is úgy eszik hogy hónom alatt van bal oldalon bal kezemben cumisüvegben tea tartom a szájába és a jobb kezemmel minden korty tea után egy kanál főzi.
Vendég
 


Na ugy látom Lizynél nem lesz gond a májjal. Most főtem sima vízben egy darabot, és az egyik kedvenc üvegeséhez (brokkolis) tettem, és megette mindent!

Én viszont vettem vasas pezsgőtablettát. Hát kb olyan, mintha rozsdát nyalogatnék! :lol:

d.dodó
 
 


Ami, Kike, jók az új vonalzók!

Kép
Kép
patr
 
 


Haas-t nem lehet kapni ott, Dodó? Mert énoylat iszom és az nem rossz (vérnarancs ízű)

Patri: nálunk hasonló a helyzet 2 hónapos kora óta nyálzik mint az őrület de most már rájött, hogyan kell köpni és ezt gyakorolja :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Mókás, nem??
Vendég
 


másik topikból loptam: :lol:

Kép

d.dodó
 
 


Nekem is tetszenek az új vonalzók!
Vendég
 


vkata!
Nem...vasasból ez az egy fajta. Ezen kívül csak c vitaminos van! Pl magnéziumosat nem is láttam!

d.dodó
 
 


Dodó: ha ha ha! :lol:
Vendég
 


Amúgy Lizy szerintem nem 5 hónaposnak néz ki, szóval kicsit furi! Biztos beöltözve látta, mikor a sok ruhától meg sem tudnak szegények mozdulni!
Vendég
 


vkata!
Igen, beöltözve látta, és nagyobb méretű az overál, amiben vol...a lába és a keze se lóg ki belőle!

d.dodó
 
 


Kép Reggel, még pizsiben így játszottam

Kép Így aludtam el :)
20150601134430
 
 


viki!
Nagyon édes Lackó!


Én meg levágtam Lizynek a kakastaraját! Most csak ollóval azt a tetejerészt, mert a babahaja még gyorsabban nől mint a rendes haj!

d.dodó
 
 


Szeretném Levit egyszre így látni!!! Nagyon édes Lackó!

Eliot kis csibész!!! Örülök, hogy kipakolta a táskádat!!! :wink: :lol:

Bogolya: köszi a gratut! Dicskedj csak nyugodtan, amúgy tudjuk, hogy neked áldott jó gyereked van!! Biztos megérdemled!!!


Kata: vicces lehet ez a cumisüveges etetés...

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Titim!
Én hagyom totál lefáradni. Napközben teszek-veszek körülötte, néha csak azt veszem észre mire vissza jövök a konyhából, h már beájult.
20150601134430
 
 


Hát én is hagyom kifáradni de ő csak nyüglődik ilyenkor, meg bömböl, ahelyett, hogy lettenné magát és elaludna. Ja és még el is kell altatni.
Na de ma majd elolvasom a könyvet és lesz nemulass... :twisted:

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Lekopogom nálunk ritkán van altatás.

Mancsikám!
Ennyire sok a meló? Hozzál sok sok sok képet Zsömiről!
20150601134430
 
 


megettem 2 tányér parikápit, most meg meggyet tömök az arcomba.... :oops:

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


ha így folytatom hányni fogok... :oops:

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Titi!
Egészségedre!
Amugy Lizyt nekem is altatnom kell! :( Ha nagyon álmos, akkor csak bőg, de el nem aludna magától!

Én most készítem az ebédem, de csak egy kis natúr fokhagymás pipimell lesz (köret nélkül).

d.dodó
 
 


Ezt kívánja Édibébi?
20150601134430
 
 


Viki: édes! Dóri pont így birkózott az akadályként elibe helyezett szopipárnával az előbb, de egyenlőre szopipárna nyert :wink:
Vendég
 


kepeket neztem:most megyek olvasni is :wink:

Eliot a kis csibesz :D Buszke lehetsz rá :wink:

Lacko edi!!!!! Nekem is van 2 ilyen huncutom,csak kisebb seroval. (meg ilyen konyvunk is,es zoknink es torlokendonk...rokonlelkek :lol: )
Vendég
 


Katus!
Nálunk már legyőzött ellenfél a szopipárna.

Mav!
Lackó imádja csörgetni a popsitörlőt.
20150601134430
 
 


Titi: :lol: :lol: :lol: :lol: (régi szép idők)

Dórit ha akarnám sem lehet altatni csak meg kell adni neki napjában többször is a lehetőséget, hogy megpróbáljon aludni és a felében él is vele! 8szóval hason beteszem az ágyba és ráhajtom az ajtót mikor látom nagyon álmos és vagy elalszik vagy nem de azért napjában kb 3x alszik (mostanában csak 2x)

Amúgy ölben sem szeret lenni, főleg ha álmos, inkább lent valami vízszintesen és üljek mellé és szórakoztassam na azt azért szereti de egyedül is elvan egy ideig.
Vendég
 


popsitőrlő nálunk is nagy kedvenc.

Dóri teljesen magára csavarta a párnát mint egy óriáskígyót és nem bírt szabadulni, de mondjuk mint akadály megszűnt létezni az biztos!

Séta ugrott (egyenlőre) mert Dorkám bealudt (szerencsére)

mai ebédnél: nem trükköztem mert a férjem szerint nem jó ilyesmire szoktatni: eredmény 70 gramm főzi+ persze szopi ezek után:?
Vendég
 


Dorikarol kapunk kepet?

Viki!
A skacok is,de nalunk dobozban van es ugy birkoznak vele. Mokas tud lenni mikor szinte ki se latszik a gyerek alola :lol:
Vendég
 


Katus!
Ölben Lacus is csak feszíti magát.

Lacus besz@r@s, a fejénél van a cumija, ha megébred érte nyúl, szájába teszi és alszik tovább. Tiszta önkiszolgálás.
20150601134430
 
 


Bence jobban van már?
20150601134430
 
 


Csak kivancsisagbol akartam krerdezni,ti 7kilosan mekkora ruhat hordotok/hordtatok? (rank meg vmibol jo a 0-3hos meret is ami 5,5kilosra jo :? )
Vendég
 


Újra itt, amég a kisfiam enged :roll: Ezt most már mindig hozzáteszem :wink:

Bencuri Vikim!
A bölcsis sztorik nem Liluval estek meg, hanem még Lilu előttről való gondozónéni koromból :wink:
Pl. az egyik anyuka 6 előtt 5 perccel esett be a gyerekért. Már senki sem volt a bölcsiben csak én és a kisfiú. Na jó +1 kolléganőm, hogy együtt zárjuk az épületet, mert egyedül nem lehetett. Na, lényeg, hogy jól elvoltunk egy ideig, de bizonyos idő után láttam, hogy érzi, már késő van. Besötétedett, nagy csend honolt. Megérzik az idő múlását a 2 évesek is. Mondja: Aja bitó lekétett a butjól. (Nagyon beszédhibás volt a drágám.)= Anya, biztos lekésett a buszról.
Édes volt, 5 percenként ezt hajtogatta, mígnem már könnyes volt a kis szeme. A szívem szakadt meg érte. No, de Anyuka meg is jelent végül parádés ruciban, kisminkelve... Kiderült egész nap nem dolgozott, valami összejövetelen volt, ami olyan jól sikerült, hogy alig bírta otthagyni... :(
Másnap a kisfiú egyáltalán nem akart haza menni anyával. Anyuka nevetett, ezek szerint fiam, te itt jobban érzed magad, mint otthon... :evil:

Másik sztori: Anyuka+Apuka+több tesó elutaztak síelni, de a legkisebb 2,5 éveset itthon hagyták a nagyinak, nagyi meg napközben a bölcsinek, mivel Anyuka már sokszor lecsúszott a nagyokkal a bébipályán, és ha még a kicsivel is le kell 1X is csúsznia, hát ő belehal :evil: Ezért a kicsi fiú ithhon maradt 1 hétre. Nem kívánom senkinek az érzést, ahogyan nézett rám végtelen szomorúsággal, és tőlem várt feloldozást. Dójikám, ude Anáék azéjt szejetik Bajnit?
Sokat, nagyon sokat öleltem, meg énekeltem neki, hogy tereljem a figyelmét, de nem volt egyszerű. Esetenként csak állt az ablakban, és nézett kifelé, és a pofija csupa könny volt.

Ezt most azért írom, hogy érzik, ha Anyuka illegálisan passzolja le őket. Amikor valaki dolgozni megy, vagy akár kikapcsolódik Apával, de ez el van mondva értelmesen, hogy ekkor megyünk ide-és ide, és ekkor jövünk, és sietek, és szeretlek... Az egész más. Erre nekik tökéletes antennáik vannak. Úgyhogy nyugi! Bár, tudom, mit érzel... Én imádok itthon lenni velük!

Lackó Vikim!
Micsoda sérója nőtt a legényemnek!
Pusszantom!
Vendég
 


Vik!
ÁÁÁÁÁÁ,folyik belole a cucc mint a viz a csapbol :cry:
Tegnap egesz este nem aludtunk,mert tele volt az orra,negyed ora alatt 7szer szivtam es semmit nem hasznalt,jon vmennyi aztan semmi es megis total tele van. van vmi megoldas? nincs vmi orrcsepp ami tisztan is tartja egy ideig? (ottrivin baby kilove)
Vendég
 


Bencuskámnak
Kép

Sterimart próbáltátok?

Dóri!
A hideg kirázott azon, amit írtál. Még a sírás is rámjött. Ilyenek vannak?
20150601134430
 
 


Viki!
igen,de az oldja,nekunk anelkul is jon dogivel.
Felnottben tudok olyat ami megszunteti a folyast mittomen 12orara.
Vendég
 


7 kg-san talán 62-68 rucikat hordott Laci.

De amúgy az sem mindegy hol veszed, mert hiába volt 68as C&A-s body-ja, az elment 74nek is.
20150601134430
 
 


Anitám!
Katák majd jönnek és megmondják a frankót. Csabi nem kapta még el?
20150601134430
 
 


next-es nacikbol meg mindig a legkisebb(ujszulott meret) jo. Az asszem 4.5kg-ra jo :lol:
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?