Új privát üzeneted érkezett!

andy, köszönöm szépen, édesek a képek! :D :D :D
fáncsi
 
 


Zsu!!!!!!
Itt idegeskedek ,hogy ugyan már mi lehet veled és a sejtecskékkel!!!
Erre máshonnan kell megtudnom,hogy mi lett az eredmény :evil: :cry: :(

Azért gratulálok hozzájuk és drukkolok,hogy szeressen a pocakodba lenni 9hónaig :)
Sok sok babaragacs neked és holnapra Kép
Puszi mindenkinek

Kép
noki&potyi
 
 


Sziasztok,

Újra itt. :D Jól telt az elmúlt pár nap. Zalakaroson voltunk kicsit kiereszteni a fáradt gőzt. Sokat szaunáztunk, úsztunk meg áztattuk a sejhajt. :D Volt masszázs és oxigénterápia is meg gyertyafényes vacsi és nagyon finom reggelik és vacsik. A jégkamrában, amikor dörzsöltem az arcom a jégdarabocskákkal egy darab jégbogyó beleszorult az orromba. :oops: Persze kijött, csak olyan muris volt.

Pénteken megvolt az inzulin rezisztencia vizsgálat, jövő héten lesz eredmény. Kedden megyek a laparos és hiszteroszkópos feltárásra. Kicsit félek, de rutin műtét, tudom.

Zsu, gratulálok a sejtekhez. Nem te ültél a foteloknál péntek reggel?

Zsiby, jól vagy? Nagyon eltűntél. Remélem minden ok. Vigyázz a kis TÖKÉLETESRE! Boldog születésnapot kívánok én is!

Fáncsi, ez a csajok háborúja nem hangzik túl jól. Tapasztalatom szerint, a nők nagyon értenek egymás gyepálásához. Sajnos…

Ha rajtam múlik, én sem hagyom, hogy bekrepáljon a fórum. :D

Az érzéseiddel és nem érzéseiddel kapcsolatban csak annyit, hogy semmit nem jelentenek, illetve jelenthetik ezt is meg az is. Most gondolom jól megnyugtattalak. 8) Nem marad más, mint lefoglalni magadat és elterelni a gondolataidat, ahogy ezt már előttem is írták mások. Nézzél még sok ilyen csajos filmet, tuti eltereled a gondolataidat. :lol:

Noki, örömmel hallom, hogy rókakomát sikerült száműzni és jókat eszel mostanában. Köszi a közbenjárást odafent, valóban szép időnk volt. :D Ma reggelre romlott csak el, de csak nyugaton. Amikor hazaértünk, itt még nagyon jó idő volt. Légyszi majd a laparos – hiszteros műtétet írd be a táblicskuba (február 10).

Lányok, ezután éber leszek vagy végigszunyálom a napot? meg az éjszakát? enni vigyek? mondták ugyan, hogy vacsira kapok valami levest, de pl. délután lehet már enni?

Eni, kérdezz nyugodtan inszem ügyben engem is, mert nekem is volt kettő. Drukkolok, hogy sikerüljön.

Andy, jól vagy? Vörös október?

Mindenkinek a legjobbakat kívánom. Szép éjszakát!
tocsa
 
 

 
 

Kép
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára noki&potyi 2009.02.10 09:10-kor.

Kép
noki&potyi
 
 


Sziasztok
Reggel sikerült még a táblát felvarázsolnom és utána behalt a babanet :cry: ,de végre már jó!
Tocsa
Örülök,hogy ennyire jól sikerült a kiruccanásotok :D
Jókat derültem rajtam,hogy a hav az orrodba szorult :D
A gyertyafényes vacsi.......hmmm..,de irigy vagyok :D
Nagyon nagyon drukkolok Neked holnapra!
Én végigszunyáltam a műtét után az egész napot és az éjszakát is....bár azt hiszem hajnalba olyan 4-5 körül tértem teljesen magamhoz ,hogy enni meg inni akarok!!
Természetesen nem lehetett ,de az ápolónő annyira aranyos volt,hogy csinált nekem teát (jó fincsit) na meg kaptam háztartási kekszet és azt rágcsáltam(1db kekszet úgy 40percig) :wink:
Enni ne vigyél ,mert úgysem tudsz majd enni!
Majd amikor hazaérsz és egy kicsit szusszansz akkor jön majd az éhség!
Legalábbis nálam így volt!
Képzeljétek reggel megint kicsit véreztem,de megint csak a 3-4 napi NEM székelésem miatt!
Beszéltem a dokimmal,de megnyugtatott,hogy nincs baj!!!
Remélem! Bár a szívecskéjét a picimnek folyton hallgatom és kalimpál rendesen :)
Na,de a lényeg,hogy arra ébredtem fel,hogy a cicimből jött valami!!!
Olyan fura volt ez az érzés :),de állítólag ez is normális :)
Micsoda tünetek?!?!?

A szombati vacsoracsata valami fantasztikus volt és annyit ettem ittam ,hogy bepótoltam az elmúlt 1.5 hónapot azt hiszem :D

Tegnap egész nap csavarogtunk és vásárolgattunk,mert a konyhát cseréljük le na meg leköltözünk a hátsó szobába,mert az csendesebb mint a mostani(utcafronti) és oda néztünk egy két dolgot!
Ti tudtátok,hogy az IKEA-ba nem egyformák az árak?
A Budaörsi olcsóbb mint az Örsi!


Amúgy ki ,hogy van?
Hogy telt a hétvégétek?
Fáncsi,hogy vagy? Remélem már jobban?
Zsiby Mi újság? Ne tűnj el!!! Kíváncsiak vagyunk,hogy milyen a várandóságod!!!
Móni Nagyon eltűntél! Mi újság veled???
Miért hagytál el minket?

Csajok most nem sorolok fel mindenkit......kérek mindenkit,hogy ne tűnjön el és ne kelljen kérlelni,hogy írjatok,mert érdekel mindenkit ,hogy kivel mi van !!!

Puszi puszi puszi
Moncsi

Kép
noki&potyi
 
 


Sziasztok!

Ma úgy kihúzta nálam a gyufát a babanet leállása!!
Szerettem volna írkálni nektek...de mint tudjuk nem lehetet!!
Remélem ez nem fog sűrűn előfordulni,mert belenetegszem,elvonási tüneteim lesznek és a legfőbb:nagyon hiányoznátok!!


Noki!

Úgy örülök neki,hogy jól telt a vacsicsata és tudtál sokat enni :D :D


Tocsa!

Micsoda élvezetekben volt részed :D :D :D
Biztos jól feltöltödve jötettek vissza,újult erővel!!
Én 25 éve voltam ott nyaralni...de ha jól tudom nagyon sok változás történt.pl.medencék stb.
Holnapra mennek 1000-rel a drukkok!!!
Vigyázz magadra!!

Zsiby!

Mi van veled??Jelentkezz,mert aggódunk érted/értetek!!


Megkaptam ma a vizelet eredményt...negatív :D :D :D
Így megkaptam a szakvéleményt,hétfőn ha megyünk az UH-ra,akkor oda is adom.
Annyira örülök neki,hogy lehet lombikoznom :) :)
Most kaptam meg fél órája a szurikámat

Noki!
A táblicskuba lécci írd be,hogy 20-án lesz az inszem!Köszke! :D


Hugi!

Minden rendben??



Én is rendszeresen itt leszek!!!
Mostmár jó a gép!!



Pussz mindenkinek!!
Andy
bandy27
 
 


Andy
Javítottam a táblát :)
Nagyon nagy mosollyal a fejem olvastam a hírt,hogy ha ne adj Isten nem sikerül a mostani inszemed akkor lombikozhatsz!
Gratulálok hozzá,de reméljük ,hogy nem fog kelleni :wink:

Milyen volt a pacsalinta :wink: :lol: ?

Kép
noki&potyi
 
 


szép jó reggelt!

húúúúúúúú ezek szerint már tegnap este működött a fórum, de én meg sem néztem, mert annyira komolyan vettem, hogy csak hétfő reggeltől lesz használható... :(

tocsa, köszi igyekszem elterelni a gondolataimat....csak hát sajnos már ez egész életem erről szól...muszáj lesz változtatnom rajta, mert kezdek totál becsavarodni....
teljesen biztos vagyok benne, hogy nem sikerült, bár tesztet még nem csináltam, de hát érzem.... talán csüt.reggel tesztelek, hogy megbizonyosodjak... és azért, hogy a pénteki vérvétel ne okozzon olyan nagy csalódást... pedig milyen nagy reményeket fűztem a péntek 13-hoz...
szorítok neked a mai naphoz! remélem minden rendben lesz!

andy, örülök a jó eredményeidnek! :)

noki, végre tudtál egy nagyot enni, hát nincs is annál jobb! :D

később még jövök, most gondolatot fogok terelni...ugyanis dolgoznom kell.. :(

fáncsi :lol:
fáncsi
 
 


SZiasztok!

Szánom-bánom eltűnésemet, remélem nem haragszotok nagyon. :oops: :oops: :oops: :oops: :(
Látom,nagyon sokan izgultatok és drukkoltatok értem. Nagyon-nagyon köszönöm!!!!

Tocsa :D

Én csak most olvasom,hogy pénteken voltál vérvételen. :oops:
Te ültél a fotelban,s párod veled szemben ugye? Mi is ott ültünk a kanapén. :wink:
Mára nagyon drukkoloka műtéthez!

Fáncsi :D

Köszönöm a szurkolást!Jó jött.

Noki :D

Neked is köszi. Mivel apa eredménye rosszabb volt az előzőnél. ICSI-t alkalmaztak. 13petesejtből így 10 termékenyült meg. 2 petesejt éretlen volt, a 6-ból 2 petesejt termékenyült meg spontán összeeresztésből. Így van 12 megtermékenyült, szépen osztódó kicsikénk,akiket elvisznek a balsztocita állapotig, s holnap kapjuk vissza. Mi 3-at szeretnénk, de a biológus csak kettőt. A dokim pedig már beleegyezett a háromba a redukció lehetőségével számolva. SZóval nehéz ügy, de majd holnap még beszélünk róla.
Drukkod NAGYON SOKAT ÉRT! KÖSZÖNÖM!!!! :D

Javítod a táblában? Beülti 02.11. Köszi

Enikő :D

De jó, drukkolok,hogy márciusban sikerüljön az inszem, s ne kelljen a lombik. :wink:

Andy :D

Drukk a 20.ai inszemhez! Jó szurizást,s örülök,hogy rendben vagy, s jó lett az eredmény.

Puszi mindenkinek!

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Jó reggelt lányok!
Andy! :D
Köszönöm,hogy rám is rámkérdeztél, nálam minden ok. Jövő héten kezdem a szurikat. Jó hír,hogy Nálad is minden rendben van. Mikor fogtok lombikozni???? :wink:
Noki! :D
Jól vagy? Leírnád nekem, hogy mi a neve annak a tabinak amit a terhességre szedtél? A barátnőmnek mostanában csinálja a V. az inszemet, és ő kérdezte tőlem az elevitet, de mondtam, hogy van valami jobb, amiről Ti beszéltetek itt a fórumon.
Tocsával tegnap a fótrum hiányában az iwiwen tartottam a kapcsolatot, szegény nagyon be volt tojva.
Sokat gondolok rá, már lehet, hogy műtik is.
Zsu! :D
Mi van Veled? Jelentkezz, hogy mi van a bébikkel! :wink:
Fáncsi! :D
Ne gondolkodj! Semmin! Most az a legjobb! Azt meg végleg ne mondd, hogy szerinted nem lesz baba! :(


Mindenkinek puszi! Hugi.
hugi206
 
 


Lányok!
Én nem tudom, hogy nekünk miért kell az ICSI. Apával minden ok, de láttam, hogy a V. doki bekarikázta a papíromon. Kérdeztem a Mártitól,hogy jól láttam-e. Azt mondta, hogy így jobb az esélye a sikernek. Én úgy tudtam, hogy ICSIT csak akkor alkalmaznak, ha a katonákkal van valami baj, mint ahogy most Zsu is írta!
Na mindegy! Ha ezen múlik akkor persze, csinálják! Csak nem értem!
Puszi: Hugi. :D
hugi206
 
 


Sziasztok, szép jó reggelt
Fáncsi
Nyugi és ne idegeskedj..azzal nem segítesz :cry:
Lehet ,hogy pénteken akkora kellemes meglepetésben lesz részed,hogy az csak na :D
Pihenj minél többet! Csak pozitívan előre!!!!
Zsu
Már teljesen azt hittem ,hogy elpártoltál tőlünk :roll:
Nagyon örülök az eredményeidnek és főleg annak,hogy összeeresztéssel ennyi babuka lett :)
Az 5-on beültetésnél nekem sem egyeztek bele a 3Bébibe csak a kettőbe,de hála égnek egy itt van most is velem :D
És úgy örülök ,hogy egy van :D
Kettőnek is örültem volna,de egy az biztos :D már :D
Amúgy nekem a 11 a szerencseszámom.....kívánom,hogy hozzon szerencsét neked!!!!
Hugi
Olyan jó ,hogy már nálad is beindul a döfködős korszak :D
Nyárra mire megszülök itt mindenki pocakos lesz :D
Jaj,hogy Én mennyire boldog lennék!!!!
A magzatvédő amit szedtem 13dik hétig az a Femibion 400 volt.
Jelenleg már a Femibion 800-at kell szednem egészen még a szoptatás alatt is :D
Amióta ezt szedem (szurizásnál kezdtem el) azóta a vérvétel eredményeim annyira jók,hogy az csak :D
Nem vagyok tőle rosszul sem és nem kell plusz dolgokat szednem mint pl vas, folsav stb...
Nem olcsó,de jobb mint bármelyik magzatvédő!!
http://www.merck.hu/uj/content/chc/femibion.html

Puszi mindenkinek.
Eltűnt lánykák jelentkezzetek!!!

Kép
noki&potyi
 
 


hugi, de jó, hogy itt vagy újra :)

zsu, továbbra is nagyon-nagyon szorítok nektek!! holnap beülti, jaj, de izgi...! :lol:

puszi mindenkinek!

üdv, fáncsesz :shock:
fáncsi
 
 


Hugi
A sejt fala mivel mesterségesen növesztik meg őket ezáltal be is keményedhet és a sperma nem tudja áttörni, ilyenkor is kell ICSI.
Nekünk ez volt a gond...pedig a Párom eredménye maximálisan szuper volt!
Ha nem kell alkalmazniuk akkor nem fogják,de jobb ha a papíron be van ixelve :wink: hátha mégis kell?!

Kép
noki&potyi
 
 


Noki! :D
Nagyon-nagyon köszi a sok okos infót :!: :D
Akkor ezt már én is megveszem, és el kezdem szedni. Mennyibe kerül kb :?:
Puszi:Hugi
hugi206
 
 


Hugi
Az első adag amit 12dik hétig kell az 3300Ft Femibion400.
Ami a 13dik héttől kell a Femibion800 az 5700Ft.
Mind a kettő 30db-os.
Kicsit drága ,de nagyon jó amint írtam is az előbb.
Puszi

Kép
noki&potyi
 
 


Noki! :D
Nagyon-nagyon köszi!!
Nem baj ha drága, csak jó legyen! :wink:
Puszi:Hugi
hugi206
 
 


Sziasztok!

Hugi!

Én csak megerősíteni tudom Nokit,én is szedem már egy jó ideje a Femibion 400-at és piszokul jónak tartom!! :D :D Lehet,hogy ettől lett jó a vizelet eredményem??Lombikozni csak akkor fogunk előreláthatólag áprilisban,ha a most 20-ai inszem nem sikerül.Tegnap kaptam meg a szakvéleményt,hogy engedélyezi a dokim :D :D :D

Fáncsi!

Lécci,lécci kapcsold ki az agyad!!!No negatív gondolatok!!!Halgass zenét,sétálj és olvass vicc újságot!!A nevetés tudod sok mindenre jó és hat!!!


Zsu!

Továbbra is mennek 1000-rel a drukkok!!!
Vigyázz magadra és jelentkezz mi volt!!Én annyira izgulok!!


Noki!

Majd írok Neked vmit!!
Köszke a javítást!!

Tocsa!

Sokat gondolok Rád,és nagyon drukkolok,veled vagyok!!


Pussz mindenkinek és szép mosolygpos napot!!

Andy
bandy27
 
 


Andy! :D
Neked is nagyon köszi! Egyébként az inszem sikerülni fog! Nekem most van egy ismerősöm, aki inszemmel már 4 hónapos terhes! :D :D
Puszi:Hugi.
hugi206
 
 


hugi, de jó lehet annak az ismerősödnek... :lol:

egyébként anno a barátosnémnak is összejött az első inszem, amit persze v. doki csinált, évekkel ezelőtt.8)

de valahogy nem ez a jellemző mostanában... :roll:

tocsa, én is nagyon sokat gondolok ám rád! :D
fáncsi
 
 


Olvasgattam ma a neten ,hogy minden 4-dik nő nem tud teherbe esni természetes úton és ,hogy ebből a 4-ből 2-nek a lombik 1-nek az inszem és 1-nek meg többszöri lombik, műtét segít csak.
Na én az utóbbi voltam !
Ja és ,hogy a házasélet is hanyagolni kell egész terhesség alatt!
Na ez is Én vagyok !
:wink: :wink:

Kép
noki&potyi
 
 


noki, szegénykém, szóval nektek tiltott gyümölcs a házasélet :?: hát az nem semmi...nem lehet könnyű....persze mindent a cél érdekében, de hát akkor is... :oops: :oops: :oops: hihetetlen, hogy egyeseknek mennyit kell szenvedni... :roll: mások meg.... :roll:
na mindegy, ezen kár is filóznom, csak olyan sokszor agyalok ezeken a dolgokon... persze azért pozitív gondolataim is vannak... :shock:
fáncsi
 
 


Sziasztok lányok! :wink:
Most voltam a C-ben, mert beadtam a leleteimet / Torch, Vérkép/, és kérdeztem a recepción a Julitól, hogy mi van a Tocsával. Annyit mondott, hogy túl van rajta, jól viselte. Azt,hogy mit találtak nála nem kérdeztem, mert úgy sem adtak vplna felvilágosítást. Mondtam a Julinak, hogy adja át Hugi üdvözletét!
Ennyi infóval tudok szolgálni! :D
Noki! :D
Én is olvastam hasonló adatokat, sajnos elég szomorú, hogy ilyen nehezen tudunk teherbe esni! :evil: Bezzeg ahol nem kéne, ott jön! Meg a kisebbségeknél! :evil:
Az meg, hogy a hancúrról le kell mondani, szerintem megértik a pasik is! Vagy nem :?: :x

Puszi! Kép


Ma ezt küldöm Nektek!!
hugi206
 
 


Hug,Fáncsii
Jaj,de jó,hogy Tocsáról adtál híreket! :D
Annyit gondoltam ma rá!!!

Igen Én is így gondolom ezeket a teherbeeséses dolgokat,de Én nem mertem íj nyíltan leírni...nehogy feljelentsenek :D
Sajnos ez a tény és nem értem ők miért és mi miért nem esünk teherbe egyből?
Várj!
Szerintem ők osztódnak és nem szaporodnak! :D

Amúgy szex téren a Párom is ódzkodik ám az együttléttől,tehát annyira nem kell győzködnöm,hogy nem szabad rám másznia .....mondta ,hogy sokat olvasgatta ő is neten ,hogy miket okozhat és inkább oldjuk meg másképp....ami Nekem nem megy róka miatt.....bár már 3naponta látogat csak meg,de nem megy....még....remélem majd rábírom magam.....:oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
Na ,de majd szülés után ha letelik a 6hét!!!!!!!
Húúhúúúúú...na akkor lesz ám mit bepótolni :D

Kép
noki&potyi
 
 


Noki! :D
Mond ki nyugodtan amit gondolsz! Ne érjék el, hogy befogjuk a szánkat! Egyébként ha bemész az iwiwre olvasd el az üzenőfalon a másolt üzenetet amit továbbküldtem. Érdemes!
Az üziden meg jót mosolyogtam! Aranyos! :lol:

Kép

Noki! Neked küldöm!
hugi206
 
 


hugi, ezek a képek annyira viccccccesek! :lol: :lol: :lol:
köszi a híreket tocsáról! :)

hát noki, tényleg lesz mit bepótolnotok! :wink: :wink: :wink:
fáncsi
 
 


Nagyon jók a képek Hugi :D:D:D és köszi :D
Elolvastam amit írtál iwiw-en!
Viszont számomra nincs roma, cigány, kissebbség...nekem egy kutya mind és egyik sem jobb......a vér nem válik vízzé!!!

Most kaptam e-mailen:
A nap mondása...
Bárcsak olyan lenne a cigány, mint a Jóisten:
Egy lenne belőle, az is láthatatlan!

Napi bölcsesség...
A munkahely olyan, mint a sakk. Ha alacsonyabb beosztásban vagy, akkor csupa paraszt vesz körül és járhatsz gyalog.
De ha előléptetnek, akkor egyből mindenki téged akar leütni....

Kép
noki&potyi
 
 


Noki!

Nagyon tetszett,amit írtá a szex-el kapcsolatban :D :D :D

Kép









Úgy látszik minden napra jut egy kis humor,amin derülni tudok!!
Van még ilyen a tarsolyodban??
Azért rókakoma már leszállhatna rólad!!
Tudtam én,hogy belevaló vagy!! :) :)
Sok pussz! :D :D

Andy
bandy27
 
 


jézusom, andy ez nagyon komoly! :lol: :lol: :lol:
fáncsi
 
 


És mekkora!!!!!!!
:D:D

Kép
noki&potyi
 
 


csajok, szerintetek csináljak holnap reggel egy tesztet? már annyira szeretném tudni, hogy mi a helyzet, a bizonytalanságtól hülyét kapok...és annyira idegesítenek ezek a mensi előjelek.... ha összejött, akkor holnap reggel akár már ki is mutathatná a teszt ugye? pénteken kellene megjönnie vagyis nem kéne... akkor lennék a 28. napon... vagy csak csütörtökön csináljam meg...? vagy csak a megérzéseimre hagyatkozzak...? de hát az meg... :oops: :oops: :oops: húúúúúúúú, de bizonytalan és türelmetlen vagyok... :evil: :evil: :evil:
fáncsi
 
 


Én nem csináltam tesztet,de a Párom igen!
Szerintem ha megnyugtat akkor csináld meg!
Viszont csak vizeletsugarast vegyél ami csíkot mutat és nem plusz jelet ha babás vagy.
Ez olyan 700Ft körül van....és eléggé érzékeny!
Tehát a legjobb :D
Ja és csütörtökön csináld inkább....minél később annál biztosabb az eredmény.

Kép
noki&potyi
 
 


oké, köszönöm a tanácsokat! 8) 8) 8)
fáncsi
 
 


Andy!
Jópofa a paci, de ráférne egy kis fogkőeltávolítás! :D :D
Fáncsi!
Én sem csinálnám még meg a tesztet! Biztos nem mutatná ki még ha terhes lennél sem! Szerintem! :(

Kép

Fáncsi! Ezt most Neked küldöm :!: :P :P :P
hugi206
 
 


édes ez a kis gólya...köszi :D remélem ténylegen is belátogat hozzánk... :oops:

szóval erőt vettem magamon, és nem mentem be a patikába hazafelé, de holnap megteszem és csütörtökön reggel megcsinálom... :shock: tényleg nem tok tovább várni.. :evil: :evil:
fáncsi
 
 


Sziasztok,
megérkeztem felemás hírekkel...
A mensim még mindig nem jelentkezett elvben 62 napja.... Nem tudok most a Cirisbe menni, mert pár napra Párizsba megyek, de jövő héten megyek. Holnap bemegyek utazás előtt egy ismerős orvoshoz itthon ultrahangra, mert már mindenféle képzeteim vannak rákról, és egyebekről. Igazából soha nem jártam még így. Azon gondolkodtam, hogy talán a túlstimuláció miatt van, gondolom, hogy nem sok ember kerül olyan állapotban kórházba mint anno én. Akkor minden túlműködött, most meg sehogy.
Ötletem sincs mi a gond. Sajnos mensi nélkül nincs beültetés, hiába vár a hűtőben a 11 manó....:(
Vigyázzatok magatokra.
Kockáspléd
kockaspled
 
 


szia kockáspléd!

nagyon sajnálom a történteket, remélem tud majd segíteni az ismerős doki. nyugodj meg, hamarosan megoldódik minden és jöhetnek a fagyi babik! :wink:
ilyen szörnyűségekre meg tilos ám gondolni!!!! :evil:

remélem párizs szépsége, tudja majd feledtetni problémáidat. :wink:

vigyázz magadra! 8)
fáncsi
 
 


Kockáspléd
Nagyon sajnálom,hogy még mindig nem jött a fránya a menszid :(
Viszont ne gondolj semmi rosszra!
Nekem volt amikor nem jött meg 8hónapig és nem volt semmi bajom....csak nem volt kedve megjönni......az akkori dokim szerint.
Kapsz majd gyógyszert amitől megjön majd ne aggódj....viszont nem értem,hogy miért várnak még mindig arra,hogy megjöjjön és miért nem segítenek neked?!

A Párizsi utadhoz nagyon jó időt kívánok és érezd magad jól :D
Majd beszámolót kérünk az útról és arról is ,hogy mi volt a dokinál!

Puszi jó éjt mindenkinek!

Kép
noki&potyi
 
 


Hali!

Örülök,hogy nem haragszotok rám. :D

Noki :D

Dehogy pártoltam el, csak így jött össze. :oops:

Csajok, nagyon jók a viccek és a képek is. :lol:

Örülök,hogy van hír Tocsáról, reméljük az éjszaka rendben telik nála.

Kockaspled :D

Sajnálom,hogy még nem jött meg a piri.Gyógyszerrel meg lehet hozni. Doki mit mondott?
Jó utazást!

Puszi mindenkinek,holnap megyünk a kicsikért. :lol:
Már úgy izgulok, mennyien maradtak.

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Sziasztok,
igazából mondták a Cirisben amikor a héten betelefonáltam, hogy menjek fel, de mivel elutazom, elég feszített az időbeosztásom, így nem tudtam a héten felmenni. 260 km-re lakom Pesttől és ha tárgyalni megyek fel, akkor tuti, hogy nincs szabad időpont:) Murphy... Azért is ijedtem meg, mert ilyenre nem emlékszem a múltból, hogy nem jött volna meg.

Remélem nem lesz semmi, holnap még próbálok írni.
Ahogy nézegettem lassan gyarapodnak a szívecskék.. februárban lesznek ultrahangok:)

Bízom benne, hogy márciusban rájavítunk mi is. Azon gondolkodtam, hogy téli babát szerettünk volna, ha így haladunk a télapó hozza csomagban.

Kockaspled
kockaspled
 
 


Sziasztok,

Innen írok a Ciris-ből. A körülményekhez képest nagyon jól vagyok, mondják is itt a nővérek meg a dokik, hogy nagyon jól viselem. A katétert nem bírtam, kiszedettem már 4 órakor. És megyek szépen a lábacskámon - meg Ibike vállaira támaszgotva - nagylányosan a dolgomat végezni. :D Ehettem már kekszet, levest és ittam sok vizet.

A lényeg, hogy nem volt felesleges a műtét, endom volt. Nem nagy, de sok szerven (petefészek, petevezető, belek, meg még nem tudom, miket sorolt fel V. doki. a petefészek hozzánőtt a hasfalhoz. holnap mutatnak fotókat is). Azt mondja V. doki kb. 1,5 éve keletkezhettek.

Egyedül felülni még nem tudok, fáj is és tele vagyok levegővel, de tényleg semmi vészes. A műtét után, amikor felébresztettek, nagyon rosszul voltam. Azóta már sokkal-sokkal-sokkal jobb.

Ne haragudjatok, ha nem szólítok meg mindenkit, csak néhány dologra reagálnék, ami megmaradt bennem az olvasás során:

Zsu, én voltam a kanapén és szemben velem a férjem. Ha holnap lesz beülti, akkor lehet, hogy összefutunk, mert még én is itt leszek délutánig. Szorítok Nektek!

Fáncsi, kitartás. Nemsokára itt a péntek. Ha már nagyon izgulsz, inkább csinálj egy tesztet, de várj csütörtökig. Én is csináltam anno. Negatív lett, de azért titokban még reménykedtem, hogy másnapra a vévétel eredménye pozitív lesz. Amúgy nekem is van egy ismerősöm, akinek az első inszem sikerült és mindjárt két baba lett. Szóval, nyugi. Miért pont nem te lennél az, akinek sikerül? :D

Hugi, köszi az érdeklődést. :D Nálunk is minden ok a katonákkal (sőt) és mégis kellett az ICSI...vagyis jó, hogy úgy döntöttünk, hogy fele ICSI, fele IVF, mert 9 IVF-esből csak 3 termékenyült meg, azok sem voltak szépek. Az ICSI-sek közül 9-ből 7 lett, az más kérdés, h. szétzuhantak szegénykék. :(

Kockaspled, jó hallani rólad. Nagyon sajnálom, hogy a mensid miatt nem tudtok haladni. Nem lehetne ezzel valamit kezdeni? pl. fogigátló vagy valami hasonló?

Andy, örülök, hogy jók az eredményeid.

Zsibyvel mi lehet?

Minenkinek mennek a drukkok és vigyázzatok magatokra lányok!

Jó éjt!

Ui: képzeljétek, én olyan lökött egy tyúk vagyok. Idejövök műtétre és felszerelkezek hajszárítóval, körkefével, hajhabbal, éjszakai és nappali krémmel, mikor még tusolni sincs erőm....
tocsa
 
 


Tocsa
Jaj,de örülök,hogy jelentkeztél :D
Már annyira aggódtam érted,hogy a tesóddal levelezgettem :D
Annyira tudtam ,hogy endód van!
Tudod nekem amiatt sem maradt meg az első babám !
Annyira szörnyű,hogy ezt csak akkor látják az orvosok ha felnyitják az embert :(
Rossz ,hogy UH-tól kezdve semmi nem látja :(

Örülök ,hogy találtak azért valamit és nem volt felesleges a műtét,mert akkor csak rosszabb lenne!
Most már kitisztulva neki is lehet futni a dolgoknak és hidd el a szervezeted sokkal jobban fog reagálni a gyógyszerekre....legalábbis nálam így volt!!!

Jót mosolyogtam azon,hogy hajszárítót meg ilyeneket vittél magaddal :D
Aranyos :D

A Kanűt Én sem bírtam és ki is vetettem...aztán rókáztam egyet és sokkal jobban lettem....holnapra tele leszel erővel :D

Nagyon ügyes voltál és büszke vagyok rád,hogy ennyire erős csajszi vagy!

Éssssss!!!!!!
Nagyon Sok Boldog Szülinapot Kívánok Neked!
Remélem a kívánságod mihamarabb teljesül :wink:
Sok Puszi.
Vigyázz magadra
Kép

Kép
noki&potyi
 
 


Szép jó reggelt lányok!

Tocsa!

Annyira jó volt látni,hogy írtál!
Örülök Neki,hogy a helyzethez képest jól vagy!! :D :D :D
Olyan vagy mint Nokimbelevaló,klassz csaj!
Szomi voltam,mikor olvastam mi derült ki,de szerintem legalább meg van sz ok.
Továbbra is mennek 1000-rel a drukkok,tudom hamar jobban leszel,újult erővel készülsz a következő napokra!!
Én is boldog szülcsinapot kívánok,zeljesüljön minden kimondott és kimondatlan vágyad!!

Kép











Kép






Kockáspléd!

De jó,hogy írtál!!
Először is nagyon jó utat Párizsba,gondolj Ránk a távolból!!
Vigyázz magadra!
Én már titkon azt hittem,azért nem jelentkezett,mert már megjött.
Jövőhéten tényleg menj el a cirisben,mert amit csinál a szervezeted az nem az igazi!!

Zsu!

Ma sokat fogok Rád gondolni,hajrá mindent bele,ügyesek legyetek jisfickók!!

Fáncsi!

Szerintem csak csütörtökön csinálj tesztet,ha nem bírod ki!!
Előbb nem igazán van értelme!!


Szép napot mindenkinek!!
Pussz mindenkinek!!

Andy
bandy27
 
 


Jó reggelt!

drága tocsa, Nagyon Sok Boldog Szülinapot Neked! :lol:

édes vagy, hogy ennyi mindent becipeltél magaddal...amúgy megértelek, mert én is ilyen vagyok... :lol:

ez a szemét endo...tényleg durva, hogy a műtéten kívül semmi mással nem lehet kideríteni, hogy van e... rohadt sunyi egy dolog!
anno a barátosnémat is endoval műtötte v. doki és aztán egyből összejött nekik baba, ti is sikerrel fogtok járni, ebben biztos vagyok! nagyon ügyes voltál, büszkék vagyunk rád! :lol:

vigyázz magadra! :D

puszi, fáncsi :shock:
fáncsi
 
 


zsu, nagyon szorítok nektek, remélem hamarosan jelentkezel a részletekkel! :D

szóval erős leszek, ma este megveszem a tesztet és holnap reggel megcsinálom.... :oops: :oops: :oops:

szép napot mindenkinek!
fáncsi
 
 


Sziasztok
TOCSA Nagyon boldog szulinapot kivanok en is. Isten megaldjon.
Orvendek,h. vegul kiderulteka dolgok, ezert nem johetett ossze neked a lombik, sajnos, de most jo,h. megszabaditottak toluk, nagyon orvendek. Most jo pihenest neked.
Zsu neked is sok kitartast es turelmet
Kockaspled, nalam is ilyen nagy idotartamokra van mensim, volt olyan hogy fel evig nem volt. Amikor voltunka mult heten akkor ezt is megbeszeltuk a dokival es progesteront irt fel ,h. jojjon meg, h. tudjam elkezdeni a kezelest. Sajnos nalunk mar csak kezelessel jon meg.
Tobbieknek is sok szep napot
Eni
enierdelyi
 
 


Drága Tocsa! De jó, hogy ilyen jól viselted a műtétet, és ilyen belevaló csajszi vagy :!:
Mondtuk,hogy nem lesz vészes ez a műtét, képzeljétek amikor még nem volt lapar és minden egyes kukkantáshoz fel kellett vágni a pocit! Júj! Az sokkal rosszabb, és hosszabb is a gyógyulás is. Nekem már olyanom is volt! :evil:
Ügyesen gyógyulgass, és majd otthonról biztosan bővebben beszámolsz mindenről! :wink:
Én is kívánok Neked nagyon boldog szülinapot, és persze minden álmod-vágyad teljesüljön :!: :D De így már biztos fog :!:
Az Ibolya egyébként írtó rendes csaj, rengeteg türelemmel és odafigyeléssel! Én vele töltöttem a műtét éjszakáját is, és hát szegény nem sokat aludt. Mindig jött, benézet hozzám, látta hogy egyáltalán nem alszom, és akkor el kezdtünk dumálni!

Zsu! :D
Szorítok Nektek én is! Biztos minden OK lesz!! Sokan lesznek a kisfickók! :P

Fáncsi :P
Nyugi! Kitartás! Már nincsen sok. Tudom ez a legrosszabb 2 hét, főleg ez az utolsó pár nap! :evil:

Mindenkinek sok puszi! Hugi.

Kép

Tocsa! Ezt most neked küldöm!
hugi206
 
 


Tocsa
Véletlenül azt írtam,hogy........A Kanűt Én sem bírtam és ki is vetettem...nem kanűt akartam írni :( draint.....jól írtam le? :D
Zsu
Nagyon drukkolok Neked!
Enikő
Nagyon mennek a drukkok Neked is!!!!

És természetesen mindenkinek!

Na,de azért tessék Nekem is drukkolni holnapra,mert megyünk vizsgálatra...remélem a doki meg is tudja majd mondani,hogy mitől van ez a fránya vérezgetés, barnázgatás.
Tegnap amikor a bal oldalamon feküdtem akkor görcsöltem és aztán barnázgattam is :(
A jobb oldalamat már nem érzem,de legalább ilyenkor kevésbé görcsölök,meg nem is barnázok!!!! :roll: :roll: :roll:

Kép
noki&potyi
 
 


Tocsa Boldog Szülinapot!

Hidd el napról napra egyre jobban leszel és el is felejted a műtétet. Ibolya valóban nagyon aranyos. Velem is ott volt éjszaka, jót beszélgettünk.

Velem egyenlőre semmi újság, dolgozom és várom a következő műtétet.

puszi.
bobcsike
 
 


noki, persze, hogy szorítunk nektek is!!! ezerrel mennek a drukkok, hogy minden rendben legyen!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:

puszi fáncsi :D
fáncsi
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?