Új privát üzeneted érkezett!

Andi, jó a számlaszám!

Én meg azt mondom, hogy ha kap elég főzeléket, husit, akkor ne erőltess semmit!

Kép
Kép
patr
 
 


[quote]a írta:ztán a Szabolcs lekiabált a teraszról (hogy honnan tudta, hogy nem mentem messzebb???), hogy megfürdette, dobjam fel a cicimet Laughing
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Pati sajnálom,hogy párodnak ilyen hülye az exe..

ezen én is pont este gondolkoztam,hogy hova kellene vagy 2 napra lelépni,mert már elegem van,hogy mindenki csak szét hagy mindent én meg még este 10-kor is pakoljak utánnuk :cry: :wink:

Kép
csugi
 
 


Jó Reggelt!

Hatalmas Gratula Julcsinak és Apának a Szépséges Marcihoz! Jó Egészséget és Rengeteg tejcit!

Kriszti! Szép lett a lakás!

Teó! Tami édesen táncol!

Andi! Nálunk két napja Szabi csak a tápszert akarja enni és semmi mást! Meglátja a kanalat legszívesebben elszaladna! Szerencse, hogy még nem tud! :D Remélem, hogy ez csak a vírus miatt van!

A babák tündériek! :D

Titi! Guszti lett a süni!

Viki! A kompromitáló süteményes képeid gusztik voltak!

Pati! Ex mondjon le!

Ami! Ha ez megnyugtat Nekem 98-ban diagnosztizálták a pajzsmirigy alulmüködésemet és még itt vagyok! Nem lesz semmi gond! Gyógyszerrel lehet kezelni!

Henkám! Gratula a -4 kilóhoz!

Anyjuk! Gratu az újabb fogacskához!
Vendég
 

 
 

Pattikám! Uncsitesónak megy a DRUKK!

Timi! Bence jó hosszú! Szerintem a 190 deka hízás nagyon szupi! Szabi egy hónap alatt most egy dekát sem szedett fel és ez aggaszt engem!
Vendég
 


Ami! Tünetem Nekem sem volt! Egy általános orvosi vizsgálaton tapogatta a dokinő a nyakamat és Ő utalt be kivizsgálásra! Azóta sem voltak tüneteim! Leszámítva, hogy egyszer lefogytam egy hónap alatt 10 kilót! Ez a tünet most is jöhetne! :D
Vendég
 


Jó reggelt!
Kép

MarciBogyesz Világszép! Kép
Nagyon formás a fiatalember! Nagyra nőjön!

Henkám!
Itt is nagy nagy gratula! Kép

Márti!

Örülök h írsz. Nem baj h ha hiányosan! Lea képet kérünk!

Titi!
Baromi jól néz ki a süni szendvics torta! Nyami! Ha maradt kérek fénypostán!

Bondici!
Hogy aludt az 57 pöttyös Oti? Nattancs bébi láza lement?

Patti!
[quote]A írta:kartam neked mesélni, hogy egyszer már én is megléptem itthonról, de csak a hintaágyig jutottam Laughing olvastam egy fél órát, aztán a Szabolcs lekiabált a teraszról (hogy honnan tudta, hogy nem mentem messzebb???), hogy megfürdette, dobjam fel a cicimet Laughing


Köszönöm! Olyan jót kacagtam!

Bangyi!
Maci kávét az egyik ismerősöm dicsérte, az ő fia is tápszer sztrájkolt.

Babu!

[quote]A írta: kompromitáló süteményes képeid gusztik voltak!

:roll: Jóvanna! De muszáj volt ide csábítanom a csajokat!

Te nem jössz át a fogyiklubba?

Lackó fél 7kor kelt :shock: Megyek, összekaparom magunkat. Jönnek délelőtt anyósék is.
20150601134430
 
 


Viki! Még van kicsi tejcsim úgyhogy még várok a fogyival! Egyébként meg eddig akárhányszor fogyóztam sosem ment le egy deka sem! :oops:
Vendég
 


Akkor majd ha mr nem lesz tejecske, akkor várunk a szomszédban. Mi így az éteren keresztül is remek zsírégetők vagyunk :lol:
20150601134430
 
 


Jó reggelt!
Asszem egész jól aludtam, kipihentnek érzem magam!

Viki, dobjál már nekem egy kakaót, én nem kávézom! :D

Kép
Kép
patr
 
 


Viki! Neked már egyáltalán nincs tejcid?
Vendég
 


Pati! Örülök, hogy kipihent vagy!
Vendég
 


Patti:
Kép
20150601134430
 
 


Jó reggelt!

Én is itt, kávé előtt vagyok még, és alig látok ki a fejemből............

Patti!
Szabolcs... :shock: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

jót derültem rajta...!

Andika!
szerintem is hanyagold picit a tápit, ha mást elfogad, aztán néhány nap múlva próbálkozzatok ismét

Katus!
Julcsiék?
Vele van már a kiskrapek? Anyuci hogy van?
Emlékszem, nekem ez a reggel volt a legborzasztóbb. (Egész délelőtt hánytam, és ettől rettenetesen fájt a hasam. Azt mondták, a fájdalomcsillapítótól, amit kaptam, így aztán nem kértem többet, de akkor meg azért fájt...)

Megyek, bedobok egy kávét...
Vendég
 


Most lépek később majd jövök még!
Puszi
Vendég
 


Viki, köszönöm!
Azt hiszem élőben is megnézek egy ilyet!

Kép
Kép
patr
 
 


Babu!
Nekem már lassan 2 hete nincsen tejcsi. :cry:

Bangyesz!
A tejpépet eszi Mütyörgő?
20150601134430
 
 


Babu, amíg van tejed, ne fogyózz! Ráérsz.

Kép
Kép
patr
 
 


Jó reggelt!

Én nem iszom se kávét,se kakaót,én kólázok reggel

Az én drágám már rég aludt ilyen jól.10-től reggel 6-ig ébredés nélkül. :lol: :lol: ,csak most engem kapot el a hasmenés éjszaka

Kép
csugi
 
 


Jutka!
Máté nagyon ügyes! Rég láttunk róla képet! Tessék pótolni!

Remélem nem a vírust nyaltad be.
20150601134430
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Kike!
Hű, de jó lett az új vonalzód!
20150601134430
 
 


Köszi! :D
Dominak is olyan jót csináltam,de sajnos nem engedi a hármat berakni,mert úgy hosszú az aláírás! :cry:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Nem tudjátok véletlenül hogyan lehetne írni a Moderátornak,hogy hosszabb aláírást lehessen beilleszteni??Hátha megoldható!

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Kike nagyon jó lett az új vonalzód,írd már be légyszi hogy ,hol csináltad őket.

na akkor egy pár kép.

Kép Kép
Kép Kép

Kép
csugi
 
 


Máté nagyon cuki!!!!!

Milyen hetykén ül! Mutatom is Lackónak!
20150601134430
 
 


Jó reggelt!

Andi, erre sajnos sok okosat nem tudok. A kakaót nem ajánlanám, sok gyereket felpörget. Adjál neki tejpépet ( az is jó táp helyett) és napi kétszer husit. És próbáld meg majd újra a tápot pár nap múlva. Ha Sinlacot keversz kajába az se megy?

Marcsi, Te egy olyan drága vagy! ( képzeljétek elküldte nekem a ruhákat és hiába könyörgöka számlaszámáért, azt mondja ajándék :))
Szóval nagyon köszönöm!

Mindenkinek szép napot! Anyós jön ma, de majd azért jövök!

Kép
andkata
 
 


ha már mászni nem hajlandó,legalább ülni tudjon :lol: :lol: :lol:

és nem is írtam,hogy kibújt a második fogacskánk :lol: :lol:

Kép
csugi
 
 


Gratula a fogacskához! Nekünk még az sincs :lol:
20150601134430
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Én is most ültem ide egy bögre kávéval!

kike!
Jó a vonalzód! Sajna nem tudom, hogy lehetne írni a moderátornak!

Andi!Szerintem ha mást eszik, és iszik rendesen Mütyike, akkor talán nem baj, hogy most sztrájkol a tápszerrel!

Viki!

[quote]B írta:abu!
Nekem már lassan 2 hete nincsen tejcsi. Crying or Very sad


Nem lehet hogy azért nincs már tejcid, mert ilyen keveset eszel a fogyi miatt? Én ezért csinálom azt, hogy 1-es kódos kaját eszem bármikor ha megéhezek.


Apácska ma nem jön haza ebédelni, mert elutaztak a cégtől, csak este jön!

Itt megint esik a hó! :lol:

d.dodó
 
 


csugi!
Gratula Máténak a fogacskához!

d.dodó
 
 


Marcsi, ha erre jársz, légyszi dobj egy 5000-res licitet a járókára!
Köszi!!!

Kép
Kép
patr
 
 


Itt vagyok én is....

Apa felbőszített.... :evil:

Tegnap megvettük a padlót, erre ma le akarja rakni.

Örülnék is neki, ha nem a hálóról volna szó, és így nem akarom, mert csak délután tud munka után nekiállni, de akkor hol altatom este Emmát. Az étkezőben??? :shock: :roll:

Férfi. nem gondolkozik. :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Hiába mondom, hogy ráér a köv. héten is, amikor itthon lesz egy egész napot...



Na, nem dühöngök...

Katus!
Szívesen adtam! Remélem, valakinek jó lesz... :roll: (elég picik...)
Vendég
 


Máris Patti!
Vendég
 


Megvolt...
Vendég
 


Beírtam az 5000-es licitet, erre csak 100-as nagyságrenddel lett több...akkor most 5000-ig így megy? :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
Vendég
 


Legfeljebb Patti, ha nem lesz több licit, töröld lejárat előtt az enyémet...írd, hogy én kértem, és akkor még 4000-ért elviheti a csaj... :roll:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.02.11 08:50-kor.
Vendég
 


Na, sehol senki????????

Akkor megyek én is a dóóóóóógomra... :roll:
Vendég
 


Jó reggelt!

Andi: sajnálom, hogy este már nem jöttünk de nincs sok ötletem nekem sem! Szerintem ne erőltesd! Egyen amit szívesen elfogad pár napig (ennyi idő alatt semmi baja nem lesz) és utána próbáld majd újra, vagy csinálj híg tejpépet neki, vagy ha a cumisüveget utálja akkor pont sűrűt és adjál napi kétszer abból. Csak ezek mellé a szilárdak mellé igyon akkor elég teát!

Kike: nagyon jó a vonyítók! :wink:
Vendég
 


Itt csináltam:
http://www.mamanet.hu/index.php

Regizni kell,és úgy lehet csinálni!
Ha kell segítség,szóljatok,most megyek sült túrósgombit csinálni,aztán jövök!De egykor megyünk oltásra!

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Jaj, lányok! Nagyon szépen köszönöm!

Akkor később majd megpróbálom megint. Fene egye meg!

Patr! Utaltam! Ne haragudj!! Teljesen kiment a fejemből!

Na megyek a dógomra én is, takarítanom kell és ma 2 gyerekem lesz. A Házból az anyuka felhozza a kislányát, mert nem akarja elvinni a rendelőbe ennyi gyerek közé. Tegnap voltak vérvételen és a vas 2.8 lett. 10-20-ig jó, azt hiszem..Így megy kielemezni a leletet a dokinénivel.

Utána meg megyünk anyáékhoz, sztem ott is alszunk, mert Apuciék elmentek a stúdióba, ott is alszanak. Ma veszik fel a gitárt, holnap meg énekel a lelkem. Csak az a baj, hogy meg van fázva, hangja meg nem sok :?
Na jók legyetek!!

sz.andi
 
 


JO reggelt!

VKAta: nem lepodtem meg nagyon mert egyszer regebben mar volt tema a varras es akkor is mar beszeltunk errol hogy te is tudsz es mivel Kikevel kis eselyem van talizni, meg inkabb varro leckeket venni, igy nagyon szivesen veszem, es jo lenne!
NE aggodj en is sokszor keverem hogy kinek mi.

Andi:szerintem ilyen idoszak van a tapos babak eleteben, Annanal is volt, es ugye mikor csak az a taplaleka meg nehezebb ezzl kezdeni valamit, hiaba erolteted nem fogja enni, max remenykedhetsz hogy elmulik ez az idoszak.
Ha minden mast megeszik, megiszik, akkor a fehrejet be tudod vinni hussal, meg ha a sinlacot bekevered gyumibe az taplal is, meg hat a tejpep is boven jo. h amindenkepp folyekonyat akarsz nem probaltad a nestlenek a kesz dobozos itokajat. Ok nem Ha, de fincsi, tan nem fogja fel tapnak.
Es ne aggodj!
Anna meg semmi zoldseget nem eszik meg, de en ezen mar nem idegelem ki magam minden nap, hisz attol meg o nem fogja megenni, nekme meg csak feszultsegforras, igy hat kiserltesek, meg tomom( nala megmindig 40-50 a max amit megeszik kanalallal)azzal mai csuszik.


AKAta: megis tud zsakban allni :shock: ma reggel ugy fogadott:)


ma nincs senkinek semmilye? ha van akkor minden jot az illetonek!

Azert csak 100al ment fel, mert mar igy is meghalattad MArcsi az elozo licitelo max megadott osszeget, akkor megy feljebb ha valaki mondjuk beir 4000ret, na akkor felmegy 4100ra, mert a tied 5000, es mindez mert 100ftos a licitlepcso.
Es ha senki nem ajanl 5000nel tobbet vagy annal tobbet amin most all, akkor a tied annyiert ami a kiirt osszeg, hiaba irtal be magasabbat.
Asszem igy van. tegnap olvastad a cumi dolgot?


Orsi: jo ma is nem kuldtem el tegnap a csajnak a levelet, de belefer...
Cici???? JAvul?
Vendég
 


A sult turogomboc otthon is nagy sikert aratott.
Azota olvastammashol is ilyen receptet, de ezerszer bonyolultabbat...
Vendég
 


V.Kata: semmi baj, gondoltam, hogy összekeverted, de amikor Tamara reagált azt hittem lemaradtam valamiről.
Nagyon szépen köszönöm!!!!

Andi: bár nem engem kérdeztél, de van egy kis tapasztalatom a témában. Ha nem eszi a tápot, ne adj neki, mással is helyettesítheted. Én tejpépet adok neki reggelire és uzsira és ebédre meg vacsira husis főzeléket. Délelött még kéne adnom gyümit, de nem kell neki. Ennyi kaja bőven elég szerintem... Bocsi, hogy beleszóltam!

Csugi: a táppal én is ezt csináltam csak én egy hónapig hagytam el és aztán 4-5 napig itta meg újra... :lol:
Ez nálam is így szokott lenni, ha Levi valamiért jól alszik, nekem tuti hányingerem vagy hasmenésem van vagy csak nem tudok elaludni...
Simi neked!!!

Pati:
[quote]d írta:objam fel a cicimet

nagyon jót nevettem!!!! Eddig is tudtam, hogy Szabolcs milyen jó fej, de ez....
Azt olvastam, hogy egész éjjel aludtam... Én nem ebből is látszk...
Tök megörültem a hírnek, de így is jó, hogy egész jól aludtál! :lol: :oops:
Dobtam neked egy 5000.- bocsi, ha belepofátlankodtam!

Viki: Levinek sincs még foga!!!

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Csillala Bogijának nagyon boldog 8. hónapot!!!!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára titanilla78 2009.02.11 09:29-kor.

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Köszi csajok!
Az a helyzet, hogy 4500-ért megvenné az egyik kolleganőm, ezért gondoltam, hogy ha erre most valaki rálicitál, akkor jól járok, ha nem akkor sem marad rajtam.
De azért ennél feljebb már ne verjük, jó? :lol: :lol: :lol:

Tita, igen, az egész jól aludtam azt jelenti, hogy aludtam három és fél órát egyben! :lol:

Kép
Kép
patr
 
 


Sziasztok!

Most az előbb megint nem akart beengedni a babanet, remélem nem lesz megint fennakadás!

Patti!
:P

Tami!
Cici javul, tegnap csak kétszer szoptattam belőle, így azért regenerálódott.
Az adatok.
A téglalap 42szer 46 cm, az alja és a teteje a 42 cm és az oldala(ami a függőleges, ha felveszed) a 46 cm.

az alsó megkötő 68-68 cm.
a felső megkötő pedig 190-190 cm.

Remélem érthetőek így az adatok.

Egy séta ma vagy holnap?
Vagy át is jöhettek, ha nincs program holnap.

Ami!
Drukkolok, hogy ne legyen gond!!! És az interneten ne keresgess, mert az mindig halálra rémíti az embert!

Emma tegnap már csak 4szer szopott és éjjel csak KÉTZSER kelt!!!!

úgyhogy aludtam.

Szép napot mindenkinek
Vendég
 


Dodó!
Amikor elkezdtem fogyizni, már nem szoptattam. Annyira kevés volt h Lackó berágott és nem szopta ki. Akkor már csak fejtem, de ezt írtam is.

Amikor 40 ml-re leapadt, akkor meg már nem cserpákoltam a fejéssel.

Orsikám!
Örülök h aludtál!
20150601134430
 
 


Szép napot :P

Jaj, remélem, most Csabikám nem szól közbe!
Tegnap 45 perc után felébredt du. és este sem tudtam már letenni, még egy fél órácskára sem. De cserébe f9-kor elájult a cicin, és f12-ig húzta. Akkor cumival visszaaludt f3-ig. Akkor megszoptattam, majd valamikor 6 körül. És 7-kor keltünk. Egész jó éjszaka volt! Alakul ez! :D
És nem lázasodott be :D

Akata!
Julcsinak ölelés! Mondd meg, hogy mikor megláttam Marcit, bőgni kezdtem, és percekig nem tudtam abbahagyni... :oops: Mi lesz velem, Katus, ha megszületik Titi édibébije? :roll:
Fel tud már kelni, mozogni?

Mártikám!
Te hiányosan írsz úgy, mint én akkor, mikor azt hiszem hiánytalanul... :roll: :lol:
A horoszkópról nem maradtál le, elég lassan haladok sajnos. Most következik Szly 2 gyerkőce, majd Kriszti Levije, és utána Lea. (Utánuk meg még jó hosszú sor :wink: ) De mindenképp küldöm priviben - is-, de ha nem bánod, ide is feltenném, mert ahogy a kíváncsi-fáncsi társaságot ismerem, itt mindenki szívesen olvassa más babáját is. Igaz, csajok? :D
A talira naná, hogy jösssz!!! Már alig várom, hogy téged is vendégül lássalak. De én már úgy izgulok, hogy csuda...

Drága Kike!
A könyv nincs fenn a neten, hanem e-mailben küldtem szerte-széjjel. Neked is elküldöm szívesen, csak dobj pü-ben e-mailcímet :wink:
Farsang mikor lesz?
Nincs valami anyuka ott, aki szívesen segítene vetkőztetni, öltöztetni. Valaki, akinek csak 1 gyereke van, és könnyebben meg tudja oldani, hogy segítsen? Vagy dadus?

Zsu!
Köszönöm :oops:
Nagyon örülök, hogy neked is tetszett!
Puszi Ágicának! Mondd meg neki, hogy az éteren keresztül is nagyon közel áll hozzám!

Bencuri!
Drága, te is küldj pü-ben e-mailcímet, és küldöm a könyvet :wink:
Olyan ritkán írsz... :( Pedig szeressük ám, a társaságod!
Szonci miket eszik már?
Bence évvesztes, ugye? Mikor tervezed neki az ovit?

Bondim!
Megcsinálom nagyon szívesen, és szeretettel a te horoszkópidat is :wink: Tudod, hogy milyen adatok kellenek! Majd küldd! A könyvet pedi akkor olvasod el, amikor teheted! Ne kérj már emiatt elnézést!
Pöttytelenedő Otit, és drága Nattancsot is puszikálom!

Tami!
Sajnálom, a nevelési elveket :(
De mikor a szüleidről írsz, úgy tűnik, hogy ők "jó" szülők voltak. Legalábbis a szavaidból szeret árad...
Érdekes ez, mert a férjem pl. fele annyira sem haragszik az apjára, mint én. Pedig hát ő volt az elszenvedő... Mégis sokszor látom, hogy szívesen felhívná, v. elmenne hozzá, de persze hiába... Az apja látni sem akarja... Nemhogy örülne, hogy a gyereke azok után is így ragaszkodik...
Vendég
 


Sziasztok!

Sajnos Áron már felébredt,úgyhogy sietnem kell!
Most az a legújabb,hogy de. csak 30 percet alszik!
Őrület! :twisted:

Andi! Nekem is csinálta ezt Áorn,most sem tudom az okát,egy darabig idegesítet,aztán azt mondtam ha nem hát nem!
Kapott joghurtot helyette vagy főzit vagy pépet,most 2 napja megint 2X megeszi a 200-at szó nélkül! (kopp-kopp-kopp)

Titi! Tök jó lett a süni!
Tamás mit szólt?
Levi nagyon ügyes volt!
Próbálod a Márti könyv technikát vagy hogy aludt el magától?
Már a múltkor akartam neked írni (asszem Evelinnek írtad,hogy milyen jó,hogy ennyi energiája van) Hát tényleg,ezt mindig írjuk neki is,de te vagy a párja! :wink:
2 kinnt,1 bennt gyerek mellett (És Levi ugye nem egyszerű) így helytállni,hát hallod húzd ki magad nyugodtan,még akkor is ha néha borul a bili! :lol:
Tényleg nagyon jól csinálod!

Babu! Köszike! Akkor van remény! :wink:
na jó eddig is volt csak én ilyen hülye paragép vagyok,de ma már süt a nap! :wink:

Patr! Én is jót röhögtem!
Nagyon jó fej párod lehet! :wink:


Kike! Én már próbáltam a vonalzót,de hiába regisztráltam,azt írja nem vagyok bejelentkezve!
De már vagy 3X bejelentkeztem!
Tök hülye!
Na mind1,majd még próbálom!

Biztos megont kihagytam egy csomó mindent!
Bocsi csajok! :oops:

Kép


Kép
ibm
 
 


Ja és Marcibogyesz gyönyörű szép!
Annyira formás és annyira szép!!!!!!

Nagy ölelés nekik!

Titi! Tényleg te vagy a következő! milyen fura!

Kép


Kép
ibm
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?