Új privát üzeneted érkezett!

Kata köszi!!!!

Kép
dittke
 
 


Marcsi, számlaszámot, légyszi!

Kép
andkata
 
 


Csak most érkeztél erre a földre, Arcodon még az angyalok könnye. Még az útra küldő szót a szíveden hordod, Te vagy a tűz, és annak a melegét szórod. Ahogyan felém szaladsz puha talpakon, S bőröd illatát magamba szívhatom, Ahogy engem kutatva nézel az ablakon, Indulnom kell,…de a szívemet itt hagyom. Szeretlek kötőszók nélkül, A MERT és a HA elkopnak végül. Legyél hát bármilyen, gyermekem, Nekem elég az is, hogy létezel.

Ezt üzenem Julcsinak!
És gratulálok... Többet nem tudok a könnyeimen keresztül...
Vendég
 

 
 

Vkata:
megnézegette, és amiben még volt sárga, arra is azt mondta, jövő hétfőig le fog száradni. Tényleg napok óta nem láttam új pöttyöket.
És valószínűleg nem értül el a 100 pöttyöt. Sehol sem volt 1-2-nél több együtt.

MEgkérdeztem barátnőmet, náluk is ugyanez volt: 10-12 nap alatt totál elmúltak a pöttyeik.

Kép
Kép
bondi
 
 


Már mindent elképzeltem. Most már megnyugodtam. Igaz, elég sok csillaga lett. :cry:

Kép
dittke
 
 


Dittke:bocsi,már biztosan írtad,de lüke vagyok! :oops:
Miért kellett a vérvétel??

Véda:gyönyörűen írtad le!!

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Veda ez gyonyoru!

Marci szulinapjat konnyu lesz eszben tartnom, ma van anyae is:)
Vendég
 


Kike! Csak az orvos meg akarta nézni. Nem volt semmi különösebb ok.

Kép
dittke
 
 


Annanak attort a masik foga is!
Vendég
 


Gratulálok Annának a fogacskához!!! :lol: :lol: :lol:


Hülyülök...Emmára néztem, mert sikítozik, és azt is írtam...elnézést... :oops:
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.02.10 20:09-kor.
Vendég
 


Szia bogolya!
Én emlékszem rád!
Gyere bátran máskor is! Tényleg jó a csapat! :wink:

véda!
Ezt gyönyörűen írtad le!

d.dodó
 
 


marcsi!
Annának! :wink: :lol:

d.dodó
 
 


Mary!
Gratula Annának!

d.dodó
 
 


Lizyt már lefektettük, mert ma 3-kor aludt utoljára, és már nagyon álmos volt!

d.dodó
 
 


Véda:Nagyon megható köszöntőt írtál .

Én nem ismerem Julcsit,de gratulálok a pici babóhoz!!!!!

Muffin:Nagyon ügyes fiú Eliot,és örülök tiszta szívemből hogy jók az eredményei.Sajnos annó én is sokat jártam dokihoz Domi karjával mert a jobb karja béna volt mikor a világra jött!

Szerencsére már nincs vele semmi gond.

Tita :aranyosak a fiúk!Tamást Isten éltesse.

Ibm:Ne gondolj mindjárt a rosszra ,bár ezt könnyű mondani,De maglátod nem lesz semmi baj!!!!Puszi.

Bondi:Jó hír hogy mehet a lurkó oviba!Holnap megyek én is Domival iskola látogatásra,már nagyon kiváncsi vagyok én is hogy milyen a suli.

A fogyival 4-kg nál tartok!! :lol:

KépKép
henka76
 
 


Olyan jó vonalzós oldalt találtam,de három gyerekhez túl hosszú a link,és nem engedi berakni :(

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Pedig meg is csináltam őket,de nem engedi felrakni,mert háromnak hosszú :?
Ez nem igazság :evil:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


de jo megint itt tartunk, hogy nem akar vacsorazni :evil:
imadtam az elozo ilyen idoszakot is, es tegnap is mar ezt csinalta, igy felek megint jon egy ilyen idoszak.....

Oke felkel kb egy ora mulva es eszik, de akkor is, jobb kedvelem a normal menetu ejjszakakat ....
Vendég
 


Gyönyörű ez a Marci gyerek!

Itt ültem egész délután, Zsolti rekordot aludt, akkor alig voltunk, most bezzeg micsoda élet volt!

Andi (Bogolya) örülök, hogy előkerültél! Remélem azért elolvad a hó hamar!!!

Képzeljétek licitáltak a tesz-veszen a járókámra!!!

Kép
Kép
patr
 
 


Juppié Patr!!!!


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


megnéztem...

ne verjünk rá kicsit??? :roll:
Vendég
 


Nagy nagy gratula az uj anyukának!!

kívánom legyetek nagyon boldogok

Kép

Kép

Kép
timi1982
 
 


Marcsi, nem tudom :?
Jó lenne egy kicsit többért eladni, de azt sem akarom, hogy rajtam maradjon, mert Zsolti nem hajlandó benne lenni, lecseréltük egy rácsosra, azt szereti!

Kép
Kép
patr
 
 


Sziasztok!


Julcsi: Isten éltesse sokáig szépséges kisfiatokat! Gratulálok nektek és sok boldogságot kívánok az egész családodnak!

véda: Nagyon szépet írtál!!!! Tetszenek a képeitek!(Köszönöm, hogy hiányolsz, jól esik! :oops: Odakintról is fogok írni nektek ez biztos, mert ezt a kis csodás csapatot nem lehet elfelejteni! :) ) A márciusi talidon nagyon szeretnék ott lenni!!! :wink:
(Nem tudom, hogy Lea jellemzését beírtad-e már ide. :oops: Megkérhetlek, hogy ha elkészültél vele, elküldöd nekem priviben is? Előre is köszönöm!)

Pati: Párod exe nem komplett... Gondolom, észérvekkel sem lehet rá hatni, de lehet meg kellene próbálni. Ne csodálkozzon, ha később megutálja majd a saját gyereke, mert ezzel a viselkedéssel azt éri el.

muffin: Eliot továbbra is egy kis hős! Csodálatos kisfiú!

Viki: Lackód nagyon ügyi!

Tami: Anna továbbra is szépséges!

vkata: Dóri édes a mocin. Milyen ügyesen fejlődik! (Rólunk ez sajnos továbbra sem mondható el. :cry: )

akata: Adél hány kiló már? Tényleg olyan szép nagy babának tűnik a képeken.

bondi Csilla: Nagy ölelést küldök neked, te egy igazán jó ember vagy úgy, ahogyan vagy. (Biztosan tudod, mire gondolok. :) :wink: )

Marcsi: Drukk a rokon-babócához! :)

Már megint csak hiányosan írtam. Szeretnék egyenként reagálni, de sajnos még mindig nem értem utol magam. :( Talán hónapok múlva... :roll:

További szép estét!

Puszi!
fmarti
 
 


Oké, de ha gondolod, szívesen! :wink:
Vendég
 


Köszi, holnap délelőtt térjünk vissza rá! Megvárom, hogy licitál-e még valaki!

Kép
Kép
patr
 
 


Márti!

Jó, hogy jöttél!

Örülök, hogy lassan alakulgatnak a dolgaitok, de én személy szerint nagyon sajnálom, hogy a nyári találkozón már nem lesztek itthon... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Vendég
 


Oké! :lol: Itt leszek, csak szólj! :wink:
Vendég
 


Tami, Dodó: Anyukátoknak is nagyon boldog szülinapot kívánok!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.02.10 20:34-kor.
Vendég
 


Tami: én sem vagyok egy nagy művész de amit tudok szívesen megmutatom (varrás terén). Akár nálatok, kitaláljuk mit tud a masinád, vagy nálunk az enyémen!
Vendég
 


oké Kata! Szívesen veszem a segítséget, mert én párnahuzaton és függönyön kívül mást nem tudok :oops:
Vendég
 


Tami: az is valami! :wink:

Ma lesz szüli-feli (született feleségek) aki szereti ne felejtse el!!!
Vendég
 


mehetnék korán aludni, de nem merek elmenni zuhanyozni igy hogy nem vacsizott, Aleko meg kosarazni van...
szoval nem fekszem le koran.
Vendég
 


Akata!

írtam privit!
Vendég
 


Marti: meg mindig all, hogy szivesen segitek, szolj ha barmiben tudok!


Orsi??????????????Oraid voltak ma? Vagy merre jartal?
Eskuvo itthon lesz? Lesz utana fogadas vagy ilyesmi?
Vendég
 


Elköszönök mára!

mindenkinek sírásmentes jó éjszakát!!!

Aludjatok jól!
Vendég
 


Jó éjszakát mindenkinek! :D

Kép
dittke
 
 


Sziasztok,

végre idejutok, nagyjából vissza is olvastam. Az izgatottságtól viszont tuti nem fog minden az eszembejutni.

Tesó jól van, kicsit fáj a sebe.

Tamarám, hamar hazaértünk, Adél elaludt és fél óra után felébredt a babakocsiban :twisted: és ettől úgy érezte, hogy hiába nyügi, de nem is kell már aludnia estig. Ugyhogy egy idő uán kivettem az ágyából- mikor már üvöltött. Viszot ettől olyan jó kedve lett, hogy egész este kurjongatott. Mikor megjött az apja, hangos kacagással fogadta, annyira cukorfalat volt. :)És ma mostunk először fogat neki, nagyon tetszett neki :)
Már alszik, szerencsére.

Kata, Adél paraméterei igen hasonlítanak Marciéhoz ő 3800 volt és csak két cm-rel rövidebb, 56.

Evelin, nem igazán értem,most miért nem kell implantátum? Meg fog tanulni anélkül is enni? A neurológiai véleménynek nagyon örülök!!!!!:):):) ( Szerintem Kónya Eszter nem a Madarászban dolgozik, legalábbis régen ez idegsebészeten dolgozott az ameriakai úton)

Tiata, olyan szépek a fiúk! Te vagy a következő babakép- szolgáltató! Már alig várom! Remélem jól sikerült a szülinap! :)

Ami, nyugi Drága! Beszélj orvossal, hogy tudsz! Nem lesz nagy baj, meglátod!

Mav! Sajnálom apával a helyzetet...a fiúk mellett segít még?

Tomó is nagyon szép, Zsuzska! Jobbulást Nektek továbbra is!

Bondi, Kitartás Drága!Remélem ez az éjszaka jobb lesz!

Kriszta, szép lett a lkecó! Kilátás szuper! Levi jólk írta Nélkületek hétvégén? És hogy érzi magát ott?

Marcsi, nagyon köszönöm még egyszer!
Utalok!

Márti, Kitartás Nektek! Adél 8100 gramm.

Patri, örülök a maratoni alvásnak!

Lányok mindenkinek nagyon köszönjük a szép sorokat, gratulációt!
Leírom majd a tesónak!Ölelést és jó éjt Nektek!

Kép
andkata
 
 


Atya Úr Isten!! Patr!! Én még nem fizettem ki a kabátot meg a gatyót!! Leégett a pofámról az összes bőr!!! Minnyá a föld alá süllyedek vagy 10 méterre!!
Húú, Patr! Megkeresem a számlaszámodat, arra mehet?
Ilyen idiótát...

sz.andi
 
 


en is megyek! Anna most megette a vacsijat, igy tan le tudok ugy zuhanyozni hogy ne kelljen kozben kiugornom a viz alol.

Jo ejjt!
Vendég
 


Én is megyek zuhizni és aludni! Lizy már kelt egyszer, de csak cumi kellett neki! Remélem azért nyugis éjjelünk lesz!

d.dodó
 
 


NAGYON SOK SZERETETTEL GRATULÁLOK JULCSINAK A GYÖNYÖRŰ KISFIÁHOZ!!!
Teljék benne sok-sok öröme és legyen egészséges az egész kis család!

Kép

Patti!
Irtó kedves tőled a varrógép!
Kike!
Aztán varrjál szépeket!

Bondi!
Jobbulást, most már nagyon kifelé mászok belőle.

Tami!
Köszi, hogy hiányoztam. Most estünk haza, Emma alszik, a kengi az ágyneműtartóban, nem akarom most felzörögni, de centit vettem, holnap délelőtt, ígérem..és ne haragudj... :oops:
Vendégségben voltunk Budaörsön.

Jó éjt csajok.

Ja, AKata!
Tök szupi, hogy csak 7 hónap lesz az uncsitesók között.
Vendég
 


Julcsinak és Marcinak Nagyon nagy gratula!!! nagyon ügyesek voltak! Nagyon jó egészséget és sok tejcit, hosszantartó csodás szoptatást kívánok!!! Persze az egész családnak gratulálok!
Gyönyörű ez a gyerek és csak a kiázott kezén látszik, hogy pár pillanttal azelött született. Gyönyörű!!!!!!!!!!!

Szeretnék én is olyan türelmes és ügyes lenni mint te ha eljön a mi időnk! Már nincs messze, még legfeljebb 18 hét!!!! Úgy repül az idő bár még csak most jön a neheze! Már most nagyon imádom ezt a kis csodalényt aki olyan sokat ficánkol itt a pocakomban.
Bocsi elkalandoztam kicsit!

Képzeljétek Levi magától elaludt az ágyában...

Jól sikerült a szülinap csak a készülődést ordította végig Levi...


Kép Hát így sikerült a süni. Ezt lehet szendvicses falatkával is csinálni!

Na most megyek, bocsi, hogy nem reagáltam, de már megkaptam, hogy függő vagyok...

Jó éjt mindenkinek!

Kata: engem is megtanítasz varrni?

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Tényleg Tita: te kérdezted!!! Én olyan hülye vagyok! Egyszerűen gyűjtögetem a fejemben kinek mit akarok írni aztán ilyen zagyvaságok sülnek ki belőle. :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: Ne haragudjatok (én sajnos csak röhögök magamon)
DE persze! Áll az ajánlat!
Tami: te meg csodálkoztál mi? Hogy miért írom!
Vendég
 


Andika nyugi!!!
Nem kenyérre kell (hanem gázszámlára :lol: :lol: :roll: )
Abban maradtunk, utalsz, majd ha tudsz! Semmi gond!Tényleg!

Tita, jó lett a süni!!!

Kép
Kép
patr
 
 


Jaj, oké Patr! De az a sz.szám jó, amit küldtél?

Tita! Nagyon cuki az a süni! :P :P

Viki nagyon nyűgös!

Katák! Szeretném a segítségeteket kérni. Teljesen el vagyok keseredve, ma voltunk a dokinéninél, de semmit nem mondott...Kicsit dühít is.
Na arról lenne szó, hogy Viki nem akarja enni a tápszert. Este egyáltalán nem, most sonkás kenyeret vacsizott :oops: :oops: Ugyanis kezdtük tápszerrel, majd bele kakaó, majd az a tányérba, bele sinlac, majd sztracsis pép. De semmi. Ha közelítek felé cumisüveggel, akkor már kiabál. Aztán sikerül a szájába gyömöszölni elkezdi inni, de mihelyst megérzi az ízét, azonnal hatalmas ordításba csap.
Aztán a sűrűbb lötyivel próbálkoztunk, tátotta a száját, de az ízét megérezte és megint sírás.
Így ha már csak a kanállal közelítettem, akkor is sírás lett.
Ezért maradt a sonkás kenyér+tea
De annyira éhes volt, gondoltam majd már csak azért is megeszi. De nem.

A doktornéni mondta, hogy tegyek a tápszerbe vaníliás cukrot, vagy maci kávét vagy kakaót. Hát a kakaóval próbálkoztam, nem jött be, ezek után kétlem a többit is!

Ilyenkor mi van? Mit csináljak?

A pépet úgy-ahogy megeszi, de az sem egyszerű. Főzelék minden mennyiségben, de ha már belerakom a tápszert, akkor nem kell. Én nem értem.
Cseréltünk tápszert is.
Először humana aztán milumil, ezeket ette egy darabig. ezeket felváltva adtam neki, mikor melyik volt a nyerő.
Most egyik sem, vettem banános humanat. Na gondolhatjátok...Most mildibét vettem, ezt mindig megette. Na már ez sem kell.

Mi a fenét csináljak? Azért Ő még csak 8 hónapos, kéne neki a tápszer!!

Na befejezem, hosszú lettem, bocsi!

Ne haragudjatok, hogy ilyennel zaklatlak Titeket, de ha valaki tud valami okosat, az nagyon jó lenne nekem, mert szegény Mütyikével kiabálok, rohadt egy érzés utána...

sz.andi
 
 


Tita, úgy olvastam a csodalényt: csodalány :D :D
Süni nagyon cuki lett, sztem mi Apánk is fog kapni névnapjára egyet :)

Varrókörbe én is beneveznék, persze tanulni!
Szoktam néha - legutóbb 4 éve... - de csak függöny volt és falvédő, egyenesen kellett tolni az anyagot és kész...
Apu ma elhozta a varrógépet hozzám, mert Otinak bohócruhát fogok varrni - hogy mikor???

Köszönjük a jókívánságokat!

Tami, Dodó mamáját Isten éltesse!

Mav, a legjobbakat nektek! Sajnálom az Apa-ügyeket.

Katák: Otinak 56 pöttye van (sztem volt több is, de azok már elmúltak). Ha tényleg igaz, hogy a második fertőzött a családban több pöttyöt növeszt, akkor nagyon boldog lennék, ha Nati megúszná 57-tel... :lol:

Adél cukimanó!

Nati alszik - kopp-kopp. Úgy tűnik, az válik be, hogy a hálóban etetem meg este, ahol csendebb van egy kicsit...

Jó éjszakát, pihentető, szép álmokat!

Kép
Kép
bondi
 
 


Gratulálok Julcsiéknak a kis Marci érkezéséhez!
nagyon szép kisfiú

Tita nagyon szép lett a süni :lol: Tamást isten éltesse!

Andi nekünk is volt ilyen,hogy Máté sehogy sem akarta meginni a tápszert,már ha csak a szájához tettük a cumisüveget kiverte a kezünkből.vagy 2 napig nem kínoztam vele és utánna olyan szépen megitta.

Tami és Dodó anyukátoknak is boldog szülinapot!

Kép
csugi
 
 


Csilla, drukkolok, hogy Natinak csak 57 pöttye legyen :lol: :lol:
Zsunak rengeteg volt.
Akartam neked mesélni, hogy egyszer már én is megléptem itthonról, de csak a hintaágyig jutottam :lol: olvastam egy fél órát, aztán a Szabolcs lekiabált a teraszról (hogy honnan tudta, hogy nem mentem messzebb???), hogy megfürdette, dobjam fel a cicimet :lol:

Kép
Kép
patr
 
 


Fél percenként frissítek, hátha jön valakitől válasz :oops:

Csugi! Köszi, én is ezt fogom tenni sztem, mert már szörnyen elege lehet Vikinek belőlem...

sz.andi
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?