Új privát üzeneted érkezett!

Marcsi!
Ez fantörpi hír!!!!!!!!!!!!!! Gyakoroljanak sokat!!!!! :lol:
20150601134430
 
 


Viki! Remélem visszanézel az elöző oldalra! :D
Vendég
 


Marcsi. drukk nagyon a tesódéknak!

Evelin: ez nagyon jó hír! jó volt olvasni, tényleg csodagyerek ez az Eliot!
Vendég
 

 
 

wera!
Micsoda álom! :shock: :roll:

Mary!
Nagyon édes Anna! Főleg a bukósisakban!

Most elmegyünk sétálni! Majd jövök!

d.dodó
 
 


Annácskla nagyon aranyos és milyen ügyes! :shock:

Babu. örülök, hogy jól vagytok. puszi Szabinak
Vendég
 


Babukám!
Visszanéztem, örülök h jól vagytok! Nyügi Szabcsinak küldök egy puszót!
20150601134430
 
 


Szép napot :P

Úgy hiányoztatok!!!

Akata!
Minden idegszálamban Julcsiért szorítok! Drága kicsi Marci baba Isten hozzon erre a világra!

Minden hófordulós babának puszi, a tegnapiaknak, maiaknak is!

Mi ma kaptuk meg az 1. Prevenart! Csak addig sírt, amíg bent volt a tű, különben hangosan röhögött a rendelőben mindenen. Szó szerint kacarászott. Imádják nagyon.

Vkata!
Dórika is az 1. Prevenart kapta?
Majd írd, hogy belázasodott - e tőle. Majd én is írom Csabeszt :wink:
Puszi a motoros fejére! Nagyon vagány!

Szly! Dodó!

Jujj, nagyon örülök, hogy tetszett! Mindig izgulok, ha valaki olvassa, és várom a reakcióját... És mivel ez életünk egy szelete, számomra különösen fontos, hogy kinek, hogy tetszik.
Igen, lesz folytatás. Csabi születésével ki fogom pótolni, de az nem lesz olyan hosszú. Azt feltétlen megírom, hogy az örökbefogadást hogyan csináltuk végig, hogyan - milyen hitetlenül - kezdük el az utolsó támogatott lombikot, és milyen váratlanul, felkészületlenül, és szinte pozitív traumaként ért, hogy várandós lettem.

Kike!
Erről a könyvről van szó :wink:

Akata!
Nagyon örülök, hogy neked is tetszik. Puszillak!
És Adél priviben küldött képe nagyon tetszik! Lesz nektek is horoszkóp, csak tudod, próbálok kronológiai sorrendben haladni :wink:
Igen, igen, igen! Bondicim nélkül nem lesz tali! Meg elkerülhetnénk ezt az influenzás kórságot is időben! Úgyhogy együntetűen márciusra prolongáltuk a talit!

Marietta, Nelli, Mancsi!
Aranyosak vagytok! Nektek is jó olvasást!

Mártikám!
Jaj, de hiányzol, te anyafej! Mi lesz velünk, ha elköltöztök? Ugye majd ott is netezel? De a talin nem lesztek :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Talira - nálunk - nagy szeretettel várlak! Biztos, lesz, aki elkísér, de hozzánk nagyon könnyű ám eljutni :wink:

Viki!
Én meg most olvastam a kKaálisban, hogy az egyik lánynak, akinek többedik lombikra lett meg a kis 10 hónaposa, spontán most jön a 2. baba :D
Vannak még csodák! Náluk iszonyú alacsony volt a spermiumszám!
De az is csoda pl. számomra, ahogy Csabi lett. Hiába nem spontán, akkoris... Egy csoda, hogy minket kétszer is megajándékozott a Jóisten.
Majd nálatok is így lesz :wink:
Puszilom Lacusom fiókhúzogatós fejét!

Evelin!
Sajnálom, hogy még nincs implantátum :( Az biztosan megkönnyítené az etetést...
De jupié, hogy 1 műtéttel kevesebb!!!
Mikor is lesz a következő? Jól emlékszem, hogy 1 éves kora körül? És ez mi is lesz pontosan? Készíts már fel minket! Sztem mindannyian kíváncsiak vagyunk, hogy mi fog zajlani, és miért kell majd szorítanunk a kicsi Hősnek :wink:
Vendég
 


Tegnap olyan cuki volt Lackó.
Azután kelt h apája hazaért. Azt szoktuk csinálni, h legugolunk a kiságy elé, és benézünk a rácson, beszélünk hozzá és ilyenkor mindig nevet.

Erre kidugta az orrát a rácson, és hagyta h megpusziljuk Kép
20150601134430
 
 


Sziasztok!

Nagyon édik a babák!

Emmáknak és Nórinak boldog hófordulót!

Már követni sem tudom miről maradtam le, úgyhogy aki mostanság ünnepelt azoknak is boldogot!

Voltam tegnap a suliban és mondtam hogy visszamegyek dolgozni. Március közepétől szabin vagyok 140 valahány nap szabim van. Szept. 1-től pedig dolgozok.
Nem volt nagyon oda az igazgató az ötletemtől, mert most már fizethetik a szabimat, de belement. Meg aggódott, hogy sokat lesznek betegek a gyerekek. Amúgy egy két éves és egy négy éves gyerek is lehet sokat beteg, nem csak egy egy éves és egy 3 éves. de mondtam, hogy nagymamák beizzítva, szóval ha nem kell kórházba menni, nem hiányzok.

Tami! Sajnos ugrott a tanfolyamom. Anyagilag most nem engedhetjük meg magunknak sajnos.

Ráadásul veszünk egy bálázó gépet Angliából. Mostanában ezt intézgetem emailen a fickóval és hát ez sem lesz valami olcsó.

Kész van a babakocsink. Már csak el kéne hozni Debrecenből.

Wera! A tiétek kész van már?

Én is nagyon várom így ismeretlenül is a híreket Julcsiról és Marciról!

Bencuri! Nem felejtettem el a képedet küldeni Andinak, csak majd együtt a 6 hós táblival.

Betegeknek jobbulást kívánok!

Bondi! Remélem most már túl lesztek ezeken a fránya betegségeken!

Kép
szly27
 
 


[quote]W írta:era! A tiétek kész van már?

ÁÁÁÁh, ne is mondd!! Lengyelországba küldték vissza... Szerinted?? :evil: :evil: :evil:
Ma már felhívom őket, de semmi remény...

Marcsi
Emmádnak nagyon boldog 7 hós szülinapot kívánok! Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Hófordulós Bugrikát és Emmát Isten éltesse!

Köszönjük az együttérzést!

Ma sikerült alulmúlnunk a tegnapi éjszakát (alig hittem, hogy lehetséges.... :cry: ). Nati, egyszerűen elaltathatatlan volt, fél 1-ig pörgött, utána is csak Apa ringatására aludt el. 3-kor ébredt enni, és nem is aludt vissza. Már csak a voodoot nem próbáltuk ki (Viki, hogy is kell???), aztán 5-kor lefeküdtem vele, fekve etettem, s akkor kinyúlt. Úgy tűnik, a kiságyában túl messze érezte magát tőlem (pedig egymás mellett alszunk), össze akart bújni velem. Hát, ha így alszik, akkor legyen... majd ha meggyógyultunk, visszaszoktatatom valahogy (Márti-módszerrel). Folyton fölverték egymást Ottóval: Nati sírt, Ottó köhögött, felváltva vagy egyszerre... hogy Apa milyen állapotban ment dolgozni, inkább nem mesélem el. Ő csak röhög rajta (mást nem is nagyon lehet...)

Amúgy Natinak már csak pici hőemelkedése volt, és Oti is csak estére produkált egy 38,1-et. Hála Istennek.

Julcsinak megy a drukk!!!!

Evelyn, sajnálom a felesleges túrátokat, de nagyon örülök a jó híreknek! Ügyes leszel a kanalas etetéssel!

Ami, örülök, hogy Áron "kinőtte" a rosszalvást!
Inkább ne akarj látni, amikor őrjöngök... még magamtól is megijedtem, ha mást így láttam volna, biztosan hívtam volna a mentőket...

Marcsi! Jókat röhögtem :) te hogy vagy?

Viki: :D :D nálunk az az egy nem stimmel, hogy Apának nincs mellkasszőre, amibe bele lehet kapaszkodni :D :D
Én nagyon drukkolok nektek!
Lacusod milyen tanulékony, hogy felnéz az idősebbekre :)
Édes lehet rugózva! (Nati tegnap fél éjjel ezt csinálta...)

Orsi: fentieken kívül még aloe first spray-t is javasolnék neked, ha van a közeledben, sebre nagyon jó!
Aventes bimbóvédő tényleg szuper, Nati is azzal eszik, Oti is azzal evett.

Annyira édesek a babák!
Wera: Nóri hihetetlen ügyes!
VKata: gyönyörű Dórikád is!
Emmák csodaszépek! Csípem a kócos kis bucijukat!

Bencuri-Vikim, nektek is kitartás! Egy beteg gyerek is sokat kivesz az emberből, hát még kettő...

A napokban elgondolkodtam azon, hogy
- 1. apácának kellett volna lennem, és nem lenne más dolgom, "csak" imádkozni a világért és a közösségemben sertepertélni,
- 2. lehet, hogy igazuk van olasz barátaimnak, akik nem akarnak gyereket, mert az fáradságos, olykor idegőrlő, szívettépő, és ha felnőnek, tojnak a fejünkre. Ne kövezzetek meg ezekért a gondolatokért, jó?


Dodó, de szép lehet a hó! Nálunk nem maradt meg...

TAmi: drága vagy, köszönöm a szívderítő gondolataidat, nekem is ezek jutnak eszembe.
Azért a törés-zúzás is megvolt, az áldozatok: két műanyag kiskanál és két kindertojásos kisautó... :oops: :oops:
Örülök, hogy jól éreztétek magatokat a szüleidnél, s hogy jól megy az alvás Annának!
Azért mensi-ügyben ez nem normális, egy dokinak látnia kellene!

Orsi: Emma római ülése :lol:

Vkata, Dórika jól belehúzott! A drága!

Evelyn: neurológus lelete: :D :D
Éljen, éljen!!!

Meséltem már? Natikám tapsol, olykor vezényel is :D De ha mondjuk neki, hogy tapsizzon, már csapja is össze a kezecskéit, és vigyorog az egy fogával :D

Viki: fotós reflex nálunk is működik!

Na, ezt most elküldöm.

Kép
Kép
bondi
 
 


Csillám!
IMÁDLAK! Komolyan mondom, még akkor is ha sz@r van a Paradicsomban olyan jó humorral írsz!

[quote]- írta: 1. apácának kellett volna lennem, és nem lenne más dolgom, "csak" imádkozni a világért és a közösségemben sertepertélni,
Azért a törés-zúzás is megvolt, az áldozatok: két műanyag kiskanál és két kindertojásos kisautó...


Küldök neked egy kis káoszüzőt: Kép
20150601134430
 
 


Evelin! Ezek nagyon jó hírek, örülök nektek!

Wera! Roli kocsija is lengyel volt, én el sem mertem küldeni javíttatni. Majdcsak meglesz. Addig meg ott van Lili szuper kocsija!

Bondi4 Tényleg nagyon rossz lehet, de egyszer tuti meggyógyulnak, addig meg kitartás!

Véda! Azért is jó volt, hogy elolvastam a könyvet, mert így olyan, mintha közelebbről ismernélek. :lol:

Marcsi! Az APEHos vicc tetszett nagoyn! :lol:

Ma sport szeletet akarok csinálni. Megvárom, hogy apa hazajöjjön és indulok a boltba a hozzávalókért.

Kép
szly27
 
 


Wera: eleg huzos itthon Ananval, semmit nem jatszik, az ossz programja hogy oda jon ahol ulok vagy allok es felall, lepni nem tudok, semmit nem tudok csinalni....de amugy ha arra gondlok ha elindul ez meg rosszabb lesz, akkor nem gaz:)
Basszus a babakocsi akkor jol elhuzodott marmint a szereles!

Bondi: az apaca dolgon en is sokat gondolkodtam nekem lett is volna lehetoseg, esgy noi rendnel voltam fel evet nemet oban. Akkor meg el is tudtam kepzelni, de mire befejztem a tanulmanyaim, mar mast hozott az elet....

fotozni nalunk csak rovid idegi lehet, kulonben jon, hogy elvegye a masinat, videozni egyaltaln nem lehet, mert azonnal befagy a tudomany amint meglatja a fenyt....
Vendég
 


Asszem én is mindjárt keresek valami összetörnivalót....
Kép

Ezt apának szánom...
Vendég
 


Evelyn!

Szuper hírek!!!!
Nagyon drukkolok, hogy továbbra is így menjen minden!

VKata!
Dóri nagyon ügyesen beindult. csak győzz futni utána:)

Bondi!
Senki nem kövez meg az ilyen gondolatokért.
ezt egyszer én is feltettem, mire Apa azt mondta, hogy az ember magának szüli elsősorban, hogy neki jó legyen, ezért mikor pl. felnő, nem mondhatja neki hogy te hálátlan, mikor én felneveltelek, stb.
(bár ezel nem tökéletesen értek eget, de főbb pontokon igen)
mert nagy öröm, de ezt te nálam jobban tudod és sztem az egyik legtürelmesebb anyuka vagy, de az ilyen időszakok irtó nehzek,

viszont nem tartanak örökké!!!
puzsi mindhármótoknak.

Tami!
Én megnéztema babakozelben oldalt, a kötős kenguru, ami nekem van, csak egy méretben an, külön írja is.
(nekem sem kellett méretet megadnom anno).
te is ott nézed?

Viki!
Láttam egy 8-ast is Emma üzentében.
én este nyolsűckor nem engedem randira :P

Wera!
Köszi a tippeket, ennek az aloe-nk utánanézek.

Vajon mi lehet Julcsival???
Vendég
 


Bondi!
Imádlak, mondtam már?

Tamara!
Cuki Anna!

Szly! Kép

Evelin!
Ideggyógyász lelet+Eliot fejlődése: Kép
Vendég
 


Orsi!
reggel 8? Kép
20150601134430
 
 


Anna cuki!!!

Marcsi: drukkolok tesódnak!!!

Babuli, örülök, hogy Szabi gyógyul!!!

Véda, drága vagy!

Szly: az a lényeg, hogy nektek a legjobb legyen. Drukkolok!

Viki:
[quote]m írta:ég akkor is ha sz@r van a Paradicsomban

:lol: :lol:
én is bírlak :)
Köszi, remélem, kisöpri a sz@rt a Paradicsomból :)

Kép
Kép
bondi
 
 


Kike Domija: Gyengéd érzelmeit kemény páncél mögé rejti. Félénk, és biztonság utáni vágya nagyon erős. Amúgy csodálatos, hű barát, és védelmező társ. Baráti körben könnyen feloldódik, mint négyszemközt. Nehezen lehet a béketűréséből kihozni, de ugyanilyen sokára bocsát meg. A felejtés pedig még tovább tart. Ügyes kezű, gyakorlatias. Ezermester! Sokat bütykölő, családja körében tevékenykedő férfi lesz, aki családja számára igazi támasz.
Vendég
 


en nem tudom letolteni a nyomtatvany:(
hogy lehet?
Vendég
 


Kike hol van ma??????

Csak nem elment otthonról?????
Vagy már megint nincs áram?? :shock:
Vendég
 


Orsi: ja en a szabas mintanal gondoltam, akkor nezem a lairast ha ott irja a mereteket
Vendég
 


Wera, miket álmodsz!!!
BAbakocsiszerviz monnyon le!!!

Lányok köszönöm :D

Tami: én amúgy nagyon szeretem az apácákat - legalábbis akikkel találkoztam -, és tetszik is az életmódjuk (voltam lelkigyakorlatokon több rendnél), de amikor döntéshelyzetben voltam, úgy éreztem, nem érezném magam elég szabadnak (barátokkal kávézgatni, bulizni, jönni-menni, szerelmesnek lenni). Na bumm, kellett nekem szabadság... :roll: :lol:

Kép
Kép
bondi
 
 


Orsi: csak a pant vastagsagat irja, a hosszt szelesseget nem.
Szoval ha nem lenne nagy gond......
Vendég
 


Jaj, Tami!
Félreértettelek.
ezek szerint te nem rendelni akarsz tőlük.

csináltatsz vhol?

Megmérem, de csak estére lesz centi, remélem legalábbis.
Vendég
 


Kikének mintha írta volna Pat, hogy legyen otthon ma...
Lehet, valami meglepi :wink:
Vendég
 


En ha nem kerulok ki a nagyvilagba( gimi utan voltam kinn) eszembe sem jutott volna nem apacanak menni, nagyon jo volt, meg a bezartsag( marmint zart kozosseg, korlatozott mozgaster..., egy hegyen voltam) sem zavart, de hat amint az ember lat egy s mast tobbet akar, de hat ez van, biztos vagyok benne ha az a sors lett volna nekem szanva akkor nem igy alakul az eletem.....igy meg hat ezt szeretm, elem....
Vendég
 


Véda!
én is épp ezt akartam írni, hogy itt vmi. meglepetés készülődik!
Vendég
 


7 hós Csabi 8800 gramm, és 73 cm :D Kép

Lilu, mint angyal a farsangon - itt nem tudta, hogy fényképezem :wink: Kép

Ezt meg csak úgy... Kép
Vendég
 


Lányok!
tegnap zon gondolkodtam, hogy én ennek a válságnak az anyagi oldalánál is jobbn félek attól, hogy mit tesz az emberekkel.
ahogy egymás ellen hangolódnak, stb.
meg felsorakoznak kül. eszmék mögé a nagy elkeseredésben.

Bocs, ha negatív, de ez tán még a pénztelenségnél is rosszabb.
mert azt ugye tudjuk, hogy a nagy válságok miatt mi minden alakult már ki és kapott erőre a XX. században.

és mintha látnám ennek előjeleit... :(
Vendég
 


Véda!
szépek vagytok mindhárman!
Lilu olyan cuki, ahogy figyel, tátott szájjal :D
Vendég
 


Véda!
Nagyon édes a Csacsika család! Kép
20150601134430
 
 


Csajok!
Egy telós listát dobjon már vki nekem priviben! Előre is köszi!
20150601134430
 
 


Sziasztok!

Nem is tudom hol kezdjem!

A legfontosabb, hogy JULCSINAK NAGYON NAGY DRUKK!!!!!! Reggel óta rád gondolok!!! Sok puszit küldök nektek!!!!

Kép

Tamásnak is ma van a szülinapja!

Na akkor kicsit rólunk:
Levi pár napja egyáltalán nem marad meg az ágyában, ahogy beleteszem egyből visít és mászik kifelé akármennyire álmos...
Ekkor leteszem a mi ágyunkra és kb. 1 perc és magától alszik....
Ezután beteszem az ágyába és éjjel amikor felébred megint visít és mászik kifelé, ekkor beteszem a babakocsiba, betakarom és már alszik is tovább....
Most arra gondoltam, hogy mivel egyik gyerek úgyis az utazóágyban aludna, így felállítom neki valahová máshová és abban próbálom ki az aludj jól gyermekemet (amit még olvasok...).
Ja és márc. 4 helyett márc 6-ra kaptunk időpontot...
Enni általában 4x eszik egy nap, ami szerintem nagyon jó, bár méreckedni még nem méreckedtünk a gasztrós óta. 2x kap tejpépet és 2x főzeléket. A délelötti gyümi nem megy, még túl korán van neki, aztán meg már álmos és azért nem eszik.

Olivér még mindig imádja az ovit. Csüt. lesz az első szülői. Tök izgulok, még sohasem voltam szülőin. :oops: :oops: :P
Olivér kisvakond akar lenni a farsangon... Most töröm a fejem, hogy hogyan valósítsam meg. Ötlet esetleg? Van valakinek esetleg hasonló kék zsebes nacija kölcsön?
Meg kéne már tanulnom varrni...

Én egész jól vagyok, bár most elég fáradt, mert az éjszaka elég szar volt, de várom a védőnőt.

Eliot drágám: nagyon szupi vagy csak így tovább!!! Ügyesen a kajcsival!
Evelin: szupik vagytok és kitartás, Eliot drága megmutatja, hogy enni is tud!!!
Azért örülök, hogy ennnyire jól záródik a szájpad, jó kis szervezete van Eliotnak!!! Tudom mennyire vártad az inplantátumot, de ez jobb hír szerintem! (ugye :oops: )
Peti kiengesztelt már? :wink: :lol:
Örülök az új barátnődnek és kívánom, hogy megtaláld benne azt amit keresel egy igazi barátnőben!!!

Csilla:
[quote][ írta:size=59]A napokban elgondolkodtam azon, hogy
- 1. apácának kellett volna lennem, és nem lenne más dolgom, "csak" imádkozni a világért és a közösségemben sertepertélni,
- 2. lehet, hogy igazuk van olasz barátaimnak, akik nem akarnak gyereket, mert az fáradságos, olykor idegőrlő, szívettépő, és ha felnőnek, tojnak a fejünkre. Ne kövezzetek meg ezekért a gondolatokért, jó?
[/size]

Néha én is így gondolom, főleg amikor eszembe jut, hogy nekem ezt még egyszer végig kell csinálnom...
Éjjel Levi sokszor volt fent és nehezen aludt vissza és reggel nem ette meg a szokásos reggelijét a cumisüvegből ami miatt nagyon begurultam és csúnyán viselkedtem (kiabáltam...)

Aztán mikor odavettem magamhoz és rámvigyorgott azzal a cuki dundi, gfogatlan pofijával, majd elolvadtam és nagyon elszégyeltem magam, aztán jól megpuszilgattam.
Ilyenkor regel mindig mellém térdel és a hasamon támaszkodva, nyálcsorgás közepette teliszájjal vigyorogva dumál.

Ma mini fasírtgolyükat akarok csinálni, mert a tamás sünit kap vacsira. Vettem egy káposztát és abba fogom beleszúrni a falatkákat és tojásból csinálok neki orrot. Kap még pár édességet.
Ez Olivérnek is gfog tetszeni.
Olivér olyan édes volt reggel. Mondom neki miután bebújt mellém az ágyba, ha a papa visszafekszik adjon neki egy puszit és mondja, hogy boldog szülinapot. (Tamás a fűrdőben volt) Erre megy, hogy neki pisilni kell és a fűrdőben mondja a Tamásnak, hogy "papa, tudod, hogy ma van a szülinapod?"
Meg kell zabálni. Ja aztán még mondja neki, hogy ajándékot majd csak este kapsz ami meglepi....
Ezen jó nevettünk!

Bocsi, majd reagálni is fogok csak most ezt gyors elküldöm.
Bocsi, hogy sok(k) voltam!

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Orsikám!
Cicidet megmutizhatnád egy szoptatási tanácsadónak!
A Szent István Kh. szoptatási ambulanciájára is bemehetsz akár... Ott is szívesen segítenek. Ha 2 napig nem szoptatsz szétpattan a cicid, és jobban fog fájni ,mint előtte. Valami kíméletes módon muszáj lenne kiüríteni... :roll:
A LLL honlapján tuti van sz.tanácsadó telszáma. Tamara még régebben feltette a linket a 2008 nyári kismamik weboldalai közé. Nem ártana valamilyen szakember, aki segít, mert sztem ez már nem a mi - gyakorló anyukák - asztala. Nehogy nagyobb baj legyen!
Puszillak!

Tamara!
Te voltál apáca?
Mert mintha a szavaidból úgy venném ki...

Bondi! Tamara!
Múltkor láttam a tévébn egy filmet az apácákról. Jaj, nem emlékszem, milyen rendhez tartoztak, de idősek voltak, és közös otthonban éltek 12-en. annyira szépen éltek! Mutatták, ahogy imátkoznak, főznek, esznek, sétálnak. Olyan szeretet volt körülöttük...
Volt köztük olyan, aki férjhez ment, szült, mert az ötvenes években felbontották a rendet, és a pap, akihez "tartoztak" felmentette őket a fogadalmuk alól, mivel nem gyakorolhatták a vallásukat úgy, ahogyan az előtt. Így férjhez mehettek. De később - rendszerváltás után - visszamentek, és most idős apácák. A kinti életben nem érzik jól magukat.
Vendég
 


Lányok, csúszik a császár ( bejött valamiu akut) de csak világra jön már az a lurkó!

Megyünk Tamiékhoz ( hirtelen ötlettől vezérelve és ő van olyan jó fej, hogy alkalmazkodjon!:) ), de onnan is tájékoztatlak Bennetekt!

Csók mindenkinek!

Kép
andkata
 
 


Orsi, mire gondolsz konkrétan?

én is töprengek ilyesmin, de az jut eszembe, hogy az emberiség annyira széttagolt már, hogy nagyon nehéz tömegeket toborozni bárminek is... pl. miért teheti nálunk a politikai elit ezeket? mert nincs akkora tömörülés, amelyik tenne ellene...
a mikroközösségek működnek, sőt azok ellen is nagy erőkkel lépnek fel - ld. a családokat.
Inkább a hordáktól tartok, meg a pánikbűnözéstől (tiszta kereszténység eleji Róma...). Lassan már ott tartunk, hogy pár zöldségért is bemennek az ember kertjébe...

Nagyobb szinten meg - mivel a pénzvilág most nem nyerő - az energiáért folyó harc lesz a meghatározó...

Nem akarok borongani, de a jövőtől még nem tartottam ennyire, mint mostanában. Sőt én az a balga vagyok, aki mindig próbál reménykedni, akkor is, amikor pesszimista (kettős ikrek-lényem van... Véda, nagyoknak is készítesz horoszkópot?).
És imádkozom, hogy minden sokkal jobban alakuljon, mint ahogy én látom...

Kép
Kép
bondi
 
 


Nórinak és Csabakirályfinak nagyon boldog hófordulót kívánunk!
Kép

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Tamást is Isten éltesse! Kép

Ezt csinálja Ubul:

Kép

Kép
20150601134430
 
 


Csilla: én most elég rosszban vagyok a főnőkkel mióta ennyi minden rámzuhant, de azért kűzdök ellene, hogy ne így legyen és újra jóban legyünk. (múltkor írtad, hogy veszekedtél vele...)
Nagyon nehéz a sok negatív dolog mellett kitartani, de próbálok, mert tudom, ghogy nem neki kell megoldania a problémáimat és valami oka van, hogy most ennyi nehézség ér. Nincsenek véletlenek! Pont ezzel kapcsolatban kaptam (húztam) idézetet az IKEA-ban Dóritól!

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Viki: nagyon köszi, majd átadom!
Mostanában egész jól megvagyunk, sokat próbál segíteni és nagyon kedves! :shock: :lol:

Csilla: néha én is szívesen lennék apáca csak amíg kipihenem magam és utánna rohannék vissza az én kis porontyaimhoz hogy megdögönyözzem őket és velük lehessek!

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Titi!
[quote]M írta:ostanában egész jól megvagyunk, sokat próbál segíteni és nagyon kedves!


Ajánlom is neki! Különben, csihi és puhi lesz! Kép
20150601134430
 
 


Tita: megértelek. A legjobbakat!!!

Akata, nagyon sajnálom, hogy így alakult, idegőrlő lehet várakoznia Julcsinak (sajna tesómnak csak negatív tapasztalata van ez ügyben a SOTE I-ről...), de most már hamarosan találkozhat Marcibabával!!!

Jó bulizást TAmiéknál!

Titi, Isten éltesse Tamást!

Viki: Ubul nagyon cuki :)

Kép
Kép
bondi
 
 


Nem tudok tőletek elszakadni, kihoztam a konyhába a laptopot, és palacsinta sütés közben frissítgetek...

Ezt viszont nem hagyhatom szó nélkül...

[quote]T írta:iti!
Idézet:
Mostanában egész jól megvagyunk, sokat próbál segíteni és nagyon kedves!


Ajánlom is neki! Különben, csihi és puhi lesz!


Jól szóltál Vikim!!!


Katus!
továbbra is drukkolok Julcsinak, a rucik pedig remélem, tetszenek! :wink:
Vendég
 


Orsi: igen csinaltatok!

Az tuti hogy ma valami meglepi lesz Kikenek! Valyon Pattiek odaig autoztak? mert o sincs ma....


VEda: ezek a kepek nagyon jok! Foleg az utolso! NEm ertem Lilu miert lat csunyanak mikor olyan szep vagy! Ok nem az a csini baba, bar szamomra az nem szep....de egy vidam igen csinos arcu no!
Es Lilu is szep kis angyal!


Orsi: igazad van de nagyon! Az egy dolog hogy meg tobb lesz az alkoholista az ongyilkos, a depresszios....a beteg, de a lelek betgszik meg igazan, latva ezt szuleimen is. Nekik kb egy honapjuk van es kesz vege, a teljes tehetetlensegben fognak allni. Vagy eladjak mindenuket, vagy apam makacssaga az utcara juttatja oket, vagy...inkabb ne gondoljunk bele. Apa vallakozo, kb 2 honapja nincs fuvarja...vagyis egy filler beveteluk nincs, csak a 48ezer csaladi. Van ket hiteluk a kollegium a szamlak, na meg az elet......



VEda: nem apaca voltam csak a kozossegukben eltem. NEm volt semmi kotelezettsegem, csak veluk jartam a templomba veluk dolgoztam, de voltak civilek is.
Sot fiuk is voltak, ez egy ugynevezett szocialis fel ev olt, bar szocialisat nem dogloztam, a konyhan es az ebedlo reszlegen voltam meg neha a vendeghazat takaritottam....
En ugy szerettem, ott csak beke es szeretet es nyugalom volt, meg ha a fonok a munkanal civil is volt a "normal" emberek minden rossz oldalaval veve is......annyit setaltam, kocogtam, ropiztem, usztam, enekeltem....mint eletemben soha, es egy igen boldog fel ev volt, pedig a legkozelbbi falut leszamitva sehova nemmozdultam ki.


Bondi: a bunzes igen el fog tejedni, lasd tobb bankot raboltak egy es fel honap alatt minit egy ev alatt( most meg van benne valami megeri:) )a szemely elleni is meg fog noni, rablas, fosztogatas, es ami ezzel jar:(
Oszinten en ha igazan belegondolok, rettegek, es probalom elhitetni magammal, hpogy mi nem fogunk tonkremenni benne.
Probalunk poenkodni rajta, stb....de a valosag tenylg felelmetes, elkeserito es sajnos itt kis hazankban remenytelen.
Gazdasagi elemzok szerint oktober november lesz a melypont....no szoval a fekete leves meg odebb van pedig mar most is igen sotet:(
En inkabb probalok nem gondolkodni, es felretenni, amit csak tudok, mert sajna kiszmithatatlan mikor er el minket is.
Az imaval az a "baj" hogy az emberiseg amig nem latja a vesztet nem gondol bele mit csinal, vagja maga alatt a fat, majd mikor ugy erzi elkezd sulyedni kiabal, es mast hibaztat azert mert meg fog fulladni.
Ne ertsd felre nem rolad es a valoban hivo emberekrol beszelek hanem azokrol, akik csak a bajban kialtoznak es hibaztatjak Istent.

Na jo nem filozofalgatok itt, egyet tudok nagyon sok ero, hit es szeretet kell ahhoz hogy ezt es akovetkezo evet kihuzzuk.
Vendég
 


Kike: gyere mesélj! Mi volt???

Tami: jó az új avatarod!

Bondi: én is bírom a stílusod (jól nevelt drága gyermekeidnek jobbulást, meg persze neked is)
Ma nekünk sem volt jó éjszakánk de én gondoltam nem panaszkodom mert szinte mindig jó van máskülönben.
Dóri fél 2-kor megébredt annyira, hogy csak szopival aludt vissza (ilyen kb 3 hetes korában volt utoljára) majd ébredt 4, kor 6 kor (ezen alkalmakkal cumira vissza aludt) és fél hétkor mikor ismét enni kért és azóta sem bírom elaltatni......
Lehet az oltás miatt

Véda: nem lett lázas dóri (mondjuk eddig egy oltástól sem) és igen ez az első pervenar (mert így hogy 7 hó után kapja) megspóroltunk egy oltást! de kapott már egy agyhártya ellenit is 5 hósan.
Vendég
 


Anyjuk!

Kike remélem, otthon van, Patr pedig nem tudom, miért nincs??? :shock:

A cinkosságban annyira benne vagyok, hogy nekem Patr elmesélte, mit szeretne, de nem mondhatom el!

A lényeg, hogy nagyon várom,.................................................... :roll:
Vendég
 


Julcsi draga! Hat ez a csopseg mar most kulonos kispasi! nem akarhogy jon el hozzatok:)
Na de tenyelg kitartas! Ez igen gaz lehet, nem enni, varni...a vegen az idegessegtol megindul a szules :?
Vendég
 


Kép Hello mami!
Kép Ördögfióka (látjátok a szarvait?)
Kép Ez az ágyon volt és kell nekem!
Kép Édes mackóm! Az én ovis nagyfiam! Kép
Kép
Kép Nórinak!
Kép ANNÁNAK!
Kép Aludnom kéne! :twisted:
Kép Nézzük csak mi az amit a mami rejteget előlem!
Kép Ki kéne borítani!
Kép Hello mami!
Kép Papa azt mondta én nem vagyok rámolós! :wink: :lol:
Kép Hoppá! Azt hiszem fejreestem!
Kép Valahogy le kéne mennem innen, de hogyan?
Kép Mi lenne, ha nem fotóznál, hanem segítenél!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára titanilla78 2009.02.10 11:36-kor.

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?