Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok
Dórinak, Lizynek és Dominak boldog hófordulót!

Kép
dittke
 
 


8)
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.09 19:20-kor.
Vendég
 


8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.09 19:20-kor.
Vendég
 

 
 

Most már jól vagyunk. Betegek voltak a gyerekek, és nem volt időm. Most már Iza is jó kislány. Alszik 3 órát napközben. Ha ébren van, akkor is elmászkál egész nap. Igaz, mindenbe benne van. És van 2 foga. :D Mindjárt kicsinyítek képet.

Kép
dittke
 
 


Kata, nem 20 tejfog van? :shock:

Kép
Kép
patr
 
 


Boldog 7. hót Dórikának, Dominak és Lizynek!

Megint viharos éjszakánk volt, fél ötkor arra ébredtem, hogy Zsolti meg akar fulladni a saját nyálától :shock: Nem értem, hogy csinálta! De aztán szerencsére hamar visszaaludt, és aludt fél nyolcig! Na mondjuk előtte is kelt egy párszor.
Mi még fogatlanok vagyunk :lol:

Kép
Kép
patr
 
 


Jó reggelt!

Dórikának, Lizynek Domcsinak boldog hófordulót!!!

Nemsoká megyünk sétálni és lakást nézni itt a közelben.
Nem tudom ma mennyit tudok jönni, nem is nagyon olvastam vissza.
Adél nem aludt valami jól éjjel, pedig este ő is kapott Sinlacot.
A tárkonyos levesem már kész.

Azért délután remélem tudok jönni, reagálni.

A tesónak bent kellett maradnia a járvány miatt és látogatni sem lehet :cry:

Mindenkinek szép napot!

Kép
andkata
 
 


Kép
Kép

Tegnap a barátnőmnél :
Kép
Kép

Kép
dittke
 
 


Jó reggelt!

Dórikának, Lizynek, és Dominak boldog 7-dik hófordulót!

Kata nagyon ügyes Dorika! Ahhoz képest szépen haladt az elmúlt egy hónapba. Hihetetlen hogy náluk még milyen sokat jelent egy hónap!

Dittke nagyon édesek a gyerköcök!

Kép
linda24
 
 


Jó reggelt!

Dórinak, Dominak , Lizynek boldog hófordulót!!!

Iza nagyon aranyos! Látom ő is szereti a billentyűzetet!

Evelyn!
Szupi, hogy találtál egy ilyen rokonlelket. Irigyellek miatta.
Nagyon jó dolog tud lenni, bár velem eddig csak egyszer esett meg.

AKata!
Julcsinak drukkolok. Sajnálom ezt afránya influenzát.
Jó lakásnézést!
Remélem ez valami jó pecó lesz.
Hogy neked mennyi barátnőd van! Irigy-irigy.

Nekem sajna nincs, ez az én vaddisznótermészetemből is adódik valószínű, meg hogy egyáltalán senkinek nincs babája, csak nekem.

Képzeljétek, újabb 2 magánórám lesz, így már heti 5, az már nem rossz kis pénz.
Tami!
Majd írok az újsággal kapcsolatban.

VKata!
Én is olvastam a cikket, még pár napja (túletetés), hát én is óránként kergetem a cicivel vagy a kanállal, de nincs értelme.
Most már én is "kiéheztetem".

Jön ma a húgom (nagyon rossz lett a felvételije :cry: ), meg unokatesóm, aki márc. 1-től Svájcban dolgozik egy kutatóintézetben, vmi gyógyszercégnél.
olyan ügyes és fiatalabb mint én!!!

Na, megyek, szép napot, jó hétvégét
Vendég
 


Sziasztok!

VKata, Dórikádnak elfelejtettem tegnap Boldog Névnapot kívánni! :oops: Bocsánat....

Boldog hófordulót az illetékeseknek!

Kép
sziszka82
 
 


Jó reggelt!

Dórikának, Lizynek és Dominak boldog hófordulót!

Nálunk alakulgat a helyzet. Tomókám reggel nem volt lázas, de köhög viszont rendesen. Remélem egy-két nap és meggyógyul! :)
Zoli egész éjszaka a WC-re mászkált, bár már legalább nem hány! Imádkozom, hogy megússzuk ezt a vírust! Ági szerencsére az apjánál, úgyhogy őt remélhetőleg elkerüli.

A hétvégén nem nagyon leszek.
Ma rengeteg a tennivalóm, mosok, takarítok, Tomót sétáltatok, bevásárolok, stb...
Holnap lesz a szüleim 40. házassági évfordulója. Oda megyünk ebédre.
Az idén úgy gondoltuk a húgommal, hogy nem veszünk nekik mindenféle vackot, amit úgyse használnak, hanem hatalmas meglepetést kapnak.
Anyu egész nyáron rágta apu fülét, hogy vigye el Hajdúszoboszlóra, mert még sosem volt ott. Aput persze nem hatotta meg. (Rengeteg munka volt a telken.)
Szóval úgy gondoltuk a húgommal, hogy pár napra elküldjük őket "nászútra". Először teljes titokban akartuk, hogy csak holnap kapják meg az üdülési utalványt, és hétfőn indulnak is. De a húgom szerint rizikós, úgyhogy megmondtuk előre. Végül is szerintem örülnek neki, úgyhogy hétfőn utaznak. Csütörtökön jönnek haza. Még soha sem voltak szállodába, úgyhogy nagyon izgulnak. Remélem jól fogják magukat érezni.

Na, megyek dógomra, mindenkinek kellemes hétvégét.
A betegeknek gyógyulást!

Kép
zsuzska72
 
 


Tominak gyors gyógyulást!

Jó ötlet a nászút! És szép, hogy 40 éve házasok.
Vendég
 


Jó reggelt!!

megvagyunk, úgy tűnik kezdünk kilábalni a náthából! A csütörtök éjjelünk az maga volt a pokol... úgy sajnáltam szegény Zsömimet! Annyira sírt és nem tudtam megvígasztalni, nem aludtunk a múlt éjjel semmit. én is átmentem zombiba! én nem is tudom hogy bírjátok nem alvó anyukák!!! minden elismerésem!
most éjjel viszont már majdnem minden oké volt. letettem este 8kor és negyed3kor kelt egy picit, de csak ringatni kellett 2percig és már aludt is aztán a szokásos 5kor keltünk, ettünk és még 1,5órát aludt tovább. Most is alszik! annyira rossz érzés hogy beteg és nem tudsz rajta igazándiból segíteni és csak sír... én is annyit sírtam vele :cry:

akkor most próbálom bepótolni a lemaradásomat.

Minden Dórának és gyönyörűséges Dórikának nagyon boldog névnapot kívánok! Tittinek is boldog névnapot!


Lizynek Dórinak és Dominak boldog hófordulót!
Kép

Kép
mancsi76
 
 


Zsuzska szép ajándék! :D

Kép
dittke
 
 


Orsi: gratula a félévedhez és az új tanítványokhoz is!!

Evelin: örülök hogy sikerült találni egy barátnőt!! az annyira jó!!
(nekem sincs igazándiból olyan igazi vki...de még nem adtam fel!)

Kike: örülök hogy a cső dolog legalább megoldódott!! remélem hamarosan minden rendbe jön!! még nem is mondtam neked hogy annyira tetszik Domi az új frizurájával

na felébredt prüncsike, megyek!!
csak este leszünk...

Kép
mancsi76
 
 


Jó reggelt, jelentem aludtam, a család még minid ágyban, engem is az éhség űzött ki. :)

Akata: igen jöttünk. tegnap is. :)

A 37,5 este popóban hőemelkedésnek számít? Mert mi már egy hete nem voltunk sétálni a betegség miatt, és most nem tudom így kivihetem-e, antibiotikum, tüszősmandulagyulladás mellett.
Kaptunk maltofer cseppeket, bár vérvétel alapján nincs vashiánya Kírának, csak nagyon fehér bőrű.
Ami, ti mire kaptátok? Ha jól emlékszem szedtétek. Túladagolni nem lehet a vasat?

Kép
tamaraildi
 
 


Ünnepelteknek boldog hopfordulót!

Velünk minden ok, Anna első fogacskájának pici csücske kinn:)


BEtegeknek jobbulast!

Bondi? Birod meg? Ugye nem borultal ki?

Szegeny Julcsi, de rossz lehet .....most mar hamarosan vege!
HAjra!


MIndenkinek szep napot!
Vendég
 


Szép napot :P

Nem olvastam vissza, csak azért jöttem, hogy

Dórikának, Lizynek és Dominak boldog 7. hónapot kívánjak!

És: lányok, minden adat megérkezett hozzám, ne aggódjatok! :wink: Sokan priviben küldtétek, sőt, van aki a jellemzést is priviben kérte. Mindenkiét elkészítem, de sokan nyugtalanok vagytok, hogy talán nem kaptam meg az adataitokat. Úgyhogy nyugi! Mindenkié megvan, és készül, de képtelen vagyok egyesével minden pü-re válaszolni. Ezért itt...

Délután teszek fel újabb jellemzéseket. Továbbra is időrendben, mert szerintem így igazságos.

Remélem, betegecskék jobban vannak!

Puszi!
Vendég
 


Annának még nem is gratuláltam első pici fogához! :D

Kép
dittke
 
 


koszi Ditke, bar ha ilyen tempoban haladunk jo soka lesz belole fog:)
Vendég
 


Annának gratulálok az első fogához!

Kép
linda24
 
 


Csak kibújik egyszer rendesen. Bennt nem marad. :D

Kép
dittke
 
 


Szia Linda. Hogy vagytok?

Kép
dittke
 
 


8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.09 19:21-kor.
Vendég
 


8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.09 19:21-kor.
Vendég
 


Sziasztok!

Lizynek, Dórinak és Dominak Boldog Hófordulót!

Viki! Bocsi, hogy csak most válaszolok! Igen tegnap is volt lázunk és már ma is így kiváltottuk a gyógyszert és már be is adtam az első adagot! Most éppen alszik a lelkem!

Kinnt van a 2-dik fogunk is. :D

Kike! Örülök, hogy Apa győzőtt! :D

Akata! Sajnálom, hogy Julcsit nem engedték haza! KITARTÁS NEKI!

Gratulálunk Mindenkinek a fogacskákhoz!

Betegeknek Jobbulást!

Muffin! Örülök a barátnőnek! :D

Zsuzska! Gratula a szüleidnek! És jó pihenést! :D

Dittke! Édesek a gyerkőcök!

Végezetül pár kép!
Kép
Kép
Kép
Vendég
 


Szabinak jobbulást! Nagyon aranyos. :D

Kép
dittke
 
 


Dittke! Köszi!
Vendég
 


Dittke köszönjük megvagyunk! Vivi igazi kis huncut és nagyon jó kislány még mindig! :D
Ezt a talit megkéne beszélnünk, meg Maverickkel is. Tök jó lenne nekünk is egy szegedi talit tartani. Nem?

Kép
linda24
 
 


Igen! :D Megbeszéljük, kinek mikor lenne jó. Legfőképp nektek, mert én helybe vagyok. :wink:
Megyünk mamáékhoz. Mindenkinek további szép napot.

Kép
dittke
 
 


Vkatus!
Dórikám nagyon ügyi!

Zsolti cicának jobbulást!

AKatus!
Kellemes lakást nézést! Julcsinak kitartást!

Orsi!
Gratula a +2 órához! Fog ez még nőni hidd el!

A vaddisznó természet mit jelent?

Zsuzska!
Nagyon szuper meglepit adtatok a szülőknek! ;)

Zsömi uraságnak jobbulást! Mancsi Márti neked kitartást! Sok a meló? Apa hogy viselkedik?

Babu!
Ez a Szabi kölök nagyon szép! Sajnálom a lázat, gyógypusszantyú neki!

Mi délelőtt nagyot sétáltunk apával és Lacussal. Bevásároltunk, gyorsan megfőztem, ettünk. Változatosság képpen a fiúk most alszanak :lol:
20150601134430
 
 


Viki, Zsoltinak kivételesen nincs semmi baja, mit írtam, amihez jobbulást kívántál? :shock: :lol:

Kép
Kép
patr
 
 


Csak írtad h majdnem megfult a nyálacskája miatt.
20150601134430
 
 


Dittke!
Nagyon édesek a gyerkőcök!

Orsi!
Tök jó, hogy lesz + 2 órád!

Mary!
Holnap köszöntitek anyát? Mert ha igen, akkor lehet nem lapon küldöm amiről beszéltünk, hanem sms-ben azt a 2 szót...valamikor délután.

Délelőtt voltunk sétálni! Vettem Lizynek egy aranyos kisruhát! Majd lefényképezem, de nem most, mert fél óra mulva megyünk el!

Sütöttem 2 sütit, addig párom főzött ebédet!

Lizy nem nagyon szokta megenni a főztömet, de ma főztem neki egy krumplit meggyel, és pipihusival! És kicsit sokat sikerült főznöm. Mondom max holnap is azt eszi, vagy lefagyasztom! Erre az én hízni nem akaró lányom megevett 380!!!! at a főztömből! :shock:

d.dodó
 
 


Jaaa. Szerencsére azt ott helyben orvosoltuk! :lol:

Zsolti ma kapott barackot először, és megevett majd egy egész üvegnyit! Remélem meghajtja kicsit, mert ma tegnap nem volt kaki!

Dodó, örülök, hogy jól evett Lizy!

Én napok óta nem látok egy pár vonalzót, pl. Vikiét, Dodóét!

Kép
Kép
patr
 
 


Patti!
Én látom mindenki vonalzóját. :roll:

Egészségre a barack Zsolesznak ;)

Lizy jól be hammolt.
20150601134430
 
 


igen Dori holnap.űHat jo, az is lehet.
asnya kiserletezik Annanak nap nap utan foz valamit amit o egyaltaln nem akar megenni :lol:
Viszont kostoltatott vele palacsintat, na az igen az csuszott volna :twisted:

Jovo heten azt hiszem megorulok majd vele otthon kettesben, itt tologatjak a kocsit a feneke alatt alvaskent, orankent a szajaba nyomnak valmit, mindig felkapkodjak, szorakoztatjak...
na mindegy, majd kemeny leszek hetfotol:)
Vendég
 


Sziasztok!

Ahogy nagyjából végigfutottalak titeket, örömmel látom, hogy a csapat betegei átlendülőben vannak a holtponton :)

Mindenkinek jobbulást!!!

Dórijainkat és Titát Isten éltesse, Lizyt, Dórikát, Domit is!!!

Ottó immár 10 és fél órája láztalan, olyan eleven, mint három Ottó :lol: :lol:
Már ideje volt, a 39-39,5-ök után... tegnap volt a krízisnap, úgy látom, talán már kifelé megyünk. Hál'Istennek viszonylag kevés pöttyel, és nem is viszketnek neki :)
Natiban viszont bujkál vmi, 37,6 volt neki, talán a foga, vagy vmi baci (abból van most bőven itthon), vagy lehet, hogy nála is készülődnek a pöttyök...
Ma mindannyian fél 11-kor ébredtünk!!! Igaz, éjfélkor feküdtünk le... Ma egyedül leszek a gyerkőcökkel, kíváncsi vagyok, mikor sikerül elaludnunk. Nati kelt közben kétszer, de visszaaludt.
És sok nap után végre kidugtam az orrom, Natival elsétáltunk patikába meg a Lidlbe.

Védám, drága vagy, hogy drukkolsz nekünk, de lehet, hogy mégis jobb lenne Natusnak, ha most túlesne rajta.

Vkata, Dórikának gratulálok!

Muffin, Eliotod nagyon ügyes! És örülök a barátnőnek! Apa meg kapja össze magát!

Sok mindent akartam még, de mennem kell, eszik a család
(megjött apósom is....)

Szép napot!!!

Kép
Kép
bondi
 
 


Tami!
Előre is sok kitartó hullámot küldök h Annát visszaszoktasd.

Én mondjuk ilyen szempontból kemény vagyok, mert nálunk nincs ölbehurcolászás, ha itt vannak a nagyszülők, v. mi vagyunk otthon.

Bondici!

Örülök h láztalan Otesz.

[quote]O írta:ttó immár 10 és fél órája láztalan, olyan eleven, mint három Ottó

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kérek képeket a gyerkőcökről! Régen mutattál már!

Nicike, Ami, Wera, Ági, Andi, Hene, Kryss, Kimma, Teó, Brúnó anyuja!
Merre jártok?
20150601134430
 
 


Sziasztok!

Tami!
Az én szüleim is mindig ezt csinálják, anyukám ráadásul egyáltalán nem hallgat rám.

Bondi!
Örülök, hogy Oti jobban van!!! Mindjárt vége!

Viki!
A vaddisznótermészet az olyan zordon, morgós, tüskés, ami nem látszik, de sajnos néha előjön. Szóval biztos az én kezem is benne van, hogy elmaradtak a cimbik.
Meg őket nem nagyon érdeklik az Emma-sztorik, de miről másról beszéljek?

Nálunk volt egy kis ijedtség.
Emma megharapta ugye a cicim, erre délelőtt zuhi közben látom, hogy egy szép piros folt tekereg felfele, egy vonal.
na, egyből vérmérgezésre gondoltam, bementünk az ügyeletre, azt mondták nem az.
Elég fiatal pasi volt, de azért bízom benne, hogy tudja.
Mindenesetre szemmel tartom, mert olyan határozott vonal, mondjuk nem nő, szerencsére, úgyhogy lehet, én paráztam csak túl :oops:
Na, mindegy, megijedtem.

most már jó hétvégét tényleg mindenkinek!!!
Vendég
 


Csak egy kis horoszkópnyira jöttem :wink:

Marcsika Emma babája: nagyon kontrasztos kislány!!! A Rák-jegy mellett erős Nyilas ascendense van. Ez a 2 jegy szögegyenest más! Környezete könnyed társasági lényként ismeri, míg ő maga jobb szeret az otthon biztonságából ki sem mozdulni. Nagyon fontos neki az esztétika, a külcsíny. Érdekelheti a képzőművészet. Gyakaran határozatlan, mindent szeret megfontolni, de szívesbben veszi, ha mások döntetenek helyette. Érzékeny lelkülete miatt gyakaran titkolózik. Még szerettei előtt is vannak/lesznek titkai. Sérülékeny lelke egy melegszívű, szerető férj oldalán erősödhet meg.

Andici Viki Mütyije: jó erős Merkúr-hatás van a képletében! Ez magas intelligenciát, lendületes gondolkodásmódot ad jellemének. Egyetlen napba renegeteg tennivalót szorít majd, és közben állandóan jár az esze. Itt van,de lélekben már a következő programját szervezi. Eléggé kritizáló tud lenni, pedig nem bánátsból teszi, de hajlama van rá. Magát is agyonkritizálja olykor. A fiúk szeretik majd bájos, flörtölésrt kedvelő természetét. Népszerű lesz közöttük. De a flört csak a látszat, ő nagyon is házias, és romantikus alkat, aki majd meleg otthont teremt a családjának.
Vendég
 


Sziasztok,

végre idejutottam, reagálni.

Evelin
! Örülök, hogy jól alakulnak a dolgok Maglódon! :wink:
Apa meg csak össszeszedi majd magát...Egész nap dolgoznak, szóval én értem néha hogy nehéz még otthon is kedvesnek, aranyosnak és vonzónak lenni. ( Nálunk is így van...)

Zsuzsa
! jobbulást Nektek! ( Nem Timiéktól kaptátok?) Szülőknek jó az ajándék!

Orsi
: grat a félévehz! Tesóddal mi történt ( felvételi)? Örülök a tanítványnak is!
( Barátnő sok van, de aki közel áll igazán kevés. És mióta gyerekem lett még kevesebb :(- persze azért nem panaszkodom)

Csillám, örülök, hogy jobban! Nattancsnak is jobbulást!
Nincs már olyan világvégehangulatod, ugye?

Védám, előre is köszi a horoszkópokat! Csabi haver hogy van? És Lillu nem pörög, ugye?

Annának gratula a foghoz! Nagyszülők nálunk is hajlamosak az ölelgetésre, de én asszem megértettem velük...

Szabinak
jobbbulást!

Iza
nagyot nőtt és nagon ügyesen áll!

Lizy meg jól mászik! És örülök az étvágyának!

Sziszka, jó hogy jöttél!

Ildi
, nem akarok megint nagyokos lenni, de szerintem meg kellene nyugdnod kicsit, tuti hoyg Kíra azt érzi, hogy feszült vagy kialvatlan, ideges ( pluszban nincs köztetek a pároddal se harmónia). Ettől feszült ő is és ezért sem eszik. Tudom hogy könnyű mondani, de hidd el ha majdnem 7 kg nem fog éhenhalni! Ne méregesd állandóan, kérlek! Próbáld meg kicsit elengedni, semmi baja nem lesz neki se Neked se, csak jót tehet! Csak egy napig ne mérd minden kajálását és 3 óránként ne keltsd fel éjszaka magadat is meg őt is! Hidd el jót fog tenni!
( Ha nagyon nem boldogultok, még tudok esetleg segítséget, kérlek írj akkor privit! )

Patri
, Zoslti belejött a kanalazásba, azt hiszem! :wink:

Én pörögtem ma, főztem, vásároltunk, másfél órát sétáltunk, megnéztük a lakást, mosogattam, takarítottam. Zoli sokat volt Adéllal.
A lakás szóra se érdemes...Komolyan lányok, elkeserítő, hogy mennyi pénzért, mit szeretnének rásózni az emberre... Mikor találunk vmi normálisat?

Adél egyébként ismét a régi, aranyos,aktív baba. Újabban egész nap fecseg, verbálisan gyúr most mozgás helyett... Irtó édes!:)

Kép
andkata
 
 


Sziasztok!

Dórinak, Lizynek és Dominak boldog hóforudlót és hatalmas puszantás neki!

Viki, átadtam Dödinek!
Te is alszol a fiúkkal?

A.kata, kérünk majd képet a szépséges Adélról! Örülök h újra régi!
lakáskereséshez sok sikert és kitarást!

Tamara, a nagyik már csak ilyenek! :wink:

Dettike, nagyon édes Iza!
bencuri
 
 


Dodó, micsoda étvágy! ez a menü úgy látszik nagy kedvenc lesz! :D

Orsi, örülök h doki szerint semmi baj!
bencuri
 
 


AKata, köszi a segítséget neked is. Sajnos biztos vagyok benne, hogy megérzik a mi hangulatunkat, ma szerencsére kicsit jobb, egy hét után kimentünk sétálni, a dokink azt mondta, ha láztalan, mehetünk.
Már régóta nem mérem az etetéseket, rosszabb esetben hetente, de inkább két hetente a súlyát, azt is csak akkor, ha úgy érzem evett egy jót. Ami mostanában nem igazán volt... Most a pisi pelus is kevesebb, próbáljuk itatni, de az nagyon nehezen megy, maximum a szopi, az is ugye álmában. Ez örök dilemma, mert ma re reggel is már totál feszült a cicim, na jó, eldöntöttem, lefejem, és akkor bealudt, sikerült is megszoptatnom, de hát már nem volt benne annyi. Szerencsére legalább nem ébredt fel. Tudom, hihetetlen, de ő tényleg CSAK álmában szopizik.

Akiknek nem vagy nehezen alszik el a babája: mi kb 2-3 hónapos kora óta altajuk az "Álomszép" cd-vel, valahogy nekünk nagyon bejött.

Mi a XI. kerületben lakunk, a Móricz Zs.körtértől 10 percre. Nem nagy a lakás, de majd át is lesz rendezve, szóval egyszer lehetne nálunk is topiktali. (Nekem úgy tetszik ez a szó. :) A hangzása, vagy ritmusa, vagy nem is tudom.) Van itt egy nagy zöld kert, közös terület, és jó kis játszóterek, parkok a közelben.
Mit szóltok? persze csak ha vége van ennek az influenzás, megbetegedős időszaknak és melegen süt a nap.

Katák, a maltofer cseppekről mi a véleményetek, ha nincs vadhiány, csak fehér Kíra bőre?

Kép
tamaraildi
 
 


bocsánat, vashiány.

Kép
tamaraildi
 
 


Ildi ha jobb idő lesz talizhatunk akár minitaliba is tőletek nincs olyan messze a gesztenyéspark mi oda szoktunk járni játszóra és sétálni! mit szólsz?
Egyébként a móricz környékét ismerem, nagymamámék ott laktak és nyaranként nagyon sokat voltunk náluk!
bencuri
 
 


Sziasztok!

Előbújtam a hétvégi pörgésből...................

Nem olvastam vissza, csak annyit láttam, hogy megkaptuk a horoszkópunkat!

Köszönöm Véda!

Ez az otthon-dolog nálunk már most is látszik... :wink:

Mutatok néhány képet, és ha engedi, akkor visszaolvasok...

Kép Kép Kép

Közben azért kérdeznék valamit, mert valami nem stimmel velem, és kezd aggasztani a dolog...

Hetek óta minden reggel úgy ébredek, hogy szorít a mellkasom. Viszont kizárólag csak reggel, napközben nem jellemző. Estére kicsit fáj a hátam, de ez lehet Emma súlyától is. Viszont ma reggel már komoly halálfélelmem volt a szorítás miatt.
Az ággyal semmi gond, korábban is ezen aludtunk, és azóta sem változott semmi.. :?
Vendég
 


Sziasztok!

Nagyjából visszaolvastam,de most nincs időm részletesen,viszont két dolgot szeretnék:

Ildi! Kérdezted a Maltofer cseppet!
Áronnak vérvétel nélkül írták fel először,mert nagyon fehér a bőre!
Szedte 2 hónapig,aztán jobb lett a színe és jól is evett.
Majd miután rengeteget aludt és nem akart enni megint felirattam neki és ekkor már vérvételre is mentünk!
Persze a vasat nem tudták megnézni mert bealvadt a cső,de a vérképe kicsit alacsony,így még szedi 1 hónapig és aztán leállunk.
Nagyon kis hófehérke,de azt mondta a dr.,hogy akinek ilyen piros a szája az nem lehet vashiányos!
Mindenesetre azóta sokkal jobban eszik!
Nektek most írták fel először?
Kíra már szedi?
Vérvétel mit mutatott?

Marcsi! Ez nagyon ijeszgő tud lenni!
Ha halálfélelmed van azért egy dr jó lenne ha látna!
Én "csak" ápoló voltam,vagyok,de ha az osztályon valakinek szorított a mellkasa,azonnal ekg és szívenzimek (vérvétel volt).
De ekg minimum!
Szóval lehet,hogy semmi,de ha úgy érzed tényleg gáz menj orvoshoz!
Sajna csak te érzed!
Néha nekem is szokott lenni,de szerintem nekem pszichésen!
Más tüneted nincs?

Kép


Kép
ibm
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?