Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

csak gyorsan jövök!

Orsikám: nagyon nagyon boldog születésnapot kívánunk neked!! Remélem azért apa sietett haza...

Evelin: ez az Eliot!! nagyon büszke vagyok rá én is!! igazi kis hőscincér!!!

minden beteg babónak jobbulást! én mindjárt elalszom itt a gép előtt... az éjjelünk elég szar volt.. 15percenként üvöltve kelt fel- vmilye nagyon fájt és nem nagyon nyugodott meg. Reggelre elindult a takony (bocsi) és 2percenkélnt dugig van az orra- még ma is volt kicsi láz. Remélem holnapra már jobban leszünk. A kezem leszakadt a 9 kilójátók, majdnem egész nap kézben volt.

Holnap olvasok majd rendesen ígérem!!
szép álmokat mindenkinek!!!

Kép
mancsi76
 
 


Ildi ( és ez mindenkinek szól) !

Most előjön belőlem a kollégavédő orvos! :oops:

Szóval Kíra több napja rosszul van, nem javul, köhög, alig eszik, láza volt. Kimegy az orvos és megvizsgálja és úgy látja, hogy kell neki antibiotikum. Nem tudom mit látott Kírán, mit hallott...
De úgy látta, hogy nem javul, szüksége van rá...

Szóval ha bízol benne, kihívod, miért kérdőjelezed meg döntését???
Tudom hogy fáradt vagy meg minden, de ezt most akkor is leírom.

Az mind igaz, hogy ritka a tüszős mandulagyulladás 3 év alatt, de előfordul. És én nem írok csak szükség esetén antribiotikumot,de INKÁBB FELESLEGESEN SZEDJÜNK ANTIBIOTIKUMOT, MINT SZÜKSÉGES ESETBEN NEM.

Különben miért utálod az antibiotikumot?

( És vannak hülye, buta, rosszul döntő, állandóan antibiotikumot író orvosok és ezekkel én sem értek egyet...de minden esetet egyedien kell vizsgálni)

Bocs, csajok kidühöngtem magam, megyek aludni! :)

Jó éjt mindenkinek!
( És bocs Ildi!)

Kép
andkata
 
 


Tamaraildi, szerintem ne izgulj az antibiotikum miatt. Nekünk két kúrát kellett egymás után végignyomni a műtét után. Nekem nem is volt kérdés, hogy csináljam-e, mert tudtam, hogy az ő érdeke.

KépKép
muffin
 
 

 
 

most látom, hogy Kata reagált. :)

KépKép
muffin
 
 


Ildi, Zsoltinak is volt már sajnos tüszős mandula gyulladása! :cry:

Kép
Kép
patr
 
 


Ildi, szintén 6 hós unokahúgomnak is tüszős mandulagyulladása van, ő is antibigyót kap... tudom, csak Kíráért aggódsz, de biztosan segíteni fog neki.
A fiam négy évig szedte... (jó, önkényes szüneteket tartottam azért benne, de arról szólt az egész, hogy inkább a gyógyszer, mint egy húgyúti fertőzés és vesemedence-gyulladás)

Orsi, csini vagy!

Evelyn, ezek csodás hírek, gratulálok!!!
Ideggyógyász elszólása :D

Henkám, még nem bírtalak meghallgatni - valami program-izé van, majd Apa megvarázsolja a gépen.

Sarka Kata az I-esen fog szülni?
Andi, megnézem, hogy különítik azt el neki... amikor egy folyosón van ambulancia, mellette rögtön a szülőszoba műtővel és utánuk a gyermekágyas osztály... köztes helyeken pedig a látogatók (bár azok most épp nem...) :x
Vikid cuki!!!

Jaj, lányok, a mozgással ne foglalkozzatok!!!
Már sokszor írtam, hogy Oti 8-9 hósan kezdett kúszni, és 11 hósan állt négykézlábra! Viszont verbálisan meg lazán verte a korosztályát! Minden gyerek másra gyúr rá először :)

Lakásszentelés szép dolog - rendes dolog, hogy hozzátok maguktól mennek. Nálunk hívni kell a papot.

Marhára próbálok pozitívan gondolkodni, de hajnalban kicsit pöröltem már a Főnökkel, hogy másfél beteg gyerekkel vagyok itthon, enni-aludni csak hébe-hóba tudok, és ezt ráadásul betegen... aztán eszembe jutott, hogy lehet, hogy ezzel valami sokkal rosszabbtól kímél meg minket. De akkor is iszonyatosan fáradt és elcsigázott vagyok... és még most is, ilyenkor is társasozni kell a gyerekemmel... megyek is.

Jó éjt!

Kép
Kép
bondi
 
 


Jaj, Csillus! Nagyon sajnálom h ennyire kivagy! :cry: Beszélek mindjárt a Főnökkel az érdekedben, ez már nem állapot! Remélem hallgat rám, majd nagyon szépen kérem! :wink:
Nagy-nagy ölelés neked drága!


Tamaraildi
Nóri is kapott már antibigyót, én is azt mondom, ha az orvos úgy látja, be kell szedni! Mi Sumetrolim szirupot kaptunk, ne tudd meg milyen guszti volt! :x Ne stresszelj, a gyógyszertől hamar rendbe jön Kíra és csak rossz álom marad az egész! Egyél-igyál és szoptass nagyon sokat és rendbe jön a tejcsi is! Mi veled vagyunk, kitartás!
Apával min cívódtok? Lehetne most kicsit megértőbb, nem? :?




Hogy Sarka Katát hogyan fogják elkülöníteni? Uggggyan már lányok! Ne legyünk naívak! Már biztos épül neki a külön épületszárny! :twisted:

Na jóccakát!
Vendég
 


Sziasztok!Jó reggelt
Még csak ezt az oldalt olvastam el,de ki az a Sarka Kata??

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Antibigyót senki nem ad szívesen,de szükséges hogy jobban legyen Kíra-gondolom,és már ha az orvosokban se bízunk,akkor kiben?
Tény hogy tényleg vannak olyan dokik,akikről jobb nem beszélni,de add csak be neki az antibigyót! :wink: :)

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Én meg nem értem Dominak ma reggel miért nem volt pisi a pelusban?? :shock: :shock: Pedig négyszer minimum szopizott éjszaka! :roll:


Eliot fejlődésének nagyon örülök!! :D

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Jó Reggelt!

Kike! Sarka Kata a Hajdú Péter felesége!

Muffin! Örülök a jó híreknek. Eliot nagyon ügyes! Örülök, hogy tetszik a ház amit Kikééknek találtam!

Tamaraildi! Kírának jobbulást! Szerintem is add be neki a gyógyszert!

Andkata! Szerintem ma újra leviszem Szabit mert tegnap már 38,5 volt a láza és fosok, hogy nehogy más baja legyen.

Amúgy szerintem a Sarka Katánál ha beindul a szülés kiürítik a kórházat is! :wink:

A babák nagyon édesek!

Szabi tegnap nagyon nyűgös volt. Sajnos a második fog nagyon megkínozza szegényemet!

Mamik! Amelyik babának van foga annak alul v. felül jött ki mert Nekünk felül és azt mondta erre a doki, hogy jó össze vissza nő a foga!
Vendég
 


Babuli:Nekem is tetszik ám a ház,ha még nem írtam volna,sőt,megmutiztam Apának,és neki is tetszett! :D
Köszi! :D

Szabinak jobbulást!
Szerintem is jobb ha leviszed a dokihoz!
Reméljük semmi komoly!

Amúgy meg,szerintem mindegy hol jön először a foga,előbb-utóbb úgyis mindenhol kibújik :wink:

én meg nem értem miért nyűgös Domi,pedig nincs még hőemelkedése sem! :roll:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Kike! Örülök, hogy tetszik a ház! Szerintem pont jó lenne Nektek!

A dokival csak az a baj, hogy már tegnap is voltunk lennt és mondta, hogy biztos a fogától van de mi van akkor ha mégsem! Csak azért félek ennyire mert jön a hétvége és nem akarom az ügyeletre vinni.
Ahogy Akata írta kórházfóbiám van!

Dominak puszi, hogy ne legyen nyügi!
Vendég
 


Holnap valószínűleg nem leszek nagyon,mert megyek Vercsivel,meg Domival az Ady iskolába,nyílt napra,Kristit itthon hagyom a Mamával,Apa meg holnap is dolgozik,így Anyukám jön el velünk :D

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Jó lesz látni a régi sulimat! :D

Igazad van,ne várd meg a hétvégét,mert akkor meg ügyelet lehet belőle,ennyire nem hiszem hogy a foga miatt lenne láza-bár gondolom ritkán előfordul,de ez akkor sem jó. :? Ne hagyd magad Anyuci!!

Puszit azt hiszem át is adhatom,mert nem akar aludni,néha elhallgat,de aztán újrakezdi,nem tudom mi baja :?

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Jó reggelt!

Dóri!

Isten éltessen!

Kép

Dórikának Boldog első névnapot!

Kép
20150601134430
 
 


Jó Reggelt!

Dórikának és Dórinak Boldog névnapot!


Babu!
Emmának is összevissza jön a foga..
Először alul kijött akettő középső, majd a fennti második, és most a párja.
Nyüglődünk ezzel most nagyon.

Sokat sír szegénykém, pedig sosem szokott.

Néha még ránézni sem szabad az én jókedvű kislányomra....

A Sarka Kata terhes??? :shock: :shock: :shock: (szegény gyerek...)
Vendég
 


Marcsi! A Sarka Kata már mindjárt szül!

Dórikat Isten éltesse!

Kike! Már most is 38 a hője!
Vendég
 


Ildi!
Egyetértek Katával. ;)

Csillám!
Kép
20150601134430
 
 


Engem Sarka Kata hidegen hagy :lol:
20150601134430
 
 


Sziasztok!
Mégis bekukk doki előtt, mert Lizy 7-kor kelt. Előtte fent fél 1-kor és fél 4-kor volt ujra fenn.
Ugy néz ki tönkrement a telefonom. :( Este vettem le a töltőröl, és hajnalban jelzett, hogy lemerült! :? És ez tegnapi nap folyamán már a második lemerülése volt.

Dóráknak Boldog Névnapot!

Nálunk ujra gyönyörűen behavazott!

Majd doki után mindenképp jelentkezek!

d.dodó
 
 


Jó reggelt!

Dórikának és Védának nagyon boldog névnapot!

Babuli nekünk egy fogunk van és az alól.

Dodó nektek megy a drukk a vizsgálathoz....

Viki már tőled akartam kérdezni,hogy te a főzeléket is cumiból adod Lackónak?

Kép
csugi
 
 


Jó reggelt zombitársak, és hétalvók! :lol:

Dórikának és Dórának nagyon boldog névnapot!!

Tita, neked is nagyon boldog névnapot!


Babu, én úgy tudom, hogy azért a fogzás nem okoz 38 fok feletti lázat. Sőt azt olvastam, hogy igazából azért fogják a lázat a fogra, mert a lázas állapottól gyorsabban bújik ki a fog, tehát igazából a láz okozza a fogat. Na ezt jó nyakatekerten írtam le, de nem hiszek benne, hogy valaki a fogától lenne lázas!

Kép
Kép
patr
 
 


Jó reggelt!
Éjszaka rámjött valami köhögés, amitől a gyerek felébredt. Egy ideig hagytuk hogy fészkelődjön, de aztán magunk közé vettem. annyira cuki volt. Az apja úgy feküdt, hogy az arca nem felé nézett. Erre elkezdte piszkálni. A karját matatta egy csomó ideig és nézte a hatást. Abban a félhomályban. Azt hittem megzabálom. Aztán végre elaludt és valamikor hajnalban felébredtem és csak azt láttam, hogy úgy oda van bújva az apjához, hogy teljesen rápasszírozta a falra. :) Nagyon cukik voltak. :)
Én meg úgy tudom Katától, hogy a fogzás annyira megkínozza őket, hogy legyengíti az immunrendszert, és azért van a hőemelkedés meg a takony is. Ugye jól emlékszem, Katám? Nem akarok baromságot írni... :)

KépKép
muffin
 
 


Evelin, igazad van, a hőemelkedés az oké! De 38 feletti láz, nem hiszem!

Kép
Kép
patr
 
 


Az én gyerekem meg tud szépen is ülni ha akar, persze ez nem jellemző... :) (csak egy jól elkapott pillanat. :)
Kép

KépKép
muffin
 
 


Ja, Patri, nem is igazán amiatt írtam amit te írtál, hanem csak én így tudom a fogzással kapcsolatos dolgokat. De szerintem is a láz (főleg hogy levonással is 38,5) kicsit soknak tűnik hogy fog legyen... De persze lehet, hogy babája válogatja. Erről jutott eszembe, hogy nekem volt egy osztálytársam, akinek az állandó hője 37,5 volt. És folyamatosan melege volt, mindig egy szál pólóban mászkált, még télen is. És hozzá olyan csontkollekció volt, hogy midnenki azt hitte, hogy mindjárt megfagy mert nincs ami fűtse, de volt. :) Na jó, ez nem ide tartozik, csak eszembe jutott. :)

KépKép
muffin
 
 


Jó reggelt!

Kis szépséges Dórikának és hatalmasszívű Védának boldog névnapot!!!

Eliot nagyon cuki! Ügyesen ül, komoly nagyfiú! :P
Vendég
 


Kis Emmának kitartás a fogakhoz és Bondi, neked is kitartás!!!

Mi 3 ébredéssel vettük az éjszakát :P

Apa végül 8-kor jött és hozott egy könyvet ajándékba!!!!
Igaz, sztem csak gyorsan megvette az egyetemi könyvesboltban, de azért mégiscsak igyekezett.
Ráadásul azért olyat vett, amit kinéztem már magamnak.

Kb. 600 oldal, biztos így akarja megoldani a nyugodt estéit :P
Amúgy Nabokov (ő írta a Lolitát is, biztos ismeritek) Ada c. regénye.

Most "kiglancolom" (by Viki) Emmust, még jövök.

Babu!
Én levinném. Sztem 38,5 magas a fogzáshoz. Jobbulást a kis vörös manónak!

És Bugrinak is és Mütyi apukájának is!!
Vendég
 


8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.11 18:21-kor.
Vendég
 


8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.11 18:22-kor.
Vendég
 


8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.11 18:25-kor.
Vendég
 


Voltunk a dokinál! Érdekes módon most már ronda piros a torka. Szerintem már szerdán is piros volt! Írt fel antibigyót de azt mondta, hogy még ne váltsam ki mert van egy olyan vírus ami 3 napos lázzal jár utána elmúlik és pöttyös lesz a gyerek. Ha holnap nem lesz láza akkor nem kell szednie ha lázas lesz akkor kell szednie. Kedden kell vissza vinnem!
Vendég
 


Babu!
Reméljük, hogy csak egy rövid vírus!

Vkata!
Köszi :oops:

Fotók nincsenek a névnapozásról?
Vendég
 


Jó reggelt!

Dórikának és Véda Dórinak boldog névnapot!

Orsi utólag boldog szülinapot és boldogot mindenkinek akiről esetleg lemaradtam.

Orvos! Hát én amondó vagyok, hogy amit az orvos felír én azt minden gondolkodás nélkül beadom neki! Én választottam az orvosunkat és megbízom benne. Aki nem bízik, vagy nem elégedett a dokijával, megéri váltani. Az orvos tudja, hogy mit miért ír és én abszolút nem értek hozzá, max egy gyereknyi(Roli) időm volt, hogy megfigyeljem, de ezzel még a mélységeit abszolút nem tudom. Addig jutottam el Roli kapcsán, hogy ha látom, hogy taknyos, esetleg köhécsel, de nincs láza és semmi egyéb, akkor nem rohanok rögtön az orvoshoz, hanem kap itthon valamit(semmi komolyat max C vitamint és Fenistilt) és ha nem javul elviszem.

Szóval szerintem bízzatok a választott dokitokban és tegyétek amit mond, esetleg ha kétségeitek vannak, beszéljétek meg vele(ezt nem mindenki értékeli).

Csak ezt az oldalt olvastam még vissza.

Nagyon ari Eliot! Biztos megint ügyi volt valamivel, ahogy látom, majd visszakeresem.

Felmerült az a lehetőség, hogy szeptembertől menjek vissza dolgozni. Felhívtam a sulit és azt mondták minél hamarabb döntsem el, vagyis a hétvégén és hétfőn menjek be, mert egyébként is alá kéne írni az adózós papírokat! Úgyhogy most ezen agyalok. Természetesen a pénz miatt merült fel a dolog. Anyu elvállalná Jázmint, Roli pedig már ovis lenne.
Olyan kettős érzés van bennem ezzel kapcsolatban. Egyrészt sajnálom itt hagyni a kislányomat, hiszen a kisfiammal meg három évig itthon voltam és úgy érzem igazságtalan. Meg kimaradok csomó mindenből, főleg a beszéd fejlődésből. Másrészt viszont vágyom is vissza, a társaságra, a változatosságra és hogy ne az legyen a nap fénypontja, hogy elmegyek a boltba. Na meg ugye a pénz kéne!
Egyébként alapjában véve nem lennék túl sokat távol, mert max 2-re végeznék, kivétel a kivétel. Vagy ha napközit kapnék, akkor megint más lenne a helyzet.
Szóval engem most ez foglalkoztat.

Na megyek intézem a lurkókat, mert közben Roli is felébredt.

Kép
szly27
 
 


Szly! Ez bizony nehéz döntés lesz Nektek! Gondolom ha vissza mész az csak azért lesz mert sajnos a Gyed nagyon kevés. Szerencs, hogy Anyukád eltudja vállalni Jázmint!
Vendég
 


8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.11 18:26-kor.
Vendég
 


jó reggelt!

dóráknak nagyon boldogságos szép napot kívánok!!


muffin!
nagyon jó a kép!

emmának sok sikert a fogacskához!

orsóanya!
látod apátok mégis csak gondolt rád, hiába ment haza később.

babu!
remélem hamar rendbe jöttök! +++

szly!
én nem akarok beleszólni mert ezt neked/nektek kell eldönteni. de azért azt vedd figyelembe, hogy ha visszamész, akkor azért nem minden ugy lesz ám ahogy igérgetik... helyettesíts már, ugorj már be, maradj már, de ezt most muszáj lenne elvállalni stbstbstb...
persze tudom a mai gazdasági helyzetben meg...
aztán meg ha délelőtt vagy az még macerásabb, de maradj már itt kicsit tovább, segíts már, stbstb...
tudod remélem mire gondolok... ;)

de mondom! én nem szólhatok bele, és nem is akarok. csak az én véleményem... én maradnék otthon. tudom nehéz döntés, és ha később meggondolod magad nem mehetesz, de fordítva is!! ha elvállalod és mégse jó, nagyon nehéz visszacsinálni. nah nem azért mert törvényileg nem teheted meg, hanem emberileg nem![/img]

Kép

Kép
timi1982
 
 


Kata!
Barnus milyen fess fiatalember lett! Édesek Dórikával.

Szilvi!
Nehéz döntés, de ne érezd sz@rul magad ha elvállalod a munkát. Rolival azért voltál végig otthon, mert ott volt Jázmin.
Gondolom az órarended készítésénél rugalmasak lesznek a kollégáid!

Az h anyukád vigyáz Jázmin nagyon szuper, jobb, mint a bölcsi.
20150601134430
 
 


Babu! Hát nem is a GYED-el van a gond leginkább, jó kevesebb, mint a Tergyás volt, hanem inkább a hitelünkkel. Ha az nem ment volna feljebb, minden ok lenne. De így! Meg próbálom kihasználni, hogy még jár munka mellett a GYES és ki tudja mikor vonja meg ezt is GY. Ha szerencsém van, két évig a fizetésemre még megkapom azt a huszon valahány ezret és az sokat jelent. Pláne ha a családit megadóztatja, akkor végképp végünk ha itthon maradok.

Kép
szly27
 
 


Hát, Sly, ez nehéz kérdés.
De azért anyukád az mégis más mint a bölcsőde, rá nyugodtabban bízhatod.
Sok sikert a döntéshez.

Erről jut ezsembe:

Kubu!
A kérdésem tehát: ha én a 3. évben (amikor már csak gyes jár, de amellett már dolgozni is lehet, ha jól tudom) visszamegyek tanítani, de csak félállásban (ez heti 3 napot jelentene kb.), akkor a köv. babára a gyedem (ha mondjuk abban az évben vagy a következőben jön a tesó) ez alapján lesz kiszámítva? tehát a félállás alapján?
(mert akkor nem éri meg nagyon)
remélem érthető voltam.

nem tudom ezt hogy oldjam meg. vagy nagyon gyorsan jönni kell egy tesónak vagy 2-3 évre vissza kell mennem, bár én 7 hós terhesen nem szeretnék újra tanítani.
na én meg ezen agyalok.
Bocsi, ha unalmas voltam.

Megyek is az én kis göndör, kópéfejű, kiskommandósomhoz. :P
Vendég
 


Vkata! Nagyon édik a gyerekek és Barnusnak milyen erős férfias karakterű pofija van!

Kép
szly27
 
 


Szly:szerintem,de csak szerintem,persze te majd átgondolod,de,szerintem :lol: :lol: szóval használd ki hogy visszamehetsz dolgozni,mert ilyen helyzetben,mikor inkább küldenek el embereket,örülj neki hogy visszamehetsz.Tudom,és átérzem,hogy nehéz dönteni,hiszen az ember ha tehetné kétfelé szakadna.Remélem jól tudsz dönteni!!

Tegnap,mikor Anyukámmal beszéltem,mondta hogy már az is felmerült hogy elküldenek Óvónőket-és ugye ő az...szóval szerintem ha már idáig fajult a helyzet,az elég gáz!!


Babu:tudtam hogy jól döntesz hogy nem hagyod annyiban!!
Gyógypuszi a picurnak!!

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Timi! Hát ez abban az esetben lenne igaz, ha mondjuk napközit kapnék. Akkor tuti kéne helyettesítenem, ami tényleg nem lenne jó, mert egész nap ott lennék. Ha viszont osztályt kapok, akor engem nem tudnak mozgatni, mert reggeltől az órák végéig kötve vagyok, nincs lyukas órám. Helyettesíteni inkább a felsőben szoktak, oda meg én nem mehetek. Meg nem is tudnék, mert akkor az osztályommal nem lennének.

A bölcsibe tuti nem adnék be egy egy éves gyereket, de így tényleg más a dolog.

Orsi! Magamra ismerek benned. Vagyis azt csinálod, mint annak idején én amikor terveztük a kistesót. Sajnos nálunk is a fő szempont a "hogy éri meg jobban" volt. Tudom valakik számára ez csúnya és számító dolog, de sajnos muszáj racionálisan végiggondolni. Szerintem esélyes az amit mondtál, de majd valaki hozzáértőbb megmondja.

Viki! Nagy rugalmasságra nem számíthatnék, de azért ez nem egy kötött 8 órás munka.

Kép
szly27
 
 


Nagyon jók a képek!

Na igen,és Szly:ugye mivel Roli megy az oviba,így tapasztalatból mondom hogy valószínűleg nagyon sokat lesz beteg-de persze remélem nem!Csak nálunk mindkettővel így volt!

mennem kell valami hamit gyártani,amíg Domci alszik!!

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Bondi! Látom tombol a bárányhimlő! Jobbulást kívánok! Nati is himlős, vagy csak Oti?

Kép
szly27
 
 


Szly, ha határozatlan idejű vagy, akkor akármikor mész vissza, vissza kell venniük. Úgyhogy gondolom igazából a pénz a dilemma. Ezt meg tudom érteni. Igazából szerintem csak azt kell eldöntened, hogy nem fogod-e egész életedben bánni, hogy kihagytad még azt az egy évet Jázminnal. Persze, ha délelőttös vagy, akkor hamar végzel, tehát ebben is van valami, de Timinek is igaza van, hogy értekezlet, hogy helyettesíts stb. Viszont ha napközi, én azt tuti nem vállalnám... Legalábbis nálunk a napközisnek már 11 körül benn kellett lennie, és ha ő volt ügyeletes, akkor fél hatig, hatig benn ült, akár egy gyerekkel. Szerintem az sokkal kiszámíthatatlanabb meg az egész napod fel van szabdalva. Mindenesetre nagyon kíváncsiak vagyunk hogy döntesz!!! :)
(én ezt nem is tudtam, hogy a gyes akkor is jár, ha visszamész dolgozni... ezek szerint ha én visszamegyek Eliot után, akkor 10 éves koráig kapom utána a gyest a fizetésemre? (én annyit lehetnék vele itthon)

KépKép
muffin
 
 


Kike! Igen, ennek nagy a valószínűsége. Nem nagyon maradhatnék vele otthon, de anyu és anyósom vállalnák.

Egyébként azt hittem, hogy van néhány hónapom gondolkodni, de nincs. Csak a hétvége. De ez van.

Kép
szly27
 
 


Véda Dóri, Dodó Dóri és pici Dórikánknak nagyon boldog névnapot kívánunk!!!

[quote]T írta:ita, neked is nagyon boldog névnapot!


Pati: nagyon szépen köszönöm!!! Nagyon jól esett!!! Kép
Jó a memóriád!!!

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


most látom hogy írtál már ezzel kapcsolatban. :) (nálunk az alsós is helyettesített, pl. ha nem volt a napközis párja, akkor délutánra is ő maradt...

KépKép
muffin
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?