Új privát üzeneted érkezett!

Evelyn!

Úgy örülök a jó hírnek!!!
Ezek szerint idáig nincs is lemaradás (max, hogy a fejecskéjét még nem tartja tökéletesen).

Hát igen, Sarka K.-val kapcsolatban igazad lesz! :wink:

Megint itt lógok :( Apával beszéltem és majd csak 7-re ér haza, mert még be kellett ülni kajálni is a tanszéki munkatársakkal.
Ami oké, de ma van a szülinapom és oylan unalmas, folyton egyedül ülök itthon.
és oké, hogy nem lesz meglepi, de legalább igyekezhetne.

mindegy. nem a világ!
Lehiggadok míg hazaér, végülis nincs vele nagyobb baj, csak ilyenkor kicsit "elefánt a porcelánboltban" érzelmileg. :(

Viszont, csajok, itt a tavasz!

Ma már éreztem az illatát!!!!
Vendég
 


Evelyn! Örülök, hogy a neurológus ilyen jó hírekkel szolgált!

Dodó! Hozzánk is jöhetnél hűtőládát+hűtőszekrényt olvasztani! Ja és persze süti is jöhetne!

Én iszonyú lusta lettem! Nem találom igazából a helyem... Annyi mindent kéne csinálni, de vhogy semmi sem megy :(
Vendég
 


Kubu, nekem is vannak ilyen napjaim... Főleg, amikor egész nap nem kell menni sehova, vagy nincs konkrét dolgom, akkor tuti elpunnyadok, és az itthoni dolgokkal sem haladok. bezzeg ha tudom, hogy nemsokára indulnom kell, vagy jönnek, akkor egy csomószor úgy érzem, hogy még egy csomó mindent szívesen megcsinálnék... De ez van. :)
Felkészültem az óráimra is, gyerek még mindig alszik. :) Már csak a cumisüvegét kell majd elmosni mielőtt ideér az első tanítvány, mert egy evés bele fog esni az órákba és apája még nem lesz itthon, csak későn jön... :(

KépKép
muffin
 
 

 
 

Muffin!
Nagyon buszkek vagyunk kicsi Eliotra :wink:
Latod,de ezt megmontuk...
Mellesleg a szambol vetted ki a szot(kulonszoba),maganklinikre is csak azert nem mentek gondolom mert ezek az orvosok megbizhatobbak,de attol se felek h a latgatasi tilalom vonatkozna az o apas szulesukre is :twisted:

Dodo!
koszi a hianyolast :D
rolunk:kezben vagyunk,sose alszunk,ha leraknak visitunk...
Vendég
 


mi van a fürdővel, Evelin?

Kép
andkata
 
 


Ne is mond ezt a tavasz dolgot Orsi! Anyósom azt mondta, hogy a jövő héttől jön ismét a hideg!

Az imádott tavaszi virághagymáim pedig már mind kinn vannak! :(
Viszont hóvirággal teli van a sziklakert! :D

Megértem, ha szomorú vagy kicsit, azért Apa igyekezhetne! De hátha mégis lesz meglepi! Én imádom a meglepiket, bár ezzel tudom hogy mindig nagy fejtörést okozok a férjemnek, de hát...

Ha nem lesz meglepi akkor se búsulj a lényeg, hogy szeressenek minket!
Meghát nagy lehet a nyomás az apukákon, legalábbis az én férjemen nagy, gazdasági válság, munkehelyi gondok, számlák, hitel... még leírni is rossz.
Vendég
 


Kata, igen, rendes volt. Azt leszámítva, hogy fél 12-kor már ott voltunk, és azt nem is számolom, hogy délig vártunk, mert akkorra volt időpontunk. De hogy csak 1-kor jutottunk be, az már kicsit bosszantott. Főleg azért, mert fullon tele volt a váró, és pl. aki közvetlen mellettünk volt, totál beteg volt (csak későn vettem észre), meg egy csomóan mások is tüsszögtek meg köhögtek. Úgyhogy csak nagyon remélem, hogy nem kapott el semmit Eliot. Bár igyekeztem egy kicsit félrevonulni amennyire tudtam, de elszomorító, hogy ez a helyzet az egészségügyben... Tudom, hogy nem a doki hibája, hogy ötezer helyen kellene egyszerre lennie, és egy csomó dolga van, de akkor adjon időpontot egyre... Na mindegy. Valószínű ha nem épp influenza szezon lenne nem is izgatott volna annyira, így meg reménykedem... És köszi csajok, hogy velem örültök. :) (Nem mondott semmi ilyet, hogy le lenne maradva. Csak annyit mondott, hogy most tényleg menjünk rá a kúszás dologra. De szerintem meglesz neki mire legközelebb megyünk, mert már nagyon próbálkozik. Remélem, hogy legközelebb sem kell csalódást okoznunk. Annak viszont nagyon örültem, hogy Eliot megmutatta mindenfelé a forgást (eddig még senkinek sem) meg játszott mindennel, elvette az ő játékukat is, meg össze-vissza nézelődött, beszélgetett. :) Úgyhogy jó formáját hozta. Büszke vagyok rá na. :) Nem győzöm elégszer mondani. :) Most meg eldugultam szerintem, már csak öt percem van, addig még elmosom a cumikat. :)

KépKép
muffin
 
 


Kubu!

CSak neked, de most már neked is kell küldeni.
(itt már Emma a pocakban)

Kép

na megyek, mert ÜVÖLT!!!
Vendég
 


ja, még egy vicces dolog. szemészeti leleten:
K.:sz.e.
Szerintetek mit jelent? :)
Én már rájöttem. Kontroll szükség esetén, de mindenesetre vicces.

KépKép
muffin
 
 


Kata, fürdőt még nem lehet befejezni, mert nem jött a biztosítós. amin kicsit ki is vagyok akadva, mert azt ígérték, hogy öt munkanap és az holnap lejár. és nem hiszem, hogy holnap hív és már jön is... mindenesetre nagy bosszúság az egész, de befogom ezzel kapcsolatban, mert sehol nem vagyok Kike bajához képest!!!

KépKép
muffin
 
 


Mar egyszer kerdeztem: kell vkinek vmi az uj dm kuponfuzetbol?
meg van 2 400ft-os pampers kuponom is oda.
Vendég
 


Muffin, a fiacskád ügyesebb mint az enyém! Úgyhogy tessék csak sokat büszkélkedni!

Orsi köszi a képet! :D Szerintem nagyon csini vagy! Komolyan!

Én már nem teszek fel képet magamról, ha nem haragszol, az már megvolt...
Legfeljebb ha nem láttad pü-ben küldök egyet!
Vagy? Nem kirándultok vmikor felénk?
Vendég
 


cumik elmosva, Eliot most ébred, tanítvány meg még sehol. pedig mondtam neki, hogy pöccre jönnek utána... nem tudok neki hosszabb órát tartani a késés miatt, mert amúgy szoktam...

KépKép
muffin
 
 


Kubu, azért ezt nem mondanám. :) Az üléstől még baromi messze vagyunk, és a kúszás sem holnap fog menni szerintem, na meg a te fiad még majdnem két héttel fiatalabb is. :) Viszont az tény, hogy Eliot az összes baja ellenére tart itt. :) Szeretem ezt a tökfejet. :) (anyja lánya, folyamatosan bizonyítani akar... :)

KépKép
muffin
 
 


úúútáláááom ezt... Eliot mégis visszaaludt, de tutira akkor fog felébredni, amikor ideér a csaj, és akkor vele is kell egy kicsit foglalkozni amíg felveszem... majd tartok neki vagy 30 percet... na mindegy. jól elfüstölgök itt magamban. :)
Mav. nekem nem kell, mert nekem is vannak kuponok. Amúgy azt hiszem Veráék használnak Pamperst, lehet, hogy neki az kell. :)
Ja és Viki, nekem is nagyon tetszett Lackó fickóról az a tegnapi kép. Férjem is megjegyezte hogy mennyire állat a sérója. :)

KépKép
muffin
 
 


Viki!
[quote]V írta:ikikém hát Szonc nem panaszkodhat Very Happy Very Happy
Lackóért még mindig odavagyok, nagyon jó kissrác!


Kép

Orsi!
Egy kis mákos gubát kérek fénypostán ;)

Cicire gyógysimi. Apától, nem tőlem

Nagyon csini voltál! Most is az vagy!

AKatus!
Köszi, jobban alszik. Most is nyomja apával.

Adélkának üzenem h hamizzon jó sokat! Bár ő nagyon csinos leányzó!

Evelyn!

Fantörpisztikus hírek! Gratulálok neked, Petinek és Cincér Eliotnak!
20150601134430
 
 


Evelyn!
Köszi a hajdicséretet. Igen, megtollasodott a drágám. Ma visszanéztem a régebbi képeit, ott még olyan kis gyér frizkója volt.
20150601134430
 
 


Szolgálati közlemény

http://baba-mama.cora.hu/
20150601134430
 
 


Halihó!
Hát, a visszaolvasás megint csak nagyon felületesen volt meg...


Márti
Úgy látom már más is ajánlott fel utazóágyat nektek, de én is szívesen kölcsönzök nektek ha kell.

Mav
Én elfogadom a pempers kuponokat, ha nektek nem kell, mi most azt nyomjuk. De kifizetem a postát...

Evelyn
Mi is büszkék vagyunk Eliotra! :D :wink:

Védadóri
Anyósnak jó nagy virtuális seggberúgás!!! :twisted:



Mi megvagyunk, Nórinak még mindig megy a hasa :( én meg hullafaáradt vagyok.
Most megyek sült túrógombit csinálni (pihenés gyanánt :twisted: ). Muszáj kipróbálnom mert annyira dícsérte mindenki :wink:
Vendég
 


Viki! Köszi a tippet! :)

Wera, majd írd meg, hogy hogy sikerült!
Én is el akarom készíteni, eddig én mindig "hagyományos" módon készítettem. Gondolom, Nálatok is nagy kedvenc!

Nórának jobbulást!
Vendég
 


Sziasztok!

Apa elment dolgozni, úgyhogy kicsit vagyok én is.

Voltunk Tamiéknál délelőtt.
Nagyon jól éreztük magunkat, mégegyszer köszönöm, hogy ott lehettünk!
:lol: Emma miután hazaértünk, aludt egy jó nagyot, én meg belevetettem magam a takarításba..... :?
Még nem vagyok kész, csak közben felébred őkirálykisasszonysága.

Hogy Anna milyen ügyes!!! :shock: :shock: :shock: :shock:

Komolyan.... Mászik, feláll, igazi sajtkukac!

A minap kacérkodtam vele, hogy Emma vonalzójáról leveszem a lusti baba jelzőt, de most úgy döntöttem, még marad! Hol van ő Annától...

Evelin!
Gratulálok nektek!
Örülök, hogy csupa jót mondtak Eliotról! (persze ezt mi mind tudtuk is!)

Timi írtam neked!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.02.05 17:14-kor.
Vendég
 


Bugricseknek jobbulást!

Kép

Neked kitartó puszi megy!
20150601134430
 
 


Annyi mindent akartam még.............................

Véda!
Anyós.... elhiszem, hogy bosszant! Nálam is kiverné a biztosítékot, az tuti!!! :twisted:

Nórika drága gyógyulj meg mielőbb!
Wera! Kitartás!
Vendég
 


Hja, és azt is akartam írni, hogy tegnap az Auchanban vettem bébiételt, mindegyik féle le van árazva, de én csak az univert és a kecskemétit tudom, 189 és 179 ft-ért vannak azok, amelyikben husi van.
Szerintem most nagyon megéri, mert a sima desszertet szoktam annyiért venni.
Vendég
 


Marcsi!
Irigy mirigy h találkoztál Tamiékkal.

Sztem Emma nem lusta, csak megfontolt!

Itt falun se Cora, se Auchan :cry:
20150601134430
 
 


Viki, akkor te Nyíregyháza mellett laksz vhol?
Vendég
 


Nelli!
Nekem Nyháza a falu :lol:
20150601134430
 
 


[quote]S írta:ztem Emma nem lusta, csak megfontolt!


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

de még mennyire... :shock:
Vendég
 


Ezt nem hiszitek el!!!

Emma itt játszik mellettem a szőnyegen, és egyszer csak elkezdett sírni...

Hason volt, és annyira megrágcsálta a hurkás kezét, hogy tele van fognyomokkal... NO COMMENT :shock:
Vendég
 


Marcsikám!
Jó munkához idő kell! ;)

Én is takarítottam, porszívóztam, felmostam, fürdőt és wc-t glancoltam. A két Laci addig addig nézte, míg jól elfáradtak és bealudtak. :D
20150601134430
 
 


Hát, tanítvány nem jött. :twisted: És nem is szólt. Már csak azt remélem, hogy nem háromnegyed hatot értett, mert akkor vicces lesz, hogy beállít a másik órám közben...
Gyerekem meg szerintem úszni akar, mert uszodát csinál a habszőnyegén... :) Most töröltem fel egy liter nyálat...
Amúgy én tegnap voltam a corában, és nem voltam elájulva ettől a baba-mama héttől... Alapból drágább minden mint máshol, és talán most az akcióban kerül annyiba... De egy dolgot azért vettem, és szerintem jó áron volt, ezt a habszőnyeget vagy mit. Majd holnap, vagy a hétvégén még veszek egy csomaggal, mert csak egy ezres, és így azért nem olyan nagy (kb. 1m2, egy kicsit nagyobb) bár mint tudjuk Eliot még nem távozik róla. :)
Csajok, akinek volt már könnycsatorna átmosása: nektek is váladékozott még utána is a szeme, vagy már most látszik, hogy ez nem segített neki? annyira remélem, hogy elmúlik... :(

KépKép
muffin
 
 


Viki, a megtollasodtatokról jutott eszembe. Ma az ideggyógyász megismogatja Eliot fejét és mondja, hogy milyen jól meghasasodott. Aztán nevetett egyet és mondta, hogy azt akarta mondani, hogy meghajasodott. :)
apropó fejkörméret-para. Két és fél hónap alatt nőtt két centit, a mellkasa viszont ötöt! :) Pedig nekem dagad a mellem. :) :) :)

KépKép
muffin
 
 


Én nem tudom, Evelin. Nekünk nem volt, de úgy rémlik, mintha valaki azt írta volna, hogy utána váladékozik. :roll:
Vendég
 


Viki, akkor nem tudom mit szólnál ahhoz a helyhez ahol felnőttem!
Na nem azért, mert annyira rossz volt ott felnöni, de biztos, hogy nem egy "Nyíregyháza".

De azért, azt hiszem értelek.
Már nem ott élek a férjemmel, de most meg házifogságban vagyok. :)

Marcsi szerintem az én fiam sokkal lustább, bocsánat: kényelmesebb, mint a Te Emmád! De hát ez van! Mindenesetre megnyugtatásul, nagyon örülnék ha produkálna vmi kúszás félét!

De én mára lassan eldugulok, mindenkinek jó éjszakát kívánunk!
Vendég
 


[quote]M írta:a az ideggyógyász megismogatja Eliot fejét és mondja, hogy milyen jól meghasasodott. Aztán nevetett egyet és mondta, hogy azt akarta mondani, hogy meghajasodott.


Ez nagyon tetszett!

Mennyiket eszik mostanában Eliot?
20150601134430
 
 


Nelli!
Én nem vagyok őshonos nyházi, csak 2001 óta, mióta itt dolgozom, azóta élünk is. Szüleim egy kis poros falucskában laknak, ide 60 km-re.
20150601134430
 
 


Muffin:Annó Domesznek is volt könnycsatorna átmosása és még utána is váladékozott ez norm.

Megyek sétálni,majd utána még bekukk!

ÉHES VAGYOK!!!!!!!! :?

KépKép
henka76
 
 


Sziasztok!
Bekukk....barátnő már itt van! Lizy épp alszik.

Evelyn!
Nagyon jó hírek! Gratula!!! :) Nagyon ügyes Eliot!

marcsi!
Örülök, hogy jól sikerült a találkozó!

d.dodó
 
 


Na sziasztok!

Sarka Katának külön szoba?? Szerintem neki elintézték a külön szülészeti részleget!! :lol: :lol: :lol:

Véda!! Sajnálom, hogy ilyen rosszindulatú az anyósod! De a ferjed egy főnyeremény! Nagyon ügyesen kezeli, hogy 2 tűz között van!!

Kike! Szegény, jól rátok jár a rúd! Kitartás!!

Evelyn! Hát Eliot nem semmi! Mindig tud újat mutatni! Egyemmeg! Én büszke vagyok rá, az tuti!! Olyan jó, nagyon örülök neki!!

Marcsika! Tegnap is taliztál, ma is. Holnap kivel fogsz?? :lol: :lol:
Képeket nem csináltatok?

Henka! De jó, hogy többet jössz hozzánk! Örülök neki!

Wera! Szegénykém, jó fáradt lehetsz! Bugri-Nórika! Gyógyulj meg hamar, ne bántsd anyát!!

Nagyon szépen köszönjük a köszöntéseket!

Orsi! Boldog szülinapot!!

Az én kicsi manóm az életben nem fog elindulni! Itt már egy csomó baba kúszik, feláll, felül. Mütyi nem hajlandó! Hintázik négykézláb, ne csak hátrafelé halad. Az sem tudatos, csak elcsúszik a lába...
Viszont egyedül iszik cumisüvegből! Kikapja a kezemből és már dől is hátra. Csak néha nincs mögötte semmi :shock:
Már figyelek rá és mögé rakok egy párnát, így nem kell félni, hogy hátraesik.

Ma volt nálunk a lelkész, megszentelte a lakást! Mi nem vagyunk hívők, nem járunk templomba, de mikor megkeresztelték Mütyikét, akkor annyi kérése volt, hogy egy évben egyszer had jöjjön el hozzánk. Januárban szokott. Így ma megtette. De egyébként rendes faszi, nem akar rávenni minket semmire, csak jött szentelni és beszélgetni!
Aranyos volt!

Apa nagyon beteg volt 2 napig, kötőhártya-gyulladása van meg a torka fáj meg gyengusz. El is ment betegre. De ma már sokkal jobb. Tegnap ég reggel nem tudta kinyitni a szemét!

Na megyek, mert nemsokára ébred a kicsi babám.

sz.andi
 
 


Na még képet akartam feltenni. Megmutatom hogy iszik A kicsi szerelmem :oops:

Kép Kép

sz.andi
 
 


Viki, Marcsi, Andi
Köszönjük a gyógypuszikat, reméljük gyorsan hatnak majd! :)

Andi, Marcsi
Ne aggódjatok már ennyit a mozgás miatt! Oké hogy látjátok hogy itt milyen zsonglőr ördögfiókák is vannak, de inkább ők kezdik a megszokottnál hamarabb, nincsenek még a többiek sem lemaradva egyáltalán! Tudjátok, ez az aggodalom megintcsak a modern korral jár! :wink:

Evelyn
Ha jól emlékszem 1 hét után kell letisztulnia a szemnek, addig váladékozhat. Tudod, hideg kamillás cuccal törölgetés mehet tovább...

Andi
Szegény Apa! Rohadt sz.r a kötőh.gyuszi, régebben nekem is sokszor volt! Olyan érzés mitha olajat öntenének a szemedbe :evil: Vigyázzatok vele mert nagyon fertőz, bár hülye vagyok, Te ezt biztosan tudod is... 8) :lol: :wink: Jobbulást Apának!
Cuisüvegezés :lol: :lol: Jó lehet! :lol: :lol: Nagyon ügyes!!!!

Nórit ha próbálom c.üvegből itatni, fintorog, kirázza a hideg (de véletlenül sem nyel :twisted: ) megfoja két kézzel, kiveszi a szájából, majd egy ujjal elkezdi piszkálni a szilikon részét :roll: :lol:
Vendég
 


Köszi Wera! Vigyázunk, apa megőrül, hogy nem nyúlhat hozzá Vikihez, és nem puszilgathatja össze!!! Szegéyn, de nemsokára jobban lesz!

A mozgás meg...Már 8 hónapos! És még neeeemm kúúúszik!! Francba. Felállni is csak egyszer, mert ahogy lejjebb raktuk a kiságyat, nem tud a tetejében megkapaszkodni, arra meg csórikám nem jött rá, hogy a rácsban is meg tud kapaszkodni! Na mindegy, majd fog menni az!

Megyek megetetem!

sz.andi
 
 


Kép
Kép
Kép
Kép
Kép


ezeket meg csak ugy :)
Kép
Kép

Kép

Kép
timi1982
 
 


Timi
Bence milyen erős! Nem semmi! Ő is jó korán kezdi! :D Az utsó kép a kedvencem, annyira cukiii! :lol:

Andi
Az én Norbim soha nem mászott, se nem kúszott, hanem egyszer felállt (kb 1 évesen!!) és nem sokkal utána el is indult. És ülni is csak utána tanult meg! Pont tegnap mesélte az anyja. Én is meglepődtem, de látod, ilyen is van! :lol: :wink:



Nóri már 5-től alszik. Megint frankó éjszakám lesz :evil: Remélem ez most legalább betegségkialvós szundi és akkor megbocsátom!!! :lol:
Vendég
 


Andi!
Apának jobbulást!

Mütyi ezt az ivást megtaníthatná Lackónak!

Werus!
Te nem ébreszted fel Bugrit?
20150601134430
 
 


jaj lányok!
még egy ilyen dinka pasija nincs másnak mint nekem!


csinálja a pancsivizet... hőmérőt belemártja. tartja...tartja... kiveszi... még nem jó... visszarakja... tartja...tartja... kiveszi, aha már jó! nálunk mindig jó a víz!

naná mert mindig a csiknál veszi ki... de mi van ha még menne feljebb a hőmérőszál??? de igy nem megy fentebb, mert kiveszi ha eléri a jelzést...

nah jó, már rutinja van és tudja hogy jó érzésre is... de ilyet mondani.... és látnotok kellett volna azt a szakszerű nézést meg megmagyarázást...

Kép

Kép
timi1982
 
 


Bandi!
Anyuéknál is minden évben megszentelik a lakást, pedig anyuék sem járnak már templomba, mióta nagymamám meghalt.
20150601134430
 
 


Wera!

osszesen 5db van 2 400ftos a masik 3 500ftos. mindre igenyt tartasz? ha igen akkor kuld a cimed priviben. :wink:
Vendég
 


Sziasztok!
elnézést, hogy csak így jövök, aztán már megyek is, de nagyon nehéz napokat élünk. Azt hittük már jobban van Kíra, kicsit köhögött, ma viszont egyre jobban, kihívtuk a dokit és azt mondta tüszős mandula gyulladás. Antibiotikum. :( Utálom az antibiotikumot. És azt sem értem, hogy a neten azt írják, 3 éves kor alatt nagyon ritkán fordul elő. Nem tudom mit csináljak. Igaz, sokat köhög Kíra, és ma miután végre volt 1 (!!!!) aránylag jó etetésem megpróbáltuk beadni a stodalt, és kihányta az egészet. Éjszaka álmában próbálom szoptatni, ez az egy ami nem jön ki belőle, de a fáradtságtól és a sok idegességtől alig van tejem. A párommal pedig folyton marakodunk.
De engem most ez sem érdekelne, csak a kislányom gyógyuljon meg, tudjoni, és legyen vége ennek a hányásnak!

Katák, mi a véleményetek erről a tüszős mandula gyulladásról, és antibiotikumról? Augmentin. :(

Kép
tamaraildi
 
 


nah ideértem ujra.

elkezdtem visszaolvasni :D nem tudom mikor érek a végére. de igyekszem :)

látom még mindig sokan betegeskednek! jobbulást nekik!

julcsinak kitartást!!! már nem sok van a célig :D :D


kike! +++ reméljük hogy ezek után jobb és szebb napok várnak rátok, és rendbe jön minden.

láttam babaképeket is! csodaszépek. nem emelek ki senkit, mert még nem jutottam az olvasás végére és nem akarom őket kihagyni, ha még lesznek fotók!

megyek visszaolvasok tovább :)

Kép

Kép
timi1982
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?