Új privát üzeneted érkezett!

Kriszti!
Kellemes költözködést.

Márti!

Nekünk van utazóágyunk, de le kell ide falura jönni érte. :lol:
20150601134430
 
 


Persze,megpróbálunk kérni,csak azt sem itt hanem Győrben vagy hol döntik el hogy adnak-e,és oda is kérvényt kell írni,és faxolni,és ha nem adnak????Akkor mi van??????Ha a visszakapcsolást befizetem,akkor az 50 ezret nem tudom...ááááá,elegem van,de nagyon!!Ennyit senki nem tud segíteni,Anyu sem!
Én ezt nem értem,hogy lehet ilyen a világ! :cry:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Hát, sztornó az előbbi. Apa előbb hívott, nem ér haza addig, de holnap itthon marad. Remélem végre minden elintéződik.
Szóval ma még veletek vagyok! :D
Már zsákoltam ruhákat is.
Viszont képzeljétek, mit találtam! :shock: Apa exének leveleit! :shock: :evil: :evil: :evil:
Tudom, hogy engem szeret, mert együtt élünk, gyerek, stb, de azért kikérem magamnak! :evil:

KépKép
KépKép
terek.krisztina
Tatabánya
 
 

 
 

Kriszti!
Mikoriak ezek a levelek?
20150601134430
 
 


Kép

Kép

Kép

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
20150601134430
 
 


De nehezen enged be mostanában a babanet... :?

Jujj, de örülök, hogy már ennyien olvassátok a könyvem, és tetszik... Nem is ábrándoztam erről, hogy ez lehet... Nagyon hálásan köszönöm!
(Szóval ezért vagytok távol? :roll: )

Drága Csillagok!
Köszönöm a megértést anyós-ügyben, már jobban is vagyok!
Főleg, hogy apusom itthon ebédelt, és közben dűlőre jutottunk, miszerint NEM ALSZIK LENN!!! Abban maradtunk, hogy egy egész napos segítség elég kell legyen. Főleg, hogy bizonyos rokonok már stipi.stopiznak egy-egy bútorra, mint a dögkeselyűk :evil: Na, ja, kérem szépen, akkor fogják oszt vigyék! Még szép lenne, ha az uram háztól házig szállítaná nekik... :twisted:
És kompromisszumként bele mentem abba, hogy jövő héten is lemegy látogatóba.
Viszont ugrott anyósom álma az egy ágyban alvásról :evil:

Ja, azt mondtam, nem zúgolódok! :roll: :oops:

HOROSZPÓK:jelentem kezdeném megirogatni!

Előtte egy kis asztrológiai továbbképzés! Ne féljetek, nem leszek uncsi, de picit muszáj ráhangolnom mindenkit :wink: :lol:
Tehát: sokan hiszik, hogy ők Kosok, Oroszlánok, Bikák, stb... S mindezt a Nap-jegyük alapján gondolják valóságosnak, ami igaz is, de csak részben! Hisz születésünkkor az összes bolygó volt "valahol", és a következő percben már meg is változott az egész. Fontos tehát az összes bolygó helyzetét, együttállását, szembenállását, stb. ismerni egy képlet felállítsához, és egy ember személyiségének megismeréséhez.
Előfordulhat, hogy valaki Kos, de több bolygója is pl. Halak, és ezért mondja, hogy ő nem hisz a horoszkóoikban, mert rá nem is igaz, hogy Kos. Hát, ez lehet pl. az oka.

És akkor most szép sorjában - nagyjából időrendben - kezdeném a gyerkek jellemzését!

Nem vagyok profi, főleg a szoftverem segítségével dolgoztam, és ez nálam csak hobbi, úgyhogy így kezeljétek!
Vendég
 


Viki!
Hát, ez naggggyon király!!!
Honnan, és hogyan?
Lacus cuki, édes, zabálnivaló, kedves, gyönyörű, és imádom!!!
Vendég
 


Dórim!
Kike tette fel nem olyan régen a linket, itten : http://photofunia.com/

Csak most értem rá próbálgatni.
20150601134430
 
 


Már nagyon várom a horoszkópokat. Kíváncsi vagyok, h már most mennyire jellemzőek a kicsikre.
20150601134430
 
 


Sziasztok!

Megvagyunk,jól vagyunk az überbrutálfos éjszakát leszámítva!
Áron újabban nem alszik már de. így nem jutok annyit géphez,most aludt 2 órát addig a rég nem látott barinőimmel csevegtünk skypon! :wink:
Azrt olvastam,de most sok nap kimaradt!

Kike! Nagyon sajnálom!
bizti adnak részletfizetést!

Véda! Anyós :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Kriszti! Nekme is megvannak az exem levelei,fotói,fotóink és soha senki kedvéért nem fogom kidobni (ezt Apa is tudja),az az akkori életem ez meg a mostani! :wink:
Szóval szerintem ne akadj ki!
Irigyellek a költözés miatt,én is szívesen elköltöznék,de egyenlőre nincs hova és leginkább miből!

Titi! Sajnálom,hogy elmaradt az alvásvizsg!
Mivan a mosógéppel?
Megpróbáltad amit mondtam?

Bocsi,de most mennem kell!

Emma és Zsolti nagyon cukik,örülök,hogy sikerült találkozni!

Kép


Kép
ibm
 
 


Sajnos, nem tudtam annyira elmélyedni benne, mint amennyire szeretnék. Bocs, ha kevesebb, mint amire számítottatok! De nagy-nagy szeretettel csináltam!

Légner Levikém: Fürge, tevékeny, és rendkívül okos. Semmi sem kerüli el fürkésző tekintetét. Imádja a fényt, a csillogást. Viszont kiszámíthatatlan, olykor üres fecsegéssel, kilátástalan tervekkel tölti idejét. Imád beszélni! Imád infókat szerezni, továbbadni! Nagy netező, chatelő lesz! Sok barátja lesz, de csak 1-2-höz áll majd igazán közel. Bárhol meg lehet vele jelenni, nagyon kellemes partner, nagyon jó társasági lény. Vonzó egyéniségével tisztában van, és ad is majd magára! Nehezen dönt. A szerelemben is fontos lesz neki az intellektuális kihívás. A nők körében igen népszerű lesz :wink:
A bolygók elhelyezkedése szempontjából érdekesség, hogy a Kos, a Bika, a Rák, és a Skorpió abszolút hiányoznak a képletéből! Ez azt jelenti, hogy az élet minden területén nélkülözi az ezekhez a jegyekhez tartozó tulajdonságokat! Levire leginkább az ikrek, és a Mérleg jegy tulajdonságai illenek, és ezt némiképp tompítja Szűz ascendense.
Vendég
 


Véda: mindig meglepsz! Jó, hogy segít egy szoftver, de honnan az érdeklődés és a tudás???

Kike: nagyon sajnálom!
++++++++++++++++
Ha van erőtök - semmiképp te egyedül -, írjatok levelet, tiltakozzatok, mert ez felháborító!
A csomó miatt meg ne aggódj! Kicsit sok van most a válladon, szerintem az idegesség miatt érzed rosszabbnak a helyzetet. Nemsokára itt a vizsgálat. Ha fáj, borogasd be meleggel (meleg vizes törölköző), esetleg svédcseppel, ha van (de azt semmiképp se a bőrre, alá kenj zsírt vagy zsíros popsikenőcsöt, és arra tedd a svédcseppes vattát), és nagyon óvatosan, finoman masszírozd a szélétől a bimbó felé, többször is. És Domi mindig azzal a cicivel kezdje az evést.

Annyira lassú a bnet, hogy már elfelejtettem, mit akartam még, így gyorsan elküldöm ezt.

Kép
Kép
bondi
 
 


Viki! Nagyon jók a képek! Nem tudom mikoriak a levelek, dátum nincs rajtuk.

KépKép
KépKép
terek.krisztina
Tatabánya
 
 


Légner Olivér: hát, ő nem piskóta! Nagyon-nagyon Bak, Titikém... (Lilu ilyen csak Skorpióban...) Ez igen szélsőséges jellemet ad neki. Viszont Halak ascendense tompít picit a dolgon.Kedves, de keményen dolgozó ember lesz. Soha senkit nem utasít vissza, aki segítségért fordul hozzá. A barátai nagyon fontosak lesznek, csapatmunkában pedig kiválóan megállja majd a helyét. Hajlamos arra, hogy túlmagyarázza a dolgokat, vagy hosszan, nyakatekerten fogalmazzon. Nagyon ambíciózuss lesz, mindent megtesz a sikerért. A szerelemben nagyon nehzéz lesz a dolga, ha nehezen mutatja ki érzéseit, márpedig nehezen mutatja ki... Idősebb nőkhöz vonzódni fog nagyon. Iszonyú hűséges társ, de nehezen változtat. Tehát a rosszból sem lép ki inkább, mert az változás. Rettentő kitartása, becsületessége miatt felnéznek majd rá.
Vendég
 


Sziasztok!

mi is megvagyunk, nem is tudom már hol veszetettem el a fonalat...! próbálok zúgolvasni de nem mindig sikerül!


Babák gyönyörüek és olyan gyorsan nőnek és nagyon ügyesek!

mi megint betegeskedünk! de ahogy láttam nagyon sok kis és nagy beteg van-volt nekik jobbulást!

Hófordulósoknak, szülinaposoknak és névnaposoknak nagyon sok boldogságot utólag is! nem kezdek bele a felsorololásba, mert nem szeretnék senkit kihagyni :oops:
bencuri
 
 


Bacskai Lacinkó: Nincs olyan ember, aki nála jobban szeretné az otthonát, és a hasát. Nem nagyon szeret majd eljárogatni otthonról, de vendégeket szívesen lát. Remek vendéglátó lesz!
Szerény, kedves, tapintatos ember. Kerüli a nézeteltéréseket. A nyugodt, békés élet legnagyobb vágya. Azon fáradozik majd, hogy ezt megteremtse. Gazdag a képzeletvilága, vonzódik a művészetekhez, mindenhez, ami esztétikus.
Állhatatos, türelmes, gyakorlatias, ás körültekintő. Humorérzéke sosem hagyja cserben. Minden igazságtalanság ellen keményen harcol, de úgy hogy közben megőrzi a maga nyugodtságát. Ideális férj lesz belőle: otthonszerető, családszerető, hűséges, és érzelemgazdag.
Vendég
 


Véda már nem is emlékszem, hogy én kértem-e horoszkópot? estleg majd én is kérhetek a gyerköcökről?

Anyósod nem semmi...! kitartást hozzá!
bencuri
 
 


Bencuri Viki!
Puszillak! Gyógyuljatok meg, és gyere gyakrabban!
Vendég
 


Dórikám!
Köszönjük!

Kép Kép Kép Kép Kép Kép
20150601134430
 
 


Csabci ébredezik... Holnap folytatom!!! Bocsi, de nyíg (by Potyka)
Vendég
 


Bencuri, nektek is jobbulást!

Márti, ágyunk nekünk is van, de inkább ne találkozzunk mostanában :(

Viki: aaaaannnnyira csúcs! Linket kérünk a linkesbe!
És ha nem lenne Márti, sosem említettem volna meg, hogy az angóranyulas szöveged király!

Véda: jaj, de jó! Nagyokról is írsz! kíváncsi vagyok, mert Otiról egy barátunk csinált numerológiai jellemzést is.

Titi: jobbulást neked! Most már igazán vége lehetne a nyavalyáitoknak!

Vkata, örülök a jó híreknek! Egy kis torna még, és minden oké lesz Dórival!
Hadd kérdezzem meg megint: ha másfél-két nap alatt nem öntötték el Otit a pöttyök, van esély rá, hogy most már nem lesz teljesen katicabogár? Köszi!

Megyek rajzolni a fiammal...

Kép
Kép
bondi
 
 


[quote="véda d."][ írta:véda d.b]Bacskai Lacinkó: Ideális férj lesz belőle: otthonszerető, családszerető, hűséges, és érzelemgazdag.

Vikikém hát Szonc nem panaszkodhat :D :D
Lackóért még mindig odavagyok, nagyon jó kissrác!

Véda én is puszillak! nagyon ügyi vagy jók a horoszkopok!
bencuri
 
 


Csilla köszi, remélem lányzód nem kapja el a pöttyöket ! Otinak gyógysimi! hogy birja, nem vakarja őket?
bencuri
 
 


8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.11 18:28-kor.
Vendég
 


Veda!
mi is kerunk horoszkopot!!!!!!! :oops:
Vendég
 


Hat akkor apanak tuti nem ugyanaz a horoszkopja mint Lacinkonak :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Megjöttünk egy nagy sétából. Elmentünk a Ligetbe, mert lassan megbuggyanok az unalomtól. :P

Hívtam Apát, na végre eszébe jutott :P de nem egy meglepős fajta :P

Bencuri!

A leendő vejed egy főnyeremény!!!


Véda!
Sajnálom az anyós-gondokat, de jó, hogy kompromisszumot kötöttetek férjuraddal.

Jaj, lányok, most olvasom, hogy Sarka Kata bármelyik nap szülhet, az I. klinikán. Reméljük nem kerül egy kórterembe Julcsival :shock:


Kike!
Kitartást!

Otinak sok puszi.

Márti!
Jó, hogy jöttél. Nekünk van ágy, de sajna kell szombaton.

Na, most ennyi voltam. Jók legyetek.

CSinálok egy kis mákos gubát :wink:
Vendég
 


Jó reggelt! :)

Véda, ANYÓS mondjuon le! Ez brutális és beteges dolog szerintem. Oidipus komplexus kifordítva. Szegény apus tényleg NAGYON nem lehetett könnyű gyerekkora. Após meg anyós elvált?

Babu! Nyugi Drága, reméljük csak egy kósza vírus...( tudom hogy Neked már kórházfóbiád van, érthető módon.)

Mártikám én adom a legkedvezőbb ajánlatot szerintem- utazóágy harmadik kerületből? :wink:
Jó halalni rólatok! Kitartás!

Kike! Annyira sajnálom, sok ez így nagyon. Értem hogy ki vagy akadva, cicivel semmi gond nem lesz, meglátod.

Viki, Lackó képei csúcsok! jobban alszik a kisfikó?

Orsikám, Isten éltessen! mikor lesz az esküvő? Örülök a jopbb éjszakának! Jupié!

Régen várt vendégem volt délelőtt...
A jó hír, Adél ma is 6.15-ig aludt, utána viszont már nem aludt vissza. Nem tudom meddig tart a szuper világ, sokáig nem fog szerintem.
Viszont nem nagyon hízik. Mondjuk emiatt nem aggódom, mert prög ezerrel. Viszont kb 5 percig se játszik el egyedül, sivít ha nem vagyok ott és állandóan ölbe jönne( viszont ott nem jó mert nem tud játszani :( ). Új jelenség majd megszokjuk.

Julcsi bent van és olyan büszke vagyok rá,mert nagyon türelmes. Ma viszont kiakadt, mert influenzajárvámy miatt valószínű zárlat lesz és az is kérdés, hogy a sógor bemehet-e a szülésre. Na ez sok volt neki. Érthető módon. Most úgy néz ki hétfő vagy kedd császár és talán hétvégére hazajöhet. Majd főzök valamit és átmegyünk, együttleszünk a finishben.

Anyu jobban.

Bocs, ha valami kimaradt!

Kép
andkata
 
 


Katus, örülök, hogy N.A. jól nyilatkozott Dóriról! Lehet róla rosszat mondani? :wink:

A pöttyökről meg sajna leírta Kata a tutit, Csillám. Kitartás!

Kép
andkata
 
 


Kata!
Látom nektek is jó éjjeletek volt:)
Reméljük marad.

Esküvő?
Most hétfőn beszélünk a pappal. a polgári máár megvolt egy éve.
Csak Apa eléggé ragaszkodik az egyházihoz, és Emma keresztelője előtt meg akarjuk ejteni.
Ki volt a vendég?

Képzeljétek!
Emma úgy megharapta tegnap a jobb cicimet, hogy ma tiszta vér lett a szopi után a melltartóbetétem :shock:
Vendég
 


És a legfontosabbat elfelejtettem :oops:

Mindenkinek köszönöm a kedves köszöntéseket!!!
Vendég
 


Barátnőm, a kisfia a keresztfiam. Sajna a fiúcskának van egy betegsége, ami miatt most pl 5 hónapja nem találkoztunk és a barátnőm se tudott eljönni, mert akárhányszor megterveztük mindig közbejött vmi.

Cicinek jobbulást! Sinlacból hogy adtál Emmusnak? Üveg?

Kép
andkata
 
 


MIIII?? HÁROM HÉTIG????
Dokinénink mondta, hogy még 2-3 nap, aztán kezdenek pörkösödni. Ezek szerint már nem így van? (neki amúgy karácsony óta vannak himlősei, gondolom, ez alapján mondta.)
Akkor 3 hét karantén???? gyerekenként?
Nagyon köszönöm a segítséget, Katák, csak lehidaltam ettől...
És továbbra is köszönjük a jókívánságokat!

a horoszkópok eddig stimmelnek
Véda, köszi, élmény olvasni őket :)

Lányom sikít és csapkod - lehet, h nem lesz olyan nyugis, mint a bátyó???

Kép
Kép
bondi
 
 


Szegény picurka!

Sinlac: üvegből, ááá, azt még mindig nem tudtam elérni.
Kanállal.

most pohárból próbálom itatni (lehet?), de annyira félek a félrenyeléstől, hogy az már nem normális.

Adél nem nyűgös?
Vendég
 


ooops.... orsi, brutális lehetettt... jobbulást a cicinek. esküvőtök dátuma?

Akata, Julcsinak kitartást!!! Sajna a téli babóknál fenyeget a járvány miatti zárlat, de reméljük a legjobbakat.

Kép
Kép
bondi
 
 


Igen, de jönnek újak, Csilla. három hét karantén, nagyon sajnálom, csak ezt tudom mondani.

Enyém gyerek is nagy visítóművész. :)

Kép
andkata
 
 


Bondi!
Férjem unokatestvérééknél most ment le mindkét gyereknél (a kicsi 10 hónapos), neki nagyon enyhén jött ki, hamar átvészelte (főleg a 4éveshez képest), ő is anyatejes még, úgyhogy lehet, hogy nati megússza...

Kitartás.
Vendég
 


Csilla-nagyon sajnálom,kitartás!!
én két éve mentem át rajta a két gyerekkel,mármint én nem,csak ők.
Vercsinek megmaradt a vállán a legelső-olyan nagy hólyag,vagy vadhús-pedig nem vakarta,Kristinek meg a halántékán van meg a nyoma-nem egyszerű-bátorság,és kitartás!

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Hát Adél nem az igazi. Édes aranyos, csak ne menjek 2 méternél messzebb. És néha úgy is visítás van. Mindegy, ez van, majd elmúlik.

Lehet püohárból, énis szoktam. Lassan óvatosan. Avent csőrös is jó!

Kép
andkata
 
 


Hahó!

Gyerkőc alszik, láza nincs, orra nagyon folyik...

Kike! Fel a fejjel! Kérjetek részletfizetést, biztos adnak! Addig meg kitartást!

Márti ágy nekünk is van de lehet, hogy a 7végén először még használnunk is kell. Vendégségbe utazunk! De nem valószínű, hogy Ő Hencisége hajlandó lesz benne aludni...

Szegény Julcsi, rossz lesz ha nem lehet mellette a párja!

Orsi gratula a templomi esküvőhöz! Gondolom nem lesz túl nagy, vagy most bepótoljátok esetleg ami tavaly lehet hogy elmaradt?

Véda! Ha nem vagyok nagyon pofátlan kérhetnék én is a fiacskám számára ilyen horoszkópot? :roll:
Milyen adatra van hozzá szükséged?

Orsi hogy készíted a mákos gubát? A férjem nagy kedvence, de ezt nem szoktam túl gyakran készíteni.
Nálunk tegnap este a másik nagy kedvenc, aranygaluska készült.
Vendég
 


Orsi:ezt még olvasni is fájdalmas volt!Kis harapónia!Jobbulást!

Domi újabban játszik a cicivel,elengedi,nézi,piszkálgatja,újra bekapja,megint játszik vele :roll: Tipikus férfi :roll:

Köszi a cicitippeket,remélem elmúlik,mert legalább a vizsgálatig ki akarom húzni.

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Kubu!
Én nem vagyok egy házitündér, csak simán kifli és tej és mák.
Jó, hogy nincs láza a picurnak.
Nem lesz nagy, sztem max. 10 fő. Ugyanez volt a tavalyin is :P
Majd a keresztelőn lesznek sokan!!!
Az Emma ünnepe.
(én elég idétlen menyasszony vagyok, nem akarok sok szemtanút :P )

Bár épp most nézem, újabb plusz két kiló :shock: :shock:
Most annyi vagyok, mint mikor hazajöttünk a kórházból :? :(

Jövő hétfőn beállok a fogyisok közé :P
Vendég
 


Véda! Most látom, hogy Lilu skorpió!
Én is az vagyok, még pedig a javából!- legalábbis ezt mondják mások.
Nem lehet könnyű vele, velem sem volt az bár szerintem én más "tünetket" produkáltam.

Csak nemm ez miatt kezdtél el foglalkozni az asztrológiával?

Hű vki máris felébredt!
Vendég
 


Na visszaaludt!

Orsi nem hiszem, hogy "idétlen" menyasszony lennél!
Muti képet! :) Tőlem bénább biztos nem leheszt/voltál!
Te még szoptatsz, nem? Akkor hogy akarsz fogyózni? Vigyázz vele, Nekem a vizsgaidőszakban volt olyan napom, hogy a koffeintúladagolástól egyszerűen nem bírtam enni és azóta a tejci bánja! Pedig eddig nem voltak ilyen gondjaim.

Nálunk az a baj, hogy Apa mindenre rémesen kényes! Egy párszor már azt hittem, hogy a fejére borítom a grízes fazekat! 12 éves korom óta főzök, soha nem gondoltam volna, hogy egyszer kiderül, hogy nem tudok tejbegrízt készíteni! MIndig volt vele vmi baja, míg rá nem jöttem nagy nehezen arra, hogy mi a problémája vele! Majdhogynem mondhatnám, hogy hónapokba telt...

Na lehet, hogy szómenést kaptam???

Viki szupik a képek! Gyönyörű a fiacskád!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.02.05 15:59-kor.
Vendég
 


Jé? Ennyire ijesztő vagyok, hogy mindenki eltűnt? :( :( :(
Vendég
 


Na itt vagyok, Nemrég tudtam letenni, remélem alszik egy ideig, mert még teregetnem is kell, meg felkészülni a délutáni óráimra, de persze először mit csinálok... Szóval gyorsban. A könnycsatorna átmosás csak részben sikerült, lehet, hogy szükség lesz egy vizsgálatra, amit altatásban csinálnak, mert elképzelhető, hogy a hasadék miatt máshogy fut le neki. Mondjuk hogy akkor mit tudnak csinálni, azt nem tudom... De a lényeg, hogy túl vagyunk rajta. Én be se akartam menni, erre nekem kellett még lefogni is... Na mindegy, túléltük. Kis hősöm üvöltött mint egy kis disznó, de ahogy felvettem a vállamra, meg is nyugodott. Hazafelé meg egy csomót énekelgetett a kocsiban. :) Úgyhogy drukkoljatok, hogy elég legyen ez az átmosás és ne gyulladjon be megint...
Neurológus:
"Jelen kontroll vizsgálaton nagyfokú fejlődést észleltünk a nagymozgások, finom mozgások, figyelem és célzott, finom mozgások területén. Hangicsál.... Forog biztosan a tengelye körül, hasonfekve már jobban kitámaszt, de még időnként a hátán illetve a fejbúbján támaszkodva közlekedik. Javaslat a hasonfekvés forszírozása, esetleg a mellkas alátámasztása is indokolt." Szóban pedig még azt mondta, hogy gyönyörűen összehangolja a két oldalt, a fejét tényleg csak amiatt nem tudja tartani még, mert gyenge, úgyhogy nincs egyensúlyzavar vagy ilyesmi, és nagyon jó, hogy ilyen figyelmes lett. MOndta, hogy attól nem kell tartanunk, hogy mozgássérült lesz. Az, hogy a logikája, a matematikai készségei, vagy a memóriája milyen lesz, azt nem tudja megmondani, de a legfontosabb, hogy érdeklődik és figyel. :) Úgyhogy csupa jó dolgokat mondott. Megerősített abban, hogy a Gézengúz felesleges, úgyhogy már majdnem 100% hogy oda nem fogunk járni, de kedden még elmegyek hozzájuk, hogy az ottani ideggyógyász is megnézze, kíváncsi vagyok rá, hogy ő mit mond. Úgyhogy összességében nagyon jókat kaptunk, és nagyon meg lett dícsérve!!! :) Kis hősünkre mindenki büszke lehet. :) :) :) Én tutira az vagyok!!! (És egyre inkább kezd beigazolódni a mottónk, amit a férjemmel találtunk ki, hogy nekünk attól van egy rendkívüli csodagyerekünk, hogy átlag gyerek! :)

Kike, szerintem tök érthető, hogy panaszkodsz. Én sem tudnék semmi másra gondolni ilyen helyzetben, mint hogy hogy oldjam meg. Remélem, hogy tényleg találtok rá valami jó megoldást... És fel a fejjel!

Babu, tök jó házat néztél Kikének! :)

Tita lássuk csak, mitől lehet a hányinger. Csak nem terhes vagy?????? :) :) :) na jó, csak vicceltem, de remélem hamar elmúlik.

Véda, megértem, hogy kiakadsz. Anyósod tényleg nem egyszerű... Neked is sok kitartást.

Orsi, szerintem attól nem kell tartani, hogy Sarka Kata egy kórterembe kerüljön bárkivel... Szerintem neki egy külön kórtermet fognak fenntartani... Amúgy mától látogatási tilalom van az I-esen, úgyhogy nem irigylem akik most szülnek. Senki nem mehet be hozzájuk... (most olvastam, hogy Kata is írta... Kata, mától van is, nem csak lesz).

Na és most húzok dolgomra!
(Mancsi, most is hiányzol!!! :)

KépKép
muffin
 
 


Kubu, én itt vagyok, csak gépeltem ezerrel. Most meg húzok teregetni. :)

KépKép
muffin
 
 


Na mi a helyzet errefelé? Kiteregettem és még azóta senki nem járt itt? :) Csajok, kezdetek lankadni? (tényleg vicces, hogy vannak napok, amikor lehetetlen követni, van amikor meg össz két-három oldal... :)

KépKép
muffin
 
 


Sziasztok!
Megvolt a mai "szórakozásom". Leolvasztottam a hűtőládát! Iszonyat jeges volt már.
Meg főztem vacsit,és még sütit is sütök, mert jön a barátnőm, és itt alszik!

d.dodó
 
 


Evelin, jupié!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:
Remélem a szemész rendes volt!

Kép
andkata
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?