Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Szeretném a segítségeteket kérni. :oops:

Írt fel a doktornőnk Milupa som gyümölcsös szójapépet.

Az van ráírva hogy elkészeteni úgy kell hogy 160ml vízhez 6 púpozott evőkanálall adjak. De így nagyon sűrű lesz. És a lányom nem hajlandó kanalazni. HOgy csináljam hogy cumisüvegből kitudja inni???

És attól nem lesz baj ha az előírtnál kevesebb mennyiséget teszek bele???

Köszi előre is a segítséget.
csipcsab
 
 


csak bekukk, varjuk MArcsiekat!

Szep napot mindenkinek!

Orsi: boldog szulinapot!


EVelyn: gondolok Ratok!


MAjd meg tan tudok jonni ma. De pihenni nem igen tudok amugy mert Annat egy szobaban tudom csak letenni es muszaly vegig vele lennem, zoval inkabb uncsi mint pihenteto:(
Vendég
 


Csipcsab! Nekem sinlac pépem van és arra az van írva, hogy 5-6 kanállal tegyek 150ml vízhez. Én 5 kanállal tettem és olyan híg lett, hogy simán kifolyt volna a cumisüvegből. Ha kevesebbet tesztel attól szerintem nem lesz baja.
Vendég
 

 
 

Viki Cicának Boldog hófordulót!

Patti!
Örülök h jobban aludtatok!

Csibcsab!
Én 160 ml milupsa ha van-hoz adok 6 tápszeres kanállal + gyümit. Vettem pépes cumis részt, és akkor meg tudja inni üvegből.

Flóra hogy van?
20150601134430
 
 


Vikinek boldog hófordulót!

Taminak és Marcsinak jó talizást!

Csipcsab én a tejpépet soha sem mérem,mindíg csak szemre csinálom,és Máténak semmi baja nincs tőle,úgyhogy csinálhatod nyugodtan hígabbra.

Kép
csugi
 
 


Szebb napot!

Betgeknek, drága kis balesetet szenvedőknek, kialvatlanoknak, pénz-egyéb nyűgök miatt aggódóknak KITARTÁST ÉS ERŐT!!!

Orsikám, boldog születésnapot!

Én ma nagyon negatív leszek, ne haragudjatok érte! Tudom, nem ezt szoktátok meg tőlem! De most eléggé magam alatt vagyok!

Anyóst költöztetni kell szombaton! Tegnap ezen ment a herce-hurca, hogy ki-kivel-hol-mikor... Végül az lett az eredmény, hogy apusom vigye le autóval anyós 2 testvérét. És így ők 3-an segítenének a pakolásban. Rendben. Kérdem, hogy meg van már minden bútor helye? Hát... :roll: Úgy tűnik mindent vinni akar magával! De könyörgöm, ez már a sokadik albérlete, és párom költöztette már sokszor. Miért kell még mindig vitetni az 500 kilós 5000 éves szekrényeit, ha egyszer sehová nem tudják majd rakni, és csak a gond lesz vele?! Mindegy, vigyék! Csak emiatt úgy tűnik, nem elég, hogy egész szombati nap távol lesz Apus, még maradjon is ott éjszakára, és vasárnap is segítsen, mert annyi a holmi... Kész vagyok!!! Ráadásul hallom, ahogy mondja drágámnak a telefonban, hogy "Már kitaláltam, hogy alszunk! Bözsi a heverőn, Zoli a másikon, mi ketten kisfiam meg a franciaágyon..." :twisted: :twisted: :twisted:
Olyan, de olyan csúnyát gondoltam, hogy felforrt az agyvizem. Nekem, aki a higgadtságomról vagyok híres :evil: És ilyenkor mindig eszembe jut, ahogyan egyszer mesélte: Kisfiam, ha nem töltöd itthon az éjszakát, én mindig a te ágyadban alszom..." :twisted: :twisted: :twisted:
Rendben van, hogy beteg, de ez akkor sem normális így! És persze Gábor próbált észérveket felhozni, hogy este hazajönne, ő nem szokott a családjától távol maradni éjszakára, itt a kisbaba is, gyakran nyűgös, sokat ébred... Este hazajönne, vasárnap nem lenne elég, ha a testvérei segítenének...
Anyós persze rögtön jött az érzelmi terrorjával. Most van fegyver a kezében, most nem lehet neki ellentmondani, nem lehet megbántani, most majdnem mindent megtehet...

Annyira elegem lett!
Apus meg csak hajtogatja, hogy ő a két tűz között van, és bezzeg őt senki sem sajnálja...

Ne haragudjatok, hogy így rátok zúdítottam, de ti olyan megértőek vagytok! Ígérem, egy időre letudtam a zúgolódást! Egéybként most már jobb is a kedvem! :D

Reagálni kellene, de már nem tudom, mire... Egy biztos:

Evelin! Dodó!A vizsgálatokhoz drukk!
Vendég
 


Viktória Mütyi Hercegnőnek boldog hófordulót!

Andici! Bújj elő!
Vendég
 


Köszi csajok!

akkor megpróbálom így hátha elfogadja.

Viki!

kösz jól van a csajszi. csak még mindig semmit nem hajlandó elfogadni cicin kívül. a dr-nő meg a védőnő nyugtatnak hogy nem lesz semmi gond így is hogy csak cicizik hízik 40 dkg 1 hónapban. azt mondták van olyan gyerek akik csak 8 hónaposan fogadnak el mást.
de azért írt ilyen pépet hátha ez tetszik neki. de kanállal nem akarja.

egyébként nagyon ügyes kis örökmozgó. felül, kúszik, négykézlábazik, áll.

csak mást nem hajlandó enni. 8)
csipcsab
 
 


Vikinek boldog hófordulót!

Véda: Annyira jó a könyved... Alig bírom abbahagyni az olvasást (meg a sírást).

Kép
zsuzska72
 
 


Boldog hofordulot szepseges Viki hercegnonek!!!

Csajok! bookline-on 20-50% akcio kaja,tapszer(50!)
Vendég
 


mav!
Mi van veletek?
Mesélj magtokról is!

Véda!
Nagyon sajnálom! De amugy tényleg nem lehet könnyű a férjednek sem.
Amugy a könyv tényleg SZUPER!!!!

d.dodó
 
 


Sziasztok!

N-n röviden:
Otinak a pisije rendben (megkönnyebbült sóhaj), lettek újabb pöttyei, de nem nagyon sok, remélhetőleg már nem fogják elárasztani (Katák, szerintetek?)
Láza magas, de amúgy jól van.

Nattancs nagyon nehezen aludt el, azért most reggel aludt egy jót (amíg a postás fel nem ébresztette...). Feneke rendben, ez itt a Sudocrem reklám helye...

Én elég kakául vagyok, főleg kedélyileg, de köhögök is, úgyhogy nyomom a c-vitamint.

Vizsgálatokhoz drukk!

Betegeknek jobbulást!!!

Anyagiakhoz meg: a legjobbakat mindenkinek!!!
Nekünk is szorítsatok....

Mennem kell. Legyen a mienknél sokkal szebb napotok!

Kép
Kép
bondi
 
 


ünnepelteknek boldogat!

Kép
Kép
bondi
 
 


véda: neked külön ++++++++++++++++++++++++++

Kép
Kép
bondi
 
 


És amiért még panaszkodok kicsit,ha nem baj,hogy valószínűleg csomó van abban a mellemben,amelyikben a csomó van :roll: Szóval értitek?Ott a csomó,és azon kívül még egy tejcsomó is,mert fáj,és nem igazán merem nyomiszkolni a másik csomó miatt.Ilyenkor mi van?Gyakrabban szopiztatom abból,meg azért óvatosan nyomiszkolom,de...bár amúgy a már meglévő csomón kívül nem érzek benne másikat,de fáj. :(
Most kell majd tizen valahányadikán mennem uh-ra a meglévő csomóm miatt is!Már csak az kell hogy valami rossz derüljön ki,és kész...persze nem fog!

Véda:sajnálom Anyós dolgot!! :?

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Sziasztok!

Csak gyors bekukk!

Hát úgy néz ki mi sem ússzuk meg a betegséget... :(
Bencének tegnaptól őrült mód folyik az orra, szerncsére csak áttetsző ill. fehér váladék, de nagyon brutális mennyiségben. Remélem ennyiben is marad!

Anyagi gondokat nagyon sajnálom! Nekem is ma utalták először a GYED-et, hát lénygesen kevesebb mint a GYÁS volt, de ez persze várható volt.

Véda anyós dolgot sajnálom! Szerncsére én anyós ügyben nem panaszkodhatom, több mint egy hónapig nálunk lakott anyós, Ő vigyázott Bencére míg én tanultam és nem volt semmi komolyabb gond.
Szertném én is elolvasni a könyved! Pü-ben küldöm az e-mail címemet! Előre is köszönöm!

Evelyn, Dodó szorítok a vizsgálatokhoz!

Orsi, bocsi elfelejtettem! :oops: Ja és még a nem-nem mutogatással kapcslatban akartam Neked múltkor írni, hogy Bence kb egy hónapja szinte megállás nélkül ingatja a fejét, ha "kérdezünk" tőle vmit, vagy csak csibészkedni akar nekünk. Olyan édes, majd szét harapom érte!
Hű, GYED-el+2. gyrekkel kapcs. ígértem neked vmit!:oops: Ha még aktuális a dolog szívesen segítek, kérlek írd meg konkrétan a kérdésed!
És ami a legfontosabb:
Isten éltessen sokáig!

Ezer bocs ha kihagytam vkit!
Vendég
 


SOS!

Az létezik, hogy Szabinak a foga miatt van magas láza 38,5 levonással? Mert a doki tegnap is és ma is azt mondta, hogy igen de Én egy kicsit bevagyok szarva, hogy nehogy más legyen amire gyógyszer kéne!
Vendég
 


8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.11 18:29-kor.
Vendég
 


Valaki válaszoljon!!! :cry:
Vendég
 


Sziasztok!

Jelentem élünk, csak olvasok! Véda könyvét nem lehet "letenni".

És jól aludtunk!!!!!
Este megevett 190sinlacot+30 anyatejet.

Kapott viburcolt és egy órával később raktuk le direkt, bár alig bírta ki odáig.

Hajnal 2-kor cumit kapott és aludt reggel fél 7-ig. Aztánszopi és még egy órát.

Most nem tudom mi hatására, mert egyszerre 3 új dolgot vetettem be, de biztosra akartam menni, aludni akartam.

Kép
szly27
 
 


Babuli!

Sajnos én nagyon nem vagyok szakértő, ezért is nem írtam Neked eddig!

Én biztos elvinném a helyedben Szabit a dokihoz! Vizsgálja meg és ez alapján mondjon vmit!

nem lennék nyugodtan, míg ez meg nem történik!

De szerintem hallgass a megérzéseidre!

Minden jót!
Vendég
 


Babuli!

Ha az orvos tegnap vizsgálat után mondta, hogy a fogzás okozza, akkor viszont maradjatok otthon és kúráld!
Vendég
 


babu!
Magas láz nem hiszem, hogy lehet fogtól! Én ugy tudom, csak a szemfogaknál! De az jön utolsók között!

d.dodó
 
 


8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.11 18:30-kor.
Vendég
 


sziasztok!

Orsinak sok boldog születésnapot!

Vikinek nagyon boldog hófordulót!


Kike nagyon sajnálom ami most nálatok van.Esetleg nem tudtok másik kályhacsövet venni? Vagy nektek nem ez a hagyományos cső van hozzá?

Lacusnak nagy pusz a kis kezecskéjére!

Evelin drukkkk!

Babuli szerintem lehet a fogatól láza, de ha megnézed az innyét nincs egy kicsit megduzzadva? Tényleg tőleg már régóta megakartam kérdezni hogy a Bányai Mónikát ismered? Mert láttam az iwiwen hogy ismerőseid között van!

Kép
linda24
 
 


Csajok! Köszi a válaszokat! Cebiont szedjük! Remélem, hogy nem lesz semmi komoly! Szegénykém olyan letört. :cry:
Vendég
 


Linda! Az ínye nagyon duzzadt a doki szerint hamarosan áttör majd a foga!

Igen ismerem a Bányai Mónit! 4 házzal lakik arébb tőlünk és együtt jártunk kismami tornára is. Sokat szoktunk együtt sétálni. Miért kérdezed?
Vendég
 


Sziasztok!


Próbáltam visszaolvasni, de nem voltam túl sikeres. Azt viszont leszűrtem, hogy sok a gond, amit nagyon sajnálok. :( Nem tudok mindenkinek reagálni, akiknek szeretnék, mert ma utazunk vidékre. Le kell vinnünk pár cuccot, és akkor már megmutatjuk Leát a dédiknek, rokonoknak, akik eddig még nem is látták. Már előre rettegek, mennyire fog kikészülni Lea a sok nyúzgálástól, a napirendjét képtelenség lesz úgy tartani, hogy egy nap 3 helyre megyünk látogatóba, meg 3-4 órákat utazunk.... :? Na majdcsak lesz valahogy. Pakolással elhaladtunk, de azért még nem az igazi.

Minden kis ünnepeltnek utólag is boldog hófordulót!

Orsi: Neked nagyon boldog 29.-et! :)

Kis betegeknek mielőbbi gyógyulást! Akikre emlékszem, Bondiék, Zsuzsáék, Timiék, jobbulást! Ne haragudjatok, de a többi beteg nem jut eszembe. :oops: )

Babákról édesek a képek, csak egyre kevesebbet raktok fel! Tessék pótolni! :)

kike: Felháborító, hogy tehettek meg ilyet veletek!!! :evil: Nagyon drukkolok, hogy sikerüljön minél hamarabb megoldani ezt a dolgot, addig pedig ne legyél szomorú, hidd el, ez bárkivel előfordulhatott volna, ez nem a te hibád! Te minden tőled telhetőt megteszel a családodért, ezt mindenki tudja. Esetleg valahonnan nem tudtok kölcsönkérni olajradiátort, ami árammal működik? Meg elektromos rezsót, amin tudnál meleg ételt főzni? (Önkormányzat nem tud ilyenkor valamit tenni?) Jobb ötletem sajnos nekem sincs. :(

vkata: Mit mond a gyógytornász, ami elkeserít? Nem tudom, már én is gondolkoztam, hogy újra elmegyünk neurológiára, mert Lea még mindig nem mászik, nem kúszik, utál hason lenni. :? Mondjuk ülve egész jól elvan, de azért kicsit zavar, hogy miért nem akar mászni. (Nekünk a védőnénink azt mondta, 8 hós koráig nagyon ráér vele, de azért ez akkor is nyugtalanít.)
Utólag boldog 7.-et nektek!

véda: Anyós gusztustalan, amit művel!!! :evil: Ilyenkor szoktam azt mondani, hogy ez már tuti beteges, nagyon gáz, hogy valaki így viszonyuljon a fiához! És igen, párodat is lehet sajnálni, ő tényleg 2 tűz között van, és mivel nagy a szíve, nem tudja megtenni az anyjával, hogy a jelenlegi állapotában "ellenkezzen" vele. Persze titeket is nagyon szeret, de neki döntenie kell, ami biztosan nagyon nehéz a számára. Tudom, neked is tele lehet a hócipőd, megértelek, mert tényleg ocsmány dolog, amit anyósod csinál, a betegsége nem mentség a viselkedésére! De próbáld támogatni párodat, amennyire leki erődből futja, fordított esetbe ő is ezt tenné veled. Persze ez csak az én véleményem, ahogy mondani szoktam. :oops: Kedves anyós meg majd jót pörkölődik az ördögnél, amiért ilyen gonosz a természete!
:twisted:

Akata: Julcsiékkal mi újság? Marci????

Még akartam írni, de nem tudom, mit. :roll: Most nyargalok tovább a dolgomra, aztán szerintem majd vasárnap vagy hétfőn tudok jönni megint.

Addig is sok puszi minden babának és mamának!
fmarti
 
 


Márti!
Puszi! Hiányzol! Kép
20150601134430
 
 


Viki drága: Ti is hiányoztok ám nekem! :wink: Tegnap olyan jót nevettem a piros szemű angóra nyúl metafórán! :lol: Jó nagy már Lacinkó! :shock:
fmarti
 
 


VIKI!

Kép
fmarti
 
 


Babuli azért kérdeztem mert a legjobb barátnőm nővére, akkor Melindát is biztos ismered. :) RÉgen együtt jártunk szórakozni, meg néha kirándultunk! Csak mióta leköltöztem Szegedre, nagyon ritkán látom őket, de telcsin dumcsizunk sokat! Néha Mónitól kérek tanácsot babával kapcsolatba.:)

Kép
linda24
 
 


Lányok, SOS kérdésem lenne: Esetleg valakinek lenne hirtelen kölcsönbe egy utazóágya? :oops: Most a hétvégéig kellene. :oops:
fmarti
 
 


Igen ismerem a Melindát! Milyen kicsi a világ! :D
Vendég
 


Köszi Csajok a sok lelki segítséget,nélkületek nem menne!

Mázlim hogy a sütő villanyos,így most sül a rakott krumpli :D
Lenn Anyósnál megfőztem a kályhán a tojást,meg egy kicsit a krumplit! :D

Csővel nem tudom mit lehet csinálni,most még arra sincs pénzünk hogy vegyünk,és megcsináltassuk :oops: :cry: Talán holnap kapok,de ha nem,akkor csak hétfőn.

Vidokata:Gondolod hogy baj lehet a cickómmal?Mert nem a már meglévő csomóm fáj,hanem mellette,csak ott viszont nem érzek tejcsomót :roll:

Ha minden kötél szakad,kalács azért lesz :lol: :lol: :lol: Meg persze kenyér,meg ilyenek :)

Egyébként meg az önkormányzat,meg mindenki-rajtatok kívül,meg a Családon kívül-szarik az ember fejére egy nagyon! :(

Remélem az megoldható lesz hogy visszakapcsolási díj nélkül kapcsolják vissza,mert a szerződésen,amit Anyós tegnap írt alá,jan.huszon valahányadika van,hogy akkortól érvényes,tehát ha úgy vesszük jogtalanul kapcsolták ki,mert folyamatban van az ügy...

Babuli:Szabikának gyógypuszi!!


Ja,és Anyós még megnyugtatott,hogy nincs rá garancia hogy máshol nem lukad ki,mert belülről megeszi a rozsda a csöveket :evil: Azt mondta olyan 15 évesek a csövek :roll:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Ja,és Mama tud adni rezsót :D ma elhozzák tesómék :)

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Kike látod majdcsak megoldódik valahogy ez a szemét gáz. Párom is kivolt akadva mikor mondtam neki, hogy hogy lehet ilyet csinálni, főleg ahol 3 gyerek van.

Kép
linda24
 
 


Babuli tényleg kicsi a világ! :D

Kép
linda24
 
 


[quote]L írta:ea még mindig nem mászik, nem kúszik, utál hason lenni

Márti mintha az én gyerekemről írtál volna

Véda anyósódhoz kitartás már valószínű úgysincs neki sok hátra

Kike nem tudnád a gyesedet számlára utaltani?,mert sokkal hamarabb megkapnád ,mint ahogy a postás viszi.a csomóval meg minnél hamarabb menjél el olvoshoz.Szegénykém,jól összejött most neked minden. :wink:

Kép
csugi
 
 


Nekem nincsen bank kártyám,Apáéra meg nem utalják,mert nem az én nevemen van.És így megkapom az utolsó fillérig kézbe,de úgy nem kapnám,meg én most még a miatt is bemászkáljak a gyerekkel hogy csináltassak kártyát :roll: Szóval inkább így.

A cicimmel meg nem igazán akarok orvoshoz futkozni,majd ha rosszabb lesz,esetleg akkor,de úgyis mennem kell majd uh-ra.Addig csak kibírom.

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Kike!
Nekünk csak 1 számlánk van, a krtya is a férjem nevére szól, mégis arra jönnek a babás juttatásaim.
20150601134430
 
 


Dórikám!
Anyósod monnyon le! Mekkora egy manipulatív ........................... :twisted:

Kép
20150601134430
 
 


Ami, Werus, Bencuri Viki, Andi, Kimma!
Merre jártok?
20150601134430
 
 


Na most fogok ismét kiakadni!!
Hívott a családsegítős csaj,hogy beszélt az eonosokkal,és csak a visszakapcsolási díj fejében kapcsolják vissz ami több mint 25 e,forint,hiába mondtam neki,hogy én nem értem miért kell nekünk kifizetni,mikor,-megnézte-és októberben már elkezdtük a dolgot intézni,csakhát dec-ben eltünt a faszi,vele az összes papírunk és kezdhettük előlről,és ezért csúszott minden.és ha holnap be is fizetem a pénzt,ami szerintem szemétség hogy ezekután be kell,akkor mégis mi a büdös francból fizessem be az 50 ezres gázszámlát amit legutóbb kipostáztak,meg a többi csekket,meg még akkor ne is hajjunk éhen!!!! :cry: :cry: :cry: :cry:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Ó,és mégha be is fizetjük,akkor se tudták megmondani hány nap múlva lessz visszakapcsolva :cry:
Tehát ha holnap megkapom a pénzt,akkor még el kéne menni befizetni,aztán meg a családsegítőhöz,de ebből csak hétfő lessz,akkor ő küldi a faxot,meg a fénymásolatokat,és onnan még pár nap a visszakapcsolásig,és akkor ne legyek kiakadva hogy be kell fizetni,szerintem nem jogosan a visszakapcsolási díjat!!Hát normálisak ezek??? :cry:
Én nem tudok csak úgy kidobni az ablakon több mint 25 ezret!Max éhenhalunk :cry:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Sziasztok!

Én még mindig a "halálomon". Levi köszöni szépen, a lehető legszuperebbül van.

Elköszönni jöttem egy időre. Nem kell megijedni, csak ma viszem be a modemet, új szerződést kötök. Hétvégén költözünk, addig már tuti nem lesz meg, de igyekszem minnél hamarabbra kérni a netbekötést.

Addig is mindenki vigyázzon magára, és a családjára!
Betegeknek jobbulást!

Sziasztok!

KépKép
KépKép
terek.krisztina
Tatabánya
 
 


Én azt mondom rohadjanak meg a szemét gázasok,megleszünk gáz nélkül!Egyszerűen ennyit nem tudunk befizetni és kész! :cry: És hiába kéték a népjólétisek,nincs méltányossági alapon való pénzelengedés,és bevenni sem lehet az adósságrendezésbe!
Szóval ennyi volt,vége...

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Kriszti:jó költözködést,és várunk vissza!És jobbulást!

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Kike!
Szuszááááááááááááááááááááááááá!!!!!!!!!!!! Kell a gáz, főznöd kell!

Kérjetek a 50 ezres számlára részlet fizetést.
20150601134430
 
 


Kike sajnálom...

Márti, nekünk van utazóágyunk, ha kéred!

Kép
Kép
patr
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?