Új privát üzeneted érkezett!

Kike, nagyon sajnálom! Ezek szerint már el lenne intézve a gáz, ha a hivatal nem ült volna a papírjaitokon? Akkor az ő hibájuk! biztosan nem hagynám szó nélkül, persze pillanatnyilag ez nem segít rajtatok...
Amúgy meg nem mostanában beszéltek arról, hogy az ilyen esetekben nem lehetne csak úgy leszerelni az órát, hanem csak akkor, ha kártyásat tesznek a helyére? meg hogy a nagy hidegek miatt legyenek méltányosak a nem fizetőkkel - veletek főleg a 3 gyerek miatt kellene? :x :x :x
Családod nem tud besegíteni nektek a főzésbe egy ideig?
Tudom, hogy nehezen tennél ilyet, de az ovikban nem fogy el mindig minden étel, azt sokszor a dolgozók viszik haza. Esetleg ha megkérnéd, hogy pár napig hadd vigyétek el? Nem akarlak megbántani, csak próbálok gondolkodni, honnan kaphatnátok gyors segítséget. Kérlek, ne vedd tolakodásnak, hogy ezeket leírtam.
Egyáltalán nem vagy csóró és béna! Ügyes, kreatív anyuka vagy!
És gyere nyugodtan - ha egyelőre másban nem is, abban tudunk segíteni, hogy meghallgatunk.
Nagy ölelés neked!!!

Vkata, nekem sem jött még meg... Otinál ilyenkor már túl voltam rajta.

Köszönjük az együttérzést.
Kubu, sajnos most már nincs értelme elkülöníteni a gyerekeket, mivel Oti már 3. napja fertőző, és az lesz addig, míg le nem száradnak a pörkök. Persze reménykedem, és igyekszem távol tartani őket egymástól, de nagyon kis esélyét látom annak, h Nati ne kapja meg. Főleg, miután a reggeli kapkodásban (lázcsillapítás, Natinak popsikezelés, reggeli, etetés...) elfelejtettem Oti bilijét kivinni, és Nati jól felborította, csupa pisi lett... és cseppfertőzéssel terjed...
Ami miatt aggódom: vasárnap voltunk Anyuéknál, találkoztunk a féléves unokahúgommal is... se Anyuéknak, se neki nem lenne jó, ha elkapnák, de talán akkor még nem fertőzött.

Katák egy kérdés: ha Natin kijön, van rá esély, hogy az anyatej miatt talán enyhén megússza? Köszi...

Brúnómami, kisfiad nagyon ügyes!

Kép
Kép
bondi
 
 


Kike! Őszintén sajnálom! :cry:
Szerintem semmi okod rá, hogy szégyenkezz!

Zsuzsa gratulálok a fiacskád feledik szülinapjához! Ügyesen áll!
Na és a vacsi sem semmi! Nekünk is ilyen etetőszékünk van zöld színben.

Véda! Még nem is fejeztem ki sajnálatomat az anyósod állapota miatt!

Orsi te halásztelki vagy?
Vendég
 


Kubu!Zsu!
Köszi! Nem igazán voltunk/vagyunk jóban, ezért leginkább az uram miatt visel meg a dolog. Fáj őt letörtnek látni... :(

Viki!
De jó! Végre valami, amire én is jól emlékszem! Kapok egy nyomdát?
Vendég
 

 
 

[quote]V írta:iki!
De jó! Végre valami, amire én is jól emlékszem! Kapok egy nyomdát!


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Lilukám hogy van? Hogy tetszik neki a napközi?
20150601134430
 
 


Véda, megint reményt ad, amit írsz. Jó lenne, ha Nattancska megúszná....

Kép
Kép
bondi
 
 


Köszi Csajok:Bondi:ismét könnybe lábadt a szemem,ahogy a soraidat olvastam :cry:

Olyan jó itt vagytok!

Egyáltalán nem veszem tolakodásnak,és nem bántasz meg azzal,amit írtál-ha ma vagy holnap nem sikerül elrendezni sehogyse,akkor bizony valahogyan kell meleg ételt szereznem.

Apa a munkahelyéről telefonált a családsegítőhöz,mivel ők intézik a dolgot,de sajnos bizony sokáig szórakoztak a papírokkal,és így nem igazán tudnak mit tenni.szóval nem tudom hogyan lesz tovább!
Tegnap jött Anyósnak levél hogy be kell ma menni aláírni a szerződést,ő ma be is ment,de hát még amíg folytatódik,ide-oda fax,meg papírtologatás,lekérdezés,mennyivel tartozunk,átutalás a gázasoknak...ez mind idő sajnos,és mi addig megvagyunk lőve.
Anyukám is óvónő,talán tud segíteni kaja ügyben,de nem tudom....

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Kis vidító:

Az abszolút pasik:

A bátor...
Hajnali 3-kor totál részegen hazamegy. Felesége az ajtóban áll söprűvel a kezében, mire a pasi rákérdez:
- Takarítasz , vagy mész valahova?

A rámenős...
Hajnali 3-kor totál részegen hazamegy. Bűzlik a sok női parfümtől, az ingén rúzsfoltok láthatók. Megtapogatja a felesége fenekét és így szól:
- Te vagy a következő...

A naiv...
Hajnali 3-kor totál részegen hazamegy. Belép az ajtón, a felesége sodrófával várja. Mire a férj:
- Drágám, te már hajnalban sütsz?

A pofátlan...
Hajnali 3-kor totál részegen hazamegy. A felesége fekszik az ágyban, nem alszik... A pali fog egy széket, s az ágya mellé ül. Az asszony kérdésére:
- Mit jelentsen ez? - a válasz...
- Az első sorban akarok ülni, amikor a cirkusz elkezdődik...

A pofátlan... még egyszer...
Hajnali 3-kor totál részegen hazamegy. A felesége fekszik az ágyban nem alszik... Mielőtt a nő megszólalna, a pasi rámordul...
- Csönd legyen , elég büntetés az, hogy duplán látlak...
20150601134430
 
 


Viki!
:lol: :lol: :lol:

Lilunak ízlik a napközi! Beírtakozott az összes különórára: foci, tömegsport, angol, kézműves... A rajztanárnő meg tegnap szólt, hogy nagyon kifejezőek a rajzai, érdemes lenne vele foglalkozni... :roll:
Igaza lesz Vkatának! Lehet, hog felnőttként hasonlóan él majd, mint Katus öccse, aki perpétum mobile :lol:

Már 8 mókusunk van! 8)

Mindjárt indulok érte, csak ne essen az eső! Csabicinek addig fel is kellene ébrednie... :roll:

Lacusom mit csinál?

Bondi!

Reményfelelősöm, te csak reménykedj, én hiszek benne, hogy Nati nem kapja el!

Kike!
Fel a fejjel! Szorítunk értetek, hogy mielőbb megoldódjon!
Vendég
 


viki!
Jót nevettem ezeken! :lol:

Véda!
Sajnálom az anyós gondokat!

d.dodó
 
 


Viki: :lol:

Oti pisije megint nem tiszta... az orvosa szerint simán lehet a himlő miatt, de holnap lesz tenyésztés... ha komolyabb a baj, csak magam okolhatom érte, mert kb. egy hete ki kellene már váltanom az antibigyót Otinak..., azóta nem szedte...
Annyira magam alatt vagyok.... főleg, hogy látom őt elesetten...

Kép
Kép
bondi
 
 


Dóri!
Szunyál a drágám.

8 mókus, az már majdnem álltkert. :lol:
20150601134430
 
 


Megjöttünk, rögtön visszaolvasok, csak elkészítem a Laurát!

Színházba megy...


Ma ilyen napom volt:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Bondikám!
Kép
20150601134430
 
 


marcsi!
Az nagyon jó, hogy ilyen jó napod volt!

Véda!
Gratula Lilunak a 8 mókushoz!

d.dodó
 
 


Kép Nézzétek csak! :lol:

Kép
Kép
patr
 
 


Bondi:nagyon sajnálom ,jobbulást Otinak :!:
ne okold magad :!:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Zsolesz csókolgatja Emmát? Vagy Levi?
20150601134430
 
 


kike!
nagyon nagyon sajnálom. de ettől ne érezd magad rosszul. nem vagy béna, igenis családcentrikus, odaadó vagy! ez nem a te hibád!!!
az hogy ők ülnek rajta... és egyékbént se lehet igy leszereleni szó nélkül!
előtte értesítést kell küldeniük! ugy nem szerelhetik le hogy mennek és kész..


bondi!
itt a házban egy anyukának a gyerekei is elkapták a jó multkorában.
a középső vitte azt hiszem haza, vagy a nagyobbik. már nem tudom. de a lényeg hogy a legkisebb is elkapta.
ő akkor volt olyan 3-4 hónapos körüli. ugyhogy nyugi!!! nekik sem lett semmi bajuk, nagyon jól viselte a kislány.
reméljük ha nati elkapja ő is jól viseli majd.
legalább tul lesz rajta és később már nem vszínű hogy elkapja.

Kép

Kép
timi1982
 
 


Teszek fel képet a piros szemű angóra nyulamról:

Kép
20150601134430
 
 


Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára patr 2009.02.04 15:20-kor.

Kép
Kép
patr
 
 


Viki, Zsolesz :lol:
Mindenáron meg akarta kóstolni, de Emma zokon vette!

Gyönyörű nyuszid van!

Kép
Kép
patr
 
 


Sziasztok!

Kike! Nagyon sajnálom a gáz dolgot. Elég szörnyű, hogy ilyen országban élünk. Semmi méltányosság nincs a hivatalokban. Nagy szégyen! Kitartás. Remélem hamar rendeződnek a dolgok.

Jelentem kibújt az első fogunk hegye! :D
Igaz emiatt nem kaptuk meg az utolsó Prevenart mert hőemelkedésünk van legalábbis remélem, hogy emiatt és nem betegek leszünk.

Egy dekát sem híztunk. Súly:8350g Hossz:70cm
Szly! A tábliba. Kép

Bondi! Sajnálom a bárányhímlőt!

A babák tündériek! :D :D :D
Vendég
 


Na, most talán elnyugszik a kis hölgy....

Kike!
Nagyon sajnálom a gáz dolgot, kitartás. Remélem, gyorsan rendeződnek a dolgok!!!
Tudod:
Ez után már csak jó jöhet!

Ilyet pedig ne is mondj, hogy a Dunának mész, mert akkor fogom magam, odamegyek, és jól elfenekellek!

3 csodaszép kis tündérnek van rád szüksége!

(na meg nekünk...)

Bondi!
Sajnálom a bárányhimlőt! Remélem, Oti gyorsan meggyógyul!

Babu!
Gratulálok Szabinak a fogacskához!

Jelentem, Emma életében először vacakul töltötte az éjszakát.
Reggel úgy sikerült ébrednem, mint egy zombi...

Éjfélkor feküdtem le, fél 1-kor kel Emma, és virgonckodott fél 4-ig. :roll:
Szerintem tuti a foga kínozta...

Aztán telefonált Patrícia!!!!!!
(és én lecsabiztam Zsoltit!! :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: Ennél remélem, nem leszek már hülyébb, mert ez überciki...
Olyan aranyos kisfiú!
Nagyon snájdig a képeken, de igaziban.... :shock: :shock: :shock:

Azok a szemek.....Kép

Patr!
Köszönöm, hogy eljöttetek, és örülök annak, hogy megismerhettelek!!!

Emma sajnos nagyon nyafka volt, az éjszakának és a csavargásnak köszönhetően....aludni akart..
Hazáig szundított is egy jó nagyot a kocsiban! :lol: :lol: :lol:

Most is alszik... :roll:
Vendég
 


Babu!
Szabi nagyon édes! Gratula a fogakhoz!

Zsolti nagy betyár! Már Emmát is megenné? Cukik a képen!
20150601134430
 
 


Sziasztok!

gyors füstjelet jöttem adni (ugyan nem hiányolt senki de azért jövök )

minket is elkapott a kórság! most voltunk dokinéninél mert Zsömle már hétfő este óta lázas és csak a kúp viszi le, de ha vége a hatásnak akkor ismét lázas. Nyűgös is, sehogy sem jó! Vmi vírusos nyavalya tört ránk... rám is, én sem vagyok toppon, tegnap volt a mélypont, ma már sokkal jobb.

azért nagyjából zugolvasgattam...

Viki: Lacinkó egyre szebb!! ha Zsömi lány lenne tuti stippistoppolnánk

Kike: szegénykém, hogy mindig van vmi!!! kitartás!!

Bondi: jaj az a fránya bárányhimlő!! Szegény kis Ottancs!! jobbulást neki és remélem hogy Nati nem kapja el!!

Véda: gratulálok Lilunak a sok mókucihoz!! nagyon ügyes kiscsaj!!
a könyvedet én is elolvasnám ha lehet (tudod én is érintett vagyok a témában.. amikor csináltuk mi is a lombikot én gondoltam is rá hogy miért nincs vmi könyv ami segít ebben az időszakban, nemcsak a gyakorlati kérdésekben milesz most, hogyan zajlik a dolog hanem amúgy is.. néha jól jött volna)

Marcsi: de jó hogy ilyen jó kis napotok volt!!! Zsolti tényleg egy gyönyörű kispasi!!

Orsi: hova mentek? mire vettél jegyet?? kicsit kihagy az agyam!!

titi: jobbulást nektek és remélem hamar végére jártok már ennek az alvásos dolognak.

Babu: szabinak gratula a fogacskához!
és Vivinek is!!

kinek nincsen még foga a babák közül?? Zsömi az egyik, se híre se hamva a fognak. Kép Kép

Kép
mancsi76
 
 


Mancsi!
Most olvastam a másik fórumonkon is h betegek vagytok! Gyors gyógyulást ennek a szép fiúnak! Milyen ügyesen áll!

Még mi is boldog fogatlanok vagyunk!
20150601134430
 
 


Hol vagytok anyucik?

Zsömi kiköpött apucija... :shock: :wink: :lol:
Vendég
 


8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.11 18:32-kor.
Vendég
 


Újra itt :D
Csabival rettentő nehéz Liluért menni. Az a sok lépcső fel-le... Bent hőség, kint eső :? De most nincs itthon senki, muszáj volt vinnem. De a mozgás jó volt! Oda is kocogtam, vissza is! :D

Mancsi!
Azért ,mert nem írtuk külön, azért hiányoltunk ám! Bár, aki naponta többször jön, jobban feltűnik, ha "lóg" :wink: Jobbulást!
Küldj emil címet!
Zsömi szobájának falán miből készítettétek a figurákat? Dekorgumiból?

Pat! Marcsi!
De örülök, hogy taliztatok! Mindketten szépek a képeken! Jó kis páros :D :D :D

Ma nem volt nagy pörgés. Sokan vannak távol. Akata,Vkata, Wera, Ami... Nem is sorolom, nehogy valaki kimaradjon! De pl. Kimma is már milyen rég jött! :roll:
Vendég
 


Vkata!
Jaj, tényleg, te igazoltan voltál távol,mert szorgoskodtál! Milyen tortát csináltál? Hányan lesztek holnap?
Oké, ne 26 legyen, jegyzem :wink:
Vendég
 


Katák, még meg sem köszöntem a pelenkakiütés-tippeket! Köszönöm!
Natinál egyelőre remekül működik az aloe first és kenőcs társa.

Vkata, sajna nem voltam bárányhimlős, csak be vagyok oltva. Azzal is juthat Natiba ellenanyag? És az oltás engem megvéd? (Két és fél éve kaptam kettőt is)
Hű, mennyit készülődtél! De szép ünnep lesz!

Oti olyan bágyadt, és egyre több helyen pöttyös...
Sok véleményt hallottam, és végül nem adattam be az oltást neki, de most azt mondom: nem tudom, hogy a gyereknek jó-e ez a szenvedés, akkor is, ha csak pár napig tart (a szövődményeket inkább nem vizualizálom be...)... nekem nem jó, az biztos.

Mancsi, Zsöminek jobbulást!!!

Megyek a betegem mellé, amíg örökmozgó hugi alszik...

Kép
Kép
bondi
 
 


8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.11 18:33-kor.
Vendég
 


8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.11 18:33-kor.
Vendég
 


Kata, én itt vagyok! :lol:
Csak szórakozik a babanet, egész délután nem tudtam feljutni!

Kép
Kép
patr
 
 


Kike, nagyon sajnálom ezt a gáz ügyet!! Szorítok, hogy minél hamarabb visszakapcsolják!

Bondi, remélem Oti hamar átvészeli a bárányhimlőt! Nekünk viszketésre nagyon bejött a szódabikarbónás víz. Abban fürdött Zsuzska, naponta többször is! Ha nagyon szenvedett megfürdött, és utána legalább két órát jobb volt a helyzet. És vannak homeos bogyók is rá! És remélem Nati nem kapja el!

Kép
Kép
patr
 
 


Na, Kata, most meg te is eltüntél! :lol:

Kép
Kép
patr
 
 


hali lányok!

jöttem dicsekedni :oops: :oops:
ma egyedül állt fel Bence :D persze megvolt a kellő motiváció. a tv, mivel a tévéállvány elé pakolt párnába kapaszkodva sikerült

Kép

Kép
timi1982
 
 


bondi!
bárányhimlő ügyben mi ujság?
hogy viseli a picifiad? remélem nem töri le nagyon.


kike!
ugye fűtötök és nem fáztok??? ugye nincs gond???

Kép

Kép
timi1982
 
 


Sziasztok!

Hát lányok másfél nap alatt egy órát tartott visszaolvasnom titeket!
Termeltek rendesen! :wink:

Kike:Milyen butaságokat beszélsz te itt magadról????? :shock: Nehogy már magadat okold!
Egyébként meg "KELLETT NEKEM HÁROM GYEREK"kijelentésedre ,igen is kellett !!!Mért is születtek meg????Hát azért hogy mind a 3-an boldogságot vigyenek az életetekbe.Hiszen mind a három gyerkőc külön csoda,és ha az egyikük nem volna hidd el nekem nagyon bánnád.Úgy hogy ez így jó ahogy van.Tudod én úgy hallottam Isten csak annak a vállára tesz terhet aki el is bírja!És te Igen is elbírod!!!!!Fel a fejjel!Puszi.

Tita:próbálj pihenni amikor csak tudsz,nem semmi amit most te csinálsz.Két gyerkőc kinn egy gyerkőc bent!Ügyi vagy!!!!! :D

Anyjuk1:köszi az ötletet már nekem is eszembe jutott.

Bondika:Hát most neked is nehéz dolgod van.Nyáron a barátnőm direkt átjött mikor a féléves babája himlős volt csak azért hogy Domesz is elkapja,és nem kapta el.Pedig én szerettem volna ha most esik át rajta míg oviba jár,nem pedig a suliból fog hiányozni.
A fiadnak jobbulást.

Minden beteg babóca gyógyuljon meg ezt kívánom nektek.

Holnap gondoljatok rám mert gyümölcs napom lesz!

És Wera:Kopogni fog a szemem az éhségtől!!!! :shock: :lol:

KépKép
henka76
 
 


Én is itt vagyok...
:wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Szia marcsi! Hogy vagytok?

KépKép
henka76
 
 


Szia Marcsi! :lol:
Hamar hazaértetek délután! Zsolti nagyon köszöni az ajándékot!
Képzeljétek, kapott Emmától egy játék telcsit, úgyhogy mostantól közvetlen vonala van Emmához! :lol:

Kép
Kép
patr
 
 


Henka, én gondolok rád, én tuti nem bírnám ki csak gyümölccsel! Valami kis hús kell a napba!

Kép
Kép
patr
 
 


Henka:köszi!
Timi:fűtünk,de van GOND!
Megint kilukadt a cső a szobában,nem bírta a meleget :cry: és folyik a víz,már csak ez kellett,még azt is hogyan,miből,mikor csináltassuk meg,komolyan mondom,már nagyon,de nagyon elegem van!!!

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Jaj, Kike, nagyon sajnálom az újabb gondot! Remélem más már nem jön!

Kép
Kép
patr
 
 


Ha hiszitek ,ha nem már fáj a gyomrom,de úgy istenigazából a mai nap után! :cry: Ilyen egyszerűen nincs!! :cry:
Ezen kéne már röhögnöm,ugye?
Mert ez már csak vicc lehet!

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Sziasztok!

Viki! Vagy aki tudja! A Sinlacot hogy szoktátok megcsinálni, hogy a cumisüvegből meg tudja inni a gyerkőc? Most akarom adni neki estére! Please Help valaki!

Nemolvastam vissza, de látom Kike valami történt a gázotokkal?? No mindjárt visszapörgetem egy kicsit. Addig várom a válaszokat!

Kép
szly27
 
 


szly!

én ugy csináltam hogy 75 víz és 3 evőkanál. kicsit puposan!

nekünk igy kijött a mam 3-as cumijával

Kép

Kép
timi1982
 
 


Patr!

Szívesen! :lol: :lol: :lol: :lol:

Képzeld az én kis mimóza gyermekem már megint le sem veszi a tekintetét Zsoleszról!
Mondtam neki, hogy ezt déltájban kellett volna... :roll:

Kike!
Annyira sajnálom!!!!

Szilvi!
Én nem tudom... :oops:

Henka!
Kitartás!
Vendég
 


Henka!

Köszönöm, jól vagyunk. Mostanra már kipihente a mai csavargás fáradalmait... Úgy ébresztettem fel fél 6-kor. Mikor lesz ebből esti szunyóka?! :shock:
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?