Új privát üzeneted érkezett!

Zsuzsa! Sajnálom a fagyasztót. :(

Kike! Hűha! Nem lesz egyszerű...

Brúnónak boldog felediket! :D

KépKép
KépKép
terek.krisztina
Tatabánya
 
 


8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.01.29 11:08-kor.
Vendég
 


Szep reggelt!

Kata: jolt tetted hogy kicsit kimozdultal! Anna is ezt csinalt amikor egyszer elmentunk es ocsem volt itt, aludt akkor meg nem volt ilyen hogy felsir, na azon az esten felsirt, pedig mi is epp hogy masfel orat maradtunk el. Van benne valami hogy megerzik ok ezt mar!
Mint ahogy az is mikor van az anyjuval vagy apuval. Nekem alsizk 20percet napkozben Alekonak tobb mint egy orat. Tegnap du is ez volt, es mar nem eloszor fordult elo....
En delutan mentem el kicsit a turiba es sikerult vennem farmert! Igaz meg mindig 40es de sebaj inkabb vettem 1700ert( ez 3 nadrag , 2 sal 4 nyakkendo) mint 3-4ert ha egyszer ugyis kifogyom:)
Amugy nem keves a 48, nekem az a jo!

VKata: nagyon kedves vagy hogy fincsi etelt foztel! Mi sajnos nem tudjuk melyik nap a talalkozasunk ideje, mikor eloszor irtunk egymasnak, mikor eloszor talalkoztunk, vagy mikor osszejottunk...
Mi mindig unneplunk:)
Es igazabol ilyen fordulokat megsem, inkabb csak ugy neha .Na ezt jol meg mndtam, mindegy:)


Zsuzsa: sajnalom a fagyo dolgot NAgy bosszusag!
Amugy Anna orra is olyan szivom 2 hete egyfolytaban( elotte is egy het kimaradas volt csak) es o is kohog a trutyi miatt, de a doki azt mondta ebben az idoben tok normalis( amugy en is fujom napi 2-3szor az orrom).
Semmi sem megmentheto? Husok mind teljesen felolvadtak? Akkor ma non stop foznod kell hog ymeg tudd menteni oket?


Akik unnepelnel boldog hofordulot!


Kike: nem hulyeseg epitkezni, jobban jon ki mint ha vesz hazat, foleg igy hogy neki szakmaja. Nektek a 3 gyerekere eleg szep kis penz a szocpol, es ha van telek akkor menni fog, csak hat sok ido, es nem eppen ebben a bizonytalan idoszakban vagnek bele a helyeben.

HENKA: esetleg apacashow! Abban vannak nagyon jo notak!


AKata: ez most tulajdonkepp hogy gyorsult fel ennyire hogy lakast neztek? Nyertetek a lotton? :wink: Uj epitesu neztek szocpol miatt? Vagy mindegy csak sajat legyen?
Vendég
 

 
 

Zsuzska sajnálom! Az a sok finom anyatej, meg husi... :(:(:(

Kriszta, szerintem jól öltöztesd fel éjszakára! Most meg mérj hőt és ha nem lázas, ne vidd szerintem! Simán lehet a foga is! De figyeld egész nap!

Kike, sajnálom hogy az anyós dinka...
Mondjuk így is egy telken maradnátok? Az nem túl jó, nem? :roll:

Kép
andkata
 
 


megint elszállt.

Nos.

Szép reggelt!

Itt szottyos az idő, de majd kibírjuk:)

Tamaráék már elutaztak vagy miért nem jelentkezik?

Viki!
Nem is dicsértem tegnap gyönyörű lackót! Jól aludtatok?

Evelyn!
Sok sikert az önkormányzathoz!

Kike!
A férfiak a nagy álmodozók, mi meg lógó nyelvvel biztosítjuk nekik a hátteret! :P
Sok sikert nektek!

BRÚNÓNAK BOLDOG SZÜLINAPOT!!!

Wera!
Hol vagy? Kicsi Bugri meggyógyult?

Kata!
Jó, hogy kimozdultál.
Én is tervezem majd.
és könynen lehet, hogy megérezte. Egyszer, még 2 hónapos korában én is elmentem, folyton felébredt.
Milyen lakást néztek? merre?

Betegeknek (Levinek, Bencének, Tomcsinak) jobbulást!

Tita!
Hogy vagytok?

Emma itt kúszogat mellettem, lassan itt az ideje a vakdugóknak, mert nagyon teper a drága!
Meg adtam neki egy kis cumit játzsani, olyan cuki, mert a másik felét kapja be :P
Éjjel 4x keltünk, semmi extra, csak fáradok...

Mindenkinek mindn jót!!!
Vendég
 


Kike: a könnyűszerkezetes nagyon gyorsan megépíthető, kb 3-4 hónap és mondjuk ha nem válik szélsőségessé magyar országon az időjárás akkor van olyan jó (ha rendesen le van szigetelve) és talán nálunk nem lesz tornádó, persze manapság ki tudja... :lol:
Lehet ytongból is építkezni az is olcsóbb és gyorsabb, hát olvass utána mert annak vannak nagy kedvelői és ellenző is!
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Kész lett a gépünk,jobb mint új korában,gyors mint a villám.
Most csak köszönni jöttem,este olvasok.

Lányok nektek van h rázza a hideg a babát? Lilit naponta többször is,mintha megrázná magát :lol: Olyan édi,nálatok is csinálják?

Kata, gratulálok a 7 évhez.További sok boldogságot :wink:

nicike
 
 


Közben meglódult a forgalom.

Emma olyan mint egy kis kommandós, kúszik, forog, tisztára mint valami Stallone-filmben :P

VKata!
Jól sikerült tegnap az évforduló?

Tami!
Mikor utaztok Mórra?

AKata!
Tényleg, melyik kerületeket figyelitek? Mekkora lakást?
Bocs akérdezősködésért!

Lányok!
Nem tudja valaki, hogy állami ösztöndíjat folyósíthatnak gyed mellett?
mert van egy kritikusi pályázat, gondoltam idén is megpróbálom, de nem tudom, a gyedet nem veszik-e el, az OEP meg nem reagál, mindig mindenki foglalt.
Vendég
 


Köszi Csajok a segítséget,és a bíztatást :D na igen,én is gondolkodtam rajta hogy ebben a nehéz időben kell épp belevágni?De tényleg ki tudja mikor szüntetik meg a szocpólt!Szóval addig kell,amíg van rá lehetőség.Bár igen,nem túl jó hogy egy telken maradnánk,de üsse kő,majd nem engedem be :twisted: :lol:
Az lenne jó,ha találnánk egy olyan céget,aki olcsón is,de totál kulcsrakészen felhúzza a házat. :roll:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Ami, Wera, Hene, Sziszka, Kimma, Teó..... adjatok életjelet!

Tami: mi is csak úgy tűztük ki mert ez előtt a nap előtt a férjem már egy éven keresztül "ostromolt" én meg hol elgyengültem hol bekeményítettem (mert akkor még volt egy 4 éve tartó másik kapcsolatom) és kb. ezen a napon született meg az elhatározás, hogy igen ő! (egy közös barátunk szülinapi buliján) így az ő szülinapját nem felejtjük el sose :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.02.03 09:12-kor.
Vendég
 


Kike!
Esetleg kész új házat nem néznétek?

Orsi!
Lacus már itt kókadozik, lassan laudni fog.

Emmáról rég láttam már képet!

Csajok! Én csak akkor építkeznék, ha lenne a kezemben 20 milla és egy vállalkozó, aki mindent megcsinál. Több barátunk is építkezett, volt akiknél majdnem ráment a kapcsolatuk az intézkedésre, hitelre várásra, stb.
20150601134430
 
 


Nici!
nem lehet, hogy pisil akkor?
mert sztem attól kirázhatja a hideg.
Vendég
 


8)
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.12 08:24-kor.
Vendég
 


Orsi,

III, IV, XIII. A legjobb lenne a harmadik, de az bazi drága. 3 szobás
( helységes), 60 nm felett.
Meglátjuk!

És a többit szívesen, a prividre este már nem volt időm válaszolni, de ha kisüt a nap, szívesen...

Gratula Emma kommandósnak!!!

Kép
andkata
 
 


8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.12 08:24-kor.
Vendég
 


Viki!
Kérésed számomra parancs:

Helló Lackó!

Szép napot!!
Kép

Képzeljétek!
Hihetetlen. Kihúzta az alsó fiókot, kiszedte az egyik melltartómat...most azzal flangál itt :P
:D :D
Vendég
 


VKata!
A házassági nekünk márc. 8-án van, teljesen véletlenül.
Mondtam is Apának, hogy nagy mázli. Egy virággal két legyet üthet :P

AKata!
Oké, akkor várjuk a napsütést :P

Na, most már húzok, mert Emma kiment a szobából :shock:
Vendég
 


8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.12 08:24-kor.
Vendég
 


Emma nagyon cuki! Melltartó? Nem lehet elég korán kezdeni!
20150601134430
 
 


Sziasztok!
Az éjjelünk egész jó volt, de nem igazán pihentető. Ugy gondoltuk, bent alszunk Lizynél, még figyelgetjük éjjel. De mivel a gumi ágy már tönkre ment, így a földön aludtunk. Na, hát nekem minden porcikám fáj, és alig bírtam elaludni. Először 1-kor kelt Lizy. NEm is lett volna ezzel baj, de miután visszaraktam a kiságyba, semmi hajlandóságot nem mutatott, hogy aludna. Folyton odajött a kiságy végábe, és kiabált, meg sírt. Tudta, hogy ott vagyunk, és be akart kerülni a nagyágyba. De nem engedtük. Végül álomba simogattuk. És aludt reggel 6-ig! Akkor apa átment a másik szobába, mondván ugyis mindjárt csörög az óra, igy Lizy cicizett, és ottmaradt mellettem a földön. Rögtön vissza is aludt, és aludtunk negyed 9-ig! :)


zsuzsa!
Sajnálom a fagyasztót, nagy bosszuság, az biztos.

kike!
Jó ötlet a házépítés! ;) Drukkolok!

Brúnónak Boldog felediket!

Timi!
Jobban vagytok már?

d.dodó
 
 


8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.12 08:25-kor.
Vendég
 


Mi is csak azóta tartjuk a Valentin-napot, amióta az az évfordulónk! :lol:

d.dodó
 
 


Emma nagyon édi! :D Melltartó.. :lol:

KépKép
KépKép
terek.krisztina
Tatabánya
 
 


Kata:Köszi,de a hajnyíró volt ügyes :D én csak bátor,hogy nekiestem a gyereknek :lol:

Viki:nem tudom mi érné meg jobban,építkezni teljes szocpollal,ami ahogyan nézegettem három gyerek után 3 mill.800-ezer.Vagy kész,de ugye új házat venni,mert nem tudom ha használtat vennénk arra is járna-e a teljes szocpól?Hú,nehéz lesz,az biztos!
De szerintem belevágunk!
Most jott postás autó,megjött a csomagom :D

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Mi Valentinnap ellenesek vagyunk :oops:
20150601134430
 
 


Kike!
Használtra fél szocpol jár.
20150601134430
 
 


viki!
Párom is mindig azzal jött, hogy előtte mennyire utálta a VAlentin-napot! Csak hát tök véletlen pont aznap volt egy barátunknál buli, amin összejöttünk.

d.dodó
 
 


Nekem még a kórházi sudokrémes pici dobozban is van egy kevés :lol:
Tetszik neki a labda,most épp játszik vele :D

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Akkor vagy újat kell vennünk,vagy építkezni :roll:
Majd kiderül. :D
Jajj,de jó lenne végre megszabadulni tőle :roll: :oops:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Emma de kis huncut! :lol:

Domi végre mászik négykézlábon. :D Igaz lassan,de biztosan :D

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Hű-egy ságodi házacska-de így kissé drága :roll:
http://www.oc.hu/ingatlan/H028832

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Na, én asszem fogok neki főzni.
Nem is tudom miket csináljak.
Timi már elvitt egy adagot, náluk is indulhat a heti főzés. De neki legalább itt van az édesanyja, és így könnyebb dolga van.
Azt hiszem vadast csinálok karajból, meg csirkemellet sütök le Áginak, meg marhapörköltet főzök, meg palóc levest is kéne, meg büszkeszószt..... :shock: ki fogja ezt megenni???
Pulykamedalionból mit lehet csinálni???

Kép
zsuzska72
 
 


mi sem tartunk semmi ilyen napot, foleg miota ilyen ocsmany felhajtasos, penzkicsikaros, ertelmet teljesen elveszto "unnep" lett a valentin nap. Igymar szo szerint udorodom tole, foleg hogymar jan 1tol mindenbol es folyik hogy kozeleg, es menj romantikus hetveger, partira, vegyel ez tmeg azt...na ha ez a romantika es a szeretet, akkor mi nagyon el vagyunk maradva :?
Viragot ilyen alkalmak nelkul is kapok( mindig megszanja Aleko az aluljaroban a neniket, es amennyit ad nekik a csokorert abbol mar viragboltba is vehetne de hat nem baj, igy meg ertekesebb az a kis nyanvadt csokorka, hisz segitett vele valakinek) vacsit vagy finom ebedet barmikor keszitek, csinos ruhat itthonra is huzhatok, a penz meg kell masra:)
Vendég
 


Zsuzsa, ide fénypostázhatsz akármit. :lol:

Hú, csajok, itt olyan szélvihar van. A lámpaoszlop ugyanúgy hajolgat, mint a fák. :shock:

KépKép
KépKép
terek.krisztina
Tatabánya
 
 


Szép napot :P

Még nem olvastam vissza teljesen, de inkább írok, aztán olvasgatok, mert ha Csabici zt játsza, mint tegnap, semmi sem lesz semmiből :roll:

Titi!
Nem csodálom, hogy gyenge vagy... Ki bírná ezt közülünk, amit te nap, mint nap véghez viszel... Olyan kár, hogy messze laktok! Úgy segítenék valamit...
De bízzunk holnap az alváslaborban mondanak valami nagyon bíztatót! Úgy szorítok!!!
Pici babácska mozgolódik sokat?

Orsi!
Örülök, hogy jól éreztétek magatokat! Lukráciát ezek szerint nem nagyon lehet már másra bízni? Egyem a lelkét!

Vkata!Akata!Szly!Dodó!
Ha jól jegyzeteltem, ti is szeretnétek elolvsni a könyvet. Drága Andici megtudorkodta, így el tudom küldeni nektek! És nagyon köszönöm, hogy időt, figyelmet szántok erre. Ez nekem megtiszteltetés, és tudom, nem könnyű baba mellett olvasni...

Tamara!

Te meg is kaptad, ugye? Andici küldte el :wink:
Itt is köszi Andika!!!

Viki!
Lackó olyan snájdig szőke legény, hogy csuda! A legutóbbi képét imádom!

Evelin!
Eliotnak mit mondtak a fejlesztésen? (Bocs, ha már írtad! Mindjárt visszaolvasok, lehet, hogy már beszámoltál...)

Dodó!
Lizy továbbra is jól van? Puszi a beütött buksijára!

Kike!

Domi nagyon más az új hajjal! Kb. bölcsisnek néz ki. Olyan nagyfiús! Puszilom!

Mindjárt írok magunkról is, csak Csabesz mocorog...
Vendég
 


De csak akkor jár szocpol, ha nincs a neveteken semmilyen ingatlan.
Mi ezért tudunk csak fél szocpolt kapni ( ha egyáltalán azt....)

Katus, köszi, ha néázegetsz! A negyedik abszolut szóbajön, metró közelség, ha megy kicsit zöldebb rész. ( Csütörtökön az Attila úton nézünk egy tetőtéri lakást)...
Már látom ingünk gatyánk...

Emma hogy beindult mozgásilag!:)

Kép
andkata
 
 


Véda, puszi!

Jobban aludtatok?

Kép
andkata
 
 


Valentin napon: egyik kedvencét főzöm ő meg hoz nekem virágot, este meg jól összebújunk.
Nőnapon nem csinálok semmi extrát, és kapok virágot.
Nincsen nálunk semmi extra, de ennyi belefér.
Inkább a szülinap, névnap és évforduló az amit ünneplünk.

KépKép
KépKép
terek.krisztina
Tatabánya
 
 


Katus!
Mindent alaposan nézzetek meg a lakáson, fürdőt, konyhát, utolsó polcig.
20150601134430
 
 


Levi jól van, Kriszti?

Hát az én férjem nem nagy ajándékozó,de sebaj...nem ezért szeretem.
Néha kapok virágot :)

Vik, a férjem irtó alapos mérnökember és pluszban jó igényes is, ugyhogy meg lesz nézve a lakás...:)

Kép
andkata
 
 


Még mindig nincs láz, de köhög.

Mosok egy csomót, úgyis a szobában van teregetve, hátha elég párát csinál.

KépKép
KépKép
terek.krisztina
Tatabánya
 
 


Tehát: Lilu hétvégén kifordult magából... Semmi nem volt jó neki. Feleselt, flegmatikusan beszélt, duzzogott, harsánykodott, sírt és nevetett felváltva... Én már kifogytam a munícióból. Estére egészen feladtam. Mondtam is, pontosabban kiabáltam is csúnyán, de azért türtőztettem magam, hogy ne káromkodjak: "Mi a fészkes fenének dobod a földre a ruháidat?" stb... Ő meg szó szerint kiröhögött, amikor elüvöltöttem magam, hogy "Ne röhögj más bosszúságán!" Akkor meg zokogni kezdett... Mai napig nem tudom, mi baja volt, ő azt mondja, tudod anya, hogy néha meghülyülök... :roll:
Apja amúgy is feszült, eléggé le van eresztve... Olyan nehezen tolerál most minden ilyen megnyilvánulást Lilutól... Lehet, Lilu is megérzi ezt? :roll: De azért akkor sem kellene ráugrani az apja becsípődött hátára, meg azt mondani az ebédre, hogy undorító, meg... Nem is sorolom...
De tegnap már jobb volt... Remélem, ma is így lesz...

Anyós most otthon. Cigire visszaszokott 1 hét után... 19-én kezdik a sugárkezelést Kecskeméten.

Csabi 4-6 ébredéssel van éjjel. Nem túl rózsás a helyzet, de még bírom... Lilu viszont 2 napja nem horkol... :shock: Mitől hagyta abba? :roll:

Tudom, van még röstanciám horoszkóp-ügyileg... El kellene kezdenem megírni az eredményeket... :roll: Írtam már, hogy micsoda kis különleges személyiségek vannak itt? :D
Vendég
 


Orsi; holnap megyunk haza.
MA talizhattunk volna de ez a franya eso.....
Igy a ringato is elmaradt.


Veda: igen atkuldte el is kezdtem olvasni!


AKAta: ha a neveden van valami akkor meg felet kaphatsz vagy ezt hogy erted?
es ugy van igaz hogy a hazastars egyiknek sem lehet a neven semmi ingatlan.
Vendég
 


Sziasztok!

Hamarosan újra Angliába utazok, így megint tudok baba - kismama- női - férfi ruhákat hozni! :)

A hazainál kedvezőbb ár és klasszisokkal jobb minőség jellemzi ezeket a ruhákat! :)
Itt tudtok nézelődni, ezekbe a boltokba megyek biztosan!
Ha valami megtetszett keress meg nyugodtan!


http://www.next.co.uk
http://www.asda.com
http://www.adams.co.uk
http://www.mothercare.com
http://www.debenhams.com
http://www.mands.com
http://www.disney.co.uk
http://www.minimode.co.uk
http://www.bhs.co.uk
http://www.clarks.co.uk

Bogi

KépKépKép
bogyra
 
 


Dóri!
Nekem is jöhet a könyved ;)

Sajnálom h Lilu "meghülyült", de örülök h megjavult.

Gyógypuszi neked!

Lalesz így aludt be a játszóterén:

Kép

Kép
20150601134430
 
 


Sziasztok
Kike! Domo tündéri, aranyos, csodaszép, elbűvölő!!!
Kép

Kép
dittke
 
 


Halihó!

Megint csak egy szóra...
Sajna Nóri továbbra is fosik, nem tudom már mikor lesz ennek vége. Azért a napi 10-14 pelus szerintem durva, de már mindent megpróbáltam és nem akar javulni :cry:
Ha elaludna végre, jövök még, de egyelőre nem úgy fest...
Vendég
 


Lacó is tünemény! :D Kis drága!

Kép
dittke
 
 


Werus!
Smectát próbáltátok?
20150601134430
 
 


oh szegny Norika!
A draga!
Kitartas Weram!
5napot irt Kata nem?
A ti arokatokon van iyen szilikon vedo ugye? Azt hol lehet venni, mert Anna most hogy allandoan all a jarokaban haradalja a jaroka szelet, es hat nem a mienk. ugyan meg nincs foga, de ha lesz es ezt csinalja szepen megsertene a fat.
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?