Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok Mindenkinek!

Szegenyek betegek!
Remelem mar lassan mindenki jol van!Es Timi es Zsuzsi pedig, hogy gyorsan legyüritek!

Kike
Domi nagyon helyes igy is - levagott hajjal!

Lizynek remelem tovabbra sincs semmi baja - csak megfigyelik!

AKata!
Nagyon kedves töled, hogy hianyoltal az elmult napokban valamikor! :)
Ja, a kisbetüs dolgokrol osztom a velemenyed, egy kicsit azert kell engedni a fiukat....bar szerencsere nalunk nem nagy a problema, de azert neki többet van kedve, mint nekem.

Viki
Nagyon ügyes vagy, hogy ennyi kajat gyartottal Lackonak! En is szoktam valamennyit elöre gyartani, de arra meg nem sikerült idöt szakitanomm, hogy ilyen mennyiseget gyartsak - meg hat nem is eszik meg annyit!CSak cicicicici....Lacko milyen helyes! Hogy mindig mosolyog!!MAradjon ilyen!

Tami
NAgyon rendes vagy - hogy nyomban akinek csak tu´dsz, segitseget ajanlasz fel!
De edes Anna, ahogy acsorog!!!

Muffin
Ügyes Eliot! De jo, hogy akkor lassan de biztosan ahason.lettel is megbaratkozik!!!

Tejbegriz
en nem adnek meg, az is buzabol van es NEM glutenmentes - en a glutenos dolgokat megprobalom csak egy eves kor utan adni - bar etelallergia nincs a csaladban - de ha nem nehez megoldani, akkor inkabb kesöbb, mint elöbb.

Bondi
en ugan istenben nem hiszek, de ez a ajto - ablak dolog asszem tenyleg igaz - akarki is csinalja!

Szly
Megneztem jazmint, ahogy maszik - olyan edes,ahogy elöre tapicskal a praclijaival!!!

MArcsi
Nagyon helyes Emma - kis csupi!
En is asszem, meg inkabb csak megfigyelnem - hogy alakul az a menszi dolog, 15 evesen szertintem meg szabad rendetlenkednie.Nekem soha nem volt valami hüüüü, de rendszeres!

Lea nalunk meg nem nagyon eszik,ma pl. a repas, marhahusos -öszit csak buborekolta ki - eleve csak egy harmad üveggel csinaltam - es vegül en ettem meg.
Egyebkent harom napig alig kakilt - ugyhogy meg egy kicsit sem kapott, csak anyatejet, attol megint rendben van minden - idöközben.Holnap vagy meggy, vagy rizs lesz teriteken.meg eldöntöm.En olivaolajat teszek a kajajaba.
MAr majdnem ül egyebkent, kepen is lehet latni - söt pelus nelkül mar fel is ült, de a pelus azert akadalyozza, igy meg nem megy olyan nagyon!
De mindenhova eljut, ahova akar....meg nem meszva, de kuszva.
Imad nem-et es igen-t mutatni - orias kivitelben - es rötyög hozza.Es a dadada az megy nalunk is.
Ejszaka is kel am legalabb ketszer - de ott van mellettem az agyunkban tehat szajaba nyomom a cicit es mar alszunk is tovabb.Foga az mar van harom, a negyedik - jobbközep fent - metszö uton, de meg nincs kint.
Es most harom napig csak egy gyerekem van - a nagyok Aaron apujaval elmentek sielni, csak szerdan jönnek!!!Remelem jol erzik magukat - de valoszinü.

NA, megyek megeszem a pipihusi levesem - maradt tegnaprol.Es paprikas csirke is!Nyammmm! :) Kép Erintes

Kép mostanaban igy probalkozik Lea!

Szep napot, jo kedvet!
Kryss
Aaron (1999.X.13.)
Rebecca (2002.VII.23.)
Lea (2008.VI.19.)
Miriam (2010.X. 8.)
kryss
 
 


Sziasztok!


Vagyunk csak Levi is beteg lett, elkapta tőlünk ezt a nyavaját. Hétvégén belázasodott, még van egy kis hőemelkedése, de már nem adok neki lázcsillaőítot. Folyik az orra és kicsit köhög is. Kap fluimucilt, kálciumot és c vitamint. Éjszaka mégg rosszabb mint volt (bár nem hittem, hogy lehet rosszabb...). Ma éjjel 2-ig 10-15 percenként keltem hozzá, ezután jött a babakocsi, na innentől nem tudom mennyi időnként kellett ringatni.
Én lassan ott tartok, hogy bármelyik pecben összeeshetek...
Most alszik Levi, de mivel napközben is sz@rul alszik így már le sem fekszem, mert ha idő elött ébreszt ölni tudnék! (szó szerint)
Olivér is köhög még, meg folyik az orra de ma már ment oviba.
Én köhögök még és nekem is folik az orrom. Nagyon gyengének érzem magam...
Szerdán kell Levit alváslaborba vinni, kivi leszek adigra jobban lesz e annyira, hogy meg is csinálják a vizsgálatokat...
Már csak erre várok, hogy azt mondják minden rendben és akkor könyörtelenűl hagyom sírni, hogymegtanuljon magától visszaaludni. (csak a szám nagy) Vagy esetleg megmondják mit csináljak vele, hogy aludjon végre....

Roni: hogy adtad Lénának a sinlakot? Tegyél bele neki gyümit, Levi úgy szereti.
ha hagynád Lénát éjjel, hogy maga aludjon vissza az nem megoldható, lehet, hogy vissza is aludna egy idő után.
A dokival irass neki próbaképpen 1 doboz milupa som (gyümiset) pépet hátha Lénának is bejön. Levi nagyon szereti és ez nála nagy szó!

Evelin: Eliotnak sok puszi hófordulóra és az újjabb ügyeskedéséhez!!! Sajnálom a gondokat!
Lehet, hogy mégis csak igénybe kéne vennem az apósod szaktudását amosogépünkkel kapcsolatban, mert akit kihívtunk jómúltkor az még mindig nem jött rá mi lehet a baja. Már kicserélte a szívattyút (4000.-) és most a vízszínt szabájzót akarja, de ha az sem a baja akkor sorry nem tudja mi lehet...
Annyi a baja, hogy mosás közben elakad egy bizonyos programnál és nem megy tovább. Erre nincs ötlete. Már mindent kipucolt benne (pedig elvileg teljesen tiszta volt), de még mindig nem jó...
(bocsi, hogy ezt leírtam)

Dodó: Lizynek jobbulást, neked kitartást!

Tami: örülök, hogy jól sikerült a könyvtárazás és séta!!!
Jó családozást és talit Marcsiékkal!!!
Te kis angyal vagy még mindig!!!

Orsi: sajnálom a gondokat és örülök, hogy jól sikerült a kiruccanás!!!

Marcsi: Apának jobbulást! Sajnálom a hintát, de ez van, viszont örülök, hogy el tudtad adni!!!
Emmus tünemény!

Viki: Ügyi vagy a főzéssel! Lacusomnak minden téren remek édesanyja van!!!

A.Kata: örülök, hogy már jól vagytok és Adél hízik és eszik rendesen!!! Zoli teljesen rendbejött?

Ami: Sajnálom a hányingert, de örülök, hogy Áronci jól van!!!
Használd ki édesanyád ajánlatát és pihizz!!! Boldog szülinapot neki!!!

Wera: Nórinak gyógypuszi! Neked kitartás!!! Lehet, hogy elkerülte a figyelmemet, de lement már a láza? Más tünete nincs?
Tesód hogy van? Találtak már nála valamit amitől a rosszullétei vannak? Édesanyád hogy van?

Timi: örülök, hogy Bencus már jól van! Nked meg jobbulást!

Ildi: hogy van Kíra?

Márti: hogy álltok a költözésel?

Anita: Válaszoltam! :wink: :lol:

V.Kata: te hogy vagy? Készült fotó a lurkókról?
Ha igen kérünk!!!

Heni: úgy örülök, hogy megint jelentkeztél!!! Én is sokat gondolok rátok! Vérnyomid megemberelte már magát?

Csajok! akkor ha van jó kis babakaja receptetek, légyszi tegyétek fel a receptesbe!!! Tud esetleg valaki céklás receptet? kipróbálnám!

Csilla: Nati hogy van? Oti köhög még?
Te hogy bírod? Apával már szent a béke?

Dóri: Csabi jobban alszik már? Lilu hogy van? Gratula a jó bizijéhez!!!

Andi: írtam pü-t! Nagyon szép borítót csináltál! Tündér vagy!!!!
Masszőr Kép

Na már csak azt nem tudom kinek nem írtam! Bocsi legfáradtam!

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Huuu, laptetö! - neha nekem is kijar!

Nalunk mult heten gyönyörüüü sok, ho esett!Igy nezett ki: Kép

Szep napot, jo kedvet!
Kryss
Aaron (1999.X.13.)
Rebecca (2002.VII.23.)
Lea (2008.VI.19.)
Miriam (2010.X. 8.)
kryss
 
 

 
 

Kryss, Titi!
Puszi nektek!
20150601134430
 
 


jajj de gyonyoriu es a nagy ho!!!!!!!!!


Tita: jo hogy jottel! Epp az iment a konyhaban gondoltam rad, es meg is fogadtam ha nem jelentkezel bema sem irok smst.
De megeloztel.
Sajnalom hogy minden ilyen vacak!
Kitartas! Remelem a vizsgalatot megcsinaljak, tudom mennyire varod!


AKAta: okes! Gyertek!
Alma koncert: te szereted a zenejuket? kell ?ket cd megvan.
A koncert ingyenes?


Anna most alidt el 8)
Vendég
 



Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Apa,meg Anyós ordibálnak-így van ez,ha hülye az ember Anyósa!! :evil:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Kryss Lea baba gyönyörűséges! Milyen vörös a haj! első gyermeked apájával elengeded a másodikat is! Ez tök jó! akkor jó a nexus...!

Tita, jobbulást és gyógysimi!
Zoli már dolgozik is...

Tamara! Adsz kölcsön zenét? Van kedvetek eljönni? Egy ezres asszem a koncert! ( Csak azért írtam Csillának, mert ő emlegette...)

Kép
andkata
 
 


Kryss:nagyon jók a képek-főleg az első ,nagyon tetszik!! :D
A hó meg nagyon szép!

Titi:drukk a vizsgálathoz-kitartás!

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Anyós dinka, Kike?

Kép
andkata
 
 


Kata:AZ!DE NAGYON!
Már én is ordibáltam vele,hogy ne ordibáljon már,mert leraktam a Domit aludni!! :evil: :twisted:
Állítólag azért ilyen hülye dilis,mert nagyot hall,meg üldözési mániája van,nyugtatót szed-ezek szerint a mai adagot nem vette be! :twisted:
Úgy utálóm-elmennék innen,szívem szerint,de nincs pénzünk elköltözni :cry:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


meg mindig azzal jön hogy miért nem rakunk félre-mégis miből-épp hogy megélünk!Hülye boszi! :evil: Egyébként meg mi köze hozzá???

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Kike!
De ügyes Domi - hat mar setikal is a csöpp labain!

Akata!
:oops: Nem vörös, KOSZMO!
Igen, szerencsere jol megertjük egymast az ex-szel is! Ennek nagyon örülök!Es igy a gyerekek is!
Az meg furabb, amikor elmegyünk mi öten es Aaron apuja együtt mondjuk kajalni - en tökre elvezem! :lol:

Szep napot, jo kedvet!
Kryss
Aaron (1999.X.13.)
Rebecca (2002.VII.23.)
Lea (2008.VI.19.)
Miriam (2010.X. 8.)
kryss
 
 


Tami: nagyon jól esett, hogy hiányoltál! Most jobb a lelkem!!! :wink: :lol:

Kryss: örülök, hogy jöttél! nagyon édes Lea!!! Irigy a hó miatt!!! :wink: :lol:

Kike: nagyon édes Domi!!! Levi is ezt csinálja csak ő nem megy! Jó volt hallani a hangodat!!!
Anyós Kép

Viki: Lacus mit csinál?


Levi most ébredt fel és kivételesen aludt egyben nyünyögés nélkül 1,5 órát. Majd ébredéskor megivott 180 tejpépet!!!!!
Reggel is kb ennyit ivott és fél 12-kor meg megevett 1 ü. csirkehúst répával :shock: . Még este adok neki egy főzit és egész jól evett ma!
Ami nagyon aggaszt vele kapcsolatban és reggel elfelejtettem a dokinak mondani,hogy elég sűrűn vérzik az orra. Azért is aggaszt, mert ugyanúgy csinál mint Domi, hanyatt esik és beveri a fejét, de amikor vérzett neki az orra, akkor nem esett el elötte.

Tami: jól mondod, nagyon várom ezt a vizsgálatot, bár azt az éjszakát kevésbé... Nem tudom mennyit sikerül aludnom....

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


[quote]J írta:ó volt hallani a hangodat!!!
:oops: :oops:

köszi a Domi dícséreteket! :D

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Kryss :shock: :oops: :oops: :oops:
Elnézést!

A havas kép is tuti!

A tesóm kórházban, napi két ctg, hét második felében kontroll ultrahang, aztán meglássuk.

Tita KITARTÁS! Drága! Szerda után én kipróbálnám az aludj jól gyermekemet. már ha belszólhatok. Ebbe csak beleőrülni lehet.
És neki se jó, hogy nem alszik egyfolytában sose.

Kép
andkata
 
 


Szép napot :P

Ahogy drága Akata mondaná: jó reggelt! (köszi a hiányolást, Anya!)

Kb. én is azóta jövök, mint ő... Sőt... :(
A péntek-szombat-vasárnap, és a mai nap naggggyon kaki!

A farsang felemásan sikerült. Majd holnap írok róla részletesebben. De a lényeg, hogy rengeteg a beteg ember!!! Ott is köhögtek, tüsszögtek folyton. Így szombatra tüsszögni kezdtem, és megfájdult a torkom. Anyu azonnal kezelésbe vett :D Nem akarok nagyon unlmas lenni, sztem már kívülről tudjátok: olajfa kapszula 3X1, 1000 mg C-vitamin, és grapefruitmag cseppek. Vasárnap már semmi bajom sem volt :wink:
Viszont Lilu megbolydult a hétvégén. Ki volt magából fordulva. Olyan módon beszélt, viselkedett, hogy... Még most sem vagyok magamnál teljesen tőle...

Ma meg Csabici alszik rapszódikusan. Semmit nem tudtam érdemlegeset csinálni. Veletek is most csak pár szót váltok, és jön a du. műszak :(

Holnap leszek bővebben - remélem!!!

Addig is szorgosan jegyzetelek, ám!

Puszi aösszes anyucinak, és babának!
Vendég
 


Mivel Lea a babakocsiban, kint csak fel orat aludt, behoztam, es adtam neki cicit. Es elaludt rajta! Igy, mert USBs Billentyüzet van a laptopon - mert leöntöttem vizzel, es azota nem jo - tudok nektek irni!

Titi
Annyira csodallak, hogy Te hogy birod amegprobaltatasokat!Levi alig eves - bar latom, ma nem! - ,alig alvas, masik kicsi gyerek, Betegseg, Tamas - aki segithetne többet es büszke lehetne Rad!!!!, es meg hozza a kicsi pocakbaba -hat le a kalappal elötted!Es remelem, hamarosan sokkal könnyebb lesz Neked!
Nagyon kivancsi vagyok, mi lesz az alvalaborban!
Es, ha minden OK; akkor szerintem is hajra "Aludj jol gyermekem!"- projekt!

Kike - :oops:
en hang nelkül neztem, nem erem most es a hangfal gombjat! :)

Akata
Nem problema - mindenki ugy latja...csak nekem CIKI, ez az egyetlen ok, amiert neha azon filozom, hogy csak le kene szedni...
Szoritok Julcsinak, hogy ugy sikerüljön Marcit megszülnie, ahogy szeretne!

MELLGYULLADAS
Kepzeljetek, mult heten elkezdett fajni a mellem - ott ahol mar Aaronnal es Rebinel is .Az összes havat, amit el kellett lapatolni, en lapatoltam - szerintem ezert lett. hat Leat csomot raktam cicire es szedtem a Phytolacca cimü homeos bogyot - es semmi laz, hidegrazas nem lett es mar el is mult a fajdalom!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kryss 2009.02.02 16:07-kor.

Szep napot, jo kedvet!
Kryss
Aaron (1999.X.13.)
Rebecca (2002.VII.23.)
Lea (2008.VI.19.)
Miriam (2010.X. 8.)
kryss
 
 


Jaj, és nagyon köszönjük a köszöntéseket a 7 hónapos kisfiammal :oops:

Eliot hősünknek, aki ismét bizonyított boldog hófordulót!!!
Vendég
 


ja és Tita, nagyon örülök a javuló étvágynak! Lehet hogy beérnek a gyógyszerek??? Drukkolok!

Kryss, a Babé sampon állítólag nagyon jó!
( Jó ilyeneket hallani, amiket írtál a kapcsolatról az ex-szel. Mindketten osztrákok?)

Képzeljétek csajok a héten 2 lakást is megnézünk! Tök izgi, az egyik naaaaaaoooon jó lenne, itt van öt percre ( és mi szeretjük a harmadik kerültet!), csak drága....

Véda anya, KITARTÁS!
Remélem Lillu rendeződik!

Kép
andkata
 
 


:oops: :oops: :oops: Eliotnak és Csabicinek boldog hófordulót!

Kép
andkata
 
 


Kép
A 7 hónaposom :D
No, szaladok a dógomra :?
Vendég
 


De édes Csabici!Nagy fiú! :D

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Akata
mindketten osztrakok- igen.Hat kata..most valljam be, hogy ez a gyerek - Lea - meg nem latott eleteben sampont es szappant!?En csak tiszta vizben fürdetem...illetve csak latta d meg nem került a börere!Ja de!Ha a cicat simogattuk, utana szappannal mostam a kezet!

Szep napot, jo kedvet!
Kryss
Aaron (1999.X.13.)
Rebecca (2002.VII.23.)
Lea (2008.VI.19.)
Miriam (2010.X. 8.)
kryss
 
 


Es, hogy vegre egyszer aktualisan köszöntsek valakiket!kivannek en is Eliotnak es Csabi kiralyfinak bolog 7honapossagot!!!!

Szep napot, jo kedvet!
Kryss
Aaron (1999.X.13.)
Rebecca (2002.VII.23.)
Lea (2008.VI.19.)
Miriam (2010.X. 8.)
kryss
 
 


8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.12 10:32-kor.
Vendég
 


Én is kaptam Felicitas csomagot! :D

Andkata! Nem Anyás korszak hanem hisztis korszak. Nincs el egyedül. Mindegy, hogy ki van vele csak ne egyedül legyen!
Ez van!
Vendég
 


Sziasztok!

Tami!
Tényleg egy angyal vagy/ Olyan jól esett, amit írtál. Nagyon köszönöm.

AKata!
nem kaptam pü-t, pedig azt írtad, írtál.
Nem is tudtam, hogy vesztek lakást. Jó nézegetést. Izgi az ilyesmi,ilyekor belódul az ember fantáziája.

Én sem kaptam még felicitast.

Csabi és Lea és Domi is szépségesek!!!

Eliot meg nagyon ügyi. Én úgy látom, nagyon együtt halad a korosztályával, és még csak nem is a sor végén kullog.
Úgyhogy hajrá kismanó!!!

Mindenkinek köszönöm abiztatós sorokat.
Összeszedem magam, na. Hisz épp én írtam, hogy nem érdemes nyavajogni.

Apának van egy rakat diplomája (na jó, csak kettő), majd csak kitalál vmit.

És voltunk egy nagy sétán, itt a tavasz!!!

Marcsi!
Még neked akartam. Az én mensim mindig is, 16 éves koromtól rendszertelen. Van, hogy 1-1 hónap kimarad. sosem találták okát. van, hogy 15 nap, van, hogy 60.
én a cickafarkot próbáltam, amit Bondi is mondott, meg a sós ülőfürdőt.
de azonkívül, h. kiszámíthatatlan, sosem szedtem semmit (hormonvizsgálaton sosem voltam, csak uh-n), és Emma szerencsére első pöccre jött és aterhességem is teljesen zavartalan volt, úgyhogy látod, nem biztos, hogy baj van. sztem ha nincs más tünet, ne nyúljatok hormonokhoz.

Na, ez hosszú lett.

MINDEN BETEGNEK JOBBULÁST!!!!
Vendég
 


Orsi, készültem csak megzavartak.
etetek és irok utána...

Kép
andkata
 
 


Andkata! Van olyan pép ami nem tejalapú és Szabi is ehetné?
Vendég
 


Babu!
Én nem Kata vagyok ugyan, de épp látom a kérdésedet és a Sinlac nem tejalapú.
Csak rizs és szentjánoskenyér vagy mi...szóval glutén és tejmentes is, az orvos írja ki.

Meg azt hiszem a kismama januári száma épp ezzel fogllakozik, nekem nincs meg, csak belelapoztam.
A trjpépeket osztályozza, hogy tejmentes, gluténmentes, ill. mindkettő.


Bocs, h. belekontárkodtam... :oops:
Vendég
 


Ja és aHumananak is van tejmentes pépe.
almás.
Vendég
 


8)
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.12 10:32-kor.
Vendég
 


8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.12 10:33-kor.
Vendég
 


8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.12 10:33-kor.
Vendég
 


Kata!

Igen, humana tejmentes almapép, még nem próbáltuk.
De a napokban veszek.
https://www.gyerekkosar.hu/catalog/product/view/id/17

itt megnézheted, puszi
Vendég
 


halihó!

még élünk.
bence és a nagyik megjárták a dokit. kapott sinlacot. ímmel ámmal elfogadja. de nagyon keveseket eszik. torka kicsit rózsaszínes, de egyáltalán nem vészes. hasa nem megy már, nem hány... kop-kop-kop.
viszont ettől függetlenül jó, vidám,játékos, huncut.

én már kevésbé. ma is rohangáltam. kanapé-wc-fürdőszoba... anyukám itt alszik, igy ő lesz a törpével. mi meg megpróbálunk aludni apával.
ő is ramatyul van, ráadásul dolgozik :( ott rohangál.. szegénykém.

remélem hamar rendbe jövünk. de tuti szerintem hogy a nagyik is el fogják kapni, és hazaviszik :( szegények...

Kép

Kép
timi1982
 
 


Orsi, Kata! Köszi a válaszokat! Szerdán úgyis megyünk tanácsadásra majd rákérdezek a dokitól!
Vendég
 


És van még a Milupa som is Babu.
Erről a Humanasról én sem tudtam, köszi az infót, Orsi.

Most írok, Orsi!

A gluténról meg annyit, hogy nem kell megvárni az egy évet. Régen is 9-10 hónapot mondtak, most meg már az az orvosi vélemény, hogy elég a fél évet megvárni. Én részemről 9 hónapiosan fogok adni.

Katus, Dórinál mást próbáltatok, mint a Sinlac? ( mármint pép, valami...)

Adél a régi, zabál a csillagom.

Jobbulást Nektek Timi!

Kép
andkata
 
 


Sziasztok!
Megjöttünk a kórházból. Szerencsére semmi baj. Az ijedtség nagyobb volt. Már a púpja is múlóban van. Igaz, hogy furi volt, hogy fél 12-kor elaludt délig (ez szokásos), aztán megetettem (még választékot is hoztak ki, hogy milyen babyételt kérünk - tálcán hozták egy cumisüveg vízzel, előkével, mindennel megmelegítve) aztán még cicizett is, és fél 2-kor elaludt megint. Fél órát aludt a babakocsiban (mert azt is adtak a korházban), majd felsírt, kivettem, és a kezemben olyan félig csukott szemmel szuszogott, mintha még aludt volna, de mégsem. Akkor kicsit megijedtem, mert eleve nem szokott ebéd után aludni, csak 5-6 körül. De azt mondták ha utána majd szépen játszik, és rendesen éberen kinyitja a szemét, akkor nincs gond. És szerencsére igy is volt!
5-kor jöttünk haza!

Bocs, csak felületesen olvastam mindent. De betegeknek jobbulást.

Mary!
Az SOS, anya szülinappal kapcsolatban mi a kérdés? Irj privit!

d.dodó
 
 


Ja, és tuti jó volt a mai fogyókúrám. Egy, azaz egy db vajas-sajtos bagettet ettem! :oops:

d.dodó
 
 


8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.12 10:34-kor.
Vendég
 


Lea Napocska felebredt - na nem most, ugy 5 körül- tehat megint szolgalatban vagyok!
Es holnap talan IKEA-ba megyek! Jön valaki talizni az SCS-be Becsbe? :lol:

Szep napot, jo kedvet!
Kryss
Aaron (1999.X.13.)
Rebecca (2002.VII.23.)
Lea (2008.VI.19.)
Miriam (2010.X. 8.)
kryss
 
 


8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.12 10:34-kor.
Vendég
 


Én megyek Kryss! :):):)

Kép
andkata
 
 


8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.12 10:34-kor.
Vendég
 


vkata!
Hajnali szopikor nem én mentem át a másik szobába, hanem Ati hozta át a nagyágyunkba. És köztünk jól elvolt. De apácska felkelt és elment dolgozni. Igaz, hogy az ő felén ott oda rakta a párnát, takarót, hogy Lizy le ne essen. Hát egy másodperc töredékét nem figyeltem, és átmászott a párnákon, és már lenn is volt a földön. Visított, a hasán feküdt.

d.dodó
 
 


Juhuuuu Akata!
De jooo! :lol:

Szep napot, jo kedvet!
Kryss
Aaron (1999.X.13.)
Rebecca (2002.VII.23.)
Lea (2008.VI.19.)
Miriam (2010.X. 8.)
kryss
 
 


Hova megyünk? Bécsbe? Benne vagyok! Hánykor? :lol:

Kép
Kép
patr
 
 


8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.12 10:36-kor.
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?