Új privát üzeneted érkezett!

Jajj Bondi annyira szeretem a Muzsika hangjat! Es ez az egyik kedvenc mondatom, egyszer egy rajzot is kesziettem hozza egy Gradoi kis haziko fotoja( olyan romantikus fa ajto ablak) alapjan:)
Igazad van!
ISmered az elet jatekat! Nalam az a nehez idokben kitartast erot ado dolog!


Roni: multkor mar leirtam neked reszletesen ezt az altatos modszert! A vibrucol szerintem jo, nekunk bevalt.


Dori( hugom) azert nincs mert MIni leesett az agyrol es par orat a korhazban kell vele maradni megfigyelesen!
Vendég
 


en mar tok reg regisztraltam es semmi:(
mondjuk en dm bababonusz uj fuzetket sem kaptam:(
Vendég
 


Ó szegény Lizy! reméljük semmi baja nem lett!

Kép
szly27
 
 

 
 

Eliot milyen ügyes! :D :D :D Evelin, azt hiszem, nem kell aggódnod miatta! :wink:

Volt nálunk a postás, hozzánk is jött a Felicitas csomag! :P

KépKép
KépKép
terek.krisztina
Tatabánya
 
 


Tami! Én már két füzetet kaptam a bababónusztól.

Kép
szly27
 
 


Lizynek jobbulást! Remélem nincs semmi komoly gond.
20150601134430
 
 


Sziasztok!

Eliotnak és Csabinak boldog hófordulót!

Lizinek jobbulást kívánok!

Nálunk olyan gyönyörű napsütéses idő van, hogy mindjárt kajcsizunk, és megyünk sétálni! :D

Kép
linda24
 
 


Azt irta a Dori ugy tunik semmi baj, de megfigyelik.

ELIOT! Tudtuk mi hogy megint megmutatod a szuleidnek hohgy nincs min aggodni! Ugyes vagy!
Vendég
 


Szegény Lizy-remélem semmi komoly!
Még én sem kaptam meg a csomagot,bár még nem volt postás-akkor talán várhatom! :D

Eliot nagyon ügyi!
Nem semmi pénzbe kerül a fejlesztése-halkan jegyzem csak meg hogy ha ide került volna,az tuti hogy nem lett volna fejlesztve,vagyis igen,csak eladósodtunk volna!
Megy a drukk hogy kapjatok támogatást!

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Sziasztok!

Eliotnak, és Csabinak boldog hófordulót!!
Remélem Lizynek nem lesz semmi baja!

Minden kis, nagy és közepes betegnek jobbulást!

Zsolti jobban van (Kata, kösz a kérdést), voltunk doki néninél, mondtam, hogy szerintem semmi baja, csak a gyogyótól fájhat a hasa. Ma már nem is adtam neki, vettem Normaflore-t még nem adtam mert elaludt, de délután adok neki. Ma elkezdjük a husit, de csak egy-két kanállal kap, nehogy fájjon a hasa.

Kép
Kép
patr
 
 


Ezt a csomagot, amit írtok, honnan lehet szerezni?
Én is akarok csomagot kapni :lol: :lol:

Kép
Kép
patr
 
 


Kíra kezd jobban lenni, most elaludni nem akar, igaz, sajnos enni sem.
apa nem ment dolgozni, ő is belázasodott, így csak én vagyok talpon, az éjszakai 3-4 szpoival, ami már nálunk 7 hónapja megy. Nem baj, most aztén igazán jól jött, mert kanalast egyáltalán nem fogad el, igaz cicit is csak álmában.

Eliot nagyon ügyes, nagy-nagy gratula! Nem csodálom, hogy ennyi a fejlesztés, mi spec tornára és dévényeshez járunk, ez is heti 9 ezer. Szerintetek mennyire kell aggódnom, hogy Kíra még nem mászik-küszik, nem is ül, és gagyogni sem igazán gagyog, inkább csaa sikongat. Hát, én eléggé aggódom emiatt. Tudom, hogy minden baba más, de itt már szinte minden baba csinálja ezeket.

Tami, az oscilococcinumot hogy adod Annának? Egy egész fiolát?

Hófordulósoknak sok boldogságot!

Kép
tamaraildi
 
 


Sziasztok!

Vagyok én is egy picit ismét....

Tegnap este nosztalgiáztunk a hintában... fürdés előtt, azért meztelen, de megjegyzem pelus van rajta, csak nem látszik.

Kép Kép Kép Kép Kép Elnézést, ha kicsit sok lett, de nem tudtam választani... :oops:

Evelin!
Tudtuk mi, hogy Eliot ilyen nagyon ügyes!
Igazán stramm kisfickó, büszke vagyok rá, hogy ha csak így az interneten keresztül is, (ami remélem nyárra megváltozik), ismerhetem! :lol:

Domi nagyon aranyos az új frizurájával!

Anyum most ment el, szegényem már megint nincs jól... :roll:

Még visszaolvasgatok, nem akarok felületes lenni, csak ezt gyorsan elküldöm....
Vendég
 


Ildi: igen en egy fiolat adtam feloldva egy hetere.
Nincs irva hogy csecsemoknel mashogy kel dagolni :?

NEm tudom mennyire kell "aggodni" az ulesen tuti nem a gagyogas alatt meg mit ertunk? Szerintem azon sem.
Voltatok mar vizsgalaton is e miatt? Neurologia? HAtha a torna segit!
Vendég
 


Ildi, szerintem egyáltalán nem igaz, hogy mindegyik baba csinálja ezeket. Inkább mindegyik baba egy-egy dologban ügyesebb mint a többi (tisztelet persze a kivételnek, van aki már mindjárt fut).
Szerintem ne aggódj, a szakirodalom (amit a mi babánk nem olvasnak) szerint még egyik baba sincs elkésve semmivel.

Kép
Kép
patr
 
 


VKata: sparban is kaphato az a kolln zab meg nem tudom mi.
Vendég
 


Kócos Emma nagyon édes!

Zsoltikám örülök h már jobban vagy!
20150601134430
 
 


Emma nagyon édes, csúcs a sérója!

Kép
Kép
patr
 
 


Felicitashoz én is regisztráltam, még amikor írtátok, de csomagot nem kaptam... Igaz, ma még nem volt a postás....

Drukkolok Dóriéknak, remélem, minden rendben van Lizivel!!!

Örülök, hogy szépszemű Zsoltika végre jobban van! Majd megmondom Emmának, hogy a kis csélcsap hódolójáért már nem kell aggódnia... :roll:

Tamaraildi!
Kírának és apájának mennek a drukkok, hogy hamar rendbe jöjjenek, azért pedig különösen, hogy Te ne kapd el!
Emma sem igazán csinál sok mindent... Épphogy megül, hasra talán másfél hete fordul, vissza pedig tegnap óta. Nem kúszik, nem mászik.
Vendég
 


Evelyn!
Eliot tényleg nagyon kis ügyi! Büszke lehetsz rá! Ha érzi, hogy az anyukája kicsit elkeseredett, rögtön megvígasztalja! :) Kis édeske!

Megyünk a dokihoz. Fél 3-ra kaptunk időpontot. Kicsit "érdekes" volt az asszisztens nő, mert közölte, hogy "ugye tudja mit jelent az, hogy időpontra jönnek? Lehet, hogy fél órát is várni kell, de majd behívom ha tudom!" Hát köszi nagyon kedves.
Gondoltam időpontra megy az ember, azért akkor be is hívják. OK, ha van bent valaki, akkor nyilván utána.... de így? Remélem nem szedünk össze cifrább vírusokat a rendelőbe!

Kép
zsuzska72
 
 


Megyek nózit porszívózni!

Kép
zsuzska72
 
 


anyjuk-jó a fogyis vonalzód-nem mintha fogynód kéne-de grat a fogyáshoz.én 69 kiló vagyok-nekem sem ártana fogynom-de.....

domici itt van nálam-azért kisbetűzök.

emma olyan szép baba

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


most volt postás,nem jött csomi :roll:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


nálunk is most volt a postás, én sem kaptam :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Vendég
 


Nálunk meg se postás, se csomag!
20150601134430
 
 


Olyan fincsit eszek:citromos halat,krumplival-nyami :D

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Bár egyébként nem vagyok halevő,inkább hús evő-de karira ezt csináltam,többek között,mert nővérem vegetáriánus,és akkor megszerettem :D

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Viki, Marcsi, köszönöm!
Az mondod Marcsi, hogy csélcsap a fiam? :shock: :shock: :lol:

Kép
Kép
patr
 
 


Tényleg Dominak is adhatok halat?Krumplival?
bár nem biztos hogy megenné :roll:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Kike, jó étvágyat!

Kép
Kép
patr
 
 


Kike: kosz, de nem a kilok miatt fogyozom! Pusztan a testem akorom hogy valahogy kinezzen....
Vendég
 


Pati:köszi,megvan! :D

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Anyjuk:miért?na ne mond hogy nem nézel ki jól!Muti egy képet!

Apa mindig a nagy valagamra csap,tény hogy nagy,de ez van,nem izgat,majd lefogyok,egyébként nekem olyan kicsik voltak a melleim,hogy szinte nem is igazán volt,de ezért jó a szopiztatás,mert legalább ilyenkor van,de ha fogyóznék megint nem lenne,és bár három gyerekem van,de eddig mindig visszament kicsire a nyavajás :lol:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


csak nem elüldöztem mindenki! :roll: :lol:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Vagyok vagyok, kávézok.
20150601134430
 
 


Vikim!

Egészségedre a kávét!!!

Én is most ígértem apusomnak egyet, úgyhogy rohanok, csak meg akartam mutatni, hogyan alszik Emma.... :shock:

Kike!
Nekem is 3 gyerekem van, híztam is velük rendesen, de a cicijeim akkorák, hogy ha borogatnám, talán el is múlnának.... :roll: :roll: :roll:

Kép
Vendég
 


De édes! Imádom a Kis Kóci Mócit!
20150601134430
 
 


áááá,szerdán vinném Domit oltásra,ámde ma már kétszer fosizott,most is ilyen ronda nyálkásat,hője 38.1 popóban,levonás nélkül,de jókedvű.Most mi legyen,vigyem vagy ne?Adjak neki ennyire lázcsillapítót?

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Jajj,de édes,hogy elbújt! :D :lol:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Szerdáig még meggyógyul. ;)
20150601134430
 
 


Kike, engem nem... :)
citromos hal? menjen a receptesbe is!
Hát igen, a kigömbölyödésnek előnyei is vannak :) - bár nálam kezd óriási méreteket ölteni a gömb :roll:

Tami, az élet játéka? Nem ismerem.
amúgy elfelejtettem: rompiscatole = bajkeverő (szó szerint: "dobozromboló")
Hmmm, gradói ház? szép lehetett! Meg a rajzod is!
Nekem ilyen téren semmi kézügyességem, így csodálom azt, aki rajzban ki tudja fejezni magát.
Apa szülinapjára akartam egy vidám rajzot (nem karikatúrát) készíteni róla, de már az arányokat sem tudtam összehozni. Azért még nem adom fel...
Egyetértek veled, engem sem a kilók zavarnak, hanem az, ahogy jelen formámban érzem magam.
És Norbiba én is beleolvastam, tényleg meggyőző, amiket ír.

Evelyn, tudtam, hogy Eliot drága megint megörvendeztet téged valamivel :D
Két kórustársam is dolgozik a 17. ker. polgármesteri hivatalban, az egyik gyámügyes, a másik oktatásos, így ha esetleg segítség kell vmiben, szólj, és megkérdezem őket.

Lizynek jobbulást!

Patti, örülök, h Zsolti jobban van.
Minden betegeskedőnek jobbulást!

Vkata, ugye, nem lett végül mellgyulladásod?

Marcsi, Emmád gyönyörű!
Ja, nekem is tök rendszertelen volt, 28 és 40 nap között bármi előfordult, sőt még 50 is volt olykor, de ált. 35 nap a normális.

AMúgy épp tegnap gondolkodtam, hogy ha babaszépségversenyt rendeznénk, ki nyerné a fiú és a lány kategóriát. Aztán rájöttem, értelmetlen lenne versenyt hirdetni, mert minden gyerkőc gyönyörű!

Jó, h mondjátok a felicitast. nekem a kh-ban elfelejtettek csomagot adni, utólag írtak, hogy ha kérek, küldenek egyet, csak még nem küldtem vissza a lapot nekik. Majd elkanyarodunk a postára.

(mártírsóhaj) Nna, megyek teregetni...

Kép
Kép
bondi
 
 


KIKE: TUDOM HOGY AMSOK SZERINT IGY IS JO VAGYOK AHOGY, SOT FERJEM SZERINT IS, DE EN MAGAMNAK, MAGAMERT CSINALOM.
bocs bekapcsolta a gyermek a nagybetut.
na a cici nalam mar vissza is ment, sot ha lehet meg kisebb lett :evil:

Kave nem rossz otlet, mert kicsit lelassultam, de ah nem van team, isozm azt.
Es beinditom a moso gepet. A heten fejrjuram hamar er haza, igy ma du kimeno lesz:) Csak addig meg lelket kell razn imagamba mert most legszivesebben elfekudnek nem hogy maszkaljak.....
Vendég
 


Kis frissítő:
Kép
20150601134430
 
 


Sziasztok!

Végre mi is "LÉTEZÜNK"!

Sikeresen túl vagyok a vizsgákon!
Most aztán mindenről lemaradtam, ismét... :?

Olyannyira, hogy még csak Boldog Új Esztendőt sem kívantam Nektek!
Karácsonykor szándékomban állt mindenkinek kellemes Ünnepet kívánni, de a 23-ai nagy igyekezetemben botmixerrel szétvágtam a mutatóújjam :cry: .

Szerencsére semmi komoly, de nagyon megijedtem(ünk), így elment a kedvem mindentől.

Mi 6 hósan 71,5 cm magasak és 8530 g súlyúak voltunk.
De sajnos a mászás esze ágában sincs :cry: :cry: :cry: , utál hason lenni, de ülni már elég régóta tudunk!

Betegeknek jobbulást!

Eliot szuper ügyes, gratulálok Neki és a Mamájának!

Mindenkit üdvözöl: Bence és Nelli
Vendég
 


az en lanyom igy alszik 8) Kép
gyanus volt hogy olyan hamar csend lett.
most ki is vettem mert latom ebbol jo ideig nem lesz alvas.
mindegy akkor meg porszivozok is gyorsan.
Vendég
 


Anna a kis sumák!

Nellikém!
Most már ugye gyakrabban fogsz jönni?

Lackó ma így pörgött:

Kép
20150601134430
 
 


most aztan leshetem az elalvast...
eddig semment konnyen de most hogy kifejlesztette a technikat hogy tud egy masodperc alatt felallni meginkabb kizart hogy aludni fog....
ajjaj.
Vendég
 


Jó reggelt mindenkinek! 8)

Reggel óta próbálok jönni. Délelőtt nagy bevásárlás volt, meg DM, meg séta. Adél két órát durmolt a babakocsiban. Most ludt el ismét.
Éjszaka csak egyszer ébredt!!! Jupié! ( mostanában 3-4 volt...)
És jól van... Anyukám nem annyira :(...De bement dolgozni, tárgyalása van...

Elkezdtünk lakásokat nézni, csütörtökön megyünk egyet személyesen is. Hát nem valami feldobó...

Timi, jobbulást Nektek! Jó hogy van segítséged, de próbálják ne csókolgatni Bencét, mert rajtuk is végigmegy!

Orsi, írok pü-t!

Bondika
, drága KITARTÁS! Már 2 napja akarom írni Neked, hogy itt mögöttünk az Óbudai Művelődési Központban 02.22 10h-kor Alma együttes koncertje! Van kedved jönni? Valahogy megoldanánk a picikkel is! Naaaaaa?

A nyíg egyébként Potyka kedvence volt. Egyébként ha már így szóbakerült Dani jól van, most kaptam infot, másfél :) foga van, a család influenzás és van némi békétlenség a férjével.

Kubu, üdv! Gratula a vizsgákhoz! Hát Bence se valami apró legény! Képet kérünk!

Marcsi!Emma olyan cukorfalat a hintában, egyre szebb! Küldj egy számlaszámot, ok? Utalok és Tamara meg elhozza...

Tamarám, Az élet játéka nekem is nagy kedvenc!

Evelyn, nagy gratula Eliotnak! Egyre ügyesebb lesz!
Örülök, hogy jól vagytok! Mosógép is jól van 8) . Milyen voilt a szülinap?

Sly, Ildi sajnálom a nehezebb éjszakát! Kírának további jobbulást!
( különben lehet hogy egyszercsak mindent egy hét alatt fog csinálni a leány...Jázmin is így volt kb. nem Szilvi, egyszercsak megfordult és azóta fejlődik mint a gép. Adél kb két hónapja kúszik pl és esze ágában sincs mászni. Lehet hogy nem is fog)

Patri örülök, hogy Zsolti jobban!

Lizynek reméljük semmi baja!

Babu, Szabi jól van, csak anyás kosrszakát éli?

VVVÉÉÉÉDDDDAAAA!

Kép
andkata
 
 


Anna és Lackófickó is zabálnivaló!!!

Tamara, ha elhozod Marcsitól a cuccost, akkor legalább találkozunk! Átmegyünk érte, oksa?

Kép
andkata
 
 


Roni, Neked akartam még, hogY KITARTÁS!

Kép
andkata
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?