Új privát üzeneted érkezett!

domi nem akar a nélkülem lenni,így ma semmire sem fogok jutni :twisted:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.12 10:38-kor.
Vendég
 


Sziasztok!

Eliotnak és CSabinak boldog hófordulót!

Az éjszakánk....hát, inkább nem idézném fel. :evil: :evil: :cry:
Fél 10 felé elaludt, éjfélkor felkelt, és nem tudtam visszaaltatni. Mikor már azt hittem alszik, és elhelyezkedtem én is, megint felsírt. És így ment ez 5ig, akkor gondoltam egyet, behoztam a nagyágyba, összebújtunk, és úgy aludtunk 8ig. Fázhat vajon?

Kaját én sem raktam el, nem érdemes, alig eszik meg valamit. Ha felbontok egy bébiételt, akkor két napig eszegeti, aztán állt. meg a wc manónak. :(
Amúgy minden mást megeszik, amit magunknak főzünk. Anyumnál hagymás sültkrumplit evett, meg fánkot. :shock: :oops: :lol:

Jó hír, hogy tegnap egy ismi újratelepítette a gépet, úgyhogy mostmár minden klafa.

Ma reggel megkaptam az első gyedet is. Hát mit ne mondjak...10ezerrel kevesebb, mint a tgyás volt. :roll:

Kike! Dominak nagyon jó lett a haja! Igazi nagyfiús frizuja lett! :D

KépKép
KépKép
terek.krisztina
Tatabánya
 
 

 
 

Sziasztok!

Köszönjük az együttérzést :)
Viki, neked meg a menedékjogot :D

Egész jó volt az éjszaka, leszámítva a didergésemet - de tömöm magamba a sinupretet, c-vitamint, teákat, reméljük, csak jobb lesz!

Jobbulást a kis drágáknak!
Zsuzsi, együttérzésem!

Babuli, Kike, nálunk is ez a helyzet, házimunka sehol, csak egy méltatlankodó Natival kell foglalkoznom - még reggelizni sem hagyna, ha bedőlnék neki :), na de mindjárt felveszem!

Eliot, Csabi, Isten éltessen benneteket!
Az elmulasztott ünneplésekbe is becsatlakozom, mindenkit Isten éltessen, akinek a hétvégén ünnepe volt!

Marcsi, sajnálom lánykádat, biztosan rendeződni fog.
Egy ismerősöm lányának a cickafark kúra vált be. Itta és fürdött benne, majd megnézem, mit mond erről Maria Treben könyve.
Ja, és egyáltalán nem kívánom neki, hogy gyógyszerrel tegyék helyre, de ha esetleg megint duphastont kapna, szólj, mert van itthon két bontatlan csomaggal, szívesen elküldöm neked! (2010-ig jó)

Mennem kell, kicsi erőszakgépezetemhez, majd még bekukkantok!

Szép napot nektek!!!

Kép
Kép
bondi
 
 


[quote="terek.krisztina"] írta:terek.krisztina
Amúgy minden mást megeszik, amit magunknak főzünk. Anyumnál hagymás sültkrumplit evett, meg fánkot. :shock: :oops: :lol:
:D


:shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Bondi!
Erőszakgépezet? :lol:
20150601134430
 
 


jo reggelt!

na nem most keltem hanem 7kor, de Anna most aludt el ujra, es vegeztem a visszaolvasassal.
Betegeknek jobbulast!

Patti: en is sokat toprengetem ezen a telen hogy ovjam a gyerekem a betegsegtol, de rajottem akkor sehova nem mehetnek.
Mert a boltban nagyobb esellyel van beteg ember, mint ha mi talalkozunk. Meg ott a bkv, es az utcan is repkednek a bacik, foleg mivel jon megint az enyhe ido meg inkabb fog. Tudom inflenza jarvany van, meg az a fosos is....de nem tehetem meg hogy ki se mozdulok Annaval mert abba mindketten belebetegszunk. Igy en a megelozesre koncentralok, c vitamin, es most szedi az Oscillococcus bugyeszokat is. Es kopp kopp nathan kivul meg nem volt semmi baja a lanykanak, pedig ugye tapos.
Szoval: en ugyan ugy elem a mindennapjainkat mintha tavasz lenne: bolt, bkv, busszal utazunk haza, ringatoba keszulunk holnap, es mivel ugye Aleko minden nap bkvzik, munkahely stb barmit hazahozhat o is.
Sajna ilyenkor kivedhetetlen.De persze mindenki maga donti el, milyen veszelyeknek teszi ki a kis csoppsegeket!

Szoval ha van rajtam kivul valaki "bator " meg, akkor legyen FARSANG!
HA kevesen leszunk lehet nalunk is!


Fozes: en sem fozok mert nem eszi meg illetve most iz foztem le is fagyasztottam de nem eszi meg. Pedig os zoldsegbol sajatot kapott eloszor, igaz zoldsegbol a boltit sem eszi meg :? Szoval en almat, banant magam "csinalom" szilvat barackot boltit, a tobbi meg kiserleti szonten letezik, amiben huz van abbol az oszi pulykat eszi meg, de tudom azzal meg akar ra is er.
Tegnap viszont turo rudit evett :roll: :oops: MI majdnem mindent poenbol oda tartunk neki, erre beleharapott :shock: NA jo csak egy kis darab ment le, es inkabb csak a turo reszbol, de azert gyoran elvettuk elole, es hoztam neki gyumit( ehes volt a draga).


Unnepelteknet Isten eltesse!

MARCSI: szerdan delutantol leszunk Moron!
Es jon a jo ido, szoval ho nem lesz!


MARTI: mar az uj lakasban?Ha kell segitseg taaritani pakolni, vagy csak Leaval lenni kicsit holnap 12tol kb tudok menni!A millenaristol el lehet hozzatok jutni valami eszkozzel. Szolj ha segithetek barmiben!

ORSI: de jo hogy lattatok havat. Azert ha a hideg nem is, de a ho hinayzott a telbol! Ok tegnap szakadt ezerrel de meg nem maradt Jajj Orsi febr 4ig fel aron van a nagy lajoson a turi!

Kinek akartam meg mit irni????????????
Vendég
 


Bondi: kitartas a nehez napokhoz!
Vendég
 


Sziasztok!

Kata!
még 5 éven belül vagyunk, más aggódni való pedig nincs szerencsére...

Kriszti!
Hagymás sült krumpli és fánk??? :shock:

Emma még darabosat sem kapott....

Bondi!
Köszönöm a felajánlást, remélem, nem lesz rá szükség...

Még csak márciusban lesz 15 éves. nagyon nem szeretném hormonokkal tömni... :?

Eliot, Csabi, boldog hófordulót!!!
Vendég
 


Ami: a kony jo! En minden percben mikor tudom leulok olvasni. OSzinten nem hittem hogy el fogom olvasni, de kifejezetten jo stilusban va irva, es hiteles mivel leirja honnan indult. Na jo nem lettem norbi fan, de van racio abban amit csinal! Es nem az jo hogy valamira ra van irva norbi, hanem hogy iranylevet ad!
Vendég
 


Marcsi: melyik nap jo nektek! Csut, vagy meg szerda?
Vendég
 


Anna akkora duma gep lett: egesz delutan tegnap ment a dadada, dajdajdaj( ezeknek a makedonban jelentese is van :wink: ) dududu dudaduda, es masfele halndzsa duma!olyan edes. Csak ne akarna minden masodpercben felallni. Eleg veszelyes egy gyermek....
Vendég
 


Oké, Tami, majd írd meg, nektek mikor jó....

Itt van hó, láthatsz...hacsak addig el nem olvad.. :roll: Mellesleg én kihagynám a havat, meg a telet is úgy cakompakk... :roll:

Egy angyal vagy, hogy szeretnél segíteni Mártiéknak! :D

Én sem főzök Emmának, mert a zöldségeket egyáltalán nem eszi meg. Csak a gyümölcsös-husis dolgokat... :roll:
Vendég
 


Szerdán nem szeretnénk zavarni, úgyis olyan ritkán láthatod a családodat, akkor inkább legyen csütörtök délelőtt...
Vendég
 


Emma 9-körül ébred, megetetem, utána tudnánk indulni.
És nem szeretnék sokáig zavarni, mégiscsak a szüleidnél lesztek, ebédre már jönnénk is haza.
Vendég
 


Jo akkor legyen a csu, gondolom penteken izgatottan fozol a lanyodnak:)
Nem fogtok zavarni!
HA ugy erzed zavarunk, elmegyunk egy korre:) Beulunkmegiszunk egy teat. NA nem mintha Moron erre sok lehetoseg lenne de egy mindenkepp van! :wink:
Vendég
 


Így van, Tami, pénteken főzök... :wink:

Most viszont mennem kell, mert romokban a lakás......... :?

Vigyázzatok magatokra!

Cuppa (by Wera) :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Betegeknek jobbulást kívánok!

Csabinak és Eliotnak boldog hófordulót!

Sajnálom a rossz éjszakákat, nekünk sem volt valami jó, de azért elmegy.

Viki4 Jó sokat főztél Lalónak! Ügyi vagy!

Én sem megyek most Ringatóra, nem hiányzik semmilyen betegség. Majd ha már lecseng az influenza, járunk megint.

Kriszti! Nem semmi dolgokat eszik Levi! Jázmin tuti megfulladna. Ha a főzi nincs rendesen turmixolva, akkor is öklendezik.

Úgy látom mostanában mindenkinek nyűgösebb a babója. Lehet életkori sajátosság. :?

Kép
szly27
 
 


Szilvi!
Ősszel Rolesz már megy oviba?

Hogy aludtatok?
20150601134430
 
 


Jobb reggelt!

Boldog hófordulót kicsi Eliotnak és Csabinak!

Csajok, én írtam, hogy nem érdemes panaszkodni, de éjjel nem tudtam aludni, elegem van.

Apa délelőtti magántanítványa csak májusig van, az érettségiig, nem tudom, mi lesz utána.
Ez havi 50ezer kiesést jelent.
Nem marad semmi bevételünk. A gyedem meg az ő félállása, meg a délutáni magántanítványok.
És a 70 forintos albérletünk.
Semmire nincs pénzünk már most sem. Ezen gondolkodtam egész éjjel.
Emmát nem lehet magára hagyni 10 percre sem. A lakás romokban, ha kijönne az ÁNTSZ, még az utcát is lezárnák.
Nincs semmi segítségem. Anyósom túl idős, már idejönni sincs kedve, barátaim eltűntek, Anyukám dolgozik és nem is igen akar bejönni. Apa szinte egész nap tanít (most még). Apuról ne is beszéljünk, fel sem hív minket.
Szóval nincs kinek szóljak, hogy 2-3 órát vigyázzon Bömbire, míg takarítok.
Jaj, ne haragudjatok, de most igencsak elkeseredtem.
Tényleg nem tudom hogy lesz májustól és úgy érzem minden a fejemre omlik...
Ne haragudjatok, de jólesett kiírni magamból.
Délután még jövök, ha Emma alszik, addig összeszedegetem magam.

:(
Vendég
 


Dori: SOS! ANYA szulinapja?????????????????????????????????????????????????
Vendég
 


Jo reggelt!

Itt gyonyoru ido van. Tavaszi napsutes! Mindjart ugrunk a boltba,de kivetelesen napkozbeni alvas van. (volt :( :twisted: )

Marcsi!
Remelem lanykad rendbe jon. Nekem is sokaig volt ilyen az elejen aztan egy ido utan magatol rendezodott. Szerintem ne aggodj. Dulnak a hormonok,meg csak 15 :D
Mit nem adnek en egy 9ig tarto ejszakaval,mi max 5kor kelunk,vegleg. De neha este is 2-3kor es jatsszunk :roll:
Peddig mar csomo mas kajat tomok belejuk,szoval nem az ehsegtol van.

Eliotnak es Csabinak boldog hofordulot!

Tami!
Szerintem se ovhatjuk mindentol oket,kesobb is jarnak majd oviba onnan foleg jon haza minden. Addig meg kell edzodjenek :D

Szerintetek tejbegrizt mi mar ehetunk?(persze anyatejcsivel :) )
Vendég
 


Orsi draga!
Ha jon a joido bedobod Bombit a kocsiba Anna ram lesz kotve es stazok a kettovel a kornyeken es te takaritasz.
Sot nem is kell varni sokaig . Jovo heten ujra itthon leszek. HA jo ido lesz egy delelott megcsinaljuk ezt.
Minden megoldhato!
Az anyagiakban sajna nem tudok segiteni, ez nekem is nagy nyomas, de amig ehen nem halunk nincs gaz!
GYertek ide mellenk albiba az csak 50 :wink: Igaz csak egy szoba. Megse jo, nincs hol tanitani parodnak! De megis, Ti addig itt lesztek mig o tanit!
Vendég
 


Orsi!
Sanálom a gáz helyzetet!

Tami Te egy Kép vagy!
20150601134430
 
 


Anita: nekem is ez az elmeletem :wink:
tejbegriz?????????????hm, van olyan dozos babakaja amire griz van irva, de hogy az igazi griz lenne e. A griz glutenmentes? HA az kaphatnak, ha nem nem igazan. Tejpepet nem eszik meg?
Vagy valami ilyen zab, rizs ilyenek?
Vendég
 


Viki! Igen, Roli ősztől ovis lesz, áprilisban meg beíratás. Most két ovi között vacillálok. Az egyikben sok egykorú csoport van, a másikban meg két vegyes csoport. Nem tudom, hogy melyik lenne a jobb. Talán az egykorú csoport jobb, de ott meg annyi gyerek van, hogy lehet, hogy az én gyerekem nem jutna el ovi gálára, meg versmondó versenyre, mert van kiből válogatni. A másikban, mivel kevesen vannak, nagy esély van rá, hogy vinnék ilyen helyekre, ott viszont a kicsik mindig mellőzve vannak, mert a nagyokkal kell foglalkozni. Szóval nem tudom. Az óvó néniket nem igen ismerem.

Hát az alvásunk! A 11-es kelést kihagyta szerencsére és most csak 1-kor kelt először. Kicsit nyavajgott, de fél 2-kor visszaaludt, viszont fél 3-kor megint fent volt. Akkor már nem vettem ki, csak tea, cumi és aludt 7-ig. Aztán szopi és végül fél 9-kor keltünk. Kicsit jobb mint eddig, mert kimaradt a 11-es és a 4-es kelés!
De az én gyerekem átaludta az éjszakát hónapokon keresztül! Szóval ahhoz képest meg sz@r. De majdcsak javul.

Orsi! Teljes mértékben megértelek! Sajnos most nagyon sok mindenkit gyötörnek ilyen gondolatok. Köztük engem is. Nekünk sincs pénzünk sajna. Most ott tartok, hogy nem engedtem be a vízóra leolvasót. Mindig 1-én jön! Én meg 3-án kapok pénzt. :twisted: Majd visszajön! Okosat nem tudok írni neked! Majdcsak lesz valahogy.

Kép
szly27
 
 


Sziasztok!

Eliotnak és Csabinak boldog hófordulót!

Betegeknek jobbulást!

Orsi sajnálom,hogy anyagi gondjaitok vannak.Azért nem semmi havi 70 e. egy albérletért.A rendetlenség miatt meg ne idegesítsd magad,akinek nem tetszik ne menjen nálatok.

Mav én nem tudom,hogy lehet e grízt adni,de én már adtam tápszerrel.

És szerintem se lehet mindentől óvni őket,ahol meg vannak nagyobb gyerekek is úgyis hazahoznak mindent.

Kép
csugi
 
 


Tami te olyan ari vagy,hogy mindenkinek szeretnél segíteni :lol: :lol:

Viki ,hogy te mennyi kaját gyártottál Lackónak :lol: nagyon ügyes vagy :lol: :lol:

Kép
csugi
 
 


hali lányok!

nézzétek el nekem hogy nem olvasok vissza, és nem reagálok..

éjszaka megszabadultam 3-4 kg-tól... hát mondjuk nem pont igy képzeltem.
elért engem is. hasmenés+hányás.
hajnalra krisztiánt is.

bence aki hármunk közül állja a sarat! :D stramm kis legény!

de vele is megyünk délután a dr-hoz. nem sokat javult a torka. a nurofent meg ma adhatom utoljára.


segítségem szerencsére van. anyósom már itt van, és anyukám is jön. ők viszik majd bencét is orvoshoz. én nem merek elindulni.


majd jelentkezem hogy mi ujság...

nem tudom zsuzsa irt-e, mert nem olvastam, de jelentem ők is betegek!!!

ugyhogy minket is elért itt egerben a kórság

Kép

Kép
timi1982
 
 


Timi!
Gyors gyógyulást nektek!
20150601134430
 
 


sziasztok............

ami éjszakáink ramatyok nagyon

ráadásul a nagynak szerelmi csalodása is van és nem tudom hogyan segitsek

meg van egy csomo más intézendö gond is pl apa gyede és egyebek
BOLDOG HOFORDULOT AKIK MA ÜNEPPELNEK

Képimg][/url]
Kép
ronix
 
 


KAJA ügyben én már jopár levesböl adtam és azt megeszi

köszi titi a receptet
ki is váltottuk de neeeeeeeeeem esziiiiiii

Képimg][/url]
Kép
ronix
 
 


Roni!
Nem próbáld ki az Aludj jól gyermeket altatásnál?

Titi!
Merre jársz? Hogy vagytok?
20150601134430
 
 


viki az mi????????????
valahol lemaradtam.................

Képimg][/url]
Kép
ronix
 
 


VIBROCUL???????????????? EZMIRE VALO???

Képimg][/url]
Kép
ronix
 
 


ja az alvással kapcsolatban
nappal semmi gond nincs
leteszem a kiságyba cumi be forul és már alszik is

este ugy vacsi meg egyebek leteszem és elalszik

VISZONT kb 2-3 ora mulva sir
kelek cumi visza és 15 PERC mulva megint
aztán cumi és alvás
aztán megint bögés kb fél óra mulva de mind ezt félálomba teszi
nem ébred fel teljessen

Képimg][/url]
Kép
ronix
 
 


Viborcul az gyógynövényes nyugtató.

Márti ajánlotta azt a könyvet, náluk bevált.
20150601134430
 
 


mm
20150601134430
 
 


Orsi, Szly, Tami, meg többiek, rendületlenül hiszek az "ahova Isten ad báránykát, oda ad legelőt is" elméletben, meg abban, amit a zárdafőnöknő mondott Máriának a Muzsika hangjában:
"ahol a Jóisten bezár egy ajtót, ott kinyit egy ablakot"
Lehet, hogy túl romantikus, de eddig anyagi kérdésekben (is) így működött nálam.
És mivel én vagyok a reményfelelős, hát továbbra is hiszek benne!

Úgyhogy mindenkinek sok +++++++++-t küldök!

Viki, igen, erőszakgépezet, de a nagyon cuki fajta. És most nyíg az ágyában (Orsi köszi a kifejezést!!!), úgyhogy alighogy leültem hozzátok, mennem is kell.

Kép
Kép
bondi
 
 


Bondi! Úgy legyen! Éhen nem fogunk halni, csak bosszant az egész. Egyikünk pénze csak olyanra megy el, ami nem kézzel fogható. De majdcsak jobb lesz! (Csak nem ebben a hónapban, most néztem az árfolyamot :cry: )

Kép
szly27
 
 


Bondim!
Te mindig olyan jókat írsz!

Viki, Kimma, Teó és Minden Kedves Zúgolvasó!
Pár sor erejéig tessék már bejelentkezni!
20150601134430
 
 


Itt szakad a hó!
csak gyorsan hoztam képeket,és megyek is,mert hiányol!
Kép

Kép

Kép

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


A nap híre: Eliot 20 percet játszott a hasán és nem akart rögtön a hátára fordulni, és két karhúzásnyit kúszott!!! :) Annyira örülök neki. :) (hozzátenném, hogy van egy kérgestest hiányos kisfiú, akinek szintén van blogja, és ő 9 hónaposan kezdte a kúszást, most másfél éves lesz, és már egyedül jár, úgyhogy van remény...) :) Nagyon remélem, hogy ELiot követi példáját...

orsóanya, keriapu medjegyzéseit amúgy is érdemes olvasni. hihetetlen pihentagyú!!! :)

Kata, jól vagyunk, igen. :) csak nem olvastam tegnap, és most is csak részletekben tudtam. De vicces volt, mert miután nálatok voltunk, éjjel Petire rájött a mehetnék... Hajnalban. Gondolta, hogy na akkor tuti benyalta. De szerencsére csak valami kaja miatt volt, mert reggelre elmúlt. :) Azért vicces volt, hogy pont most. :) De minden oké velünk. :)

Marcsi, nekem sosem volt rendszeres, simán volt, hogy 40 napra jött meg, meg ilyenek. Aztán amikor rá akartunk állni a gyerek projektre, a szervezetem megérezhette, mert olyan pontos 28 napokat produkált, hogy csak na! :) Szerintem majd ha 20 éves korában sem rendeződik, elég hormonokat szednie, addig minek? Legalábbis ez az én véleményem. Tök eltérő midnenki szervezete, lehet, hogy nála hosszabbak lesznek a ciklusok...

Csajok, a vatera is úgy működik mint a teszvesz, hogy beírod a rászánt max összeget, de mindig csak rálicitál az árra, és nem egyből azt veszi be, ugye???

gyed... erről ne is beszéljünk. nekem 50-nel kevesebb a tgyásnál... És ugye hozzáveszem, hogy Eliot fejlesztése 70(!) ezer/ hó... Ja, és plusz a kajája, ami heti két doboz táp, úgyhogy az is jó sokra jön ki... A háztörlesztőnk 20-szal emelkedett, és májustól felmondtak az albérlőink, ahol ugye a hétvégén csőtörés volt, és Petinek ma kell helyreállítani a fürdőt, amihez egyenlőre mindent nekünk kell kifizetni, majd a biztosító talán ad valamit... Na nem is ragozom... Ja, nem akar valaki májustól a 17.kerületben lakni??? :) Tényleg, ha tudtok valami ismerőst, aki albit keres hosszútávra, akkor szóljatok már! 28 nm, igényes kis lakás. :) (ja és holnap szorítsatok, mert megyek be az önkormányzatba, hogy adjanak támogatást Eliot fejlesztéseire...Remélem nem 10 ezer forintra gondolnak majd, bár az is jól jönne, de ha ahhoz viszonyítom, amennyibe kerül... Na eldugultam

Most megyek, mert fél óra múlva indulnunk kell fejlesztésre, de gyerek még alszik, meg én sem állok sehogy a készülődéssel.

KépKép
muffin
 
 


Kike Dominak nagyon jó az új frizurája :lol:
nálunk szerencsére a nap süt :lol:

Kép
csugi
 
 


Muffin! Gratulálok Eliotnak! Ügyes kisfiú!

Kike4 Domi nagyon édi! Tényleg teljesen más lett az új frizurájával. Eddig is édi volt!

Itt is süt a nap és a hét végén 10 foknál is melegebb lesz! Ennek örülök! :lol: Csak utána ne hűljön le nagyon!

Kép
szly27
 
 


Domi nagyon cuki a kis mellénykéjéban!

Eliot eszméletlen ügyes!
20150601134430
 
 


Eliot nagyon ügyes :lol: :lol: :lol:

Ti nem kaptatok a felicitastól csomagot?

Kép
csugi
 
 


Kike!
Domi milyen cuki! ÉS nagyonjó az új frizurája! :)

Bondi!
Milyen igazad van! A remény hal meg utoljára! De azért én is bízom benne, hogy Isten nem hagy minket éhenhalni! :D

Kép
zsuzska72
 
 


Csugi! Épp most kaptam Felicitas csomagot. Regisztráltam a neten és most küldték. Volt benne: Egy kicsi Sudocrem, Johnsons baby top to toe fürdető, Vanish termékminta egy plüss csörgős labda, egy Nestlé kanál és prospektusok.

Kép
szly27
 
 


Szly én is most kaptam.az a kis labda nagyon édes szerintem

Kép
csugi
 
 


Szerintem is! Jázmin amúgy is szeret a labdák után mászni, meg jól meg fogja tudni fogni. Most alszik, Roli meg már meg is unta a labdát! :lol:

Kép
szly27
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?