Új privát üzeneted érkezett!

Patti, ment pü.

Kép
tamaraildi
 
 


8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.12 10:39-kor.
Vendég
 


Patti, villámgyors vagy, köszi.
Tudom, hogy az alvás most jót tesz neki, de olyan furcsán rossz, hogy ennyi szabadidőm van. Nem tudok nélküle mit kezdeni magammal. :(

Kép
tamaraildi
 
 

 
 

8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.12 10:40-kor.
Vendég
 


Dodó!
Nem tettem fullra az üveget, ne mlesz semmi baja. Máskor is fagyasztottam már így.

Patti!
Kell a husi a vas miatt.

Katus!
Az almát "megfőztem" és a többi összetevővel leturmixoltam.

Lacus 1 üveg főzit lecuppant egy nap. A délutáni kajája ez.

Alma-banánt azért szoktam fagyasztani, mert nincs kedvem cserpákolni vele. Máskor meg kap barackot és szilvát.
20150601134430
 
 


8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.12 10:41-kor.
Vendég
 


Köszi, Kata, Viki! Akkor azért neki kell állni megszerettetni vele a husit. Eleinte a husos bébiételekben is elég hús van?
Adhatok neki húslevesben főtt pipihusit, vagy külön főzzem? Hú, hogy fogok én pacsmagolni, gyerekkel az oldalalmon. Már egyáltalán nem lehet letenni!

Ildi, szívesen! Pont akkor léptem be, amikor írtál :lol:

Kép
Kép
patr
 
 


Na, elaltattam Mancikát!

Apa meg elment ünnepelni másfél órája! Mondtam is, hogy nagy lesz az öröm a cimbinél, hogy fia született, nehogy aztán rosszul érezze magát. de mondta, hogy Emma a mindene.

Szegény, ha láttátok volnaa, hogy sírt ma. hüppögve. megijedt, nem csak hisztizett most. úgy megsajnáltam...

Katák!
Köszi az infót. Akkor a könyvek szerint Emmának 9 dl kellene, de kevesebb is elég ezek szerint.
Az éjjelt is beszzámítva kb.7-8szor szopik egy nap, az sztem elég. Bár van, mikor csak szórakozik szerintem..

AKata!
Nem vittük, romantikázni akartunk (előző nap kenguruban kivittük Almádiba, megmutattuk neki a befagyott Balcsit!), meg kb. térdig ért a hó. Irtó nagy volt.:)

Viki!
Ügyes voltál!
Nekem is van a faggyóban kaja, de a kölök nem eszi, csak a gyárit :(
Én a következőnek fix, hogy csak sajátot adok már az elsőnél, mert így a gatyónk rámegy, pedig csak kexskeméit és univer.
De az én sütőtök-almám az smafu :P

Én 7 hónapnál, azaz egy hét múlva kezdem a husit.

Megyek, visszaolvasok rendesen.
Jó éjt
Vendég
 


patr!
Szerintem ha zöldséglevesben főtt zöldséget lehet, akkor pipihusi is mehet onnan! :wink:

d.dodó
 
 


hali lányok!

én bébikajás üvegbe gyártom a fagyasztani való ételeket bencének.
semmi bajuk nem lesz.
nem fagynak szét.
ahogy viki is irta.

olajat én is akkor teszem bele ha kienged és nem előre. husit külön fagyasztok én is jégkockatartóba. meg májat is ugy csináltam. ezeket simán a főzőlével turmixolom.

zöldséget meg főzit pedig vegyesen össze.
de azokat inkább az alma levével turmixolom. az almát megfőzöm sok vizzel hogy elég legyen mindenhez.

alma-banán
alma-krumpli
krumpli-répa
krumpli-répa-karfiol
krumpli-répa-karfiol-kelbimbó
krumpli-répa-borsó

spenótot és céklát is ettünk már, de azt még nem fagyasztottam le.

bence már 2,5-3 üvegnyit is megeszik egy nap + délután a gyümi (1 üvegnyi)

ugyhogy én már nagyipari mennyiségben nyomom a dolgokat.

és ezekhez van ugyebár a bolti is. felváltva vagy keverve adom.

gyümölcs hogy változatos legyen megy a sok bolti is! van a fagyóban szilva, barack, alma is. de eddig almát vettem, banánnal.

más gyümölcsöt még csak boltit eettünk. saját szilvát és barackot még nem mertem adni.

Kép

Kép
timi1982
 
 


a legjobbat meg még nem is irtam... :twisted: :twisted: :twisted:

hányingerem van, kavarog a pocim.
szóval vszínű én is benyeltem...

bence már alszik. nem is vacsizott. de szerintem még kelni fog.

jah és fürcsi előtt volt egy kis fosi... sikerült az ágyra. még jó hogy direkt terítettem le dupla lepedőt meg plédet is.

ugyhogy nem tudom mi lesz.

anyukámnak telefonáltam. szerdáig lett volna pesten. holnap jön haza...
szegény, neki is elrontottam a "telelését' nagynénéméknél...

Kép

Kép
timi1982
 
 


jah és főzés... még levesből nem adok neki semmit. só és ízesítés mentesen csinálok mindent.
husiba se teszek semmit. csak a saját izük van. almához szoktam minimális cukrot adni. kb 4-5 nagy almához egy lapos evőkanálnyit.

Kép

Kép
timi1982
 
 


Hú, Levi már jól eszik. Nagyon kis ügyes
Az én lyánykám csak egy üveggel ezt ált. 2 evésre, vagy még esetleg egy fruttapura lecsúszik.

De azért van súlya így is :P :P
Vendég
 


Timi!
Bence :oops:

csak közben Levi köszöntése is a fejemben volt még, így összekavartam a két nagylegényt, bocsi.

Levinek meg boldog szülinapot!!!
Vendég
 


Evelyn!
Olvastam a blogot, és hát keriapu megjegyzése az egyébként szenzációs fotó kapcsán... :P
olyan jót nevettem.
Minden jót nektek!
Vendég
 


Timi, hogy eszik ( mit, hányszor) egy nap Bence?
Csak tapasztalatszerzés céljából...
Neked jobbulást!

Patri!

De Ti nem itt szedtétek össze szerintem...Én csak szerdán nagyon magam alatt voltam, azért írtam...Látjátok, lehet hogy Bence is összekapta, pedig hol van ide Eger...
Azért ne csak májusba találkozzunk! :wink:

Szertintem én olivaolajat fogok rakni a kajcsikba!
Eddig még nem raktam...

Kép
andkata
 
 


Sziasztok!

Az idén még nem jártam nálatok,ezúton is szeretnék kívánni:
Mindenkinek olyan évet amilyet szeretne,sok egészséget és boldogságot!

Mindannyian nagyon aranyosak vagytok szépen sikerültek a karácsonyi fotók .És olvastam jól sikerült a találkozó is az Ikeában.

Nálunk a helyzet:Dominik jan.11.-én betöltötte a 7 évét.Kiesett már egy foga,aminek nagyon örült.
Már most előre fél a sulitól hogy vajon milyen lesz,hogy fogja bírni a kötöttséget.
Készülődünk a farsangra Pókember szeretne lenni.
A sógornőm május 15-re van kiírva az első babájukkal,akinek úgy néz ki majd én leszek a keresztanyja.Domi nagyon várja hogy már megszülessen.

Én az üzletben mivel ilyenkor gyér a forgalom kicsit ráérek unatkozni. :wink: Közben megesz az ideg hogy itthon mennyi munkám lenne.7 napból 6 folyamatosan dolgozom.Már kezd fárasztani.Mert az a másfél nap amit itthon vagyok semmire sem elég!!! :evil: A buggyant főnökömék meg nem hogy kiadnának egy pár nap szabit.Most hogy forgalom sincs nem volna nagy veszteség.Na de ehhez már ész is kell.Ülünk ketten a koleganőmmel úgy hogy több mint egy órán keresztül be sem jön egy vevő se.Na de hagyjuk.

Két hete belefogtam én is ismét a fogyózásba,még bírom holnaptól pedig rátérek a "90 napos diétára.Kíváncsi vagyok meddig fogom bírni.Segítsetek ti is legalább egy kis buzdítással. :wink:

Na megyek filmet nézni.Jó éjt !

Titi:kösz hogy hiányoltál,remélem jól vagy?Teis a bébi is és a családod is!Attól hogy nem írok mindíg sokat gondolok mindenkire!

Bondi:A katolikus rádióban leadták az énekünket csak 2 perc az egész,nagyon jól sikerült.Vissza lehet hallgatni a dec .27.ei .adásban volt.du 3 órakor.Egy félórás műsor keretében.Az első megszólaló én vagyok."Ez lessz a jel...."így kezdem.ha gondolod meghallgathatod.

Most már tényleg megyek ,kicsit sok lettem.De hát ritkán jövök hozzátok.

KépKép
henka76
 
 


henka!
De jó hogy jöttél, és írtál magatokról! Van egy fogyis topikunk. Gyere bátran, ott bíztatjuk egymást napról-napra, hónapról-hónapra!
Gratula a fiacskádnak a kiesett foghoz! Ja, és utólag s Boldog Születésnapot neki!

d.dodó
 
 


Sziasztok!

Na végre idejutottam. Apa dolgozik egész hétvégén, Norcit meg egy percre se lehet egyedül hagyni, így már előre tudtam h semmi időm sem lesz mellette.

Helyzet: láz péntek éjjel tetőzött, sztem 100% h 39 fölött volt, de nem mértem mert aludt, aztán regellre lement, azóta nincs. Viszont van helyette napi 12 bő adag fosás és sok nyafogás.

Vidokata
Mégegyszer nagyon köszi a segítségtengert! :lol: :wink: Rögtön meg is vettük azt a port amit ajánlottál. Megcsináltam 1 tasakot fél dl vízben és már le is nyomtam a torkán 2x 10 ml-t! :D Nem volt könnyű, de sikerüt és remélem reggelre lesz hatása is! Tényleg nagyon undi ez a cucc amúgy, hiába kevertem, nem oldódott fel mind, nem csoda h hánytál tőle :? .

Henka
Örülök h jöttél :D :D , mi is szoktunk gondolni rád! Dominónak gratulálok a fogtündér-látogatáshoz! :D Milyen nagy fiú már! Igazán mutathatnál róla képet nekünk!!
Van már fogyi klubos topikunk is, láttad! Szerintem csatlakozz nyugodtan, ott megy a buzdítás ezerrel! :wink:
Puszi nektek!


Na, Nóri kiabál (pedig aludt). :evil: Szerintem zavarja ahogy kopogok az írással :roll: úgyhogy inkább befejezem.
Nem tudom vissza tudok-e rázódni még valaha a topik mindennapjaiba! :? :(
Vendég
 


Hol van a fogyis topik??

KépKép
henka76
 
 


8)
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.12 10:43-kor.
Vendég
 


8)
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.12 10:50-kor.
Vendég
 


henka!
Kettővel feljebb. 2008 nyári babások fogyiklub:) vagy valami ilyesmi a neve!

d.dodó
 
 


Köszi Kata!!!

KépKép
henka76
 
 


Dodó hogy is kell bemásolni a vonalzót?

KépKép
henka76
 
 


8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.12 10:51-kor.
Vendég
 


Kata te sem tudod hogy kell vonalzót másolni?Már olyan régen csináltam elfelejtettem!

KépKép
henka76
 
 


HENKA!!!!!!!!!!!!! Kép
Jaj de jó,hogy jöttél! Mindig olyan jó kedvem lesz ha írsz!
Nektek is nagyon boldog újévet!
Domi már nagyon nagy fiú,tényleg kérünk fotót!
Sok sikert neked is a fogyihoz és gyere a fogyisba te is!
Lelkeddel minden oké?
Millió puszi nektek! :wink:

Wera! Sajnálom szegény bugricseket!
Most már jobban van?
Azt hittem Apázol a hétvégén és azért nem leszel! :oops:
Én kis naív!
Remélem még tudsz jönni!

Kaja: Én nem fagyasztottam le semmit mert Áron az én főztömből csak a spenótot hajlandó megenni! :twisted:
Illetve kockázott csirkemellett elraktam,de nyersen,ha főzök valamit beledobok egy kockát és nagyon hamar megfő!
Én már adtam húslevesből csirkehusit!

Nyugodalmas jó éjszakát mindenkinek,mennem kell bóbitázni! :twisted: :lol:
Nem is tudom,hogy sírjak vagy röhögjek már ezen!
De ztánna legalább alszik talán!

Jó éjt!

Kép


Kép
ibm
 
 


Wera!
Remélem Bugrika nem a mi vírusunkat hordozza szintén!
Habár neki vagy 3 nappal később kezdődött, mint itt a többségnek, így nem valószínű. Jobbulást neki! Neked meg KITARTÁS!

Evelin, jól vagytok, ugye?

Henka, üdv! Puszi Dominak!

Főző anyukáknak gratula! Nálunk tele a mélyhűtő de Nyüszike mostanság nem sokat fogyasztott. Ma este már jobban csúszott azért a kaja is...

Hát, Adél ma nagyon nem volt formában, még kézben is nyöszögött. Remélem holnapra elmúlik, mert egyedül leszek vele. ( jah és anyukám is fosik- itt volt pénteken és hiába mondtam neki ne ölelgesse....)
A játszóhelyét viszont áttettük a kisszobába, jobban tudunk veszélyteleníteni, meg majd lesznek rácsok is. Ha nyitva van az ajtó, előbb utóbb úgyis ott jelenik meg ahol vagyunk. :)

Na, jó éjt mindenkinek!

Kép
andkata
 
 


Valaki írja már le azt a fránya vonalzót!!!!Légyszi :lol:

KépKép
henka76
 
 


Henka!
URL kódot bemásolni - fent ahol most azt irja ki, hogy keresés, ott lenyitod, és azt választod ki, hogy Profil. És ott a nagy ablakba (nem tudom mi van odaírva), bemásolni az URL kódot.

d.dodó
 
 


vkata!
Hát én nem csináltam a gátmasszázst, de gátvédelemmel szültem....és nem is repedtem. A nagyajkakon, és a csiklón lett sérülés :oops: , de ezek csak felszinik, mert a kezét előbb tolta ki Lizy mint a fejét.

d.dodó
 
 


Azt tudom hogy az url-t kell nyomni de a billentyűzeten mit kell nyomva tartani?

KépKép
henka76
 
 


henka!
Semmit. Kijelölöd kékre, jobb egérgomb, másolás, és mikor a profilban vagy, akkor meg beillesztés.

d.dodó
 
 


Kata, köszönöm! Szerintem én holnaptól megpróbálok neki húst adni, annyit nyekereg, hogy lehet, hogy éheztetem szegényt!

Kata! (másik :lol: ) Nem hiszem, hogy nálatok szedtük össze, bár bármi lehet. Nem azért írtam, csak szerintem jobb lenne a szabadban találkozni, sétálni egy jót! Aztán meg Wera örömére beülhetünk a Mekibe :lol: . Isteni salátát kapni :lol:

Kép
Kép
patr
 
 


Köszi Dodó!Időközben kaptam egy kis telefonos segítséget.Most már tényleg kát!

KépKép
henka76
 
 


Akarom mondani jóéjszakát!Domiról sikerült tennem a vonalzó elé egy képet.Ahoz képest hogy nem értek a géphez ügyi voltam. :wink:

KépKép
henka76
 
 


Szia Henka!

Annyira jó, hogy jöttél!!!!
Kérlek gyere gyakrabban!!!!!!

Dominak gratulálok!!!
A vonalzóhoz pedig neked!

Örülök, hogy minden rendben!
Vérnyomid?

A fogyóhoz kitartást kívánok! Én "gyenge" vagyok!
Ma is bevacsiztam apával! :oops:

Olyan helyes képeket csináltam ma az én kicsi Kincsemről, holnap megmutatom!

Most elteszem magam holnapra, mert leragad a szemem.....

Mindenkinek Jó éjszakát!

Betegeskedőknek jobbulást!

Picurik!
Hagyjátok aludni a mamikat!
:wink:

Tami!
Mikor jöttök????
(annyira készülök... :oops: )
Vendég
 


Halihó!

Bekukkantottam überbrutálisfoskakaszar napjaim egyikén - a gyerekek nem akarnak aludni. Amikor este Natit végre elringatom és leteszem, tuti, hogy Oti köhögni kezd, vagy megcsörren a telefon, és kezdődik az egész rítus elölről, természetesen állva, mert a kisasszony megérzi, ha leülök... :roll: Amikor Nati alszik napközben, nem alszom vele, mert sosem tudom, mennyit fog aludni, nagyrészt kigúvadt szemekkel várom, hogy mikor ébred. Éjjel már nem merem Natit egyedül kihozni enni (ált. 2-3 óránként), mert nem látok a fáradtságtól - a drága nem alszik ám vissza, hanem szórakoztatni kell.... de hál'Istennek jól van már, és gondolom, most rázza helyre magát a szervezete. Most meg én kezdem, bár dolgozom a kór ellen... mondtam az enyéimnek, még egy ilyen éj, és menedékjogot kérek egy déli országba :roll:
(persze szégyellem magam miatta, és közben tudom, hogy sokan összetennétek a kezeteket, ha "csak" ennyi lenne az éjjeli programotok...)

Próbálok majd visszakapcsolódni, de először olvasnom kellene, hogy mibe :)

Csak láttam, hogy Henka erre járt :)
Szia! A Mária rádióra gondolsz?

Kép
Kép
bondi
 
 


ááá, nem fog ez most menni nekem... olyan cserfesek vagytok :)

megyek elájulni.

Kép
Kép
bondi
 
 


Sziasztok,jó reggelt!

Henka:nagyon örülök hogy jöttél,tessék gyakrabban erre kószálni! :wink:
Dominak gratula a fogacska kieséséhez!Neked meg a kitartó fogyózáshoz!

Csabinak,és Eliotnak Nagyon Boldog Hófordulót!!

És köszi a dícséreteket,szerintem is így sokkal jobban néz ki Domi,már nem Baba,hanem egy kislegény! :D

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Megyek is mert ma nem fél hatkor,se nem ötkor keltem,és persze ma ,vagyis a héten én viszem reggel oviba a kölköket!
Pussz!

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Naná hogy elaludt a tücsök,mikor lassan menni kéne :roll:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Jó reggelt!

Eliotnak kis cimbinek és Csabici havernak Boldog Hófordulót!

Timi!
Bence jó kis mennyiségeket eszik!

Bugrikámnak
nagy gyógypuszi!

AKatus!
Anyukádnak jobbulást!

Bondikám!
Én adok neked itt Nyházán is menedékjogot! Buksisimit és kitartó hullámokat küldök.
Kép
20150601134430
 
 


Babuli!
Merre jársz? Tessék jönni!
20150601134430
 
 


Viki! Vagyok csak Szabi mostanában folyamatosan szenved ha nem vele foglalkozok! Alig tudok tőle valamit is csinálni!

Lackó fickó jól van?

Mindenkinek Boldog Hófordulót Útolag is!

Babák tündériek és Nagyon ügyesek! :D
Vendég
 


Jó reggelt!

Eliotnak és Csabinak boldog hófordulót!


Űberbrutálsz@r éjszakánk volt! :( Tomó óránként fent volt és ordított. Éjfélkor már adtam neki Panadolt, aztán hajnalban Viburcolt. Reggel óta szívom az orrát is. Szerintem a torka is fáj. :(. Ráadásul én is elég rosszul vagyok. Este pokoli gyomorgörcsöm volt, pedig nem is ettem semmit. Fél 1-kor ebéd, azután már nem is ettem. Csak a gyomorgörcs jött, meg iszonyú hányinger. Tuti valami jó kis vírusunk van már megint! :(

Kép
zsuzska72
 
 


Babukám!
Nagy pusszantás Szabcinak!

Lacus jól van, most reggelizett.

Zsuzska!
Jobbulást nektek! Menjetek dokhoz!
20150601134430
 
 


Felhívom a dokit délelőtt. Csak akkor viszem el Tomót, ha nagyon muszáj, mert ha vírus (ami szerintem valószínű), akkor arra úgyse kapunk semmit (legfeljebb konzervatív therápia). Próbálnám teáztatni, de nem kell neki. Úgyhogy most jó gyakran szopizunk. Ennek megint fejés lesz a vége!
Még az a jó, hogy nincs lázunk! :)

Már haladok a visszaolvasással. Az 1091. oldalon tartok! :)

Kép
zsuzska72
 
 


Jó reggelt!

Sajnálom, hogy sokaknak ilyen vacak az éjszakája, megértem, hogy fáradtak vagytok, minden elismerésem a mamáké!

Remélem, már mindenki kikeveredik ebből a f°sós nyavalyából..... !!! Már épp itt lenne az ideje... szegény babucik!

Velünk minden oké, apa elszaladt a munkahelyére, rendbe rakni a papírmunkát..
Nemsokára hazajön.
Délután pedig dokihoz megy. A héten biztosan itthon lesz..

Én a Lillusom miatt aggódom.
Az elmúlt 3 hónapban 1-szer jött meg a mensije.

A gyereknődoki az elmúlt hónapban Duphastont szedetett vele, akkor meg is jött, de most ismét késik. Már a 32. napnál jár.

Én meg már totál idegbajos vagyok miatta.....

Katák Ti mit gondoltok erről?

Az mondjuk tuti, hogy ha dokihoz kell vinnem ,az nem ez lesz, mert nem akarok vele több hormont beszedetni vizsgálatok nélkül! :evil:


Mennem kell, mert kisasszony felébredt, és méltatlankodik, hogy hol van az anyukája... :roll:

Eladtam a hintát.... annyira sajnálom.... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?