Új privát üzeneted érkezett!

akata!
Remélem a ma estéd már pihentetőbb lesz!

Nekem meg iszonyat fáj a hasam. Meg barnázok is. Inkább jönne már meg, csak ne kínozna ennyire. :twisted:

d.dodó
 
 


Dodó! Nekem is ez volt! Már bevettem egy doboz gyógyszert és még csak barna volt! Erre megjött tegnap rendesen, a hasam is jobb. Ilyen még nem volt!

sz.andi
 
 


SOS!!!!!!!
tejvarázsló anyukák, egy barátnőmnek kellene segítség.
Két hete szült, valami nagyon fáj a hasában, és most olyan antibigyót kap, ami mellett nem szoptathat (kórházban is van, sajnos). Viszont így meg egyre csökken a teje, hiába fejegeti. Javasoltam neki a horrorfejést és a laktoherbet ezerrel, de van még valami, amivel lehet serkenteni?

Ezer köszönet!

Látom, ez a topik virággyilkos is, én is csatlakozom :)
Betegecskéknek jobbulást!
Nattancs ma jobban, de tegnap délelőtt óta jóformán csak kézben van, ill. éjjel azért alszik az ágyában, csak zaklatottan. Emellett házat tartani... a netezésre már gondolni sincs időm, de a barátnőm miatt később még visszanézek.

Kép
Kép
bondi
 
 

 
 

8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.12 10:56-kor.
Vendég
 


Bondikám!

2 óránként horrorfejés! Az kb. olyan, mintha 2 óránként mellre tenné a babáját. A legfontosabb a sok inger! És igyon bőven folyadékot, legyen sokat a kisbabájával, - testi kontaktus - mert az pszichésen csodákat tesz!

Amúgy Szép napot :P
Most úgy vagyok, mint Pat, nem tudom, voltam-e már... Sztem, még nem...
Majdnem kész vagyok a horoszkópokkal, közben azért itt a család, háztartás, így ma kicsit zugolvasó lettem...

Andikám!
Nagyon jól esett, amit írtál, és örülök, hogy tetszett a könyv! Általában azoknak tetszik igazán, akik benne voltak a dologban szintén. Ők átélik/átérzik a történéseket velünk. És igen, sírnak-nevetnek azokon, amin keresztülmentünk. Még Csabikám történetével kellene kiegészítenem... De hogy azt mikor írom meg? :roll: De megírom!

Lányok!
Képzeljétek, drága Andika egy gyönyörű borítóval lepett meg, ami egy saját készítésű képét ábrázolja. Ahogyan a sötétségből felrémlik egy kis fénysugár. A remény sugara.
Íme: Kép


Tamara!
Természetes, hogy elolvashatod! Remélem, neked is tetszeni fog. Nem egy emelkedett hangvételű könyv. Én nem vagyok író. Csak leírtam, ami velünk történt. Naplószerű kicsit.

Andici!
Emilen át tudod küldeni Tamarának? (Tudod, én csak bénázok vele... :oops: )

Viki!
Leborulok előtted, hogy eddig is fejtél! Puszi Lacus egészséges maradok fejére!

Titi!Tamara!
Az olajfalevél-cseppes infot priviben küldöm holnap!

Minden betegecskének jobbulást!

Indulk fürdetni...
Jaj, Niki!
Köszi a teszveszes infot!
Akkor az a számlaszám, amit küldtek, hogy oda utaljak, arról tudni fogják, hogy én küldtem, mert mindenkinek más sz.számot adnak... Már értem... De nehezen esett le :roll: :oops: Köszi!!!

Szép álmokat!
Vendég
 


Tami! Írjál már nekem légyszike egy e-mail címet!

sz.andi
 
 


Bondici most csak neked!

Horrorfejés, ezt írta Dóri. 7-5-3-2-1 percek mindkét mellre, akkor is, ha már nem jön a tej.

Homeók:
Urica urens ch 5 3*5 bogyó naponta, ricinus communis 3*5 bogyó naponta

Tojásleves, köménymag leves.
20150601134430
 
 


8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.12 10:56-kor.
Vendég
 


Szép álmokat és rózsás csókokat!
20150601134430
 
 


Jajj lányok, próbálom etetni Kírát, nem szopizik, próbáltam anyatejjel etetni kiskanállal, kihányta. Itt bőgök, most aztán se folyadék, se tápanyag, semmi. Kétségbe vagyok esve, nem tudom mit adjak neki, ami benne maradna. Vizet hányás után mikor lehet adni?

Kép
tamaraildi
 
 


8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.12 10:57-kor.
Vendég
 


8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.12 10:57-kor.
Vendég
 


Lányok, nagyon -nagyon köszönöm!

Viki, a homeók mehetnek együtt, ill. tejserkentő teával???

Kép
Kép
bondi
 
 


Kata, szerintem a mai nap max 250 ml van benne. De az utolsó 20 ml is már van 4 órája, annyit szopizott kb.
Most fent van, adjak neki vizet? Hányás után mennyivel lehet?

Kép
tamaraildi
 
 


Annyira aranyosak vagytok, hogy így segítetek, pedig én csak egy újonc vagyok köztetek.
Nagyon-nagyon köszönöm!

Kép
tamaraildi
 
 


Ildi, ha még itt vagy, próbálj teát adni neki, a nurofenes fecskendővel!
'10 percenként egy kicsit (talán 10 ml-t, nem emlékszem pontosan hogy írta VKata)

Kép
Kép
patr
 
 


Próbáltam megmérni a lázát, így felébredt és adtam neki 40 ml cukros vizet. Azt is majdnem kihányta, elkezdett köhögni, de aztán benne maradt. Hát, ez is valami, bár hízni nem fog tőle.
Meddig tarthat egy ilyen hányásos, lázas vírus?
Milyen teát adjak? Még anyatejen kívűl más folyadékot nem kapott.

Kép
tamaraildi
 
 


Tok jo,mar csak 2t kell aludni es meglesz Marci!!!!!!
Vendég
 


Ildi!
És a teába egy csipet sót tegyél...épphogy. Ne lehessen érezni, de ilyenkor felborul a só-víz háztartásuk, és ez segít helyrehozni! Patr jól írja, 10 percenként...

d.dodó
 
 


Mindegy szerintem Ildi,csak bent maradjon. Ha ez a viz bevalt add ezt.
Nalunk a fiuk fecskendobol mindent visszadobnak hanynak miota a korhazban brutal modon adtak nekik belole a gyogyszert.
Vendég
 


almaban szopi sem megy? en mindig ugy csinaltam h csak kicsit hagytam enni,akkor is mohon akarta es igy 20 30akat szopizott v 5szor(volt 1ora mire megkajalt de bent maradt es megusztuk az infuiot)
Vendég
 


halihó!

gyors bekukkra jöttem.

ezt el kell mesélnem... nah az én NAGY BETEG GYEREKEM!!!
nem tudom milyen orvos volt, és mit adott be...
de semmi nyoma a betegségnek.
délután még volt 2 puki, azzal jött egy nagyon kevés hig valami.

2-szer aludt délután.

aztán még mindig itt pörög... pedig ilyenkor már rég alszik.

2 percen belül az ágy minden egyes részén járt minimum 5-ször (nagy franciaágy méretű kanapé kihuzva)

fotóztam is, de apa gépéről irok, ugyhogy nem tudom feltölteni.

mellé meg morog mint egy kiskutya, viháncol, röhög, kiabál, jön-megy, morog, meg minden jó amit csak el tudtok képzelni.
nem birjuk lefogni. csak pörög-pörög-pörög!!!!
vacsira benyomta a szokásos adagját.
délután viszont csak fél üveg gyümit mertem neki adni, de azt is megette szépen. folyadékot is ivott rendesen. jó sokat. abba tettem normaflore-t.
estére még adtam nurofent is.

nah, most is egyfolytában dumál. játszik az apjával...

ilyen betegséget....

most megyek és felváltom a szórakoztatásban apát. :D remélem nem hajnalig tart... :D :D :D

de inkább ilyen legyen, mint rosszkedvű. habár ő betegen is jött ment, játszott. csak nem evett...

puszi minden anyukának, babócának! szép álmokat!!!

reggel jövök fotókkal :D :D

Kép

Kép
timi1982
 
 


mav!
A februáriaknál olvastam, hogy ma hazaengedték Julcsit...és várnak, hátha mégis spontán elindul....viszont igy is jár CTG-re.

d.dodó
 
 


NA, EZT HOLNAP AKARTAM NEKTEK MEGÍRNI, DE DODÓ MEGELŐZÖTT :wink:
Casp lock mondjon le!

Szóval az orvosa átgondolta, megbeszélte a professzorral és megultrahangozzák mégegyszer, megnézik a fejét és lehet hogy nem lesz keddig császár. Várnak, hátha...Adnak neki esélyt, hátha beindul. Ugyhogy ma reggel volt ctg, aztán hazaengedték, holnap megy vissza.
Én félek..nagyon.. Félek, hogy 8 órát fog vajúdni és utána lesz császár. De ő nagyon szeretne szülni. Meglátjuk.

Ildi KiTARTÁS! sztem ha mégegyszer hány, vidd orvoshoz!

Most már tényleg jó éjt!

Kép
andkata
 
 


Ildi! Sztem is hívd ki az orvost, ha hányni fog!!
Kitartás éjszakára!!

Juj, nagyon izgi! Julcsi szegény, de hátha sikerül spontán szülnie!


Megyek aludni, jó éjszakát!

sz.andi
 
 


jÓ REGGELT,ISMÉT ÖTTŐL TALPON!
dOMI MEGINT A ROSZABB FORMÁJÁT VETTE ELŐ,ÉS ÉJSZAKA SOKSZOR KELT,MOST IS ÉPP ÉBREN VAN,DE MÁR HÁROMSZOR FELÁLLT,ELESETT,KOPP BUKSI-aPA VELE VELE.
Afene,bocsi a nagy betűkért.

Ildi:hogy vagytok ma reggelre?
Remélem jobban!

Többi betegecske javulgat?

Mit csináljak Domival?Mindenáron feláll,arrébb totyog,de a végén kopp!
:roll:
Tegnap már a szemetest is kivittem a szobából,mert abba akart kapaszkodni,és úgy felállni,és feldöntötte,az összes szemét kiborult! :twisted:
Apa azt mondta adjak rá bukósisakot-haha! :twisted:

Próbáltam hogy leraktam még takarót,huzata nélkül a szőnyegre hogy felfogja a koppot,de azon meg felállt,és spárgába szétcsúszott a lába,és kapaszkodott tovább,közben vinnyogott :lol: -pedig nem is csúszik a takaró! :roll:

A földön lévő játékok már nem is érdekli,egyből megy a fotelhoz,vagy az ágyhoz és feláll,aztán a kettő közt ,,mászkál" :twisted:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


No,leraktam aludni :)

Sipiné Ferusának boldog hófordulót!

Andkata:örülök hogy meggyógyult a mosógépetek Muffin,és Pti segítségével!
:D

Dodó:remélem már nem fáj a hasad!
Nekem tegnap reggel jött meg,aznap fájt a pocakom,de ma már nem! :)

Jut eszembe:most szerdán kapná meg Domi a prevenár utolsó adagját,de még hörög,meg kissé taknyos-így is beadassam neki,vagy tegyem át más időpontra?????

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Jó reggelt!

Bondim!
Laktoherbet ne igyon, ha homeózik. Inkább igyon mellé baracklevet, nekem az nagyon bejött.

Julcsinak kitartást!

Kike!
Megfogja tanulni hamar DOmi h tartsa a bubuját esésnél.

Rájöttem h jobban szeretem ha Lacus eszik éjjel, mert akkor simán alszik fél 8ig is. Ma 6kor evett először, félálomban pörgött, mocorgott, énekelt, mire megint visszaaludt.
20150601134430
 
 


Kérdés
Lacus eddig BEBA HA 1est ivott, ebből simán bevert 200-220 ml-t is. Most már HA 2est vettem, ebből is lecsúszna neki a fenti mennyiség. De mivel ez ugye táplálóbb, adjak neki kevesebbet?
20150601134430
 
 


8)
A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.12 10:58-kor.
Vendég
 


8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.12 10:58-kor.
Vendég
 


Jó reggelt!

Képzeljétek, miközben regggeliztünk, Adél kikúszott a nagyszobából egészen az ebédlőasztalig.:) Egyre gyorsabb...
Viszont az éjszaka nagyon rossz volt, egyrészt nem bírtam elaludni, irtóra fájta a fejem migrainesen (be kellett vennem Panadolt), plusz Adél 3 óránként szopizott. Újszülöttkorában nem evtett ennyit. Nem akarok ebből rendszert csinálni, remélem csak pótol...

Tényleg SIPINÉ! Száz év nem volt! Hogy lehet szépséges Ferus?

Kike
, jó veszélyes lehet így Dominak! Én nagyon félek ettől, mert adél is próbálgatja húzni magát. Szerintem pár hét...

Katus, Dórika jól vann? szülinap jó volt?

Vik
, szerintem se adj kevesebbet! Hányszor eszik Lacus egy nap? Napi 500-600 ml táp elég! A többi egyéb kaja, már ha abból mennyiségeket eszik.

Kép
andkata
 
 


VIK SOS!
Te ezeket tudod a Sinupret a köhögéscsillapító homeopathiás ugye?

Kép
andkata
 
 


8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.12 11:01-kor.
Vendég
 


Katus!
Nem homeós, de gyógynövényes.

Lacus 5ször eszik, 3szor táp, 1szer tejpép + gyümi, 1szer főzi.
20150601134430
 
 


Még annyit a táphoz, h sztem elég volt neki az előző is, de mivelm kg-ban már elég jók vagyunk + 6 hónapos is elmúlt, ezért váltottunk a 2. fázisra.

Megyek főzni. Ma Lacus kajákat is cisnálok majd. Du jövök.
20150601134430
 
 


de köhögéscsillapító vagy nyákoldó inkább?

Kép
andkata
 
 


Dominál az a baj,hogy ha esik,akkor a hátára,és úgy üti be a fejét./kapaszkodásból mikor esik,vagyis nem is kapaszkodik ,hanem csak támaszkodik/

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Jó reggelt!

Ildi! Remélem jobban vagytok!

Timi! Bence nagyon jól viseli a betegséget!

Kike! Szegény Domi! Szerintem is hamarosan megtanul úgy esni, hogy ne mindig a feje koppanjon! Addig meg vigyázz rá! Jázmin is próbálja felhúzni magát, csak az üvegasztalt szemelte ki, így én nem nézem túl jó szemmel. eddig elhozogattam onnan. Ráér még felállni, inkább másszon. Az viszont már nagyon megy. Már rájött, hogy nem csak a játékokért érdemes mászni, hanem lehet követni Rolit vagy engem.

Az éjszakánk jobb volt! Felkelt így is 3-szor, de ebből egyszer szopizott és aludt is tovább. Nem volt műsor. A többi kelésnél cumival visszaaludt. Remélem mostmár csak javulni fog.

Véda! Én is elolvashatnám a könyvedet?

Kép
szly27
 
 


Sziasztok4

Jövök életjelet adni, és kérdezni....

Aki szokott csoamgot feladni, tudna nekem segíteni?

mit jelent a standard, ill. a nem standard postai csomag?

Valaki meg akarja venni a hintámat, de nem tudom, hogyan tudnám elküldeni neki... :roll: A postai díjszabás is kínai nekem per.pill.

130*80cm dobozom van, abba belefér, és nincs 10 kg.
:roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

Rólunk.
Tegnap este megjártuk a sebészeti ügyeletet is, mert anyósomék disznót vágtak, apa is ott volt, és lenyisszantotta a bal kezén a hüvelykujjának a tetejét. visszavarrták. :roll:

Most amíg varratai vannak, nem megy dolgozni, tehát én is kevesebbet leszek... :roll:

Havazik nálunk, nem is kicsit. :shock:
Azt mondta, ha ilyen lesz az idő, nem enged el kettesben Tamiékhoz, akkor visz :roll:
Majd amíg mi babázunk, ő lemegy valahová... :wink:

Most futok, mert meggyes pitét sütök, vagyis kellene, de várom, ha valaki tud válaszolni nekem, légyszi segítsetek!!!
Vendég
 


8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.12 11:01-kor.
Vendég
 


Marcsika én futárszolgálattal küldeném. Sokkal egyszerűbb és tuti nem lesz baja...!
Szerintem kb 1000 Ft. Nézz utána!
Apának jobbulást!!!

Mikor utaljak? Ráér jövő héten? Akkor kisgatyák és kardigán!

Tényleg, Bence nagyon jól nyomja a gyógyulás projectet!:)

Kép
andkata
 
 


Ráérsz, Kata!

Már elkészítettem őket...

Sajna a futárszolgálat honlapja nem elérhető! :twisted:

A postai díjszabás megvan, de az meg kínai....a csaj meg várja a válaszom.
Apa azt mondta, elviszi, de Miskolcra talán mégsem... :roll:
Vendég
 


Andi!
Nagyon jó lett a könyvborító!

Véda!
Én is szívesen elolvasnám a könyvet! :roll:

kike!
Köszi a kérdésed, a hasam éppen nem fáj, viszont meg sem jött! :roll:

Lizy kelt 11-kor (sejtettem hogy kelni fog, mert este a cicizésnél olyan álmos volt, hogy az elsőnél elaludt. Odaadtam neki a másikat is, de azt alig szívta.) 2-kor kelt ujra, akkor 2 cici, és aludt 6-ig, akkor egy cici, és be is aludt vagy fél 9-ig.
Ma apuska főz, azaz süt lazacot, meg valamilyen Boszniai tojáslevest!
Délután 3 körül meg vendégségbe megyünk.

d.dodó
 
 


marcsi!

20 kg-ig elmenne csomagként, de a doboz elég extra méret igy nem fog beleférni! ez már nem standard csomagként megy el!!!! az 1420 ft.


de 1980-ért (régi díjszabás) ha a vevő kifizeti neked, fel tudod ugy adni mint törékeny csomag. és igy értékbiztosított is lesz meg előbb is odaér.

ha elmész a postára és mondod hogy ugy szeretnéd feladni hogy törékeny, és a tavalyi díjszabás szerint 1980 volt, akkor tud neked segíteni, hogy most mennyi.

én a drágább értékeket igy küldtem a teszveszen, a vevővel előre egyeztetve, meg már bort is adtam igy fel ismerősnek.

Kép

Kép
timi1982
 
 


egyébknént mindenkinek csodaszép napot!

jelentem Bencénél nyoma sincs a betegségnek. azért ma még adom neki a nurofent. kapja hozzá a normaflore-t is. azt szerintem adom neki még egy darabig. 20-asat vettem, de szerintem olyan 8-10-et fogok beadni, hogy helyreálljon odabent a dolog.

éjszaka nagyon jó volt vele aludni :oops: :oops:
imádom az ilyen éjszakákat :D :D

és nagyon jó kisfiu volt. reggel olyan 5 körül nyöszögött, cumi és aludt még háromnegyed 7-ig. akkor evett!!!! (egyébként 4-fél5 körül szokott) :D
aztán vissza is aludt és nem kelt csak fél9-kor :D :D

arra az elhatározásra jutottam hogy arrébb tesszük egy kicsit az ágyat, hátha valami negatív kisugárzás van ott amiért nem alszik. másra nem tudok gondolni...

most rohanok, csinálok neki kaját.

Kép

Kép
timi1982
 
 


Marcsi!
Sajna én sem tudom....de hol találtad meg a postai díjszabást? Hátha nem annyira kínai...megnézném.

d.dodó
 
 


timi!
De jó, hogy Bence meggyógyult!

d.dodó
 
 


tgenap vegul; nem jutottam mar ide, delelott konyvtar, olyan jo volt szinte valasztani semtudtam hog yne az egesz konyvtarat hozzam el, viszont Norbi uj osszesito konyvet nem hagytam ott, es azota le sem teszem( mar ha Anna epp hagy, ugyanis akarhova jovok, utanam jon es felall es akarja a konyvet, a konyvtarban egy ujsagot el is szakitott :oops: ) Anna is jol birta uldogelt a fotelban maszott a foldon( ugyanis a babakocsiban nem maradt meg) evett is, aztan ott megvartuk Alekot es setaltunk egyet, o bealudt, majd mi is kajaztunk es mentunk a hogolyo dobalo rekordmegdonto izera> pot akkor volt a dobas, mokassan festett csak azt nem ertem hogy a bejarat elott 2szer annyi emer allt sorban mint akik benn voltak es dobaltak, szoval miert nem engedtek be oket is????????????na mindegy ferkem szerint ok korizasra varta, na de az meg nonszensz ennyi ember nem fer fel a jegre....( lehet ingyen volt tengap?)
szo mi szo mi hazajottunk de mar fel 5 volt.
Annam 2szer 20 perc alvassal volt fenn fel 9ig este :shock:
Es o ilyenkor mikor igazabul hulla fardt es a szeme alig latszik az almossagtol annyira felporgeti magat fizikalisan, hogy akar hagyeket is megmaszna, persze esik kel....

Ma Aleko porszivozott Anna az egesz lakast bejarta utana maszva, mar lazan kimaszik ak onyhaig is, es kipakolja a labasokat :? szoval vege a nyugalomnak.
Kike: Anna is felall mindenhol, ott is ahol esely sincs megkapaszkodni, es o meginkabb inog, dolongel, eldol, hisz azert eleg kis gyengek a labai.

VKata: azt a labat amin az ujja kijebb all alt. nem teszi le. Szerinted ez osszefuggesbe lehet a labujjakkal?


Huha JULCSI! Orulok is, es drukkolok is! Kivanom, ugy legyen ahogy mindkettotoknek a legjobb!

Timi jo hogy Bence ilyen pikk pakk rendbe jott?


WERA??????????TITA?NIKI??????????????


No megyek vissza a tuzhelyhez! A pipi leves mar fol, masodik meg csirke lesz zoldsegekkel romai talban azzal sincs sok melo, csak sutit is szeretnek sutni az uramnak, szoval dolgom az van. Meg kulonben is fel vagyok csigazva a Norbi konyv altal.


ANDI: ANNYIRA JO A BORITO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!MAr csak kiadot kell keresni. Orsi te nem tudsz ?
Tenyleg ORSI: milyen volt az anyosnal? Emma birta?
Vendég
 


TESZVESzHEZ:licitltam valamire vege az aukcionak, de nincs sem a megynyert se a meg nem nyert cuccok kozt????????????????? :roll:
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?