Új privát üzeneted érkezett!

Írtam egy kis regényt erre befagyott az egér és újra kellett indítanom :cry:
Köszönöm lányok, szerintem keresek valami dokit,az itten az csak tele tömi az embert gyógyszerrel,a régi orvosom lipóton volt,nem tudom hova került mióta bezárták az opni-t.

nicike
 
 



Egyébként meg sorolhatnám hogy esetleg még mi miatt nem megy,de nem fogok itt mentegetőzni-bocsi,csak felhúztam magam,így most elhúzok!

Kép
Kép
Kép
kike
 
 

 
 

Kike!
Ne haragudj meg ránk. Elhisszük h akarod.
20150601134430
 
 


Ikreknek boldog 7. hónapot kívánunk!!

Igen, és egy kép a 8 hónaposról

Kép

KépKép
hene
 
 


Hene nagyon cuki Gergő! Örülök h jobban vagytok :wink:

Kike, mi a baj? Min húztad fel magad? Gyere vissza!!!!!!!! :cry:

nicike
 
 


Niki!
Azon mérgelődött fel, amit pár oldallal arrébb írtunk a kisbetűs apa dolgokról.

Gergő már olyan nagyfiú!
20150601134430
 
 


Ahogy nő, úgy lesz egyre rosszabb!!!!!!!! :wink: DE IMÁDOM!!!!

KépKép
hene
 
 


Vikim!

[quote="desviki"][ írta:desvikib]Niki!
, legyen virág.


Emlékeztek a szép virágra amit apától kaptam a szülinapomra?

aki nem emlékezne:
Kép

Friss ropogós mai kép:
Kép

Ennyit rólam :cry: És azt se tudom sírjak vagy nevessek????????,

nicike
 
 


Nevesetek a képen,most néztem a hozzászólásban jól néz ki a kettő elötte-utánna :lol:
bjúúúúúúúúúúúúútiful

esküszöm próbáltam rá vigyázni,szerintem túl öntöztem :oops:

nicike
 
 


Vágott virág!

Én csak azt kapok! Mert egy cserepes virág gyilkos vagyok!
20150601134430
 
 


Kike, senki nem bántani akart, hanem jóindulatból írta amit írt, mert sajnos erre rámehet a házasság! De én abszolút megértelek, voltam ilyen helyzetben, csak aztán azt mondja az ember hogy ha nem hát nem, elkényelmesedik, és a végén már nem is próbál semmit tenni ellenne. Tök fáradt is lehetsz, három gyerek mellett, elhiszem, hogy zavar Domi, és még csak azt sem tudom tanácsolni, hogy utazzatok el két napra kettesben! Nehéz (szerintem nem is szabad) ilyen távolról (most nem km-re gondolok) tanácsod adni, mindenki csak a saját helyzetéből tud kiindulni! Tényleg ne haragudj meg!!

Kép
Kép
patr
 
 


Én is virág gyilkos vagyok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Végülis a vágott virág jó ötlet :lol:

nicike
 
 


Kike én se bántani akartalak...Csk jónéhány házasságot láttam tönkremenni emiatt...ahogy Patri írta. Nem kioktatni akarunk, segíteni.

Kép
andkata
 
 


kike!
Nem kell elhúzni! Meg ne sértődj, mert morcosak leszünk! Ugyanúgy véleményeket írtunk csak, mint minden másról mindig! Hiszen mást nem tehetünk!

Nicike!
Bocsi, de olyan jót nevettem a virágos képen! :) Amugy nem biztos, hogy tulöntözted...az sem mindegy hogy egyes virágok mennyi fényt, meleget, hideget kapnak! Nálam is ment már tönkre pár virág!

d.dodó
 
 


Kike!
Kép

Párodnak elég sz@r a helyzet a munkahelyén is, gondolom otthon ő is azért némi cirógatásra vágyna.
20150601134430
 
 


en is igy jarok a viragokkal. ugy szeretem oket es mindig tonkre megy:(
A vagottat nagyon szeretem! meg a mezeit, meg a lopottat :oops:

Kike: en egy gyerek mellett vagyok hasonlo szituban megertelek teljesen, de senki nem akart megbantani teljesen jo szandekbol irta mindenki.Es Pattinak igaza van a szexologus nekem is ezt irta ramehet a hazassagom ha ez nem valtozik, o szakember segitseget javasolta. Tudom nincs ra penzed, nekem sincs, de en most probalok valami konyvet nezni ilyen pszichologai szexologiait ami esetleg ad tippet mit lehet tenni, hogy kimosodjon az ember agya , mert minden ott kezdodik!
Vendég
 


Na, én húzok! Doki után jövök! Pussz mindenkinek!

d.dodó
 
 


Feldobnám a hangulatot!!!!! 8)
Most készült!

Kép

KépKép
hene
 
 


Ti ne haragudjatok hogy ilyen dinka vagyok! :cry: Csak bánt engem is szitu :cry:
Anyjuk:ha sikerül találnod valamit a neten,szólj nekem is légyszi!

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Kike!
Gyere vissza azonnallllllllll!!!!!!!!!

Hene!
Gergo nagyon edes. Kis pasis 8)
Azt ne mondd h rosszabb.......ááááááááá

Nicike!
Nalam is csomo virag meghal felig aztan uj erore kap,nem negativkodni. Csak pihen aztan ujra megszepul :wink:

Valaki kerdezte h mi van ha a gyerekbol ugyan ugy jon ki agyumi mint ahogy megette. Nem valaszol neki(nekunk is :D ) senki?????
Vendég
 


Jaj, Gergő de édes!!!

d.dodó
 
 


mokas nagyon!

en el akartam menni, mire mindnnel kesz lettem bebrult.
Annaba 40spenotot imadkoztam bele:( szegenyem olyan kepet vagott szoval nem jon be neki meg sinlaccal sem.Utana evett kb 40 szilvat. szoval latod Niki ennyi az o nagy evese, legkozelebb 5kor eszik kb 100gyumit.
Vendég
 


Mav!
Voltak rá válaszok. Több babánál is ez van. Nincs ezzel semmi gond!

Kike!
Én szejetlek!
20150601134430
 
 


hali lányok!

mindjárt visszaolvasok.


az én gyerekem nem szereti a kelbimbót. legalábbis ugy nem hogy kelbimbó-krumpli-máj.
hát csempésztem bele paradicsomos krumplit. igy már lecsuszott :D :D
ugy látszik hogy amit nem szeret azt is megeszi paradicsommal :D :D

csináltam 2 adagot. hát igy lesz belőle vagy 3-4 adag. majd kevesebbet teszek el és ugy hogy majd paradicsomosat keverek hozzá. még jó hogy a májat nem kevertem bele az összesbe.... mert ugy meg nem tudnám elrakni.

Kép

Kép
timi1982
 
 


Timi!
[quote]a írta:z én gyerekem nem szereti a kelbimbót. legalábbis ugy nem hogy kelbimbó-krumpli-máj.
hát csempésztem bele paradicsomos krumplit


Ez így brutálisan hangzik. Kelbimbós cucc paradicsomos mártással.
20150601134430
 
 


8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.14 20:16-kor.
Vendég
 


De jó képeket láttam!

Brúnó Zsuzsa: De jó, hogy nálatok ekkora hó van! Nálunk csak locspocs minden. :(

kike: Tényleg senki nem akart bántani, inkább segíteni akarunk. Tényleg rámehet a házasság, ha nem jó a szexuális élet, ezen nincs mit szépíteni. És tudom, hogy mindenkinek meg van a maga baja, problémája, de éppen ezért javaslom (én személy szerint, nem akarok a többiek nevében nyilatkozni :oops: ), hogy ne csak a gondokat sorold fel magadban, hanem a esetleges megoldásokat is. Akár üjjetek össze apával (szerintem ha te kezdeményezed ezt a beszélgetést, apa el lesz ájulva :D ), és mond el, neked mi a szívfájdalmad, mit szeretnél, és ő is elmondja majd a véleményét, megbeszélitek, hogyan tovább, mindkettőtöknek sokkal jobb lesz hidd el! Patinak is igaza van, csak ti ketten tudjátok, mit szeretnétek (másképpen) csinálni, nekünk nincs is jogunk ezt "megmondani". Viszont ha tetszik, ha nem, akkor is őszinték leszünk veled, és ha egy kicsi lökés kell, mi megadjuk neked, erről szól a barátság! :P :D Puszillak!

Nici: Ez a két kép a virágról tényleg megnevettetett, remélem nem haragszol. :lol: Szerintem közülünk nem találsz olyan embert, aki még nem tett tönkre cserepes virágot, ez nem jellemhiba! :D Rám is jellemző, hogy a nagy gondoskodásommal túlöntözöm őket. Anyósomék meg egyszer kiszárították az összes muskátlinkat nyáron a dög melegben, ugyanis 2 hét alatt kb 2x öntözték meg őket, akkor is kb fél l vizet öntöttek a 10 tőre. :lol:

Viki: Köszi a dícséretet, tőled kiváltképp jól esik. Mókusra most úgysem tudok gyűjteni sajna... :oops: :lol:

Marcsi: Te merre vagy? Ma még nem is jöttél! Minden ok?
fmarti
 
 


Gergő nagyon édes!
Viki:én is szejetlek!És mindenkit!

Én pár éve vettem a tescoban kókuszpálmát-ki lehet találni meddig bírta nálam :oops: :roll:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Ő volt az
Kép

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Viki, általában én úgy főzök a Gergőnek, hogy jól bevásárolok a zöldségesben, és 2 órát töltök a tűzhely előtt. Kiporciózom, be a fagyasztóba. Na már most, maradnak ki icipici adagok. Azok egy tálba kerülnek, és így meg van oldva egy étkezés. (karfiol, cukkíni, karalábé, sütőtök, répa) Attól függ miket veszek. Ehez adok pipihusit. Kész egy adag kajcsi. És imádja!!!!!!!!!!!!! Elég vegyes? Igazi finomfőzelék! :wink:

KépKép
hene
 
 


Márti!
Mókushoz előbb nyomdákat kell gyűjteni :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Ugye Dóri?

De neked megelőlegezzem a mókust is!
20150601134430
 
 


Márti:én is puszillak-köszi,meg mindenkinek,tényleg lehet hogy kell ez a lökés,megfogadom a tanácsot,és le fogok ülni Apával beszélni! :D

Domi visít,mennem kell!

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.14 20:17-kor.
Vendég
 


vkata: Jó, hogy te is jöttél! Jót nevettem a palántaevésen, legalább öcséd sok vitamint is vitt be a szervezetébe! :lol:

Mennem kéne dóóógozni, de jobb itt veletek. :oops:

Játékokhoz akartam írni: Mi is eddig talán 2 db játékot vettünk Leának, a többit vagy örökültük, vagy kaptuk. De ő is sokszor szívesebben játszik mással. Hogy emeljem a mai napi hangulatot, itt van az egyik játéka:

Kép Szerintetek jó lenne kondom-reklámnak is? :D
fmarti
 
 


Hene!
Én értem! Meg én is hasonlóan. De paradicsomos cuccot nem keversz bele, ugye?
20150601134430
 
 


Márti!
Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép
20150601134430
 
 


egy gyors kérdés-épp narancsot majszoltam,megkóstoltattam domival,ízlik neki,de a védőnő szerint még ne adjak neki-tényleg ne?

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Márti, nagyon tetszik a kép! De lehet, hogy ezzel azt akarja mondani a lányod, hogy nem akar kistestvért?? :wink:

KépKép
hene
 
 


8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.14 20:17-kor.
Vendég
 


Viki, még odáig nem jutottunk! :lol:

Kike, nyugottan adhatsz neki, olyan sokat úgysem eszik belőle, és úgysem adsz neki minden nap! Egy kis kóstolás.
Amúgy Gergő a mandarint szereti nagyon!

KépKép
hene
 
 


márti-jó ez a kép :lol: :D
bocsi,domi itt van.
ha esetleg mégis adható neki,akkor a rostjai is,mert gyümicsnrtfugával az is kijön.

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


hene-ok,köszi,akkor jöhet a kósta :D

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Kike, Gerő úgy ette a mandarint, hogy a gerezd végét kiharaptam, és ő kiszopogatta belőle a levét, és a rostokat is kicsócsálta!

KépKép
hene
 
 


Én lelépek lányok, elindulunk haza anyuéktól, mert jön az anyósom!

KépKép
hene
 
 


Viki: Akkor igényt tartok a mókusra! :D

kike: Én eddig egyszer adtam Leának pár kanállal narancslevet (nekem védőnő mondta, hogy adhatom :roll: ), rá pár percre fosizott egyet. Ez volt kb 3,5 hós korában, azóta nem próbálkoztam. :D

hene: Lehet, hogy nem akar kistestvért, bár még nem nyilatkozott róla. :D Mondjuk egyelőre mi sem tervezzük, bár lehet, erre akkor is rájöttetek volna, ha nem írom. :lol:

vkata: Mi már jó előre elkezdjük a gyerek szexuális felvilágosítását. :lol:
fmarti
 
 


Márti!
Kép
20150601134430
 
 


Lányok, örülök hogy meg mosolyogtátok a virágot!
Mikor megláttam így egymás alatt a két képet, én is röhögtem,pedig depisen jöttem :lol:

Lea, képe szuper.ezek a mai fiatalok.... :lol:

Kata 7300 gramm Lili.Nem bánom ha nem hízik olyan őrült módón mint elötte,mert azért az dúrva volt.Csak rám hozta a frászt a védőnő,h ez nagyon kevés amit megeszik.

nicike
 
 


Niki!
Ez szép súly!

Nem értem mi ezzel a gond?
20150601134430
 
 


[quote="vidokata"]
írta:
vidokata
én egy szadista vagyok és tartok, csak gyakran kell cserélni őket!



Kép Kép

Hozzá teszem én se adom fel, már szereztem egy yukka pálmát Kép

nicike
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?