Új privát üzeneted érkezett!

Roni megkaptad a receptet?

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


tita!
Nagyon szép ez a kép! És hóvirág volt a jelem az oviban! :)

d.dodó
 
 


Iza fél órája alszik! :D A szomszéd fúrt, és még az se ébresztette fel.
Szegény beteg babócák! Meg anyukák és apukák! :cry:

Kép
dittke
 
 

 
 

Adok Titi!
2X1/2-et,remélem nekünk is segít!

Kép


Kép
ibm
 
 


Dodó: nekem meg a bolcsiben! még megvan az üzenőfüztem annak is rajta van az elején, onnan tudom.

Amikám: most értem az olvasás végére. Úgy sajnálom! A lényeg, ha kortyonként is de igyon és valóban tegyél bele egy kis sót!!!
Csináld nyugadtan hígabbra a tápot, most nem a tápérték a lényeg, hanem a folyadék!!!

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Ami! Attól, hogy ugyanannyi vízbe kevesebb tápot teszel, még nem lesz több a folyadék! Szóval ha aludni is akarsz, szerintem ne tegyél bele kevesebbet. A mennyiség úgyis 210ml víz és ha hígabb sem iszik belőle többet szerintem.

Kép
szly27
 
 


Adtam Jázminnak yoghurtot és piros pöttyök jelentek meg az állán, ahová kikenődött. Akkor most allergiás rá, vagy mi? A széklete nem hígabb, mert már ezelőtt is kapott egyszer, akkor is pöttyös lett, és mostmár tuti hogy attól. Egy ideig most ne adjak neki?

Kép
szly27
 
 


Nem tudom mennyire segítség,de mikor Kristinek volt ez a hányásos dolga,és kijött az ügyeletes,azt mondta hogy úgy le tudjuk ellenőrizni,nincs-e kiszáradva hogy ha megérintitek a nyelvét,és vizes,akkor nincs baj,de ha kicsit olyan tapadós,ragadós,tehát nem nedves akkor ki van száradva.

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Ami : most hogyt alszik sem tudsz egy keves kis teat beletolteni?
De tenyleg ne sirj, csak jobban kimerulsz!
HA nagyon aggodsz inkabb hivd ki az ugyeletet!
Vendég
 


Tita;orulok hogy kezd vilagosodni a helyzetetek! Hajra hajra gyogyuljatok!
Vendég
 


Annam most szunetelteti az orditast.
De jo mert ez mindig igy van hogy en robbanasig feszulo idegekel varom haza az uram egy egy ilyen napon, elpanaszolom hogy Anna masfeloraja uvolt, de onnantol kezdve hogy az apj a kezebe veszi minden ok. Most is letette jatszani o kozben mar itt sincs, de Anna elvan.....
Mindegy most nekem ez is orom hogy csend van, mindegy ki erte el:)
Vendég
 


Ami, nyugi!

Hány fosás volt ma? Tegnap?
Ma 300 körül megvan a folyadék?
Ha tegnap még ok volt egy nap alatt nem fog kiszáradni. Próbálj valahogy ha fecsivel is ejuttatni folyadékot.
Ha fent van élénk vagy elfekszik?

Mi se állunk túl jól. Nem mondok semmit.

Kép
andkata
 
 


Kata! Ma 3 fosás volt,tegnap 2!
Tegnap még viszonylag jól evett!
Ma a reggeli már nem is volt híg csak aköv. 2,nyákot már nem láttam benne!
Most ébredt fel és megivott 80 teát! :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
Ha fent van elvan,ha pl. leteszem a földre ott szépen eljátszik.
A tápszer higítást azért kérdeztem mert könyvben olvastam,hogy azt kell ilyenkor!
Nurophent kaphat este ha nagyon nyügi szerinted?
Mert tuti a foga is bántja!
Nálatok is rosszabb a helyzet?

Kép


Kép
ibm
 
 


Ami, na ez jó hír!
Szerintem csinálhatod hígabbra a tápot és Nurofent is kaphat!
Figyelj nyomj bele amennyit csak bírsz és éjjel is keltsd fel kétszer legalább és próbáld álmában megetetni! Én nem vagyok híve a keltegetésnek, de most Adélt is felkeltettem néhányszor!

Kép
andkata
 
 


Ok! Köszi!

Kép


Kép
ibm
 
 


Nagyon sajnálom, hogy még mindig nem vagytok jól.....

KITARTÁS Anyucik!!!


NICIKE írtam privit!!!
Vendég
 


Megszépültem, kikapcsolódtam.

Uramnak jeleztem h szülinapomra masszázst kérek majd ajándékba. Ezt is ott csinálják majd.

Laci apu is elbírt Lackóval, jót aludt míg odavoltam.

Timi!
Én itt falun 4 e Ft-ot fizettem cakonpuder mindenért, még a fejbőrömet is megmasszírozták.

Amikám!
Puszillak és buksisimi!

Titi!
Pusszantalak!
20150601134430
 
 


8)
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.14 20:22-kor.
Vendég
 


Viki de jó!

Kép
dittke
 
 


8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.14 20:23-kor.
Vendég
 


Most csak fodrász volt. Fürdetünk, és ha még lesz energy, akkor kép is lesz.
20150601134430
 
 


Sziasztok!

Katák, a segítségetekre lenne szükségem.
Kíra a héten másodszorra hányt, közvetlenül evés után, vagy közben (?).
Ma úgy volt, hogy 4 körül szoptattam, utána 5 körül kezdtem etetni, sütőtök krumplival, ehhez tettem egy kis őszibarackot, azt szereti, és ma még nem kakilt, ezért, valamint sűrítettem egy kis sinlaccal, hogy táplálóbb legyen, mert mostanában leállt a súlygarapodása, ill. fogyott is.
Egészen jól ette, ami azt jelenti, hogy 40(!!!) grammot evett, ami persze nem egy nagy mennyiség, csináltam még 40 grammot, amikor olyan 20 körül elkezdett hányni, és kijött az egész. Olyan ijesztő volt, egy héten belül már másodszor hányt így , nem tudom mi lehet ez. Túletetés? De egészen szívesen ette, bár ő nem egy nagyevő, szóval közben játszottunk is, hogy menjen valahogy. Volt egy kis kaki, szürkés színű, és nagyon büdi.

Most elaludt, de különben jó volt a hangulata. Tegnap anyatejjel adtam a sinlacot, lehet, hogy attól szürke a kaki? Pedig már úgy örültem, hogy ilyen jót evett. Hányás után mi a teendő? Mikor itassam, szoptassam először?

Köszönöm szépen,
Ildi

Kép
tamaraildi
 
 


Ildi, remélem nem vírusfertőzés. De mivel a két hányás nem egymásután volt, hanem messze, ezért nem valószínű.
Egy hányástól semmi baja nem lesz, ezért még nem kell felébreszteni éjszaka, gondolom amúgy ís szopi egyszer-kétszer. Lehet hogy túl sok neki az új íz, vagy gyorsan ette és beszorult egy büfi azért hányta ki. Kétszer volt, azért ez még tendencia. Lassan, keveset!
Most ennyire vagyok képes. Bocs!

Adélnak ma kb 10 székletes pelusa volt, ebből hat borzalmas adag.
Végülis egész jól fogyasztott folyadékot, remélem nem lesz kórház a vége.

Azért még beugrok, hátha Ami jön.

Tita, kicsit már sajnálom...

Jó éjt mindenkinek!

Kép
andkata
 
 


Kata! Köszönöm,tudom,hogy mondtad te is a sót! :wink:
Azóta megivott 160 teát,úgyhogy 360-nál tartunk,most fürdött,hajat mostunk,és du. óta nem volt fosti úgyhogy remélem alakul szegénykém!
Most fog vacsizni,remélem megeszi a 200-at és akkor az 560 azért már nem olyan rossz nem?

Ildi! Sajnálom,hogy nektek is hasonló a helyzet,Katáék biztos jönnek és segítenek!

Nem győzőm hangsúlyozni,hogy milyen jó,hogy vagytok nekünk!
Tényleg nem lehet elmondani!
Örök hála és puszi nektek!

Majd még belesek!

Adél baba?

Kép


Kép
ibm
 
 


Kata! :lol:
Maj még jövök!

Kép


Kép
ibm
 
 


Evelyn, tudod, kire haragudott, amikor Eliotot küldte? A sok külsőségekre adó, felszínes életet élő, fogyasztásban elvesző, haszonleső stb. emberre, akik azt hiszik, az igazi kincs a pénztárcájukban, hitelszámlájukon, a magazinok címlapján és a tévéképernyőn van.... Nekik üzent vele, nem nektek, hiszen tudta, hogy nálatok jobb helyre nem is kerülhetne!

Annyira szomorú vagyok, hogy ilyeneket olvasok... mindannyiótoknak nagy ölelést küldök, akiket már most megcsapott a világ sz@rának szele...
Nem tudom... valahogy hajamnál fogva kirángattam magam az optimizmusba, erre bejátszottak egy részt az esti Zárórából, hogy olaj és gáz még kb. 1-2 évig lesz elég, 20 év múlva harmadennyi... inkább nem is gondolok bele.
És abba sem, hogy a lakásunk igazából a szüleimé, az autónkat a banktól béreljük (Viki után szabadon), a havi pénzecskénk még elég, de ki tudja, mit tálal ki az az idegbajos zsiráf februárban, mire összetákolnak valami újabb uzsorás költségvetést...
Lehet, hogy hamarabb összeköltözünk a kisnyugdíjas szüleimmel, mint gondolnám?
Nem akartam, h ez kirobbanjon belőlem, csak ti is írtátok, mi a helyzet nálatok.

És szomorú vagyok, hogy ennyi kis és nagy betegünk van. Drágáim, ma hajnalban már mindenkiért szóltam pár jó szót, majd igyekszem még...

Nagyon-nagyon próbálok reménykedni!!!

megyek, játszom Ottancsommal egyet még elalvás előtt.

Jó éjszakát mindenkinek

Kép
Kép
bondi
 
 


8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.14 20:23-kor.
Vendég
 


8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.14 20:24-kor.
Vendég
 


Hát nekünk tudom jól, hogy itt "arany életünk" van! Mindamellé, hogy most is "elvesztettünk" 10.000 koronát a hivatal miatt, meg itt sincs kolbászból a kerítés, de legalább hiába ért ide is el a válsághelyzet (már két "kiszavazó só" volt párom munkahelyén is), de azt mondták neki, hogy az ő munkájára szükség van szerencsére! Ha nyernék a kaparós sorsjegyen (amit ma is vettem), akkor tuti küldenék minden kedves topiktársnak!

d.dodó
 
 


Szeretném azt hinni, hogy nem sok embert érint ez a mostani gazdasági helyzet, de sajnos tudom, hogy nem így van, és csak rosszabb lesz. :( Sajnálom, hogy itt is jópáran megérezzük, hiába akarna az ember tisztességesen, békében élni, ezt a lehetőséget valahogy nem adják meg.

bondi Csilla: Én is azt látom, hogy ez a világ megfékezhetetlenül robog egy végtelen mély, sötét szakadék felé. Hiába ordítják a fülébe minden oldalról, hogy "Állj, állj!", mint ha meg sem hallaná. Nagyon szomorú az a jövő, ami az emberekre vár...

dodo: Kedves volt, amit a sorsjegyről írtál! Csak nehogy aztán szavadon fogjunk! :lol: Jó, hogy nektek nyugodt az életetek odakint, szörnyű érzés létbizonytalanságban élni.
Az az érdekes, hogy párom is olyan munkakörben és olyan részlegnél dolgozik egy nemzetközi cégnél, hogy az ő munkahelye most is biztosítva van, ennek ellenére ő fel fog mondani, mivel ugye költözünk külföldre. Sokan nem értik meg, miért nem elégedett, de hát mindenkinek más a fontos az életében, legalábbis a fontossági sorrendben más helyen állnak a dolgok...

Nem tudom, most pár napig milyen gyakran leszek, azért majd próbálok jönni.

Betegecskáknek és szüleiknek nyugodt estét kívánok, na meg persze a többi babának és mamának is!
fmarti
 
 


Áron 120-at evett csak vacsira,de most még ivott teát és jó kedve volt!
Remélem holnap már jobb lesz!
Már alszik úgyhogy követem én is,hosszú volt a mai nap!
Remélem Adél is jobban van!
És minden beteg baba,mama,papa........


Nyugodalmas jó éjt mindenkinek és szép álmokat!

Sziasztok

Holnap Anyós nap,nem sokat leszek,de majd igyekszem jelenteni mi a helyzet.

Kép


Kép
ibm
 
 


Kata, akkor sinlacot fel is függesztetted?
Nincs valami tippetek kalória turbózásra? Kírába is úgy kell beleimádkozni a kaját, én is ilyen voltam állítólag, volt kitől örökölnie.
Énekelek, játszunk, még tévézek is vele, ami tudom, hogy nem jó, de a kaj nem érdekli.

Jobbulást a babáknak, szép álmokat mindenkinek!

Kép
tamaraildi
 
 


Ildi!
Te a babakajába teszel már egy kis olajat? Oké, hogy a vitaminok felszívódása miatt kell leginkább, de szerintem a kakit is segíti. Nekünk a védőnő mondta, hogy már tehetek egy mokkáskanálnyit.

d.dodó
 
 


Sziasztok!
Remélem már gyógyultnak minősülő Babák,meg szüleik is vannak ma. :wink:

Domi is szokott öklendezni,pedig neki szopi előtt adok enni,nagyon kell figyelnek a reakcióit,mert hiába nyitja a száját hogy kér,ha a pocinak elég,és akkor öklendezik,olyankor gyorsan elterelem a figyelmét valamivel,így elkerülöm a hányást.

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


A kis ikreinknek:Csabinak,és Bencének nagyon boldog hófordulót!


Holnap lesz Sütis néne születésnapja :D

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Hol van mindenki??? :roll:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Jó reggelt!

Kike! Gondolom még pupuznak,ilyenkor még én is azt szoktam,de Áron 6-kor kelt,megetettem és mostmár nem fekszem le,pedig annyira jó lenne még pihizni!
Lehet,hogy mégis visszadőlök!
Éjjel elég gáz volt,Áron csak 2X kelt,de tegnap leraktuk teljesen a kiságyat,mert már nagyon húzta fel magát,fő a biztonság és remélem,hogy ez volt az oka,de 2Xriasztott a légzésfigyelő,3X*a 6-kor,erre már ő is felébredt!
Ivott 60teát+160tápot,de a felénél annyira ordított,hogy valami borzalom!
És tudjátok hogy aludt el?
Ölemben,simogattam és meséltem neki!
Annyira édes volt,soha nem csinált még ilyet!
Remélem meggyógyul most már!

Adél baba? Hogy aludtatok?

Titiék?

Kike! Van még hó?

Csabikáéknak boldog hófordulót!

Kép


Kép
ibm
 
 


Jó reggelt!

Adélka, Áronci
hogyan aludt ma? Anyukák?

TamaraIldi!
Gyógypuszi Kírának is!

Bondici!
Kép

Csabinak és Bencének Boldog Hófordulót!
20150601134430
 
 


Áronnak és anyukájának nagy puszi!
20150601134430
 
 


Sajnálom a ramaty éjszakát,Áronnak jobbulást!!
Na meg gyógypuszikat!

Már nincs akkora hó mint volt,de azért még van egy kevés.

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


jó reggelt lányok!

figyelitek az órát??? én ilyenkor... nah mindegy. bence kelt, mint általában ilyenkor, de már unom azt hogy én csak forgolódok és ugyse tudok aludni ha ő fent van, csak ugrabugrálok az ágyam és a kiságy között.

most ugy döntöttem áthozom a laptopot és kicsit szórakoztatom magam. :D

Kép

Kép
timi1982
 
 


remélem mindenki jól aludt/alszik. jobban mint mi. én elég sokat ugráltam hozzá. kijöhetne már az az idióta fog!!! kezdem nagyon unni!!! :twisted: :twisted:
annyit felsír, nyekeg, forgolódik hogy az már nem is igaz! szegényt ugy sajnálom, de kezd is idegesíteni egy kicsit... mert ugye naná hogy olyankor mikor épp bealszom vissza és ha felkelek a lábam is alig tart meg annyira álmos vagyok, és a szemem is nagyon huz lefelé. nagyon rossz ez igy...

Kép

Kép
timi1982
 
 


Timi!
Csííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí!

Nálatok 1000szer rosszabbul alvók vannak!

Zsuzskaék hogy vannak? Hiányolom rendesen!
20150601134430
 
 


zsuzsáék el vannak veszve....
ági nagyon beteg, otthon van a héten.
igy mi se nagyon tudunk lemenni, meg ők se nagyon tudnak jönni.
zoli is vacakul volt vmelyik nap, azóta nem is tudom hogy ő végülis elkapta jobban, vagy már meggyógyult.

zsuzsa be van havazva :( ma nem tudom eljutunk-e együtt sétálni és kifaggatom mi ujság velük :D

csak mivel ági beteg, igy gépközelbe se jut,mert ha pihen ági nem akarja zavarni a gépezéssel (szobájában van)

Kép

Kép
timi1982
 
 


Jobbulást nekik! Add át h pusziljuk!
20150601134430
 
 


Sziasztok!

Minden kisbetegnek és nagy betegnek jobbulást!

Boldog hófordulót mindenkinek így utólag!

Remélem mindenkinél minden rendben van, nincs erőm visszaolvasni. :oops:

Nálunk gőzerővel megy a szanálás, megkezdtük összerakni a cuccost. Holnap megyünk kipucolni a lakást, meg már viszünk is fel dolgokat.

Jajj, nem tudom, hogy csináljam ma. El kéne mennem a gyerekorvoshoz tápot felíratni, de most vigyem Levit a betegek közé? Most, mikor ilyen durván beteg mindenki? De máshogy nem tudom megoldani. Majd odamegyünk az elejére, remélem a dr sem várat sokat magára. :roll:

KépKép
KépKép
terek.krisztina
Tatabánya
 
 


Jobb reggelt!
Valaki írta még régebben, hogy minden pocsék éjszaka után tud még pocsékabb jönni! Hát ez nálunk beigazolódott!
Egy darabig nem adok szilvát Zsoltinak, és csak reménykedem, hogy az volt a ludas!
Tök jól indult az éjszaka, 9-kor már aludt, (nálunk ez ritkaság) egyszer felébredt fél 11-kor de pikk-pakk visszaaludt. Végre tudtunk egy kicsit beszélgetni, aránylag későn akartunk elaludni fél 12-kor, na akkor kezdte Zsolti. Először csak fel-felsírt, aztán már sírt csukott szemmel. Végül felvettem sétálgattam vele, aránylag megnyugodott, de felébredt. Nehezen de visszaaltattam, éppen aludtam volna el, megint visítva ébredt. Na ekkor már teljesen felébredt. Végül negyed háromkor aludt el, de négykor már megint fenn volt. Aztán már óránként. És persze már fenn van. :roll:

De legalább megjött a gyedem.

Ami sajnálom, hogy ti sem aludtatok valami jól, remélem most már meggyógyul Áron.
Kata? Ugye nem lett kórház a vége?
Timi, sajnálom, hogy ti sem alszotok!

Bencének és Csabinak boldog hófordulót!

Kép
Kép
patr
 
 


Pattikám!

Kép
20150601134430
 
 


Meg hoztam néhány képet rólunk, nehogy elfelejtsetek:
Képnem nézni a tokámat!
Képmamánál mindig olyan finom dolgok vannak
Képatyaég, mit raktatok a fejemre?
Képanya, ebbe még bele kell nőnöm
Képhmmm...ezt egyszer én is kipróbálom

KépKép
KépKép
terek.krisztina
Tatabánya
 
 


kriszta!
jók a képek. a sapis nagyon tündér.
jah és azt tudod, hogy most mindenki az első képet fogja bámulni, ha már igy megjegyezted??? ez olyan mint a kisbetűs... mindenki azt bogarássza :D :D :D

patr!
sajnálom a rossz éjszakát.

Kép

Kép
timi1982
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?