Új privát üzeneted érkezett!

Márti!
Lea CUKI! Szépség Manci!

A kocsi 30 svájci frankkal lett több. A lakás törlesztés levonását meg inkább meg se néztem.
20150601134430
 
 


Roni!
Buksisimi!
20150601134430
 
 


Emma épp egy afrikai kis totemmel (csontból) kaparja fel a parkettát!!! :shock: :shock:

a tulaj fel lesz dobva, ha meglátja :D
Vendég
 

 
 

Márti igen imádja, bár Vivien minden plédért odáig van. Mindig húzza őket, birkózik velük, magára húzza meg ilyenek.

Kép
linda24
 
 


Ne kövezzetek meg, ha valakit kihagyok :oops:

Márti!
Lea a nem előnyös képein is cuki, és gyönyörűséges!!!

Kike!
Vercsi tényleg hasonlít, de jobban szeretjük Lüszinél,mer a mijenké! :lol: :lol: :lol:

Marcsika!
Laura olyan nőiesen szép, mint egy nyíladozó rózsabimbó... Még anyumnak is megmutiztam!
Lilu hasonló lesz 10-12 évesen, bár akkor kicsit fogynia kellene... Most eléggé masszív. Focizik, tömegsportra jár, karatéra akar még beiratkozni... :roll: És áálandóan enne...

Ronix!
Kitartás! Lesz ez még így se!

Ami!
Puszi gyönyörű Áronnak!
Kölcsönkenyér visszajár. Én meg anyumnak dícsértelek: klassz csj vagy, és gyönyörű kisfiút szültél! :wink:

Akata!
Tudod: amikor a legsötétebb az éjszaka, akkor van legközelebb a hajnal! :wink:

Pat!
Zsoltika csak javuljon gyorsan!
Éjjelek milyenek mostanság?

Tamara! Szly!
Együtt fogtok efeb-es képzésre járni?

Én még vacillálok, mit kezdjek 2 év múlva :roll: A klubtagok visszavárnak... De a főnöknő állítólag előterjesztett valami rendeletet, hogy csak diplomás lehessen klubvezető... Nekem meg az emeltszintű szoc.szervezői így nem lesz elég... Imádtam csinálni, és állítólag jól is csináltam, de már nincs sok kedvem visszamenni ezek után. Főleg, hogy a főnöknő egy hárpia. Senki sem szereti. Folyton üvölt... Kb. a fél munkahely ezért lépett már ki, mert nem bírta őt elviselni...
Lehet, vállalkozásba kezdek...
Van itthon pár jó gépünk. Igaz, hitelre vettük őket még anno, de már lejártak a törlesztések, és most végre visszacsoroghatnának a pénzek! Infraszauna (professzionális amerikai fekvő), csí-gép, Bioptron lámpa... Meg itt vannak anyu ökonetes étrendkiegészítői. Azok is nagyon jók, és nem drágábbak, mint a gyógyszertáriak! Csak jobbak! Lehet, valami kis egészség-szépség szalonban kellene bérelnem egy kis sarkot... :roll: Na, jó, álmodozom...
Vendég
 


[quote="desviki"][ írta:desvikib]Márti!
Lea CUKI! Szépség Manci!


Viki, nálunk Szabolcs minden nőnemű lényt Mancinak hív, ha kedveskedni akar. (na jó, anyámat nem)

Kép
Kép
patr
 
 


[quote="patr"] írta:patr
[quote="desviki"][ írta:desvikib]Márti!
Lea CUKI! Szépség Manci!


Viki, nálunk Szabolcs minden nőnemű lényt Mancinak hív, ha kedveskedni akar. (na jó, anyámat nem)


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
20150601134430
 
 


Márti!
Orrsövényferdülés: bennem is felmerült már, de akkor a nagyiéknál miért nem horkol? :roll:
Vendég
 


Orsi: Magam elé képzeltem Emmádat, édes lehet! :lol: Lényegében eddig mindenki megjegyezte, hogy Lea tiszta apja... kivéve anyósom, aki minden alkalommal megjegyzi, nem lehet eldönteni, hogy kire hasonlít a gyerek. :shock: :roll: :lol:

Viki: Addig még jó, amíg nem vágja földhöz az embert a megemelkedett törl.részlet, de emiatt sokan nem tudják már fizetni a hiteleket. Nagyon tartok attól, mi lesz ebben az országban pár hónapon belül...

véda: Megértelek, hogy nem akarsz visszamenni, ki a fenének van kedve egy megkeseredett ember környezetében dolgozni nap mint nap? Egy kalappal az álmaidhoz!!! Tudod, tégláról téglára... :wink:
fmarti
 
 


Veda: nem semmi keszleted van! Jo otlet! Nyitsz egy karmikus Veda- Gesa szalont!
Szauna most nagyon bejonne nekem!

Amugy most szolin is elgondolkodtam nem a barnasag miatt, hanem mert ott meleg van:)
Vendég
 


Véda! Lehetséges, hogy együtt megyünk tanfolyamra Tamival!

Kép
szly27
 
 


Szly, Tami, azon a tanfolyamon én is gondolkodom.
Azt tudjátok, hogy hány szombat? És hogy mettől meddig tart?

Kép
Kép
patr
 
 


sziasztok!

csak gyors bekukk. köszönjük a köszöntéseket!
hoztam képeket:

tegnap éjszakai buli apával (11-negyed1-ig nyomták a bulit, tv. bence nem maradt el csak ülve és ölben!!!. apája tiszta k.o. lett. én meg durmiztam :) egyzser ő is éjszakázhat a törpével)
Kép
Kép
Kép


az én fél éves kisfiam:
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép
timi1982
 
 


elmentem fodrászhoz délelőtt... nah asszem ez volt az utolsó.. mármint nem az hogy fodrászhoz mente hanem, hogy oda.
7000 ft-ot fizettem :shock: :shock: :shock: itt Egerben van ahol már 4000-ért festés+vágás+melirt csinálnak.
nah és nem is igazán tetszik most a vágás. ugyhogy szerintem majd bnőmet beleerisztem a maradék hajamba hogy kezdjen vele valamit (ő is fodrász).

ugyhogy ennyit az uj és szép sérómról :twisted:

nah most megyek és részletesen végigolvasok mert jóformán csak a képeket futottam át már a vége felé.



viki!
már semmi tünete a refluxnak. nem jön vissza semmi. nah jó nagyon néha, de hát azon meg nem csodálkozom. mikor a nap 24 órájából ha tehetné ő 38-at hason lenne.
de egyébként amennyi visszajön szerintem az minden gyereknél visszajönne ennyi dolgozástól. egyfolyátban uton van és csinál valamit.

Kép

Kép
timi1982
 
 


[quote="orsóanya"]A írta:orsóanyakata!
Egy hős vagy! Komolyan. és még húslevest is főzöl! Zoli jól járt veled :wink:


A slusszpoén, hogy mikor végre kész lett, akkor meg nem kért belőle! :evil: :evil: :evil:

Kép
andkata
 
 


Patti: marc 28 kezdodik, hogy hany szombat nincs odairva 40 ora, szoval ha 9tol 14oraig van egy alkalom akkor 8 szombat.
de irok majd a kapcsolattartonak akkor okosabbak leszunk.
Vendég
 


erről jut eszembe. van még 1/3-ad üvegnyi infacolom. használja még valaki? postaktg-ért cserébe elküldöm akinek kell.

de gondolom már mindenki kinőtt ebből :D :D 2010-ig még jó.

Kép

Kép
timi1982
 
 


Tami, ha kiderítetted szólj, mert lehet, hogy nekem még nem fér bele. Ha nem szoptatok kb. 6 órán keresztül kidurran a cicim, na meg Zsolti sem bír ki ennyit még!

Kép
Kép
patr
 
 


Kata, és nem öntötted a fejére? :roll:

Kép
Kép
patr
 
 


Nem Patri, mert alszik és nem akarom felébreszteni. :)

Adél is már 4,5 órát aludt ma összesen ( biztos gyógyul), ennyit egy nap nem szokott. Lehet hogy lassan felébesztem enni, mert aggódom a folyadék miatt.

Ami, Adél a szopit elfogadja, meg ma répalevet kb 150 ml-t ivott és a teából is immel-ámmal, ha megcukrozom. Különben nem szoktam, de most a cél szentesíti az eszközt. Remélem nem szárad ki...

Áron???

Kép
andkata
 
 


Most próbálom majd megetetni,egyik gyógyszertérban sincs az a táp! :twisted:
Most megpróbálom a tejpépet,mert amúgy azt imádja,hátha!
Vettem hipp répalé-rizynyákot,azt sem issza,utálja a répát mindenhogy!
Őszit tuti meginná,az a mindene,de azt nem mertem!
vagy????????
Próba?
nem fog jobban fosni???
Most jó kedve van,Apázik,de meddig?
Húzok etetni,próbálok!

Kép


Kép
ibm
 
 


Kata, ha felébred biztos eszik!
Adél meg csak meggyógyul most már ettől a sok alvástól!

Jól olvastam, hogy a tesód ma ment a kórházba?? :shock:

Kép
Kép
patr
 
 


Babókák,Apókák tessék meggyógyulni!

Dominak tejpép evés közben,meg után próbáltam babateát adni cumisüvegből,de nem kell neki,a cumisüveget sem szereti. :roll: Pedig lanygyos tea volt,de nem.Jó,hát végülis ugye itt cici,de ha már nem lesz benne iszike,akkor mi van?Meg majd nyáron is azért csak jó lenne ha inna teát,vagy valamit,de...na mindegy.

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Hú Timi Bencus tiszta apja! Nemsok mindent látok belőled! Ugyanaz a fejforma, szemei, minden. Mint az apja csak kicsibe! :D

Kép
linda24
 
 


Ami, az a baj, hogy a tejpép ilyenkor nem jó!
Televan tejcukorral amit nem tud lebontani ( met az az enzim károsodik először). almalevet nem szereti? Teát cukrozva?
KITARTÁS!

Tesó befeküdt, Patri, 4 kg felettinek becsülik Marcit és napi 2 cTG kell.

Kép
andkata
 
 


Kata, Julcsinak is kitartás! Várjuk a híreket róla!

Kép
Kép
patr
 
 


hu az elult fel oraba ugy uvoltott a lanyom hogy majdnem megzakkantam, most magamra kotottem, csend van. mivel alig aludt ma szep estenk lesz.....



JUlcsira gondolok nagyon!!!!!!!!
Vendég
 


Kata! Köszi,nem ette meg úgyhogy tök mind1! Kép
Tápszert is próbáltam,az sem kell,tea sem, semmi!
Most már kivagyok,mi lesz így?????????
meglátja az üveget már ordít és olyan büdiket pukizik,hogy valmai iszonyat!
Nekme meg már rohadtul fáj a gyomrom,remélem én folytatom a sort!

Na majd jövök,de ötletem már nincs!
Almalevet nem szereti,csak az őszit!

Kép


Kép
ibm
 
 


linda!

igen, tiszta apja. és tudod mi a legjobb az egészben???anyósom erre valamelyik nap közölte: hát én nem látom Bencében krisztiánt... :twisted: :twisted:

jah és azt már ne is mondjam ugye, hogy Krisztián meg tiszta anyja.... hát szép felhozatal mondhatom.... :oops: :oops: :oops: :oops:



kike!
nyugi. bence sem volt hajlandó inni!! egyáltalán nem ivott meg semmit. de mióta főzizünk annyit iszik... szóval szerintem ha eljön az ideje Domi is rá fog szokni az italra ;)


andkata!
tesódnak +++++ remélem hamarosan hozod a jó hireket ;)

Kép

Kép
timi1982
 
 


linda!
nah jó. vana belőlem valami... az ujjai olyanok mint az enyémek... zongorista ujjak, jó hosszuak.

és a fejében az állcsontja olyan mint az enyém. az enyém szélesebb, mint a krisztiáné. krisztiánnak olyan ovális feje van. nah az a csont az enyém és igy nem annyira hosszukás a feje.

de egyébként tényleg tiszta apja.

Kép

Kép
timi1982
 
 


Tegnap annyira elgondolkodtatott az apro betus temankkal kapcsolatos allapotom, es tehetetlensegem hogy irtam a nok lapja szexologus szakertojenek: azt valaszolta komoly terapiat igenyel a dolog, pszichologushoz kene menni, ajanlott is egyet, azt irja kulso segitseg nelkul, magatol nem fog visszajonni a vagy akarmeddig is varhatom.
HAt most meg inkabb magam alat vagyok, szoval defektes lettem :oops: :cry:
Vendég
 


Ami: add neki a nurofennek a fecskendojebol, vagy barmibol ha csak milinket is de diktalj bele folyadekot, cukros viz, barmi !
Kitartas! Nem lehet megelozni, ha mondjuk mar most iszod a normaflort?
Szegenyem ha vacakul vagy meg nehezebb vegig csinalni!
Kerj segitseget, aki nem banja ha o is elkapja :?
Vendég
 


Tamara, ez nem defekt, előfordul az ilyesmi.
Szerintem lehet hogy minél előbb lépsz, annál jobb.

Ami, KITARTÁS!
Ma mennyit ihatott? Próbáld meg az őszit, hátha az...Legyen benne folyadék, az a lényeg.

KATUS!Dóri jól van?

Kép
andkata
 
 


Leáról olyan jók a képek!
Meg Bencusról is.

Roni, Nektek meg sok erőt! Meló?

Kryss! Rég jártál itt!

Kép
andkata
 
 


Sziasztok!
Megjöttünk a sétából. Jól esett!

Akata!
Nemsemmi vagy, hogy még a kívánt levest is megfőzted.....Remélem lesz lassan egy kis időd pihenni!

timi!
Nagyon jók a képek!

Ami!
Sajnálom, hogy ennyire nem akar enni, inni semmit Áron.

Julcsi híreket én is nagyon várom. Meg fényképet Marciról!

d.dodó
 
 


VKATA merre jarsz ???????????????


Es Andi? Es NIki?
Vendég
 


Kata! 120 táp+max.70 tea! :cry:
Próbáltam a cukros vizet is,semmi nem kell neki!
Megpróbálom akkor még az őszit!
Nem fog kiszáradni ugye?
Van mikor jól elvan de 5 perc múlva visít,aztán pukizik 5 hatalmasat,szegénynek bizti nagyon teker a hasa!

Kép


Kép
ibm
 
 


Tami! Vagyok, de mégsem. Sztem nem is leszek egy ideig, a betegek gyógyuljanak meg!! Julcsinak hatalmas drukk!!!!!

Véda könyvét nem nagyon lehet letenni...Most éppen a gépen olvasom, de estére talán a nyomtatott verzió is megérkezik. Szóval, bocsika, de olvasok :oops: :lol: :lol:

Vigyázzatok magatokra! Azért ha sikerül kicsit abbahagyni akkor belesek!

Pusza mindenkinek!!

sz.andi
 
 


8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.14 20:31-kor.
Vendég
 


Timi most hogy mondod megnéztem, és tényleg az állkapcsa a tied, de így hirtelen ránézésre kiköpött apja. Anyósodnak nem kell véletlen szemüveg? Felkénne vennie, hátha akkor jobban látná! :D :D :D (Lehet csak rosszindulatúság! )

Kép
linda24
 
 


8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.14 20:32-kor.
Vendég
 


Ami, egyetértek. Nyomj bele folyadékot! A 200 kevés!!!

Kép
andkata
 
 


Bencének boldog félévet! Gergőnek szép hófordulót!

Adélnak nagyon boldog első névnapot kívánzunk!

Tamikám: Képzeld Levi is pont így viselkedik már jó pár napja és nagyon kivagyok tőle... Nagyon összebeszéltek ezek a kölkök!
Alekó hogy van?

Dodó: örülök, hogy nem lett nagyobb bajod! Lizynek utőlag is boldog névnapot.

Andi: nem lehetne esetleg, hogy a honlapont csinálj egy rublikát a szülinap mellé a névnapnak? akkor mindenki elküldené, hogy ki mikor tartja a lurkójának a névnapját és azt is le tudnánk lesni onnan. (van akinek többször is van és így könnyebb lenne számontartani). mi a véleményetek?

Viki: változatlanul zabálnivaló Lackó fickó! Te is ma mész fodrászhoz?

Kike: minket is örökbefogadhatnál! Édes Domi a tornázos képen is!

Marcskám: sajnálom a reggelt! Anyukám is március 23-án született!
Emma nagyon ügyi!

Amikám: Már jobban vagyok, nincs már lázam, de még fáj a torkom és az orrom. Hányingerem van szerintem az antibigyótól.
Levit 2-re vittük dokihoz, szerencsére nincs komoly baja csak kis vírus. Kapott köptetőt és kálciumot. sokszor nyűgős és nem tudom, hogy miért.
Tamás ma elment dokihoz ő is kapot bigyót és még egy csomó mindent. Már neki sincs láza és kicsit ő is jobban van. Ma 3 körül ment el dolgozni, délelött nem volt órája csak 5-től lesz, de bement hamarabb, hogy kicsit pihizzen...
Sokat segített nekem tegnap.
Ma délelött főztem, mostam, mosogattam, teregettem és elfáradtam. Most élvezem, hogy levi alszik és mivel Tamás itthonhagyta a laptopot, m ost ágyból netezem.
Még azért elég kába vagyok, de sokkal jobb mint tegnap.
Sajnálom, hogy Áron még nincs jobban. ne is erőltesd az evést csak igyon sokat, majd ha jobban lesz szép lassan megint elkezd enni. Levi már pár napja megint eszik, de csak most jutunk el odáig, hogy megközelíti az eddigi normál adagját.

Na msot ezt elküldöm és folytatom az olvasást mielött elszáll!!!

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Én még most sem tudom hogyan kell letölteni Véda könyvét! :(
Már a linket sem tudom mi volt az.

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Küldjétek el priviben és beírom!!

Olvasok... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

sz.andi
 
 


Köszi csajok!

Nemrég ivott kb. 3 korty teát és most alszik!
Holnap leviszem a dr-hez ha nem javul,de ugye addig nem lesz semmi baja?
Ránézésre amúgy nem tűnik betegnek és szerintünk a foga is fáj,mert már a sima cumit se nagyon akarja elfogadni pedig azt imádja!
Az esti tápszerét ne csináljam hígabbra?
Mondjuk 6 kanál helyett csak 4-et tegyek bele?
Próbálom itatni egyfolytában,de most már úgy kétségbe vagyok esve!
Csak Kép és várom a reggelt!
Estére adhatok neki nurophent a foga miatt vagy ne? :roll:

Kép


Kép
ibm
 
 


ibm!

én ugy tudom hogy tápszert nem szokás "higabbra" csinálni. az nem higul a kevesebbtől csak veszít a tápértkéből, és az nem jó.

a tejpépet és darát szokás higitani, kevesebb kanállal hogy folyósabb legyen.


én igy tudom. bocsi :oops: :oops:

Kép

Kép
timi1982
 
 


Ami! Sírni ne sírj, attól nem lesz jobb!
Próbáld itatni, ha felébredt. És nyugi! Én azt olvastam valahol, hogy egy pici sót is kell tenni ilyenkor a teába! Katák? :roll:

Kép
Kép
patr
 
 


Tami: Anna nagyon cukifalat! Látom ő is sok állatkával alszik. Levi köszöni a képet. Neki is hiányzik Anna, ha meggyógyultak összeeresztjók őket!

Ezt mindenkinek küldöm, hogy jó kedvetek legyen!
Kép

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Ami, Kata: adtok a gíerkőcöknek normaflort? én adtam a Lrvinek anno reggel és este egyet és segített!

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?