Új privát üzeneted érkezett!

Adél Cicának gyógypuszi! Apának rohamosan gyors jobbulást! Katusnak kitartást!

Dóri!
Nagyon örülök h tudtál intézkedni!
20150601134430
 
 


Jó reggelt!

Adélnak nagyon boldog névnapot kívánok!
Gergőnek Boldog hófordulót,Bencének boldog félszülinapot!
Lizynek utólag boldog névnapot!

Kike! Engem is fogadj örökbe!
Ennyi finomságot amit te nao mint nap gyártasz!
Semmi rosszat ne merj magadra mondani! :wink:

Wera! Igazad van,most már ált. én is csak akkor jövök ha Áron alszik!
Apa ma is otthon van?

Julcsi! Irigyellek ám! :wink:
Nemsokára eljön életed legboldogabb napja és ige ahogy Titi mondja ezentúl is lesz miért sírni,most majd nézed és sírsz mert gyönyörű és a tiéd! :wink:
Nagyon drukkolok,minden renben lesz!

Marcsi! Emma nagyon ügyes!
Nálatok is ekkora hó van? Nem semmi!
Itt csak esik az eső,de azt megállás nélkül! :wink:

Kata! Örülök,hogy jobban vagytok!
Én már nem tudom mikor lesz ez jó,tegnap már csak tápszert kapott!
ma reggel evett 120 tápot,most próbáltam alma-banánt,evett kb. 5 kanállal aztán visszahányta! :cry:
Tegnap meg a keksz-banánt!
Lehet,hogy a banánnal van a baja?
Most próbáltam táoszert adni,de az sem kell csak ordít!
Most végre elaludt,de nem tudom mikor és mit fog így enni!
Amúgy 22-7-ig aludt,aztán még 8:30-ig,de nem értem mi a baja!
Kaka 1X volt ma,nem volt már folyékony és nyákos sem,de a szaga még megmaradt! :wink:

Bondi! Elképzeltem Nattancsot a mámis fogával! :lol:
Édes pofa!

Lackó fickó nagyon édes!

Titi! Remélem mostmár hamar kilábaltok!
Mikor viszed Levit?
Oli hogy van?
Tamás? Dolgozik?

Kép


Kép
ibm
 
 


Timi!
Már 1001 éve akartam kérdezni h mi van Bencus reflux-jával? nem biztos h szép magyarosággal írtam le :roll:
20150601134430
 
 

 
 

Sziasztok!

Nagyon sajnálom, hogy csak néha képeket átfutni van időm, erőm stb. Pedig vissazhúz a szívem, de ennyire futja. Nagyon édesek a manók a képeken.

Bogika is jól van, egyelőre még nem kúszik, mászik. Csak ücsörög mindenhol.
Aludni csak néha a kanyarban szokott, éjszaka is kel kb. 4-5x :shock: . Van már 2 fogacskája alul. És semmit nem akar enni a szopin kívül :? . A tejcsi azért már egyre kevesebb Neki, bár még hízik tőle. De nem véletlenül kel éjszakánként. Csak éppen nem akar enni kanalasat, se boltit, se sajátot. Se tejpépet, se tápszert. Szóval ettől eltekintve jól vagyunk.

Van néhány videó róla:
http://videa.hu/video_kereses/Bog%E1ta.

Tegyetek jó sok képet, hogy legalább abban tudjak gyönyörködni!

Gyógypuszi a kis betegeskedőknek!

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


Szegény beteg Babák,meg mindenki!Tessék meggyógyulni hamar!
Ibm:téged is szívesen örökbe fogadlak :wink:

Domici szopizott,most játszik,kész a kenyerem,kicsit hagyon pihenni agépet,és jöhet a csigabiba!

A legjobbat még eddig nem is mondtam,csak most így eszembe jutott,hogy egy kis erdő szélén lakunk :D Rókácskák vannak az igaz,de ilyenkor is szép,meg nyáron főleg,az utcánk végén,ami innen három házat jelent,meg folyik egy kis patak :D

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Lányok!
Aki fogyi-tábliba küldött adatot, küldjön nekem pü-ben emil címet, és én küdöm a jan.1-jei nyitó táblit!


Azért ide -is- írom, mert vannak bújkáló fogyisaink... :wink:
Vendég
 


Evelin!

Eliotot azért küldte a Jóisten, hogy bearanyozza az életeteket, és általa váljatok erősebbé, nemesebbé, érettebbé a többi átlagos embernél.
Vendég
 


Halihó!

Adélnak nagyon boldog névnapot kívánunk mi is!

Hófordulósokat is Isten éltesse!

Ami
Elvileg itthon van apa, gyakorlatilag egy haverjával kávézik a plázában meg mittudoménmitcsinál :twisted:
Örülök h Áron baba gyógyulgat! Szerintem hanyagold a banánt egy pár napig, aztán próbáld újra. Nincs jobb ötletem sajna.

Megyek főzni. Van a fagyóban pulykamell, a szekrényben tejszín, rizs, gomba... majdcsak összeütök belőle vmit, sok választásom nincs. :twisted:
Vendég
 


Szia Csillala!
Nekem nem adja be a videót,azt írja nulla videó. :?
Gratula a fogacskákhoz!
Sajnálom az éjszakákat. :?
Szereti a cicit,nincs mit tenni :wink:
Majdcsak eszik mást is.
jajj,mennem kell,mert nyöszörög...

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Véda
Én inkább kimaradnék a fogyis tábliból. Reménytelenül édességzabáló vagyok :roll: :lol:



Ja! És köszönöm mindenkinek az együttérző sorokat a szerencsétlenségünkkel kapcsolatban... Apa megy holnaptól dolgozni. Ha a Jóisten is úgy akarja pénzzel és nem gipszes lábbal tér haza :twisted:
Vendég
 


hát ezért nyüszizett,azt hiszem fel akar már mászni az ágya.

Ha lerakom játszani,itt köt ki
Kép

Kép

Kép

Kép

most itt ül velem :D

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


ó,igen,beágyazva nincs :oops: :oops:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


kepek( bocs sok lesz, de nem tudtam egyiket sem nem feltenni :oops: )

Kép mar ekkora vagyok Kép ez a duda- tudja is nyomkodni Kép mi lehet ebben a fotomasinaban? Kép do, re mi fa szooooooooooooooo Kép maci mondd: OOOOOOOOOOO Kép miert nem monda hogy OOOOOOOOOOOOO? Kép mi ez a vacak a fejemen? Kép eleg nagy de nem rossz Kép Levinek- hianyzol! Kép a porszivo nagy baratom Kép papa de jo puha vagy Kép allni muszaly Kép jo kislany stile Kép ez megy mostanaban egesz nap
Vendég
 


Nagyon jók az Annás képek!
Mekkora nyelve van :shock: :lol: Miért dugja így ki?Érdekes,az enyémek ennyire nem dugdosták-de nagyon cuki :lol:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Sziasztok!


Adélnak nagyon boldog névnapot!
Gergőnek boldog 8.-at, Bencének boldog felediket!

Remélem, ez a mai nap csupa jót hoz majd minden topikosnak! Bár ahogy beleolvastam a hsz-ekbe, azért látom, sajnos még mindig akadnak gondok. :(

Andi: Vikid nagyon ügyes! Olyan édesen "rugózik"! :D Hogy érzed magad?

Ami: Áronci továbbra is szépséges! Álmában próbáltad etetni?

vKata: Örülök, hogy Dóri jól vagy, kicsi a bors de erős! :D

dodo: Utólag boldog névnapot Lizynek! Én párom is 07.27-én született!!! :D

akata: Ehh, majdcsak javul már a helyzet, de megértem, hogy hulla fáradt lehetsz. Ilyenkor a nyugtalanság miatt sem tud úgy pihenni az ember. Anyukáddal kibékültetek már?

wera: Nem semmi, amiktet leírtál, de szinte magunkra ismertem benne. Nekünk is van, hogy úgy összejönnek a dolgaink, hogy kivülálló el sem hinné... Nálunk az elmúlt 1,5 évben annyi szerencsétlenség történt, hogy hihetetlen. (Címszavakban; A hitelválság miatt kb 10 millió forintunk semmivé vált, az autónk ami kb 3.5 mFt volt, totálkárosra tört egy gerinctelen féreg miatt, párom munkahelyén évek óta nincs béremelés, és ami nem anyagi; meghalt apukám élettársa, anyukám továbbra is iszik, talán nem is sorolom tovább, ezek csak azok, amik hirtelen eszembe jutottak, de voltak még elég durvák, csak azokat már inkább nem írom le :( ) Ugyanakkor arra a következtetésre jutottunk, hogy amikor az embernek szinte már nincs vesztenivalója (anyagi értelemben), akkor sokkal nyugodtabban vág bele dolgokba. Igazán csak egy nagyon jó történt velünk az elmúlt időszakban,az hogy megérkezett hozzánk Lea. Persze ez az, ami minden veszteségünket pótolja, és erőt ad nekünk az újrakezdéshez, de akkor is iszonyatosan nehéz időszakon vagyunk túl. Persze az is jó érzés, hogy ebben az időszakban sem fordultunk ki önmagunkból, és továbbra is nagyon szeretjük egymást... Szóval ezzel csak azt akartam mondani, hogy meg kell látni a rossz dolgokban is a jót, próbatételnek kell felfogni, mert néha már csak az segít, hogy az ember tud mosolyogni a saját kínján. :)

Tami: Alekónak jobbulást, sajnlom, hogy betegen is be kell mennie dolgozni. (Még nem kaptam tőletek mailt, remélem nem a rendszer vacakol... vagy nem is küldtetek? :) )

Titi: Ti hogy vagytok?

TIldi: Napsütést már én is nagyon nagyon várom...

Julcsi: Nagy puszit küldünk Nektek! És remélem, fogsz jönni hozzánk akkor is, amikor már anyuka leszel! :)

muffin: Nagyon szupi, hogy Eliot meg fog tanulni angolul, és mindezt úgy, hogy észre sem veszi! Szerintem nagyon szép jövő áll előtte, főleg annak köszönhetően, hogy ilyen anyukája van. :)

kike: Én is imádok sütni, csak most a fogyi miatt nem teszem. :oops: De már kész képgyűjteményem van a sütieimről, pocakos koromban majd minden nap sütöttem valamit. :D A családod biztosan nagyon örül neked! :)

Pati: Sajnálom, hogyennyire nem megy nálatok az alvás, tudom milyen baromira kimerültnek lenni, én 1.5 évig tuti nem bírnám! (Vagy bírnám, de kifordulnék önmagamból...)

Orsi: Emma és Zsömi nagyon cukkerek!
Neked kell érezni, mit is szeretnél valójában, mert amíg kicsit is boldoggá tesz az, hogy este is összebújhatsz Emmával (és hogy ne tenne boldoggá), addig szerintem ha bírod, miért ne tennéd? Nekem is csak azért volt "könnyebb" a dolgom az esti alvás bevezetésével, mert sajnos már nem tudok szoptatni. :(

Bondi: Kicsi nyügi Nattancsnak nagy puszit küldök!

Marcsi: Apa hogy reagálta le, hogy elsírtad magad? Emma üléséhez gratulálok, nagyon ügyes! Nálunk is eső zuhog már napok óta, nagggggyon utálom! :evil:

véda: Nem lehet orrsövény-ferdülés Lilunál?

Viki: Lackó továbbra is mosolyzsák, kis ennivaló! :)

szly: Mondd meg párodnak, hogy ha nem is hisz az ilyesmiben, akkor meg végképp legyen neki lényegtelen, hol van az az ágy! :) Jázmin ügyes!

Ne haragudjatok, de mennem kell...

Puszi!
fmarti
 
 


Én is képeket hoztam egy párat az elmúlt napokból, és egy egészen frisset!

Kép Hellótok!

Kép Apával

Kép anyával (vaku miatt épp becsukta a szemét)

Kép betakarózva

Az utolsó most készült....magától takarózott be. De aztán valahogy ugy magára csavarta ki se tudott jönni alóla. Nem tudom mennyire volt "jelzés értékű", de a karomba vettem, és egy perc mulva aludt!

d.dodó
 
 


Mary!
Nagyon jó képek! A legjobban a mikrofonos, a 2. ooooo-s, a nagysapkás, és amit Levinek küldtetek tetszett! :)

d.dodó
 
 


Kike: fogalma nincs, ha nem kopkod vagy brummog akkor ezt csinalja, hot intelligens hobbijai vannak :oops:

Wera: gibsze lab? miert lenne begipszelve?
Vendég
 


MArti: nem semmi ami az elmult idoszaktotkban tortent, de ez a szuper hogy talpon mereadtatok egyutt szeretetben, es hogy Lea veletek lehet!
Emil nem ment, mert ami ket allas megvan most hirdetve Alkeonek egyik sem menne, nincs hozza kepsitese. de ha igy is lehet kuldunk oneletrajzot.


Dori: Mini meg mindig mini:)De nagyon cuki!


Abban bizik most Aleko hogy egy honapos lesz a felmondasi ido, az alatt talal majd valamit, es elvileg csak marciustol nincs munka.
Vendég
 


Nagyon jók a képek!

Domi nagyon ügyeske!

Annának a sapis képe tetszik a legjobban.

Lizy meg próbálta megértetni veled, hogy tegyél már le aludni! :lol:

Márti! Nem semmi, amit vesztettetek ezzel a qrva válsággal. Mi azért nem ennyit, de az is milliós nagyságrendű és még nincs vége!

Pénteken újratelepítik a gépünket és minden el fog veszni. A képeket már elmentettem, de a táblit a biztonság kedvéért átküldeném valakinek emailen, mert tuti nem lenne idegzetem újragyártani!

Valaki adja már meg az emailjét, aki vállalja, hogy tárolja kicsit a táblázatot és majd visszaküldi nekem, ha kész lesz a gép!

Kép
szly27
 
 


Szly!
Nekem küldheted. Priviben küldöm az emil címet.
20150601134430
 
 


Sziasztok!

Csak gyorsan! SLY!! Nekem jöhet!!

Majd gyövök...

sz.andi
 
 


Köszi Viki! Már Tami elküldte!

Kép
szly27
 
 


Tami: Küldök neked ide privit hamarosan!

Képek nagyon tetszenek! Rakjatok fel minél többet, mert ez szerintem mindenkit kicsit jobb kedvre derít. :)
fmarti
 
 


ide küldheted! :wink:

hát, én sem szívesen gondolok bele, mi mindent veszítünk a "válság" miatt.
Meggyőződésem, hogy magasabb csoportoknak ez az érdeke, és ennyi.

de nem idegesítem rajta magam, úgysem tehetek semmit.

Inkább én is stuccpolitikát folytatok, mint Bondi.
Szerintem máshogy nem bírom ki.

Reggel égi jelet kaptam...
Apa bekapcsolta a hír tv-t, ÉS NEM VOLT ADÁS!!!! (Van Isten!)

Ki nem állhatom, amikor gazdasági műsorokat néz, és utána maga alá borul.
:evil:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.01.29 12:05-kor.
Vendég
 


Ja, és húsgombócot csinálok apának, krumplipürével, céklával.
De csak négy körül ér haza... :cry:

Márti!

Amikor sírtam, megölelt, és próbált vigasztalni, de csak rosszabb lett. Tudom, hogy szeret, de .....................................
Vendég
 


Marcsi!
Én apám is Hír tv függő.

Anna és Lizy édesek.

Márti!
Puszi neked!
20150601134430
 
 


Köszönöm lányok! Tami nyerte a gyorsasággal! :lol:

Kép
szly27
 
 


Sajnos én nem tudok struccpolitikát folytatni, mert ha minden így marad, hónap végén éhen halunk. Más (apa) meg sajnos nem intézi el az ilyesmit. Úgyhogy én most a bankok honlapján többet vagyok mint itt! :cry:

Kép
szly27
 
 


Elküldtem Taminak és Andinak! Elég nehezen ment el. Odaért?

Kép
szly27
 
 


szly!
Csak egyszerűen nem tudom rászoktatni Lizyt, hogy egyedül aludjon el.....mindig csak kézben, max séta közben babakocsiban. :?

Mary!
Tetszik ez a Mini becenév! :) Kíváncsi leszek, holnap mennyire mázsálják.

d.dodó
 
 


rossz olvasni ,hogy ennyi embert foldhoz vag ez a rohadt helyzet. Anyukam is tegnap mondta kb 1 honapjuk van es utana fogalma sincs mi lesz veluk...
Nekunk is kb annyink van, illetve ha kirugjat Alekot meg kb 2 honapot ki tudunk huzni a kinti felretett penzunkbol, amugy semmink nincs a lakasunkon kivul, szoval mi mindent vagy semmi alapon vesztunk ha elvesztunk valamit.
Autonk, penzunk, banki beteteink...semmink nincs- mi jol jartunk: ket nincstelen hazasodott ossze:)
Ez igy igaz ahogy irod MArcsi, ez a celja sok magat nagynak hivo embernek hogy a "kicsiket" porba tapossa.
Amugy en sem hallgatok es olvasok mar hireket, de Aleko mindig megdorgal ezt nem szabad tudnom kell a vilag dolgairol...minek, hogy meg inkabb elvesszem a pozitiv gondolkodas akar csak arnyalatnyi lehetoseget is?


tenyleg AKATA: mar annyiszor akartam kerdezni: ti hogy tvztek a computeren?
Vendég
 


Emma elaludt. ahelyett, hogy ebédelt volna....
Most biztos csak picit fog szunyókálni, aztán meg csak nyűglődik...... :x
Vendég
 


Tami!
Anyukád hol dolgozik?

Az unokatesóm felesége Móron dolg. vmi műszakis gyárban.
20150601134430
 
 


Kép Laura
Vendég
 


Apától is kérdeztem mi a helyzet a munkahelyén,szegény ideges,minden nap mondják a főnökök hogy két hét és valószínűleg vége :? Mi lesz azután,nem tudom!
Éhenhalás?
:roll: :cry:

Festeni elmehetne,hiszen az a szakmája,de ilyenkor nincs meló,csak jó időben. :roll:

Tv tuner kártyával lehet tv-ni a gépen,nekünk sincs benne,kell venni külön,és berakatni.

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Dodó! Azért, ha nem kell nagyon sokáig ringatni, az nem akkora baj. Majdcsak leszokik róla. Nem hallottam még olyat, hogy valakit mondjuk 5 évesen is még ringatva kellett altatni. A babakocsit meg úgyis kinövi! :lol: Szóval csak idő kérdése.

Jázmint mi is szoktuk Minizni. A nevéből, nem a súlyából adódóan! :lol:

Kép
szly27
 
 


Hú,de helyes csaj Laura! :P Biztos futnak utána a Fiúk!

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Hű, de jó csaj!
20150601134430
 
 


Remélem Vercsi is ilyen helyes nagylány lesz majd :oops:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Hú marcsi, milyen szép Laura!

viki!
Anya főállású anyaként van otthon, meg nagymamával volt ápolásin, szóval nincs munkahelye. :? Jelenleg angol tanfolyamra jár!

Mary!
Szerintem TV-tunel kártyával lehet TV-zni a számítógépen. Meg kell venni egy ilyen kártyát, beleszerelni, és kész.

d.dodó
 
 


Vercsiről jut eszembe!

A minap tettél fel képeket, és itt volt velem a Lilla, ő is nézegette őket..Erre megszólal:- Ki az anya? A Lüszi?

(tudod, a megasztáros!)
Vendég
 


Marcsi! Nagyon szép Laura!

Méga válságról egy utolsót, aztán én befejeztem. Tegnap előtt a neten böngészve olyan jó hitelt találtam, hogy egész délután jó kedvem volt. Másnap bementem és rákérdeztem a bankban és kiderült, hogy csak új lakás vásárlása esetén lehet felvenni. Hát ez van, örüljek, hogy volt egy jó délutánom ennek köszönhetően.

Kép
szly27
 
 


Marcsi:Tényleg? :lol: :D

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Aha, tényleg! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Kép

nézd meg te is... :roll:
Vendég
 


Köszi a választ Dodó Tami! :lol:
20150601134430
 
 


Szóljatok már rám, hogy menjek innen!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Marcsikám!
Ne jó neked itt? Unsz v. utálsz minket?
20150601134430
 
 


Viki: anya munkanelkuli volt az elmult 1-2 honapban most meg akarjak vonni tole azt is, mert kideritetettek hianyzik par honapja, most az utan kajtat, mert valamelyik gyerek kimaradt a szamolasukbol. O 29eve otthon van azota nem volt munkaja igaz millio dolgot csinal, de mind onkentesen. Most suliba fogja ot kuldeni a munkaugy, csak az a baj nem valaszthat nagyon mert maiket akarna azt nem tamogatjak igy majd februarban mondjak mire mehet.


Tenyleg SZLY: a palayazatiro OK! MArc 28an kezdodik. Lemondtam a viragkotorol, mert azt nem tudjuk kifizetni ha nem lesz munka, es addigra mire az kezdodoik nem derul i hogy lesz e, szoval racionalis alapon palayazatiro, az ha megkapom az 50%os kedvezmenyt 30 ezer korul van, azt en is ki tudom fizetni a gyesbol meg a csaladibol.
Meg tan fogom tudni hasznat venni.
Dada neni meg majd egyszer.........................Tan ha nyertunk a lotton:)
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?