Új privát üzeneted érkezett!

Akata!

Sajnos valóban nagyon magam alatt vagyok mostanában...

összejött minden...elkeseredtem, pedig semmi bajom sem lehetne, hiszen van 3 csodaszép, okos gyerekem, de valami mégis sántít... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

De nem akarok panaszkodni...Tudom, hogy sokan vannak, akiknek nálam is sokkal nehezebb.

(viszont többek között emiatt jövök ritkán.)
Vendég
 


Anyjuk:köszi a drukkot,hú,nem tudom mi lesz velünk,ha megszűnik a munkahelye-itt már nagyon sok gyárat bezártak rövid időn belül.

Marcsi:mondd el mi a baj!!


továbbra is ingadozik az áram,már kétszer ismét elment,szóval nem ígérem hogy megtudom csinálni a feltöltést,de mindjárt hozok ma reggeli durmi képet.

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Így alszik Domici a jó meleg fával fűtött lakásban
Kép

Kép

Kép
Kép
Kép
kike
 
 

 
 

Marcsi!
Sajnálom! Ha van kedved, beszélj róla nyugodtan, max kitörlöd utána.

d.dodó
 
 


Marcsi!
Ne tartsd magadban, mert ha emészted magad, még rosszabb.
20150601134430
 
 


Evelyn: te merre jarsz?
Vendég
 


Kike, és Anyjuk!

Nagyon sajnálom a munkahely gondokat! Remélem, hamar megoldódik!!!

nálunk?
Apával olyan fura a helyzet... elbeszélünk egymás mellett. ő is gondol valamit, én is, de a kettő nem egyezik.
Sokat vitatkozunk, apróságokon...de idegörlő. Tegnap is összekaptunk. A kisbetűs részről ne is beszéljünk, gyakorlatilag nincs is. Ezért nem kapálózok most dokihoz menni, hogy megoldjuk a helyzetet.
A fejfájósdi sem könnyítette meg a dolgom... no meg abbahagytam a bogyókat 5 nap után, meg is jött, de most nem akar elmúlni. bocsi a részletekért, de nem mensi már ez, csak barna, nagyon, és napok óta.
Ezzel vissza kellene mennem az orvoshoz, de nincs kire hagynom Emmát, betegek közé meg nem viszem. Apa meg nem ér rá.
:? Másra pedig nem bízom.

Meg volt még sok minden... :?
Vendég
 


Domi nagyon édesen alszik! Hogy csücsörít!
20150601134430
 
 


Marcsi: az apro betud nalunk is hasonlo( vagyis szinte nincs) es en gonosz modon megteszek mindent hogy ne is legyen. Es tudom ez nagyon nem jo, es hogy Aleko ettol megorul, de nem megy, nem tudom megmondani miert, de nem megy, nem kivanom, faj......es ha csak hozzam er sem elvezem, fogalmam sincs, ez mikor oldodik meg es hova fog vezetni...
MAr azon is gondolkodtam szexologushoz fordulok, mert semmi javulast nem latok a dologban.
Neha a fejemhez vagja, en bocsanatot kerek, o ugy tesz mint aki megerti, de tudom hogy rohadtul gaz ez igy!
Vendég
 


Marcsi:sajnálom :(

Anyjuk:én is ugyanígy vagyok :( és Apa már unja hogy nincs,ideges,és nem érti :?

Viki:köszi :D

Egyik videó:
http://www.videoplayer.hu/videos/play/306510

a másik még töltődik

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Szebb napot :P

Látom, legtöbbünknél nem túl rózsás a helyzet... Munkahelyigondok, Apa-gondok, babás-gondok, eü-gondok... Úgy sajnálom, csajok! :cry: :cry: :cry: És minden érintettnek ölelés!

Titikém!
Tegnap óta nem írtál!!! Mi volt???

Nálunk is a helyzet enyhén szólva tragikomédia... Bár inkább tragi :(
Csabi 9-kor elaludt. Ébredt 10, 11, 0:30, 3, 4:30, 5:30... Majd reggel 7-kor fel is keltünk. Miért aludt ilyen rosszul?
Lehetőségek:
- vilmoskörte, mint új étel
- Lilu irtóra horkolt
- fogzás
- szeparációs szorongás? :roll:
Bármelyik lehet...
Mielőbb kellene a külön szoba nekik. Most egy nagy szobában vannak, a szoba 2 oldalán átlósan. Tavasszal akartuk gipszkartonnal leválasztani 2 kicsivé... Eleinte féltem, hogy Csabi zavarja majd Lilut. Hát, Lilu fütyül Csabira, befordul a fal felé, és úgy horpaszt, hogy egy ruszki tank sem ébresztené föl. Ellenben horkol. Iszonyat hangosan. Csabi nehezen alszik el miatta, én pedig órákig ébren vagyok, mert képtelen vagyok ellazulni, és aludni ettől...
Lehet, hogy a gipszkartonon is áthallatszik majd? :roll: De akkorsem lesz ilyen erős!

Másik: szülőin össz. 7 szülő volt... Szép! Aztán beszélgettem tanítónénivel Liluról, hogy pár napja megint kifordult magából. Folyton konfliktusba keveredik. Ismerem az ördögi kört: odamegy a kedvenc barátnőjéhez, az nem foglalkozik vele, mert a szomszéd kislány féltékeny Lilura, ezért inkább vele játszik szünetben, ez Lilut megviseli, ezért beleköt másba, ergo mások sem akarnak vele játszani, végül senkis sem, sőt, kiközösítik, erre ő támad, mindenkibe beleköt, piszkálódik, kötekedik, de leginkább SZENVED. Haragszom, és sajnálom egyszerre.
Este végigrágtuk vele a dolgokat... Arra jutottunk, hogy visz magával valami elfoglaltságot a szünetekre - foglalkoztató pl. - és azzal leköti magát. Ha valaki csatlakozik hozzá, elfogadja, így neki keresik majd a társaságát, és nem ő kuncsorog érte. Ha nem csatlakozik senki, akkor meg egyedül szépen eljátszik vele. De óra alatt nem játszhat. Ez is a megállapodásunk tárgya!
Meglátjuk!
És muszáj lesz vagy a FIMOTÁ-hoz, vagy a Vadaskert Gy.pszich-ra elvinni, mert ahová most járunk, még mindig nincs szakvélemény. Márpedig úgy látom, nincs esély gyógyszer nélkül boldogulnunk... Lilu is mondogatja: Anya, valami gyógyszer kellene nekem, mert van amit nem tudok megállni. Fészkelődök, mocorgok folyton, de nem tudom magam leállítani... És ha emiatt rámszólnak, hát én olyan mérges leszek..."

Anyós túlélési esélyeit átnéztem a netes cikkek alapján. 10-15% az 1 éves túlélés. Hú, kemény lesz, gyászoló, depressziós Apuka, hyperkinetikus nagylány, rosszul alvó kisbaba, és egy hormonbajos tyúk, aki egyre gyakrabban fog bőgni-röhögni felváltva...

Bondikám! Nekünk most ez a jövőképünk...

Meg is nézem, mit mond a Ji-king!

Bocs, hogy nem reagálok részletesen, de alig vagyok magamnál...
Vendég
 


Marcsi, Tami!
Sajnálom az apa gondokat, kis betűs részt. :cry:
20150601134430
 
 


belesek nyügi Nattanccsal....

Tami, jó utat, jó pihenést!

Lányok, ha az efeben kívül találtok olyan helyet, ahol gyeddel-gyessel kedvezményesen lehet tanulni, beteszitek a weboldalaink közé? köszi!

majd még benézek, de egy betegecske mellett nehéz...

Kép
Kép
bondi
 
 


Az Égiek megint megsimogatták a lelkem... Jókor!

"A siker az erőfeszítéseden múlik. Napról napra, óráról órára, sejtről sejtre szorgalmasan munkálkodni kell. Minden csoda a tiéd lehet, a legmerészebb álmaidat is megépítheted - de lassan! Téglánként. Minden egyes téglánál látni kell a Házat. Ez a hit."

Én értem... És rajtam nem fog múlni! :wink:
Kezdem is intézni a dolgokat!
Vendég
 


Nattancsnak
Kép

Dórikám!
Kép

Maceszom tök nyűg mióta felkelt. Sehogy nem jó neki, se ölben, se a földön, sehol.
20150601134430
 
 


Sziasztok!!!

Hú, Tamara!
nagyon sajnálom. Remélem Aleko azért talál valamilyen munkát. Nagyon sok szerencsét neki!!!

Kike!
Nektek is megy a drukk, hogy ne küldjék el apát.

AKata!
Tegnap robbant a bomba Apával, minden kiborul, de ma már beszélünk. Úgy látszik kell az ilyen néha, csak nagyon rossz volt és rossz érzés rágondolni.
Milyen diplomát szerzett pluszban a férjed?
Jobbulást neki és neked kitartást, tudom, milyen egy beteg pasi :twisted:

VKata!
merre vagytok?

Marcsi!
sajnálom, hogy nem vagytok jól.

bocsánat, hogy nem tudok írni többet, mennem kell Emmához.

TamiIldi!
Üdv itt!

Majd du. még jövök
Vendég
 


Orsi!
Sajnálom az apa bombát. Az jó ha tudtok beszélni.

Emma hogy aludt? Vagyis Te?
20150601134430
 
 


Nem erjuk el a buszt :twisted:
anna uvoltott, most meg alaludt, mosogep nem jart le, en meg bogok csak ugy..
Veda sorai, a helyzeten, hogy lekestem a buszt, hogy hetek ota halogatom hogy megyek, hogy milyen no es haziasszony vagyok....kiborultam.
De az az egy vigasztal altalaban a nagy kiborulas utanjobban leszek.

Veda: sajnalom Lilut tudommilyen kikozositettnek lenni, en is az voltam de en nem is harcoltam azert hogy valaki velem is jatszon.
Szegeny nem semmi hogy o maga igy tudja hogy mi a rossz, mitol szenved es vagyok a segitsegre!
Ez tok jo, mert igy ha vegre talaltok szakembert sokkal nagyobb eredmenyeket fogtok elerni a juavulsat illetoen.

A kis Csabika meg....ki tudja a mai gyerekke miert nem tudnak aludni, ez kezd korjelenseg lenni.
Vendég
 


Sziasztok!

Emlékeztek még rám? :wink:

KépKép
hene
 
 


Szia Hene :D
O-ó felállt Domi,rohanok,mert esés lesz :roll:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Látom ma panasz nap van! :cry:
Szerintem valami van a levegőben, itt is mindenki feszültebb!

Ráadásul Zsolti is beteg lett, éjjel félóránként ébredt, csak rajtam nyugodott meg egy kicsit, de így sem sokat aludtunk.
Lázas is volt 37,7. Reggel doki, gyogyó, lázcsillapító :cry:

Szóval kitartás mindenkinek!

Kép
Kép
patr
 
 


Na,mégsem lett esés belőle,szépen leült :D
Itt a másik,immár nem felborulós videó
http://www.videoplayer.hu/videos/play/306522

Itt még nem volt áram,kicsit sötét

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Puszi,és jobbulás a kis betegeknek :!:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Zsolti Cicának
Kép

Hene!
Üdv itt! Írtál már ide? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Hogy vagytok?
20150601134430
 
 


viki!

ezeket a foltos macis képeket honnan turtad elő? mert ami oldal nekem voltm eg az most gatya... lgéyszi! nagyon kellene !


köszi

Kép

Kép
timi1982
 
 


viki!

ezeket a foltos macis képeket honnan turtad elő? mert ami oldal nekem voltm eg az most gatya... lgéyszi! nagyon kellene !


köszi

Kép

Kép
timi1982
 
 


Timi:itt vannak ilyenek
http://www.tutikepeslapok.hu/

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Zsoltinak gyors gyogyulast!
Vendég
 


Hát nem sokat, de néha megjelenek! Mi találkoztunk már? :wink:

Helyzet, péntek este kezdődött Gergőnél a 3 napos láz! Iszonyat volt! Tegnap már nem volt láza, de hétfőn még egy vérvételt is túl kellett élnünk. Az sem volt egyszerű. Akkor jók voltak az éjszakáink, mert a láztól aludt. Most éjszaka pedig visszatért a régi kerékvávásba. Vagy 6x fenn volt, a szokásos. Reggel óta nyűgös és üvölt! :twisted:

KépKép
hene
 
 


Kis betegeknek jobbulást!

Lizynek a bal fülbevalója fölött (!!!) volt egy olyan mint a pattanás....ki is jött belőle genny, befújtam neki firsttel. Remélem nem a füle fog begyulladni a fülbevalótól (pedig le volt fertőtlenítve), mert akkor ki kell venni, és be fog nőlni...itt meg azt sem tudom hol lukasztanak fület! Egyenlőre nem vettem ki neki, mert mozgatható a fülbi...már eleve nem is az összenyomós van benne, hanem lógós (arany).

d.dodó
 
 


Hene!
Viki vagyok, a fiam nemrég volt féléves :lol: :lol: :lol: :lol:

Szegény Gergő! Gyógypuszi neki! Lacus is tiszta nyűg ma!

Timi!
Le van mentve a kép már elég régóta a gépemen.
20150601134430
 
 


szegény Gergő!
És pöttyök is előjöttek a 3 napos láz után?

d.dodó
 
 


Tita!
Merre vagy? Hogy vagytok?

mav!
Hogy van Csabesz?

d.dodó
 
 


Köszönjük!
Mi is hasonlókat minden betegeskedőnek!

Nálunk holnap lesz szülői, nem tudom eljutok-e, mert ilyenkor csak én vagyok jó neki!

Itt nincs hó, csak szakad az eső!

Kép
Kép
patr
 
 


Igen, már tiszta pöttyös-panna.

Úgy néz ki 1 óra üvöltés után sikerült elaludnia! Már nagyon nem bírom ezt az állapotot. Csak hogy én is panaszkodjak! Kezd a tartalék energiám és türelmem is elfogyni.

KépKép
hene
 
 


Ja, és kb fél órát fog most aludni! :twisted:

KépKép
hene
 
 


Hene, sajnálom, átérzem a helyzetet!

Nálunk meg anyám kezdett el morogni, hogy már megint a Szabolcs nagyobbik fiától kapta el Zsolti! Nincs elég bajom, még ő is mondja a magáét! Tény, hogy Misi állandóan beteg, de hát mit tudunk csinálni? Nincs jó megoldás!

Kép
Kép
patr
 
 


Sziasztok!

Köszi a hiányolást és az érdeklődést!

Sajna én egyre szarabbúl vagyok, már szinte folyamatosan fáj a mellkasom, nem csak köhögés és levegővételnél, így ma elkezdtem az amtibigyót. Lázam az szerencsére nincs, de nagyon gyenge vagyok. Iszom ezerrel a mézes teát és eszek fokhagymát, valamint c vitamint és elevitet is. A sógorom orvos és vele beszéltem telefonon, mert dokihoz nem tudok eljutni. Levit nem viszem a betegek közé, örülök, ha tőlünk nem kapja el (Tamás is belázasodott, ennek ellenére dolgozik :twisted: Sajna ő ilyen, pedig már mondtam neki, hogy ennek nem lesz jó vége.)
Olivért elvitte anyós dokihoz, neki tüszös mandulagyulladása van, ő is kap antibigyót.
Levinek már nincs láza se hőemelkedése és viszonylag jókedvű.
Ja velem még annyi van, hogy azt mondta a sógorom, hogy ha holnapig nem javulok vagy rosszabb lesz mindenképpen el kell mennem dokihoz és lehet, hogy tüdőröntgent is kell csinálni. Ez a gyerek még mi mindenen kell, hogy átessen mire megszületik? Már annyira félek, hogy valami baja lesz. Kép Kép
Már annyira kész vagyok... Szerencsére szokott jelezni, hogy megvan, de attól még szervi bajai lehetnének, DE NINCSENNEK!!!!!!!!!!!!!!!!!
(alig látom a betüket a sírástól...)

Gastró:

Csináltal alergia vizsgálatot (bekenték valami átlátszó löttyel az arcának egy kis pontját), szerncsére nem pirosodott be. Kapott tejmentes tápot+ sinlakot, vasat és valami gyógyszert ami gyorsítja az emésztést. Abba kell hagynunk a controlok szedését, már rég abba kellett volna, mivel nem változott semmi aszedése alatt.... :roll:
Napi 5 ször kell ennie(regel sinlac-kos tápot, délelött gyümi, délben ebéd valami főzi, délután uzsi ?,és aztán még vacsi valami).
Teát nem ihat csak max 2 dl VIZET. A másik gasztrós tartamlas (cukros) teát írt elő, amit én persze nem adtam csak hígat, de így sem lesz könnyű áttérni a vízre...
Röviden ennyi és 2 hét múlva kell telefonálnom, hogy van e változás...
Április 16-ra kaptuk a kontroll időpontot.
Ja és egy hét alatt fogyott 35 dkg-ot..... :shock: :roll: :twisted:

Most megyek vizszintesbe rakom magam, hátha Levi hagy nekem egy kis pihit.

Ja Levivel kapcs., tegnap este csak úgy vérzet az orra (bal orrlyuk) és tegnap reggelre mindkét orrlyukában fekete alvadt beszáradt vért találtam. Ez elég ilyesztő számomra mert ugye ő feláll és mivel állni még nem tud így eldől és időnként jól megüti magát. De a vérzések elött nem esett el, nem ütötte meg magát.
Ja és éjjel 2-3-ig sírt, sehogy sem volt jó. Nem tudom milye fájhatott, de adtam neki egy nurofent és később amikor még mindig sírt 160 tápot. Aztán 3-6-ig aludt.

Na tényleg megyek...
( a fülem is el van dugulva...)

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Na most már jöhetne valaki, aki emeli itt a hangulatot!!

Titi nagyon sajnálom a sok bajt, de talán most találtatok egy jó dokit, aki tényleg ért hozzá, és foglalkozik veletek normálisan!
A babának meg NINCS semmi baja!

Kép
Kép
patr
 
 


nem olvastam vissza, csak most jutott el az agyamig, hogy Anyjuk Mórra készül!


Légyszi-légyszi.....

SZERVEZZÜNK EGY MINITALIT!!!!!!!

gYERTEK EL HOZZÁNK!!!
a HAZAÚTTAL NE TÖRŐDJ, HAZAVISZLEK!


Ugye még otthon vagy?
Vendég
 


Marcsi, küldj neki egy sms-t!

Kép
Kép
patr
 
 


Titi!

olyan nagyon sajnálom!!! annyira szeretnék segíteni, de olyan nagyon messze vagy!

Nyugi!
A picinek nem lesz semmi baja!!!
ÉRTED?????!!!!!
Vendég
 


Marcsi!
elvileg azt irta lehet lekésték a buszt!

Titi!
Nagyon sajnálom! De ilyenekre tényleg ne is gondolj, hogy bármi baja is lesz a kicsinek!
Remélem most már Levivel is megoldódik minden. Jaj, annyira nem jó, hogy alig tudsz pihenni!

d.dodó
 
 


Na, írtam neki sms-t... :lol:
Vendég
 


MArcsi: ez nekem is megfordult a fejemben!
De nem mentem el. Nem ertuk volna el a buszt. Kovetkezo meg csak delutan megy, azzal este van mire odaerunk, szoval nemmegyunk ma, majd jov heten.
kosz az smst!

BAr en kozvetelen Morival megyek haza, de azert jo lenne!
Vendég
 


Dodó!

Remélem, nem lesz Lizynek gondja a fülivel...
Figyeld!

mikor tettétek bele a másikat?
Vendég
 


A két videó mellé még hoztam képeket hogy emeljem a hangulatot
egy kis torna
Kép

Kép

huncutka
Kép

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁááááááá

szia Anyjuk!

meddíg maradtok otthon?
Mert én azt gondoltam, hogy talán néhány napot ott töltötök, és úgy találkozhatnánk... :roll:

A jövő héten nekem is itthon lesz az autó, akkor én is mobilabb leszek... :roll: (most a héten apa dolgozik vele...)
Vendég
 


Titi: ez jo tok ellentetes dolgot mond a ket doki! JO lenne ha ez most bevalna!
Neked meg gyors gyogyulast! Az a baj talpon nem igen lehet kigyogyulni ebbol! Pihenj amikor csak tudsz!
Szegeny Oliver! Most akkor o is otthon? Anyos segit?
Na ferjurad....hat remeljuk nem lesz betegebb!
Ez szornyu mikor az egesz csalad egyszerre van dogrovason!
A kicsi jolvan! Es remeljuk a gyogyszertol te is hamarosan jol leszel!
Vendég
 


Titi!
NEM LESZ SEMMI BAJA A BABÁNAK!

Nyugodj le, emiatt ne idegesítsd magad! Jobbulást nektek!
20150601134430
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?