Új privát üzeneted érkezett!

8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.14 21:07-kor.
Vendég
 


Kike, nagyon sajnálom! Komolyan csodállak érte Titeket, hpogy tudtok 160 ezer forintból megélni! Tiszta művészet lehet!
Kitartás Drága, majdcsak lesz vmi megoldás!

Tita boldog névnapot! :oops: Csak most....

Katus, Dórci?

Örülök, hogy Áron baba jobban!

Kép
andkata
 
 


szly: en sajna nem tudommagam ravenni h olyant tanulja ami jovedelmezo, en olyant akarok, amit szivesen csinalnek
csecsemo es kisgyermek gondozo :oops: csak 210ezer vizsgaval egyutt:(
Vendég
 

 
 

Csajok: nagyon szépen köszönöm a köszöntést. Amúgy án február 6-án tartom, mert amióta megszülettem ez az egy dátum volt az utónévkönyvben, viszont pár éve kreáltak még 2-t és ebből egyetnémelyik naptárba közzé is tettek.
Már csak azért is jól esik, mert engem nem igazán köszönt fel a családon kvül senki a névnapomon.
:lol:

Tami: Nagyon boldog névnapot neked! Látom ebben a témában egy húron pendülünk! :wink:
Felhívtam a nődokimat és azt mondta csillapítsam a lázat és ír fel antibiotikumot.

Akata: örülök hogy Adél jobban van, sajna Levine ma délután meggint folyós volt a kakija. Ő sem eszik valami sokat (a szokásos kevéshez képest). Ma pár kanál sinlakot evett babakekkszel keverve és ebédre 3/4 ü. csirkehúst vegyeszöldséggel.
Inni szerncsére iszik. Láza egész nap 38 fok környékén mozog, de csak 2x kapott csillapítást, mert mindig lefelé ment pár tizedet. Nyügi eléggé.

Olivért elvitte anyós, ma itt volt amíg Tamás haza nem ért mert 1 órát kellett tartania és vásárolnia is kellett.

Én kaptam antibigyót, de csak holnap kezdem el, ha még akkor is van lázam. Ezerrel iszom a mézesteát és már 2 algopyrint is vettem be, meg 1000 mg c vitamint és egy elevitet.

Evelin: nagyon gyönyörűen fjlődik Eliot! Puszi neki és persze neked is!

Szilvi: Jázmin nekünk kedvez! Azt akarja, hogy velünk dumcsizz!

Bocsi, most eddig tartott az erőm, kezdek fázni, gondolom megy fel a lázam.
A dokinő azt mondta ne legyen lázam csillapítsam és amikor megkérdeztem egy nap mennyi algópirint vehetek be akkor azt mondta 3x1-2. Na akkor még 1x vehetek be és utánna mi lesz? :shock:

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Tita, Tamara!
kívánok boldog névnapot!
Isten éltessen sokáig!!!

Kike!
sajnálom a gázszámlát, átérzem (sajnos), mi is ugyanígy vagyunk, ráadásul ahhoz hogy valamennyire legyen meleg, a többi helyiségben letekerjük a radiátort, így jobban megy ott ahol vagyunk :cry:
roosz helyre tették ugyebár a kazánt,. Ja, és még az áramot is pörgeti ezerrel :cry: :cry: :cry:
de remélem a fűtési szezon végére végzünk a házzal és átköltözhetünk

Szilvi,
irtó jó lett az ágy. és a két gyerkóc rajta :wink:

Julcsi!
megy a drukk
én is strepto poz. voltam, ajánlom, hogy juttasd eszükbe szülés előtt, volt már olyan akinek elfelejtették beadni :shock: aztán kezelhették szegény bébit :?

Lányok,
nektek hogy ment az elején a hozzátáplálás? három napja kezdtük meg (almával), de nagyon nincs sikere :? össz-vissz két kiskanálnsit tudtam ma is adni Emcinek

íme egy ki videó a félévesünkkel, hogy szórakozik apucival:
http://www.youtube.com/watch?v=sIp1_LwEZQA

Véda!
sajnálom szegény párodat, ilyen apa mellett :cry:
anyós sem semmi :evil:

Bébik gyönyörűségesek!!! :)

Tamara,
mi az az efeb?
engem is érdekelne gyes melletti tanulás, mikortól lehet? csak ha már gyesen vagyok, vagy gyed alatt is? ingyenes?

Kép
kimma
 
 


Sziasztok!

Kike! Sajnálom anagy számlát!

Szly!
Jó ötlet. Én is épp ma gondolkodtam ezen, én az informatikus könyvtárossal kacérkodok, 2 év, mert a suliban is jól jönne, meg szívesebben lennék könyvtáros mint tanár, a könyveket imádom!!!
Szép nagy Jázmin, Emma már 9 fölött van :shock:

Tami!
Megértelek, hogy nem olyat szeretnél, de sajna kompromisszumokat is kell kötni, ha az ember nem a küszöböt akarja látni. szóval vmit. valamiért. szerintem csak így lehet.

egy ismerősünk némettanárt keres, te hogy állsz ezzel? ez is egy kis plusz.


na, Dörmike üvölt

megyek
Vendég
 


teó Tamijának is Boldog Névnapot!

d.dodó
 
 


Tamara!
drukk Alekonak, hogy maradjon meg a munka!!!++++++++


Betegeknek jobbulást kívánunk!
hála Istennek mi eddig nem voltunk egyszer sem, ha majd leszünk biztos ezerrel fogok parázni :?

Kép
kimma
 
 


Ja,
Teó Tamijának is kívánok boldog névnapot!!!

Kép
kimma
 
 


még azt akartam kérdezni, milyen autósülést ajánlottok?mire kell figyelni?

Kép
kimma
 
 


Köszönöm Lányok, Kimmának külön az ötletet! :)

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


Sziasztok!

Már megint én!
Emma megevett fél üveg bébiételt és egy Fruttapurát!!!
Úgy örülök!

Kimma!
Jó, hogy felbukkantál!
Mindig írom, hogy imádom Veszprémet. Ti ott tanítotok, jól emlékszem?

Tamara!
Aleko hazajött már? Mit mondott? Remélem minden oké, megmarad a munkája!
Mi az az efeb?
Vendég
 


Hazart nem lett vegleges dontes, de ugy tunik nem szunik meg egyenlore csak azt nem tudjak hany emberre lesz szukseg....Szoval meg mindig nem dolt el a sorsa.
Efeb, itt vannak okjs tanfolyamok. NEm ingyenes de gyesen gyeden levoknek 50% kedvezmeny.
Orsi: milyen szinten van aki nemetul akar tanitani?
HA tul magas szint, akkor inkabb ferjurad vallalja, en nem vagyok annyira jo, bar nemet tanar vagyok :oops:

szly: en is neztem a palyazatirot, mert illene a diplomamhoz, de ugy gondoltam az annyira nem draga, arra nem hasznalnam fel az 50%os kedvezmenyt.
A dada nagyon draga plussz nem tudnam a gyakorlatot csinalni, mert hova tennem addig Annat, meg ezt ne talaltam tamogatottan. Elegge csak ilyen menok vannak, amikhez nekem nincs se erzekem, se turelmem.....en nem birnek egy irodaban ulni....
Vendég
 


szly: a palyazatiro van e learningben is:http://www.efeb.hu/felnottkepzes-e-learning?id=12003
Vendég
 


8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.14 21:07-kor.
Vendég
 


Találtam egy szuper oldalt, ajánlom mindenkinek!!!!

nézzetek körül! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

http://gportal.hu/gindex.php?pg=6885379
Vendég
 


Kata:nagyon örülök hogy Dórika már jobban van! :D
Barnus nagyon édes!

Szly:jó a kép az ágyon ücsörgő gyerkőcökről,na meg az ágy is nagyon jó! :D

Anyjuk: továbbra is megy a drukk a párodnak!


Le kéne vágnom Domi haját,de nem tudom hogyan csináljam :oops: :roll: Vagy még ne vágjam le-mert nyugtom úgysem maradna de már olyan mint egy pumukli :lol:
Meg nem tudom hogyan kell olyan rövid,fiusra vágni,még nem csináltam olyat :oops: :roll:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Emma is olyan kis édes a kis hajas babánk :D

Köszi Csajok az együtt érzést gáz téren :(

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Hahó mindenki!
El sem hiszem, hogy idejutottam!

Minden beteg babának és mamának nagyon gyors jobbulást kívánok!

Itt állandóan van valaki, semmire nem jut időm! De legalább zajlik az élet! :lol:

Kike, sajnálom a gázszámlát, én írtam a múltkor, hogy a mienk 108 ezer volt, és a következő még több lesz! :cry: Jöhetne már a tavasz!

Orsi, talán te kérdezted, hogy mit tanítok? (mindent :lol: ) Viccet félretéve, idén két nagycsoportos ovist vállaltam, iskolaelőkészítőnként. De készítettem már fel magyar érettségire is. Meg a kettő között, amit el tudsz képzelni :lol: . Még Zsu születése előtt öt évig volt egy magánnapközim, oda jártak iskolaelőkészítőtől kezdve, hatodikig, aztán visszajöttek egy csomóan nyolcadikban felvételi előkészítőre, aztán volt, aki még érettségi előtt is megkeresett, és arra tanultunk. Van egy volt taníványom, a suliban még első másodikban tanítottam, most egyetemista, neki pont most a téli szünetben segítettem megírni egy filmesztétika dolgozatot, előtte meg egy kommunikáció elméletet. Az anyukáját meg az ECDL vizsgára készítettem fel! :lol:
Nem vagyok ám ennyire okos, csak így jött ki a lépés, na meg tudok rizsázni. :lol:

Kép
Kép
patr
 
 


Patr:sajnálom a ti gázszámlátokat is! :cry: Nagyon rossz ez így!

Na ne hülyülj,hogyne lennél okos -ennyi mindent tanítani,csak gratulálni tudok!

Én messze nem mondhatom el magamról hogy bármit is feltudnék mutatni :(
Sokszor érzem hogy én semmire sem vagyok jó,csak úgy vagyok! :(

Ú,úgy tűnik rossz passzban vagyok :oops:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Nagyon édes Dóri baba!

kike!
Ne hülyéskedj már, hogy semmit nem tudsz felmutatni! ott van 3 csodaszép gyereked, akik okosak. Mindemellé háztartást vezetsz, sütésre is mindig van időd, sőt ha jól tudom, egyjó pár állatot is neveltek, azokat is el kell látni!

Patr!
Nagyon ügyi vagy!

d.dodó
 
 


Viki, nem gyulladt be, de egy jó ideig apasztottam. Először csak napi háromszor fejtem már, utána kétszer, aztán egyszer, aztán kétnaponta, három stb. De mindegyiket csináltam egy darabig, úgyhogy eltartott egy ideig. Azóta is furdal a lelkiismeret, de egyszerűen nem bírtam... :(

Véda, a bögre történet tényleg nagyon durva!!!

Nálunk fordítva van a helyzet. Anyósomat nem nagyon izgatja hogy mi van velünk. Pontosabban lelkiekben biztos, meg amikor ott vagyunk náluk, akkor kedveskedni próbál, de olyan negédes... Ha mi nem hívjuk, akkor ő nem hív... Úgyhogy anyósról ennyi. Viszont nálunk Petinek van nem oké anyósa. Anyám tényleg pszichésen zokni. Évek óta egy elme-szociális otthonban lakik... :( És egy csomó időbe tellt, hogy ki tudjam kapcsolni ha érzelmileg zsarolni akart... De sajnos tényleg ott a helye... Ez amúgy egy hosszú sztori. A lényeg, hogy a gyereknek úgy igazán nagyanyja csak az egyik nagynéném... Az igaziak.............

Orsi, te mit tanítasz?

gázszámla... Én általányt kértem, úgyhogy mi nyáron is 30-at fizetünk, így viszont decemberben nem kellett fizetnünk, és januárban is csak 14-et... Nekem így jön be, hogy tudom, hogy minden hónapban ugyanannyit fizetek be a számlákra és akkor nincs gáz ha télen többet használunk...

Kike, még hogy te nem tudsz mit felmutatni!!! Tök házias vagy, állandóan pörögsz, a gyerekeidnek mindig sütsz valami finomat. Ilyen családban nő fel Kristi Vercsi meg Domi és ezt nagyon, de nagyon sokan nem tudnák nekik megadni!!! Mindig van otthon főtt étel, próbálsz kreatív lenni minden téren és még beosztod azt a kevés pénzt is amiből meg kell élnetek! Úgyhogy szerintem igenis húzd ki magad!!! És nehogy azt érezd, hogy te bárkinél is kevesebb vagy bármiben...

Gyerekemet letettem húsz perce, csodálkoztam is, mert fél tíz előtt még sosem sikerült. De már fenn is van. de most nem megyek be érte. Apja ott számítógépezik a gardróbban mellette... Azért is ültem ide én is, mert amikor etettem meg altattam, szépen bevonult és magára csukta az ajtót... Ennyit a közös programról... Na bekentem az ínyét, úgyhogy talán vissza is aludt. Megyek én is, még lehet, hogy később benézek. :)

KépKép
muffin
 
 


ahogy én azt gondoltam... itt mókázik full éberen... úgyhogy van még vagy másfél órám...

KépKép
muffin
 
 


apa azóta is a gardróbban :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

KépKép
muffin
 
 


ma vagy 20 percet foglalkozott a fiával... még az óráimat is úgy tartottam, hogy itt ült az ölemben a Kókuszfejű. (pedig az utolsó kettő alatt már itthon volt, de NEKI még munkája volt, az, hogy én is éppen dolgoztam... . Az utolsó 20 percben vette át, de ahogy végeztem, már megint nálam volt. :twisted: :twisted: :twisted: Majd mindjárt jókedvem lesz...

KépKép
muffin
 
 


Dóri: szeggény apus jól kifogta a szüleit. Milyen gyerekkora lehetett. A sors kárpótolta eyg gyönyörű és szupi feleséggel! :lol: :wink:

JUlcsi: megy a drukk, hogy akkor szülesen amikor az neki a legideálisabb és legjobb! Mielöbbi jobbulást neked!
Örülök, hogy te nem kaptad el ezt a nyavaját!

Tami: gratula a bizniszhez! :wink:

Kike: most mi is kevesebbet fűtöttünk és még a cserépkályhát is használtuk sporolásból és a múlt havi lett 30000.- és most meg 35000.-
Sajna most voltak a leghidegebbek és az több energiát felelmészt!
Sajnálom! Nem lehet részletfizetést kérni? (lehet hülye vagyok)
Én géppel vágtam le Levi haját, jó nagyra állítottam és úgy. Este amikor Tamás hazajött tartotta és akkor hátuk is le tudtam végni és még élvezte is, tátott szájjal hallgatta a berregését.

Szly: nagyon édes Roli ahogy a verset mondja!!!!
Szupi az ágyatok!!! Édesek a gyerkőcök a közepén!

Evelin: apa :twisted:
Eliotnak küldöm az álommanót!

Ami:
[quote]m írta:ilupa hn 25-t
Ez micsoda? Hogy va Áron fiú?
És te?

Marcsi: nagyon édes a kóc-mócod!!! :lol:

Én még mindig kűzdök a lázzal, de már mindjárt fekszem. Még utoljára írás közben mérem a lázam és alvás.
Levi a délutáni (majdnem esti 18.45-kor ébredt) evett elég szépen és csak 37,1-e volt, fürdés elött mondjuk 37,4, de most nem adtam neki semmit. Nagyon jó kedvű volt este. Szegény most felsírt és közben akkorákat pukizott....

Na szép álmokat mindenkinek!

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Evelin: buksisimi neked!
Apa nagyon undi!!! :roll:

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Sziasztok!

[quote]J írta:aj lányok! Kivagyok4 Ahogy kilépek a szobából kislányom ordít. Ha bent vagyok és mondjuk netezek, szépen eljátszik, még csak hozzá sem kell szólnom. De ahogy kilépek, üvöltés!

Tudom másnál is van ilyen, hát tényleg elég fárasztó!
Alig haladok a dolgaimmal!

Szly
Ez piszok rossz!!! Tudom, sovány vigasz, de nálunk ez 4 hónapja megy és olyan szinten h ha csak felállok mellőle, már ordít mint akire ráült egy medve! Pechemre a számítógép is az előszobában van, így még csak netezni se tudok napközben, csak ha alszik :twisted: :lol:

Niki
Olyan frankón veszik az akadályokat a nagy kerekek h csuda, élmény vele közlekedni! :D Egyedül vásárlásnál nem praktikus mert nem lehet könnyen kanyarogni vele a sorok között. Nóri ma 2 órát szunyált benne egyébként! :shock: :D
Örülök h Lilire ilyen jó hatással volt a kisördögöm! Legközelebb mászni tanítjuk! :wink:

Titikém
Jobbulást Neked és Levinek is! Remélem hagy egy kicsit pihenni és reggelre lemegy a lázad!

Többi betegecskének is jobbulást kívánok!

Kike
Gázszámla mondjon le! :evil:
Nekünk is ennyi a fűtés sajna és még csak lejjebb venni se tudjuk (rohadt panel). Nagyon dühít h itthon se voltunk 2 hétig és arra is fizetni kell, mert ugyanúgy fűtenek ha kell - ha nem! :(

Evelyn
Köszi h föltetted a régebbi képeket is Eliotról. El sem tudtam képzelni h milyen lehetett a pofija régen, de tényleg döbbenetesen jó munkát végeztek az orvosok! Egyre helyesebb a kispofija minden hónapban! :wink:
Mindig az jut eszembe mikor írod h Eliot társaságában tartod az óráidat, hogy ez a kiskrapek előbb fog megszólalni angolul mint magyarul!!! :lol: :lol: Kicsit irígylem is ezért! 8) :wink:

Csillus
Meséltem Apának milyen "jövőelméletet" olvastál és hogy szervezzük is már itt a kis kolóniánkat... hát nagyon tetszett neki az ötlet! :D Mondta h akkor gyorsan át kell képeznie magát mert egy viszonylag kisközösségben nem lesz szükség pincérre! Aztán arra jutottunk h végülis nem gond, majd ő fogja kapálni a krumplit! :lol: :wink:

Tamara
Utólag is nagyon boldog névnapot kívánok neked! :wink:

Védadóri
Olyan jó volt látni a pocakos képeidet! :D És persze Csabit is, milyen nagyfiú már!! Szerintem hasonlít magára az első képen is, de már sokat férfiasodott azóta! :lol: :wink:
Anyós :evil:

Huhh, annyi mindent akartam még írni, de leesik a fejem ha még 1 percig itt kell ülnöm!

Holnap megpróbálom folytatni.

Cupppa
Vendég
 


Jó reggelt!

Öcsi alszik.

6kor kelt először, gyorsan megetettem, és imátkoztam h aludjon vissza. Sikerrel.

Szilvi!
Tök olyan az ágyatok, mint a miénk, mi a Kikolban vettük ;)

Rolkót megzabálom!

Orsi!
Igen, Lacus eléggé nyugodt. De ha vmi nem tetszik tud ám reklamálni. ;)

Dóri!

Apósod egy állat!

Téged a jó Isten küldött a párod életébe az tuti!

Kike, Patti!

Sajnálom a gázszámlát!

Részletfizetést lehet kérni?

Ti bemondás alapján fizettek? Anyukámék, amíg nem volt a vegyes kazánjuk általányt fizettek (120 nm tetőteres ház, fullra alápincézve). Így nyáron is többet fizettek, de legalűbb nem voltak meglepetések.

Kócos Emma
tünemény!

VKatus!

Barnus legény jól megnőtt már!

Evelyn!

Ne legyen lelkifurdalásod!

Nem a megevett anyatejjel függ össze h mennyi szeretet kap a gyerek!!! Hallja Nagyságos Asszony!
20150601134430
 
 


Jó reggelt!

Köszi Csajok,máris jobban érzem magam! :)
Remélem a gyerekek tényleg főleg azokat a jó dolgokat veszik észre,amit adunk nekik,és nem azt hogy nem olyan könnyű az életünk :roll:
Sütésről:tegnap csináltam kalácsot,még aznap el is fogyott :wink: :)

És bizony,általában a hónap első hetéra-mert 6-7.-én kapok pénzt,szóval az első hétre bizony van hogy semmi mani nem marad,vagy csak 1,2 ezres,ami ugye mire elég?
De akkor felkutatok mindent ami még itthon található,és töröm a fejem,mit is hozhatok össze belőle-és ugye liszt mindig van itthon-tehát kalács,kenyér,zsemle nem gond :)
Ennyit erről :wink:

Wera:sajnálom a gázszámlátokat,ez tényleg így pocsék,hogy akkor is kell fizetni,mikor otthon sem voltatok :evil:

Domira is néha rájön hogy ki sem mehetek a szobából :roll:

Nincs hajnyíró gépünk sajna,így még nől egy darabig Domi haja :?
Ollóval nem merek nekiesni,mert ficánkolna,és nem akarom megbökni :?

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Megpróbálunk majd részletfizetést kérni.
Igen mi minden hónapban leolvassuk,felírjuk,és beküldjük.A másik megoldás sem volt igazán nyerő,mert akkor meg nyáron is sokat kellett fizetni. :roll:
Legjobb lenne ha olcsóbb lenne a gáz :roll: Álom-álom

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Domi nyöszög,mennem kell,de még majd jövök és reagálok egykét dologra :wink:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Kike!
Viszont az általánnyal nem szívnátok télen. A szüleim most nyáron szereltettek be egy vegyestüzelésű kazánt, tűz és víz a gázzal összehasonlított fütőértéke a szénnek és a fának.

Annyit még tehettek, hogy kevesebbet diktáltok be. Apukám is ezt tette, és kb. májusig eltolta, mindig x köbméterrel kevesebb mondott, így kevesebbet fizettek.
20150601134430
 
 


jo reggelt a koran keloknek!

En mar fel 7 ota talpon, pedig Anna meg alszik. Csak hat mikor Aleko indult Anna felkelt, evett en meg nem tudtam visszaaludni( kattog az agyam).
Gondolom azert vagyok ilyen kipihent, mert a draga angyalkam egyszer sem ebredt ejjel:)
Lehet hogy veletlen de az is lehet van valami ebben a jo ejjt tapban. tegnap vettem a kuponnal amit AKAtatol kaptam, milupa jo ejjt tap, megvett 220at belole, es fel 9tol( akkor is csak 10 percet nyuglodott elotte) aludt 6.10ig. Akkor evett 240et es meg alszik.
Jolesett, nem felkelni ejjnek idejen. Na d enm fajditom azok szivet akiknek zuros ejjeluk volt.

Az agykatogasom meg a tanfolyam miatt van.
Odaig eljutottunk, kezdjem most, mert az akkor szeptemberig tart, es addig biztos hogy Magyarorszagon es Pesten leszunk, plussz Anna meg annyira nem nagylany hogy minden hetvegen igenyeljen valami progit es Aleko is vallalja hogy vele van fel napot. Igaz amit neztem az csak kethetente szombaton van .
A gondolkodas a miatt van: ki tudunk e szoritani ennyi penzt( mar ha lehet reszletfizetni a kedvezmeny mellett) hogy megyek el az orakra( nyar, programok, elutazas...)lesz e energiam idom tanulni, mit valszzak? van e ertelme...?????????????
szoval sok bennem a kerdes, de Aleko nagyon ugy gondolja vagjak bele.
Hat kb 1-2 hetem van gondolkodni aztan kezdodnek a kurzusok.
Vendég
 


Jó reggelt!

Pattikám!
te aztán sokoldalú vagy a tanítás terén! Tényleg ügyi vagy és biztos jó érzés, hogy így megbíznak benned, hogy még sokára is visszajárnak!

Evelyn!
Én irodalmat és nyelvtant tanítok, de csak 3 tanítványom van, ebből viszonylag kevesen állnak rosszul.

Viki!
Úgy tűnik Emma fülest kapott Nyíregyről, mostanában ő is 7-kor kel.
(Lackó megüzenhetné, hogy nem kell 3x szopizni már éjszaka :P )

Kike!
Én örülnék, ha a te családodban nőttem volna fel. Szóval ne rágódj ilyesmin.

Tami!
Vágj bele! Mert munka mellett szerintem nehezebb mint baba mellett.
Én is ezen kattogok, úgy beültettétek a fülembe a bogarat :P
(Én tegnap a könyvtárostól eljutottam az újságírásig. mert én írogatok, bár az más műfaj, de Apa szerint még jobban menne vmi. kulturális újságírás. de a tanfolyamok drágák és itt talán haszna sincs, mert úgyis a cikkekből derül ki milyen vagy. na, de ne nevess ki, ezek a nagy álmaim. mert az irodalomból, bármennyire foglalkoznék ezzel, nem élek meg.)
Melyikre gondoltál? Milyen tanfolyamra?
Örülök, hogy Anna hagyott tanulni.

Alekónak meg megy a drukk továbbra is a munkahely miatt.

Nekünk nagy veszekedésünk volt Apával, néha tök hülyének néz...
na mindegy.
Vendég
 


Orsi: a szivem csucske a csecsem o es kisgyermek gondozo lenne, de az 180e ft es nem talaltam olyant mait tamogatnanak gyes alatt.
Szoval amire igenybeveheto az 50% az vagy bolti elado( ruhazati) vag palyazatiro, es a ketto van e learningban is, viszont arra gondoltam ezek annyir anem dragak meg tudom fizetni majdan maskor felar nelkul is. Szoval megy a hezitals a hostess es a viragkoto kozott.

Igen ismeros mikor az embert hulyenek nezik, rossz erzes....Anyoska ott van mar?
Vendég
 


8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.14 21:08-kor.
Vendég
 


Kata: en ugy tudom ezt mar eltoroltek, marmint az ingyenes kepzest. Meg hat foiskolaba nem hiszem hogy belevagnek....Az en agyam, meg meg eg ydiplomam igy is log csak a levegoben.


Dora jol van?
Es te?
Vendég
 


Jó reggelt mindenkinek!
Nekünk sajna nem a legpihentetőbb éjjelünk volt.....fél 2-től megint csinálta a műsort, dumált és minden egyebet művelt, csak aludni ne kelljen. :?

Mary!
Jó, hogy ki tudtad magad pihenni!
Én a virágkötőre szavazok!

vkata!
Remélem lesz megint rendesen tejcsi! Én egy ideje minden nap megiszom egy alkoholmentes sört! És az nagyon bevállt!

orsi!
Sajnálom az apával való veszekedést!

sz.andi!
Tegnap egész nap nem voltál!!!! Merre bújkálsz?

Nicike?

d.dodó
 
 


Sziasztok!

Nemtom, mennyi időt hagy Natikám... elég nyűgös, éjjel csomót köhögött, ma megyünk dokihoz, Otit is viszem, mert azért mégsem jó úgy, hogy folyamatosan köhög (bár nem sokat tudnak tenni ellene az orvosok sem...)

Nem akarok károgó varjú lenni, de a gáz legfeljebb átmenetileg lesz olcsóbb, a világpiac mozgása szerint, talán pár évig.

Még egy fontos dolog, az adok-veszek topik kapcsán: nemtom, láttátok-e a Napló extrát vasárnap, abban volt egy riport arról, hogy fogamzásgátló pirulákat árulnak neten (sokan üzletszerűen is). Ott tudtam meg, hogy ez büntetendő, így ha tettetek fel (akartok feltenni) ilyen hirdetést a mi topikunkba vagy máshova, szedjétek le, mert sztem biztosra lehet venni, hogy a riport után ráugranak majd az illetékes szervek ezekre.

Jaj, muszáj mennem köhögős kis csajszikámhoz...

Kép
Kép
bondi
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Kike: örülök, hogy jobb kedved van? Hogy áltok a betegséggel

Tami: de jó, hogy neked még tanulni is van energiád, én meg most fogom végleg abbahagyni a főiskolát. :oops:

Kicsi nyugodtabb volt az éjszakánk mint az előző, de azért elégszer keltünk. Levi fél 1-től 2-ig próbált visszaludni én meg 3-ig. Aztán mikor épp megtalált volna az álommanó, akkor Levi úgy gondolta még korai...
Fél 6 körül került a babakocsiba és ágy mellé. 7 után már nagyon sokat nyűglődött. 3/4 8-kor keltünk végleg. Mértem neki lázat 36,7 fok szerencsére lement neki. Nagyon jókedvű volt itt reggel, kis nyűglődéssel tűzdelve. Reggelit alig evett.
Nekem még mindig hőemelkedésem van és tanácstalan vagyok mikor vegyek be lázcsillapítot. A doki azt mondta, hogy ne legyek lázas, de azt nem, hogy hány fokig ne csillapítsak. Már nem akarom zaklatni.
Én betoltam reggelire 2 fokhagymás piritóst. Most eszem ezerrel a fokhagymát is.

Ma megyünk Levivel az új gastroshoz. Kiváncsi leszek...

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Szép napot :P

Köszi mindenkinek az együttérzést após-anyós terén! Kicsit röstellem is magam, hogy ígí kiteregettem a családi szennyest, de olyan jó nektek elmondani mindent, és nem csak a jót...

Szly!
Apa valóban csoda, hogy normális lett. De azért a gyerekkor emléke rányomta a bélyegét az egész életére. Rémálmok, felriadások, depresszió, önbizalomhiány, pesszimizmus... De én a szeretetemmel ápolom a lelkét, és sosem hagyom majd magára. De sokszor eszembe jut, milyen kiváló mérnök, milyen vidám, magabiztos pasi is lehetett volna belőle... Persze, abból ami van, még így is a maximumot hozza ki.

Kimma!
Unalmas leszek a többieknek, de továbbra is ajánlom neked is a sült almát! Valahogy ízesebb, krémesebb, mint a nyers, így a válogatós babák is könnyebben megszokják. Mi is ezt esszük, mert Csabinak a nyer alma rostjai bántották a pociját.
Héjastól beteszed a sütőbe (egy kis jénaiba) és kb.15-20 pefc alatt puhára sütöd. A héja külön válik a húsától, az az anyukáé! A husiját pedig összeturmixolod homogénre. Nagyon finom, krémes lesz! Próbáld ki te is :wink:

Kike!
Gáz-pénzügyeket sajnálom! Evelinnel nagyon egyetértek! Te vagy itt az egyik legjobb háziasszony, és mindezt 3 gyerek mellett... Légy büszke önmagadra, mi is azok vagyunk rád!

Akata!
Banántól fáj a poci :( Oké, a sárgabarackkal vigyázok! Szerinted ne is adjam 7-8 hóig? Jaj, de hiszen hétfőn 7 hónaposak leszünk... Akkor 8-9 hóig? :roll:

Tamara!
Bölcsiben szeretnél gondozónő lenni v. kórházban, netán csecsemőotthonban?
Én bölcsiben voltam. Szívet-lelket melengető, de eszméletlen nagy felelősséggel járó munka.
(Az én álmaim szakmája a szülésznő, de nem bírnám sem a 3 műszakot, sem az óriási felelősséget. De a születés élményét nap,mint nap átélni... Egy csoda lehet...)

Pat!
Taníts már nekem is valamit! :lol: Igazi polihisztor vagy!

Evelin!
Láttad a Miniszter félrelép-et? Abban van, hogy a hulla a gardróbban van... Amikor írod, hogy apa a gardróbban, ez mindig eszembe jut, ill. a Koltai, meg a Kern méltatlan képe, és csak nevetgélek itt magamban :lol: :lol: :lol:

Titi!
Jobbulást!!!
Olajfa kapszulát kismamák is szedhetnek...

Ami! Vkata!
Hogy vannak a szépséges babáink?

Rólunk: ennél fáradtabb már nem lehetek... Vagy mégis? :roll: Csabici, egyem a lelkét, nem elég, hogy felébred éjjel, a legújabb, hogy négykézlábra áll, és felkönyököl hozzám a fotelágyra. Én alvást színlelek, hoátha ő is... Erre püfölni kezdi a csöpp dundi kezeivel az arcom :roll: :evil: Kinyitom a szemem, erre örömében akkkorát rikolt, hogy magam is megijedek. Lehet rá haragudni? NEM!!! :lol: :lol: :lol:
Ja, ettél még ugyanolyan fáradt vagyok... :lol: És mindenen röhögök... Ma szülői, lehet, ott is majd csak röhögök... No, de legalább látják, milyen jókedélyű családban nevelkedik Lillus :lol:


Bocs, akinek nem reagáltam... Még sok a dolog, mennem kell! Később jövök!
Vendég
 


Véda!
Szülésznő én is nagyon szívesen lennék....de erre csak itt jöttem rá, miután én magam is szültem. :wink:

d.dodó
 
 


Helló Lányok!

Csak ezt az oldalt tudtam gyorsan átfutni.

Wera,h neked is kényelmes a kocsi.Tényleg csak a kerekei nagyok,de az elég nagy hiba benne :(
Szerintem előszőr emlékeztetőt tartsatok Lilinek,mert megint ellustult :lol:

Kike, sajnálom a gáz dolgot,mi is ugy vagyunk mint Evelynék, télen-nyáron 40 ezret fizetünk.Így számítunk rá mindig.

Szülésznő dolog engem is nagyon érdekelt.Csak próbáltam utánna nézni hogy működik a képzés meg hasonlók, de SEMMI HASZNÁLHATÓT NEM TALÁLTAM.Pedig az nagyon érdekelne :(

Lányok, Lili imádta a kengurut,tegnap elvittem benne sétálni,10 prc után mint akit nyúznak úgy üvöltöt,a lábát is hátra feszítette én meg rohantam haza mert úgy sírt h csomószor félre nyelt.Lehet megunta a kengurut?Eddig szerette?
Ha a kengurut megunta,lehet a kendőt szeretné még?
Kendő vagy mei tai? Mi a különbség?

Na megyek ebédet főzni,késöbb jövök.

nicike
 
 


bocs az előbb kicsit negatívra sikeredtem!

Betegeknek jobbulást!
(Katák és szakavatott mamik, Natinak fújhatok tantum verdét? köszi.)

Tamikat Isten éltesse!
És mindenkit, akit elfelejtettem köszönteni!

tami, amit felvázoltál, nekem tetszik :)
wera, amit te, az is!
apa nem vevő erre - nem szeret pánikolni, azt mondja, majd akkor gondolkozik ezen, ha lesz alapja. igaza is van, reméljük, a jövőkép nem lesz olyan pesszimista, mint leírják.
sokat gondolkodom azon, hogy ha vissza kell térnünk egy korábbi, paraszti életformához, akkor a mai világnak egy csomó eredménye elvész???? annyi jó és szükséges dolog van, ami a túlcivilizált fogyasztói világunknak, a rengeteg fejlődésnek köszönhető - ha csak a gyerekeinkre gondolunk is pl.: fejlesztő pedagógia, koraszülöttmentés, lúdtalpbetét... hiszem azt, hogy annyira rossz csak nem lesz...

Tami, az efebnél lehet havi részletben is fizetni!
Tesóm megcsinálta a pályázatíróit, és sok álláshirdetést kap a tanártól - csak az a gond velük, hogy 8 órásak, nem nagyon lehet otthonról csinálni. Amúgy nagyon tetszett neki a tanfolyam és a pályázatírás is.

Patti, univerzális vagy!

Orsi, még gyakorlatod is lenne az újságíráshoz! Sztem jó ötlet!

Muffin, sajnálom, h Apa ilyen (ha zugolvas, remélem, látja a soraidból áradó szomorúságot...)
És a családi hátteredet is sajnálom, hát most már értem, miért is vagy ennyire életpárti és energikus.

védám, azt is értem már, miért is kapott Apusod ilyen szerető, csupaszív asszonykát :)

Kike, n-n sajnálom a gázhelyzetet, persze mindenkiét... talán most már enyhébb lesz az idő. Jó, hogy tudtok Anyukádhoz fordulni.

Kép
Kép
bondi
 
 


Sziasztok!

Az utóbbi napokban csak zugolvasni tudtam felületesen. Nagyon szép képeket láttam, én is rakok néhányat (most csak ennyire futja). Valszeg egér van a szobában, megyünk egérfogóért (engem meg közben kilel a hideg.... :? )

Kép pár nappal szülés előtt

Kép pár percesen

Kép 1.

Kép 2.

Kép 3.

Kép 4.

Kép 5.

Kép nemrégi

És ráadásként rólam egy menyasszonyi. Nem a fénykoromból való, de ez egy nagy kedvenc, ráadásul spontán kép :)

Kép 2007.09.08.

Zsuzsanna

Kép
brúnó anyukája
 
 


Igen, Kike, remek anyuka és házitündér vagy!!!

vkata, sajnálom a tejcsgondokat! Nati is kevesett hízott most, és a hozzátápi még nem mennyiség, így amikor csak lehet, cicire teszem, ez növeli a tejecskét. az, hogy Dóri babával vissza kellett állnotok a tejezésre, biztosan segít, hogy több legyen.

Kép
Kép
bondi
 
 


Jó reggelt!

Adél jól van :) Este még 37.8C és nem akart enni nagyon, ugyhogy egy idő után nem tukmoltam. 20,30 körül elalludt, majd 1,30 körül jó sokat szopizott és 6-kor már kukorékolt. Éjjel láz se volt, kaki se volt, reggel már kettő, de talán összeállóbb ( bocs a részletezésért). Szóval kilábalóban talán kop-kop-kop.

Evelin, apa nem viselkedik valami szépen. A szörp és a gardrób. Lehet beszélni a fejével? Jó volt a tegnapi séta?

Kike, kitartás Drága! Hidd el a sok munka meghozza majd a gyümölcsét!

Dóri teljesen jól, Katus?

Tamara, miért nem fejezed be a függőben lévőm diplomádat?
A virágjötő egyébként jó szakma szerintem nagyon és neked van is kézügyességed! Ugy hallom Anna baba akkor jobban alszik és eszik ( 220 táp az nagyon jó! )

Véda, kitartás a nemalváshoz! Szerintem a sárgabarackkal várj még egy hónapot! Őszibarack nem okozott problémát?
Nem akarok belepofázni bocs, de mi lenne ha Csabó mellől beköltöznél próbaképpen Apus mellé? Mert lehet hogy azért is ébred, mert tudja, hogy ott vagy, lehet bulizni. Ha éhes az más, de egy ekkora gyereknek nem kell már éjjel 4x ennie! Nem azt mondom, hogy sírni kell hagyni, ha hallod, hogy nyíg, ugyis bemész.
Csak próbaképpen...

Gratula az álldogáló csöppségeknek! Mi továbbra is kúszunk és
négykézlábazunk néha.

Kép
andkata
 
 


Itten vagyok, nyukám elment, jól lefáraszották egymást Lacussal. Bubesz már be is horkolt.

Tami!
Kezd el a tanfolyamot, mert minél többet halogatod, annál nehezebb lesz nekiállni.

Orsi!
Majd nyáron megsúgja a titkot Emmusnak Lackóm. Bár tudod, én ha mai anpig cicizni, nem bánnám ha kelni kellene. :oops:

Apát remélem eligazítottad!

Nattancsnak sok sok gyógypuszi!
20150601134430
 
 


Dóri: ha fele olyan jó anya lennék, mint te és fele ennyire kedves, aranyos, türelmes és pozitív, már egy szavam sem lenne és talán Olivér sem lenne ennyire dúrva és erőszakos. Szörnyű nála ez a dackorszak, ha rászolok valamiért meg sem hallja és ha felemelem a hangomat kiabál velem és nekemjön. Állandóan verekszik és dúrváskodik. Ha kérek tőle valamit egyből rávágja, hogy nem, de ha azt mondom erre, hogy oké akkor nem kell már bőgve rohan, hogy megtegye amit kértem.
Szerintem valamellyest az ovi hatása is. Sokszor mond olyanokat amit az oviban hallhat, pl.: "ne hangoskodj! ha nem tudsz csöndbenmaradni ki lehet menni..." meg hasonlók.

Nem tudom ezt hogyan lehetne kezelni. Mi a jobb megoldás. Én próbálok bizonyos dolgokban szigorú lenni, pl.: a verekedést és durvaságot illetően, a Tamás meg mindog viccel játékkal üti el. Szerintem ebből azt hiheti, hogy jó amit csinál. Játéknak veszi és folytatja a durvaságot.
Sajnos én meg túlzásba viszem a rendreutasítást.
MIÉRT ILYEN NEHÉZ A GYEREKNEVELÉS????
Kiváncsi vagyok a véleményetekre, ti mit tennétek a helyemben.

Dóri: kicsit küldhetnél nekem a türelmedből és a józanságodból!!!

Na most megyek kicsit lefekszem Levi elaludt.

Várom a véleményeteket, ha van kedvetek velem megosztani!

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?