Új privát üzeneted érkezett!

Pár kép:

Ágy összeszerelése:

Kép Kép

Készen is van!
Kép

Kalapban:
Kép

Kép
szly27
 
 


Dóri!
Nem normális, amit anyósod csinált a bögrével :shock:
20150601134430
 
 


Véda: anyós :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Após normálisabb ( volt) ?

Kép
andkata
 
 

 
 

Látom, jókat eszik Jázmin is :D

Csabinak eléggé egyhangú a menüje, de a kis érzékeny gyomra miatt mi nem trappolhatunk. Egyelőre kap almát, őszit, burgonyát, rizst. A sült alma a kedvemnc :D

A köv. napokban jön majd a körte, a répa, és a sárgabarack. Meglátjuk! Aztán valamikor 2-3 hét múlva a pipihusi.
Vendég
 


Szilvi!
Ez nem Kikolos ágy? ÉÁdesek a kölkök az ágy közepén!

Julcsi!
Jobbulást neked! A strepto miatt nem vagy császár esélyes?
20150601134430
 
 


Strepto miatt elvileg nem császár, csak antibiotikum szülés közben és vszínű Marcinak is...A mértetk miatt viszont lehet a császár :shock:

Kép
andkata
 
 


Akata! Szoktuk azért becézgetni, pedig azért is választottuk a nevét, hogy ne nagyon becézzük. De bejátszik a Mini, Minike, Minka, Jázi.

Viki! Szerintem nem, bár nem hallottam még azt hogy Kikolos. Anikó fenyőágy. Ez volt a hivatalos neve.

Véda! Hát anyósod tényleg nem semmi. És ezt egy évig tervezgette! :shock:

Julics! Mi nem ismerjük egymást, de szorítok! Nem lesz semmi baj, nyugi!

Kép
szly27
 
 


Viki! Köszi.
Remélem nem vagyok császáresélyes, legalábbis nem mondta az orvos... :o

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


Véda! A sült almát hogy csinálod?

Kép
szly27
 
 


Sziasztok!

Evelyn!
Nagyon sokat fejlődött Eliot , és le a kalappal a pécsi sebész előtt, nagyon szépen megcsinálta akicsi száját!

Márti!
Nekem könnyű, mert míg tanítok, Apa van vele. De csak 3x 60 perc egy héten. Néha még jól is esik.

Patti! Te mit tanítasz?

Bondi!
Köszi az Ázsia Centeres tippet!

Tami!
Nagyon boldog névnapot!!!!
Alekóval kapcsolatban van már hír?
Én azért nem megyek bevásárlókp.-ba, mert minek csorgassam a nyálam? :wink:

Viki!
Lackó nagyon kis nyugis babának néz ki. És férfinak nem baj, ha ritka a haja :wink:
(de úgyis kinő)

Most jöttünk Mancsiéktól. Nagyon jó volt, köszönjük a vendéglátást.
Mancsi!
Megvan apénztárca, szerencsére csak itthon volt.
Gyertek majd, amikor lesz időtök.
zsimi olyan szép és ügyes kisfiú!!!! Jó volt látni bennetekket!
Nekem leszkadt a hátam Emmtől, de hazafelé aludt végig a trolin, most meg hívogat.

Na, szép napot mindenkinek.
kata!Örülök, hogy Adél jobban van. Aludjon is sokat, az szerintem mindig segyít a betegen.

VKata!
Veletek mi van?

ja és:

Véda!
Irtó csini vagy aképen, nem csoda, hogy Apa odáig van :P
Vendég
 


Véda sárgabaracckal óvatosan. Banán?
Sinlacot szívesen eszik Csabici? Este kap?

Kép
andkata
 
 


Após: ha róla beszélnem kell, kiráz a hideg. Konkrétabban: félek tőle, rettegek tőle. De szerencsére 7 éve nem tartjuk a kapcsolatot.

Milyen volt?
Brutális, pici gyereket hidegvérrel szíjjal verő, gonosz lelkű, idegbeteg ember. Nem is tudom, hol lenne a helye, börtönben v. elmegyógyintézetben?
Férjemet sokszor akkor is megverte brutálisan, amikor semmit sem tett. Magyarázat: előbb-utóbb úgyis tesz majd valamit, amiért már jó is, hogy előre kapott...
No, ilyen ember volt...
És én nézem drága szerelmem gyerekkori fotóit. Ott áll szőkén, kékszeműen, vékonykán, és néz azokkal a szomorú szemeivel a gépbe :cry: És a szívem szakad meg, hogy miket élt át ez a kisfiú akkoriban... És az anyja hagyta...
Vendég
 


de jo megvettek a mellszivot:)
szupiiiiiiiiiii! En ugy de ugy utaltam! No meg kell a penz!
Ha majd ujra kell mar biztosra tudom elejetol fogva elektromos lesz, meghozza a medela mini electrik, de asszem az meg odebb lesz!
Vendég
 


Szilvi én alufóliába tekerem héjastul és úgy sütöm.
Adél odáig van érte, csak így kicsit nagy a veszteség :(

Kép
andkata
 
 


Véda! Fú! Nem volt egyszerű gyerekkora a párodnak. Ilyen szülőkkel, még jó, hogy (nehogy félre értsd) normális tudott maradni és ilyen szép családja lett.

Kép
szly27
 
 


szegény Apus Véda! Nem semmi.... :shock: :shock: :shock: :cry: :cry: :cry:

Kép
andkata
 
 


Hamar megsül?

Kép
szly27
 
 


Julcsi: megy a drukk hogy ne a heten hanem ha kikezeltek!

hu de szupi ez az agy!

hu en a sult almat nagyon nem szeretem, de kehet Annanak csinalok majd ha ez tobeknek igy bejon.
Vendég
 


Véda!
Bocs, de jó nagy marha, aki egy kisgyereket szíjjal ver! Sajnálom a férjedet. Még jó, hogy ő ilyen jó apa lett!

Szly!
Jók a képek!

Julcsi!
Drukkolok!
Kicsi Marcikának is!

Szülésről annyit, hogy az én orvosom(bár én sztk rendelőbe jártam) meg sem nézte a 36 hetes leletet, akkor 4,2-re saccolták Emmát, eszébe sem jutott a császár, 1 hét túlhordásra egy UH-t vagy magzatvízvételt nem csinált!
És Emmusnak a nyakán volt a zsinór duplán és isteni szerencse, hogy nem volt mekóniumos a víz, de ez csak lutri volt, senki sem tudhatta.
Perzse így jár, aki sztk-ba jár!!! :P
Hülye fejemmel :P
Vendég
 


Végül mennyivel született Emma?

Kép
szly27
 
 


Orsi: detto, tulhorda uh es magzatviznezes nelkul, pedig en meg fekudtem is benn a korhazban, tanulsag, ne szulj tobbet az uzsokiban, es a HAJDUNAL....
legalabbis szamomra ez mar fix teny!
Vendég
 


Szly!
Szerencsére kisebb volt, 3800. (a feje nagy volt, már nem emlékszem, talán 38 a kerülete?)
Jázmin? Ő nagyobb volt, nem?
Vendég
 


Tami!
na ja, bár nagy tapasztalatú, de azért a magzatvíz állapotát ő sem látja kintről, gondolom.

Majd gyertek át, ha ráértek valamikor.

Na, megyek, mert ránkomlik a ház :P

Jók legyetek, meg főleg a babák
Vendég
 


hamar megsül, Szly.

Kép
andkata
 
 


Orsi! Jázmin 3510g volt. Azóta hízott fel ekkorára! Most kb 8200g.

Kép
szly27
 
 


Akata! Köszi! Ki fogom próbálni!

Kép
szly27
 
 


Kata!
Nem jött be nálunk a sinlac :cry:
gyümivel sem.
és a kukoricadara sem.

így marad az éjszakázás. :lol:
nálatok, kukorica?
Vendég
 


A pehely nagyon nehezen ment szét, pedig turmixoltam is. Lecsúszott...

Kép
andkata
 
 


:cry: :cry: :twisted: Mondjátok meg nekem hogyan lehet hogy múlt hónapban volt 30 ezres gázszámlánk,most meg 50,mikor ugyanúgy,vagy talán még annyira sem fűtűnk???Ezt hogy a francba fizessük be??? :cry: :cry: Ez már abszurd!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


És csak 19,20fok van a lakásban!
Most mennyire hajtsam még le-talán fagyjunk meg???Ezt mégis hogyan gondolják?????Olyan mérges vagyok,komolyan mondom feltudnék robbanni!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


És még a gyerek sem akar aludni,mikor amúgy is a plafonon vagyok! :evil:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 



Kép
szly27
 
 


Sziasztok!

Hófordulós babóknak boldog fordulót!!!

Névnaposok: Titi és Tami nagyon boldog névnapot kivánok!!

Orsikám: örülök hogy megvan a pénztárcád!! az nagyon bosszantó lett volna ha ellopják!! Örülök hogy jöttetek , máskor is szivesen látunk titeket!!

Nagyon édi volt a 2gyerek. mindig az a játék kellett ami a másiknál volt :))

Evelin: hogy Eliot mennyit fejlődött és szépült!! nagy nagy gratula mindkettőtöknek!

Véda: nem semmi szegény férjed min mehetett keresztül!!

Beteg babóknak Áron, Dórci és Adél mihamarabbi gyógyulást!

szerencsére mi nem kaptuk el

sajtkukac fiam itt veri a gépet....holnap megyünk a 3. prevenarra majd szólok a dokinéninek hogy szedje ki azt a sajtkukacot a fenekéből! Életveszély lett a kisfiam. Mindehol felkapaszkodik aztán eldől mint a zsák..

Kép
mancsi76
 
 


Kike! A január nagyon hideg volt, ezért hiába volt 19 fok, jobban fűtöttek a konvektorok. Sajnálom!

Kép
szly27
 
 


Hú mennyit írtatok! Mi sétálni voltunk! Amugy Lizy szinte egész délután, na meg délelőtt is visított.....egyedül míg sétáltunk akkor nem!

Julcsi!
megy a drukk, hogy csak akkor szülj, ha kikezelték a gombát.

szly!
Nagyon jó az ágy!


Mary!
Boldog Névnapot!

kike!
Sajnálom a drága gázszámlát!

d.dodó
 
 


De ha ezt befizetjük,meg a többit,nem marad pénzünk elég kajára :cry: Most mi a francot csináljak?????? :cry: :cry: :cry: Így is minden hónapban kell kölcsönkérnem Anyutól,persze a következő hónapban megadom,de aztán meg újra kérnem kell :cry: :cry: és ez így megy...na mindegy,most eltünök,majd ha helyreállt a lelkivilágom,jövök :cry: :cry:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


nem tudtok az efeb-en kivul olyan helyet ahol gyes melletti tanulast tamogatnak?
Vendég
 


jajj de edes Roli, megneztem a tobbi videot is! NAgyon ugyes!
Vendég
 


Kike: kerj reszletfizetest!
Nekunk is most alegmagasabb a futes szmalank, na meg meg februarban is az lesz, sot marciusban is....
Jobb otletem nincs, pedig most meg nem is emeltek, mi lesz ha jonnek az emelesek.
Amugy az sajna a legnagyob gond hogy sok csaladnak erre megy el a penze hogy befizeti a szamlakat, megveszi ami igen szukseges, es utana varja a kovetkezo fizetest! Es ez az amibe bele lehet zakkani. Ennyit erjen az ember munkaja?
Meg is ertem Alekot hogy sajat penzre vagyik, hisz egesz nap elvan, dolgozik, nincs velunk, e smindezt azert hogy befizessuk a szmalakt, es egyunk?
Na e miatt akarok en kulfoldre menni( nem akarok gazdag lenni, nem is leszunk soha azok) mert nem akarom hogy 50 evesn idegbeteg roncsok legyunk, akiknek sakkoznia kell, hogy meg megvehet e egy kg hust vagy majd tan csak jovo honapban!
Ez a rengeteg megkeseredett hitevesztett, alkoholista, dohanyos......magyar ember engem annyira megremiszt, de oszinten: en sem latok itt jobb jovot!
Szoval BONDIKAM hajra koltozzunk ki valami szep erdos lanka, hegyes, tava, banom is en helyre aztan legeltessunk kecskeket! En tanitom a gyermekeinket nemetul, meg mondjuk magyarra, matekra, te olaszul, nyelvtanbol meg hittanbol, a fejed enekbol, Aleko angolul meg roajzbol es elleszunk es barnak leszunk, es lesz kertunk es szupi lesz! :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Megjöttünk a dr-től,normaflort és milupa hn 25-t kaptunk.
Reggel óta láza nem volt,hasmenés is csak de.!
Re,élem helyreáll a rend,mert jó lenne aludni!
Ma nem megyek tornázni,mnem akarom így itthon hagyni!
Most viszont húzok a gyógyszereekért!
Este benézek!

Sziasztok

Kép


Kép
ibm
 
 


Na, ezért mondom én mindenkinek aki kérdezi, hogy haza akarunk e menni Magyarba, hogy ha lehetséges, nem!!!! Mi sem vagyunk gazdagok, egyáltalán nem! De jól megélünk egy fizetésből és a gyesből!

Ami!
Reméljük most már teljesen rendbe jön Áron!

d.dodó
 
 


Hoztam nektek az én huncut kócmócomról képeket...
ha engedi, akkor vissza is olvasok.. :wink:

Kép Kép
Vendég
 


marcsi!
Emma nagyon szépséges!

d.dodó
 
 


Még mindig nem olvastam vissza, de látom, itt vagy, Dodó!

apával beszélgettünk a minap, és rájöttem, ha megyünk Patriékhoz, nektek nem is kell autósülés. Merthogy nme fér be.. :?
Hiszen, ha 4 felnőtt utazik két gyerekkel, akkor nem kell a KRESZ szerint!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.14 21:21-kor.
Vendég
 


Marcsi! Nagyon édi Emma! Az első képen nagoyn egyenes a frufruja. :lol:

Kike! Ez egy ördögi kör. :cry: Én egyenlőre nem a gázszámlán, hanem a törlesztő részleten izgulok. Nekünk a következő gázszámlánk lesz magas. Most mégy csak 16000, de a gázórára már rá sem merek nézni, majd 3 hét múlva megnézem. De még akkor is ott a lehetőség, hogy kevesebbet diktáljak, aztán majd kihozzuk valahogy áprilisig. Ha meg nem tudjuk nullázni, akkor majd áprilisban leolvassák és kifizetjük! :cry:

Kép
szly27
 
 


8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.14 21:22-kor.
Vendég
 


macsi!
És akkor egy gyerek utazhat ölben?

d.dodó
 
 


8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.14 21:22-kor.
Vendég
 


Anyjuk! Mit szeretnél tanulni? Én most azt találtam ki, hogy el kéne végezni valami pályázatíró tanfolyamot. Nézegettem, Pesten egész jó OKJs fog indulni, csak nekem közelebb kéne. A suliban is hasznát tudnám venni és apának is tudnék segíteni vele a mezőgazdaságban. + akár itthon is vállalhatnék pályázatírást.

Kép
szly27
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?