Új privát üzeneted érkezett!

Andkata! Üdv a csapatban! :cry:
Akkor most már elég valószínű ez a talis dolog!
Áronnak annyira büdös,hogy ma majdnem hánytam!

Kép


Kép
ibm
 
 


Jaj szegénykék!
Reméljük senkinek nem lesz kórház a vége!

d.dodó
 
 


Akata
Nagyon sajnálom hogy lebetegedett Adél! Bár nem tudom mifánterem az a divatos vírus, de remélem nem az! :( Jobbulást a kis drágának!

Vktata
Szegény Dórika! Nagyon drukkolok hogy ne legyen belőle kórház!!!!+++++ (brrrr, még a hideg is kirázott! :x )
Jobbulást nektek is!

Nóri még rendben van, tegnap először fordult elő h csak 1x kakilt 1 nap, így a hasmenés egylőre nem fenyeget, hála az égnek! Bár az utolsó alvása olyan sírásba torkolott fél óra után, hogy 20 percig csak sikított és semmivel sem tudtam megvigasztalni. Cicivel sem. Ilyen még soha nem volt. Hát, remélem csak rosszat álmodott vagy ilyesmi...


Titi
Ti már jobban???????????????
Vendég
 

 
 

Sziasztok!

Hú, most olvasom, hogy Adél, Dóri és Áron is betegek!
Jobbulást a manóknak!!!
Akkor a talis babák egymástól akpták el?

Emma az előbb kakilta tele az ágyat (nem volt rajta ágytakaró, azon még filózom, hogy szedem ki :shock: ), de egyelőre semmi. Ó. bárrcsak az én immunrendszeremet örökölné, ez az egy, amiben bízom.
Na majd kiderül. Jobbulást a kicsi betegeknek!

Vera! Olcsó a ház!
Én sem szívesen hagyom itt Pestet, a várost, mi Veszprémben gondolkodunk, ha lenne ott állás.
(Persze ma kaptam a diákhitelről számlát, egyre emelkedik a hitel, mert az eddigi befizetésem az éves kamatot sem fedezi :shock: ---és jó sok, pedig csak 2 hétig vettem fel, Apa ki is van, hogy na, még ezt is törleszthetjük :? )

Az AUBCHANban vegyetek bodyt, ha olcsón akartok. 5 db 1200 ft, hosszúujjú, igaz nincs rajta minta, egyszínű, de 100% pamut.

Még valami: Emmuskám keresztelője a tavaszi szünetben lesz Székelyudvarhelyen, ma dönttöttük el.

Evelyn!
Irtó ügyes a kis buksi. Csak így tovább!
Jó bukfencezést!!! :P

Márti!
Kitartást a költözéshez!
Tudom, milyen borzalom.
Naaa, mikor mondod el, hová mentek?

Kike!
Domiból olimpikon lesz!!!
Már látom a 2028-as olimpián :P

Most nem teszek fel ilyan volt-ilyen lett képeket, így is sok volt már belőlem.
(csak most nem voltam majdnem 2 napig :P )

Jó éjt
Vendég
 


[quote]K írta:ike!
Domiból olimpikon lesz!!!
Már látom a 2028-as olimpián Razz


ez tetszik :lol: nem bánnám :wink: :D

sajnálom az ágyat,jó kis meló lesz kiszedni belőle :?

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Jó éjt,kitartást a beteg gyerkőcökhöz-jajj,úgy sajnálom szegényeket! :cry:
Olyan rossz ez a vírus :? és ők még olyan kicsik :(

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Hű Lányok, jobbulást Adélkának, Dórinak és Áronnak!!!

Lilinek például olyan a kakija 3 napja mintha amit megevett ugyan úgy jönne ki.
Eddig az alma megfogta,de most úgy kakilja ki, mint ahogy megett.Ugyan olyan színű és ilyen kásás...
Nálatok is előfordul ilyen?

Kata,igen pozitív értelemben írtam.Eddig nagyon lusta volt.Csak feküdt mint a lisztes zsák.
Adélnak,mégegyszer jobbulást.Remélem éjszaka minden rendben lesz!

nicike
 
 


sziasztok!

betegeknek jobbulást!!! remélem talisok közül más nem fogja elkapni :(


én meg hoztam nektek képeket :D még friss ropogósak :)

Kép
Kép

Kép
Kép

Kép
Kép

Kép

Ez a kedvencem... bocsi zsuzsa :D KÉZRÁTÉTTEL GYÓGYÍTOM A SÍRÁST :)
Kép

Kép

Kép
timi1982
 
 


Adélnak, Dórikának és Áronnak mielőbbi jobbulást! Én is nagyon sajnálom, hogy így megbetegedtek! :( Csak abban bízom, hogy nagyon hamar túlesnek rajta, és nem kell egyikőjüknek se kórházba menniük! Akata, Ami, vkata, kitartás!
Bátyámékon is végigment egy vírus, a két gyerekük hányt + hasmenés, nekik "csak" az utóbbi. De náluk 3 nap után nem volt nyoma sem a nyavajának. jaj most nagyon izgulok értetek, majd ahogy tudtok, értesítsetek minket, hogy vagytok!

Titiékre én is kíváncsi vagyok, remélem jól vannak...

Orsi: A fene a diákhitelbe! Meg mondjuk az összes többi hitelbe is! Annyit romlott a forintunk, hogy katasztrofális, ami ebben az országban emiatt lesz. És tovbbi romlást jósolnak a szakértők. :?
Tudod, majd csak akkor mondjuk el, hova mentünk, ha már kint leszünk. :wink:
Kicsi Emmus kóstolgatja már az újabb ízeket?

Nici: Lili miket csinál? DM-nél most mennyi a digikép-előhívás?

bondi: Neked akartam még írni, hogy Nati annyira hasonlít rád!!!(Tudom, ezt már máskor is írtam, de nem tudom eleget hangsúlyozni :lol: )

szly: Bank-kérdés még mindig nem dőlt el?

Még én sem tettem fel magamról ifjúkori képet, bár én most is ifjúnak érzem magam. :lol: (Novemberben töltöttem a 27-et, de mamám szerint egyébként is mindenki annyi idős, amennyinek érzi magát. :roll: Akkor én 5 éves vagyok. :lol: ) A 23. merevlemezünkön tuti van rólam normális kép, de most egyelőre túrok egyet valahonnan, mondjuk iwiw-ről. :lol:

(Én még annyit szeretnék leírni, hogy szerintem a szépség nagyon relatív dolog. Lehet, hogy az egyik ember a vékony nőket tartja szépnek, míg a másik a teltebbeket, vagy éppen az egészen telteket, ez egyéni ízlés függvénye. Aki a teltebbekre bukik, azoknak a cingár nők "nem jönnek be", és fordítva. Épp ezért szerintem senki ne érezze magát rosszul, aki nem úgy néz ki, mint a fotómodellek, és azok se érezzék magukat rosszul, akik meg épp már túl vékonyak, mert mindenki úgy szép ahogy van! Annak az embernek a szemében, akivel összekötötte az életét, meg végképp! :) Az már megint más, hogy mi nők egyébként is mindig elégedetlenkedünk valaminkkel kapcsolatban, de maradjon ez meg egy egészséges szinten. :))

Egy kép rólam kb 4 évvel ezelőttről:
Kép Na így nem fogok már soha kinézni... :D
fmarti
 
 


Márti, Lili az oldalára fordul jobra-balra,meg sem áll.
És csak egy hajszál hiányzik neki h hátról hasra forduljon.
Szeret hason lenni,ami nálunk nagy szó,mert eddig hasra fordítottam,beletömte az arcát a takaróba és üvöltött.Most azért nyöszög h segítsek neki megfordulni,utánna felkönyököl és eljátszikHa elfárad leteszi a buksiját,de utánna újra felemeli.
Ezek nálunk nagy dolgok mert tényleg szinte mozdulni se akart.

Kép előhívás dm.nél,100 db 1900,-ft.De 100-on felül is ugyan úgy 19 ft,csak a minimum 100-nak megkell lenni.
Szerintem nagyon olcsó.

nicike
 
 


timi!
Nagyon jók a képek!

Márti!
Nagyon csini vagy! Amugy soha nem mondd hogy soha! :)

Nicike!
Nálunk volt ilyen, hogy "ugyanúgy" reszelt almát kakilt Lizy! :lol: Annyi, hogy gyorsan keresztül ment rajta!

d.dodó
 
 


kriszta!
Te merre bújkálsz??

d.dodó
 
 


mi most hívattunk elő képeket 17,30-ért darabárra visszaosztva. de azért volt ilyen drága mert 500 ft futárköltség volt... :D :D egyébként még ennyibe se került volna, de most nem járt arra cégesautó hogy elhozza :(

Kép

Kép
timi1982
 
 


Sziasztok!

Beteg babócáknak mielőbbi jobbulást! Dórikának, Adélnak és Áronnak nagy gyógypuszi! Szegénykéim! :cry:

Vissza csak immel-ámmal olvastam, de a képek nagyon jóóók!
olyan jó volt nézegetni őket!

Hófordulósoknak utólag is nagy pusszantás!
bencuri
 
 


Most néztem,tényleg félre érthető h pozítív v negatív-nak írtam amit Lili csinál,mert ott van az a gonosz emotikon,de azt nem akartam oda tenni,gondolom véletlenül odanyomtam.

Márti, nagyon csini vagy,és szerintem most is épp ilyen jól nézel ki!

Dodó, akkor jó.Csak meglepődtem,nem volt még ilyen a kakija :lol:

nicike
 
 


Na nyugodalmas jó éjszakát Mindenkinek!
Puszi!

nicike
 
 


Nici: Lilidnek nagy cuppa a kis arcára, amiért ilyen ügyes! Szerintem is jó ár a képekért ez a kb 20 Ft/db, és nagyon hamar összeválogat az ember 100 db képet! :D

Timi: Ti hol hivattatok elő? (Nagyon tetszenek a képek, főleg a kézrátétes! :lol: )

dodo: Igazad van, nem mondom hogy soha. Bár ugyanúgy tuti nem fogok kinézni... mondjuk ha nagyon optimista lennék, azt is mondhatnám, hogy még annál is jobban fogok! :lol: :lol: :lol:
Lizy alszik már? Neki van már foga? (Bocsi, lehet már írtad, csak én nem emlékszem rá. :oops: )

Na még van egy kis dolgom, aztán le kellene feküdni aludni.

Jó éjt mindenkinek!
fmarti
 
 


Nici: Köszi a bókot, de sajnos van rajtam legalább plussz 7 Kg, amitől meg akarok szabadulni. :?
(Még akartam írni, hogy nekem az a hajszín is nagyon tetszett, amilyen az esküvődön volt, sőt nekem az jobban bejött, mint a szőke. :oops: )

bencuri: Ti teljesen meggyógyultatok? Hozz te is képeket!

Na mostmár tényleg megyek. Puszi!
fmarti
 
 


márti!
Igen, Lizy szerencsére alszik! Bár tegnap is az első kelése már 11-kor volt! :? Még nincsen foga. De tegnap pl volt hőemelkedése. Nem tudom, hogy a foga miatt e vagy sem!

d.dodó
 
 


Nórinak is gyakran úgy jön ki a kaja mint ahogyan bemegy. Azt nem tudom h ez mennyire normális, de szinte mindig így van! Hátha a Katák mondanak majd erre :)
Vendég
 


sziasztok!

Hú szegény kis betegek, gyors gyógyulást kívánok, Dórikának, Adélnak, és Áronnak!

Nóri nagyon kis huncut a képeken, és ahogy változik hónapról hónapra egyre szebb. És milyen kis ügyes hogy már felállt. Nekünk még van egy-két hónapunk addig.

Eliot is mennyire ügyes. Szinte lépést tart itt az összes gyerköccel, sőt még valamibe tán ügyesebb is. Látod Evelin semmi okod az aggodalomra! :)

Kike: DOmi is már milyen ügyi, és nagyon szépek Vercsivel! Nagyon jópofa az a photos progi.

Ez a hülye babanet engem se engedett be szinte egész nap. De ma valahogy mindenhol szarakodott az internetszolgáltatás.

Marti nagyon jól néztél ki.Miért gondolod hogy már sose leszel ilyen?

Bencusék is nagyon édesek a képeken! A kézrátétes kép cuki nagyon!

Kép
linda24
 
 


Wera nálunk is ez a helyzet, Vivinél is ami bemegy ki is jön! :? Nem az összes persze, de valamennyi. Nem minden kajcsinál, de sajnos többségben van amikor igen. Én se tudom hogy ez mennyire normális, én mondtam a háziorvosnak, azt mondta minimális mennyiség nem gond. Hát passz!

Kép
linda24
 
 


Márti igen köszi, jól vagyunk mindenki! képet majd holnap ha lesz időm, egyedül vagyok a gyerköcökkel!
Tényleg te is csini voltál Márti, hét kiló nem is olyan sok! nekem tobb van 8) :oops:

Wera, Nóri nagyon kis ügyes tetszett a sorozat róla!

Dominik is nagyon ügyes!

És a mi kicsi Hősünk a legügyesebb! csak igy tovább Eliot!
bencuri
 
 


márti!

nem tudom másnak is ennyi-e ;)

de itt utána tudtok nézni. van pesti átvevő hely meg még nem tudom hol.

www.digilabor.net

Kép

Kép
timi1982
 
 


a naptárat (bencés naptár) itt csináltattuk. meg nagyon sokfajta méretben csinálnak képeket.
azok is jó áron vannak. náluk nem akciósan is 19 vagy olcsóbb a normál kép.

Kép

Kép
timi1982
 
 


jah és itt nincs minimál db rendelés. nem kell 100 db-ot rendelni egyszerre

Kép

Kép
timi1982
 
 


17-ért én is nyomtatok nektek fotót!! :lol: :wink:
Vendég
 


Na Áron megevett 150 tápot+50teát és kidőlt 37,7C-el!
Nem szokott ilyen korán aludni!
Én még nem merek lefeküdni,figyelem,addig összeválogattam a képeket!
Íme:

Így kezdődött:
Kép

Áron 17hetes


Kép

25 hetes
Kép

Utolsó hónap a pocakban


Kép

Indulás
Kép

Az utolsó mosoly a szülőszobán
Kép

És megszületett

Kép

1 napos
Kép

1hó
Kép

2hó
Kép

3hó
Kép

4hó
Kép

5hó
Kép

6hó
Kép

7hó
Kép

Kép


Kép
ibm
 
 


Teszek egy 6-9 hós kislány rugit az adokveszekbe, ha valakit érdekel! :wink:
Vendég
 


Ami ezek a szemek! ( szives smile)
bencuri
 
 


Sziasztok!

Na látom más beteg nem lett, ne is legyen!

Adélnak lement a 38,7 C 37,5 C-re, 8-kor elaludt, teljesen kidőlt szegénykém és kb 10 perce fel is riadt. Megint forró volt, kapott Nurofent meg akartam ismét szoptatni és ennek kapcsán elkezdett öklendezni. Végül nem hányt, de ijesztő volt. Remélem nem fog hányni.
Úgyis ránézek többször éjszaka.

Mindenkinek nyugodalmasat!

Kép
andkata
 
 


Ami!
Nagyon jó, hogy te már a teszttől kezdve tetted!

akata!
Remélem nem lesz semmi éjjel, és azért te is tudsz pihenni!

d.dodó
 
 


Most mértem,megint 38,2C! :cry:
Most fel kell keltenem,hogy beadjam a Nurophent!
Úgy sajnálom szegényt!
Ma tuti nem alszom!
Jó éjt nektek!

Vidokata! Ha erre jársz!
Nálatok mizu????
Javul Dóri?

Kép


Kép
ibm
 
 


Ami!
Nagyon sajnálom! :(

d.dodó
 
 


Márti:
[quote]a írta: többi apróságnál is ott vannak a születéskori hasonlóságok


Főleg Levinél! Kép

Evelin: Eliot nagyon ügyes és még csak hátra sem döltél úgy tartotta magát! Hát ő az ai írja majd a szakkönyveket, nem pedig olvassa!!!

Kata: Levinek talán 2x volt folyos kakija, ami jól ki is csípte a popóját és hiába kenegetem neki nem gyógyúl, viszont már krémes a kakija és iszonyú büdös Pont olyan mintha az állatkertbe egy orángután házban...
Ő nem hány és iszonyú sokat iszik, viszont enni alig. Ő is sajna éjszaka belázasodott.... Nagyon nyűgös. Holnap viszem a dokihoz!
Nagyon bizom benne, hogy nem mi vittünk oda valamit, mert akkor még nem volt baja csak nyűgősebb az szokottnál.
Nem venném a lelkemre, ha tőlünk kaptátok volna el.
Hogyan lehet kideríteni, hogy az e az a vírus (calici)? Holnap rákérdezek a dokinál mi a véleménye...

Ami: én Olivérnél ilyenkor nem szoktam felébreszteni ennyi idős korában, hanem valahogy mindog kihámoztam alulról annyira, hogy be tudjam adni a kúpot és aztán visszacsomagoltam. Ha esetleg felébredt akkor úgyis mindegy volt.

Levinek este hőemelkedése volt csak, de azért éjszakára adtam neki nurofent.
Olivérnek már nincs láza és bizom benne, hogy nem is lesz. Ő nem fosik és nem is hány csak köhög és folyik az orra ezerrel...
Én is sajnos elkezdtem érezni a torkomat, úgyhogy most bevettem 1000 mg c vitamint+ elevitet és szopogatom a tantum verdét. :roll:
Jó lesz holnaptól 2 beteg gyerekkel itthon és még én sem vagyok 100-as.

Na megyek elteszem magam....

Jobbulást mindenkinek és szép álmokat!

Akata: amúgy anyóssal kapcsolatban azért vagyunk kiakadva, mert már hónapok óta ezt csinálja, hogy megkérjük elválalja, de már húzza a száját és utánna meg megkapjuk, hogy ő mindig elválalja és le is mond programokat ha kell.... Jó csak akkor ne éreztesse, hogy nyűg neki. Most természetes volt, hogy egyből megyünk és nem érdekel a pihi sem, mert időközben lebetegedett Levi.
De ezt így nehéz leírni. Meg még van más is, de nem akarok senkit sem untatni vele...

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Csak gyorsan bekukkantottam még így lefekvés előtt. :)
Köszi amiket írtatok! :)
A betegeknek jobbulást! REmélem, mindhárman hamar túllesznek rajta...
Orsi, én is abban bízom, hogy Eliot az én immunrendszeremet örökölte, mert én sem voltam sosem beteg. :) És egyenlőre ő sem. :)
Na most megyek aludni, mindenkinek jó éjt!

KépKép
muffin
 
 


Titi! Muszály volt mert szirupot kellett most adnom,de rögtön vissza is aludt!
Viszont most ébren van,még mindig 38,5-je van és olyan büdit fosott,hogy most ép szellőzik a szobája!
Hát szeretném ha már holnap lenne!
Bárki hozhatta,de ha ti voltatok akkor nem tudtál róla és nem azért jöttél,hogí mindenki beteg legyen!
Nyugi,senki senkit nem hibáztat!
Ezt most bekapták! :cry:
Sajnálom Levit!

Adél és Dóri remélem jobban van!

Ja! És már kikapcsoltam a gépet,de bóbita nélkül esélyem sincs,hogy aludjon!

hát akkor még egyszer jó éjt!

Kép


Kép
ibm
 
 


Jó reggelt!
Kinek,jó,mi?
Remélem nem volt túl rossz a betegecskék,és szüleik éjszakája!


Domi is ismét nagyon sokszor felkelt :evil:

Titi:jobbulást az egész családnak!!Vigyázz a kis 18 hetes Édibédire! :wink:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Ronix Lénájának nagyon boldog hófordulót!

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Timi:nagyon jók a képek!! :D

Ibm:Áron még mindig gyönyörűséges!Nagyon sokat változott! :D

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Jaj,nem is meséltem,tegnap megtalált IWIW-en a volt Ady-s osztályfőnököm,ő volt a kedvencem,tanított matekot,meg kémiát is nekünk,nagyon szerettem,sokszor eszembe jutott a mai napig hogy vajon még ott tanít-e-hát igen :D

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Jó Reggelt!

Lénának Boldog Hófordulót!

Adélnak, Dórinak, Áronnak és Titiéknek is jobbulást!

Nóri, Domi és Eliot is nagyon ügyes! :D

Márti! Nagyon csini vagy!

A többi babakép is tündéri!

Nálunk is szarakodott tegnap az iwiw és a babanet! :evil:
Vendég
 


Képözön!
Kép Mosoly Szabi
Kép Vigyori
Kép Cuki Szabi
Kép Négykézláb
Kép Megint négykézláb!
Vendég
 


Jó reggelt!

Evelyn!

Eliot nagyon csinos abban a nadrágban!

Bukfencezni?

Wera!

Most h nézem Bugresz arca is olyan keveset változott, mint Dórikának! Szép csajé!

Nicike!

Jó h bejelöltél, de én már napok óta nem tudok flemenni az ]iwiwre, ha feljutok visszaigazollak. Állandóan karbantartást ír ki.
Márti!

Nagyon csini vagy a képen!

Áronci nagyon édes a képeken!

Lénának Boldog Hófordulót!


Adélnak, Dórikának, Levinek és Ároncinak jobbulást! Anyukáknak kitartást!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 20150601134430 2009.01.26 07:12-kor.
20150601134430
 
 


A Cuki Szabis kép a legjobb! Édes huncut manó!
20150601134430
 
 


8)
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.14 21:29-kor.
Vendég
 


Katus!
Örülök h nem volt hasmenés!

Milyen teát ivott a Drága? Nagyon el van pilledve?
20150601134430
 
 


8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.14 21:29-kor.
Vendég
 


Kata! Örülök, hogy már egy kicsit jobban vagytok! Jobbulást!

Viki! Nekem is az a kedvencem!
Vendég
 


Jobb reggelt mindenkinek!

Én is beteg lettem, már 37,2 a hőm. Nagyon félek, nehogy baja legyen a babucinak.
Szép lesz így betegen (alig élek) ellátni 2 beteg gyereket....
Tamás ma elvisz minket a dokihoz, mert délelött nincs órája, de aztán megy dolgozni.

Bocsi, de csak ennyi, mert Levi már megint nyügi.

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?