Új privát üzeneted érkezett!

Jó estét lányok!
Tocsa!
Én úgy tudom, hogy két lombik között legalább 3 hónapnak kell eltelnie. Legalábbis nekem a Kaáliban ezt mondták. Persze ha nem sikerült, én is úgy voltam, hogy gyorsan hamar ugorjunk neki a következőnek! Veled ez szerintem nem fog történni. A hőemelkedés miatt gondolom így. Ha szerdán kell tesztelned, akkor a mai teszt egy kicsit korai volt ahhoz, hogy kimutassa.

Zsiby!
Nagyon-nagyon szurkolok!!! :D :D :D
Gondolom már tiszta frászban vagy!

Noki!
Neked meg küldöm a drukkokat szerdára! :P :P :P

Jó éjt mindenkinek! Hugi.
hugi206
 
 


Hú most látom a laptetőt! Szivesen átadom most a két lánynak!!!
Bocsi! :(
hugi206
 
 


Sziasztok
Megérkeztünk a családi banzájról!
A legjobb az volt amikor kiderült ,hogy a sógornőm a 4dik emeleten lakik és nincs lift :roll:
Most nemrég költözött ebbe a lakásba és azt mentünk megnézni!
Tehát részemről pánik beindult,hogy reggel sikeresen tüsszentettem egy nagyot amitől elkezdett rettenetesen fájni a pocakom és utána meg az erős rókázás.....na mind1.....már amikor odaértünk is fájt a hasam ,de amikor felvonszoltam magam a 4dik emeletre.....húúúú...hát nem kívánom senkinek azt az érzést!
Ahogy beléptem a lakásba csak annyit tudtam kiejteni a számon ,hogy hol a mosdó?!?!?!?!
Berohantam és kidobtam a taccsot....sikerült a wc-be utolsó pillanatba!
Na most fekszem itthon és mint egy hulla már lassan 1órája írom ezeket a sorokat ,mert annyira fáj a hasam.....
Nagyon bízom benne,hogy csak izomláz és nincs a Bébikének semmi baja a mai naptól?!
Szerintetek?!
Attól félek,hogy a sok fekvéstől annyira nincs erőm és lehet nem kellett volna ennyit bevállalnom!
Ha valami baj lesz Én azt soha,de soha meg nem tudnám bocsátani magamnak!
Bevettem az összes gyógyszert amit kell és 2db Magne B6-ot is!
Ma nem egy utrót helyeztem fel hanem kettőt a biztonság kedvéért!

Na megint bocsánatot kérek,mert megint nyavalyogtam :(

Jó éjszakát kívánok mindenkinek!
Noki

Kép
noki&potyi
 
 

 
 

Kép


Ezt a babát küldöm nektek!
Remélem sikerül! :)
hugi206
 
 


Hugi
Mindenkinek kell laptetőn lennie,hogy baba legyen!
Most rajtad volt a sor!
Nem úgy szól a babona,hogy aki állandóan laptetőn van az babás lesz....hanem úgy ,hogy legalább egyszer laptetőn kell lenni és akkor babás lesz majd az illető :D
Most Te is megnyugodhatsz és hozzon szerencsét Neked is és a többieknek is akik már díszelegtek odafent :D
Aki meg még nem volt laptetős annak kívánom,hogy jól időzítsen és írjon sokat és babásodjon mindenki mihamarabb :D

Kép
noki&potyi
 
 


Sziasztok Lányok!

Nagyon rossz éjszakám volt. Görcsöltem, meg fájt a fejem, és levegőt sem kaptam rendesen. Kezdenek kiakasztani az éjszakák. Reggel meg iszonyatos görcsöm volt, majdnem elsírtam magam, hogy nem lehetek ennyire peches.....
A szülinapi buli egész jól sikerült, csak a legidősebb nővérem hisztizte végig. Én főztem Anyunak (Noki miatt nem részletezem mit :D ), és persze tesómnak nem volt az ínyére. Nem az ő szülinapja, ki érti...... Mikor megtudta mi lesz az ebéd, elkezdett velem kiabálni, majd rám tette a telefon. Jól felhúztam magam.
Mikor hazajöttünk még rosszabb lett a kedvem, ezért megmértem a hőmérsékletemet, 37,3 volt. Szerintetek ez jót jelent? Délutáni hőmérséklet, nem reggeli.

Medvemancs köszi, hogy küldted a linkeket, de sajna nem tudok angolul. :oops:

Tocsa szerintem még nagyon korai volt a tesztelés. Keddnél előbb biztos nem kapsz hiteles eredményt. Ne aggódj, tuti hogy ott vannak bent. Küldöm a sok babaragacsot!!!!!!

Noki nem eltűnni. Engem HATÁROZOTTAN érdekel, hogy mi újság veled. Kitől kapnánk naprakész infókat babaholmik kérdésében????? :D :D :D

Andy én is remélem, hogy jó infókat kapsz holnap amikor hazaérsz. A képek nagyon tetszenek. Főképpen a macis. Nekem is van ilyen macim, és nagyon szeretem...... :D

Köszönöm mindenkinek a drukkot! Remélem holnap jó hírt tudok hozni!!!!!
zsiby
 
 


Zsiby, nagyon mennek a drukkok és holnap sokszor fogok rád gondolni. Sajnos, én már magam is nagyon bizonytalan vagyok a mindenféle tünetekkel és érzésekkel kapcsolatban, így fogalmam sincs, hogy a hőemelkedés jó jel-e...de biztosan! :D
Gondolom a nővéred rendesen megbántott vagy felhúzott. Nem tudja, hogy min mész most keresztül? Mindig ilyen? vagy csak most rossz napja volt?

Hugi, ne hülyülj, tök jó, hogy te is laptetős vagy! Én már kétszer is voltam, ami biztosan két babát jelent! :D

Noki, nyugi, nem paramamiskodunk, tudod :D Mondjuk a 4 emelet lépcsőzés engem is sokkolt volna. Pihi, pihi, pihi.

Andi, remélem segített a priznic és a tabletta és már jobban vagy.

Jó éjt Mindenkinek
tocsa
 
 


Jó reggelt Lányok!

Hűűű, Zsibynek nagyon mennek a drukkok!

Andy, Noki, remélem ma már jobban vagytok mindketten!

Én lassan megbolondoluk. Tegnap este és éjszaka már megint jött az érzés, hogy "Úristenmindjártmegjön", még betétet is készítettem be, hogy ne ázzak át. Nem jött meg, viszont az érzés ma reggelre sem múlt el.A hőemelkedés meg huss, elszállt. Elő kell szedni az autogén tréning tudásomot és lelazítani magamat, mert egy nagy görcs vagyok!

Mennek mindenkinek a drukkok Csajok, kezem csuriban értetek!
tocsa
 
 


Halihó!

Végigolvastam, de itt a munkahelyemen nem maradt sok meg. :oops:

Noki :D

Remélem már jobban vagy! Én is szívesen olvasom a tanácsokat, a babás dolgokat is szívesen nézegetem. Tavaly a vetélésem előtt már kinéztem neten a babakocsit.:roll: Azt hiszem most nem nézem ki olyan hamar.

Tocsa :D

A megjött érzés normális, nyugi. Babaragacsok továbbra is mennek. :wink: És drukkolok a magas Hcg-hez. Szerdán lesz a vv?

Andy :D

Majd gyere mesélj, hogy mi volt.

Fáncsi :D

Kár, hogy hétvégén nem voltam net közelében. :( Én is korábban mentem, így már 8 előtt megérkeztem. Találkozhattunk is. Én farmerban és egy vajszínű, 3/4-es ujjú pólóban voltam. Ja és egyedül, s könyvet olvastam.

Rólam:
Endometrium 6mm, mindkét oldalon több tüszőt láttunk, de még kicsik, kb 10 mm-esek. Úgyhogy megemelte a doki a Fostimon adagomat. Csütörtökön újra megyek Uh-ra.

Pusz mindenkinek, majd még jövök. Szerintem sűrűbben majd a táppénzem alatt tudok.Akkor majd több időm lesz.(vagyis remélem)

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Újra kezdem, elszállt, amit előbb írtam.

Zsu, köszi a drukkot és a bíztatást! Mikor kezdted a szurizást? Szurkolok, hogy szépen növögessenek a tüszők. Várhatóan mikor lesz a leszívás?

Noki, tetszik a méhecskéd. Úgy látom, teljes fórumos imidzsváltáson mentél keresztül. :D Jobban vagy?

Andy, mi volt a Ciris-ben?

Zsiby, nagyon sokszor gondolok rád. Várjuk a jó híreket!

Én, egy kicsit új megvilágításba helyeztem a dolgokat. :D Gondolkoztam azon, hogy a mi kis babáink, apa 30. szülinapja körül születnének. Szépen átköthetném őket egy-egy csini masnival. :D Ők lennének az ajándék babák. :D Megbeszéltem velük, hogy ne hagyjanak cserben, mert nincs jobb ajándék ötletem az én drágám harmincadik szülinapjára. Náluk nagyobb ajándékot nem tudok neki adni úgysem! Erre nem mondhatnak nemet! :D

Pussz mindenkinek!
tocsa
 
 


Helló Lányok!

Bocsi, hogy nem jelentkeztem hétvégén...sajna nem voltam net közelében... :( de most mindent elolvastam:) annyira jó, hogy ilyen sokat írtok:) :)

Zsiby és Zsu szóval akkor Ti is ma voltatok a Cirisben...én is, kb.nyolc körül érkeztem, Zsu nem emlékszem Rád sajnos:( rengetegen voltak...

szerdán kell újra mennem uh-ra... és ma még szúrnom kell 100 egység Puregont. az akciózás pénteken lesz. :D
ha jól emlékszem összesen 9 db tüszőcském van:)

Tocsa Zsiby drukk ezerrel továbbra is:)

És a Többieknek is minden jót! :lol: :lol: :lol:

Andy várjuk, hogy írj! :)
fáncsi
 
 


Sziasztok
Zsiby
Mi volt ma!!!
Nagyon várjuk a híreket!!!!
Remélem már jobban vagy és elmúlt a fejfájás?!
Nem semmi ,hogy tesód ilyen hisztit kivert.....mondjuk az enyéim sem különbek :D
Tocsa
Te azt írtad,hogy pihi, pihi, pihi Nekem és most Én azt írom Neked ,hogy nyugi,nyugi, nyugi :D:D:D
Ne aggódj.....biztosan ott kapaszkodnak a lurkók már a pocakodba!!!
Valóban csodaszép ajándék lesz majd a Párodnak szülinapjára a babóca vagy babócák :D
Én magamnak csináltam meglepit,mert az Én szülinapom körül lesz meg a Babánk :D
Milyen kis önző vagyok mi :D:D
Zsu
Én tegnap állítottam le a Páromat a babakocsi és bababútor nézegetésről!!!
Annyira görcsölt a hasam,hogy még mindig csak fekszem és fekszem.....nem is nagyon merek megmozdulni!
Tehát mondtam a Páromnak,hogy most fejezzük be a nézelődést és majd május körül megint elkezdjük!
Az a baj,hogy elkapott a hév minket ,hogy baba lesz és végre nézegethetünk ilyeneket is :D:D
Amúgy minden rendben van veled?
A gyógyszertől nem vagy rosszul?
Fáncsi
Hajrá tüszőcskék :D
Nagyon nagyon drukkolok Neked is!!!!
Annyira jó ,hogy ennyien vagyunk és pörögnek a dolgok!!!
Remélem mihamarabb sok sok szívecskét tehetek be a táblába!
Andy
Mi volt ma a Cirbe?
Mit mondott V doki!


Velem minden a régi....görcsölök...rókakoma gyötör...és izgulok a szerdai genetikai vizsgálat miatt :oops:

Írjatok csajok kivel mi van?!
Puszi Mindenkinek!
Noki

Kép
noki&potyi
 
 


már nem emlékszem, hogy ki is kérdezte... szóval én bp-i vagyok (már jó pár éve...) kicsit pontosabban 11.ker. :)

puszi Nektek! :lol:
fáncsi
 
 


Sziasztok Lányok!

Gyorsan írok pár sort, el kell rohannom itthonról, de este visszanézek.
SIKERÜLT!!!!!!!!!!!
Béta-HCG szint: 467. V azt mondta, hogy lehet többen vannak bent. Aminek én nagyon örülök!!!!!!!! Pénteken megyek vissza egy újabb vérvételre, és jövő héten lesz az ultrahang.
Nagyon köszönök minden drukkot!
Tocsa szerdára hasonló HCG szintet kívánok!!!!!!! Küldöm a babaragacsokat!!!!!!!

Millió puszi, később még jövök.
zsiby
 
 


Zsiby
Nagyon nagyon Gratulálok Neked!!!
:D:D:D:D:D
Nekem 705 lett a ßéta hCG-m!
Milyen jól mutatna végre a táblába két szívecske egymás mellett :D
Tocsa
Neked is ilyen jó eredményeket kívánok!

Puszi mindenkinek

Kép
noki&potyi
 
 


BobcsikeNem tudom sajnos ,hogy mikor lesz pontosan a műtéted,de nagyon drukkolok Neked ,hogy mihamarabb túl legyél rajta és ne szenvedj sokat!Kép

Puszi
Noki

Kép
noki&potyi
 
 


Zsiby, de jó! Nagyon-nagyon örülök! :lol: :lol: :lol:

Köszi a bíztatást lányok, relaxáltam ma és jobban vagyok, bár most meg már úgy fáj a derekam, mintha ketté akarnának szakítani. Sebaj, már csak két álmatlan éjszaka!
tocsa
 
 


Hahó,

én megmondtam, hogy potyogni fognak a szívecskék, de szuper:)
Tocsa várom a híreidet, remélem Noki neked is piros szívecskéket rajzol.
Az se baj, ha sorban mind ikrek lesznek:)
Nagyon vigyázzatok magatokra én meg szépen türelmesen várom a mensim.


Kockáspléd
kockaspled
 
 


Stiasztok lányok! :D :D
Megjöttünk a Cirisből, és nagyon jó nap volt ma ott! Képzeljétek, pont a Mártinál voltam bent, mikor mindenkinek fülig ért a szája, és nem győzték a betelefonálóknak mondani a jó hírt. 6 ból 6 terhesség lett!!!! :D :D :D Mindenkinek sikerült, akinek ma kellett vért venni. És mindenki Vereczkey dokié! Ez tényleg egy csodadoktor!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
Zsiby!
Nagyon gratulálok, tudtam,hogy te is köztük vagy! Nagyon örülök neked! Ez ránk is pozitívan hat!!!

Nekem febr. 5-én kell elkezdeni szedni a Lindynettet, és márc.13-ra vagyok punkcióra előjegyezve elvileg.
A Puregont a Suprefactot, Fraxiparinet, és a prednisolont 02.19-én kell elkezdenem.
Velem ennyi történt. Ja, és meg is uh-zott, a műtét után először, és azt mondta, hogy minden ok! :D :D :D


Tocsa!
Biztos Neked is fog sikerülni, most egy ilyen időszak lesz! Tuti! :D


Noki!
Már nem vagy egyedüli kismami!
Remélem Te jobban vagy! Neked drukkolok a szerda miatt!


Mindenkinek puszi! Hugi.





Kép
hugi206
 
 


Szép estét Lányok!

Köszönjük a napsütést! :D :D

Zsiby!

Ilyen hírre hazajönni!!
Kimondhatatlanul örülök neki,HIPP,HIPP,HURRÁ :D :D
Teljesen könny szökött a szemembe...

Tocsa!

Tőled is nagyon várom a jó híreket!!
Szerdán is szeretném,ha könnyes lenne a szemem...
Megy továbbra is megy a drukk,csak pozitívan!!


Hugi!

Üzenem tüszőidnek,hogy mindent bele és nőjenek nagyra!

Noki!

Még mindig sajnálom,hogy kínoz a rókakoma!!
Nagyon szomi vagyok... :( :(
Megy a drukk szerdára!!


Fáncsi!

Megy péntekre a drukk 1000-rel!!

Hugi!

Örülök,hogy elkezded nemsokára a szurikat!


Ma mindent megbeszéltünk alaposan Vereczkey dokival.Úgy egyeztünk meg,most februárban legyen meg a 3.inszem és ha tényleg nem sikerül,akkor egyefene beleegyezik a lombikba.De előtte fel kell keresnem a pszichológusukat.Lányok!Volt már nála valaki?Ha igen,mit kérdez??Úgy nem akarom :( :( A lényeg,hogy nagy nehezen beleegyezett!!De ha hallottáttok volna,hogy krákogott,amikor szóba került a lombik :D :D Még vinnem kell papírt a lombikról,hogy lehet a vesedokimtól,ez nem lesz gond.
A lombikom áprilisban lenne...
Hullafáradtan jöttünk haza!!


Mindenkinek minden jót és azt kívánom,hogy teljesüljön a vágyatok!!!

Sokszor gondoltam ma Rátok és fogok is!!


Kép




ui.:lehet nem véletlenül küldtem felétek a gólyát??


Andy
bandy27
 
 


Jaj nekem,ez kimaradt!

Nagyon-nagyon hiányoztatok!!


Kép








Kép








Kép






Az mit jelent,hogy én 2x voltam laptetőn??


Pussz mindenkinek!!
:D :D




Andy
bandy27
 
 


Szerettem volna várni szerdáig a táblázattal,de nem bírtam ki....Nektek is látnotok kell ,hogy milyen gyönyörűek ezek a szívecskék!
És nemsokára mennyi lesz még :D
Szerintem majd nem kell másik topikot nyitni olyan Cirises babás topikot ,mert pikk-pakk kismami lesz itt mindenki és akkor ki marad itt?
Ki fog halni ez a topik :D:D:D
Zsiby! Megelőlegeztem neked a kettő szívecskét :D:D:D

És akkor lássuk a táblát!!!
Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára noki&potyi 2009.01.27 14:28-kor.

Kép
noki&potyi
 
 


Hugi, Végre Neked is látható már az alagút vége :D
Szuper hírek vannak ma itt lányok :D
Andy, Öröm,hogy akkor nálad is minden rendbe van és jöhet az inszem :D
Nagyon drukkolok ,hogy ne kelljen lombikoznod,de ha odakerülne mégis a sor akkor láthatod,hogy ezzel nagyobb lesz majd az esélyed!
A 2x-es laptető az nem jelenti azt ,hogy ikreid lesznek,de azt viszont igen,hogy babád lesz :D
Mind1,hogy hányszor vagy laptetőn a babona szerint!!!
A lényeg az ,hogy egyszer legyél ott és akkor már minden okés :D nyert ügyed lesz :D
Nem tudom,hogy miért kell elmenned pszichológushoz?!
Nekem és gondolom a csajoknak is ki kellett tölteni egy rakat papírt,de Nekem egy szóval nem mondták,hogy menni kéne oda is?!
Nem indokolta meg a doki?

Szép estét mindenkinek!
Noki

Kép
noki&potyi
 
 


Zsiby ez szuper hír :D :D :D :D :D !!!!!

Tocsa, szerdára hasonló szép magas hcg-t, szorítok érte!!!!!!! :D

Hugi, örülök a 6-ból 6-nak, ez azért biztató, és jó hír, hogy a műtét után is minden OK veled, meg hogy kezdetek lassan... :D :D Egyébként írok még egy privit :oops:

Bandy, amilyen szép napsütés volt ma, olyan szép napsütéses mosolyod legyen a 3.inszem eredményénél :D :D , jaj milyen költői voltam :wink:

Nokikám, lesz munkád a táblázattal a jövőben, sorra rajzolni a szivecskéket, de ez egy szép munka :wink: :D
jolanyka
 
 


Drága Zsiby!!!!
nagyon nagyon örülök Nektek!!!! gratulálok!!!
(ma titokban sokszor benéztem az oldalra, bár a mh-ről nem nagyon szoktam netezni, de csak miattatok :-)))
remélem ez jó omen :-)
ÉLejenek a 467-es bétaHCG-k:-)

Tocsa, most neked drukkolok nagyon :-) mindent bele, nagyon szoritok!!!!
m
medvemancs
 
 


jaj és a héten megyek vv-re én is:-(
remélem az utolsók közé fog tartozni ez a most következő néhány napom....
hihetetlen a sikerrátátotok ebben a kis közösségben is mint ez a topic!!! teljesen belelkesítetek!! alig várom, hogy belekezdjünk!!köszönöm!
mancs
medvemancs
 
 


Andy,
lehet, hogy lemaradtam valamiről... miért kell pszichologushoz menned? ha nem akarsz ne válaszolj, ne haragudj, hoyg megkérdeztem...
mancs
medvemancs
 
 


Jólányka!

Annyira édes vagy,hogy ilyenek írsz!! :D :D :D
Nagyon jól esett,köszönöm és a proféta beszéljen belőled!!! :D :D
Hogy vagy,minden rendben??



Noki!

A pszichológiai tesztet még szeptemberben én is töltöttem ki,de mint irtam ez most valami új protokoll náluk...nem volt megindokolva,de azt mondta Vereczkey doki,nem azért mert hülye vagyok vagy magam alatt lennék a két sikertelenség miatt.Ez vigsztal...
Majd írok holnap emilkét Neked!!
Egyébként egyre jóbban tetszik a táblicsku...olyan jó látni a szívecskéket!! :D :D



Minden lánynak ilyen szép szíveket kívánok a táblicskuba!!




Sok pussz és nagyon szép tartalmas estét mindenkinek!

Kép







Kép



Na megyek szundizni....leragad a szemem
bandy27
 
 


Mancs!

Miért haragudnék??
Csak az a nagy harcihelyzet,hogy én sem tudom...
Januárban jött be ez az új protokoll a Cirisben,kötelező...brr

Neked mikor lesz a vérvétel??
Csak,hogy tudjak drukkolni!!!



Pussz!
bandy27
 
 


kobzozsu és kockáspléd

akkor most Ti következtek? (nem vagyok még teljesen képben, hogy meilyik gygógyszert mikor kell szedni, így ez alapján még nem tudom azonosítani a fázisokat... :-(
szóval kb mikorra lehet rá(tok) számítani előzetes számítások szerint?

Fáncsi,
neked inszem jön a napokban ugye? ha jól látom (értem) a táblát...

mm
medvemancs
 
 


Andy,
nagyon drága vagy és köszönöm a drukkokat... ezen most (mármint az eredményen) nem izgulok, mert szerencsére ezzel nincs gondom, még kérdéses sem volt eddig semelyik értékem.. (ezt azért gyorsan lekopogom, még jó hogy az asztal alatt fekszem:-))
szóval szerda, úgy néz ki... (ma van az első nap és ha jól számolom -ebben még jó vagyok- szerda lesz a 3. nap... :wink: )
úgyhogy holnap telefonálok, hogy pontosítsam a részleteket!

Lányok!
hiv / hepatitis teszteket kérnek a c-ben? nem tudátok véletlenül?
ha igen akkor annak mi az átfutási ideje? köszi
mm
medvemancs
 
 


Jólány!
Ment a privi!
Hugi.

Noki!
A táblázatba elírtad a Fáncsinál a teszt időpontját, véletlenül 2006-ot írtál!
P Kép uszi mindenkinek! Hugi.
hugi206
 
 


Medvemancs!
Éppen ma kérdeztem meg a C-től, hogy mi van a HIV-vel meg a Hepatitissel.
Megcsináltathatod Te is, de ők is meg tudják, mert kell. Nekem a kőrzeti orvosom csinálja meg. Ja, és a párodnak is kell.
Szerintem jobban jársz ha te csináltatod meg! :D
Üdv:Hugi
hugi206
 
 


Ja! És 2 hetet számoljál rá!
hugi206
 
 


Kedves Hugi,
köszi...
azt esetleg nem tudod, hogy ha ott csinálják, akkor mennyibe kerül? (ha nem muszáj menekülnék a sorbanállástól, bárhol is legyen az és bármiért is kelljen sorbaállni.... )
mm
medvemancs
 
 


zsiby!!!!! ez szuper jó hír!!! GRAT,GRAT,GRAT :D :D :D :D :D hú, de örülök Nektek! :lol:

medvemancs, igen nekem inszem lesz pénteken... :lol:

hugi, köszi a pontosítást :shock:

noki, ha már módosítod a tábázatot, megtennéd, hogy a koromat is javítod? 31 év :cry: hálás köszönet! :roll:
fáncsi
 
 


Jó reggelt lányok! :D
Medvemancs!
Én nem néztem, de a párom megnézte, és azt mondja, hogy csak a HIV 35ezer ft. körül van, és még a hepa sehol nincs. Én ezért mondtam Neked azt, hogy szerintem jobban jársz. És ezt az összeget duplázni kell, mert ugye mind a kettőtöknek meg kell csinálni. :evil:
Jólányka!
Fel a fejjel! Hidd el minden OK lesz!!! :D :D :D
Puszi:Hugi
hugi206
 
 


Medvemancs. Nekünk volt az alap kivizsgálások során HIV is Hepa is. Aztán szükségessé vált egy Hepa B,C újra, az 2500 ft körül volt / fő.
tocsa
 
 


Hugi, köszi... ezt persze azért át kell gondolni (el kellett volna menni dec-ben az ingyenes szűrésre :-(.. )

Tocsa,
hogy vagy ma reggel?

mm
medvemancs
 
 


zsiby HALA ISTENNEK nagyon orvendunk kektek, es ez a 6 bol 6 sikeres ez valami hihetetlen, nagy az Isten hatalma. Tocsa erted folynak az imak,h. nalad is hasonlok legyenek.
Nalam valtozatlana helyzet febr. 4 elso vizsgalat.
Puszi mindenkinek es kitartast a sok izgalmakban, szinte emberfelettinek tunik az egesz.
Eniko
enierdelyi
 
 


Medvemancs, köszi a kérdést. Megfogadtam magamban, hogy nem írom le nektek, de egyszerűen nem bírom. Negatívat teszteltem. Már fel is hívtam a Ciris-t, hogy, tudok-e holnap V dokival beszélni a hogyan továbbról, ha már úgyis ott leszünk vérvételen. Azt mondták, hogy azért még ez nem biztos, de nem hiszem, hogy valami csoda folytán holnap pozitív eredmény születne.

Szóval, nem vagyok jól. A mensim még sehol ugyan, de tudok én ilyen késést produkálni főleg ilyen stresszes helyzetekben.

Bocs lányok, ha most nem reagálok arra, amiket írtatok. Őszintén szólva, fel sem fogom teljesen, amit olvasok. Majd szépen összeszedem magam és újra a régi leszek. Addig is mindenkinek mennek a drukkok ahhoz, ami előtt éppen áll. Feladni én sem fogom, csak most egy kicsit majd megáll a világ...legalábbis az enyém vagy a férjemé és az enyém.

Ja, és Medvemancs, szerintem kérdezd meg a Ciris-ben, hogy mennyibe kerül a HIV meg a Hepa. Az a biztos.
tocsa
 
 


Sziasztok
Javítottam a hibát :D:D
És köszi ,hogy szóltatok :D
Fáncsi
Nagyon Boldog Születésnapot kívánok!!!!
Mindig figyelek a részletekre,de most valahogy kimaradt :oops:
Azért így utólag is a legjobbakat kívánom Neked!
Teljesüljön minden vágyad!!!!
Kép
Sok Puszi
Noki

Kép
noki&potyi
 
 


Medvemancs!
Én már akkor nem tudom, hogy mi mennyibe kerül. Én nem néztem, de lehet, hogy a párom véletlenül elnézte. Nekünk nem csinálták autómatikusan meg a C-ben, azért is kérdeztem rájuk!
Igaza van Tocsának, szerintem is az a legjobb ha megkérdezed tőlük! :D
Tocsa!
Szerintem ne keseredj még el, ez még nem biztos! Különben is, ennek sikerülnie kell! :D :D


Üdv: Hugi
hugi206
 
 


Ja!
Most számoltam össze a felírt injekciókat, és eddig 91.031ft, de ebben még nincs benne a fraxiparine inj, mert nem találtam meg az árát a neten!
Csak segítségképpen írtam le, hogyha esetleg valakit érdekelne! :cry:

Vigyázzatok lányok, mert én valószinűleg a babanaten menyeltem egy vírust, úgy van Nortonom. Most nézik a gépet! :evil: :evil:

Üdv: Hugi
hugi206
 
 


Jó reggelt Mindenkinek!

Nokikám, köszi! :)

Tocsa, én azért nagyon bízom benne, hogy az a teszt nem mutatott valós eredményt! a drukkok mennek ezerrel továbbra is!
azt hiszem, most bármit is írhatnék, jobb kedvre nem tudnálak deríteni, de azért tudd, hogy mi Veled vagyunk és ha bármit szeretnél megosztai velünk, amitől megkönnyebbül a kis lelked, írd ki magadból :!: talán az segíteni fog!!! fel a fejjel!!!! :)

:roll:
fáncsi
 
 


Tocsa,

és ha én nem hiszek neked ?? :-) milyen tesztet csináltál?

szerintem ne keseredj el előre! persze mindehol biztosan azt hallod, hogy még bármi lehet, de tényleg így van. nem szabad előre eldönteni a kimeneteleket fejben... !
szerintem benne vagy a sikerszériában, úgyhogy én azért drukkolok még nektek naggggggyon!
mm
medvemancs
 
 


Tocsa
Ne keseredj el!!!
Ez még nem biztos,hogy nem sikerült!
Milyen tesztet csináltál?
Ha pipettásat akkor nem csoda,hogy egy csíkos lett!!!
Amint írtam is....nem mindegy ,hogy milyen tesztet csinálsz ilyenkor!
Én nagyon bízom benne,hogy ha nem is kettő,de legalább egy babóca ott kapaszkodik a pocakodba megbújva!
Mennek a drukkok Neked és várom nagyon a holnapot miattad is!!!!
És a saját Bébim miatt is!!!

Sok sok puszi Neked!
Remélem ,hogy ez a pillangó ott csücsült a Te válladon is és a gólya elvitte és otthagyta a kisbabát cserébe!
Kép

Kép
noki&potyi
 
 


Sziasztok Lányok!

Bocs a hallgatásért, aki privin és itt is érdeklődött, annak nagyon köszönöm.

Jó, hogy ilyen sokan lettünk már itt, alig bírtam végigolvasni, a sok üzenetet.

Tocsa!
Nagyon drukkolok érted, mert a negatív teszt még semmi. Friss hír, hogy a kolléganőm 2 negatív tesztet produkált, de nem jött meg neki. Erre a napokban kiderült babát vár!

Zsiby, Neked gratula, ügyes voltál nagyon...újabb remény vagy nekünk.

Nálunk a helyzet az, hogy január elején elkaptam vmi makacs vírust (magas láz, izületi fájdalom, tüdőm fájt...stb) és mivel a lázam a 40fokot verdeste napokig, a körzeti beutalt kórházba. Így a januárt sikerült ott töltenem. A legnagyobb gáz, hogy ez keresztbeverte a januári terveimet. Ráadásul 41 napra jött meg. Mivel ilyen extra hosszú ciklusom még nem volt, így én már megint azt hittem, hogy a jónásnaptáras decemberi spontán buli meghozta a várt eredményt. De sajnos nem.

Most ott tartunk, hogy holnap megyek UH-ra és a jövő héten végre megtörténik a 3.inszemem. :lol:

Viszont sajna a hogyan tovább nagyon kérdésessé vált számomra.
Sajnos nagyon úgy fest, hogy a C-es árakat nehezen tudjuk vállalni, mert már így is annyi hitelünk van, ráadásul a majdnem anyósoméket is rendszeresen segítenünk kell, így most egy kicsit el vagyok keseredve.

Remélem nem útáltok érte, - de pusztán anyagi okoból - én is nézelődtem olyan hely után, ahol némi TB támogatást is kaphatunk (Káli, Dévai) Egy kontzultációt mindenképp megérne, bár az előzetes tájékoztatás alapján a Káliba az 1lombik max augusztusban lenne :oops:

34 évesen 6 hónapot kellene elvesztegetnem!!
A párom azt mondta, hogy ha a C-be egy-két hónapot kell várni, akkor mindenképp ott folytatjuk! Gáz, de az egész család a mi lombikunkra gyűjt és közben folyamatosan azon stresszelem magam, hogy ~10 éve csak befizetek ebbe a szemét TB rendszerbe. Soha nem voltam komolyan beteg, most meg semmi segítséget nem kapok vissza.

Na mindegy, nem akarok a problémáimmal itt is rossz hangulatot teremteni, csak nálunk olyan kilátástalannak tűnik most minden. Ezért sem akartam eddig írni nektek.

Puszi mindenkinek,
Roni
csak, hogy tudjátok, azért mert nem írok, még 1000x eszembe jut mindenki!!!
roni34
 
 


Roni
Már nem tudtam elképzelni,hogy mi lehet veled!?!?!?!
Nagyon aggódtam ám!!!
Sajnálom ,hogy kórházba voltál,de remélem már minden rendben van veled?!
Nagyon sokba kerül a Ciris az igaz,de tudod Nekünk is annyi hitelünk van,hogy az csak na.....a házon az autón és plusz a hitelkártya!
Tehát mi hitelkártyával fizettünk a lombiknál és meghaladtuk a limitet és akkor ki sem bírtuk fizetni a teljes összeget :oops: :oops:
Mártika azt mondta,hogy semmi baj....majd ha megyünk tesztelni akkor visszük a pénzt amivel adósok maradtunk....azaz két héttel később!!!
Jól is jött mit ne mondjak ,mert addigra kaptunk fizetést és amivel tartoztunk azt ki is tudtuk fizetni tesztelésnél (70eFt volt amúgy a tartozásunk)
Rettenetesen jó ,hogy ekkora bizalommal vannak az emberek felé!!!
Nekem előtte volt egy műtétem is és mindennel együtt...tehát műtét, gyógyszerek, injekciók, lombik.....1.2mill volt!
Viszont azt el sem mondom ,hogy amíg egy másik intézetbe jártunk ahol TB támogatott volt minden.....mennyi pénzbe került!!!!
Majd 1.5 év alatt ennyit hagytunk ott és nem lett baba.....csak a sok szenvedés!
Én a Cirisbe ahogy bementem egyből megmondták,hogy mi a helyzet....műteni kell és utána lombikozhatunk!
Így is volt és most itt van a Bébikénk a pocakomba!
Minden pénzt megér!
Most nagyon sokat kell nélkülöznünk....főleg,hogy a Párom az egyedüli pénzkereső....Nekem csak betegállomány pénzem van jelenleg :(,de semmi pénzért nem csinálnám másként a dolgokat mint ahogy csináltuk!
Én nagyon drukkolok Neked akármi is legyen a döntésetek....és ne tűnj el!
Nagyon kíváncsiak vagyunk ám,hogy mi van veled és ha nem jelentkezel sokáig akkor csak aggódunk miattad!!!
Nagyon sok puszit és minden jót Neked!
Noki

Kép
noki&potyi
 
 


Sziasztok Lányok!

Köszönöm szépen a sok drukkot, nagyon aranyosak vagytok. :D Tegnap borzasztóan kimerültem a sok idegeskedés miatt, és egyfolytában csak alszok azóta. Végre volt egy végigaludt éjszakám.

Tocsa ne kenődj el kérlek!!!!!! Tudom, mit érzel, nekem három sikertelen volt, és az egész világra haragudtam. De egy negatív tesztből nem szabad máris a legrosszabbra gondolni. Szerintem nagyon megbízhatatlanok a tesztek, és ráadásul azt sem tudhatod, hogy mikor tapadtak meg a babák. Biztos csak kicsi a HCG-d, és ezért nem mutatta ki. Emlékszem egyszer bent ültünk a férjemmel a Mártinál, amikor felhívta egy lány, és ott bizonygatta, hogy terhes. Nem hitte el a lány, mert a teszt meg folyamatosan negatív volt neki.
Nagyon sokat gondolok Rád, és a babáidra!!!!! Sikerülni fog!!!!! Itt a vége a legnehezebb, picit még húzd ki!!!!! Küldöm a ragacsokat!!!!!!!

Roni én nem ismerem teljesen Noki történetét, de amit leírt nagy vonalakban rám is jellemző. Én háromszor lombikoztam a Kaáliban, és semmi. Anyagilag tényleg nehéz, mert mi is tele vagyunk hitellel. Ráadásul nagyon durván magas lett a törlesztőnk. Viszont az a három lombik kidobott pénz volt. Arról nem beszélve, hogy mennyi hormont nyomtak már belém, és biztos vagyok benne, hogy ennek később még meglesz a böjtje. Persze át kell gondolni az egészet, ha mégis úgy döntenétek, hogy mégsem C-ben, akkor nehogy a Kaáliba menjetek!!!!! A barátnőim a Dévai intézetbe járnak, és csakis a Dévai dokihoz szabad ott menni szerintük.

Noki hogy vagy? Jobban vagy már? Megkérdezhetem, hogy azelőtt hol voltatok?

Medvemancs, ahogy ígértem küldöm innen a nagy-nagy-nagy medvemancsos ölelésemet Neked!!!! :D :D
Nekünk volt a C-ben HIV és hepatitisz vizsgálatunk. Ha jól emlékszem, akkor a férfi panel: 5500 Ft volt, a női panel: 7500 Ft volt.

Nem emlékszem, valaki kérdezte, hogy ki volt pszichológusnál. Én voltam a C-ben Papp Nikolettnél. Semmi extra az egész, nagy vonalakban el kell mondani a történetedet. Amire pluszban kíváncsi, arra rákérdez. Majd rajzolgatnunk kellett kettőt, amire megkért minket. Ennyi volt az egész. Akkor mondta nekünk, hogy készen állunk, és nem kell többet hozzá mennünk.
zsiby
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?