Új privát üzeneted érkezett!

Zsiby, 37.2 és 37.5 között mozog.
tocsa
 
 


Sziasztok!

Noki!

Nagyon tetszik a bútor,amit kinéztettek és tényleg jó árban vannak!
Az én kicsikémnek is fabútora lesz=ez már adott,tőlem örökli,kiderült kiságyat is kapok majd,babajocsit én is a brendonban néztem ki :D :D :D

Elvagyok ájulva milyen édes pocakod van :D :D Nagyon szexi vagy/vagytok :D :D

Tocsa!

Örülök neki,hogy be tudtad fejezni a munkát :D :D :D
A TB és bocs,ha leírom,de az APEH is egy kutya...annyira kiakadok rajtuk nap mint nap.Legutoljára 20-án,amikor határidő napja van du 4-kor kitalálnak egy új dolgot,amiről azt hiszik jó,aztán a végén úgy elcseszték,hogy 21-e lett a határidő.


Na én is elkezdtem hányni mint a kutya,nem marad meg bennem semmi...ráadásul éjfál óta fájnak a beleim és görcsöl a pocakom,de nem tudom miért.Wc voltam többször,nem az a baj.


Kép





Kép


Én nem babaragacsokat küldök,de kívánom ezek is hozzanak szerencsét mindenkinek!


Pussz mindenkinek!!

Andy
bandy27
 
 


Uha, ezt tényleg magas. Én egyszer mértem csak meg napközben, és akkor volt 36,7. Elég gyengusz vagyok hozzád képes.....

Kép
Kép
zsiby
 
 

 
 

Andy
Köszi a poci dicséretet :D
Azért jó érzés,hogy növöget annak ellenére,hogy sokat rókázom!
De a csípőm mennyire kiszélesedett?!
Hihetetlen mennyire....nem tudom mennyire emlékszel még rám,de nem voltam ennyire húsi :D
Sajnálom,hogy nem vagy még mindig jól :cry: nem beszéltél azóta sem a dokival?
Lehet kéne! Nem ?!
Tocsa
Laptetőn is vagy már sokadjára és a hőd is nagyon frankó....azt kell mondanom ,hogy Te kismami vagy :D

Kép
noki&potyi
 
 


Tocsa!
Én nem tudom,hogy minden doki miért legyint az IR-re. :? Mindeneasetre nem árt megcsináltatni.Nekem jó volt az eredmény,de a MM-ben mondták,hogy az inzulin szintem alacsonyabb a kiindulási ponttól,egyek napi 5x.Ezt betartottam és pár hónap múlva sikerültek az ikrek.Nem mondom,hogy e miatt,de az étkezés is fontos aki babát szeretne!

Hányás:kívánom,hogy tudd meg,hogy miért akartuk visszatartani! :lol: :wink: Csak 2-3 hét hányást kívánok,csak napi 1x.... :wink: Amikor már ég a torkod,nem jön ki belőled semmi,csak zöld cucc és azt hiszed megfulladsz.... :wink: :lol:

(Azért remélem Te nem hányós kismami leszel :D )

Na,megyek szórakoztatni a kölköcskéimet. :D

Ági
pálgi
 
 


Hozott a barátnőm a gyógyszertárból nekem speckó italt ami állítólag jó kismamiknak a hányinger leküzdésébe?!
Nutridrink a neve és kis papírdobozba van.
Finom és meg is bírom inni!!!
Remélem már végre ez beválik :D
Telis-tele van vitaminnal úgyhogy ezt mindenkinek ajánlom!
Most ilyet ittam éppen :D
Nutridrink vanília ízű

Nutridrink vanília ízű Jelleg: Módosított, meghatározott tápanyagtartalmú, általános rendeltetésű, klinikai, speciális - gyógyászati célra szánt - tápszer. Fő jellemzők: Tehéntejfehérje(casein), illetve tehéntejfehérje és fölözött joghurt(savó domináns)-bázisú, maltodextrint, ízesített változataiban saccharose-t is, továbbá növényi zsiradékot és carotinoidokat tartalmaz, magas energiaértékű.

Kép
noki&potyi
 
 


Sziasztok Lányok

Miújság Veletek? Mit csináltok a hétvégén?

Kép
Kép
zsiby
 
 


Sziasztok,

Ami engem illett, én itthon unatkozom. Nézem a TV-t, számítógépezek, olvasok.

Hogy vagy Zsiby? Én egész éjjel nem aludtam, mert végig ment a mensis hasgörcs és ma van a ciklusom 31.napja, most kellene megjönnie, bár nem tudom a lombik mennyire zavarta össze a dolgokat.

Nálunk gyönyörűen süt a nap és ez olyan jó hatással van a közérzetemre és a kedélyállapotomra. :D

Jó hétvégét Mindenkinek!
tocsa
 
 


Szia Tocsa!

Én sem aludtam jól. Egész este rosszul voltam. Fájt a fejem, és hányingerem volt. Ma is marha vacakul vagyok. Most is hányingerem van. Nekem is ma kellene megjönnie. Ma van a ciklusom 29. napja. Nem tudom mennyire borulhatott fel a ciklusom. Nekem is van görcsöm, de nem olyan vészes. Szedsz MagneB6-t? Mert ha nagyon görcsölsz, akkor nyugodtan vegyél be 3x1-et.

Kép
Kép
zsiby
 
 


Nem erős a görcs, csak ijesztő. Mert pont azt érzem, amit mensi előtt szoktam. A mensis görcs persze már erősebb nálam is, de remélem, az most nem lesz.

A hányinger jó jel! Nem csinálász tesztet? Megvárod a hétfőt?
tocsa
 
 


Az a baj, hogy már annyiszor láttam negatív tesztet, hogy nem merek tesztelni. Pedig holnap lesz anyu szülinapi bulija. És arra gondoltam, milyen jó ajándék lenne, ha egy pozitív tesztet tudnék becsomagolni. Még egyik nővéremnél sincsen baba, és anyuék már nagyon szeretnének unokát. De ha meg negatív lesz a teszt, akkor elrontom az egész szülinapi bulit, mert biztos egész nap csak bőgnék..... :(

Kép
Kép
zsiby
 
 


Ez valóban nagy dilemma. Hagyd akkor az egészet most, és csinálj egy tesztet hétfőn reggel vérvétel előtt.

Nálam is be van tárazva 2 teszt, de nem tudom lesz-e bátorságom megcsinálni és, hogy egyáltalán mikor érdemes. Elvileg, mi ketten egy idősek lennének, csak nekem a beültetés 2 nappal később volt. Nem tudom, ez befolyásol-e bármit? Biztos, küülönben engem is hétfőre hívtak volna vv-re....gondolom.

Nem tudom, mi van ma, de lassan már nem látok a fejfájástól és hányingerem is van, mintha migrén lenne. Be lehet venni most valami fájdalomcsillapítót?
tocsa
 
 


Zsiby, Tocsa,
nekem mindketten gyanúsak vagytok :-) szerintem beköltözött valaki hozzátok! bár még nem voltam terhes sosem, de sokat (azta hányszor írtam be a gugliba!!!) tanulmányoztam a "nemzetközi szakirodalmat" :shock: a legapróbb terhes jelek kapcsán és a többszöri éjszakai pisi egyértelműen ott van a lista élén és a hőemelkedés mellett sem hunynék szemet :-)
szóval nagy levegő ki !!! :-)
tocsa, fejfájásra úgy tudom (nőgyógy. amikor a clostit szedtem azt mondta) hogy algopirint lehet szedni és terhesen is ezt adjak.
na nem okoskodok tovább, csak csendben drukk :-)!!!
medvemancs
 
 


Sziasztok lányok! :D :D :D
Mindenki jól van? :wink:
Zsiby!
Én a Kaáliban a Kulin doktorhoz jártam, de 1 beültit és 1 eszkimót csinált a Krizsa doktor is. Te kihez jártál?
Ami a pisit illeti, én is úgy tudom, hogy ha sokat jársz az mindenképpen pozitív, jó jel!
Tocsa!
LAPTETŐ!!! :D :D :D
Szerinted? Ez tuti nem véletlen! Ráadásul a hőemi is nagyon biztató!
Az eü. rendszerről csak annyit, hogy ciki az amit a nőgyogyid csinált, ha lebukik nagyon megütheti a bokáját! Sajnos egyébként a TB. nagyon durván visszavett sok mindent a praxisoktól, ráadásul a tevékenységekért kapott pontok összegét is állandóan csökkentik. Megpróbálnak az orvosok egy kicsit okoskodni, de persze nem úgy ahogy a yte dokid! :evil:
Az ügyfélkaput hol nézted meg? Ciki, de fogalmam sincs!

Noki!
Gyönyörűen gömbölyödsz, írtó édes pocid van! :D :D :D
A hányás már bizti nemsokára elmúlik!
A bútorok jól néznek ki, főleg a babakocsi tettszik nagyon! :oops:

Mindenkinek jó hétvégét! Hugi.
hugi206
 
 


Hugi, az Ügyfélkapura a www.magyarorszag.hu -n lehet regisztráni ideiglenesen. Így elég sok mindent el tudsz intézni on-line (pl. időpont foglalás okmányirodába). Vannak dolgok - ilyen a TB befizetéseid és felhasználásod összegének a lehívása, és talán az adóbevallás is - amik csak akkor érhetők el, ha okmányirodában kérsz személyesen végleges Ügyfélkapu regisztrációt.

Amúgy, tudom, hogy a Hugim nőgyógyója is ugyanazt csinálja, mint az enyém és szerintem, nem csak ketten vannak így ebben az országban. Sajnos. Viszont, ha jó ellátást akarok, hozzá kell járnom. Elégedett vagyok vele.....

Medvemancs, köszi a tippet, sajnos, nem merek bevenni semmit, de mostanáig pihentem a sötét szobában prizniccel a fejemen és talán egy kicsit jobb. Mindenesetre, enni is tudtam már. Olyan vagyok, basszus, mint egy másnapos. :D :D

Olyan szépen süt a nap odakint Lányok, én meg nem tudok a napon lenni, mert egyből hasogat a fejem. :(
tocsa
 
 


Sziasztok
Ma egész nap csavarogtunk és jól is éreztem magam.
Holnap megyünk sógornőmhöz és ott lesznek anyósomék is.
Egy kis családi összeröff :D

Tocsa
Szerdán majd együtt izgulhatunk :D
Én a genetikai vizsgálat eredménye miatt, Te meg a ßéta hCG eredmény miatt :D

Annyira izgulok csajok miattatok!!!
Nincs olyan nap ,hogy ne jutnátok eszembe!!!
Minden nap drukkolok Nektek, hogy pozitív eredményeket kapjatok és sok sok szívecske virítson a táblázatba :)

Puszi mindenkinek!
Noki

Kép
noki&potyi
 
 


Sziasztok!

Nekem ma olyan lusti napom van...hajnalban fölkeltem és kéotelen voltam visszaaluszikálni.
Olyan álmoska vagyok,hogy most eltudnék aludni...de nem akarok,mert megint nem látok semmit a tevében.

Tocsa!

Nem is csodálom,hogy fáj a buksid!
Össze-vissza vannak a frontok,de meleg,éjféltől hideg jön.
Még mindig mennek a drukkok!!!


Noki!

Ezek szerint hatott az amit kaptál??
Én már jobban vagyok,mostmár ritkán érzem a beleim.

Zsiby!

Neked is nagyon drukkolok ezerrel!!


Lánykák!

Ki hogy van??Minden rendben??


Vigyázzatok magatokra!!




Kép



Andy
bandy27
 
 


Sziasztok Lányok!

Bocsássatok meg,de megint nem bírok magammal!!
Tudjátok be annak,hogy szeretném,ha mindenkinek összejönne a várvavárt baba!!



Kép










Kép









Kép






Mindenkire annyit gondolok,hogy Ti el nem tudjátok jépzelni,veletek izgulok!!!


Pussz :D :D :D

Andy
bandy27
 
 


Sziasztok Lányok!

Nagyon elkeseredtem ma. Iszonyatos görcseim vannak, borzasztóan fáj....... :( Annyira félek az egésztől itt a célegyenes előtt. Végül úgy döntöttünk a férjemmel, hogy nem csinálunk tesztet hétfőn sem. Bemegyünk a vérvételre, aztán lesz ami lesz.....

Tocsa algopirint nyugodtan bevehetsz. A visszaülti után a negyedik nap beszéltünk V-vel, mert iszonyatos fejfájásom volt, és borzasztó hányinger társult hozzá. Ő mondta, hogy algot nyugodtan bevehetek. Biztos, hogy számít a két napos különbség, ezért is kell Neked szerdán menned. Biztos vagyok benne, hogy ott csücsülnek bent a pindurkáid. :D

Noki merre csavarogtatok? Hányingerrel mi újság? Nagyon drukkolok a szerdai genetikai vizsgálatodhoz!!!!!!!!

Hugi nem ugrik be, ki a Kulin doki. A Krizsát viszont mindenki isteníti. Nagyon drukkolok, hogy itt nagy-nagy-nagy és még annális nagyobb sikerrel járjál!!!!!!! :D A régi Nyírős lányok V-t már csak Mágusnak hívták. :wink:
Én Szmatona dokihoz jártam, de így utólag jól meg tudnám csapkodni a fejét.. :evil:

Medvemancs így legyen, ahogy olvastad! Remélem igazad lesz, és akkor egy hatalmas medvemancsos ölelést küldök Neked. :D

Csajszik, azt eláruljátok, hogy ki honnan van? Melyik városban vagytok? Én kezdem, én Pesten vagyok a 7. kerületben.

Kép
Kép
zsiby
 
 


Andy olyan rendes vagy, köszi a sok drukkot.

Olyan jó képeket tudsz mindig küldeni. Nagyon édesek a babucik.
Jó pihenést! Lesz amúgy vmi érdekes a tv-ben?

Puszi

Kép
Kép
zsiby
 
 


Sziasztok!

Zsiby!

Akkor én folytatom:én Szegedi vagyok :D :D
Nekem meg lécci február közepén szurkolj!


Most találtam:


Kép









Kép




Jók legyetek lányok,ne idegeskedjetek!!Nem tesz jót Nektek sem és a babák nak sem!!


Millió pussz!


Kép
bandy27
 
 


Jó estét lányok! :)
Zsiby!
A Kulin doktort valószinű azért nem ismered, mert már csak külsősként dolgozik a Kaáliban. A privát rendelőjébe jártam, és csak a punkciót és a transzfert végezte el az intézetben. Amikor kilépett a Kaáliból akkor mentem át a Krizsához. :lol:
Tocsa!
Köszi az infót, én is utána fogok nézni. Amúgy nagyon szurkolok neked!!! :) :) :)
Ja. Zsibynek üzenem, én Ürömön lakom Óbuda határában.



Mindenkinek jó éjt! :roll: :roll: :roll: Hugi.
hugi206
 
 


Kép

Ezzel küldöm Nektek és minden lánykának,hogy hozza a gólya a babákat!!




Kép










Kép






Ez meg olyan vicces és cuki :D :D


Sok
Kép


Andy
bandy27
 
 


Jolanyka!
Elküldtem Neked a privit, remélem megkaptad!!! :D :D :D


Hugi.
hugi206
 
 


Andy a popsiriszálós tényleg nagyon jópofa. Nagyot nevettem rajta. :D :D :D
Nagyon fogok drukkolni februárban!!!!!!!!
Én is Szegeden születtem, hároméves voltam, amikor anyuék felköltöztek Pestre. Viszont rengeteget járunk vissza. Megkérdezhetem, hogy Szegeden merrefelé laksz?

Kép
Kép
zsiby
 
 


Szép estét! de jó, hogy ennyien írtatok. Végigszenvedtem a napot a migrénes fejfájásommal. grrr...este hazaért a párom és elmentünk sétálni és sztem a hideg levegő jót tett, már nem hasogat annyira és vacsizni is tudtam.

Noki, örülök, hogy jól telt a napod! Végre nem hányingerről meg rókakomáról írsz, ez jót jelent. Ezekszerint bevált a cucc, amit a barátnőd vitt?

Zsiby, ismerem ezt az elkeseredést. Majdnem elsírtam magam, amikor olvastam, mert nagyon-nagyon tudom, mit érzel. Egész éjjel a görcsölést éreztem, aztán napközben semmi. Szörnyű ez a bizonytalanság. Gondolj arra, hogy már csak a holnap és utána vérvétel. :D Nagyon drukkolok nektek!
Ja igen, Aszódon lakunk.

Andy, Szegedet nagyon szeretem. :D Isteni süllőt ettem ott vagy az Öregkörösi vagy a Kiskörösi halászcsárdában. Tudom, hogy ott vannak egymással szemben, de nem tudom, meyikben voltunk. Nagyon klassz hetet töltöttünk ott vagy 4 éve. Nyáron egyszer visszaakartunk menni csak süllőt enni meg halászlevet, de kellett volna szállás is, hogy éjszaka már ne autózzunk haza és sehol sem volt. Kiderült, hogy pont halászlé fesztivál volt aznap.

Lányok, mindenkinek nagyon-nagyon köszi a drukkolást és bíztatást! Nagyon jól esik!

Jó éjt és szép álmokat!
tocsa
 
 


Zsiby
Nem is láttam amit írtál!!!!!!!!
Nem akarom látni,hogy ilyeneket mondasz ,hogy el vagy keseredve ,hogy mennyire görcsölsz!
Ha tudnád,hogy most Nekem milyen erős görcseim vannak?!?!?!
Húúúú...ijesztő,de ez már a sokadik ilyen és már nem is kezdek el annyira parázni tőle!
Azért mindig bennem van a félelem,hogy ugye nem lesz baj????
Aztán elmúlik...vagy nem,de ez van :D
Én sem csináltam tesztet,de a Párom megkért ,hogy pisiljek bele egy üvegbe és majd ő vesz egy tesztet és megcsinálja!
Éjszakás volt és Én meg már hajnalba amikor kimentem a mosdóba akkor bele is pisiltem az üvegcsébe ahogy megbeszéltük...aztán visszafeküdtem alukálni!
Mire felébredtem Ő már itthon volt és nem tudtam ,hogy már megcsinálta vagy sem......?!?!
Vártam vártam hátha megszólal,de semmi.....az arcáról se jót se rosszat nem tudtam leolvasni :roll:
Már nem bírtam tovább és megkérdeztem ,hogy mi újság a tesztel? Megcsinálta vagy sem?!
Csak annyit válaszolt,hogy ott van mellettem a párnán.....!!!!!!!
A szívem majdnem kiugrott amikor a kezembe vettem és ránéztem :shock:
Majd elájultam amikor megláttam a két csíkot és csak annyit tudtam kinyögni,hogy----Úr Isten!!!!! Terhes vagyok :lol: :lol: :lol:
Ne higgyétek,hogy utána megnyugodtam ám...nem akartam elhinni a tesztnek ,mert a sok gyógyszer és az utró befolyásolhatja szerintem?!
Ez nem biztos ,de Én csak a vérvételnek akartam hinni!
Aztán amikor az megvolt még mindig nem éltem bele magam ,mert vártam az UH-t!
Aztán meg a szívhangot és most a 12dik hetet!
És most sem vagyok nyugodt,mert genetikai vizsgálat előtt állok és még sok idő van előttem a szülésig!
Tehát Én aztán egy hisztis ParaMami vagyok :oops: :oops: :roll:

Ma Brendonba voltunk meg BabyOutletbe,de igazából Ikea-ba indultunk :D Bár ott is voltunk,de ott nem sokat :D
Holnap sógornőmhöz megyünk!
A pia amit barátosném vett nekem....lekopogom....,de azt hiszem bevált :D:D:D
Ja amúgy Én repülőtértől nem messze lakom....Üllőn!

Puszi és jó éjt mindenkinek!
Moncsi

Kép
noki&potyi
 
 


Tocsa!

Nagyon örülök neki,hogy szereted Szegedet :D :D
Hát igen,híresek vagyunk a halakról és főleg a halászlé fesztiválról.
Mi is kimegyünk minden évben a nagy családdal,jól bezabálunk és jókat szórakozunk,élvezzük a forgatagot :D :D

Én nagyon szívesen felajánlom Nektek ebben az évben,hogy gyertek le nyugodtan(főleg ha halászlé fesztivál van) és nálunk elalhattok,mert van hely :D :D :D


Jó éjt és nyugodt,görcsmentes,migrén mentes éjszakát!!


Pussz!

Andy
bandy27
 
 


Én is küldök Nektek egy kis ajándékot ma este :D:D:D
Szeretném ha szerencsét hozna mindenkinek és nem csak egyedül lennék pocakos! Néha Már kicsit kínosan érzem magam emiatt :oops: és volt olyan gondolatom is,hogy csak olvasó üzemmódba maradok itt veletek,de nem megy ,mert ha egy nap nem írok akkor már hiányoztok....és szeretek itt lenni!!!
Kép KépKép Kép

Kép
noki&potyi
 
 


Zsiby!

Nem feladni,hidd el sikerülni fog/vagy már sikerült is!!
Sokszor én is elgondolkozom,hogy miket pródukál a női szervezet!!
Nekem sokat segített Noki és Tocsa,hogy ne lássam borúlátóan a dolgokat!!!
Tudod,most készülök a 3.inszemre...de olyan vegyesek az érzéseim,pedig nagyon pozitívan állok hozzá.
Megfogadtam,ha nem sikerül,akkor én is belevágok a lombikba...de örülnék neki,ha nem kéne addig eljutnom...
Hétfőn,amig döcögünk föl vonattal,arra fogok gondolni túl vagy-e már a vérvételen.


Jó éjszakát és derüs álmokat!

Pussz!

Andy
bandy27
 
 


Hugi, köszönöm itt is a privit!!
Tocsa és Zsiby nagyon szorítok nektek!!!!!!
Bandy neked meg azért, hogy ne kelljen a lombik!
Noki, dehogy gondolj az olvasó üzemmódra, jó érzés és jó példa vagy nekünk a sikerhez és a részletesebb beszámolóidból legalább megtudjuk mi vár ránk kismamiként! :D :D :D
Egyébként sűrűbben jövök, ha megkezdem én is a dolgokat, addig többnyire olvasok és szorítok mindenkinek a jó hírekért!!!
jolanyka
 
 


Sziasztok,

itt vagyok végre. Ahogy látom érkeznek a szívecskék a táblázatba, ennyi rosszullét nem lehet véletlen:)

Sajnos nem volt meg a beültim, a mensim csak szórakozott, pár csepp után elmúlt. Várom , hogy megérkezzen, igaz ma már a 42. napja van a ciklusomnak. Mielőtt nekiállnátok kombinálni, teszt negatív:)
Egyébként meg szinte örülök is a csúszásnak, decemberben szerettem volna szülni:) Lassan odáig csúszunk.

Nagyon vigyázzatok a pöttöcskékre, és várom a jó híreket.

Kockaspled

Noki, Tocs emlékeztek még milyen keservesen indult ez a fórum és jajjjj de sokan vagyunk már:))))
kockaspled
 
 


sziasztok,
Zsiby és Tocsa, mint éjjeli medvebagoly kutattam Nektek kicsit a fejfájásról, a görcsökről és a pisiről is. ha esetleg ha nem akarjátok magatokat frusztrálni, mindenféle cikkekkel, akkor a lényeget oda is ollóztam némelyik oldalról.
mindenkinek jó éjszakát :-)
mm.

http://www.womens-health-questions.com/ ... ptoms.html
http://www.womens-health-questions.com/ ... ptoms.html

Headaches
Early in pregnancy, increased blood circulation caused by hormonal changes may trigger frequent, mild headaches.

2. More Frequent Urination - urinating more often is one of the very early signs of pregnancy. Many women experience more frequent urination even before a missed period, usually from about 7-12 days after the temperature rise at ovulation. The changes in hormone levels produced by implantation of the embryo, especially the hormone "human chorionic gonadotropin" (hCG), cause more frequent urination.

http://www.babysnark.com/early-pregnanc ... mptoms.asp

Frequent urination – another early pregnancy symptom is experiencing frequent or repeated pressure for urination. Some women even feel more urination before any missed period. Such occurrence is due to the hormonal change taking place in the body that is generated by the embryo implantation like the hormone known as ‘human chorionic gonadotropins-hCG’. This hormonal change causes the side effect like frequent urination.
http://www.pregnancy-calendars.org/preg ... ptoms.html

http://pregnancyrx.com/pregnancy_symptoms.php
A missed period is one of the most obvious signs of pregnancy, but by the time you realize you have missed your period you could already be 2-3 weeks pregnant. Some early symptoms of pregnancy begin even before a missed period. These signs include flu like symptoms, fatigue, headache, implantation bleeding, mood swings, nausea, changes in your breasts, frequent urination, and odd food cravings. Many of these symptoms mimic pre-menstrual symptoms and can occur a few days after conception occurs.

"Within just a few days of conceiving, even before I knew I was PG, I was having indigestion (which I NEVER had in my life!) and frequent urination--and had to get up to go to the bathroom at least 3 or 4 times per night. I also never did this in my pre-PG days. "
medvemancs
 
 


Sziasztok Lányok!


Kép




Egy kis frissítő Nektek sok szeretettel! :D :D

Kép







Hogy aludtattok lÁNYOK??napsütéses szép napot kívánok!! :D :D
(nálunk olyan ködös,hogy nem létni az orrunk hegyig)


Kép






Pussz mindenkinek!

Andy
bandy27
 
 


Kockáspléd!

Én ponr így voltam novemberben,azzal a különbséggel hogy még mutatóban sem jelentkezett!!
Nem akarok hazudni kb.56.napon jött meg...(nem ijeszgetni akarlak)már holt ideg voltam,már minden féle tüneteket pródukáltam,mindenkinek jól ktöltöttem az ideget.
Fölhívtam Vereczkey dokit,megnyugtatott és erre tesék másnap megjött.Utána meg is jegyeztem neki,hamarabb kellett volna hívnom
:D :D
De amúgy jól vagy??


Jóéányka!

De jó hallanni rólad :) :) :)
Köszönöm a drukkot,jól esik :) :)
Mi van veled,jól vagy???



Pussz mindenkinek!



Kép
bandy27
 
 


Noki!

1000 bocsesz a kávé miatt,nem szeretném,ha rosszul lennél a látványtól is!!


Elveszett lánykák jelentkezzetek,hallanni szeretnénk rólatok!!

Roni!

Hol tartasz vagy nagy titokban megvolt már az inszemed??
Jól vagy??


Böbe!

Ha túl vagy a kontrollon írjál!!
A februári műtéthez mennek a drukkok!!
Hogy érzed magad??




Kívánom mindenkinek,hogy babásodjon!!
Kettő már a láthatáron :) :)




Kép





Andy
bandy27
 
 


Bocsesz lányok!

Igérem nem jövök ma többet,csak olvaslak benneteket,ha nagyon idegesítelek benneteket a sok képekkel!

Nem tudtok vmi kajatippet ebédre??



Kép







Kép









Kép





Visszavonultam...

Andy
bandy27
 
 


Sziasztok
Kockáspléd, örülök ,hogy jelentkeztél :D
Én mindig azt szerettem volna ha júliusba születik meg a gyermekem!!!
És most mekkora esélyem van rá :D
Bár aug.7-re vagyok kiírva,de szerintem júliusi Bébike lesz :D
Nagyon drukkolok Neked,hogy Piroska a lehető legjobb időpontba látogasson meg Téged és hozzon Neked a gólya decemberi kisbabát, kisbabákat :D
Jólányka,Köszönöm aranyos vagy ha tényleg segítség az amiket írok...Nekem már néha nyavalygásnak tűnik ami miatt szégyenlem is magam,de remélem mihamarabb megtudjátok Ti is,hogy miről beszéltem az elmúlt 1hónapban :roll: :lol:
Természetesen a finomított formáját kívánom mindenkinek a rókázásnak!
Medvemancs, Valóban nem vagy egy jó alvó emberke :D
Majdnem éjfélkor még babanetezni :D
Remélem azért reggel tudsz tovább aludni mint kb 6óra?!
Andy Sajna most utálom a KV-t , de sok mást is...tehát a látvány annyira nem irritál, bár van ,hogy elképzelem valaminek az illatát vagy szagát és már attól rosszul tudok lenni.....Ezért van ,hogy kajáról nem nagyon beszélek!

Szép vasárnapot mindenkinek!
Puszi
Noki

Kép
noki&potyi
 
 


Noki!

Tényleg ne haragudj Rám,nem szeretném ha miattam lennél rosszul!!
A kávét én sem szeretem,tudod,mondtam,hogy még a szagától is szenvedek...


Kimozdultam reggel,kocsimosás,bevásárlás,üdítő és zsömi a holnapi útra...erre mire jövök haza??Széthasad a fejem és görcsöl a vesém,na ebből látszik,hogy hidegfront van.
Képzeljétek,még mindig olyan köd van.


Szerintetek holnap milyen idő lesz Pesten??
Nem szeretnék megint esővel vagy hóval találkozni!!


Tocsa,Zsiby!

Mennek felétek 1000-rel a drukkok!!Rajtatok a világ szeme!!


Vigyázzatok magatokra,sok pussz!



Andy
bandy27
 
 


Andy
Írtam ,hogy nem gond a KV :D
Vigyázz nagyon magadra és pihenj sokat ,hogy holnap fitt legyél!
A fejfájásra meg vegyél be valamit....
Eléggé ramaty időt jósoltak,de szerintem csapadék semmilyen formában nem várható.
Felénk amúgy süt a nap ,de a fejem az nekem is fáj......főleg,hogy reggel nem Mizo tejet ittam hanem valami mást és persze a gyerekemnek nem tetszett :roll: :lol: vissza is küldte!(Elfogyott a NutriDrinkem) :(
Annyira erős volt a róka,hogy össze is pisiltem magam :oops: :roll:
Nagyon durva volt!!!
Na mind1...már jobban vagyok és nemsokára indulunk a sógornőmhöz!

Puszi!

Kép
noki&potyi
 
 


Mai utolsó bejelentkezésem,nem terhellek benneteket!!
Holnap,ha hazajöttünk jelentkezzem!!




Kép














Kép










Kép






Pussz és szép napot mindenkinek!!
Holnap estére várom a jóhíreket!!



Andy
bandy27
 
 


Sziasztok Jó – és kevésbé jó lánykák! :D

Ismét eltelt egy átalvatlan éjszaka. Kezdek hozzászokni. Görcsök nincsenek már tegnap reggel óta (vagy csak nagyon ritkán és kicsit), mensi nincs, fejfájás és hőemelkedés van, teszt negatív. Lehet, hogy korai volt még tesztelnem? Nem tudom. Elvileg már a ciklusom 32. napja van. Akkor már kimutatná, nem? Vagy a lombik meg a hormonok összezavarnak mindent? Mindenesetre a párommal már készülünk a negatív eredményre is. Ne értsetek félre, még mindig hisszük mindketten, hogy itt lapulnak a picik a pocimban és a vérvétel eredménye lesz a biztos, addig reménykedünk ezerrel. Egyszerűen csak fel kell készülni arra a lehetőségre is, ha nem sikerült, mert különben nagyon nagy lesz a csalódás. Azt tudjátok, hogy van-e valami akadálya annak, hogy a következő lombik a következő ciklussal elkezdődjön? Vagy várni kell?

Noki, örülök, hogy bevált a cucc és már jobban vagy. Lehet, hogy egyszerűen csak beléptél a 12. hétbe és te már olyan komoly kismami vagy, hogy a rosszullét megijedt és jobbnak látta elsuhanni. Miért is hagynád el a fórumot? Hisz, te is innen indultál és különben is, te vezeted a táblicskut. :lol:
A genetikai vizsgálat a Ciris-ben lesz? Ez miből áll? És mibe kerül? Ez a down szindróma és egyéb genetikai elváltozások vizsgálata?

Andy, köszi a felajánlást, lehet, hogy élünk majd vele. Pl., ha kismama leszek és egyszer csak megkívánom a szegedi süllőt és akkor menni kell. :lol:

Zsiby, hogy vagy? Gondolom, szülinapoztok és este jelentkezel. Nagyon drukkolok!!!! Holnap már vv!!

Szia Jólányka, jó, hogy bekukkantottál! Köszi a drukkot.

Kockáspléd, csakhogy újra itt. Jó hallani rólad. Az ugyan nem olyan jó, hogy mensi késik, de nekem meggyőződésem, hogy ezt pszichésen műveljük szinte mindannyian.
Bizony, milyen lassan indult be a fórum és most nem győzünk olvasni. Remélem, jobbnál jobb híreket, és szépen lassan átköltözünk mind egy babaváró oldalra. :D

Medvemancs, köszi a kutatási eredményeket! Aranyos vagy, hogy így kigyűjtötted! Valahogy egy csomó jel utal babásodásra, de a teszt sajna nem ezt bizonyítja.

További szép, napsütéses vasárnapot Mindenkinek!
tocsa
 
 


Zsiby , Tocsa, Kockáspléd!
Írjatok ,mert lassan laptető lesz és most Nektek jól jönne!!!
Ezt a hülye babonát amúgy,de a hit az sokat számít :D:D

Természetesen a laptető mindenkinek szól csak gondoltam így teszt előtt jól jönne nekik!

Kép
noki&potyi
 
 


Bandy, holnapra jó utat kívánok Pestre, valamikor havasesőt ígérnek a jövő hétre, de ennek ma nyoma sincs a nagy napsütésben!!
Ebéd ötletem lenne, de nem kínzom Nokit itt ilyesmikkel. :wink:
Egyébként jól vagyok, nagyon jó töltést ad a sok napsütés :D :D
Jövő hét izgalmas lesz, továbbra is szorítok mindenkinek a jó hírekért!! Megyek levegőzni.....
jolanyka
 
 


Noki!

Már bevettem,már csak idő kérdése és hatni fog...ha minden igaz.
Köszke az időjárásjelentést :D :D :D
Érezd jól magad sogornődéknél,róka mentes és fejfájás mentes napot kívánok!



Te is vigyázz magadra és legyél jó!!


Ja,pihizni nem jiszem hogy fogok,ma még millió 1 dolgot kell elintéznem.(vannak még elmaradásaim)




Kép











Andy
bandy27
 
 


Tocsa
Én teljesen biztos vagyok abba ,hogy a gyógyszerek befolyásolhatják a teszt eredményét.
A Párom vérvétel előtt egy nappal csinálta meg a tesztet és akkor halványan látszódott.
Amikor vérvétel megvolt és délután telefonáltak,hogy minden okés és magas a ßéta hCG-m akkor V doki javasolta,hogy menjek be 2nap múlva is egy vérvételre,mert meg kell nézni ,hogy tovább növekszik a szint vagy épp csökken!
Nem kellett egyik vérvételért sem fizetni ,mert tartalmazta a lombik amúgy...csak úgy mellékesen.
Reggeli hőt nézel? Vagy ébredési hőt?
Nem mind1! Ahogy kinyitod a szemed egyből hőmérőzni kell és az a tuti!
Ha az 37felett van akkor inkább annak kell hinni és nem a tesztnek!
Ja és az sem mindegy ,hogy milyen tesztet csinálsz!
Én tapasztalatból és a sok segítség miatt tudom,hogy pipettásat nem szabad venni.....csak vizeletsugarasat és abból is az egyik fajtát ami 700Ft körül van!
A legjobb és a legérzékenyebb teszt! És az ára sem olyan vészes!
A következő lombikkal ha lenne fagyisod akkor nem kéne várni,de így megint sajna veszítenél egy két hónapot a stimu miatt,de erre ne is gondolj,mert ha nem is kettő ,de egy babuci ott kell ,hogy ficánkoljon a pocakodba még 9hónapig :D
Nagyon drukkolok Neked!
Jólányka
Jó levegőzést Neked és vigyázz magadra, töltődj fel sok sok energiával :D

Kép
noki&potyi
 
 


Andy, itt nálunk gyönyörűen süt a nap. Holnapra nem jósol csapadékot Budapestre. Változékony idő lesz, felhős-napos és 5 fok körül. Jó utazást és próbálj azért pihizni egy kicsit!

Noki, most olvasom, hogy, elhamarkodtam az örömködést rosszullét ügyben. Sajnálom, hogy nem jobb. Talán, érdemes olyan itókát beszerezned, ha attól jobb volt.
tocsa
 
 


Sziasztok!

Nagyon szépen köszönöm az időjárásjelentés és remélem igazatok lesz! :D :D :D

Nálunk még mindig nagyon csunya és szar az idő...annyira utáéom az ilyen elszomorító időt!! :( :( :( Pfúj!!



Tocsa!

Komolyan gondoltm a felajánlásomat,ez nem vicc volt!!
Sok szeretettel várunk benneteket!! :D :D
A süllő is biztosan örüne neki!!Mert én az biztos!! :D :D





Nagyon szép napot mára mindenkinek!
Vigyázzatok magatokra,jók legytek és semmi idegeskedés!!!


Sok pussz! :D :D



Andy
bandy27
 
 


Zsiby!


Holnapra mennek részemről 1000-rel a drukkok!!
Remélem,mire hazaérünk,addigra csak pozitív dolgokról fogok veled kapcsolatban olvasni!! :D :D
Mert én tudom csak jó hírekre jöhetek haza!!
Fogom a mancsodat,veled vagyok,aztán szerdán Tocsával,Nokival!!


Nagyon vigyázz magadra!!




Bocsesz a sok helyesírási hibáért,de alig látok!!
Szerintem én is bevetem a priznicet,mint Tocsa!!
Egyszerűen nem múlik el ez a hülye migrén!! :( :(
Így könnyű lesz holnapra pihiznem!!




Kép





Kép
bandy27
 
 


Sziasztok Lányok!

Ne haragudjatok,hog már megint írok!!
Biztos nagyon unjátok,megértem!!

Ma nem csodálnám,ha görcsölnétek ebben a hidegfrontban...
Nekem olyan vesegörcsöm van,hogy a fürdőkádból azt hittem nem tudok segítség nélkül kijönni...már csak ez hiányzott a migrénem mellé.
Alig birtam a hajam megmosni...várom,hogy vége legyen ennek a napnak,addig is bekapok egy pár szem halidort,talán az segít.
Nem panaszkodni akartam(az távol áll tőlem),csak ha vki görcsöl,tudja,hogy a front is hibás!!



Lányok!

Ti kimozdultatok a napsütéses jó időben??


Na nem idegesítelek benneteket a regényeimmel benneteket,megyek és eldugulok!!
Ja,holnap mégsem írok fenntnevezett okból,majd csak kedden...




Kép






Kép
bandy27
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?