Új privát üzeneted érkezett!

Titi!
Megnéztem az 1000. oldalon a képeket, hát Levi és Oli olyan szép rajta, h rajzolni sem lehet szebbet!
20150601134430
 
 


Csak egy gyors kérdésem lenne, semmijen főzeléket nem akar megenni.
Azt mondták cukrozzam meg neki! Most tényleg?Az nem gáz?
Nem nyavajognék, de tényleg kiköpi a borsót,a répát a paradicsomot,a cukkinit..MINDENT!
Igy hogy fogok neki majd husit adni?Azt már csak nem kevrhetem neki szilvába...

nicike
 
 


Ne cukrozd!

Keverj zöldséghez gyümölcsöt, almát / barackot.

Adjál neki krumplit, sütőtököt, azok édesek alapból. Gyümivel ki lehet őket cselezni.
20150601134430
 
 

 
 

Viki, krumplit eszi,de szegénykém kb 2 hónapja csak azt eszi gyümivel.
Sütőtők megfogta 4 napra :cry:
Cukkinit keverhetem almával? :lol:

nicike
 
 


Keverheted.

Ha mást nem eszik meg, akkor még mindig ott a krmupli. Esetleg keverhetsz a krumplihoz kis borsót, v. más zöldséget, hagy szokja az ízét.
20150601134430
 
 


Köszi Viki.
Megpróbálom az alma cukkinit.
Próbáltam krumplihoz keverni neki a zöldséget, kiköpte sajnos :cry:

nicike
 
 


Sziasztok!

Ebben a pill-ban ertunk haza a korhazbol.
Krups,rota(ott kaptuk el)...majd meselek

SOS!!!
Mit rakhatok a mosogepbe h szines ruhakat jatekokat kifertotlenithessem es nem menjen ki a szinuk?
Vendég
 


Niki: ANna sem eszik meg semmi zoldseget, sot gyumolccsel keverve sem, En tappba tettem neki- fujjj!
De ugy ahogy Viki rja. Ha valamit nagyon kedvel azt keverd bele. Elso kostolasnal nagyresz gyumi, kicsi zoldseg, utana egyre kevesebb gyumi, vegul elvileg megeszi magaban is. Ezek annyira semleges izo zoldegek fuszerezes nelkul hogy lazan.
Annyi hogy a maradekot nem eszed meg, es amikor eteted nem gondolsz bele milyen gusztustalan lenne ha neked kene megenned:)
En kinomban mar olyan moslekokat krealok Annanak, csak hogy egyen.... :oops:
Vendég
 


Mav!
Annyira sajnálom! Szerintem Vanishnek is van olyanja, ami szinesekhez való. Esetleg ecet....mert az tuti nem viszi ki a színt...azzal még fixálni is szokták a színt!

d.dodó
 
 


Nicike!
Amugy DE keverheted majd a pipimellet is szilvába. Lehet is kimondottan olyan babaételeket is kapni, hogy valamilyen gyümölcs pl barack és pulykahús....és az mondjuk egy ebédnek felel meg a kalóriatartalma miatt!

d.dodó
 
 


Mav!
Ecetet öblítő helyett.

Sajnálom h kórházban voltatok! Puszi a Szépségeknek!
20150601134430
 
 


Hú, most találtam meg ezt a képet.....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára d.dodó 2009.01.23 17:16-kor.

d.dodó
 
 


Nicike próbáltad már az almát babapiskótával? bizti ízlene neki, mi is most próbáltuk ki, és nagyon bejött neki. Pedig aztán VIvi is válogat!

Mav sajnálom. De a vanish tényleg jó!

Kép
linda24
 
 


MAv: jajj ez nem jo hir! De az igen hogymar otthon vagytok!
A vanish nem igen fertotlenit.....az foltot szed ki.Az ecet igen, mondjuk aztasd be abba es utana normal mosd ki 60 fokon, ha annyin lehet.
Mindket fiu beteg?
Vendég
 


mav! sajnálom!
én a színes,fertőtlenítésre szoruló ruhákhoz fehér domestost szoktam rakni,de gyerekjátéknak,hát nemtudom.............
ha nagyon gáz betegek voltak én beletenném,de először egyet próbálj ki mondjuk a mosdóba,domestosos vízbe!
vagy még a neomagnol tablettát tudom elképzelni!
vanish jó,de az szerintem nem fertőtlenít!

Kép


Kép
ibm
 
 


tenyleg a neomagnol tabli, de az utan is ki kell mosni meg egyszer, ezt a patikaban mondta nekem a no.
Vendég
 


Titi! Hát te tudod4 Én is szívesen taliznék amúgy. Jövő héten mennek fel apáék Pestre, most elvihették volna a kocsit, csak most még nekem kell. De lehet lesz még rá alkalom mielőtt megszületik a picuri. Ha meg nem, majd eldöntöd, hogy jössz-e vagy sem!

Nándi és Szonja nagyon aranyosak!
Köszi Ági! Most már Nándit is megismerem! :lol:

Ami! Áron is cukker!

Nicike! Szerintem nagy szabályok nincsenek a babakaja készítésnél. Max annyi, hogy két olyan dolgot, ami fogja a baba hasát, nem szerencsés összekeverni és magában adni. Én is már olyanokat keverek össze, hogy csak nézek, olyan színe meg íze van! :shock: De ha Jázmin azt eszi meg, akkor azt! Nem foglalkozok vele, hogy nem megy össze! A lényeg hogy lenyelje!

:D

Mav! Sajnálom, hogy kórházban voltatok! Mindkét babó elkapott valamit? A Rotát a kórházban szedtétek össze?! Jobbulást kívánok nektek!

Jázmin állandóan felül! Aztán meg nyafog, mert vissza négykézlábba nem tud menni! És már nem csak gátülésbe megy! Terpeszbe is! :lol:

Dodó! Ezt a képet már láttuk4 És én sose voltam ilyen csini!

Kép
szly27
 
 


Hú, babakajáról jut eszembe....ha üveges meggybefőttet kicsit megfőzök azt mondjuk kaphat ő már (krumplival, pipihússal)?

d.dodó
 
 


Dodó4 Nem tudom pontosan, de ha tippelni kéne, azt mondanám igen.

Kép
szly27
 
 


Attól függ sztem mennyi cukor van a befőttben. Fagyasztottat nem lehet nálatok kapni?
20150601134430
 
 


Lacóm 2,5 órája alszik :shock:

Lassan hazaér az apja, nagyon kipihent lesz. :D
20150601134430
 
 


viki!
Sajna nem lehet fagyasztottam kapni. Igy is egyetlen helyet találtunk, ahol lehet meggyet venni.

2,5 óra alvás? :shock: Örülök ha Lizy több mint egy fél órát alszik.....

d.dodó
 
 


Igen, most kelt fel, éppen a popsitörlővel harcol. Délelőtt csak keveset aludt, alig 45 percet.

Megyek, hamma van (by Ami).
20150601134430
 
 


Sziasztok,

vagyunk mi is csak hazajöttünk, ettünk, majd horroraltattam egyet, teljesen ki volt purcanva már. Kéééész vagyok, hogy csak üvölt-üvölt-üvölt alvás előtt. Ha odahajolok, énekelek, jó, de nem bírok 10-20 percig is behajolva lenni.
ÁGICA! Ez már lehet a szeparációs szoporgástól? Most kezdődött, kb két hete.

Az uszi remek volt, mindkét gyerek irtóra élvezte, nem volt nekik hideg a 32 C. Adél folyamatosan fröcskölt, ficánkolt, Eliot meg nagyokat mosolygott. Szóval szerintem jó lesz!

Ágica, mi szívesen megyünk Budakalászra talira, nincs is messze! :wink:
Szonja irtó édes a ruhában! Nándinak meg az az állatevős képe nagyon jó! Olyan kis szép rajta!
Örülök, hogy a meleg ellenére, azért jó volt nálunk!
:wink:
A bölcsiről meg annyit, hogy a békási barátnőm nagyobbikja oda járt, elégedettek voltak vele, megkérdezem...

Tita, remélem már jobban vagy!

Viki, Lackó tényleg állat csinos abban a farmerban! :wink:

Lili is nagyon helyes!

Na ledőlök pihenni, a változatosság kedvéért nagyon szarul aludtam éjjel ( Adél nem) ...

Puszi Nektek!

Kép
andkata
 
 


Mav: annyira sajnálom a kórházat!
lehet mi is megyünk a hétvégén...
Levi most hányt egy méreteset! Meg tegnap óta híg a kakija, bár az javulni látszik. A doki azt ondta, ha nem kap elég folyadékot, ne kockáztassuk a kiszáradást irány a lászló kórház.
Fasza, ja és most hívtak az oviból hogy alvás közben mértek Olivérnek lázat és 37,9 és szerintük megy felfelé, ugyhogy hamarabb menjünk érte....
VÉGRE LETT VOLNA EGY HÉTVÉGÉM AMIKOR KICSIT PIHIZHETTEM VOLNA, DE ÚGGY TŰNIK NEM FOG ÖSSZEJÖNNI!
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
MIÉRT VAGYOK ILYEN PECHES. Csak azért mertem ezt ide leírni mert úgy is tudjátok, hogy nem azzal van a bajom, hogy most ápolni kell őket, hanem a szabad hétvége végre.... Kép

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Újra itt :D

Anyum iwiwezni szeretne, és neki segítettem eddig (meg etettem, ettem, pelusoztam, játszottam, mostam, teregettem, ruhákat pakoltam, és... :lol: )

Dodó!
Szép karcú vagy, anya! Ezt priviben is küldheted, vagy már küldted a fogyishoz? (2 püm jött ma, de még nem néztem meg :oops: )

Andikám!
Milyen jó, hogy álmaidban is engem látsz :D Képzeld, találtam egy ősrégi floppyt, amin rajta van a könyv! Úgy megörültem neki, mert az írásvédettséget az Evelin által említett módon sem engedte a gépünk megszüntetni. Erre Apus lelombozott, hogy az új gépekbe már nem lehet a floppyt beletenni :? A ti gépetekbe sem lehet? :roll:

Titi!

Lilu fél4-ig van ha napközis, de mikor tali lesz, már 1-re hazahozza a Mami miattatok :wink:

Vkata!
Tényleg ti is eljöttük hozzánk? De jó!!! Úgy örülök, hogy olyan messziről is jöttök, és olyan jól esik!!! Hú, minden jót főzök-sütök, csak gyertek!!!
Én meg veled álmodtam: cukrászdában voltunk, Anyus, és úgy bekajáltunk valami tortából :twisted: :lol: :lol: :lol: (Éhes disznó...)

Ami! Wera!
Olyan aranyosak vagytok ti is!

Ami!
A cumit hagyd a táskádban, és hozd a talira, mikor nálunk lesz!

Evelin!
Eliot nagyon sokat fejlődött!!! És látom a képeken, hogy kikerekedett, és megkezdte a haverkodást a fiúkkal. Sztem köv.talin lányokra is fog már hajtani... Ugye ti is jöttök majd hozzánk?

Ági!
Milyen szépeket írtak rólad! Én is meg szeretnélek ismerni!!!! Nándi nagyon tetszik nekem!

Akata!
Sajnálom, hogy nem lehettem a vendégetek :( De majd te leszel az enyém! :wink: Puszilom Julcsit is!

Bondi!
Nattancsnak gratulálok a foghoz, Otinak a jó viselkedéshez, neked meg hozzájuk!

Mennem kell a fogyisba! Puszi!
Vendég
 


Sajna én sem vagyok jobban! Talán egy kicsit.
Még nem mondtam le a gyerekőrzést, meglátom regelig mi lesz velük. Sajna nem fűzök hozzá nagy reményeket, hogy jobban lesznek...

Mav: áztass be mindent a kádba neomagnolos vizbe és utánna normál módon mosd ki őket a gépben!

Szly: Tavasszal gondoltam, hogy elmegyek érte, de ha addig jön ide valaki akkor megkösszönném, ha elküldenéd! Puszi és köszi előre is!

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Dóri: én is így gondoltam! Kép
Kép


Viki. jól esett amit a fiúkról írtál köszi! Kép

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Sziasztok!

Hú, Dodó!
Jó vékony voltál!

Ági!
Én is szívesen megyek, ha olyan könnyű oda hozzátok kijutni HÉV-el. nagyon szép mindkét babó, bár a kisebbiket tegnap élőben is megcsodálhattam :)

mav!
sajnálom a kórházat! csak Csabi volt beteg vagy Bence is? Majd ha lesz időd, meséld el mi volt.

Titi!
Sajnálom. pedig tegnap a kis Levi nem tűnt betegnek.

AKata!
Örülök, hogy jó volt az uszi. Nálunk már tuti, h. szapar. szor. kezdődött, mert el sem enged, főleeg elalvás előtt, ha meg kimegyek a látómezejéből, azonnal sikít!

Húha, most is sikít, rohanok.

Ja, még annyit: Viki! Lackó nagyon sokat változott. meg minden baba. Szerintem az elmúlt egy hónapban nőtték ki a csecsemőségüket, most már olyan gyerkőcösek.

Adtam ma puliszkát almával...pfuuuuj...az nem kifejezés, hogy nem ízlett. csak a bolti csúszik :twisted:

(na, msot Apa rám szólt, hogy ugye a háziddogád írod és nem babanetezel?
Hát, most füllentenem kellett... :oops: )
Vendég
 


8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.14 22:33-kor.
Vendég
 


Csajok: hányszor ehetek egy nap normaflort? Most tartok a 3-nál.
És a 3. korsó mézesteánál!

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Azon gondolkodom, ha nem lesz rossz a közérzetük mégiscsak elvisszük őket a nagyihoz és a Tamás keresztanyjához mert mégis jobban tudják most ők ápolni mint én ilyen ramatyul. De csak akkor ha nem lesznek lázasak és nyűgösek. Most emiatt a gondolat miatt rosszul érzem magam, mert milyen anya az ilyen aki betegen elpaterolja a gyerekeit!
Jöhetnek a vélemények és a szídások...
Nem tudom mit csináljak.

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Látom alakulgat a kommunánk!
Picit szomorú vagyok, hogy nem felénk nézelődtök ház ügyben, mert én nagyon nem szeretnék elköltözni! :lol: (persze a kommunáért mindent!)

Elszaladtam vásárolni, és három oldalt bírtatok írni addig, :shock: nagyon felületesen futottam át!

Ági, remélem sikerül Szonjának felvenni a rucit a farsangra!
Örülök, hogy tetszik neki!

Kata, bébiúszásra jártok? Mennyibe kerül?

Mav, nagyon sajnálom a kórházat, remélem most már rendben vagytok!

Kép
Kép
patr
 
 


Tita; tobb nem lehet! A csomagolasra az van irva asszem, de varj megnezemIgen annyi.
Jobbulast! Es a gyerkocoknek is!


AKAta: orulok hogy jo volt az uszi!


Kepzeljetek Anna megevett egy haromnegyed uveg kajat( oszi- pulyka)
:lol: Szoval Kata ez jo valasztas volt!


Dori: ez ele a foto ele is oda kellett volna irni hogymegzavarhatja a fogyisok lelki vilagat, mert eleg frusztralo ilyen kepet latni, amugy eg ahogy Szly irta, mar feltetted.

Patti: merre jarsz?????????????/
Vagy a lakas eladast bonyolitod?

Orsi: ennyi fullentes belefer:)
Akkor Emma megiscsak rad utott ha a puliszka fujj

:wink:
Vendég
 


es az a neomagnol tuti nem viszi ki a szineit? Hany liter vizhez mennyi kell,h hasson is?

Kata!
Igaz h ha vki ezt elkapja akkor asztmas lesz? ennek mekkora eselye van?
Azt is mondtak h ujra kijohet paras levegon. Akkor a babauszas lottek? hogy keruljem el?
Vendég
 


epp ost hianyoltalak!
en neztem Patyon is hazat, hat nem olcso....
Vendég
 


Patti: az uszas 2000per alkalom, ezt Evelyntol tudommert engem is erdekelne...igazabol en eddig csak egy olcsobbat talaltama polusnal, amihez ugye jo sokat kell utazni, de sajna nekem ez a Budakalsz is messze van. VAn nalunk itt a Herminan egy 2300per alkalom, sok, mert tobbszor szeretnem vinni.
Vendég
 


En befestettem a hajam- annyit emlegettetek reggel- de nem merem levenni a tocsit a hajamrol :?
MAr a takaritas es mosas is kesz- VKata a vanish szappan tenyleg jo- mar csa vacsira bekeverek egy pizzat az uramnak, mert nincs kedvem lemenni ebben a borongos idoben. Delelott akartam, d mire lejart a gep, Anna elaludt....
Vendég
 


Tami, pont befuttottam! :)
Azért Pátyon lehet találni olcsóbb házakat is!

Az úszás nálunk 3000 / alkalom! nagyon drága!
De én úgy tudom, hogy hat hónapos korig el kell kezdeni, mert addig működik a búvárreflex!

Kép
Kép
patr
 
 


Mav, szerintem, ha simán 60 fokban kimosol mindent, az is elég!

Kép
Kép
patr
 
 


en 8 hot tudok
Vendég
 


Sziasztok!


Boldog felediket a két ünnepeltnek! A képek nagyon jók, remélem, még fogtok hozni jó sokat!

mav, Tita: Jobbulást a gyerkőcöknek!

Tita: Normaflor szerintem napi 3x elég, de ha többet eszel, bajod nem lesz tőle. Nem vagy rossz anya, amiért szeretnél végre picit pihenni! De azt is megértem, hogy az anyai szíved visszahúz a gyermekeidhez.

Dóri: Gratula Lilunak, tudtuk, hogy ügyes lesz!

Most csak kutyafuttában jövök, élni is alig van időm. Holnap jönnek kedves anyósomék :shock: , vasárnap meg megyünk szerződni albérletileg, mindemellett össze kellene pakolnunk a nem használt dolgainkat, bedobozolni, bezsákolni, szanálni áááá szóval nem unatkozom. Emellett folytatom a nyelvtanulást, a fogyó miatt tornázni is kell(ene), és természetesen a szokásos házimunka... De azért igyekszem majd jönni, ha más nem olvasni benneteket!

Mindenki vigyázzon magára és a csemetékre!

Puszi!
fmarti
 
 


Vendég
 


Halihó!

Próbálok haladni az olvasással, meglátjuk, mi marad. Egyelőre ez az oldal:

Drágák vagytok, köszönjük a jókívánságokat! Egyelőre úgy néz ki, Katáknak van igaza, Nati talán csak a foga miatt szottyog.
Olyan édes, képzeljétek, rágózik :D csámcsog és közben vigyorog hozzá :)

Vikikém: hogy csinálod, hogy még arra is vanidőd, hogy az 1000. oldalban gyönyörködj? :D :shock:

Titi: gyerekeknek jobbulást kívánok, nektek meg, hogy tudjatok egy kicsit lazítani!

Orsi, ha belőlünk írsz filozófiadogát, nem is füllentesz akkorát :wink:

(alig működik a szóközbillentyű - mitől lehet?)

Mav: sajnálom! Jobbulást a fiúknak! (fertőtlenítést többiek már írták)

Akata, örülök, h a gyerkőcök ilyen jól érezték magukat a vízben! Ahogy írod, simán lehet már szeparációs tünet... kis drága Adél!
Oti nagyon jól érezte magát, azt mondta, máskor is szívesen jön talizni :)

Dodó, nagyon csini vagy! (bár szerintem mostanság is :) )
Cukrozott befőttet én nem adnék, inkább vmi fagyasztottat.

Véda, micsoda házitündér vagy! Anyukád megtanulta már az iwiw-et (az én anyukám is fönt van :) )

Nicike, cukrozás helyett tényleg inkább gyümit adj.
És máskor gyere talizni, jó? :)

Ági! Ti is nagyon szimpatikusak vagytok, és egyáltalán nem tűntél kábának! Fiacskád is édes!
Natbat is ki volt fordulva magából, hazafelé pedig mindkét gyerek horpasztott, de úgy... mentünk volna misére (nagyszüleimért), de nem jutottunk be végül a templomba, mert végigaludták az egyórás misét kint a kocsiban (miután még felet aludtak útközben) :)
Amit Szonjáról írsz, az Otira is passzol, persze nála - természetéből adódóan - kicsit csendesebb a dolog. Próbálgatják a határaikat, és magukra akarják vonni a figyelmet - ugye, ez van mögötte?

Nnna, ennyi visszaolvasást hagyott Natikám, megyek.
Remélem, folyt. köv.

Kép
Kép
bondi
 
 


Márti: milyen nyelvet tanulsz?

Mav: apa ott volt veletek amikor tudott? Rendesen viselkedett? Tudom, most nem ez a legfontosabb, de ez is nagyon fontos! Ilyenkor lehet látni, hogy van e még esélye a dolognak! vagy hülyeséget írok?

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Képzeljétek!
Emma integet :P
olyan kis szerencsétlenül, befelé, mintha magának intene, de olyan cuuuukiii!

Tami!
Hol van a Herminán babauszi?
nekem a 2300 is jó, mert nincs bérletem, tegnap is blicceltem :oops:
és legalább közel van.

tudsz küldeni linket?
fotót a hajadról, kérhetek?
Vendég
 


Tami: mi is kérünk fotót a hajadról!

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Szoval vasarnap hajnalban ujra kijott az ugyelet. Bekuldtek. Szegenykem alig kapott levegot.(csak a CSaba volt beteg,Bence csak jott enni :D o nem kapta el a rotat se pedig vegig velunk volt)
Klinikara mentunk,korhazba atkuldtek mert nem volt csak 1 hely.
Ott tok bunkok voltak,semmire nem valaszoltak,professzori viziten a foorvos a kepembe vagta h 'ne hazudjon anyuka' mert mertem azt mondani hogy az egyik gyerek nem hány mikor o azt irta a lazlapjara h o is. Ott voltunk 1 napig (heveny bronchitis) aztan mivel kiderult h 1honapja ott minden beteg rotas lett lekuldtek a fertozore. Total kivoltam,mert azt mondtak h ott nem maradhatok. Mondtam a profnak viziten h akkor csomagolok,fogom a 2 gyereket es megyunk haza. Aztan kiveteles engedellyel maradhattam. Egy nyamvadt kerti szeken aludtam 4napig,nuku furdes...kozben osztottak az eszt h nem adhatok a hanyos gyereknek csak napi 5szor enni. Mondtam h jo,kesz akkor most ugy lesz ahogy en mondom,mert ha hany nem fogom egyszerre tomni. Ma is azert kuldtek haza mert kellett a hely masnak. Roviden ennyi :(

Kata!
Ekkora babaknal mi a normalis feherversejt szam?
egyikuke 4000 masikuke 11,5ezer(mondjuk azt tudom h ez a betegsegmiatt ilyen sok most)
Vendég
 


Tita!
Igen,es nagyon rendi volt. Hozott kajat,munka utan rohant es mardt is,segitett furdetni,ma is csapot papot otthagyott es rohant ertunk.(pedig tegnap nagyon megsajnaltam mert o is nagyon beteg,mert elkapta,meg minden latogatonk is :cry: Amugy azzal nincs gond,h ne segitene,mert imadja oket! (mikor hajnali 5kor szoltam h megyunk be(anyukajanal alszik egy ideje) akkor is rohant es jott velunk,elment nekem kajaert mikor kiderult h maradok veluk....)
Azert gondolom Tamas is rendi a gyerekeket illetoen? nem?
Vendég
 


Mav, akkor ez most bronchitis vagy krupp volt? Mert nem mindegy. Az első ügyelet miért nem hallotta? Utána rosszabb lett?
Ha bronchitis, az nem jelenti azt hohy asthma lesz belőle...
Sajnálom, hogy ilyen rossz volt bent. Mit kapott, spray-ket? Vagy mást is?
11,5 ezer lehet betegségben a fehérvérsejtszám...

Tita, sajnálom!
Kitartás!

Úszás 2000/ alkalom. Ez most konkrétan fél óra volt, beszoktatás. Szerintem nagyon drága ez is, de a körülmények jók.

Adél aludt kemény egy órát ( tekintve hogy fél7-kor kelt ez semmi) És nyíg, ahogy Potyka mondaná. Szerintem fáradt :(

Kép
andkata
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?