Új privát üzeneted érkezett!

Tita!
Jobbulást neked!


Véda!
Megnyugvás képp csináltam egy tesztet (volt itthon). Nega lett szerencsére!

d.dodó
 
 


Wera: köszi. Most megfigelésre tettem mert jövő tavaszra jó lesz levinek, mert a h&m-es cuccok egy mérettel nagyobakmint ami rá van írva!

Dodó: kösz! Jó lenne már jobban lenni,mert most ÜBER szarl vagyok! Ja és mél majd, ha felkel Levivel is kell foglalkoznom...
Após szerencsére elhozzaOlivért az oviból.

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Dodó! Nagyon cuki Lizy!

Titi! 15Et gondoltam, de neked 10ért odaadnám!

Kép
szly27
 
 

 
 

tita!
Remélhetőleg a gyerekek nem kapják el! Bár ugy hallottam, hogy otthon inflenza vírus is van, meg hányós-hasmenős! :?

d.dodó
 
 


Én is szívesen laknék Valkón, mar csak a gyönyörű környék miatt is, de Tamásnak nincs a környéken munkalehetőség és ő onnan nagyon essze dolgozik. Ő kocsival jár, így messze van, de Gödöllőről a hév hamar beér az örsre és ott a metró.

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Szly: meg van véve!!! De komolyan! És még el is megyek érte! Vonat van hozzátok?

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Vállalkozó szellem vagyok! Majd levit lepasszolomanyósnak Olivér meg oviban és akkor el tudok menni érte!

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


hahó, lányok,
én is itt - nem is mondom, hány órája olvasok, és csak egy 24 órás etapot :oops:
Szuperek lettek a talis fotók! Annyira jó volt - bár én félig kába voltam, mittudoménmiért. (megártott a fogyókúra??? :lol: bár sztem nekem kicsit meleg volt egyszerűen)

Nekem Áron volt a meglepetés, gyönyörűséges nagyfiú! Valamiért azt hittem, hogy levágtátok a haját, Ibm! És te meg milyen szuper csinos anyuka vagy!!!

Nándikám kis szégyellős, bújós fiú - de tudjátok, minden reggel 7-kor ki kell húznom az ágyikóból, és elvisszük Szonját az oviba együtt. Úgyhogy ő még délelőtt bepótolja az álvást, és ez most kicsit felborult, azért nyűglődött. De végül megadta magát :lol:

Bondi,
gartula Nati új fogához :D Én tudtam, hogy a tali mindig jót tesz! Nándika pl még itthon is aludt két órát... utána megmutatta, hogy tud ő fordulni, de csak itthon szeret :wink:

Kike,
sajnálom, hogy az a száraz folt állandóan visszatér Domi pofiján! De ha csak ennyi, akkor talán kár is rá a méregdrága Babé krém!
Fáj még Domi torka?

Andi,
de jó volt újra látni Vikit! Nagyon tetszett az a mosolygós - fogacskás kép!

Zsuzska,
nagyon ügyes a lányod!!! Nekem az a táncoló néger nős kép tetszik a legjobban! (Amúgy az én nővérem festőművész, és ebből nem nagyon lehet megélni... Pedig nem is Magyarországon lakik.)

Szly,
jó volt a fenyőfás kép!!! Roli hogy sajnálta, tényleg.
Roli miértjei kiaksztanak? Megértem! Nálunk is Szonja állandóan kérdez, folyton dumál, engem már reggel úgy lefáraszt, hogy amíg ő oviban van, addig kell rápihennem az estére :roll: és sajnos Szonja mostanában nagyon hisztis. Hajtogatja, hogy Akarom! Bár mostanában rávettem, hogy mondja inkább, hogy szeretném. Na, ugyanazzal a hangsúllyal, követelőzve, nyávogva mondja: De úgy szeretnéééééém! És ezzel ki tud kergetni a világból! Merthogy a két rajzfilm után akarna még egy harmadikat vagy negyediket, az egy szelet csoki után még egyet stb... :?

Vikikém,
Lackóról tündéri képeket kaptunk! Jó, hogy benéztem!!!

KépKép
szkagi
 
 


sziasztok!

Emcit és Tomcsit isten éltesse!

Wera Bugricsek írtó édes! annyira imádom!!! :D

szly hát van egy pár fejpántja Vivinek! 10 biztos! :)

Nicike Lili is nagyon gyönyörű kislány!

Lala nagyon kis vagesz!!

Tegnapi oltástól nem lázasodtunk be! Nagyon örülök neki! Olyan ramaty idő van kint! :?

Kép
linda24
 
 


Ami, köszi az infót.Azért kérdeztem mert egyszer lettem én is 20 perc alatt fekete :shock:

Titi, Amikor rámtör a kistesót csináljunk dolog,és valami eltérít a gyakorlati részétől pl: nem bírnám 2 gyerekkel,Lilit is cipelni kell,stb stb..
Mindig rátok gondolok.Ezért írtam h nelegyél szigorú magaddal és SOHA nevádold magad alaptalan dolgokkal,mert le a kalappal elötted!

Szly: Nem is tudtam h ilyen messze laktok.Tök jó az tesó kocsi.

Andi: Csókos szájú mi? vagy csőrős? :lol:
Úgy imádom benne a csücsöri száját,szét tudnám csokolgatni :lol:
Nálatok nem is volt több nyál mikor jött Viki kucija?
Aerobikot eltudtad intézni?Apával szent a béke?

Én nem akartam költözni,de m :lol: gnéztem amit Ami belinkelt,és marha jó áron vannak.Most ütöm a fejem h elkeregessem a gondolatot...

Én is élek Viki szövegével,jobra el :D

Este jövök,apa pókerozik,én meg uncsizni fogok.
Remélem lesztek!
Puszi Nektek.

nicike
 
 


Lindám!
Vivinek hány fejpántja van? Olyan igazi kis egyéniség vele!

Örülök h nem lázasodtatok be!

Fogyisba már rég voltál!

Bencuri Viki!
Hogy vagytok? Rég voltál már! A szerelmünk? Dödi?
20150601134430
 
 


Akata, Muffin,
ti mikor jártok Budakalászra úszni? (tudom, hogy ma itt voltatok-vagytok, de Nándikám szunyál épp) Ha olyan idő van, arra fogunk sétálni, hátha beszélgethetünk pár szót :wink:

Patr,
nagyon köszi a ruhákat, a jelmezbe Szonja teljesen beleszeretett! Többször kellett neki mondanom, hogy majd vissza kell ám adnunk, ez nem az övé... A ruha elég nagy rá, úgyhogy meglátom, meg tudom-e úgy csinálni, hogy fel tudja majd venni. Nem akarom, hogy botladozzon benne, mert tönkremegy :oops:


Lányok, én is szeretnék nálunk talit csinálni. Tudom, nem jövök túl gyakran mostanában, de nincs sajna időm. De márciusban vagy áprilisban lenne kedvetek eljönni Budakalászra? Most még nagyon hideg van, a padlón papucs nélkül nem lehet megmaradni, úgyhogy muszáj megvárni, amíg kicsit melegebb lesz az idő, és a gyerkőcöket nyugodtan le lehet tenni egy takaróra.
Na, benne lennétek?
(bár... ingerszegény a környezet, tudom :lol: )

KépKép
szkagi
 
 


A végén mindenki egy helyre költözik...

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Viki! Köszi!

Titi! Ezt most komolyan mondod? Szerintem nem neked kéne elvinni egyedül. Azért nem olyan könnyű és levenni a vonatról meg hasonlók! :shock: Nem egy kismamának való! Talán próbáld rávenni Tamást, hogy autóval gyertek érte! :lol:

Kép
szly27
 
 


Hű bakker, mire végigolvasom megint egy új lap... :twisted:

Niki
Imádom Lili kis duckó pofiját! És nagyon király a forgástechnikája! Még egy hónap és indulhat a kúszás! :lol:


Linda
Köszönjük a dícséretett :D
Annyira jó volt a tegnapi sapis kép Viviről!! :lol:
Szegeden is ilyen trágya idő van? Ki se tudunk mozdulni... :evil:

[quote]A írta:zt bírom benne a legjobban, hogy minden kajás, az arca, a ruhája, de az előke nem!

Szly
:lol: :lol: :lol: Pont ezt mondtam én is tegnap! :twisted:

Titi
Mekkora a valkói telketek??? Igaz csak 2,5 év múlva akarunk költözni, de azért szeretek jól informált lenni... 8)
Annyira nem lehet gáz a beutazás onnan szerintem. Mennyi lehet? 40-50 perc? Norbinak is autóval kellene bejárni dolgozni mert éjfél után nem hiszem h nagyon járna bkv... : :roll: :lol:
Ja! és Rennie-t vehetsz be, én is azt ettem terhesen. Esetleg egyél banánt vagy reszelt almát, az fog a felnőtteknek is! :wink:
Nem akarom elrontani a bizniszt, de képes lennél leutazni a tesóbabakocsiért? :shock: Hát, anyám! Nem vagy semmi!!! :lol: :lol:

Ami
Ugye h milyen olcsók ott a házak? Én is csak lestem! Felizgattunk vele, mi? :lol: Szerintem költözzünk oda mindannyian!! Vegyünk egy sorházat és kérünk rá csoportos kedvezményt!!
Kép


Tami
Nagyon bírom Anna csücsöri száját!!!! :lol: :lol:
Vendég
 


Titi!
Tudod h Patti kommunát akar létrehozni! Ez a szent célunk!
20150601134430
 
 


Agi: en benn! Igaz nem tudom oda hogy tudok eljutni, de megoldom!
Legalabb kis vilagutazo lesz a lanyom! Igy meg az "ingerszegeny" kornyezet sem gaz, az uton majd eri eleg inger :P
Vendég
 


Ági: hogy mondhatsz ilyet, hogy ingerszegény a környezet. Ha ti ott vagytok nem lehet az!
Amúgy merre laktok kalászon? Melyik megállónál kell leszállni? Tamás nagyija Istvántelepen lakik. Szívesen meglátogatunk benneteket, ha arra járunk és nem alkalmatlan!

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Asszem, kifelejtettem, hogy Akatának én is nagyon köszönöm, hogy ott lehettünk!!!! (hogy felejthettem ki??? :oops: )

Julcsi,
te itt tiszteletbeli fórumtag vagy!!! Jöhetsz bármikor!
Csak azt a 79-et ne írtad volna a neved mellé... micsoda fiatalok vagytok ti, csibéim! :D

Patri,

íme Szonja mint középkori várúrnő, kis pikáns modern fölsővel :D Majd a ruhában is lefotózom! Most elfelejtettem.

Kép


Ez pedig Nándi ingerszegény környezetben, feszes izomzattal :D

Kép

KépKép
szkagi
 
 


Nándi milyen kis pofis! Tegyél fel olyan képet ahol nincs a keze az arca előtt!

Szonját meg nehogy vmi lovag elrabolja a farsangon!
20150601134430
 
 


Ági! Köszönjük a dicséreteket! :wink:
nekünk budakalász csak egy ugrás!
benne vagyok,leszek! :wink:

Wera!
Kép
jó ötlet!
na most lelépünk,Áron elég nyügi,elég szar idő van itt is,de kicsit ki kell vinnem!
fúúúúúúúúúúújjjj és milyen büdi

Kép

Kép


Kép
ibm
 
 


Sziasztok!

Végre ideértem én is! Csak kicsit hosszú volt mire visszaolvastam. :)
Talis képek nagyon jók!

Mütyi is helyes a kis fogacskájával.
Meg a többi baba is!

Anna igazi kislány!:)

Bondi: Gratula a fogacskához, és Nati gyógyulj meg hamar!

Köszönjük a köszöntéseket! Kedves, hogy ránk is gondoltatok! :)

MAjd még jövök, hozok képeket is a félévesről, de már hívogat, hogy éhen hal, ha nem megyek azonnal! :D

Kép
zsuzska72
 
 


Titi,
mi a Budakalász megállónál lakunk! Küldj rám sms-t, ha erre jártok, örülni fogok!

Most már abbahagyom ezt az ingerszegény környezetet, mert a végén még elhiszitek! :roll:

Anyjuk,
gyertek, bármikor! Hozzánk a Szentendrei Hévvel lehet jönni, Békásmegyer után az 1. megálló!
De most sár is van meg hideg is... nem is megyünk sehová (kivéve persze az ovit...).

Lányok, tud valaki Békásmegyeren jó bölcsit? Asszem el kell kezdenem keresgélni, ha Nándit kétévesen be kell majd adnom...

KépKép
szkagi
 
 


Szly. Tamás nem rávehető ilyesmire sajna, de ne izgulj, nem vagyok egy elveszett ember, majd megkérek valakit, hogy segítsen.

Wera: inkább elmegyek Szilviékhez érte, minthogy idegentől vegyem meg, ha nem muszály! meg szívesen Látnám nyár elött Szliviéket! Kellemeset a hasznossal!

Viki: nem is tudtam!

Tami: nagyon egyszerű, elmész az egyes vilivel a szent lélek térig (Katáék elött 1 megállóval kell leszállni) és ott felszállsz a hévre SZENTENDREIRE (van amelyik csak békásig megy!) Kb.: 15 perc hévvel! Vagy a Battyányiról is mehetsz Onnan indul a hév!

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Ági: köszi!
Már értem miért írtad az ingerszegény környezetet! :oops: Kép

Tami: békás után az első megálló!

Wera: kb.: 1200 m2

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Nándi

Kép

KépKép
szkagi
 
 


azt hiszem nem nagyok az igenyeim, ez jo is lenne:)
http://www.ingatlan.com/elado/csaladi_h ... u/h2867284
Vendég
 


Na, lépek ebédelni
aztán benézek a fogyisba 8)

Igérem, jövök majd!

Sziasztok!

KépKép
szkagi
 
 


Nándinál azok a szemek!

Kép
20150601134430
 
 


Tami!
Merjünk nagyot álmodni!
20150601134430
 
 


na jo ezzel is megelekszem:http://www.ingatlan.com/elado/csaladi_haz/Budaors/h2747613:)
Vendég
 


na mégis itt ragadtam!
áron olyan hisztis volt már,hogy inkább bekapcsoltam a bóbitát és most alszik!
Úgyis olyan szar idő van,nekem meg még ezer dolgom!

Mancsi! ÍNeked is köszönjük a bókokat!

Tami! :shock: Ez durva! 61 négyzetméteres terasz,más fele akkora lakást bérel! :roll:

Titi! Nem vagy egyszerű hallod!!!!!!!!
Hol laknak Szlyék?
Jobban vagy?

Boldog hófordulót minden illetékesnek!

babafotók továbbra is gyönyörűek,dobok én is egy tegnap estit,aztán húzok teregetni,majd visszanézek

Kép

Kép


Kép
ibm
 
 


Visszaolvastam :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Mennyit írtatok.......


Most futok, megjöttünk a sétából, itt is trutymák idő van...

Dodó!

Naná, hogy jöhettek velünk, a nagyok úgysem jönnek..! Csak egy autósülést kell addigra Lizynek beszerezni, mert nekünk csak egy van.

Anyjuk!
Ez a ház nekem is tetszik! :wink: legfőképpen a kilátás.... :roll:
Vendég
 


Orsi: veletlen nem akartok ide koltozni?
http://www.ingatlan.com/elado/csaladi_h ... r/h2921357
ide kivonatoznek hozzatok akar minden heten:)
Vendég
 


Ároncin szobapapucs van?

Az uram oda van érte, mutattam neki a tegnapi talis képet. Főleg h mennyi haja van!
20150601134430
 
 


Emcit is Isten éltesse sokáig!

Kép
zsuzska72
 
 


Igen Viki,szoba .Inkább mamusz,nagyo szeretem!
Tegnap a babák is pályáztak rá,volt aki meg akarta enni,és volt aki csak leszedni a lábáról! :lol:

Kép


Kép
ibm
 
 


Tami! ide én is elköltöznék szívesen!
Valami csóriknak valót is keressél!
Mostmár tényleg húzok mert belerohad a gépbe a ruha!
Múltkor is így jártam aztán indíthattam még egy öblítést!
Jó akkor este jöttem rá,hogy még mindig a gépben vannak! :oops:

Kép


Kép
ibm
 
 


[quote="ibm"]I írta:ibmgen Viki,szoba .Inkább mamusz,nagyo szeretem!
Tegnap a babák is pályáztak rá,volt aki meg akarta enni,és volt aki csak leszedni a lábáról! :lol:


Piszkos kis számító banda!
20150601134430
 
 


Hú mennyi szépséges baba!

Lizy megebédelt, bevágott egy 200g-os vegyeszöldséges-tésztás bébyételt. Majd még megkínálom cicivel is.

Marcsi!
Babyülés nem lenne gond, biztos tudunk otthon ismerőstől szerezni!

Nemsemmi házak vannak itt! Bár az ára is jó! nekünk is nagy vágyunk, hogy a "jövőben" családi házba költözhessünk! Otthon az volt....sajnáltam is otthagyni a 2 cserépkályhával, és az iszonyatos nagy kerttel.

d.dodó
 
 


Viki körülbelül 10 fejpántja van Vivinek. Annyira imádom mikor rajta van a buksiján, és szerintem jól is áll neki. :) És még az a jó, hogy ő se szedi le a fejéről.

Wera erre is olyan trágya az idő. Oké nem esik az eső, de olyan borus, és sötét van, meg kicsit lengedezik a szél.

Nándi annyira szép, és a szemei gyönyörűek.Azt hiszem az én lányomhoz való lenne. Két szép nagyszemű! :D

És hát Áron, egy tündéri szépség. Annyira szép arcú kisfiú!

Kép
linda24
 
 


Tegnap kapott Vivi almát babapiskótával, úgy ette mint az őrült.Végre valami ami bejön neki és én csináltam! :) Most is főztam neki krumplit, raktam bele őszibarackot, és ezt is megette. Végre haladunk, nem csak a bolti kajcsit eszi! :D

Kép
linda24
 
 


tami: lehet, hoyg együtt kéne házat venni és akkor nem olyan drága és sok jó ember kis helyen is elfér!!! :wink: :lol:

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


linda!
Ügyes Vivi, hogy megette amit te készítettél.....Lizy sajna nem eszi egyenlőre.

d.dodó
 
 


Vivinek gratula a jó evéshez!

Levi most evett egy fél adag krumplit amibe tettem egy kis vajat. Ő is hígat kakil, és most diétáztatom az én amúgy is jól evő gyerekemet... Kép
Délután gondoltam adok neki egy kis almát.

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


tita!
Nem belekotty, de ha hígat kakilt, nem a legjobb ötlet, hogy vajat tettél a krumplira. (ez saját vélemény!)

d.dodó
 
 


sziasztok!

kike üzeni, hogy befuccsolt a számítógépük, majd ha rendbe tudják hozni, jelentkezik. :?


sziasztok! (kike nővére voltam-azaz vagyok :lol: )8)
amarillisz
 
 


amarillisz!
Köszönjük az információt! Szegény kike!

d.dodó
 
 


Amarilisz!
Te vagy Sütis néni?

Köszönjük a híreket, várjuk nagyon! Gyógyuljanak meg!
20150601134430
 
 


kike: nagyon várunk vissza! köszi Amarilisz!

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?