Új privát üzeneted érkezett!

AKAta: kozben irta Evelyn, kar hogy ilyen messzire mentek! Mondjuk nekunkminden messze van, ami turheto aru:(
Annyira nem tudom hova jarjunk, pedig lassan el kene kezdeni, es arra kapott penzt Anna karira...
Oks, majd ird meg milyen volt! Bar Adel energiajat ismerve nagyon jol fogja magat erezni!
Vendég
 


megint elszállt a hszem :twisted: :twisted: :twisted:

Tominak és Emcinek boldog szülinapot!!!

Evelyn!
Nagyon kedves amit írtál! A te kismanód is cuki, nagyon jó uszit neki. Remélem az egyik talin majd többet is tudunk beszélni. (ha nem nyomja el Emma hangja :lol: )

Bondi!
gratulálok a kis fogacskához a te szupernyugodt, mosolygós kislánykádnak!

Viki!
Merre vagytok? Sétáltatod Lackót?

AKata!
tényleg kivételesen kedves házigazda voltál, ne szerénykedj :)
Jó uszit, majd meséljetek!
Mi ma próbáljuk ki a kukoricadarát, arról majd én mesélek :P

tali: ha jobb idő lesz, egyszer én is szívesen sszervezek egyet, csak most nagy a hideg itt. Jövő hónap végén esetleg. Nem vagyunk sokkal messzebb mint Katáék, van játszótér, úgyhogy szeretettel várok majd mindenkit.
és addig nagyon szívesen megyünk Bondiékhoz és Tamiékhoz is.

Emma csucsuzik, Apa a piacon, én a tanulást halogatom, délután meg tanítványok.
este jövök, addig mindenkinek minden jót!
Vendég
 


Hogyhogy nincs "forgalom" ma itt?

Mav!
Nem eltűnni! Fiuk jól vannak már?

d.dodó
 
 

 
 

Dodó!
Te sem nagyon írsz nekünk!

Orsi!
Voltunk már lent a gyógyszertárba + elemért. Hihetetlen trutyó idő van itt falun.

Most kicsit jobbra el, megyek fejni.
20150601134430
 
 


Emcinek és Tominak boldog felediket!

Tami: milyen kódot?

Viki: biztos jó embert néztél? én az a feketepulcsis bálna voltam! :lol:

Wera: most megnyugodtam, köszi! :lol:
Nekünk Valkón van telkünk (építési) a település közepén. Minden megtalálható ott és a busz is sűrűn jár Budapestre. Közel van Gödöllő és gyönyörű a környék+ horgásztó is van ott. Röviden ennyi a településről. Amúgy eladó a telek elég jó áron és a falu központjában van, lankás és így ház nálkül is ellátni róla Gödöllőig. :lol:


Marcsi: tök jó, hogy a leánykád haza tudott menni éjszkára!
Gratula a kutyinak!

Annyira fáj, görcsöl a gyomrom, nagyon szarul vagyok...
Már vettem be egy normaflort, lassan veszek be mégegyet.
Nem tudjátok mit lehet még terhesen bevenni?

Levi ma délelött megint az ágyában alszik, megint volt egy kis műsor aztán azt hittem már alszik, erre megint elkezd nyünyögni. Bemegyek és ott ál az ágyában és vigyorog rám...
:? :shock: :lol:

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Wera!

még neked akartam.
Figyelmedbe ajánlom Monort. nem a világ legizgalmasabb helye, de óránként 4 vonat van, fél óra a Nyugati és nyugodt kisváros, nem utolsósorban olcsó!!!

mert a vonat szerintem fontos.

Anyuék Halásztelken laknak (nekem odavalósi a családom), Apuék meg Szigetszentmiklóson.
Az ugye mindkettő Csepel mellett közvetlenül, légvonalban is közel.
Viszont csapnivaló a közlekedés, csúcsidőben, túlzás nélkül egy teljes óra Csepelig!!!
(és ugye nem csak az autó, de a Volánbusz is beragad)
Szóval, tapasztalatból mondom, ez megfontolandó. (mondjuk Miklóson ott a HÉV, az nem ragad a dugóba)
én laktam ott sokat, jártam le Szegedre és ez sokszor megkeserítette az éeltemet, a szüleimét még most is.
Jó nézelődést nektek, kicsi Bugrinak meg puszi)
Vendég
 


Tita: ami a sinlchoz kell!
MEnnyi a telek?
Megnezem en mindjart magamnak ezt a helyet, oszinten szolv ameg nem hallottam rola :oops:
Vendég
 


Viki!
Trutyó van itt a metropoliszban is, nyugi :P

Titi!
Nem vagy bálna! csinos kismama vagy!
Levi meg nagyon ügyes!!!
És azért is, hogy alszik.
Mire az alváslaborba mentek, megjavul :P
(Emma is egy nappal azelőtt emelte a fejét, mikorea időpontunk volt a neurológián)
Jobbulást! egyél egy kefírt, az is jó agyomornak.
(már kérdeztem, de milyennek képzeltél? mmiért másnak?)

Dodó!
ma mentek nacikat venni?
Vendég
 


Jó reggelt!

A talis képek szuperek és irigy vagyok kicsit, de már kezdem megszokni.

Egyet emelnék ki! Nóri hamis képét! :lol: Azt bírom benne a legjobban, hogy minden kajás, az arca, a ruhája, de az előke nem! :lol:

Mi megint jól aludtunk! Reggel 7-ig húzta!

Viki! Nagyon friss vagy! Én alig tudom magamat rávenni, hogy átmenjünk kenyérért a boltba :oops:

Ja és nincs babakocsink! :( Tegnap barátnőmék elvitték, mert ma mennek Debrecenbe. Úgyhogy majd az ikerrel nyomulunk a boltba. Remélem Roli nem akar beleülni, mert úgy már elég nehéz tolni.

Ági! Alig ismertelek meg a képeken! Nándiról szinte soha nem kapunk képet és a pofiját rendesen még nem is láttam, csak a talis képeken. Nem tudom miért rejtegeted, nagyon aranyos kisfiú! :lol:

Andi! Mütyi egyfogú képe haláli! Nagyon édes és szuper a kabátja!

Linda! Vivi nagyon szép kislány, hány hajpántja van?

Tominak és Emcinek boldog szülinapot!

Na megyek és öltöztetek aztán megyünk a boltba. Majd még jövök!

Kép
szly27
 
 


Tita!! Rennie-t lehet bevenni! nekem sokat segített!!!

sz.andi
 
 


Viki!
[/quote]Te sem nagyon írsz nekünk!
[quote]
írta:

Miért irod ezt? Én ma már nem egy hozzászólást írtam.....de egyedül magamban nem tudok beszélgetni......na mindegy!

orsi!
Nem, nem ma megyünk! Először ugy volt, de rájöttem párom 5 körül hazaér, mire összeszedjük magunkat, és lemegyünk marad kb fél óránk rendesen nézelődni. Ugy meg nem éri meg! Szóval Inkább holnap délelőtt ha felkeltünk, és Lizy megette a gyümölcsét, akkor megyünk.

Ki mit főz ma?

d.dodó
 
 


Titi!
Nem bálnát láttam, hanem egy csinos kismamát! Kép

Szilvi!
Én kihasználtam míg Lackó aludt a kocsiban.
20150601134430
 
 


Dodó!
Sztem nekem van itt a legtöbb hsz-m :lol: Még h nem írok. :lol: :lol: :lol: :lol:
20150601134430
 
 


Na, most miért ira az egészet idézetnek, mikor csak az egy mondat utn raktam előtte és utána jelet....erre csak azt a mondatot nem rakta idézetbe! :shock: :roll: Megkergült a gépem.

d.dodó
 
 


Viki!
ezt te irtad nekem...ezt akartam idézőbe rakni....de nem jött össze.... én nem azon voltam kiakadva, hogy nekem nem ir senki, csak általánosságban megjegyeztem, hogy nincs nagy forgalom ma! Mindegy, hagyjuk!

d.dodó
 
 


EN nem fozok, hisz holnap szombat, ma meg eszunk amit latunk.
Vendég
 


Az en dragasagom

Kép kacagok
Kép ma "reggel" Kép kicsit kocosan
nem tudom miert de ma eddig csak ilyen csucsori kepet vagott:)
Vendég
 


Anna mindig olyan csinos! Lackó meg csak maci nadrágban nyomja otthon.

Tegnap viszont vásárlásnál csini volt, íme:

Kép

Kép
20150601134430
 
 


Sziasztok.

Marcsi, oké,gondoltam h nem felejtetted el, csak valami ilyesmi van a háttérbe :wink:

Titi, bálna??? Nagyon szép kismama vagy!annyira szép pocakod van,teljesen elfogott az irigység!De tényleg :oops:

Nagyon elgondolkodtam :lol:

Orsi, a hasamon is van tetoválás nekem is, 2 fecske,igaz terhesség alatt a fecskék pulyka nagyságúak lettek,de szerencsére szépen megmaradt ahogy vissza ment a hasam.
Talis képen nagyon csini vagy.

Babu, rég csináltattad a west endbe?

Tami, köszi a babakocsi linkeket, láttam ám.Csak hát elöbb kikell várni még anyu vissza adja a pénzt vagy apa elszámol valahol :?

Wera, Szigethalom lenne a legjobb döntés hidd el :wink:
Persze nem azért írom mert közel lennétek,áááá nem :wink:

Ami, nagyon csini vagy a képeken. Titi írta multkor, nekem h nézzelek meg téged és rájövök Áron mért ilyen gyönyörű :D
Milyen színű a hajad? Barna azt látom, csak milyn festék? Mert beakarom festeni a hajam barnára de félek nehogy feket legyen :lol:

Katák, Werának már megígértem leközelebb ha törik ha szakad ott leszek :lol:

Márti, Ti is nagyon szépek vagytok a képeken :lol: Apa edzés után pókerezik a foti csapatnak fenntartott klub-ban :twisted:
Ma is!

nicike
 
 


Nagyon édesek a babaképek!

Mary!
mennyit nőtt a haja Annának :)

d.dodó
 
 


F.Márti, lehet a foga! Vagy is nem bánnám,mert akkor tudom h az volt a baja és nem más.
Most is nyöszög szegényem.
Van ilyen fordulást segítő gyakorlat,egyszer láttam de rákeresek a neten,hátha találok valamit akkor belinkelen.
Mi se csinálunk semmit,Nóri hatására oldalra fordultunk tegnap....

Kike.Dominak puszi :wink:
Apa, bizti nem akar kiabálni velük,lehet csak fáradt.Na jó,akkor ennyi erővel Te végig ordíthatnád a napot...Nem?

nicike
 
 


Nicikém!
[quote]O írta:rsi, a hasamon is van tetoválás nekem is, 2 fecske,igaz terhesség alatt a fecskék pulyka nagyságúak lettek


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Én mára teljesen miami ink függő lettem, erősen elgondolkoztam a tetkón.
20150601134430
 
 


Szép napot, drágáim :P

Már írtam egyet, de jött a támadónéni, s közben elszállt :evil:

Talis képek szuperok! Szeretlek nézegetni benneteket! A hiányolsá nagyon jól esett a lelkünknek. Csabi azóta is vigyorog álmában :D Látom, talira hívók, szaporodunk :D A végén naponta lesz tali :lol: Nálunk az időpontot kedden tudom emgmondani, mert akko lesz meg a köv. órarend. Lilu ugyanis szeretne talizni veletek, így ehhez kell passzintanom :wink: Ami biztos, februárban lesz, és már alig várom, de mondhatnám úgy is: "iben nagyon várom" by Tamara :wink:

Viki!
Drága vagy, hogy tárt karokkal vársz :D
BHRG: Lilu egyes gyakorlatokat hibátlanul, szó nélkül végigcsinált, egyes gyakorlatokat hibátlanul, de szuszogva, erőlködve, és egyeseket pedig segítséggel, v.hibásan. De ezekre számítottunk is. A fejlődés így is látványos! Ráadásul úszós napja volt, így nagyon elfáradt a végére. Megdícsértem nagyon! Kaptunk nehezítést, amit febr.26-ig még min.15X kell itthon csinálnunk, és akkor bemutatni. De sajnos szöveges írásos papírt az 1. állapotfelmérésről még nem kaptunk, de legközelebbre az is lesz!

Evelin!
Ti azért külön fizettetek v. benne volt az első alk. árában?

Tomcsinak és Emcikének boldog felediket!!!

folyt.köv.
Vendég
 


Hűű Anna milyen csini.
Lackót meg se mutatom Lilinek,nehogy elrabolja már most a pici szivét :wink: Nagyon Édes!
Én is rakok pár képet: Kép
Kép
Kép Lóg a damil
Kép Szundi

nicike
 
 


Lilukám nagyon ügyes! Úgy örülök Nektek!

Ezt neki küldöm:

Kép
20150601134430
 
 


véda!
Nagyon ügyes Lilu, hogy így fejlődik! :wink:
Csaba királyfi hogy van?

Egyik volt osztálytársamnak egy ló volt a hasán...szekáltuk is mindig vele, hogy marha jól fog kinézni ha egyszer kismama lesz! :)

d.dodó
 
 


Viki most is azt nézem,a discovery-n minden reggel van 2 rész,hétvégén meg van hogy egész nap azt nyomják.
Na ha jöttök az országos talira, tetováltatunk :lol:

nicike
 
 


Lili már olvas? NAgyon cukker! Olyan puszilgatnivaló pofija van!
20150601134430
 
 


Orsi: hozzánk is eljöttök?
Itt kert is van!!! :wink: :lol: :P
Apukám is halásztelekn nőtt fel ha jól tudom, de a nagynénémék sokáig ott laktak. A nagynéném óvónő, az egyik legszupibb az országban!!! :wink:
A vonalzódon lévő kép alapján képzeltelek el. Sötét hajúnak nagyon magasnak(hogy miért ne kérdezd!) Egyáltalán nem rondának! Nagyon csini vagy! Úgy bánom, hogy nem tudtunk beszélgetni egy kicsit legalább. Csak Emmának udvarolgattam, hozzád nem is igazán szóltam! :roll: :oops:
Köszi a dícséretet nagyon ari vagy!

Tami: K5220
4,5 milla, de szerintem nektek már 4-ért is odaadjuk! (Weráéknak is! :wink:

Szly: Nem akarod eladni véletlenűl a tesóbabakocsitokat? Vagy akartok még gyerkőcöt? Bocsi a tolakodásért!

Andi: a rennie az nem gyomorégésre van? Jó gyomorgörcsre is?

Viki: Kép Kép

Dodó: Mit csinál most Lizy? Ha nyáron jöttök majd sűrűn csinálunk talit és akkor bepotolhatod a lemaradást! :lol:

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Dodó!
Drága, olyan kis érzékeny vagy mostanában, nem lehet, hogy... :roll: :wink: :lol: (Persze nem ismerem a Cerazette hibaszázalékát... :lol: )

Tamara!
A farsangot én is támogatom! Imádom az ilyen programokat! Akárhol is lesz, elmegyünk!!!

Olyan kevés időm maradt az írásra... Támadónéni elrabolt tőlem 15 kemény percet. Persze jó szándékkal jött, de akkoris! Csomó mindenkinek akartam még írni... :(

Ami még fontos: bele kezdtem a horoszkópok készítésébe! Tyű, milyen egyéni eltérések vannak itt!!! Micsoda különleges kis személyiségek! És pl. Lacinkót - őt ma reggel néztem - teljes egészében fel lehet ismerni a horoszkópjáról :D Annát is nagyon hüledezve néztem, neki sem semmi a horoszkópja! Titi gyerekei is... Na, majd írok, mesélek, de azért van még vele meló, ne haragudjatok, ha nem lesz meg ripsz-ropsz :roll:

Puszi, Csabikám már ébren is!
Vendég
 


Hú, Lili is nagyon kis helyes! :)

d.dodó
 
 


Sziasztok!

Gyors leszek,mert Áron már felkelt!

Nicike! Világosbarna palette,de csak 15 percig hagyom rajta mert különben nagyon sötét lesz!
Én nem vagyok kibékülve vele,úgyhogy nemsokára megy bele szőke melír!

És eddig pakoltam,főztem,mostam és mire ideértem Áron felébredt!
De akkor is imádom!
Még csörög a kiságyban!
Aludt 21:30-7:45-ig!
1:30-kor hallottam,hogy nyüszög de visszaaludt!

Én is úgy szeretnék egy sajnát házikót!
Sose lesz! :cry:

Dóri! Én is hiányoltalak ám,még a cumit is vittem! :wink:

Du. dokihoz megyek és még sok a dolgom,úgyhogy bocsi,de ahogy Viki mondaná most jobbra el!
Este benézek!
Pussz nektek!!

Kép


Kép
ibm
 
 


Viki: Lackó nagyon kis csini! Mackóban is tüneményes! Err mondják nem a ruha teszi az embert!!!

Tami: Anna mindig mongdani akar valamit azért ilyen a szája!!!

Niki: nagyon édes vagy! Hajrá! Nem csak irigykedni kell!! Kép Kép
Annyira édes Lili! Meg tudnám zabálni!

Csilla: szerintem is a foga miatt taknyos Nati bébi! Gratula a fogacskához és Otihoz!!! Ilyen egy jó és kedves és okos gyerkőcöt ritkán lát az ember! (Én persze minden nap! :wink: :lol: )

Dórikám: nem is írtam hogy annyira hiányoztatok tegnap a taliról!!! Ilyet mégegyser ne tessék csinálni!!! Puszi a buksitokra! Lilu hogy van? Mikor szokott hazaérni a suliból?

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


tita!
Lizy nyűglődik! Asszem lassan elaltatom most, hogy már odatettem az ebédet!
Hát remélem nyáron legalább a nagy talira eljutunk! De sokra ugysem tudunk menni, mert nem Pesten fogunk akkor lakni, hanem Móron!
Max megyünk Marcsiékkal autóval, és beszállunk a benzin költségbe! :)

Véda!
Remélem nem....bár pont ma irtam, hogy barnázom.... :roll: és ilyen nem volt még a gyogyiszedés alatt!
Amugy akkor is tényleg bántott, hogy azt irta, hogy én sem írok nektek! Én nem azt mondtam, hogy miért nem irtok nekem, hanem azt, hogy nincs nagy forgalom ma! Ilyenkorra már több oldalt szoktunk írni!

d.dodó
 
 


Megjöttünk!

Titi! Valószínűleg el fogom adni hamarosan. Csak nem tudom hogy tudnánk megoldani a szállítást. Mindjárt dobok róla képet.

Anna nagyon csini.

Lili kis husipofi! Édi nagoyn!

Laló meg nagyon csini!

Kép
szly27
 
 


Kép Kép

Kép
szly27
 
 


No szóval!

Tomcsinak és Emcikének boldog felediket!!!!!!

Tita! Én terhesen azt vettem be, egyszer rettentően görcsölt a gyomrom meg égett meg hányingerem volt. Valami kaja megülte. Bevettem a rennie-t és sokkal jobb lett tőle. De egyébként tényleg égésre van!

Hát tényleg nagyon jó volt nézni a talis képeket. Csak az jutott eszembe, hogy mire eljön a nyári tali, addigra akik rendszeresen találkoznak, azoknak mennyivel könnyebb lesz, mint nekünk. Ez nem baj, csak én elég szégyenlős vagyok... :oops: :oops:

Wera! Aranyos vagy, jól esett, hogy hiányoztunk Neked!

Niki! Lili milyen szép kislány!! Milyen csücsöri szája van! Csókos! Vigyázz vele :lol: :lol:
Damil? Olyat nevettem rajta :lol: :lol: Látom folyik rendesen a nyála. Biztos a foga miatt nyűgös sztem. Bár Mütyike nem nyáladzik egyáltalán! Érdekes!

Dodó! Lizyről kérek szépen képet! Olyan szép csajszi! Nagyon tetszik az új frizkójával!!

Védadóri! Csabikirályfiról is szeretnék képet, ha lehet! Tényleg! neki megcsináltad a horoszkópját? Mit mond? És Lilunak?
A könyvedről álmodtam...Megkaptam, személyesen hoztad el nekem én meg rögtön elkezdtem olvasni, de idegesített, hogy Mütyi állandóan engem akart és nem tudtam folytatni :lol: :lol: Persze apa meg nem segített...Sztem a tegnapi veszekedés apával, azért lehetett ez... :lol: :lol:

Na megyek, nézek valami nasit. Mondjuk joghurtot?? :D

sz.andi
 
 


A második képen még eredeti belső huzattal van. Mi kicseréltük a macisra, mert az eredeti penészes volt és nem tudtam kimosni.

Kép
szly27
 
 


Szly: (kicsit hülye vagyok földrajzból) Mennyire laktok Pesttől?

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Tita: koszi a kodot!
Mitol rossz a gyomrod?
Ettel mar valami normalis etelt ma?


Viki: Anna sokat van kocslon ruhaban: ez a kis farmer ruha is Adele.
Amugy o is sokat van mackoban mostanaban, mert egesz nap kuszik a foldon, es csupa kosz, a folsoit meg leeszi, szoval mar van itthoni es elmenos ruha, kulonben minden foltos lesz.
Amugy meg szeretem csinosan oltoztetni, turi nagy tamogatonk segitsegevel.
Ha mar nekem nincs hova oltozkodnom mostanaban....
De szerintem sem a ruha teszi az embert, foleg egy kisbabat nem, aki mindenben aranyos, szep!


HAt Tita ez inkabb csokos szaj, mint beszedes :D
Vendég
 


Titi! 180-200km a 4es főúton főleg

Kép
szly27
 
 


Tami,Wera! Annyira felizgattatok ezzel a valkóval,hogy most ezt néztem

http://www.ingatlan.com/index.php?page= ... google_hux

Kép


Kép
ibm
 
 


Sziasztok!
csak nagyon gyorsan jövök-irok. Mndjárt indulunk dolgozóba és majd este itthon lesz a gépem és akkor reagálok mindenkinek és felteszem az én talis képeimet is!

Szóval: Katám nagyon nagyon örülünk hogy ottlehettünk nálatok! nagyon jól éreztük magunkat!
és annyira jó volt hogy egy csomó mindenkit végre megismerhettem személyesen is és persze a kislurkókat is!

Kata a pöttyös bodyt mi hagytuk ott- az apósáktól kaptuk karira (fiúnak pöttyöset :shock: ) de hordhatjátok ti is!!! majd Emma kap másikat :wink:

Evelin: Eliot ez igazi kis hőscincér! annyira sokat változott, fejlődött mióta nem láttam! nagyon ügyes vagy!!!

Vkata: annyira jó volt téged is megismerni! Dórcika méggyönyörübb mint a képeken!!!

Titti: nagyon csini kismami vagy! annyira jól áll neked!!! és nagyon aranyos vagy- én pont igy képzeltelek a többiek elbeszélése alapján.Levi pedig nagyon ügyes és szép kisfiú!

Bondi: nagyon aranyosak vagytok! Nattancs annyira nyugis szép kislány!! na és Oti!!!!! igai kisfickó!!! Zsöminek nagyon tetszett, remélem az én kisfiam is ilyesforma lesz később!!

Wera: húú még magasabb vagy mint gondoltam!! és milyen csinos!!! (irigy-irigy-szerintem az én hasam sosem fog visszamenni az eredeti helyére) Bugrinóri egy cukorfalat!! mocorgásban hasonlit Zsimire csak lánykiadásban!

Ami: mostmár tudom miért annyira szép Áron!! volt kitől örökölnie!! és tényleg nagyon jó fiú volt!!

Julcsi: nagyon nagyon drukkolok hogy Marcibarci lassan és ügyesen mostmár jöjjön és ismerje meg a szüleit!!!

Tamara: tényleg látszik mennyi energiád van!!! szerintem Anna pont olyan lesz mint te!! kis eneriabomba- és ahogy mászik! annyira aranyos.

Orsi: Emmától el voltam ájulva, mennyit nőtt mióta nem láttam! nagyon élt ő is!! örülük hogy jól birta a hazautat!

Patr: Csillagszemü Zsoltika is tündérke volt! látszik mennyire ragaszkodik hozzád!! (a zsákokat végül felhoztátok??? vagy majd legközelebb??)

Ági: Nándi a nyugalom maga! ilyen nyugodt babát én még nem láttam! és ahogy elaludt az öledben!! nagyon örülük hogy megisrmehettelek titeket!!

és ahoyg már mondtam nálunk is lehet tali!! vagy minitali Zugló és környékiek részére!!!
most már lépek- este jövök!!

Kép
mancsi76
 
 


Bandi!
Tegyél a natúr joghurtba reszelt almát és fahéjat. Isteni!

Szilvikém!
Én ebbe a kocsiba rögtön eltolnám ide magunkhoz a két huncut gyerekedet! Rolkóba beleszerettem! Nincs visszaút!
20150601134430
 
 


80-as fiú kertészgatyi 101 Ft-nál jár, 6 óra van hátra

http://www.vatera.hu/80_as_h_m_babybaby ... 79756.html
Vendég
 


Sz.andi!
Ez tegnap este készült Maszat Pankáról miközben ette a tejpépet!

Kép

d.dodó
 
 


Szly: ha nem vagyik indiszkrét mennyiért akarjátok eladni?
Lehet, hogy elmegyek érte AKÁR!

Mancsi: édes vagy! Nagyon jó volt benneteket is megismerni! Zsömi egy tündér! Nagyon jófej kisfickó és milyen mosolygós! Én szívesen elmegyek hozzátok is!

Már megint fúrnak. Már legalább 3 hónapja újjítjűk fel a 2.-on a lakást. Nem tudom mit lehet ennyit szarozni...
Kivi leszek nekünk meddig fog tartani....

Hát szerintem elkaphattam valami nyavaját, mert megy a hasam is. Tegnap még semmi bajom sem volt...
Folyamatosan teázom, meg normaflort nyomatok bele. vasárnapra meg kell gyógyulnom, mert megyünk susizni....

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Tami!
Nekem is nagy barátom a turi és a teszvesz. Megtehetnénk h új rucikat vegyünk, de baromira sajnálok rá pénzt adni. Nem adok 1 gatyóért 3-4 e Ft-ot, mikor uazt megveszem tizedéért.
20150601134430
 
 


Lizy nagyon édes!

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Viki: teljesen egyetértek veled! Énis szeretek a gyerkőcöknak turizni!

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?