Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

NOki :D

Sajnálom,hogy a tegnapi nap ilyen rosszul jött össze. További jó büfizést. :wink:
Én ma piacon voltam, takarítottam, barátainkat látogattukmeg. Holnap korizni megyünk.

Tocsa :D

Mindig jövök olvasni,aztán majd ha beindulnak az események nálunk is, remélem többet tudok jönni és írni. És nem untatsz, jó olvasni.Amint látod én szűkszavú vagyok.(életben is) :wink:
Jól megágyaznak a kicsik. :wink:

Andy :D

Ez a csokikezelés nagyon jól hangzik. 8) És nagyon jó képeket raksz fel. :wink:

MArcsi :D

Kívánom, hogy sikerüljön a lombikod.Én is szívesen olvasnám a történeted.

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


És lám.... Ismét egy laptető. :lol: 8) :lol: 8)

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Zsu
Gratulálok a laptetőhöz :D
Hozzon szerencsét!!!!
Tocsa
Hogy vagy/tok?
Remélem minden a legnagyobb rendben van!
Csajok!
Írjatok....ha van időtök!!!

Ma amint írtam is ,meglátogattuk a keresztlányunkat!!!
Egyszerűen IMÁDOM :D
Annyira szép és aranyos és elolvadok a mosolyától!
A Párom is annyira imádja :D és olyan jó látni ahogy kúszik mászik vele :D
Na majd a miénknek milyen jó dolga lesz...apája majd a csillagot is lehozza neki....rólam meg ne is beszéljünk :D
A lényeg,hogy miután hazajöttünk addigra a barátaink pont ideértek hozzánk...ugyanis felhívtak minket ,hogy már lassan 2hónapja nem láttak és ha tetszik ha nem ők jönnek ,megnéznek és mennek is :D:D
Olyan aranyosak voltak!
Tehát 7re jöttek és most mentek el..... :wink:
Jól éreztem magam és Ők is!
Annyira hiányoztak már és a társaság is....
Na ,de képzeljétek...már 3napja nem hányok ,de amíg itt voltak Én vagy 4x hánytam!!!!
Nem hiszem el....pont ilyenkor.....mondjuk azt volt a szerencse,hogy utána jobban is lettem nem úgy mint máskor,hogy róka után egy élő hulla vagyok!!!
De mind mondják is...minden rosszban van valami jó :D
Kikísérni már nem tudtam őket.....megint rókáztam :roll:
Most azt hiszem már nincs bennem semmi és talán aludni is fogok tudni?!
Természetesen a gyógyszer az kijött,de úgy döntöttem,hogy nem veszek be utánpótlást....remélem nem lesz baj?!
Na azt hiszem leírtam a mai nap történéseit :D
Remélem nem baj?!?!?!

Jó éjt....vagy jó reggelt!
Puszi Mindenkinek!

Kép
noki&potyi
 
 

 
 

Szép napot és jó étvágyat :D
Nagyon vasárnapi a hangulat itt az oldalon......mindenki eltűnt
:wink:
Velem minden ugyan az mint eddig......róka koma visszajött a szabijáról :cry:
Ettől függetlenül nem fekszem és megyünk ma is össze vissza.......természetesen zacskó a zsebembe fog figyelni ,hogy most ne a járdára dobjam ki :roll:

Puszi Mindenkinek!

Kép
noki&potyi
 
 


Sziasztok lányok!
Móni101 és Noki
Én 2 éve probálkozok lombikkal,3 éve szeretnénk babát.
3x volt beültetésem,és 2x üres petesejt.Velem minden rendben van,de az el nem végzett vizsgálatokról nem tudok beszámolni,ugyanis mikor kérdezem a DR urat mindig a koromra hivatkozik,és azt mondja nem tudja de minden női szervezet más.
A szokásos vizsgálatokon estem túl,amit mindenkinél megcsinálnak.
Pajzsmirigy vizsgálaton voltam még ezen kivül,és átjárhatóságin.
Az elsö házasságomból van egy 23 éves lányom,a mostani férjem 58 éves,és minden rendben van nála,neki is van egy fia elözö házasságból.Tehát adott a helyzet,hogy mind kettönknek van gyermeke.Sokszor a forumokon az ember többet tud mag mint a Dr-tól.Ezért is kaptam kedvet,töletek,hogy én is át jövök Cirisbe.
Bocsánat hosszúra sikerült a levél,köszönöm,hogy elmondhattam!
:oops: üdv Marcsi
morozov mamoka
 
 


Kedves Marcsi!

Köszi a válaszodat. Ugyan ahhoz az orvoshoz jársz vagy váltottál már valamikor? Egyébként csak a kor szerintem nem lehet magyarázat, vagy mondja meg azt, hogy a korod miatt mi az ami nem úgy működik ahogy kéne és akkor annak a kezelésére fordítson hangsúlyt. Egyszerre hány embriót raktak eddig vissza? Nekem az elsőnél csak kettő lett, de most többet fogunk 3-4-et, meglátjuk milyenek lesznek a petikék.

Móni
móni101
 
 


Sziasztok
Marcsi
Teljesen egyetértek abban amit Móni írt.....
[quote]c írta:sak a kor szerintem nem lehet magyarázat, vagy mondja meg azt, hogy a korod miatt mi az ami nem úgy működik ahogy kéne és akkor annak a kezelésére fordítson hangsúlyt.

Szerintem ne gondolkozz ,hogy átjössz a Cirisbe vagy sem......itt nagyon jó helyen leszel!!

Velem csak annyi van ,hogy rókakoma velem van eléggé sokat,de most ahhoz képest ,hogy milyen rosszul voltam nagyon jól bírom :)
A lényeg az ,hogy most 5dik napja nem tudtam nagydologra menni :cry:
Nagyon rossz már...bár nem eszem sokat és ha eszem is akkor is csak szendvics vaj nélkül és csak 1szelet felvágottal :cry:
Tegnap este ittam Leavolackot ,de semmit nem csinált...ma reggel megint ittam és remélem mostanára lesz valami.......különben nem tudom mit tegyek?!
Ja!
Már nem fekszem annyit és a hétvégén is sokat csaviztunk a Párommal :)
Jól éreztem magam :)


Puszi mindenkinek!
Adjatok magatokról életjelet!
Kíváncsi vagyok,hogy kivel mi van!!!

Noki

Kép
noki&potyi
 
 


Sziasztok,

Zsu, milyen volt a korizás. Nekem életemben egyszer volt a lábamon kori (most év végén, olyan megfontolásból, hogy akkor már javában készültünk a lombikra és úgy voltam vele, hogy mostmár anya leszek, és milyen dolog az, hogy nem tudom megtanítani korizni a gyerkőcö(ke)t? :D )

Noki, örömmel hallom, hogy mostmár kimozdulsz, jössz-mész. Rókakoma nem annyira örömteli, de talán még mindig jobb, ha kijön belőled, mintha csak hányingered van egész nap? Nem?

Jó sokat pihentem a hétvégén, és már normálisan eszek mindenfélét. Hurrá! Azonban totál ki vagyok, mert nagyjából péntek óta érzem azokat az alhasi szurkálásokat, kis görcsöket, stb., amik a mensi előtt és alatt is szoktak jelentkezni. Éjjel már egyáltalán nem tudtam aludni emiatt és reggel az volt az első dolgom, hogy utána olvastam a beágyazódásnak és esetemben kb. mostanra kell befejeződnie. Abban reménykedem, hogy ezek a beágyazódás jelei. Jaajj, csak úgy legyen. Most is folyamatosan fájdogál. Ami még újdonság, mintha fogytam volna 3-4 kg-t.

Kérem, ha valakinek hasonló tapasztalata volt érzések terén és azóta már kismami vagy anyuka vagy nagymami :D , akkor ossza meg velem. Megnyugtató lenne!

Marcsi, szerintem a Ciris-ben konkrétabb választ fogsz kapni a miért-re. Bár nekem is ismeretlen eredetű meddőség szerepel a papíromon. Az azért kiderült, hogy PCO szerű a petefészkem, tehát a megérett petesejtek nem szabadultak ki, hiába is próbálkoztunk.

Móni, én úgy tudom, hogy 3 embrió a törvény által előírt max., amit vissza lehet ültetni, de nem vagyok benne biztos. Mintha valami ilyesmit olvastam volna a rengeteg papírok egyikén, amit alá kellett írnunk.

Andy, minden okés?

Szép napot csajok!
tocsa
 
 


Szia Tocsa Kismami :)
Nekem folyamatosan voltak szurkálások, döfködések és hasonló menszi szerű érzések!
Most kb 4-5napja múltak el,de beültetéstől kezdve mindig éreztem!!!
Teljesen normális és jót is jelenthet :)
Már nincs hányingerem amint írtam is ,csak ami nem tetszik a picinek azt 5percen belül vissza is küldi :)
Így sokkal jobb valóban ,mert amikor órákkal később jött ki akkor nagyon szenvedtem.....
Sikerült a nagy dolgomon is túlesni :)
Bocsi,hogy így leírom,de készülj ezekre a dolgokra Te is...mert ezek a várandóság velejárói!!!
Amúgy Én úgy tudom ,hogy ha az 5dik napon vannak beültetve a Bébik akkor nem 7 hanem 5dik napon kezdődik a beágyazódás......és az meg ma van!
Na akkor most aztán még jobban drukkolok Nektek!!!! Kép

Én úgy tudom,hogy 35év felett max 3 embriót ültetnek be és utána akár 4-5 embriót is be lehet ültettetni.
A párom volt ezen fennakadva ,mert sokallta....,de aztán elmondtam neki,hogy miért is van ez.

Kép
noki&potyi
 
 


Hőemelkedésem is van (37,4). Ez mindenképpen magasabb, mint a normál hőm. Mintha azt is olvastam volna valahol, hogy beágyazódás során vagy után megnő a hő...

Erről tudtok valamit?

Köszi
tocsa
 
 


Sziasztok!

Nekem novemberben volt az első beülti a Dévaiban és már akkor mondta a doki, hogy mivel 40 éves vagyok akár 4-et is kérhetek vissza külön engedélyezés nélkül.

Móni
móni101
 
 


Sziasztok!

Noki!
Éhgyomorra aszaltszilva szorulás ellen.... :wink:

Tocsa!
Nekem a blasztós beülti után a 3.4. és 5. napon voltak mensi szerű érzéseim. :D Én akkor már valahogy sejtettem,hogy sikerült.Furi,valami anyai ösztön súgta.... :P

Beültethető embriók:ritka esetekben ültetnek be 3-nál többet.Itt függ a korelőzménytől,ill. a páciens életévétől is.

Én pl. már megbeszéltem a dokimmal,hogy nyáron max. csak 2-őt kérek vissza. :roll: Nekem ugyanis a legutolsónál 3-ból 3 tapadt és én a redukció mellett döntöttem. :roll: Mérlegeltem és több szakember véleményét kikérve jutottam erre az elhatározásra.Nagyobb a kockázata kihordani a 3-mas terhességet,mint egy redukciót megcsinálni.Életem legnehezebb döntése volt,de a másik 2 baba és a saját egészségemet kellett néznem.A redukció sok helyen vita téma,de nem mertem kockáztatni,hogy valamelyik baba betegen,fejletlenül,netán agyvérzéssel szülessen.Egész életemben szenvedtem volna.Mint tudjuk a 3-mas terhességek nagy része a 28-30. héten megszületik. :cry: Persze van sok pozitív eset is,de én nem mertem kockáztatni.
Mint később kiderült jól döntöttem,mivel az ikreket is a 32. hétig bírtam.Isteni szerencse,hogy Ők egészségesen jöttek a világra,önállóan tudtak lélegezni,nem volt semmi betegségük. :D
A PIC-en (koraszülött intenzív) is csak 5 napig voltak! :D Sajnos elég szomorú történetekkel találkoztam ez alatt a pár nap alatt is. :cry:

Szóval csak azért írtam ezt le,hogy kicsit belegondoljatok ebbe is.Míg velem ez nem történt meg,addig én is mondtam,hogy akár 4-et is visszaültethetnek!

De azok a hetetek,amíg vártam a redukciót (11.hét) és utána az az 1 hét kockázat, hogy az ikrekkel elvetélhetek,hát nem kívánom senkinek! :?

De mindez már a múlt.A lényeg a 2 egészséges kölök. :D Már nem is látszik rajtuk,hogy koraszülöttek voltak,szépen összekapták magukat! :D

Remélem nem indítok el vitát a témában,nem ezzel a céllal írtam mindezt le.Csak szerettem volna,ha "láttok" egy ilyen esetet is!

Ági
pálgi
 
 


Tocsa!
Hőemelkedés:biztató! :wink:

Ági
pálgi
 
 


Szia Ági!

Én pont ezért kértem vissza csak kettőt, mert féltem a 3 megtapadásától, pedig 3 voltak a beültire. Azóta is az jár a fejemben, hogy esetleg Ő lett volna a befutó. A létszám redukció borzalmas hiszen szülni szeretnénk és nem ölni. Úgy döntöttünk az elsőnél, hogy ha nem jön össze 2-ből semmi akkor másodjára 3-mat kérünk vissza. Borzasztó nehéz döntés.

Móni
móni101
 
 


Ági egyébként nem csodálkozom a döntéseden valószínűleg én sem vállaltam volna a 3-as ikreket és a szörnyű megoldást választottam volna.

Móni
móni101
 
 


Móni!
Én is mindíg úgy gondoltam,hogy mi van,ha pont az a befutó amelyiket nem ültetik be?
De az az elmélet.....és néha meg van a valóság.....
Amíg nem sikerül az ember sokszor azt mondja,hogy mindegy,csak sikerüljön.....
Nekem a 12. napon 1762 volt a Bhcg-m. :shock: :D Na,ekkor már tudtuk,hogy 3 tapadt és csak reménykedtem,hogy a 6 hetes uh-n "csak" 2 szivecskét látunk.Utána mondták,hogy a 8 hetesig hátha a természet megoldja.....de nem....A többit feljebb leírtam.

Még a 6 hetes uh-n sem fogtam fel igazán,csak annak örültem,hogy dobogó szívecskéket láttam.

Ági
pálgi
 
 


Móni!
Amúgy megnézheted az aláírásom alatt,a www-nél,hogy milyenek a "kis" korababáim. :D (Irtó büszke vagyok Rájuk 8) )
Pannikám 1740gr-mal,Ábel 1820gr-mal született 2008. aug.1-jén. :D :D

Ági
pálgi
 
 


Sziasztok!
Ági!
nehéz döntés lehetett a redukció, de a lényeg h. van két picid :lol:

az első lombiknál nálunk 3ból 3tapadt meg, én nem voltam képes a reduckióra, a 18.héten kinyílt a méhszáj és megszülettek a babák.
a másodiknál azt se akartam h. kettőt tegyenek vissza, de végül kettő lett, akkor 1tapadt meg.
a harmadiknál pedig egyből egy.
így most van két kislányom.
ha az első sikerül akkor most 3fiam lenne, furcsa az élet...

én is elmentem, beszéltem az orvossal, időpont megvolt, és nem voltam képes megcsináltatni, egyszerűen nem ment.
ehhez is sok erő kell.
Vendég
 


Ági gratulálok a kis manókhoz! Nagyon szépek!

Móni
móni101
 
 


Zozo!
Sajnálom a 3 kisfiút,de a lényeg,hogy ott a 2 kislány!
Az ember előre nem tudhatja,hogy vajon jól vagy rosszul dönt-e. :roll:

Én védekezés képpen a megmaradó babákra gondoltam és nem arra,hogy Angyalka lesz valakiből.Előtte nagyon sokszor elnézést kértem az Angyalka babától,sokszor zokogtam.A red utáni éjszakát is végig sírtam,úgy éreztem kitéptek egy részt belőlem,éreztem,hogy meghalt egy részem. :cry: Aztán lezártam magamban és a meglévő 2-re koncentráltam.Az ikrek kb. 2-3 hónaposak voltak,amikor eszembe jutott Angyalka,hogy vajon Ő mi lett volna,kire hasonlított volna stb....
Lehet ezért is szeretnék mindenképpen még 1 babát.

Ági
pálgi
 
 


Móni!
Köszi! :D

Ági
pálgi
 
 


Ági, köszi az infot. Kezdek megnyugodni, főleg, hogy nekem is péntektől van ez az érzésem és ezek pont 3.4.5. nap...és még ma is. A redukció borzasztó nehéz döntés, az biztos. Ahogy hallom, maga az eljárás sem veszélytelen és kellemes, meg azért lelkileg is kikésziti az embert. Mi épp ezért döntöttünk a 2 mellett, pedig ha kettes ikreket szeretnénk, akkor háromból nagyobb esély lett volna...és mi nagyon szertnénk ikreket.

Zozo, a te döntédet is nagyon megértem, és a történtek ellenére, jó hallani, hogy van 2 lányod.
tocsa
 
 


Tocsa!
Én is mindíg reménykedtem,hogy ikreink lesznek,de hidd el a lényeg 1 egészséges gyermek!!!

Az ikerterhesség is kockázatos. Megerőltetőbb, több a komplikáció veszélye a babákra és az anyára nézve is mint a "sima" terhesség!
De odafigyeléssel minden oké lehet.Mondjuk én hiába figyeltem és vigyáztam magamra,akkor is koraszülés lett. :? (Kinyílt a méhszájam,aztán a kisasszony kirugta a burkot és elfolyt a magzatvizem.Még szerencse,hogy a dokim már 1 héttel előtte befektetett és jó kezekben voltam a SOTEII-n.)

A Férjem és a szüleim is azt mondják,hogy jó lenne,ha a következők is ikrek lennének. :? De én most már csak 1 babát szeretnék!Hálát adok a sorsnak,hogy ikreim vannak,imádom az ikres létet,de19-re nem kérek lapot! :wink:

Most már nagyon kíváncsi vagyok,hogy mi lesz Nálad!

Ági
pálgi
 
 


Sziasztok!

Bocsesz,hogy eltüntem!!

Tocsa!

Minden oké,csak elkezgtem a nagytakarítást és tegnap olyan későn fejeztem be,hogy még a heti hetest is sikerült elaludnom.Ma de meg intéznem kellett egy halom ügyet a vár4osban,kajcsi csinálás és folytatom a jól megérdemelt pakolást.Te boldogultál azzal,amit írtam??
Mennek még mindig nagyon a drukkok,nagyon izgulok érted!!! :D :D :D :D :D :D

Noki!

Köszke,amit küldtél...még mindig ezen röhögök :D :D :D
Képzeld,nem kellett rendelnem a femibionból és a méhpempőből,mert volt a patikában!!Hurrááá!! :D :D
Annyira szeretném,ha már jöbban lennél,elmúlnának a rosszulléteid!!Mi a helyzet párod horkolásával??Megértelek,én is horkoloval voltam anno összezárva...ráadásul még állatkim is ezt múvelik.

Minden lánykának szép napot,jó időt és kellemes időtöltést!!
:D :D

Estefelé még jövök hozzátok!


Kép

Andy
bandy27
 
 


sziasztok,

már egy ideje RO követem az eseményeket, igaz nem rendszeresen, de szerencsére (legalább is eddig) nem írtatok annyira sokat, hogy ne lehessen heti egy bekukkantással követni, de most nagyon felélénkült a topic!

szóval, ami miatt most meg is szólalok, az, az lenne, hogy mi is a C. klinikára jutottunk mint megoldás, februárban megyünk az első konzultációra. vizsgálatokon már voltam ott korábban is, úgyhogy nem teljesen újként. de gondolom sok mindent meg kell majd ismételni.
minden infónak, tanácsnak nagyon fogok örülni és előre is köszönöm :-)

Noki! halk gratula a sikereshez :-) és mindenki másnak is nagyon drukkolok!
üdv.
medvem.
medvemancs
 
 


Szia Medvemancs!

Sok szeretettel üdvözöllek itt közöttünk! :) :)

Ha nem veszed tolakodásnak megkérdezhetem,hogy mi nálad a próbléma??Így könnyebben tudunk tanácsokat,infókat adni Neked!!

Köszönjük a drukkokat,nagyon jól esik! :D :D


Szép napot!

Andy
bandy27
 
 


szia Andy,

egyenlőre nem tűnök extrém problémásnak (férj is o.k), hormonálisan és p.é-el minden tökéletes, óramű pontos ciklusok stb. csak nem vagyok átjárható, (vagyis erről kétféle papírom van, hycosy szerint nem (aug-ban), hsg szerint igen (szept.)). 1 éve próbálkozunk. kor: 33.
azért választottuk a C-t mert abban bízom, hogy itt talán nem kell megfutnom a sok felesleges kört amit más meddőségiben, nem kell hosszú hónapokat várni, hogy sorra kerüljek, figyelnek rám, és tartják az időpontokat, ami nekem nagyon fontos lenne, mert nem szeretném a környezetemet (mh) beavatni a dologba semmilyen szinten.
hát egyenlőre ennyi. én a gyógyszerektől (és a tűtől) rettegek a legjobban. volt 3 clostis hónapom, és azt is nehezen viseltem, mármint pszichésen. de nem hergelem magam előre :-)

köszönöm a kérdést :-)
hol találom azt a táblát amire itt hivatkoztatok több hozzászólásban?
mm
medvemancs
 
 


Szia Medvemancs!

A Cirisben minden figyelmet megkapsz,a lelkeddel is törödnek,az időpontokat tartják,szóval a legjobb helyen vagy itt! :D :D

Februárban mikor mész??Ki a dokid??Sok sikert kívánok!!

A táblázatot Noki csinálja,ha beszeretnél kerülni,vele konzultálj!Kéri majd a korod,doki neve stb. Addig is nézd meg a 9.oldalon ,ilyen szép és hogy gyarapodtunk.

Pussz!

Andy
bandy27
 
 


Szia Medvemancs, Üdvözlet köztünk. Az biztos, hogy felesleges köröket a Ciris-ben nem kell futnod.

A gyógyszerek meg a tű két olyan dolog, ami biztosan lesz, nem is kevés, de a tű nagyon pici és nagyon vékony, és egyáltalán nem fáj a szuri. A gyógyszereket meg a cél érdekében úgyis beszedi végül az ember. Zárójelben megjegyzem, én is rettegtem mindkettőtől. Az első szurim beadását otthon 4 órás félelem hiszti előzte meg. Csodálom, hogy a férjem nem vált el....viszont profi szuri beadóvá vált. :D

Sok sikert!
tocsa
 
 


Halihó!

Tocsa :D

Jó volt a korizás. Mi is azzal a céllal mentünk most, hogy még a babásodás előtt korizzak egyet,mert utánna pocakosan úgysem lehet. :lol:

Noki :D

Sajnálom, hogy minden rossz dologból kijut neked. Drukkolok,hogy minél hamarabb elhagyjon rókakoma. :wink:

Üdv az újaknak!

Rólam: hihetetlen türelmetlenül várom már a szurik kezdését.AZt hiszem,most nagyon az az érzésem van,hogy ez most sikerülni fog, s kilenc hónap múlva meg is születnek, 8)

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Szia Móni101
Nekem mindig csak 1 petesejtem van,de volt amikor az az 1 is üres volt.Ezért lenne jobb ha legalább 2 lenne,mert az esély is nagyobb lanne.Igen ugyan az az orvosom 2 éve,de most érett meg a dolog,a váltásra.A férjem már a 2 lombiknál már mondta,hogy el kellene mennünk máshova,ő rá érzett. :( szia Marcsi
morozov mamoka
 
 


Sziasztok!

Nekem egy hete volt a Cirisben az embrióvisszahelyezésem. Nagy az izgalom, már csak egy hetet kell kibírni valahogy. :D
Volt vkinek mostanában visszaültije?
zsiby
 
 


Morozov mamoka!
Hát látod itt a gond. Hogy mondhatja a doki, hogy a koroddal van gond és semmi mással amikor nem tud petesejteket stimulálni? Nálad igenis lenne mit kezelni, és akkor viszont a megoldás is meg lesz, és lehet babóka. Nekem 7 petét tudtak leszívni 4 termékenyült meg ICSI-vel és a beültire 3 maradt. De ha más nincs akkor komolyan el kéne gondolkoznotok a donor petesejten és akkor mehet vissza több. De ezt a dokinak magától kéne mondani, az összes alternatívát fel kéne ajánlani és akkor Ti tudtok dönteni. Ez nektek csak időhúzás ennél a dokinál.

Móni
móni101
 
 


Sziasztok!

Szép jó reggelt mindenkinek!

Zsiby!

Üdvözöllek szeretettel közöttünk!

Lányok!

Nem igaz,hogy már korán reggel rosszul indul a napom! :(
Olyan migrénre keltem fel,ebből még rókakoma lesz,ha így haladok...de taslán így megszűnik a bajom.Bocs,nem panaszkodni akartam!!

Noki!

Hogy vagytok??Elküldted rókakomát szabira??

Tocsa!

Még mindig szurkálodsz??De azért jól vagy??
Drukkolok nagyon!!

Zsu!

Én is alig várom február elejét,hogy kaphassam a szurikát :D :D
Soha nem vártam ennyire szurit,mint most.
Megy a drukk továbbra is!!

Marcsi!

Ha ilyen helyzetben vagy,tényleg a legjobb lenne a váltás minél előbb a saját érdekedben!

Kép

Ez mára,hogy szép napotok legyen és mindenkinek összejöjjön a szíve vágya!! :D :D

Kép

Andy
bandy27
 
 


Jó reggelt Mindenkinek!

Remélem, Andi, a migrén elmúlik, mert az szörnyű.

Szia Zsiby, Nekem is hétfőn lett volna, de végül szerdára csúszott a beültetésem, így a vérvétel is szerdán lesz. Hogy vagy? Érzel valamit? Én már fentebb panaszkodtam a lányoknak, hogy olyan mensi szerű fájdalmat érzek már pár napja, de azt írják, ez akár jót is jelenthet. Tegnap ráadásul hőemelkedésem is volt.

Aki szurizásra vár, annak türelem és kitartás, aki műtétre, annak sok erő a többieknek meg egyszerűen egy szép nap, vagy szép hét, ez az amit kívánok!
tocsa
 
 


Sziasztok
Elolvastam mindent amit írtatok,de majd később Én is reagálok rá......most nem megy.
Tegnap mindent, de mindent kirókáztam.....ha ittam 1 korty vizet akkor azt is.
Déli gyógyszer sem maradt meg bennem és az esti sem.....most kicsit görcsölök :cry:
Félek, szarul vagyok és éhes és szomjas is :cry:

Kép
noki&potyi
 
 


Noki!

Vigyázz magadra! Ha nagyon vacakul vagy hívd fel a dokit, ha minden kijön belőled az nem túl jó.

Móni
móni101
 
 


Noki!

Nagyon aggodom érted,nagyon féltelek!!
Vízet ne nagyon igyál,mert az piszokul tud hányatni,a sok hányástól teljesen tönkre megy a gyomrod a végén és Babylove se kap meg minden ásványi anyagot.Félve kérdezem:nem kellene beszélni a dokival,hogy mit csinálj??Ez így nem mehet tovább!!Mindenesetre veled vagyok és bocs,hogy tegnap terheltelek a saját bajommal!!!

Vigyázz magadra, jobbulást kívánok Neked és kitartást!!




Kép


Andy
bandy27
 
 


Szia Tocsa!

Hát nem állítom, hogy éppen a legjobban vagyok. Időnként nagy görcsök jönnek rám, aztán elmúlnak. Már kétszer is volt reggel hányingerem. Akkor pokolian szarul voltam.
Én is hallottam, hogy a görcsök jó jel, főképpen ha már az elejétől van. Csak azt nem tudom eldönteni magamban, hogy mitől görcsölök. Ugyanis nekem túlstimum lett, és nem lehet, hogy inkább azért görcsölök?????
Ezek szerint egy napon volt a punkciónk, és találkozhattunk a váróban is az ultrahangok idején. :-)
Neked hányadik lombik ez?
zsiby
 
 


sziasztok,
köszönöm a fogadtatást!


tocsa:ezek szerint Te holnap kapod vissza a babó(ka)t? drukkolok nagyon! megértem a szuri parát, én minden vérvételnél elájulok, de sokszor attól is rosszul vagyok, ha beszélnek ilyesmiről.

Zsiby: neked ezek szerint a teszt lesz esedékes rövidesen? hány embriót kaptál vissza?

bandy: Te hol is tartasz pontosan? mikor volt az első konzultáció?
most kezdesz szúrni?

Noki: vigyázz nagyon magadra, a doki biztos tud szuriban adni hányáscsillapoítot ha nagy a baj(nem tudom azt lehet-e), de az biztosan segít.

próbáltam visszaolvasni, de gondolom sok minden kimaradt, így bocsánat, ha olyat kérdeztem ami valahol már szerepel!
jaj és még lenne egy-két kérdésem, előre is köszi a válaszokat:
- nektek mennyi idő telt el az alső konzultáció és a gyógyszer indulás, illetve beültetés között?
- kinek van short és kinek long protokollja? mi alapján kapja valaki egyiket / másikat?
- febr. elején megyünk az első konz.-ra. nekem már szinte minden alapvizsgálatom megvan innen-onnan, ott a C-ben csináltak tenyésztéseket (augusztusban), tehát gondolom azokat elfogadják. ahogy írtátok a hormonokat újra leveszik, ez logikus is. Én a konzultációkor pont kb a 7 cn-on leszek, így pont lecsúszok a 3. napi hormonvizsgálatról.. gondolom emiatt az egész procedúra is csúszni fog +1 hónapot... vagy van ötletetek, mit lehetne tenni? telefonáljak és vázoljam fel a problémát és kérjem meg, őket telefonon, hogy vegyenek le vért tőlem, még a konz. előtt a 3. cn-on? (előbb menni nem tudunk sajnos konzultálni)

ajaj, nagyon körülményes vagyok? :cry:
mm
medvemancs
 
 


na tessék, Tocsa most látom, hogy a szerda az múlt szerda volt :-)
bocs a figyelmetlenségért!
medvemancs
 
 


sziasztok!

jelentem én is ciris-es vagyok :D és mivel már régóta olvasom ezt a fórumot, gondoltam én is benevezek :wink:

az első inszemre készülök, ami várhatóan a jövő hét vége felé lesz :lol:
vasárnap óta szedem a closti-t, amitől iszonyatosan fáj a fejem :(
és vasárnap volt az első szuri is, amitől féltem picit, de túléltem :shock:

Grat. a Babásoknak! :)

szép napot Nektek :!:
fáncsi
 
 


Noki, kitartás és szerintem is beszélned kellene az orvosoddal. Nem biztos, hogy ez normális, bár anyukám mesélte, hogy ő annak idején tesómmal is, velem is végig hányt. Megevett valamit és ahogy az utolsó falat leért, kihányta. 45 kilósan ment szülni (amúgy sem volt egy vaskos darab és nem is túl magas) és megkérdezték tőle, hogy szülni jött-e? :D Mindketten 2,5 kilóval születtünk, mentünk az inkubátorba, de csak 1-2 napra, mert minden rendben volt velünk és aztán ilyen szép nagy, egészséges lánykák lettünk. :D

Zsiby, ez az első lombikom és nekem is túlstimu lett. 26 petesejt, és ahhoz képest, ez a kettő maradt meg összességében, ami most a pocimban fejlődik. 10 megtermékenyült, de nem osztódtak szépen. Igaz mind megmaradt az 5. napig, de fagyi már nem lett. Igen, láthattuk egymást. Te melyik szobában feküdtél? Az a baj ezekkel a fájásokkal, görcsökkel, szurkálásokkal, hogy jót is jelenthetnek meg rosszat is. Így marad a bizonytalanság még egy darabig.
Neked hányadik lombikod, és ha nem vagyok indiszkrét, mi a történeted? El szoktuk itt a fórumon mesélni, ki, hogyan jutott el a Ciris-ig. Ha a táblicskunkba szeretnél bekerülni, akkor Nokinak kell az adatokat elküldeni. Ő tartja naprakészen.

Ma mintha már nem érezném folyamatosan a mensis fájdalmakat. Néha, kicsit görcsöl, de inkább szurkál. Abszolút pozitív hangulatban vagyok :D és úgy gondolom, az elmúlt pár napban ágyazódtak be a kicsikéink. :D Hőemelkedésem, sztem van még, de ma összetörtem a lázmérőt, így nem tudom. A digitális meg beadta az unalmast. Nem mutat semmit, vagy ha igen, Fahrenheit-ben. Számomra most az átváltósdi megerőltető agymunka, így inkább hagyom. :D Ja, a higany szanaszét gurult az ágyon, meg a notebook billentyűzete alá, így vagy fél órát töltöttem az összeszedésével. Persze, szigorúan gumikesztyűben és sokszor mostam kezet utána. Remélem, megúszom higanymérgezés nélkül.

Medvemancs, az első konzultáció után akkor kezdődhet valamiféle kezelés, ha megvannak a vizsgálati eredmények és persze mensi függő (de ezt úgyis tudod). Ha minden vizsgálatod megvan, akkor sztem, nem kell várni. Az lenne a legjobb, ha felhívnád őket és megkédeznéd, akár még az is lehet, hogy előbb lesz vérvétel, azután konzultáció. Nagyon kedvesek és segítőkészek ám. :D
tocsa
 
 


Sziasztok
Ettem és ittam,de nagyon keveset :cry: a lényeg,hogy nem jött ki!
Beszéltem a védőnénivel és azt javasolta,hogy teát igyak és szeleteljek bele pár karika gyömbért is.....mázli ,mert volt itthon!
Jelenleg várom,hogy iható hőmérsékletű legyen a tea......aztán remélem nem kell infúzióra mennem :roll:
Most fekszem,de gyenge vagyok mint a harmat......

Amit szerettem volna az az lenne,hogy az újaktól akiket nagy-nagy szeretettel üdvözlök :lol: szeretnék kérni adatokat a táblázathoz :lol:

Tocsa Zsiby
Mennek a drukkok!
Estére remélem erőre kapok és akkor jövök és mindenhez hozzászólok :lol: amihez tudok :lol:
Sok puszi mindenkinek
Noki

Kép
noki&potyi
 
 


Szia Fáncsi, Üdvözlet és neked is mennek a drukkok! Ha van kedved, te is megoszthatod velünk a történeted meg az eddigi tapasztalataidat a Ciris-ben.
tocsa
 
 


köszönöm az üdvözlést. :)

mi december elején kerültünk a ciris-be... mondhatni véletlen....

átjárhatósági vizsgálatra jelentkeztem, mert előző orvosom csak a röntgeneset csinálta volna, de abból inkább nem kértem.
a barátnőmtől már évek óta azt hallgattam, hogy ő mennyire meg volt elégedve Vereczkey dokival, ugyanis mindkét fiát ő segítette a világra, stbstbstb....gondoltam ok, akkor felhívom őt.

kaptam is egy számot, amit fel is hívtam rögtön és kiderült, hogy az már nem Vereczkey doki száma, hanem ez a Ciris intézet, de jó helyen járok :)
egy nagyon kedves hölgy vette fel a telefont és másnap már mentem is az átjárhatósági vizsgálatra majd ezt követte a többi a vizsgálat. 8)

elméletileg minden okés :D

most várok a csodára :shock:


Noki, az adataim:
31 éves vagyok
Vereczkey a kezelőorvosom
26-án megyek az első uh-ra és ha jól gondolom, akkor 30-án lesz az inszem :lol:
köszi
fáncsi
 
 


csajok!
esetlegesen tudnátok segíteni? :roll:
aki szedett már korábban clostit, jelentkezett nála az iszonyú fejfájás érzés? olvastam a tájékoztatóban, hogy előfordulhat a mellékhatások között, de hogy ennyire kellemetlen legyen, azt nem gondoltam... ja és aztóta teljesen dekoncentrált vagyok :(
már nagyon várom a csütörtököt, mert akkor veszem be az utolsó két darabot :shock:

:lol:
fáncsi
 
 


Szia Fáncsi, az első inszemináció előtt én is nagyon rosszul éreztem magam. Borzasztóan fájt a fejem, folyamatosan szédültem, vagyis inkább olyan instabilitás érzésem volt. Nekimentem mindennek és kiesett a kezemből minden. Elfelejtettem még az is, hogy lány vagyok-e. Azonban, ha úgy érzed, hogy a fejfájásod már szinte elviselhetetlen, akkor mindenképpen hívd fel a Ciris-t és megmondják, mit tegyél. Én Algot vehettem be.
tocsa
 
 


Tocsa, köszi választ! :D
nagyon szorítok Neked! :lol:
fáncsi
 
 


Sziasztok!

Én is sok szeretettel üdvözöllek Fáncsi!
Te 26-án hány órára mész??Csak azért mert én is akkor megyek...
A Clostitól Nekem az égadta világon semmi bajom nem volt,nem jelentkezett semmilyen mellékhatás.
Megy a drukk az inszemhez!! :D :D

Medvemancs!

Nekem az első konzultáció még július 25-én volt.
Most készülök föl a receptekért 26-án.
Ha minden jól megy február 8-án kezdem a szurizást és a clostit,talán 19-én vagy 20-án lesz előreláthatólag a 3.inszemem.

Noki!

Legyen ügyes a gyomrocskád,maradjon bent a folyadék és a kajcsi is!! :D :D
Nagyon szurkolok,hogy legyél már jobban,fogom a mancsod!!

Vigyázzatok magatokra lányok!!

Pussz mindenkinek :D :D :D

Szép napot!

Andy
bandy27
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?