Új privát üzeneted érkezett!

Hali!

Tocsa :D

Ma is mennek a drukkok!

Kutyakavics :D

Nekem is volt ilyen vizsgálat, kibírható. :wink: Készülj a fájdalomra és kellemesen csalódsz majd. :wink:

Enikő :D

Még lehet, hogy találkozunk febr. 4-én, ha akkor kell mennünk. :wink:
Addig még van idő, de bárcsak már ott tartanánk... :roll:

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Szép jó delet mindenkinek! :)

Noki, Tocsa, köszönöm szépen a bíztató szavakat, lányok, nagyon jól esett, megnyugtattatok, tényleg ezer köszönet.

Dr. Vereczkey Attilánál voltam, persze csak egy konzultáción vettünk részt. Kicsit furcsán pörgős volt a dolog, de ahogy átolvastalak Titeket, az elején ez normálisnak tűnik. A hölgy viszont (sajnos nem tudom a nevét - nehezen jegyzem meg elsőre a neveket), aki felvette az adatainkat, és később elmonta mi vár ránk, végtelenül kedves és gondoskodó volt.

Mindenkinek sok sikert kívánok, lelkierőt, kitartást, és babát, babát, babát. :)
kutyakavics
 
 


Sziasztok Lányok!

Új vagyok ezen a fórumon, de már olvaslak Titeket pár hete amióta döntöttünk a Ciris mellett. Az hiszem most majd én viszem a pálmát, és átveszem a vezetést a életkor tekintetében. :)))) Pár hete töltöttem be a 40-et. Nekem már van egy 13 éves kisfiam az első házasságomból. Most viszont a második kapcsolatomnál vannak gondok. Kicsit kevés és lusta spermák. :)))) A Dévai intézetben volt az első és eddig egyetlen próbánk novemberben, de az sajnos nem jött össze. Kb. február közepén lesz a következő punkció Vereczkey dokinál.
Remélem bevesztek a bandába.
A Dévaiban nekem short protokollom volt, most viszont long lesz. Vereczkey doktor mindenkinek longot csinál? Nálatok hogy volt? Vagy mitől függ ez a döntés?

Móni
móni101
 
 

 
 

Szia Móni!

Sok szeretettel üdvözöllek szerény topicunkban!!! :D :D

Szívből kívánom,hogy megtaláld a számításod a Cirisben,mellesleg a legjobb döntést hoztad,hogy ázjöttél!!

Sajnos a kérdésedre nem tudok válaszolni,de megkapod az illetékesektől.

Érezs jól magad köztünk és ha kérdésed,bajod van,fordulj hozzánk bizalommal!! :D :D :D

Sok szerencsét Neked is és szép napot!

Andy
bandy27
 
 


Kedves Andy!

Köszönöm a szíves fogadtatást! Biztos lesznek kérdéseim majd. :lol:

Móni
móni101
 
 


Móni
Üdv Néked névrokonom :D
Nagyon örülök,hogy Te is csatlakoztál hozzánk :D
Én is az első sikertelen lombikunk után a Cirisbe kötöttem ki és most már kismami vagyok :D
Kívánom Neked is ,hogy így legyen!

Nekem is Vereczkey doktor a long protokollt csinálta és akikről Én tudok azoknak is azt csinálta.

Beírtalak Téged is a táblázatba.
Holnap felrakom vagy ma este....csak még várok egy két adatot :D

Kutyakavics
Egyre többen vannak már a Cirisbe és kezd valóban a dolog kicsit pörgőssé válni ,de ez nem azt jelenti ,hogy kevésbé figyelnének oda(ezt azoknak írtam le akik emiatt megijednének) nem Neked!
Márti volt a hölgy aki olyan nagyon segítőkész volt veled és aki felveszi az adatokat és akinél fizetni kell.
Imádom Őt is és mindenkit akik ott dolgoznak :D

Andy
Köszi a képet :D


Velem ma csak annyi történt,hogy elmentem a Párommal a védőnénihez és megmérte a vérnyomásomat na meg a súlyomat.
A vérnyomásommal minden okés és a súlyom pont ugyan annyi mint dec.22-én volt :D
Holnap megyek reggel éhgyomorral(még nem tudom,hogy hogy fogom bírni)vérvételre és kell vinnem pisikét is.......az eredményeket csak kedden kapom meg.
Most pihizek ,mert ezután még egy kicsit jöttünk mentünk és már megint az Én kicsikém hisztizik ,mert nagyon szurkál megint a pocakom :roll:

Puszi mindenkinek

Kép
noki&potyi
 
 


Kedves Noki!

Örülök, ha felteszel a táblázatra. Tőlem vársz még adatot? Mire van szükséged még?

Móni
móni101
 
 


Móni
Köszike :D
Meg van minden amire kíváncsi voltam Tőled.
A Te részed már full ki van töltve :D

Puszi

Kép
noki&potyi
 
 


Kutyakavics :
Feltételezem a HYCOSY nevű ultrahangos átjárhatósági vizsgálatot csinálják meg Neked is. Ennek saját tapasztalataim alapján mondom "élményben" köze nincs a hagyományos átjárhatósági vizsgálathoz.( abba én anno azt hittem belehalok) Én is rettegtem a Cirisben ettől a vizsgálattól, de semmi értelme nem volt. Vereczkey csinálta és alig pár percig tartott. Amikor a folyadékot fecskendezték be kicsit feszített, de nem volt nagyobb mint egy mensigörcs, sőt....
Ami még jó volt nekem, hogy saját szememmel láttam a belsőmet, ami minden horror nélkül biológiai érdekesség:)
Ne félj , tényleg fájdalommentes és rövid beavatkozás.
Kockaspled
kockaspled
 
 


Kutyakavics

Az átjárhatóságiról nekem is nagyon rossz emlékeim voltak, 2006- ban csinálták egy kórházban. Borzasztóan fájt.
Ennek ellenére itt a Cirisben észre sem vettem, csak szólt Vereczkey hogy ezt is megcsinálta. Érdekes...

Egyébként én 2 hét múlva megyek kontrollra, szerintem minden rendben van mert már nem fáj egyáltalán a hasam. Gondolatban készülök a második műtétre.

Noki kismama
Olyan jó neked................ Irigyelllek..............

pusza
bobcsike
 
 


Szia Böbe!

Jaj,ge jó hogy jelentkeztél!! :D :D :D Sokat gondoltam Rád mi lehet veled!!Örülök neki,hogy mostmár jobban vagy :D :D :D Drukkolok nagyon a következő mútétedhez és Te is hamarosan meglásd kismami leszel!!

Noki!

Megtudnád írni,hogy melyik méhpempő a jó és afemibion 800-at milyen gyógyszertárba lehet kapni??Pl.:Sas=pingvin,gyöngy.
Előre is köszke!

Millió pussz mindenkinek :D :D :D

Andy
bandy27
 
 


Sziasztok,

Eni, az Andi által felsorolt vizsgálatok mellett még néznek vírusokat (hepatitis, HIV, toxoplazma, stb.) és lesz baktérium tenyésztés is.

Móni, üdv a csapatban. Nekem is long protokoll volt. Kérdeztem is, hogy miért pont ez, és az mondta Vereczkey doktor, hogy nagyobb a sikeres teherbeesések száma ezzel.

Ma megtudtam, hogy fagyibabáink nem lettek. Sajnos nem osztódtak tovább az embriók a blasztociszta állapotba és csak így lehet őket lefagyasztani. Az opimista énem azt mondatja velem, hogy ez azért van, mert ez a két kis lurkó itt a pocimban velünk marad. A pesszimista meg azt, hogy akkor vajon a beültett kis diók sem fejlődnek tovább?!

Bobcsike, jó hallani felőled is és örülök, hogy jól vagy.

Megkérdeztem az Espumisan-t Vereczkey doktortól és lehet ilyet szedni. Diéta megy tovább, de nem is kívánok igazából semmiféle normális kaját.

Noki, tényleg jó sokat röptetheted a rókát :D , ha még mindig annyi a súlyod, mint dec 22-én. Remélem, hamar elmúlik mostmár.
tocsa
 
 


Zsu, te vagy a laptetős :D
tocsa
 
 


Sziasztok!

Tocsa!
Az,hogy nem lett fagyitok mert nem osztódtak tovább,nem jelenti azt,hogy a pocidban lévők sem fognak! :wink: A természetes környezet is sokat számít/hat! :P
Drukkolok!
Nekem mindíg volt legalább 5-6 blasztós fagyim is,de az utolsónál 1 sem.És mégis most ott szuszognak a gyerkőceim a szobácskájukban. :D :D

Ági
pálgi
 
 


Köszi Ági :D ez bíztató! :D
tocsa
 
 


Tocsa!
Egyet kell értenem Pálgival,mert teljesen igaza van abba,hogy----
Az,hogy nem lett fagyitok mert nem osztódtak tovább,nem jelenti azt,hogy a pocidban lévők sem fognak! :wink: A természetes környezet is sokat számít/hat!

Bobcsike
Nem kell már sokáig irigykedned,mert hamarosan túl leszel mindenen és pikk-pakk azon kapod majd magad,hogy növöget a pocakodba egy vagy netán két kis életke :D
Tiszta szívből kívánok ,hogy így legyen!

Andy
A méhpempő neve :Vita-Caps Méhpempő és a Splendor Kft a gyártója.
Azért írtam le a gyártó nevét ,mert hátha lehet neten is rendelni?!
Nagyon ritka helyeken lehet ezt kapni és nem tudom miért ????
Eddig ez volt a legjobb amit szedtem és az ára is 1200Ft a 30db kapszulának.
Femibiont Én a helyi patikába kértem ,hogy hozzanak nekem ,mert nem is tudták még októberbe ,hogy ez létezik :D
Azt hiszem akörül kezdték el Mo-on forgalmazni?!
Én azóta szedem,de már csak jövőhétig ,mert utána már a Femibion 400-at kell szedni.

Puszi Mindenkinek!

A Táblázatba valakinek javítsak valamit????

Kép
noki&potyi
 
 


Szia Noki!

Köszönöm a tartalmas információt!! :D :D :D
Utána néztem a neten,meg is találtam,a femibiont szerintem én is megrendelem...nem hiszem,hogy Szegeden is ismerik.De lehet,hogy megkérem az én Gáboromat,aki gyógyszerészsrác,hogy Nyíregyházáról küldjön nekem.(addig is tudok róla vmit)

Vigyázzatok magatokra és párod is!!

Pussz mindenkinek!!! :D :D :D :D :D :D :D
bandy27
 
 


Noki!

De jó, hogy írtad a méhpempőt, épen ez ügyben kutakodtam. Már meg is rendeltem. Mikor érdemes elkezdeni szedni? Febr 20- ra van tervezve a punkció.

Móni
móni101
 
 


Andy
Ugyan már......ilyeneket nem kell megköszönnöd :D
Nagyon szívesen segítek ha tudok!!!

Móni
Én már elég régóta szedem a méhpempőt és nem csak akkor amikor inszemre vagy lombikra mentem.
Szerintem amint megérkezik Neked el is kezdheted szedni napi2x1 db-ot.
Érezni nem fogsz tőle semmit,de a mnyh az növekedni fog tőle szépen azt garantálom.....Nekem a doki mindig dicsérte miután elkezdtem szedni :D
Előtte meg olyan kis semmilyen volt :roll:

Jó éjt mindenkinek.

Kép
noki&potyi
 
 


Sziasztok
megirnatok nekem,h. mit jelent a sort es a long protokol nekem ez kinai.
Amugy nagyon kosoznom a valaszaitokat lelekben mar keszitgetem magamat a dolgokra.
Nekunk vannak vizsgalataink, pl. hormon eredmenyek, gondolom azokat elfogadjak, nem? KB. milyen frissek kell legyenek azok?
MInden kinek egy szep derus napot.
Eniko
enierdelyi
 
 


Kép

Kép
noki&potyi
 
 


Enikő
A long protokoll az, amikor el kell kezdeni szedni a fogigátlót ami leállítja a petefészekműködést (közben rendesen meg kell jönni a mensinek miután abbahagytad)
Ezután kell szúrni a petefészekstimuláló szurit a Puergont, nekem közben Sprefactot is szúrnom, mert ilyenkor ez a szuri megakadályozza a tüszők idő előtti elpukkanását. A short talán az, amikor a menses 2. napjától kezdődik a stimu és nem kell előtte a petefészket leállítani stb... itt egyből a stimulációval azaz a Puregonnal kezdenek.
Nekem a long volt amúgy.

Javítsatok ki ha valamit nem jól írtam volna le :roll:

Puszi

Kép
noki&potyi
 
 


Én is vittem minden leletemet,de újakat csináltak.......azt hiszem így jobb is volt!
Egy-két leletet tudtak csak elfogadni mint pl: vércsoport meg ilyenek.
Amúgy Én biztosabb voltam az ő általuk csinált vérvételben és mindenféle vizsgálatban mint amit előtte csináltattam.

Kép
noki&potyi
 
 


Sziasztok lányok Marcsi vagyok!
Én is tervezem,hogy átjövök a CIRISBE,mert 3 sikertelen lombikon vagyok túl,és sok jót halottam a klinikáról.
Móni 101 olvastam leveledet,én most rá kontrázok mert 44 vagyok.
S :oops:
Minden jót! Marcsi
morozov mamoka
 
 


Sziasztok lányok! :D :D :D
De jól megsokasodtunk!
Marcsi!
Hol csinálták a 3 beültit? Én is a Kaáliból jöttem át ide sok-sok bizakodással! A korod miatt ne aggódj, csak legyen pozitív a hozzáállásod! :)

Noki!
Nagyon szuper a táblázat! :D
Remélem már elmúltak a rókás napjaid, és növeszted a babát! Nagyon vigyizz magadra!

Egyébként nekem is minden leletet újra kellett csináltatni, a hormont, az egyéb vérvételt és a "katonák" vizsgálatát is! :(
Tocsa!
Remélem jól vagy! Pihengetsz vagy sétálgatsz? Na persze nem akkor amikor jégpáncél borítja az utakat!?

Mindenkinek jó fórumozást!

Hugi.
hugi206
 
 


Marcsi
Nagy szeretettel üdvözöllek itt.
Tőlünk is csak jót fogsz hallani a Cirisről :D
Ha bármilyen kérdésed van akkor nyugodtan kérdezz ,mert már vagyunk egy páran és sok tapasztalatot szereztünk a klinikáról! :wink:

Kép
noki&potyi
 
 


Hugi
Aranyos vagy,de sajna nem fog elmúlni egy darabig a rosszullét :roll:
Ma voltam reggel vérvételen és 30percet álltam sorba :evil: nagyon rosszul voltam már mert nem ittam és nem ettem :cry:
Kibírtam és túl vagyok rajta,de megpecsételte az egész napomat....megint szarul vagyok.....bár ma már azt mondtam,hogy nem lehet csak szendvicsen élni úgy,hogy még vaj sincs benne!!!!
Erre ettem egy kis sárgaborsó főzeléket...Imádom.....és most még rosszabbul vagyok,de megfogadtam ,hogy ha törik ha szakad...akkor sem rókázom ki :D:D
Most ezen dolgozom :D :wink:

Kép
noki&potyi
 
 


SZiasztok!

Hú, jó sokan lettünk. Üdv az újaknak!

Végigolvastam, de nem sok maradt meg. :oops: Pedig csak egy oldal volt. Na mindegy, ma nem az én napom van. :roll:

Noki :D

Remélem azóta se rókáztál és bent maradt a kaja.

Mennem kell kasszázni. Jók legyetek!

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Üdv az újaknak, Móni és Hugi mi korban nagyon fej fej mellett haladunk :) Marcsi, te lettél a rangidős, de a kor nem minden, csak optimistán, és extra drukk neked!! Megkérdezhetem, hogy első babáért megy a küzdelem? Én 39-el az elsőért küzdök évek óta!!

Tocsa, hajrá embriók, kellemes beágyazódást 9 hónapra :D :D
jolanyka
 
 


Zsu
Még nem rókáztam :lol: bár most bocsi azért amit írok,de eléggé érdekeseket büfizek :roll: :oops:
Amióta Bébi van a pocakba azóta Én büfögök és büfögök.....és nincs olyan ,hogy visszatartom ám.......,de majd Ti is megtudjátok milyen is ez :D:D:D

Főleg akkor rossz amikor telefonon beszélek valakivel.....szerintem a vonal másik végén lévő emberke biztos azt gondolja magába,hogy mit sziszeg ez a gyagya????? Éppen ereszt vagy mi van vele ? :D

A család előtt nem ciki és dokik és védőnő előtt sem amúgy....ha a krt-on lévő rókázás nem volt az :D :wink:

Kép
noki&potyi
 
 


Szeretném kérdezni ,hogy valaki jár jóshoz vagy kineziológushoz?
Én voltam jósnál még beültetés előtt és ő biztatott ,hogy most sikerülni fog a lombikunk :D
Szerintem igen befolyásolja az embert lelkileg és talán ez is segített egy kicsit.
Most napi szinten halálra aggódom magam ,hogy vajon Bébike jól van?
Minden rendben van vele?
É velem is?

A tesóm most volt a héten jósnál és megkérdezett engem is :D
Azt mondta ,hogy ha még nem hordom a szívem alatt a Bébit akkor hamarosan ott lesz.
Neki is azt mondta amit anno Nekem,hogy kicsit problémás lesz a terhességem ,de a Bébike egészséges lesz!!!
Na most egy kicsit erőre kaptam.

Bocsi ha valaki ellene van a dolognak!
Én már mindenben hittem csak ,hogy Baba legyen :D
És azt hiszem jobban is érzem magam így ,hogy sokkal több mindenben hiszek már :D

Kép
noki&potyi
 
 


A másik fórumról loptam ezt is....
Érdekes!!!
http://www.kisalfold.hu/kitekinto/2009- ... z/2083171/

Kép
noki&potyi
 
 


Sziasztok!

Marcsi!

Sok szeretettel üdvözöllek közöttünk,érezd jól magad! :D :D Ha bármilyen kérdésed van,fordulj hozzánk bizalommal,segítünk!! :D :D Megkérdezhetem mi a gond nálad??


Noki!

Először is gratula a 11.héthez!!! :D :D Hogy telik az idő...remélem nem kell már sokáig kibírnod így kaja nélkül,szívből kívánom,hogy végre ehess fincsi dolgokat,amiket megkívánsz!!!

Tocsa!

Hogy érzed magad??Mi a helyzet a gyomorrontásoddal??Hajrá kis fickók,ügyesek legyetek!! :D :D


Ma elmentem du a kozmetikushoz nagy kezelésre,olyan jól esett,hogy csak na :D :D :D Lelkileg is :D Csokival kezelt,mondtam is,azt hiszem ma már nem kívánom a csokit...
Ugyanis állandóan falnék pár napja...visszakell fognom magam,mert kezdem visszahízni a leadott kilókat :( :(

Sok pussz mindenkinek!! :D :D

Andy
bandy27
 
 


Noki!

Ezt meg én loptam,bocs ha már ismeritek!! :D :D
Ilyen kis tököst emlegettél Nekem??



Kép


Szép napot és jók legyetek!!

Andy
bandy27
 
 


Köszi Andy :D
Lányt szerettem volna mindig,de most a sok kezelés és műtét után már talán jobban szeretném ha fiúcska lenne :D
Amúgy mind1 csak egészséges legyen :D
Ja és azért szeretnék jobban már fiúcskát,hogy neki ne kelljen azt átélnie amit nekünk nőknek!
Azt hiszem egy kicsivel ebből a szempontból a pasiknak jobb?!

Kép
noki&potyi
 
 


Csajok....hogy velem mindig van valami :oops: :cry:
A pocakom egy ideje annyira görcsöl...olyan mint mielőtt megjönne a menszeszem....és lent fáj....
Most már a derekam is társult a fájáshoz.....és egy kissé betojtam ettől :oops:
Egész nap pihenek,tehát nem erőltettem meg magam.....
Szedem a Magne B6-ot is 3x2-t!
Szeretem volna kiszámolni ,hogy mikor kellene mejönnie a menszinek....hátha azt érzem,mert mondták ,hogy lehet minden hónapba megérzem majd,hogy...na most kéne jönnie ha nem lennék állapotos!
De olyan bendzsó vagyok,hogy nem ment :roll:
Ráadásul,hogy szörnyülködjetek,hogy tényleg mekkora szerencsétlenség vagyok :lol: :lol: :lol: még a nyakam is becsípődött és nem tudom mozgatni a fejem :lol: :lol: :lol:
Ez nem az Én napom......mi van ma péntek 13??? :lol: :lol:

Kép
noki&potyi
 
 


Szia Marcsi!
De jó, hogy itt vagy! Vereczkey doki azt mondta, hogy a 40-es korosztálynál a siker tekntetében jóval az országos átlag felett vannak. Remélem mi is javítjuk majd a statisztikájukat. Van már valamilyen terv a kezdésre?

Móni
móni101
 
 


Sziasztok,

Eni, sajnos én nem tudom pontosan, hogy mi a short és a long protokoll. Nekem long volt és fogamzásgátlóval kezdődött. Valami olyasmit gondolok én is, mint Noki. Vittem én is leleteket, de mindent újra csináltak a Ciris-ben.

Marcsi, üdvözlet itt a fórumon. A korod miatt ne aggódj. :wink: Pont ma volt a Mokkában Jakupcsek Gabi vendég. 45 felett van és nemrég született Emma Rózája…és baromi jól néz ki a nő. Remélem, az intézetváltás, meghozza a hozzá fűzött reményeket!

Zsu, aranyos vagy, hogy mindig bekukkantasz. Mi írjuk Neked az olvasnivalót! :D

Hugi, Jólányka, Andy és minden kedves aggódó és érdeklődő, köszönöm, félve mondom, de mintha jobban lennék egy kicsit. :D Az Espumisant megkérdeztem a Ciris-ben és szedhetem. Lehet, hogy ennek köszönhető, hogy már van 1-2 óra a 24-ből, amikor nem úgy érzem magam, mint egy felpumpált gumitehén. :D A gyomorsav és a folytonos büfizés sajnos nem múlik. Tuti szexi és nőis. :wink: (Noki, nagyon megértelek). Alul pedig a hasam folyton szurkál és érzem a premensis tüneteket is. Emiatt mondjuk nem aggódom, mert a szurkálást annak tudom be, hogy a kópék helyezkednek. Anyjukból kiindulva, eltart majd egy darabig, míg valami kényelmes pozíciót találnak! :D A premensis tünet meg természetes.
A mai menüm a Korpovit, krumpli leves, sós krumpli és pirítós mellett kiegészült egy Kaukázusi kefirrel. Hurrá! :D Gondoltam, megpróbálom és egyelőre még nem vagyok négyszerese önmagamnak hastájékon. Már ez is valami. Micsoda kulináris élvezetek! :D
Amúgy teszek-veszek szépen, lassan, óvatosan (mosás, teregetés, kis főzés), sétáltam ma, mert már nem csúszik az út, dolgozok olyan napi 4 órát (a munkahelyemre) és alszom és pihenek. Minden nap megnézem a Gilmore lányokat a Viasaton (egyszerűen imádom), és a Showder Club-ot a Cool-on. Szóval lassan, de telnek a napok. Messze van még 28-a….nagyon. :roll:

A közegészségügyhöz nekem is volt szerencsém tegnap, mint Nokinak ma a vérvételen. Borzasztó, főleg a Ciris után…A táppénzes papíromat mentem intézni, mert 5 napra felvetetem magam és így 2 hétig fogok kb. napi 4 órát dolgozni a 8 helyett. Noki, tényleg, sárgaborsó főzi hol végezte? Remélem, bent válik hasznos építőanyaggá. Hihetetlen, hogy már 11 hetes vagy. Úgy tűnik, mintha az idő nálad gyorsabb lenne, mint akár nálam vagy bárhol máshol. Valld be, hogy trükközöl valami varázslattal! Te kis Herri Péter! :)

Ne aggódj a fájdalom miatt, tudományos tény, hogy a szervezet még sokáig nem felejti el a mensis tüneteket a várandósság alatt és produkálja azokat. Ha 28 napos ciklussal számolunk, akkor elvileg január 23-a körül kellene neked megjönnie, tehát ezek akár a jósló vagy premensis fájdalmak is lehetnek. Ezt onnan gondolom, hogy okt 30-án volt utoljára mensid (igaz egy elég rövid ciklussal okt 9 után) és a leszívásod 14-én volt, tehát akkor voltál középidőben (ez kb 2 hét a mensitól a leszívásig). Így, a mensid november 28-án lett volna esedékes. Innen már csak 28 napokat kell számolni. Vagy annyit, amennyi a ciklusod szokott lenni. Ha pedig nem mensis fájdalom, akkor meg egyszerűen biztosan csak a baba fejlődik, és helyezkedik.

Jóslás: voltam már, életemben 3x. Az elsőre nem emlékszem, a másodikból sem sok mindenre, a harmadik tisztán él bennem. Házvásárlás előtt voltunk és házasság után. Elég sok pénzről van szó egy házvásárlásnál és én kihez fordulnék professzionális tanácsért, mint egy jósnőhöz? :x Nem mondtam neki semmit magamról. Egyszerűen látta a lapokból, hogy miért mentem és nagyon megdöbbentett, hogy mi mindent látott még. Akkor én még természetesnek vettem, hogy megvesszük a házat és 1-2 hónap múlva babaprojekt, várandósság az első... na jó a második, de legkésőbb a harmadik hónapban. Természetesen mindjárt ikrek lesznek és aztán „hepihalidéj”, „papamamagyerekek” és „boldoganmígmegnemhaltak”(valamikorszázévesen). :) Na erre a javasasszony ilyet mondott nekem: „baba.... azt nem látok, még nem lesz, majd….37 éves kordban látok kettőt, de az elkövetkező 1-2 évben, nem”. Gondoltam, bolond, mit tudja ő, és különben is mit keresek itt? Ez volt több mint 2,5 éve. Sok minden bejött abból, amit akkor megjósolt, többek között a baba dolog is. De soha, soha, soha többé nem megyek ilyen helyre. Nem akartam ezzel a gondolattal foglalkozni és nem is hittem el, hogy nekünk nem lesz babánk még évekig, és el is felejtettem a jóslatot, de később eszembe jutott….amikor már 6-8 hónapja sikertelenül próbálkoztunk. A kineziológia meg úgy tudom, valami más. Az inkább a feszültségek oldása, de nem biztos, hogy jól tudom.

Andi, milyen az a csokikezelés? És mire jó? Szuper dolog egy kis kényeztetés. Remélem jól is érzed magad tőle! Falással csak óvatosan, de azért szerintem ne tagadj meg magadtól mindent.
:wink:

Hűű, de sokat írtam (ismét). Remélem, nem untat Titeket.

Szép estét!
tocsa
 
 


Sziasztok!

Noki!

Mielőbbi jobbulást kívánok Neked!!Előre is bocsesz a poénért,de mi itthon ezt szoktuk mondani ilyenkor,amikor a nyakunk merevszik meg:
Mi van nem elég gyorsan nyelted le a viagrát???Még1x bocs!!!
Megkaptad amit küldtem??

Lányok természetesen Nektek is ilyen kis tököst kívánok!! :D :D :D

További szép estét!!!!

Pussz mindenkinek!!
bandy27
 
 


Tocsa!

Nagyon örülök neki,hogy jobban vagy már és helyezkednek a babócák!!! :D :D :D Hajrá,hajrá,mindent bele!!!

Hát ez a csokikezelés abból állt,hogy először kigőzölte a pofikám(ebben is csoki volt az illóolaj),utána rákente ezt a csokimasszát,amiben durva mandula volt,ez leszedi az elhalt hámréteget és UH-val ledörzsölte.Ez a csoki tulajdonképpen nem ehető csoki,hanem nagyon nemes kakaóvaj,de az illata...inkább nem írom le,csak képzeld el!A többit gondolom tudod.A szemöldököm is rendbe lett téve és a masszirozás is marha jól esett :D :D
Nagyon sajnálom,hogy azt mondta olyan szép a bőröm,hogy elég 1 évben 1x megcsinálni a nagykezelést :( :(

Szívből ajánlóm,hogy próbáld ki,nem fogod megbánni!!

Pussz Neked!
bandy27
 
 


Sziasztok lányok!
Nagyon köszönöm a fogattatást,igazán jól esett!
Én is a Kaáliba járok,azért irom ,hogy járok mert már folyamatban van a 4-dik lombikom.Ehhez is pozitivan állok,mert másképp nem lehet.De kénytelen leszek váltani mert,van egy célom!
köszönöm a támogatást,biztos sok kérdésem lessz!Üdv Marcsi :cry: [/img]
morozov mamoka
 
 


Marcsi!

Ha nem veszed zaklatásnak megosztanád velünk a történetedet? Mióta próbálkozol, első gyermeked lenne? Nekem is nagyon tanulságos lehetne a sztorid. Mint ahogy írtam már, nekem van már egy fiam előző házasságból, a mostani párommal 6 éve vagyunk együtt. Kb 3 éve döntöttünk a közös baba mellett, Ő addigra érezte elérkezettnek az időt most 31 éves, 9-el fiatalabb tőlem. Aztán a sors fintora, hogy kiderült a nagyon kevés spermaszám.
Köszi ha megosztod.

Móni
móni101
 
 


Sziasztok
Próbáltam aludni ,de nem ment :cry:
Fájdogál a pocakom,de azt hiszem már jobb mint pár órával ezelőtt.
Tocsa
Aranyos Tőled,hogy segítettél kiszámolni a menszi idejét :D
Köszönöm!
Nem tudom ,hogy mit érzek pontosan,de néha falra tudnék mászni ezektől az ismeretlen érzésektől!
Örülök is nekik ,de néha ijesztő is tud lenni ám!
Jó olvasni ,hogy kezd jobban lenni a gyomrod!
Én ma nem rókáztam....bennem maradt a sárgaborsó,de mivel visszatartom rókakomát ezért ég a torkom!
Fura érzés mindenesetre :roll:
Remélem jól végzi mind a kettő lurkó a dolgát és ágyazódnak és fészkelődnek anya pocakjába :D
Én azért pihentem olyan sokat amúgy,mert az egyik ismerősömnek volt már egy pár lombik és beültetés után folyton jött-ment.....
Amikor azt javasolták neki,hogy próbálja ki azt ,hogy fekszik legalább az első 1hétbe akkor a beágyazódás sikerülni fog és megmaradnak a babák!
Neki bevált és ezért fogadtam meg a tanácsát!
Nekem is azt mondta amúgy Vereczkey doktor ,hogy csináljak mindent ami jól esik....Én bólogattam csak nagyokat ,hogy persze persze!!!
Aztán miután hazajöttem lefeküdtem és onnantól kezdve csak a mosdóba mentem ki!
Nálam nem megy gyorsan az idő :roll: sajnos......Én amikor ránézek a naptárra és látom ,hogy még mennyi idő van előttem...ahhhhh.....kissé pörgetnék rajta úgy 5-6hónapot :D:D:D
Remélem,hogy amit a jósnő nekem jósolt az mind-mind bejön :wink:
Bár most is úgy elmennék hozzá,de most már nem merek :oops:
Kineziológus arra jó,hogy a rejtett félelmeid és a tudatalatti dolgaidat helyrerakja és az is sokunknak segített már!
Szintén egy ismerős ajánlotta ,de végül nem mentem el...na,de a lényeg,hogy neki sok vetélése volt :oops: és elment egy kineziológushoz és kiderítette,hogy fél az anyaságtól és fél,hogy nem tudja ellátni a gyereket ill nem lesz jó anya!
Na most miután fény derült erre a problémájára utána sikerült neki az 5dik lombik és meg is maradt neki a baba.....már meg is született a kisfia :D
Na,de ez is olyan dolog,hogy ki mibe hisz?!?!

Andy
Valóban jól hangzik a csokikezelés :D
Bár most az sem izgatja fel a gyerekemet.....fura gyerek lesz ha ennyi mindent nem szeret :D:D:D
Láttam múltkor a tv-be a két testőrbe,hogy ott meg arany kezelést csináltak :D 24karátos aranyból :D
Csak mosolyogtam ,hogy emberek mit magukra nem kennek,de a csokit azt Én is bevállalnám :D
Ja és köszi a sok-sok jókívánságot !

Puszi mindenkinek!
Aludjatok jól...kivéve Tocsa Bébikéi,mert ők dolgozzanak anya pocakjába és ágyazódjanak csak :D

Kép
noki&potyi
 
 


Marcsi
Én nagyon drukkolok Neked,hogy sikerüljön most a lombikod!
Ha esetleg mégsem sikerülne akkor viszont adjon az erőt ,hogy a Cirisbe sokkal nagyobb %-ba sikerül a lombik mint bárhol máshol!
És az ellátás is szuper,törődnek itt az emberrel és a lelkével is!
Csatlakoznék Mónihoz ,hogy ha nem bánod akkor engem is érdekelne a történeted!
Móni
Neked is drukk,hogy sikerrel járjatok!
Idén sok anyuka születik és baba is itt....higgyétek el!!!
Na nem vagyok jós,de ebben biztos vagyok :D

Kép
noki&potyi
 
 


Szép jó reggelt mindenkinek!

Noki!

Úgye nem haragszol a tegnapi poénért??De jó,hogy bent maradt a kajcsi végre!!! :D :D A babáknak elég furi ízléseik vannak az biztos!!

Barátnőm mesélte,mikor Sarah-t várta állandóan kikivánkozott a paradicsom belőle,bezzeg a bolognai spagettit kint akarta tudni.Ő meg állandóan citromot kívánt,napi 2-3 kg,nem győzött a férje rohangálni,hogy legyen elég otthon elég...Nemsokára minden jobb lessz és elmúlnak végre a rosszulléteid!!

A kinezológia nekem személy szerint nem vált be.Én nem tudtam visszamenni az időbe...lehet,hogy vmi bajom van??Kósnál 1x voltam(élő rádiós volt),azt mondta külföldre megyek férjhez és megmonta mikor lesznek nagy mútéteim,Hát egyik se jött be...a 2 mútétemen már rég túl vagyok...Nyertem már személyreszabott párkapcsolati és saját magamról kászült horoszkópott,na az bejött.Én számisztikát szoktam az ismerőseimnek csinálni.

Kívánom,hogy ma is veled maradjon a kajcsi!!!

Tocsa!

Vigyázz magadra és még mindig megy a nagy-nagy drukk!! :D :D :D

Millió pussz!! :D :D

Kép
bandy27
 
 


Kockáspléd!

Hogy vagy,minden rendben??Hol tartasz a folyamatoknak??Sokat gondolok Rád és küldöm a pozitív energiákat!!!Megy a drukk is természetesen!! :) :)

Böbe!

Nemsokára itt van február!!!Addig is erősödj a következő műtéthez!!
Megy Neked is a drukk!! :D :D

Roni!

Hol vagy elveszve??Úgye nincs baj???

Jólányka,Hugi,Móni!

Hogy érzitek magatokat??

Jólányka!

Mikor kérsz már időpontot??Minél előbb,annál jobb!!

Pussz Nektek,jók legyetek!! :D :D :D
bandy27
 
 


Jó reggelt ,jó reggelt :o)

hajnal 4óta ébren vagyok,mert annyira zavarnak a zajok,hogy az csak na :roll:
A férjem horkolása soha nem zavart,de most nagyon....már már azt hittem hajnalba ,hogy sírva fakadok,mert annyira fáradt voltam és ő meg csak zenget, morgott, szörcsögött......szegénykém kicsit szégyellte is,hogy ilyen rosszul viselem az elmúlt napokba a vele való alvást.
Na,de azt találtam ki,hogy amikor ő dolgozik akkor Én alszom egy nagyot és este ha nem tudok tőle aludni akkor meg tévézek vagy netezek.......őt legalább ez nem zavarja :D
Ma sem hánytam és nem voltam rosszul,de a sárgaborsófőzeléktől nagyon fájt a gyomrom este....gondolom már elszoktam az ilyen kajáktól, hisz eddig csak szendvicseken éltem :cry:
Olyan jó lenne ha így maradna és csak ritkán émelyegnék és lennék rosszul :D

Mi jót csináltok csajok a hétvégén?
Valakinek valami program?
Én ha délután is jól leszek akkor elmegyek megnézem a keresztlányomat :D
Most adjuk oda neki a Karácsonyi ajándékot :oops:
Mentségemre szolgáljon,hogy dec.26óta csak az orvoshoz mentem vagy itthon feküdtem,de most beindulok :D

Jó és kellemes hétvégét kívánok mindenkinek!
Puszi
Noki

Kép
noki&potyi
 
 


Sziasztok Lánykák!

Noki!

Úgyi a kajcsi bent maradt és gondtalanul tudsz együttlenni a keresztlányoddal??Ha sikerült kimozdulnod,remélem jól érzed magad,beszippantod a friss levegőt!! :D :D

Tocsa!

Föztél ma valami fincsit???Én a tojáslevest úgy csinálom(ez is diétás),hogy zsiradékon megpirítok egy kis fokhagymakrémet(nem jó igazi vagy porfokhagymával) és felöntöm a föttkrumpli levével,de a krumplit egy kicsit kevesebb sóval rakom oda a krém miatt és a végén belecsurgatom a tojást.Ez sokkal fincsibb és a krumpliból lehet csinálni a krumplipürét.Egy próbát megér nem??Hogy érzed ma magad??

Képzeljétek én most fejeztem be a melót :D :D :D
Annyira örülök,hogy ezen is túl vagyok,most megyek elrakom a tisztaruhákat a helyére,megetetem állatkáimat és megszeretgetem őket :D :D


Nagyon szép napot mára mindenkinek!!

Pussz nektek!! :D :D :D
bandy27
 
 


Tocsa!

Várom leveled,ha majd ráérsz!! Vigyázz magatokra nagyon!!

Pussz!! :D :D :D
bandy27
 
 


Sok-sok ilyen babát kívánok 2009-re!!!



Kép





Kép


Ha nem akarjátok a képeket,szójatok!!Nem rakok fel többet!!

Andy
bandy27
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?