Új privát üzeneted érkezett!

Egy kis extra:


Kép


Kép


Kép

Kép
bandy27
 
 


:D :D :D :D :D :D :D

Okéééé,okéééé IGAZATOK van! :wink: :D :D :D :D (Én mindíg mosolygok,de ez tetszett! :wink: )

Nincs olyan doki,olyan intézet amelyikről mindenkinek csak pozitív véleménye van.Sajna van 1 rossz tulajdonságom,hogy mindenképpen meg akarok győzni mindenkit az igazamról. 8)
(Mondjuk én szívesen olvasok negatív kritikát az én dokimról,hátha legközelebb arra figyelek és az is segíthet)

Oké,visszahúzódom és a háttérből drukkolok Nektek!(Nem Kockásplédtől ilyedtem meg,nem volt számomra egyáltalán ilyesztő a hsz-e :wink: ,Ti sem ismertek engem... :wink: )

Ha esetleg néha lesz olyan dolog,akkor ígérem csak segítő hozzászólással láttok! :wink:(Vagy ha nagyon megutáltatok,akkor tényleg nem írok,nekem aztán mindegy :wink: ) Azért van nekem is elég sok tapasztalatom,láttam,hallottam és átéltem sok mindent azalatt a 3 év alatt,amíg én is küzdöttem.(Én is aktív fórumozó vagyok egy másik kismamis topikban,ahol szintén állandóak a talik és nagyon jó barátságok szövődtek)
Kívánom,hogy Nektek is ilyen legyen a Ti topikotok!

Hajrá lányok babásodjatok és mégegyszer bocsi..... :wink:

Ági
pálgi
 
 


Andy, laptetőre kerültél. Tudod, hogy ez mit jelent? Én itt hallottam a fórumon, hogy, aki laptetőre kerül, az hamarosan babásodik. :D

És íme az én sormintám:

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
tocsa
 
 

 
 

Ha a laptető babát jelent nekem egy szekérrel lesz, mert hetekig én voltam a tetején:):):):):)
kockaspled
 
 


Sziasztok!
Szeretnék valakinek felajánlani 1 doboz bontatlan Utrogestan hüvelykapszulát (100mg) INGYEN. Tavaly januárban vásároltam és azóta a fürdőszobában tároltam /ismertető szerint is 15-25 C között kell/. Felhasználható 2009.07-ig.
Átvehető Budapesten. Akit érdekel, írjon privit.

Mindenkinek mihamarabbi gondtalan babavárást kívánok! :wink:
cosmo
cosmopolita
 
 


Sziasztok
Kérek mindenkit ,hogy drukkoljatok Nekünk holnap,mert megyünk az új doktorbácsihoz akinél majd a mi kis BabyLove-unk fog születni :D
Nagyon izgulok és remélem minden rendben lesz a picivel!?
Olyan nagyon ParaMami vagyok........remélem ez normális :D
Amúgy Dr Ács Nándornak hívják és a II.Nőin van.
Amikor bent voltam a kórházba ő jött be hozzám és akkor eldöntöttük a párommal ,hogy hozzá szeretnénk járni.
Amúgy úgy volt,hogy Dr Lintner Balázshoz fogunk járni......de így alakult.....és maradunk így Ács doktornál.
Sajnálom ,hogy Vereczkey doktornál nem lehet szülni pedig maradtam volna......Kósa doktornál meg nem szerettem volna...nem tudom miért,de nála nem :roll:

Puszi Mindenkinek!
Noki

Kép
noki&potyi
 
 


Sziasztok,

Noki, drukkolok, hogy minden rendben legyen az új dokinál. Hihetetlen, hogy már a 10. hétben vagy. Olyan gyorsan elrepült az idő.

Kockaspled, bizony, te is laptetőn voltál :D és ha jól számolom, Te is januárban kapod vissza a kis embrió(i)dat. Lesz időm Neked is szorítani, mert én meg itthon fogok unatkozni és feküdni. Grrr....ettől borzasztóan félek, de majd csak kibírom valahogy.

Többiekről is várom a friss infókat, mindesetre Mindenkinek megy a drukk!

Ha úgy vesszük, én is a 2. hétben vagyok ám. :D Voltunk ma is vizsgálaton. Sokan voltunk és mégis elsőként vagy másodikként vittek be. Lehet, hogy ez is olyan mint a leszívás, hogy akinek a legtöbb a tüszője az lesz az első? Nem tudom, de borzasztó kedves mindenki, pedig sok a páciens és sok a munka. Azt mondta Verczkey doki, hogy szépen alakulnak a petesejtek és péntekre meg is nőnek. Jaaj lányok, nincs több szuri, csak az Ovitrell este. :D (El ne felejtsük beadni.)
Én is felajánlottam petesejteket, mert valószínű jó sok lesz. Hazafelé kezdtem el gondolkodni azon, hogy ha megkapja valaki, akkor a gyereke esetleg rám is fog hasonlítani. Csak a külső vagy a belső tulajdonságai? A belsők vajon csak a nevelésen múlnak vagy van, ami adott? A barátnőm nagyon aranyos volt, mert azt mondta, hogy aki megkapja a sejtemet szerencsés, mert olyan "normális" gyereke lesz.

Amúgy mi is kértük az ICSI-t és hatching-et. A peték fele ICSI-vel a másik fele összeengedéssel lesz megtermékenyítve. Benne van az aláírandó nyilatkozatban és tájékoztatóban, hogy ICSI-nél a fejlődési rendellenesség esélye 3-4%, a normál összeengedésnél 1-2%, így ha lesznek ICSI nélküli szép preembriók (vagy mik? már nem tudom), akkor azokat kérjük vissza. Kettes ikreket szeretnénk, így, kettőt.
Szóval, pénteken leszívás, hétfőn beültetés. :D

Szép estét Mindenkinek! Én megyek vacsit készíteni, ma este hamburger lesz. :D

Ja igen, és ha Vereczkey doktor sok elfoglaltsága mellett esetleg tud erről a fórumról és olvassa is, hát innen kívánok Neki Boldog Névnapot, sok erőt és egészséget ahhoz, hogy még sok szép és egészséges baba születhessen a közreműködésével! :D
Személyesen is találkoztam vele ma, de totál kiment a fejemből sok jót kívánni Neki, pedig a férjem is Attila.
tocsa
 
 


Ja, majd' el felejtettem Noki, én voltam egyszer Kósa dokinál vizsgálaton, mert Vereczkey doki külföldön volt és nekem nagyon szimpatikus volt. Olyan kis vicces doki. Én - ha minden jól alakul - azér nem őt válsztom, mert van egy orvosom évek óta, akiben megbízom (a Ciris-t is ő ajánlotta).
tocsa
 
 


Sziasztok!

Noki!
Kívánom,hogy holnap és az elkövetkező időkben a legjobb dokinál legyél,aki vigyázz Rátok és mindenre választ kapsz tőle! :D :D

Tocsa!
A férjednek minden jót kívánok névnapja alkalmából!! :D :D
Nagyon örülök neki,hogy ilyen jól alakultak ma a dolgok :D :D Természetesen péntekre megy ezerrel a drukk a részemről!!Hogy telik az idő...mindjárt itt van a várvavárt hétfő!!!

Kockáspléd!
Van már vmi fejlemény piroska ügyben??

Tegnap telcsiztem a Cirisbe,január 26-án megyünk a receptekért+ megbeszéljük a lombikot is(biztos,ami biztos alapon). Tocsa!Te nem akkor mész majd a vérvételre,hogy megtudd a jó hírt??Sajna nem hiszem,hogy tudunk talizni,mert mi 11-re megyünk,a vérvétel meg 10-ig.De jó lett volna...

Pussz Mindenkinek! :D :D
Elveszett lányok jelentkezzetek!

Kép
bandy27
 
 


Sziasztok Jányok!

Kép


Kép

Kép
bandy27
 
 


Sziasztok!!!
Megérkeztünk!
Minden a legnagyobb rendben van velünk!
Végre nem kell már feküdnöm csak akkor amikor úgy érzem,hogy na most pihizni kell :D
A BabyLove jól van és valami fantasztikus,hogy 10hetesen igazi babaformája van!
Na most éreztem először ,hogy igen......anya leszek és egy igazi kincs van a pocakomba!!!

Remélem nemsokára Ti is átélhetitek ezt a fantasztikus érzést csajok!!!

Viszont a rossz az egészbe :? ......,hogy reggel pont amikor indultunk volna a reggelim az itthon akart maradni.....tehát gyorsan ki is dobtam a taccsot :D ha maradni akar hát maradjon.....
A doki maxmimálisan megvizsgált és nagyon megvagyok vele elégedve!!!
Annyi kérdést tettem fel neki,hogy az valami eszméletlen ,de türelmesen mindenre emberi nyelven válaszolt :D
Amikor kijöttem a rendelőből.....egyből elkapott megint a hányinger és mire az autóhoz értünk......húúúúú....Én mindent kihánytam :oops:
Jöttek mentek a Szent István krt-on,de Én csak hajolgattam és csak jött és jött.....
Nem érzetem ,hogy ciki lenne..... :roll: ez van....

Tocsa
Megvolt az ovitrelle este?
Húúúúú, annyira izgulok érted!!!
Nemsokára Te is kismami leszel!!!
Jó ,hogy kérted azokat a dolgokat amiket kértél és úgy ahogy kérted!
Nekem is így volt!!!
Ha harmadik napra kapod vissza és ikreket szeretnél akkor miért nem 3babát kérsz?
Nekem úgy volt,hogy akkor 3babót kapok vissza....csak pont akkor volt a gyomorrontás stb.....és 5dik napra kaptam vissza,de akkor már csak 2babát!
Hidd el....sokkal jobb amúgy egy baba mint kettő.......nagyon szerettünk volna ikreket mi is,de összeteszem a két kezem ,hogy csak egy van!!!
Ja! És most egyél mindent amit szeretnél ,mert ha olyan leszel mint Én vagy a tesód akkor a jó hamizást csak most tudod kiélvezni :wink:

Kockáspléd
Szeretnélek téged is beletenni a táblázatba ha nem bánod!?
Ha Te is így gondolod akkor egy két dolog kéne.....mint pl: hány éves vagy és ki a dokid...na meg a beavatkozás dátuma ill lombik!
Nagyon drukkolok Neked is.....nemsokára kismami :D

Andy
Nagyon köszi a drukkokat és mindent :D
Vigyázz nagyon magadra...nemsokára itt a február :D:D:D

Puszi mindenkinek!
Most megyek eszek valamit ,mert már tök üres a gyomrom és kicsit ki is vagyok századva 8) :lol:

Kép
noki&potyi
 
 


Bobcsike!
Hogy vagy?
Mi újság van veled?
Mikor lesz a műtét?

Puszi és ha tudsz akkor írj!!!

Kép
noki&potyi
 
 


Sziasztok,

Noki,
34 éves vagyok még egy hétig:), a lombikom várható időpontja, ha piri pontosan kopogtat január utolsó hete, kezelőorvosom Vereczkey doktor.
Tocsa,
szorítok Neked, a holnapi napra, remélem egy kiskosár petécskét szívnak le és sok sok embriótok lesz pár nap múlva:)

Mindenkinek kitartást ( magamnak is:)
kockaspled
 
 


Sziasztok!

Noki!

Tiszta szívből örülök neki,hogy minden rendben volt :D :D :D
Látod,kár volt idegeskedni!! A polipodra mondott vmit??

Kockáspléd!

Remélem nemsokára megjön és mehetsz végre lombikozni!! :D :D
Én kívánok Neked nagyon-nagyon sok kitartást!!Veled vagyok!!
Megkérdezhetem az igazi neved??Ez is szép,de személyesebbnek érezném...bocsesz!!

Csilla!

Holnapra megy a drukk!!!Küldöm a pozitív energiákat!!Ha bírsz,írjál meg mindent!!


Sok pussz mindenkinek :D :D

Kép
bandy27
 
 


Sziasztok,

Aranyosak vagytok, hogy gondoltok rám és drukkoltok. Igazából, most kezdem felfogni, hogy mi is lesz holnap. :D A csomagom már készen áll, meg én is. Szépen kilakkoztam a körmöm, kiszedtem a szemöldököm és beszárítottam a hajamat is, mert hát fésületlenül nem lehet a műtőasztalra felfeküdni :lol: és különben is egy úrinő legyen minden körülmények közt úrinő. :lol: Már csak egy jót kell pihenni és aludni. Remélem, azt is sikerül.

Jelentkezem, amint éleképes állpotba és internethez jutok és beszámolok Nektek!

Noki, mostmár akkor tényleg megnyugodhatsz és talán az élet is mozgalmasabb lesz innentől.

Igazából még nem döntöttük el véglegesen a kettőt. Ez az embriók minőségétől is függ.

Mindenkinek szép estét! Vigyázzatok Magatokra! és mégegyszer köszönöm a támogatást és szurkolást!
tocsa
 
 


Kép

Kép
noki&potyi
 
 


Sziasztok!

Noki
Megvagyok, köszi az érdeklődést. Sok a meló, most hogy újra dolgozom.
Örülök hogy minden rendben van veled és a babóval. Igazából te egy minta példa vagy előttem, mert téged is műtöttek és utána siekrült a lombik. Nos én is így tervezem a sorrendet és remélem nyáron már várhatom a kisbabámat. Annyira vágyódom már rá hogy azt el sem tudom mondani. És így hogy mostmár ki lesznek iktatva belőlem a nem oda illő dolgok, úgy érzem sikerülni fog, és sikerülnie is kell!!! Teljesen pozitív a hozzáállásom! Nagyon várom a műtétet.

Tocsa
Minden rendben lesz, én biztosan drukkolok neked és szorítok.... (a műtétre én is így készültem, séró belőve, kozmetikus kihozta a maximumot és indulhat a műtét :D )

Kellemes hétvégét mindenkinek!!!!
bobcsike
 
 


Tocsa
Kérlek ma írj meg ,hogy mi volt tegnap a leszíváson és főleg azt ,hogy mennyi sejtecskéd termékenyült meg!
Nemsokára telefonálnak neked emiatt :D:D:D
Mikor lesz a beültetés?
Hétfőn vagy szerdán?
Nagyon drukkoltam Neked és továbbra is drukkolok !!!

Bobcsike
Jaj,de örülök ,hogy jelentkeztél :D
Örülök,hogy jól vagy és dolgozol!
Mikor lesz a következő műtéted?
Műtét után hidd el ,hogy Neked is sikerül majd a lombik!
Előtte hiába volt Nekem inszem meg lombik....,de amikor megműtöttek látod nem volt kérdés a lombik sikeressége :D
Kívánom ,hogy neked is így legyen!

Roni
Ne tűnj el!
Mi van veled?
Hogy vagy?


Puszi Mindenkinek!
És írjatok csajok :D

Kép
noki&potyi
 
 


bSziasztok Lányok,

Nos, a tegnapi nap kissé másképp sikerült, mint gondoltam. Azt hittem, bemegyek, leszívják a petéket, pár óra pihi és irány haza fitten, netten, babára várva.

A műtét után felébresztettek és onnantól kezdve már nem is tudtam visszaaludni (rossz alvó vagyok, sajnos). Éreztem, hogy egy kicsit fáj, de nem tulajdonítottam ennek jelentőséget. Ahogy telt az idő egyre jobban fájt a hasam és környéke, nap végére meg már felegyenesedni is nagyon nehezen tudtam. Gyanús volt, hogy a szobatársam egyáltalán nem érzett semmit. Kiderült, hogy túlstimu lett, így egy kicsit nagyobbacska kiskosárnyi :D petesejtet szívtak le, 26-ot. Kaptam infúziókat, hogy megelőzzük a túlstimu mellékhatásait, és újra szúrni kell a suprefact-ot. Valószínű, hogy hétfőn még nem lesz beültetés. Először engem akarnak rendbe tenni. Hétfőn megyünk uh-ra, vérvételre és kapok még egy adag infúziót. Ha jobban leszek, akkor szerdán kapom meg a babáinkat. Ma már sokkal jobban vagyok, mint tegnap, fele akkora fájdalmaim sincsenek, de ágyban maradok és pihenek, hogy gyorsabban regenerálódjak.

Nagyon-nagyon kedvesek, gondosak és figyelmesek voltak velem az intézetben és még most is jelentkeznem kellett, hogy, beszámoljak a hogylétemről. Persze, nem csak velem, hanem mindenkivel, de mint megtudtam, én voltam a tegnapi nyolcasban a winner :D a 26 petesejtemmel. Nos, ez is valami, nem igaz? :D Szinte 10 percenként néztek rá mindenkire a műtét után.

Most várjuk az eredményt…én már egyre türelmetlenebb vagyok.

Noki, kezdesz már jobban lenni? Hányinger? Rosszullét?
Többieknek nagyon drukkolok, kinek-kinek, a következő állomáshoz.

Jövök még beszámolni, hogy mennyi termékenyült meg.
tocsa
 
 


Sziasztok!

Csatlakozhatnék hozzátok? Nekünk most lesz a 2. lombik a Cirisben. :D

Tocsa :D

Hihetetlenül sok petesejted lett! :shock: Hány termékenyült meg?
Jól vagy? Pihenj sokat akkor,hogy minél hamarabb megyógyulj!

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Szia Kobzoszsu,

Persze, hogy csatlakozhatsz. Üdvözlünk. Az első lombikod is a Ciris-ben volt?

Jól vagyok, köszi, és pihenek, de már nagyon türelmetlen vagyok, mert még nem hívtak, hogy mennyi termékenyült meg.
tocsa
 
 


Sziasztok,

Megvan az eredmény, 7 db termékenyült meg 9-ből az ICSI-vel, és egy sem szintén 9-ből sima IVF-fel. Ezekből holnapra talán még lesz valami.

Bízunk benne, hogy szerdáig meg is maradnak!

Jó hétvégét Mindenkinek!
tocsa
 
 


Sziasztok!

Maximálisan meg vagyok elégedve Vereczkey doktorral mind szakmailag, mind pedig emberileg én is:)
Furcsa, hogy nincs felesége vagy legalább egy barátnője.
Talán csak a munkájának él?
Vagy már annyi babának adott életet, hogy nem szeretne saját magának néhányat?:)
Érdekes, mindenesetre...

Ti hogy látjátok?
cilko21
 
 


Mi tagadás jól néz ki..., ezért jutott eszembe, amit fentebb leírtam.
Gondoltam Ti biztos tudtok valami jó kis pletyit.
cilko21
 
 


Szia Cilko,

Szeretettel fogadunk mindenkit itt a fórumon, aki meg akarja osztani velünk Ciris-es éléményeit, érzéseit, és tapasztalatait valamint örömét vagy éppen bánatát, vagy csak bátorít, esetleg neki van szüksége bátorításra.
Azt azonban én nem hiszem, hogy bármelyikünk is a magánéletéről konzultálna Vereczkey doktorral, és nincs jogunk és nem is akarunk arról pletykálkodni. Én legalábbis, így vagyok ezzel. Azt javaslom, ha Neked tetszik, startolj rá! Esetleg Te leszel a Szerencsés! :D

Üdv,
Tocsa
tocsa
 
 


Ne értsetek félre, nem holmi rosszindulatú pletykára gondoltam, csak elgondolkodtató, hogy egy ilyen jó megjelenésű, okos, fiatal doktor úr, aki oly sok "család" létrehozásában oroszlánrészt vállalt, nem adatott meg az életben egy saját család?!! Férjezett anyaként nem kívánok rá "startolni", inkább kívánom tiszta szívemből, hogy egy ilyen jószívű úriember is részesüljön abban az álomban és pompában, amit maga egy saját család nyújtjat...Nincs igazam?

Szép estét és hétvégét Nektek!:)
cilko21
 
 


Sziasztok!
Mi újak vagyunk ezen a topikon.Sokat olvastuk a hozzászólásokat,azért regisztráltunk,hogy mi is meg tudjuk osztani veletek Cirises tapasztalatainkat,ami eddig nagyon pozitív![/img]
hugi206
 
 


Sziasztok
Bocsi,hogy megint eltűntek egy kicsit :( megint ez a fránya rosszullét :D

Tocsa
Annyira örültem a hírnek,hogy ennyi sejtet leszívtak és ,hogy mennyi meg is termékenyült :D,de szomorú lettem amikor azt írtad,hogy túlstimus lettél :cry:
Remélem és nagyon drukkolok Neked,hogy szerdán visszakapd a bébiket!!!!
Tudod Én is rosszul voltam, bár én a gyomorrontás miatt,de szerdán kaptam vissza a Bébiket Én is!!!
Hidd el jó erősek lesznek addigra és Te is :D
Örülök,hogy Te is jól érezted magad a Cirirsbe!
Annyira figyelmesek és maximálisan törődnek az emberrel!!!
Imádom Őket :D:D:D
Holnap drukkolok Neked ,hogy jók legyenek az eredményeid!
Írj majd amint megérkeztél!
Millió puszi és drukk!!!

cilko21
Szia és üdv a mi kis körünkbe :D
Én is nagyon jó véleménnyel vagyok Vereczkey dokiról, mert Nekem nagyon sokat segített és most Ő az akinek köszönhetem ,hogy a pocakomba növekszik egy élet :D
A magánéletéről csak annyit tudok ,hogy sok barátnője volt és nagyon szereti és tiszteli a nőket,de még nem találta meg az igazit akivel össze is tudná kötni az életét!
Fiatal és jóképű......azt hiszem majdcsak sikerül neki....bár ennyi munka mellett........mi nők meg szeretjük ha a Párunk mellettünk van többet és nem csak állandóan a munka a munka a munka?!

hugi206
Üdv Néked is itt!
Írj le mindent magadról,mert szerintem mindannyian nagyon kíváncsiak lennénk arra,hogy Te is ,hogyan kerültél a Cirisbe és milyen kezelések várnak rád ill. mi volt eddig ?!
Ha szeretnél bekerülni a táblázatba akkor nagyon szívesen beírlak Téged is!!!
:D:D:D

Puszi Mindenkinek!
Noki

Kép
noki&potyi
 
 


kobzoszsu
Ne haragudj,de majdnem elfelejtettem Neked is írni :oops:
Nagyon nagy szeretettel üdvözöllek itt!
Írj le Te is mindent ,mert mi nagyon kis kíváncsiak vagyunk mindenki kis történetére :D
Azt hiszem nem gond ,hogy többesszámba írtam ezt?! :wink:
Téged is szívesen beírlak a táblázatba ha szeretnéd :D

Puszi
Noki

Kép
noki&potyi
 
 


RONI
Hol vagy?
Mi van veled?
Kép

Kép
noki&potyi
 
 


Itt vagyok. Köszönöm az üdvözlést!

Történetünk:

2001 óta nem szedek fogigátlót, úgy gondoltuk a párommal, ha szeretne jönni a babóca,mi állunk elébe. 2003-ban összeházasodtunk,s utánna kezdtünk el utánnajárni miért nem érkezik a gyermekünk. Sok-sok dokiváltás után 2006.őszén találtam meg a mostani dokimat. Ő dr. Kósa,s maximálisan megbízom benne.A scöfiben dolgozott,ott csináltunk meg minden vizsgálatot, mely szerint nálunk rendben van minden, csak a peteérésemet kell megtámogatni. Itt volt meg a sajnos sikertelen 6 inszem, aztán bezárták a kórházat. :evil: Én követtem a dokimat a Cirisbe. Tavaly májusban volt az 1. lombik, mely nem sikerült, viszont a sok megtermékenyült petesejtből(10) 8 ment a fagyiba. 8)
Júliusban volt a fagyis beültim, ahol 3-at kaptam vissza, mert a többi nem ébredt fel. Ez félig volt sikeres, a terhességet a 8.héten műszeresen kellett befejezni, a két petezsákban nem volt senki, s nem volt szívhang se.
Röviden és tömören ennyi. Most januárban újra nekifutunk a lombiknak és nagyon bízunk benne, hogy sikerülni is fog. :lol:
Kedden megyek a Cirisbe, amikor megbeszélünk mindent a dokival. Mikor kezdünk, szurik stb. A fogigátlót már szedem, úgyhogy elég közeli a lombik időpontja. :lol:

Tocsa :D

Sok megtermékenyült petesejted lett.Mikor kapod vissza őket?

Noki :D

Szeretnék bekerülnia tábliba.Úgy látom,én vagyok az egyedüli, aki nem Vereczkey doki paciense.
Név: Kobzoszsu ( vagy cSak simán Zsu :wink: )
Kor: 28
Doki: Dr. Kósa
Beavatkozás: Még nem tudom, majd talán kedden megmondom.

Jó éjt mindenkinek!

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Zsu
Köszi ,hogy leírtad nekünk az eddig veled történteket :D
Sajnálom,hogy nem jártál sikerrel ,de most biztos lehetsz ,hogy Te is anyai örömök elé nézel!
Ma nem teszem még fel a táblát....várok rád is és Tocsára is egy kicsit :D
Amúgy örülök ,hogy végre van egy Kósa Doktorhoz járó csajunk is :D
Legalább róla is megtudunk egyet s mást......
Kíváncsi vagyok,hogy mennyivel tér el az ő kezelése Vereczkey doktorétól stb....

Nagyon drukkolok Neked is,hogy sikerrel járj!!!
Puszi
Noki

Kép
noki&potyi
 
 


Sziasztok lányok!
Örülök, hogy bevettetek a csapatba!Ha én leírnám, hogy miken mentem keresztül, akkor az egész oldal is kevés lenne.
Mindegy, azért elkezdem valahol!
23 évesen/most 38 vagyok!/ műtöttek endoval, akkor a bal petefészkemben volt,amit csonkolni is kellett,mert 6cm-es volt a ciszta. Sajnos, a petevezetékemen és a beleimen is találtak, azokat is rendbe tették. A petevezetőmnek viszont annyi lett,mert nagyon összenövéses lett. Fél évig szedtem a Danovalt, utána csináltak egy controll laparoszkópot, hogy megnézzék, hogy minden rendben van-e. Hál' istennek nem volt semmi baj, teljesen endo mentes lettem!
7 év múlva a férjemmel megbeszéltük,hogy jöhetne a baba! Jött is egyből, de sajnos méhen kívül! Illetve egy volt méhen belűl, egy pedig kívűl. Mivel az orvos nem vette észre a méhen kívülit, sajnos az erős vérzéstől /akkor kb:a 9 hétben jártam!!!/ elvetéltem a méhen belülit! Ráadásul ez a baba a jobb petevezetőmben volt, ami nem az, ahol az endoval műtöttek, mert az a bal oldalon volt.
Ekkor jött a szőrnyű sembesülés avval a ténnyel, hogy többet spontán nem lehet babám!!
Így kerültem a Bp-i Kaáli Intézetbe. Nagyon meg voltam elégedve velük, ráadásul a Doki ismerős is volt. Rögtön el is kezdtük a lombik előkészítését. Azt mondta, hogy biztos nem lesz egy hosszú menet, mert voltam már terhes,a férjemmel is minden rendben volt, tehát neki mentünk.
Meg volt az első, a második...., és semmi. Egészen az ötödikig mentünk, mire végre sikerült. Bravó, megvan. Nem is egy, hanem kettő! Igen ám, de megint méhen kívűl!!! Képzelhetitek, mit éreztem, éreztünk! Megint 9 hetes voltam, irány a műtőasztal!
Utána még próbálkoztuk 4 szer, voltak eszkimóim / fagyi bébik/ is, de valamiért sosem tapadtak meg. Már mondogatták sokan, hogy próbáljam meg máshol is, és most jött el a döntés, hogy megyek!
Hosszú kersgélés után találtam rá a Ciris-re, azon belül pedig Vereczkey Doktorra!
Novemberben jártam nála először, uténa jöttek a vizsgálatok, és már dec.2-án csinálta is a laparoszkópot és a hyszteroszkópot. Volt egy gyönyörű sövényem: kb 3 cm, a jobb petepészekben egy kis ciszta, és megint endo gyanus voltam. Hál' istennek endom nem volt, de a beleim is teljesen rá voltak nőve a méhemre és a petefészkemre, ezért a sebészt is be kellett hívni. Egy órás műtétre számítottak, lett 3 órás!
A műtét után a Doktor úr azt mondta, hogy ne csodálkozzak rajta, hogy nem tapadtak meg a babák, mert szinte lehetettlen lett volna.
Január végén megyek hozzá legközelebb, akkor írja fel a fogit, és március közepén lombikozunk. Benne van minden reményem!!!


Mindenkinek aki babát vár, és aki csak most fog nekimenni a beültetésnek, nagyon sok szerencsét kívánok!!
hugi206
 
 


Tocsa
Amint tudsz írj,mert Én már nagyon izgulok az eredményeid miatt!
Annyira para vagyok,remélem szerdán beültid leszKép

Kép
noki&potyi
 
 


Noki!
Igen, szeretnék én is a táblázatba kerülni, ha még lehet! Nagyon köszi! :D
Téged különösen irigyellek, te elkezdted a bébi bummot!!
:) :) :)
Mindenkinek puszi! Hugi.
hugi206
 
 


Hugi
Nagyon sajnálom a veled történteket,de Neked is csak azt tudom mondani ,hogy itt a legjobb kezekbe vagy.
Gondolom már ebből sokat tapasztaltál hisz túl vagy már egy Cirisbe történt műtéten is.
Tudod ,hogy ott mennyire figyelmesek és mennyire törődnek a betegekkel!
Most Te is biztosra veheted,hogy sikerülni fog a lombik és nemsokára anya leszel :D
Azért merem ennyire biztosan mondani Neked is és a többieknek is ,mert Én úgy vagyok vele.....ha Nekem sikerült akkor Nektek is fog :D

Szeretnél a táblázatba bekerülni?

Puszi
Noki

Kép
noki&potyi
 
 


Noki!
Igen, szeretnék én is a táblázatba kerülni, ha még lehet! Nagyon köszi!
Téged különösen irigyellek, te elkezdted a bébi bummot!!

Mindenkinek puszi! Hugi.
hugi206
 
 


Hugi
Aranyos vagy,de nem sokáig kell már így érezned,mert hamarosan Te is kismami leszel :D
Csak egyet nagyon kívánok........,hogy ne legyél annyira hányós és ne legyél annyira rosszul mint Én több mint 3hete :shock: :cry:

Csajok
Erről jut eszembe....Nekem már nem sokáig tart ez a rosszullét ha minden igaz.
Állítólag az utró, duphaston,rutascorbin (mindegyikből napi 3x2-t kell használnom) ha abbahagyom 3hét múlva akkor el is fog múlni ez a rettenetes rosszullét!!!!
Mivel ezek is tuningolnak rajtam is és a Bébin is ezért Ő is termeli azt a mennyiségű hormont amint kell.......plusz a gyógyszerek is tuningolnak és emiatt van ez a kegyetlen rosszullét :roll: :shock: 8)
Szerdára csinálom meg a táblázatot....


Na majd kiderül.....Én nagyon bizakodom,hogy valóban elmúlik rövid időn belül :D:D:D

Ronival mi lehet??????

Kép
noki&potyi
 
 


Kedves Lányok!

A Babanet szerkesztősége szeretettel várja a Látogatók történeteit a gyerekvárásról, családtervezésről, gyereknevelésről, szülésről, egészségügyről, családról, óvodáról, iskoláról, munkáról. Ha van olyan történeted, amely kacagtató vagy megható, elgondolkoztató vagy felháborító, esetleg reményt vagy megoldást adhat másoknak, ne habozzatok, hanem ragadjatok billentyűzetet és a kész írást küldjétek ide: szerkeszto@babanet.hu.

A történetek bekerülnek a Babanet Te Történeted rovatába, illetve a főoldalon is láthatók lesznek.

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Sziasztok Lányok!

Képzeljétek kifingott a netünk,se dolgozni nem tudtunk,se babanetezni nem tudtam!! :( :( De végre itt vagyok :D :D :D
Már nagyon hiányoztatok!!

Tocsa!
Annyit gondoltam Rád,hogy mi lehet veled,hogy érzed magad!Szomorúan olvastam a túlstimudról,remélem már jobban vagy!Gratula,hogy ennyi megtermékenyült :D :D Hányat kapsz belőle vissza??Ja,Nokit kérdeztem mi van veled.Továbbra is megy a sok-sok drukk,ahogy eddig is :D :D

Sok szeretettel üdvözlöm az újakat!Hugi,Zsu,Cilko 21 Nektek is sok sikert,hogy mielőbb kismamik lehessetek!!Nemsokára nekem is itt van a február...

Noki!
Örülök,hogy már jobban vagy és főleg annak,hogy ennyire bizakodó vagy!De jó volt hallani a hangod :D :D

Sok pussz mindenkinek!!
Az elveszett báránykák jelentkezzenek!!
Andy

Kép
bandy27
 
 


Sziasztok!

Képzeljétek most csak 1 nap késéssel pénteken megjött,de ömlöttem mint állat,már elmúlt. Egy kicsit elszomorodtam,mert belegondoltam,hogy még ebben a hónapban megtörténhetett volna...annyira várom már,hogy február legyen!!Nem tudom miért,de most olyan türelmetlen vagyok...egy kicsit levagyok törve.mint a bili füle,nagyon magam alatt vagyok...

Kép

Vigyázzatok magatokra!Pusz!
Andy
bandy27
 
 


Kép


Kép

Kedves Lányok!

Mindenkinek ezzel kívánok minél előbbi babásodást!! :D :D

Kockáspléd!
Mi a helyzet piroska ügyben??Hogy vagy??

Pussz! :D :D

Andy
bandy27
 
 


Köszi csajok!

Holnap megyek a dokihoz, s beszámolok mi volt. 8)

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Sziasztok,

Piroska valahol úton, de még semmi....ilyenkor mindig késik, mikor sietnie kellene:(
Kobzoszsu : honnan szerezted azt a szuper aláírást? Én is szeretnék ilyet:)

Többieknek kitartás és remélem mindenkinek pottyan 2009-ben egy kis csomag, vagy kettő és sok-sok Mamma lesz itt.

Elnézést, hogy eltűnögetek, de rengeteget dolgozom, igyekszem felkészülni, hogy nyugiban lehessek a beültetés után:)

Kockaspled
kockaspled
 
 


Tocsa
Hogy vagy?
Mi újság?
Már óránként nézegetem a fórumot..............hátha írtál!!!
És nem :cry:

Zsu
Nagyon várunk téged is holnap a hírekkel!!!
Mennek a drukkok++++++++++++++++++++

Andy
Örülök,hogy rendbe van már a gépetek és tudsz újra netezni!
Ma nagyon szarul voltam...és vagyok is :oops:
Végig rókáztam a zuhanyzást :oops:
Bocsi csajok...tudom,hogy nem túl guszta,de ez a szörnyű tény....
Ha jön akkor jön és nem várja meg amíg elérünk a wc-ig vagy jobbik esetbe a mosdóig!

Az Én picim így reagál akkor ha nem tejet iszom hanem bármi mást...pedig Én eddig max félévente egyszer ittam tejet,mert nem nagyon szeretem...szerettem??!!!
A levest azt egyenesen utálja és a húst is...pedig azokat meg imádom azaz csak imádtam!
Na ha nem az van amit ő akar akkor mindig pikk-pakk jön a rókakoma :oops: :roll:

Puszi és jó éjt mindenkinek!!!

Kép
noki&potyi
 
 


Kockáspléd
Na akkor küldök egy kis szugerálást,hogy megjöjjön végre Piroska :D
Jó munkát Neked!
Most élvezd ki a munka "szépségét",mert nemsokára kitölti az idődet a pocaklakód vagy pocaklakók :D

Micsoda Babásodások lesznek itt.......teljesen igazad van :D

Puszi és vigyázz magadra!
++++++++++++

Kép
noki&potyi
 
 


Sziasztok!

Kockáspléd!

Mit küldjek Neked,hogy meghozza a piroskádat??Én novemberben voltam így,má kész para voltam...de azért megy a drukk és kitartás a munkádhoz!!

Tocsa!

Egész nap a buksimba jársz,hogy mi lehet veled!!Nagyon izgatott vagyok,jelentkezz!!Szerdára megy a drukk,szorítom a mancsóm!!

Zsu!
Várjuk a holnapi fejleményeket!

Lányok!

Nagy vihar közeledik...babazápor a láthatáron :D :D :D
Remélem februárba én is beleférek...

Még mindig rossz kedvem van!! :( :( :(

Pussz :D :D Andy
bandy27
 
 


Sziasztok,

Ismét egy izgalmas napon vagyok túl, amit nem így képzeltem.

Reggel bementünk a Ciris-be. Vettek vért és kaptam infúziót, utána bementem ultrahangra és minden rendbenben levőnek tűnt. A laboros hölgy és Vereczkey dokorral való konzuláció uán úgy döntöttünk, hogy szerdán lesz a transzfer, mert még mindig fájt itt-ott és a laboros hölgy szerint, van esély arra, hogy szerdáig lesznek túlélők, bár az embrióink sem a legszuperebbek. :( Megvan mind a 7 kicsi és időközben lett még egy az IVF-esből, csak sajna nem épp az intézet büszkesége. Mindegy, én akkor is nagyon büszke vagyok rá és a leklemnek jót tesz, hogy azért így is sikerült egy. :D

Hazaértünk és épp a fórumot olvastam, amikor iszonyú hasgörcsöm lett és nagyon felfújódtam. 2 órai szenvedés és néhány gyógyszer után csillapodott. Teljesen kétségbe estem, hogy akkor nem lesz beültetés, de közben volt egy telefonom, amit nem vettem észre, mert épp szenvedtem. Márti volt és azért hívott, hogy elmondja a jóhírt, hogy a véreredményen teljesen jó. Nincs túlsimu. Nem tudom, mitől lehetett a rosszullét, de a reggelimben a sonkának olyan fura szaga volt...sajnos már a végén vettem észre. Lehet, hogy egy kis gyomorrontás? Vagy sok lett volna az ebéd? Hát ezt már sohasem tudjuk meg, de a lényeg az, hogy szerdán beültetés. Nagyon-nagyon bízom benne, hogy a maradék fájdalmak is elmúlnak lassan és lesznek kis túlélőink is, akik csak arra várnak, hogy az én pocakomban lendoljanak. :D

Örülök, hogy ilyen szépen megszaporodtunk és Mindenkit üdvözlök. Köszönöm, hogy gondoltatok rám és szurkoltok!
tocsa
 
 


Ne haragudjatok Csajok, hogy most nem reagáltam Nektek személyesen, de elég kába vagyok. Holnap jövök és megtekintem Mindenki hogylétét. :D
tocsa
 
 


Sziasztok lányok!
Mindenkinek jó reggelt, Tocsának sok szerencsét a holnaphoz!!Noki!
Szeretném megkérdezni,nhogy mennyibe kerül kb. a komplett lombik itt a cirisben? Azt tudom, hogy 200 ezer és erre jön rá pl: az AHA, már akinek kell,/ nekem már csinálták mindegyiknél/, de az injekciókkal és a gyógyszerekkel együtt, úgy nagyjából mennyi?
Én a Kaáliban már 6-700 ezernél tartottam egy beültetésnél! Előre is köszönöm! Tudom, hogy ez mindenkinél változó, de azért ez egy kiindulópont lehet.
Ja! A lényeg: Neked is minden jót / rosszullét nélküli/ napokat kívánok!!
hugi206
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?