Új privát üzeneted érkezett!

jo reggelt.

kidobodt az ágy.megyek 8-ra uh-ra és ctg-re és ilyenkor be vagyok sózva..remélem minden ok lesz és azt mondja a doki hogy nyomjak,jön a gyerek :oops: :lol: :wink:
de ha mégsem akkor megyek orsival szürcsölök valami forrocsoki szerüséget.

aida:szép a pocod és nem mered az égnek :D csak fent van...de ez szerintem lényegtelen.

orr:arra keltem fel hogy valami nem stimmel az orrommal.be van dagadva.eddig a szám szélesedett most meg olyan az orrom mint egy profi boxolonak.ajvé....de gyerek sehol. :D

én hétfőn megyek vissza az sztk-s dokimhoz és most megbeszéleme vele hogy meddig maradhatunk 2:1-ben...mikor utalna be ha nincs semmi..

Kép

Kép
nikianya21
 
 


Sziasztok! Jó reggelt!

Niki, bizti nagyon szép vagy boxolós nózival is ! :)

Bocika! Neked megy a drukk! Ügyesek legyetek, aztán amint lehet jelentkezz, hogy mizu.... és nagyon helyes a keresztlánykád...szerintem nálam már most jobban nyomja a computert :)

Márti! Ez a kulcsos dolog ari lehet! Majd akkor milyen cuki lesz, ha a mama merő aggódásból hajnalba benéz, hogy szopiznia kell a babónak :wink: Nincs esetleg szomszédotok, aki vigyázni tudna a gyerkőcökre, ha kell? Nekünk szerencsére van megoldás, de ha nem lett volna, akkor a szomszédot kértem volna meg....

Mushi! Remélem, most már jobban leszel... én is szedtem a nospat az elozo terhessegnel. És jobbulást nektek... mire a kisasszony kibújik remélem rendbejöttök!

Orsi! Nagyon gusta az a kalács!

Berni! Várjuk a képeket!

Aida! Nekem is azt mondta a dokinénim a hétfői ctg után, hogy a héten 90%, hogy baba lesz... szerintem meg 90%, hogy nem... majd meglátjuk kinek van igaza. A pocid szép formás, jó nagy, de még nagyon fenn van.

Suzy! Szerintem nyugodtan ehetsz mákost! Csak figyeld, hogy nem lesz-e hasmenése a picinek tőle. Ha igen, akkor allergiás a mákra. A kisfiamnál ez volt. Ha nincs semmi, akkor nyugodtan egyed!

Anita! Tök szép a poci, és a kiságyikó! És édi a kiskocsid! De ugye már nem vezetsz? :)

Isareni! Örülj neki, ha nyugtod van... jó nem mondom néha én szeretem a zsongást, de csak ésszerű keretek között....

Laura! Üdv újra itthon! Nagyon édesek afiúk!

Trombi neked is szép a pocid! Milyen csúcsos!

Harivera! Azok hörcsögök? Nem félsz, hogy a babára káros?

Csaki! Nem vagy semmi! Te is jól beindultál... muffin nyami :)

Lilypie Kids Birthday tickers\




Lilypie Kids Birthday tickers




Lilypie First Birthday tickers
bkatalin
 
 


nekem elmúltak a fájdogálások. :( sehol semmi....

Lilypie Kids Birthday tickers\




Lilypie Kids Birthday tickers




Lilypie First Birthday tickers
bkatalin
 
 

 
 

szep (furo zajos) jo reggelt!

ejszaka 2 gorcsom volt. ebbol az egyik nem volt tul veszes, de a masik eros es kb 20 perces volt(vese, nem fajasok).

kati. en is nagyon remelem, hogy ujra mukodni fogunk mire megyunk szulni. tegnap elott ota irom, hogy mikor es mennyi ideig tart egy gorcs, igy latom, hogy van-e javulas.
sajnalom, hogy elmultak a fajasaid. :cry:
hatha visszajonnek. :wink:

niki. drukk hogy minden oke legyen. es jo talizast orsival.

szorsolya???

es mi lehet Sarmonnal, mar nagyon regen volt! remelem jol vannak.
es BB?
anyucik, csak annyit irjatok, hogy mindenk ok, please.

Boci. Mennek a drukkok, hogy ne keljen sokaig korhazban lenned!+++++++++++

KépKép
KépKép
mush589
 
 


solya is regen volt mar. a heten biztosan lesz meg egy par baba!

milyen nagy a csend.... talan vihar elotti???

KépKép
KépKép
mush589
 
 


Egy kis kedv derito. remelem mas is szereti ezt a verset!
:lol:
Szabó Lőrinc
Esik a hó

Szárnya van, de nem madár,
repülőgép, amin jár,
szél röpíti, az a gépe,
így ül a ház tetejére.
Ház tetején sok a drót:
megnézi a rádiót,
belebúj a telefonba,
lisztet rendel a malomba.
Lisztjét szórja égre-földre,
fehér lesz a világ tőle,
lisztet prüszköl hegyre-völgyre.
Fehér már a város tőle:
fehér már az utca,
fehér már a puszta,
pepita a néger,
nincs Fekete Péter,
sehol,
de sehol
nincs más
fekete,
csak a Bodri
kutyának
az orra
hegye
és reggel az utca, a puszta, a néger,
a taxi, a Maxi, a Bodri, a Péter
és ráadásul a rádió
mind azt kiabálja, hogy: esik a hó!

KépKép
KépKép
mush589
 
 


Mushi, nagyon édes ez a versike! Köszi!

Kép
trombibébi
 
 


Mushi!

én is nagyon szeretem a szabó lőrinc verseket :)

most menek egyet olvasgatni....

Lilypie Kids Birthday tickers\




Lilypie Kids Birthday tickers




Lilypie First Birthday tickers
bkatalin
 
 


Sziasztok!
Na tegnap megint lejártam a lábam: 2 tesco, 2 bababolt.. Este 8-ra értünk haza, reggel fél 9-kot mentünk el...
De megvan Bence első játéka, és megvettük a kengurut, amit ezidáig még nem sikerült magamra applikálnom... :?

mush:
Ez a nyákdugó kiszedés nagyon horrorisztikusan hangzik... :roll:
Hlózsákba belecsúszni??? Nem is értem.. Nem egy szimpla zaákról van szó, hanem van helye a kezének, nyakának.. ha csak nem 96-os méretű megy a gyerekre, akkor kizártnak tartom.. :)

Zsiráf:
már én is írtam, szerintem totál fölösleges ébresztgetni, ha a súlya nem kicsi, vagy nem nagy a súlyveszteség... Az én lányom 2600 grammal jött ki a kórházból, és így is 2 hétig ébresztettem, utána már nem.

Aida:
A magzatvízvizsgálat járhat kis vérzéssel, leginkább banrás, vagy halvány piros vérzés.. Nekem is volt ilyen az elsőnél.
Burokrepesztés: én meg sem éreztem.. Van ,aki azt mondja, hogy kellemetlen, de szerintem attól függ, hogy melyik fázisban csinálják.. Ha éppen fájás közben, akkor minden fáj.. :)
A pocak tényleg fent van még, de ez lehet attól is, hogy Noel nagy baba, és jól felkuporodik. :wink:

Valaki akar ma szülni? :wink:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


ja egy kérdés:
volt már olyanban része valamelyikőtöknek, hogy csak az egyik lába ödémásodik? A jobb lábam naggyon gáz, a bal éppen hogy alig valamennyire... Kezeim detto... :roll: Esetleg nyom valamit Bence?

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Mush!
Köszi a versikét!
Rámjött a karácsonyi készülődés kicsit csinosítani kéne a házon.

Sináról nincs senkinek híre?

Képzeljézek éjszaka fordultam egyik oldalamról a másikra és olyan érzésem volt mintha leszakadna valami a bal oldalamról, nem tudom rendesen elmagyarázni, de k..va sz.r érzés volt és mostmár a jobb oldalamon csak úgy tudok aludni h felpockolom a hasam.Valakinek ötlete mi lehetett vagy a baba nyomott valami ideget vagy belet és ahogy átfordultam "lejött" róla és azt érezhetem????

Kép

Kép
bellanitta
 
 


Bkatalin!
Köszi a dícséretet!
Nekem sincs fájás :shock:

Issza valaki a málnalevél teát MÉG??

Trombi!
nem a méret a lényeg,(pocakban) nekem már azt mondták a laikusok h meg kellett volna már szülnöm.

Aida!
Majd leszáll a hasad mikorra kell.

Kép

Kép
bellanitta
 
 


Mági! Én szeretnék ma szülni... tudsz valami trükköt? Én egyébként ugyanígy dagadok, de nekem a jobb lábam... és nekem a babócám feneke szerintem balo ldalon van... lehet, hogy ezzel van összefüggésben... nem tudom

Lányok tiszta ideges vagyok... egyfolytában azon szenvedek, hogy mozog-e. Szegényt az előbb is fél órát rázogattam, mire nagy kegyesen hajlandó volt egyet kidudorítani... :roll:

Anita! Ilyen nekem is szokott lenni. Van hogy annyira rossz érzés, hoyg meg sem tudok fordulni... olyankor felkelek és újra lefekszem.

Lilypie Kids Birthday tickers\




Lilypie Kids Birthday tickers




Lilypie First Birthday tickers
bkatalin
 
 


Manna! Gratulálok! Sok boldogságot!

Kép
Kép
Kép
erika26
 
 


Irtam Sinanak, hatha valaszol...

Lilypie Kids Birthday tickers\




Lilypie Kids Birthday tickers




Lilypie First Birthday tickers
bkatalin
 
 


Manna:Gratulálok a gyors szüléshez!Legalább ilyen gyors felépülést kívánok és sok boldogságot a picúrhoz!


Mush:tegnap gondoltam rád,délután nekem is begörcsölt a vesém...hát nem kellemes.de valaki tanácsolta a négykézlábra ereszkedést és ez segített.remélem mire szülni kell túl leszel rajta :wink:


Mági:én szívesen elvállalnám a mai napot.Már tettem is az ügy érdekében,jól felporszívóztam az egész házat és emelgettem is kicsit....hátha!Bár ha belegonolok a holnapi nap ideálisabb lenne,2008.12.12.....jobban hangzik. :lol:

bellanitta:nekem is elég nagy babát jósoltak,4kg fölöttit,de én ezt nem hiszem el.de kb nekem is ilyesmi a hasam mint a tiéd.
én még iszom a málnalevél teát,de én csak most kezdtem egy hete és minden nap egy bögrével nyomok. :D

KépKép
lyndee
 
 


Lyndee!
Én is hétfőn kezdtem a teát inni.Majd látjuk segít vagy nem?
A baba mérete :shock: ha nálam is csak fél kg-ot téved a doki akkor is 3 kg fölötti.Majd látjuk :wink:

Kép

Kép
bellanitta
 
 


Lassan megérkezik az ebédem.Most csak eszem, alszom néha olvasok ja és veletek vagyok!

Kép

Kép
bellanitta
 
 


Na ha valaki már kitakarított, és még mindig semmi, esetleg jöhetne hozzánk, én nem merek takarítani, nehogy beinduljon a szülés... :wink:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Most végeztem a takarítással és semmim nem fájt közben! Jobban bírom mint eddig. Csak ez a hülye viszketés őrjít meg, mindenhol ki vagyok száradva. :x
Tegnap voltam ctg-n, persze megint annál a gépnél ami nem jó. De a lényeg, hogy Gergő jól van és még esze ágában sincs kibújni.
A doki mondta, hogy 24-én reggel megy haza ügyeletből, úgyhogy jó lenne, ha nem pont akkor szeretne megszületni.

Trombi! Megint elkerültük egymást.

Mushi! Nagyon szeretem ezt a verset! Köszi.

Anita! Én iszom a málnalevél teát.

Kép
Kép
Kép
erika26
 
 


Sina írt! Benn vannak a kórházban, nagyon magas a vérnyomija, de Mesi még nem bújt ki, jol van odabenn!

Lilypie Kids Birthday tickers\




Lilypie Kids Birthday tickers




Lilypie First Birthday tickers
bkatalin
 
 


na nekem sem jött be a takarítás emelgetés... ost várom a holnapi teliholdat ... :roll:

Lilypie Kids Birthday tickers\




Lilypie Kids Birthday tickers




Lilypie First Birthday tickers
bkatalin
 
 


bellaanitta:szerintem neked is 4 kiló körüli lesz a babuci.
nekem a 28.héten volt a 4D és ott kérdezte a nő hogy biztos hogy ennyi idős-e mert 5 héttel :shock: nagyobb a koránál.Akkor volt 1,60kg.


vajon miért nem akarnak kibújni a babucik?lassan itt a december fele........ :?


pusziljuk Sinát!tartson ki,már nincs sok hátra!

KépKép
lyndee
 
 


Sziasztok!

megérkeztem Ctg-ről meg Uh-ról is.
becsült súly 3600 gr,lepényem megérett, mint a körte ősszel :lol:
BPD:102
THQ107
FL77
ctg renben, pisi negatív
vasárnapra vagyok kiírva,beszéltem a dokival azt mondta, ha addig nem jön hétfőtől naponta ctg. egy hetet várnak utána indítás.
azt mondta megszülhető.
Én nem akarok már mindennap ctg-re járni.

Közben ma jött egy emil (minden nap kapok ilyen idézetes emilt)

"Semmit se várj, így bármi megtörténhet!"
sztem aki ezt írta, még nem volt terminus előtt 3 nappal ill. terminus után napokkal.:)

Megnézem az időjárás jelentést, meg a holdállást, esetleg még vmi babona? annak is utána járok, vmi csak bejön :D

Anita: én is iszom amálna levél teát, kb másfél hete.

köszönöm a kalács dicséreteket

Niki: remélem rendben hazaértél.
azért az jó volt, amikor félreálltunk az ajtónál, mert nem fértek ki tőlünk. Pedig nem is álltunk közel az ajtóhoz:D :D :D


mush: remélem jobban vagy.

sina :jelentkezett már vkinél?
írhatnánk neki egy smst...hogy mi újság?

lehet elsétálok a pékségbe, ami két villamos megállóra van, mert nincs itthon se kenyér, se más péksüti.
hátha a sétára megindul.

KépKép

Kép
orsimorsi
 
 


ja és tegnap még a halak is megszültek az akváriumba...mindenki szül......

anita, aida, boci:
jó volt nagyon film, nem volt hangos, pont jó volt, megnéztük a magyar filmet a Kaméleont, nekem tetszett.
csattanós, nem kiszámítható a vége. ezt szeretem a filmekbe.
kajálni viszont már nem mentünk,mert megettem egy kis kukoricát,meg egy perecet, lenyomtam fél liter gyömbért(hátha beindul) utána meg már nem voltam éhes.

KépKép

Kép
orsimorsi
 
 


Orsi!
Kaméleon azt mi is néztük h jó film lesz.Én egyébként imádom a magyar filmeket vagy 1000 szer meg tudom nézni őket (Tibor vagyok...,Csak szex..,Sos szerelem stb)

Sina!
Kitartás!!!Az a jó h Mesi jól van.

Takarítás!
Semmi kedvem és erőm sincs.Készítek inkább ajándékokat Karácsonyra!

Kép

Kép
bellanitta
 
 


holnapra írnak kettős frontot....múltkor is volt mégse volt semmi.
bár az uh. asszisztens nő azt mondta tele van a gyerekágy meg a szülőszoba is...
holdállás:holnap telihold.

KépKép

Kép
orsimorsi
 
 


SZiasztok!

Most ment el a gyerekorvos, Hunor alszik, van egy kis időm.

Szóval úgy volt, hogy 8-án hétfőn lesz a császárom, 3-án feküdtem be. A vérnyomásom 140 és 150 között mozgott, tehát magasabb volt mint korábban, de stagnált. Szerdán elküldtek ultrahangra, ahol jól megijesztettek, mert a szonográfus orvost hívott. Megállapították, hogy nagyon kevés a magzatvíz, de a flow jó. Ezek után abban maradtunk a dokival, hogy legyen péntek reggel a műtét. Azért csütörtök reggelre kiírtak még egy flowmetriát, amire az orvosom (korábban írtam, hogy ő az osztályvezető főorvos a megyei kórházban, megyei főorvos és egyetemi tanár, ennek ellenére vagy talán éppen ezért nagyon odafigyelt rám) a miskolci Kaáli Intézet egyik orvosát kérte meg. Ő azt mondta, enyhén csökkent áramlást észlelt a köldökzsinórban, tehát nem tudta azt mondani, hogy rossz, de már határeset. Referált tanár úrnak. Ezek után felpörögtek az események. Tanár úrnak nagyműtéte volt, de azt üzente, hogy 14 óra körül bevisznek a műtőbe. Éppen a belgyógyász főorvosnő vizsgált 11.45-kor, amikor berontott az osztályos nővérke, hogy azonnal szülőszoba. Előkészítettek, irány a műtő és 12.27-kor már kint is volt Hunor 9/10-es Apgarral. Mint utóbb megtudtam, amikor a nagyműtét nehezén túl voltak, tanár úr átadta egy főorvosnak, hogy fejezze be, mert aggódott értem, és jött engem műteni.
Az őrzőben sokkal jobban viseltem a dolgokat mint Zalánnal. A kötelezőn kívül nem volt szükségem fájdalomcsillapítóra, hajnal fél négykor már elsétáltam az őrző sarkában lévő mosdóig és megmosakodtam. Zalánnal ekkortájt még fel sem tudtam ülni. Felszívódó varratot kaptam, gyönyörű kis metszésem van. Amikor elköszöntünk tanár úrtól, azt mondta, nagyon jó volt velem együttműködni. Őszintén elmondta, hogy őt nagyon megérintette az első babánk elvesztése és az az akarat és kitartás, amivel mi túllépve a tragédián megküzdöttünk azért, hogy legyen két gyermekünk. Magához ölelt, adott két puszit és teljesen meg volt hatódva, persze velem együtt. A miénk egy sikertörténet, ahol az ő szakmai tudása és az én kiegyensúlyozottságom, elszántságom célhoz vezetett.

Harmadik nap elöntött a tej, azóta Hunor eszik meg alszik. Tegnap este evett fél 10-kor, utána éjszaka fél kettőkor kelt fel, és reggel fél hétkor együtt ébresztettük Zalánt. A doktornő azt mondta jól csinálom, nem kell felébresztgetni, ő majd jelez, ha éhes.

Trombi kérdezte, miért kell a Kardiológiára mennünk. Korábban ultrahangon láttak két kis pöttyöt a szívkamrában. Csinált Kádár Krisztina professzor asszony magzati szívultrahangot, ahol semmi rendelleneset nem talált, de azt javasolta, hogy 3 hetes koráig vigyük fel hozzá újra a babát, és megnyugtatásképpen csinál egy komplett kardiológiai kivizsgálást.

Szóval lányok a világ kerek, az élet szép! Minden anyukának kívánok nagyon sok boldogságot a babákhoz, sok tejcsit és jó egészséget. A kismamáknak kitartást, és várjuk az újabb híreket. Délután teszek fel még fotókat. Addig is puszilok mindenkit: Laura
szeles4
 
 


megyek alszom egyet aztán vasalok, páromnak céges vacsija lesz este.
szépnek és elegánsnak kell lennie:)

KépKép

Kép
orsimorsi
 
 


Kati!
Köszi a tippet! :P

Látom, még jópáran egyben vagytok. Kitartás! :wink: :wink: Èn valahogy nem bánom, hogy kicsit korában jött a drága, jó már itthon lenni és szokogatni egymást! :)

èjszaka 00 és 3 között óránként evett, fél négykor tudtam lealudni, aztán 8-kor megint szopi és utánna aludtunk 11-ig. Szóval elég rendszertelen még a szopi. Ha 3-4 órát hagyom aludni,akkor utánna van, hogy óránként eszik... :roll: :roll:

Ja, és holnap telihold!!!!!!!!!!!!! :wink: :wink: :wink:

Anita!
Egy hétig ittam a teát, nem tudom ezért e, de hamar kint volt
manó! :wink:

Trombi, Aida!
Klasszak a pocik, olyan fura, hogy nekem is akkora volt egyszer. Most meg tök lapos!! :? :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára susy75 2008.12.11 15:49-kor.
susy75
 
 


Laura - köszi a történeted, jó volt olvasni, hogy ilyen lelkiismeretes a dokid! És ezek szerint a kardiológus nő is az, tuti nem lesz gond a kis buksival! Gratulálok még egyszer!

Anita - nem is a pocak méretre mondtam, hogy bizti előbb szülsz, hanem, hogy a tied lent van, az enyémnek meg esze ágába sincs elmozdulni lefelé.

Kép
trombibébi
 
 


sziasztok..

én is végeztem mindenhol..Vivinek esze ágában sincs kijönni.a lepényem olyan állitolag hogyha azon mulna akkor még jo sokáig terhes lennék.a magzatviz egy árnyalattal kevesebb-.--és kb 3250 grammosak vagyunk.---a buksink az picurka de legalább igy már tuti kifér a nyiláson :wink:

orsi:hát igen...nem is értem miért nem irják ki hogy kismamák a földszinten várjanak:Dde néztek is minket a többiek ahogy vihogtunk.oooo akkor max jövöhét vasárnap inditanak?akkor csak kijön a jézuskára neked :D

telihold,kettősfront.ez kell nekem...jeeeeee

Kép

Kép
nikianya21
 
 


lyndee. melysegesen at tudom erezni a gorcsot! en is mindet negykezlab veszelem at. parnahegyek, hatamra csapom a melegvizes palackot majd a paplant, es varok, meg gyakorolom a legzest, amit a szuleshez ajanlottak.
:roll:

elmosogattam a csapban, vasarnap ota nem csinalta meg senki, ugye. ettol begorcsolt egy picit, de nem volt veszes. lefekudtem es jobb lett. amint felkeltem meghoztak a kajat a Tescobol ( tegnap este rendeltem, mivel Tony rosszul volt nem tudott menni vasarolni). meg le sem ertem a lepcso aljara, amikor is ugy begorcsolt, hogy csillagokat lattam. az osszes kajat kiboritottam a foldre az ebedloben (az most a "konyhank"). kozben szentsegeltem, mert ha az nincs, amit rendelsz, akkor alternativat kuldenek, es en glutenmentes cuccot rendeltem, de glutenessel helyettesitettek be. :evil: :evil: azokat visszakuldtem, alairtam es mar huztam is a harci poziciomba. amikor jobb lett, akkor lementem elpakoltam es melegitettem nemi kajat. ettol megint elkezdettfajni egy kicsit, de most hogy leultem ide, jobb lett. annyira utalom, hogy nem tudok csinalni semmit!!! :evil:

KépKép
KépKép
mush589
 
 


Sziasztok!

Gyors bejel. Kivagyok! Az éjjel szinte alig aludtam. Én nem tudom rosszul csinálok valamit? Dani van, hogy óránként akar enni, pedig a szoptatások közel vagy inkább fél óráig tartanak... Tej van, mert folyik ha kell ha nem, de nem értem. A másik meg, hogy éjjel kettő és három között úgy evett mintha az lenne az utolsó szopizás az életében... hiába mondtam neki, hogy kap reggel is és csak neki növesztettem ekkora dudákat, de hiába.

Tegnap sikerült az első fejés, 60 ml, többre nem volt energiám, meg már kivolt a mellem is... A párom meg szegény azt mondogatta, hogy nem lesz tej a babának...

Ma kiszedték a varratokat jövő héten urológia..., a doki szerint nagyon szép a seb, ha minden jól megy alig fog látszani...

Kép

Kép
dcili81
 
 


Kipróbálom az új vonalzómat.

Kép
Kép
szeles4
 
 


anyosom atkuldott egy adag tiszta ruhat ma reggel, amit tegnap este vitt el aposom. most pakoltam ki. az osszes sotet szinu, belekeverve 2 feherbugyimat!!! :evil: :evil: :evil: pedig direkt kulon zacsiba tettem a soteteket meg a vilagosakat! nem hiszem el, hogy egy 51 eves no nem tudja, hogy kell mosni! :evil:
a regi mosogepunket jovo heten kotik be. alig varom. az uj vasarlasaval varunk januarig, hatha talalunk valami jot a kiarusitason.

laura. koszi a tortenetedet. nagyon meghato, es szuper, hogy a tietek sikertortenet! nagyon erosek voltatok, es ket gyonyoru kisfiatok van! ritka az olyan lelkiismeretes orvos, mint a tied!

suzy. muti a lapos pocidat! meg kerunk meg kepeket Vinzentrol is! :lol: :lol:

en ma nem szeretnek szulni. apa nem er ra. :wink: ma csinaljak a konyhankat. kulon megkerte a bebit, hogy ma ne jojjon. :D

KépKép
KépKép
mush589
 
 


malnalevel tea. en vasarnap ota most nem iszok semmit. se a malnalevel teat se a palastfu teat se a homeosbogyokat. ha jobban leszek, akkor majd ujra elkezdem oket, de egyenlore nem merem.

cili. sajnalom, hogy rossz ejszakatok volt! azert, mert fejsz, szerintem lesz eleg tejci Daninak, sot azzal meg serkented is. nem?

anita. milyen ajandekokat keszitesz?
nekem is kezd karacsonyi hangulatom lenni, es ugy feldiszitenem a hazat, de apa azt mondta majd ha keszen vagyunk. szoval szrintem majd csak jovo het vegen.

visszaterve a szulesre. en szeretnek a kiirt napon, dec 15-en szulni esetleg 13-an. szeretem azt a ket szamot.

kati. ne izgulj. nalunk se mozog sokat a babo. mar ok is keszulnek a szuletesre szerintem. de ha eppen gorcsolok, akkor o is megmozdul. olyankor mindig sajnalom ot.

KépKép
KépKép
mush589
 
 


niki. orsi. milyen volt a tali?

KépKép
KépKép
mush589
 
 


Bellanitta! Én iszom a málnalevélteát, kb 1 hete fél litert naponta!Remélem használ! :D :D

Gyerkőcöm teljesen kiborít! Képtelenség elaltatni! Én nem tudom mi történt vele! Nyáron este megette a tejét, betettem az ágyába és magától elaludt. Nyár végétől altatni kellett, de max fél óra alatt eleludt. Tegnap két órát altattam! :twisted: Persze a földön egy szivacson. Már minden bajom volt a végén. És ugyanez van nappal is. Régen nem kellett altatni, most kell, és órákba telik! Gyerekes anyukák! Mitől van ez? Lessz ez jobb?

Laura! Igazán rendes dokid van! Kívánok nektek sok boldogságot!

Mush! Jobbulást neked! Ez még mindig elég kegyetlenül hangzik!

Kép

Kép
isarenikõ
Pécel
 
 


Zöldi:
Ha lesz rá egy kisidőd, esetleg nem tennéd meg, hogy teszel fel képet Hannáról az inszemes topicba? A lányok nagyon drukkoltak neked, és érdeklődtek, biztosan örülnének a követendő példáról egy képnek! :wink:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Enikő:
alvástémát passzolom.... Nálunk az elalvással sosem volt gond, nem kellett altatni, inkább az éjszakai ébredéseket szívom még mindig... :?

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Mágnes! Éjszaka ritkán ébred fel! És ha felébred kap egy puszit, simit, nyitva hagyom az ajtajátés már fekszik is vissz aludni. Ezért nem is értem, hogy mi történik és miért nem akar elaludni egydül....... :roll:

Kép

Kép
isarenikõ
Pécel
 
 


Enikő: Érzi a változást! Lillánál is ez volt. Felkészítettük arra, hogy jön a Luca, aztán amikor hazahoztuk és látta, hogy még mindig OK minden (ld. szigorúan megtartva a Luca előtti esti szertartást) akkor teljesen lenyugodott. A nappali alvás az mondjuk most is gáz (terhesség alatt lett gáz nálunk is - amikor nagy lett a hasam), de én már meg se próbálom altani... ha véletlenül elalszik akkor örülök... (gáz, de mostanában az a trükköm, hogy benyomom a TV-t ő meg lényegében azonnal elalszik rá az ágyunkban)... Nappal mondjuk nincs az a pénz amiért szem elől tévesztené Lucát úgyhogy a saját ágyában sem hajlandó aludni. Terhesen meg engem nem akart szem elől téveszteni, azért kellett mellette maradnom altatásnál. Majd kinövik...

(ma volt a legjobb... befeküdt Luca mellé a bölcsőbe, hintáztatnom kellett plusz felhúzni a zenélő forgót... szép látvány volt :) adalék: Lucát soha nem szoktam a bölcsőben hintáztatni...)
Vendég
 


eniko. csakinal is hasonlo gondok voltak egy par hetig ha jol remlik. erzik, hogy jon a kisteso, gondolom.

KépKép
KépKép
mush589
 
 


Na a mi esti szertartásunkkal gondban leszünk, mert az a mi szobánkban kezdődik, játszódik, ahol most töki lesz.... Valahogy csak megoldjuk, úgy szeretem az estéket, nem szeretnék változtatni rajta... :?

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Csaki, Mush! Köszi a bíztatást!
Ez a bölcsős ringatás nem lehetett semmi! :D Mi ma tettük be a kiságyat a gyerekszobába, összeraktuk a pelenkázót, stb. Nézett nagyot a fiam, hogy mi készül itt! :D Remélem mire jön a teső az új berendezést megszokja!
Bölcsőnk nekünk is lesz a mi ágyunk mellett, de az még anyosomnál van a pincében. Nem is tudom hogy fogunk elférni! És még semmim nincs összepakolva! :D Igaz van még 2 hetem!

Kép

Kép
isarenikõ
Pécel
 
 


Sziasztok Csajok!

Jöhetnek a fotók Zsófiról? A kérdés csak költői volt! :-D

Kép

Óvári Zsófia

Kép
Kép
lbernuska
 
 


Kép

Kép

Kép
Kép
lbernuska
 
 


mágnes: Nálunk egyszrű volt a dolog mert már régebben átadtuk a szobánkat Lillának így az esti szertartást is teljesen átpakoltuk oda (fogmosás, diavetítés stb.) így semmi se változott... főleg, hogy Luca ugye maradt velünk a nappaliban.

Nekünk az a legnagyobb dilemmánk, hogy ugye a napirend beállításához kéne egy fix fektetési idő Lucának is (ld. amikor már sötétben alszik) ami per pillanat egyszerűen nem létezik mert a nappaliban lakik. Most azon filózok, hogy kéne egy baldachin vagy hasonló a bölcsőre, hogy még ha zaj is van de legalább sötét legyen este... Aztán majd kb. 6 hónaposan átmegy Lillához de még nem tudom, hogy oldjuk majd meg anélkül, hogy Lilla éjjel folyton felébredne rá. Majd csak kialakul valahogy...
Vendég
 


Fúha de nagy lány ez a Zsófi :))) (nagyon szép az arca:)

Luca nálunk is elkezdett végre kupálódni, végre lement a fejéről az ödéma, a színe is kezd bíztatóbb lenni :))) (amikor megszületett csak hörcsögnek hívtuk, olyan kerek volt a feje:))) na meg vörös volt mint a fene mert sűrű volt nagyon a vére - emiatt is kellett pl. kontrollra visszamennünk mert ha nem kezdett volna 2 hét után javulni infúziót kapott volna szegény... de szerencsére már inkább rózsaszín aztán még néhány hét és szép fehér lesz :))))
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?