Új privát üzeneted érkezett!

Jó reggelt anyák! ...így ébresztett a k.....a takarítónéni a kórházban negyed 6-kor! :twisted:

Ma kimaradt a 3. alvásom, (csak 2*2,5 órát sikerült) mert má' megint jön a doktornéni. Hetente akar idelátogatni, de szerintem ma feladja, mert Boldog Karácsonyt fogok neki kívánni, ha addig nem találkoznánk. :wink: Itt az a módi, hogy az első látogatás után már a szülők átmennek szponzorba, ami kb. 3000.- / alkalom.
Nehogymá'! Két sarokra van innen, szívesen sétálunk arra, ha meg akarja nézni, ha meg balhé van, úgyis kihívom vagy őt, vagy az ügyeletet.

Hanna nagyon szereti, ha dícsérik! ;) Köszi!

Andy! Vera! Ne haragudjatok, de még egy kicsit várnotok kell a hordozókendőre, mert a méteráruig még nem merünk elmerészkedni. Majd ha már 1 óra lesz a sétaidőnk - most csak fél.

Hanna hív, milk-time!

Kép
zölddisznó
 
 


Jó reggelt!

Orsimorsi! Neked is hatalmas pocid van! A koszorúd gyönyörű!

Zöldi! Hanna tündéri! Azok a pacskerek! :D
Végül külön szobába mentél?
Hozzánk egyszer jött ki a dokinéni és a védőnő is! Utána nekünk kellett vinni a gyereket vizitre.

Mush! Hogy vagy? Sikerült aludnod valamennyit? Vagy lehet már babázol?

Kép

Kép
isarenikõ
Pécel
 
 


Sziasztok!
Én még mindig 2in1! Pedig este azt hittem............... 10-15 percenként jöttek fájások úgy jó 2 órán keresztül aztán semmi!!! Úgy látszik a fiamnak nagyon bejön a kéró és nem óhajtja elhagyni!!! :lol: :lol:

Orsi: szép nagy a pocid és nagyon tetszik a koszorúd! Sajna én nem vagyok egy kreatív emberke, így ilyenekre nem vállalkozom!!!

Zöldi: Hanna egy tünemény még mindig!
Vendég
 

 
 

Sziasztok!

Bocika!
Egyet kell értsek, mikor nekem fájásaim vannak vagy valahol nagyon nyom a baba a férjem azt szokta mondani, h "nyugtasson a gondolat h szeret a Bébi mert még mindig benn akar maradni"

Lányok szép nagy pocakok :wink:

Zöldi!
Hanna szép és a lábikója imádni való!
Nem semmi a dokinénitek.

Sina!
Már igazán jöhetne az a babaeső.A próféta szóljon belőled.
Éjszaka már azt hittem lesz valami, volt is hascsikarás és szelek.

Aida!
A fejfájás és egyéb nyavalyákra nekem azt mondta a doki néni ha kokainoznék se tudnák már ártani a babának az első trimeszter a kritikus. De nekem a rubofent ajánlották jobban mint az algopirint.

Kép

Kép
bellanitta
 
 


Sziasztok!

Igen Sina, még egyben...pedig határozottan érzem, hogy valami alakul ott bent. Nu mindegy, ma ötre megyek a dokihoz, aztán meglátjuk mi a helyzet.

Trombi, én is pár napja bírom nehezen a várakozós dolgot... :? Nem is a telefonok, meg az sms-ek, hanem, hogy egyszerűen nem tudom, hogy mit tervezzek, már nem hagyom el a lakást úgy, hogy nincs elmosogatva... :D

Kép
mannababoca
 
 


Én mindig rosszkor jövök fel mert nincs senki itt. :(

Kép

Kép
bellanitta
 
 


Bella: nana! Én itt vagyok éppen! Bár nagyon nyűgösen és várakozóan! Holnap megyek ismét NST-re, kíváncsi vagyok mi lesz!!
Vendég
 


Hello

Csak gyors bekukk: én még egyben, de egyre többet fájok...Hétvégén be sem kapcsoltam a gépet, úgyhogy nincs túl sok esélyem végigolvasni a termést. Nemrég jöttem dokitól, nézett szivhangot, minden ok, szerdán kell újra menjek, akkor valami áramlásokat (?) vagy mit néz.

Millió gratula a mikulás-napi babáknak, meg mamáknak (bocsi, de fejből nem tudom, h kik azok)

Majd még jövök

Kép
galzsuzsa
 
 


Bocika!
Én is holnap megyek, ha addig meg nem indul a szülés most 20 perce volt fájásom.Most már elkezdem nézni az órát hátha sűrűsödik.

Kép

Kép
bellanitta
 
 


Megyek én is kicsit vízszintesbe ez nagyon fájdogál ott lenn.De folyamatos menszi görcs. :shock:

Kép

Kép
bellanitta
 
 


Sziasztok!
Na azt hiszem a visszaolvasási vágyamat feladtam, tegnap próbálkoztam, de nem voltam jól.. Már azon gondolkoztam, hogy felhívom a szülésznőmet, hogy nézzenek meg CTG-n.. Bence alig akart mozogni, gondolom a gyomorrontást nem komálta túlzottan.. Közben a derekam nagyon fájt, a hasam iszonyú nehéznek éreztem... Aztán gondoltam kivárom a reggeli CTG-t, hát éjjel bepótolta a kisfiam, amit nappal elmulasztott..

Szóval voltam ma dokinál, először az asszisztens nő közölte, hogy az kizárt, hogy én 31-ig bírjam.. :)
Aztán jött a CTG,amire rá kellett húzni, mert Bence bealudt. A végén mutatta, hogy nézzem milyen szép fájásokat mutat, készüljek, hogy 31-ig nem húzzuk ki...
Mentem a dokihoz is, megvizsgált, 1 ujjnyira nyitva vagyok, azt mondta, második gyereknél hamarabb nyílik az ember.. :lol:
ha így folytatjuk, karácsonyi babánk lesz...

Szeles írt sms-t: jól vannak, Hunor eszik és alszik egész nap, szerdén jöhetnek haza, akkor majd jön.

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Kép

Lilypie Fifth Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
hemej
 
 


Bellanita: na nem ér ha már te is beelőzől!!!

Mági: hajrá, akkor lehet nem te leszel az utolsó közöttünk!!!

Hemej: édi a baba! Mi van veled???!!!
Vendég
 


[quote]V írta:égül külön szobába mentél?

Enikő! Ez aranyos, itt nincs külön szoba, mert 23 m2-es a leánylakásom. Itt leszünk, amíg el nem készül a ház.
Én a galérián alszom, Hanna meg lent, de pont rálátni, és hát ugye egy légtér, minden nyikke-nyekkét meghallom. Így tök jó, mert simán tudunk még tévézni is, meg számítógépezni, mert az fent van, lent meg lehet sötétet csinálni az éjszakai alváshoz.

Aida! Fájdalomcsillapításra én Paramaxot nyomtam/ok, az biztosan nem ártalmas a babának.

Anita! Nagyon izgisedsz. Hajrá! Vagy még ne?

Mági! Köszi a híreket! Téged nagyon meg akarnak szüleszteni! :lol:

Kép
zölddisznó
 
 


Hemej! Ja kérem, tökéletes bébről "könnyű" ;) profi fotót csinálni! :)

Kép
zölddisznó
 
 


zöldi: tök jó a vonalzód! Már épp akartam is javasolni, hogy javítsd ki, mert úgy könnyebben nyomon követhetem Hannát!!! :lol:
Vendég
 


Halihó mindenki!

Gyors bekukk néhány fotó erejéig, remélem, nem bánjátok :) :P

Kép Kép
KépKép
KépKép

Kép

Kép
gabilany79
 
 


Ja, és Zöldi! Az mennyire normális, hogy délutánra-estére kevesebb lesz a tejcsim? Van, amikor a délelőtt elmentettel kell kipótolnom. Ja, és Kiskobold is hajlamos kevesebbet mel(l)ózni érte...

Folyton azon molyolok, hogy nem lesz elég :roll: :roll: :roll: Hülye vagyok, mi?

Kép

Kép
gabilany79
 
 


Minden kismaminak aki most szült Gratulálok!

Philip Gábor dec 3-án 2:02 kor született 54cm 3415g!

Lilypie Fifth Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
hemej
 
 


Sziasztok!

Hemej! Gratulálok! Philip gyönyörű!

Kép
Kép
Kép
erika26
 
 


Gabi: NORMÁLIS!!!! Plusz a délutáni tej sokkal laktatóbb, abból nem is kell olyan sok! (és lógjon csak a melleden, annál több lesz a tejed, csak akkor pótolj ha már vagy egy órája kínlódtok és még mindig egyértelműen éhes... tudod... kereslet-kínálat egyensúlya)

(nálam is hasonló a helyzet, reggel pl. fejnem kell mint az őrült mert 2 perc alatt csavarni lehet a tejet a pólómból... na ezt szokta Lilla megkapni másnap reggelire:) Luca meg dolgozzon csak keményen a napi betevőért :)
Vendég
 


Hemej: hatalmas gratula :))))
Vendég
 


Niki! Tényleg hatalmas a pocid, nem csodálom, hogy már sehogy nem jó. Hajni nagyon aranyos!

Enikő! Nagyon vagány a kisfiad!

Zöldi! Hanna tündér!

Gabi! Kristóf nagyon szép! Az utolsó kép a legjobb!

Hát nálam semmi jele a szülés közeledtének. Semmi fájás, görcs, úgyhogy főleg ahogy olvasom Mági híreit úgy néz ki én leszek az utolsó.
Ma elmentem vásárolni, mostmár mindenkinek van karácsonyi ajándék. Egész nyugis volt a délelőtti forgalom, így lehetet nézelődni és mindenkinek meg tudtam venni amit akartam.

Mushi! Mi van veled? Jobban vagy? Nekem is az Izabel Réka tetszik!

Kép
Kép
Kép
erika26
 
 


Erika: nekem se volt se fájásom se hasmenésem se takaríthatnékom, aztán egyszercsak kipottyant a baba:)))) (és az elsőnél is ez volt, semmi sem utalt arra, hogy közeledne a szülés... még csak vizesedni se vizesedtem soha)
Vendég
 


hemej:
Gratulálunk Philiphez!!! gyönyörű baba!!!

gabilány:
Nagyon édes Kirstóf, és annyira pasis pofija van! :wink:
A tej mndenkinél változó, hogy mikor kevesebb... Nekem éjszaka volt rengeteg, mert akkor ugye tudtam pihenni, és dálutánra fogyott...

Zöldi:
A jó reggelt Anyák hol hangzott el? A patológián vagy a gyermekágyon?

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Csakegy, Mági: köszi!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára gabilany79 2008.12.08 12:55-kor.

Kép

Kép
gabilany79
 
 


Hemej: nagyon-nagy gratula!!! Sok boldogságot és rengeteg tejcit!

Gabilány: Kristóf még mindig édibédi!
Vendég
 


Sziasztok!
Én a tatabányai topikból vagyok, Gabrielldaniel kért meg hogy ide is írjam be a jóhírt:

"Megszületett Gergő ma 8:05-kor! 3230 grammal és 49 centivel! 5 órás vajúdás után!"

Ennyi az sms, ide is nagyon gratulálok a Pici fiúnak!
További jó utolsó pocakos-napokat, annak aki még egyben van! Sziasztok!
Évi

lola77
 
 


Gabrielldaniel: neked is nagy-nagy gratula!!!!
Vendég
 


sziasztok!

csak bekukkol,még 2:1
pedig reggelre az arcom is feldagadt,na de még nincs vége a napnak,most megyek még ctg-re.
már jósló fájásaim sincsenek, úgy látszik, hogy a kisasszony meggondolta magát és inkább még bent maradna.
vagy úgy megijesztették pénteken, hogy inkább elbújik.
meg se kottyant neki a hidegfront, se a meleg.

bellaanita.remélem jobban vagy, vagy inkább elindult vmi?

sina: lassan én is megbarátkozom azzal, hogy időre jön.

mush: nagyon szép nevek

köszönöm a dicséreteket a koszorúra

Hannatappancs egyszerűen szoborba öntendő:)





megyek, majd még jövök du.
sziasztok

KépKép

Kép
orsimorsi
 
 


Gabrielldaniel:

Gratulálok, Sok Boldogságot nektek Gergőhöz

KépKép

Kép
orsimorsi
 
 


Hamej és gabrielldaniell:Gratulálok a kis manókhoz!Sok Boldogságot Kívánok!!!!!!


Aida,mush,bellaanitta:hogy vagytok?????????


Zöldi:Nagyon szép formás kiscsaj Hanna! :wink:

gabi:kristóf is nagyon tündéri,tényleg igazi kis pasi!

KépKép
lyndee
 
 


Gabrielldaniell: Gratula :))))))))))

(hányan vannak még akik várakoznak?:))))
Vendég
 


Hemej! Jaj de édi ez a kis pasi!

Kép

Kép
isarenikõ
Pécel
 
 


Hemej, Gabidani! Hatalmas gratula Nektek! Sok boldogságot és rengeteg tejcsit kívánok!

Amúgy pedig: nem ér ám így titokban cirka 5 óra alatt megszülni!!!!! :twisted:

Lola! Köszi a híreket Gabiról!

Hemej! Azon a képen tényleg olyan tökéletes a kismanód! Ez az igazi babakönyvbe való fotó!

Gabi! Kicsikristóf nagyon angyali! Olyan értelmes pofija van, mintha már mindent tudna, hogy mi zajlik körülötte! :P
sinaszi
 
 


Zöldi! Én a külön szobát a korházra értettem! :D A takaritónős sztori miatt kérdeztem. Én külön szobában voltam és az ajtót mindig bezártam (annak ellenére, hogy nem örültek neki!
Akkor te most keményen gyúrsz a fenékizmokra is. :D Éjszaka nem tudom nekem lenne-e erőm lépcsőzni.

Gbi! Nagyon édi Kiskobold! Milyen merengve néz a világba! :D
Én mindig örülök, ha újabb képet tesztek fel! Igaz, hogy ennek hatására már alig várom, hogy nekem is itt legyen a Kismanóm!

hemej! Gratulálok a kicsi fiúhoz. Igazán szép baba! Kívánok nektek sok tejcit és nyugis éjszakákat!
Ha időd engedi majd kérünk egy szüléstörténetet is!

Kép

Kép
isarenikõ
Pécel
 
 


Lyndee: te hogy vagy?

Sina: üdv! Akkor még egyben!!!!!

Na megyek is, mert lassan jön a férjuram és csináltam neki rakott spagettit ebédre!!! :lol:
Vendég
 


Erika! Köszi, a fiam nevében is!

Évi! Köszönjük a híreket!

Gabrielldaniel! Gratulálok Gergőhöz, meg a villámszüléshez! Kívánok nektek sok tejcit!

Kép

Kép
isarenikõ
Pécel
 
 


gabriellganiell:
Gratulálunk!!! Ez aztán gyors szülés volt!!

Én adtam a hasmarsnak, és betoltam egyadag chillis babot.. Mit csonáljak, már tegnap úgy kívántam, de úgy tűnik nem is gyomorrontásom volt, mert ma semmi bajom... Csak szimpla hasmenés....

2 kép a Mikulásozásról, Annát a Mikulás nem érdekelte annyira, inkább atörpit csípte..:

[img][img]https://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1228741541.2329.jpg[/img]

Elindult a vonat.. :) :

[/img] Kép

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


bocika:köszi a kérdést,sajnos még egyben.Hiába várok még itt Rátok,hogy megszüljetek....kénytelen leszek beelőzni,pedig megigértem hogy nem teszek ilyen gonoszságot :lol: Viszont bele kell húznotok mert Én a héten már a kezemben szeretém tartani a kisfiunkat :D

KépKép
lyndee
 
 


BB! Hogy vagytok? Hogy boldogulsz otthon a 4 pasival? A 2 pici összebarátkozott már?

Kép

Kép
isarenikõ
Pécel
 
 


gratula a friss babásoknak.- :D csak beindulunk...olyan fura azt mondani hogy jövöhétre vagyok kiirva....alig vártam..most meg be van lassulva az idő..egyszerűen nem telik.

én tul vagyok a takaritási lázon de sehol semmi.apukám mindig hiv hogy na szülsz már?mókás,mintha nem tudná hogy ő lenne az elsők között akit hivnék.de sebaj.nagyon be van zsongva.azt mondta várjam ki a dec 16-ot mert addig nem ihat.akkor megy cukor ellenőrzésre,és nem akar megbukni :wink: utána meg francia sakkozni fog párommal snapszos sakk készleten Vivi egézségére.

nálunk van pár combikába csavart sajtos sonka.azt fogom kisütni apácskának..meg egy kis majonézes krumpli.de abbol megint nem merek enni mert ma szeretnék savmentesen aludni.

Kép

Kép
nikianya21
 
 


Boci! Kitartok! Megbeszéltük!

Megnéztem a weboldalt és arra a megállapításra jutottam, hogy a kiscsajok nagyon lustik! A fiúk türelmetlenebbek és a kiscsajok nem akarnak a meleg fészekből kibújni! Remélem, hogy ez majd alvás terén is megmutatkozik! :lol:

Veráról és Izáról senkinek nincs híre?

Mági! Annával nem tudok betelni! Annyira igazi kiscsaj! Bár a törpis képen csak az látszik, hogy ő a legkisebb törp és nagyon felnéz az "óriász tőpére", de a vonatoson látszik a kis pofija és hogy nagyon magyaráz.... Édes!
sinaszi
 
 


Hemej, Gabrielldaniell: Gratulálok a kismanókhoz! Sok boldogságot!

Szerencsére éjjel vhogy elmúlt magától a fejfájás, így algopyrin elmaradt. Jóslóim meg folyamatosan vannak, olyan zavaró. :( Inkább akkor már születne meg Noel baba. Amúgy is az orvos jóslata szerint pár napunk van már csak.

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Köszi Sina :) Átadom neki a dícséretet, de most elaludt a szőnyegen, hát mit mondjak, azt hittem megszakadok, mire felnyaláboltam onnan.... :?

Veráék nekem is eszembe jutottak ma, hogy nagyon nem jelentkeznek... Mennyi ideig kell bent lenniük?? :roll:

Aida:
Lehet, hogy a kettős front meghozza a hatást nálatok.. :wink:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Hemej, Gabidani: hatalmas gratula nektek, sok boldogságot és tejcsit kívánok

Kép

Kép
gabilany79
 
 


Lyndee: hidd el azon vagyok/vagyunk, hogy kibújjanak a gyerkőcök, de hát még semmi. Azért várd ki a sorod!!! :lol: :lol: :lol:

Mági: nagyon édes Anna lányod!!!

Sina: az én kisfiam is jól érzi magát itt bent!
Vendég
 


sziasztok. hat az elmult 12 orat nem kivanom senkinek.
miutan irtam a net megint nem mukodott, de ez volt a legkisebb bajom.
a furdo utan 11 korul bevettem 2 fajdalomcsillapitot, kb 1 ora nyugalmat kaptam toluk, amit felig komasan toltottem. aztan megint erosebb lett a fajdalom, aztan egy picit gyengebb. es ez igy ment fel orankent, de a fajadalom maga is legalabb 10 percig tartott. es annyira fura, hogy csak egy helyre osszpontosult a bal oldalamon, meg amikor erosebb volt, akkor kisugarzott a derekamba. mindehhez a bebi nagyon virginc lett es majd kirugta a haz oldalat. 20-30 percenkent jartam pisilni.
hajnali 2-kor nem birtam tovabb es felkeltem. jarkaltam, probaltam tv-t nezni, de a fajdalom csak nem akrt szunni. hajnali 3-kor megettem 2 banant, majd szenvedtem tovabb. barna maci is jo parszor tiszteletet tette nalam. fel 4 korul lezuhanyoztam, ennek volt nemi hatasa es tudtam aludni egy orat.
ujabb fajdalomra ebredtem 5 korul, megint setalgattam, ekkor mar apa is felebredt es felhivtuk a korhazat, hogy ez most mi lehet,mert nagyon furan fajok es nem tudjuk, hogy szulunk-e vagy sem, mondtak hogy a szuleszno busy es majd visszahiv.
ugy dontottem, hogy probalkozom egy ujabb zuhannyal. ahogy beleptem a zuhanyzoba elkpott egy addiginal erosebb fajas, es kihanytam a bananokat. (BOCSI!).
ezutan apa mondta, hogy olotzzek fel rendesen ne a pizsimet vegyem vissza. mire felig feloltoztem, hivtak a korhazbol, mondtak, hogy menjunk be, mert lehet, hogy szulunk, de lehet, hogy nem. fel 7 korul ertunk oda. rogton hanytam is egyet megint.
ott CTG-re tettek. egy bo orat voltam rajta. mondtak, hogy van egy par fajas, de semmi extra, ez meg nem szules. viszont a kismano ugy beindult a kozepe fele, hogy csak neztunk mennyire mozog a hasam. a szivveres is tobbszor 200 fole ment.
kesobb jott egy doki, megvizsgalt. minden zart, a mehnyak se rovidult meg meg. es szerinte a bebi rendkivul jol erzi magat odabent. fogalmuk sincsen, hogy mi es miert faj nekem.
egy doboz erosebb fajdalomcsillapitoval hazakuldtek. a helyzet azota se jobb. rohadtul szenvedek, es nagyon faradt vagyok. miota hazajottunk 20-30 percekre neha sikerul elszenderedni egy melegvizes palackkal, de aztan a fajdalom felebreszt. 11korul egy borzaszto sirogorcs jott ram. szegeny apa azt se tudta mit csinaljon.1-kor vettem a fajdalomcsillapitot, es mar most nincs hatasa. :evil: :cry:
enni nem nagyon merek (eddig 3 kekszet ettem meg), mert amikor nagyon erosen fajdalom, akkor hanyingerem van.
sajnos nem latom az alagut veget. a fajdalom nem surusodik, csak maximum erosodik. nem tudom, hogy meddig birom. lehet ma meg visszamegyunk a korhazba. :? :roll: mondjuk nem tudom, hogy ott mit tudnak csinalni.
attol felek, hogy ez annyira kimerit, amikor tenyleg szulunk, akkor majd nem lesz erom hozza. :cry:

KépKép
KépKép
mush589
 
 


Sziasztok!

Gratulálok az elmúlt napokban született babákhoz!!!

Gabilány! Hozzám jár egy szopis tanácsadó, és ezt én is megkérdeztem tőle, mert én is ezt tapasztaltam. Ő azt mondta, teljesen normális, viszont a tej összetétele is változik napszak szerint is. Ennek ellenére este mi is pótlásra szorulunk, jobb esetben lefejt anyatej, rosszabb esetben tápi. De már csak naponta egyszer, az alvás előtti utolsó szopinál.

zsebi_baba
 
 


gabrielldaniell es hemej. sok boldogsagot es sok tejcit nektek! :lol:

KépKép
KépKép
mush589
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?