Új privát üzeneted érkezett!

Megyünk Apával olajsütőt venni! De VISSZATÉREK! Addig is mindenki szorítsa össze a lábát! (Kivéve, akinek időszerű a dolog!) :lol:
sinaszi
 
 


zsebi: wow :) és mégegyszer wow :) szép, gyors szülés :)))
Vendég
 


zoldi. ti hasznaljatok a legzesfiyelot a mozesban?

KépKép
KépKép
mush589
 
 

 
 

zoldi. ti hasznaljatok a legzesfiyelot a mozesban?

KépKép
KépKép
mush589
 
 


na ez most miert ment ketszer?
mas is valaszolhat, aki hasznal mozest. :lol:

Sina. jo shoppingolast!

KépKép
KépKép
mush589
 
 


Zsebi:
hát tényleg jó gyorsak voltatok :) Én is ilyen szülést szeretnék!

Sina:
Egyik sem, hanem a krampusz :lol: hiába az én lányom nem cukorból van :)

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Mush: Mi most használjuk a bölcsőben (na jó, ez túlzás mert Luca elég kevés időt tölt a bölcsőben olyankor meg mindig elfelejtem bekapcsolni) és anno Lillánál a mózesben is használtuk... (simán beraktunk egy érzékelőlapot és a lábához tettük magát a risztó kütyüt)

(viszont hülyét kapok mert Lucánál egyértelműen felcserélődött a nappal és az éjszaka... nappal eszik, alszik, eszik, alszik, este meg eszik, nézelődik, üvöl, eszik, nézelődik, üvölt stb. én meg nem emlékszem, hogy Lillánál mennyi idő kellett ahhoz, hogy beálljon a normális ritmus... Mondjuk nem tudom mit várok a kórház után ahol szegény a kék fény alatt teljesen összezavarodott... keményebb menet lesz mint Lillánál az tuti... az viszont biztos, hogy 2 hónaposan már kívülről fogja fújni Lilla összes estimeséjét:))))) Jaaaaa.... és Lilla most megy élete első olyan mikulásünnepségére amit már érteni is fog... és én nem leszek ott :((((( Holnap meg a keresztanyjához megy ahol ugyancsak lesz 15 gyerek és egy mikulást is szerződtettek úgyhogy jó buli lesz... és oda se mehetek :(((( (egy újszülöttel sajna nem merem megkockáztatni a nagyobb gyerektömeget)
Vendég
 


csaki. itt csak egy lapost kaptam, szoval a kisagyban mi majd ugysem tudjuk hasznalni szerintem, de meg 28 napon belul vagyunk, igy ha felesleges akkor visszaviszem. viszont az jo, ha lehet mozesban is hasznalni! sajnos a hasznalati utmutatoban nem irt rola semmit. kerdeztem a vedonot,azt mondta o nem tudja. meg nezett ram furan, hogy ilyet minek vettem. itt nem "divat" a legzesfigyelo.

sajnalom, hogy ilyen szuper elmenyekbol kell kimaradnod! :cry: :cry: de egy pici babaval tenyleg nem tul jo otlet ilyen helyekre menni.
remeljuk hamarosan beall majd az ejszaka es nappal nala is. :)
tenylg mit szolt a ferjed a mezes akciohoz?

KépKép
KépKép
mush589
 
 


ebed: mikros uncle bens rizotto. jaaaaj! eheto, de a jotol messze van. :?

KépKép
KépKép
mush589
 
 


cili írt:
a dokija szerint a héten nem lesz baba, hétfőn megy ott-re, talán akkor beindul valami...

hülyét kapok a penésztől, már Anna ágyánál is van!! :evil:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


mush: ő hagyta elől a mézet :)))))) akkor ne reklamáljon :))))
Vendég
 


[quote="mágnes"] írta:mágneshétfőn megy ott-re, talán akkor beindul valami...



ez mi???

sajnalom a peneszt. valaki irt egy festeket vagy sprayt, amitol nekik eltunt. talan sina. lekopogom nekunk meg nem jott vissza az emeleten, a foldszinten meg meg nem foglalkoztunk vele.

KépKép
KépKép
mush589
 
 


csaki. :D :D

KépKép
KépKép
mush589
 
 


borzalmas lehet ilyen sokag korhazban lenni! otthon legalabb elfoglalod magad, de a korhazban semmit se lehet csinalni, csak fekudni. en meghulyulnek.

KépKép
KépKép
mush589
 
 


az ott szerontem az indítás próbát jelenti. Azt hiszem kap oxitocint, és nézik, hogy a baba hogyan reagál rá. Aztán leállítják. Ez után általában magától is el szokott indulni valami, mert az oki megbolygatja a dolgokat, de ,ha a baba nem tolerálja az oit, akkor csaszi lehet a vége, vagy várnak még, hátha magától indul.

Penész:
már minden szart kipróbáltunk, talán a lanolinos babakrém maradt ki a sorból.. Ha így folytatjuk, lehet, azt is kipróbálom... :evil: tavaszig nézni a falat, és reménykedni, hogy nem lesz egyik gyerekem sem aszthmás... :cry:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


mush: én a falat kapartam aztán behozattam egy hordozható dvd lejátszót és csöngetett mylordot néztem...
Vendég
 


[quote="mush589"]a írta:mush589ida.
billbocikat kiszedheted a tablazatbol, mert 1 mar megszult. vera irta, hogy egyutt szultek. 2. soha nem ir ide.
momi itt is kiszedhetned, mert o sem ir ide soha!

azonkivul a tovabbi adatok helyett nem lehetne a szules idopontjat betenni?


Kiszedtem őket.

A "további adatok" meg az oldalon van így, azért most nem írom át a weboldal kódját :) írtam is hogy bocsi azzal már nem bíbelődtem. Innentől kezdve aki többre kíváncsi tényleg kattintson az oldalra. ;) Nem olyan hosszú időt vesz igénybe.

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


mági: nincs erre esetleg valami szakember?
Vendég
 


[quote="edoci"]
írta:
edociAida
NST-n,dokinál mi volt?


Köszönöm érdeklődésed. NST-n Noel sajnos megint nagyon aktív volt. :( 18 perc után levettek azzal a felszólalással, hogy "ez a gyerek nem bír magával" és hogy így nem lehet vizsgálni. :(

Aztán volt orvosi vizsgálat, méhszáj kinyílt (Cx: 1111) lehet baba fejet simogatni. A méhszáj érettségből most hétvégére tette a szülés időpontját az orvos, de legkésőbb is jövőhétre. :shock: Noel szép nagy, érett baba, azt mondta nyugodtan jöhet. :) Ha beválik az orvos jóslata legkésőbb 1 hét múlva babázok. Ja és a vajúdásra tényleg nem marad semmi :D ezt ő is megemlítette. A nyákdugót meg már elvileg elhagytam, csak én nem nagyon vettem észre..

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Bocsi 12 perc után vettek le a gépről, nem 18..

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


mar tegnap akartam irni. megszult a volt kolleganom. otthon szultek es 6 ora alatt meglett a bebi. azt irta, hogy nem is fajt olyan nagyon, es nem hasznalt semmi fajdalom csillapitot, de a kadban nagyon jo volt uldogelni.
ime:
Kép 30 perces bebi
Kép az elso rucim

a 6 orat en is szivesen elfogadnam, de nem merem bevallani az itthon szulest. :oops:

KépKép
KépKép
mush589
 
 


aida. nem semmi, hogy ilyen aktiv Noel! azert ne keserdj el az nst miatt! szerintem nem a vilag vege,ha nem csinalnak.
Na ennyire beelozni mindenkit! nem igazsag! :twisted: :wink:
en nem bannam, ha az en mehszajam is ilyen lenne. :wink:

mennyi konyakosmeggyet ehetek meg egyszerre?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mush589 2008.12.05 15:29-kor.

KépKép
KépKép
mush589
 
 


csaki:
van szakember, aktív és passzív szellőzőt csinálna, de iszonyat drága, és a lakás még garis. Ezért a kivitelezővel kell megcsináltatni, aki csak tavasszal csinálja meg, mert tetőt kell bontani.. :? Kár, hogy ez rajtunk nem fog segíteni, 3 olyan hely is van a lakásban, ahol nem a tető miatt penészedünk... :evil:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


mush:
egyszerre csak egyet! El sem merem képzelni, hogy 10-12-t betömsz a szádba egyszerre.. :wink:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


magi. :lol: :lol: :lol:
akkor ujra fogalmazok, egyultohelyemben? mar 5-t benyomtam. :lol:

KépKép
KépKép
mush589
 
 


sina:nem is gondoltam hogy beelőzlek,tízedikéig még bőven beleférsz Te is :wink: Különben is már ugyis annyian beelőztek még engem is,hogy már nem mind1? :lol: még a végén Aida is beelőz mindenkit :evil:


aida:nem semmi hogy hamarosan szülsz és még ilyen aktív volt Noel... :shock: Bár nem tudom miért baj hogy aktív volt,mert nálunk kifejezetten azt kéri a doki hogy legyen ébren a baba.Vagyis nst előtt igyak kólát vagy kávét.


Én ma tök depi voltam,magam sem tudom miért,megmagyarázhatatlan....sírtam is,pedig nem jellemző :shock:

KépKép
lyndee
 
 


Azért baj, mert úgy volt aktív, hogy elugrált a gép elől és soha nem volt meg a szívhangja. Az jó ha ébren van, mozog, picit gyorsabban ver a kis szíve, de az nem jó, ha mindig elfordul az érzékelő elől. :( De hát ilyen ez, már most rosszcsont. :D

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


nah ilyen az én formám... Képzeljétek, nyertem egy fogfehérítős szettet, ami 10 ezer forint.. úgy megörültem, mert szerettem volna valami hasonlót. Erre olvasom a leírást róla, és kiderült, hogy úgy tudom használni, hogy szolizni megyek, mert a szolis uv fény segít rá.. Hát kösz szépen... Én meg a szoli... Egy alkalom után kiütéseim lettek... :? Most meg pláne mikor mennék?? :cry: hiába nekem semmi sem jó..

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Mági, az ilyen szetthez lehet venni UV lámpát ami csak a fogra világít, bár vszínű drága... Azért utána nézni érdemes!

Mindenki hogy el van tűnve! :shock:

Én meg próbálom kiélvezni az utolsó pocakos napokat itt a fórumon, de nincs kivel csacsogni. :D

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Aida:
gondoltam, hogy eldzsalok discoba, és beállok a sztroboszkóp alá...

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Hát nem? Meg is van a megoldás! :D

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


aida:értem már,lehet ez csak a látszat és ha kibújik Noli baba ő lesz a világ legnyugisabb babája :lol:
Szép a pocakod :wink:

mági:mindig van valami bibi csak hogy ne örüljön annyira az ember :?

KépKép
lyndee
 
 


[quote="lyndee"]a írta:lyndeeida:értem már,lehet ez csak a látszat és ha kibújik Noli baba ő lesz a világ legnyugisabb babája :lol:
Szép a pocakod :wink:


Oh, legyen így!!! Nagyon kívánom.

Köszi a bókot! :D

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


milyen jó már azoknak akik babázhatnak....borzasztó lassan telnek a napok :(

KépKép
lyndee
 
 


már megint kimarta a domestos a kezem.. fáááj :cry:

Holnap megyünk Mikulásvonatra, aztán jön hozzánk a Miki, vasárnap ágyat szerelünk, hétfő doki... Méghogy lassna telik az idő.. :wink:
De igaz lyndee, első babával nagyon lassan vánszorog

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


aida:egyébként melyik dokinál voltál?van új orvosod?

KépKép
lyndee
 
 


Most mindenki szül vagy hol vannak a többeik? :roll:

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


[quote="lyndee"]a írta:lyndeeida:egyébként melyik dokinál voltál?van új orvosod?


Igen van új orvosom, Dr.Szabó Andrea. Ő vizsgált most és őt hívom majd ha megindul a szülés.

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


jó nekik hogy nem ülnek otthon,én is szívesen mennék egy kicsit sétálni vagy nézelődni,de nincs kivel és egyedül meg nem olyan... :(

KépKép
lyndee
 
 


Én meg olyan furán érzem magam, hogy tudom, hogy az út teljesen nyitva áll odalent.. :? Amíg legalább a belső méhszáj zárt volt, addig oké volt, de így olyan furcsa. :) Azért megyünk most Tescoba vásárolni.

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


aida:jó hogy elvállalt még ez a doki.A régi dokidnak pedig minimum annyit kellett volna tennie,hogy beajánl valakinek,nem az hogy még Te rohangálj az utolsó hetekben...

KépKép
lyndee
 
 


Hát ez így van... De mind1, ez már így lett.

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Én is itt vagyok! Nekem is nagyon lassan telnek a napok! Nem bírok magammal! :cry: :cry:

Mági: szerintem menj be egy bankba, és kérj kölcsön egy bankjegyvizsgálot!! :lol: :lol:
Penész: sajna nálunk is meg-meg jelenik. Egy biztosan segít csak nem olcsó mulatság, hogy jó fel kell fűteni azt a helysiéget! Nálunk szokott segíteni, csak ki győzi kifizetni. Én sajna minden fűtésszezont penészeltávolítással kezdek! :cry: :cry: Bár a miénk régi kéró, ott még "megérthető" de hogy egy újat ilyen sz...rul csináljanak meg!!! :twisted: :twisted: :twisted:

NST: nálunk is örül a doki, ha virgonc a gyerek. A múltkor meg is dicsérte, hogy mennyire aktív!!! Egypárszor ő is elvánszorgott a gép elől, de utána mindig visszajött! :wink:
Vendég
 


ha csak egy gombnyomás lenne a szülés indítás,én most megnyomnám,annyira türelmetlen vagyok :lol:

KépKép
lyndee
 
 


lyndee: olasz kaja, szex :)))))
Vendég
 


csúszdára vadászok... a kiszemeltet elvitték előlem úgyhogy tovább vadászok...
Vendég
 


Sziasztok!

Berni, Szeles GRATULÁLOK!!!!

Zsebi: Olyan jó volt olvasni a szüléstörténetedet, bárcsak valami hasonló lenne nálunk is. :D

Azért nem jelentkeztem, mert tegnap, hála egy parás dokinak egész nap rohangáltam és ájultam dőltem este az ágyba.

Szóval reggel elmentem CTG-re., ahol Domi az első 10 percben fent is volt, mozgott az a bigyó mint az őrület. Aztán bejött a nőverke és közölte, hogy most már nyugtassam meg (MI VAN??? Mindig az a baj, ha nyugodt???) mert szeretne olyan állapotban is felvételt. Mondtam ok, el is aludt, jött a normálisabb vonal, szívecskéje 130-1
50 között. Vége, leveszi rólam, mondja ok.

Erre kiviszi valami ügyeletes dokinak (mert a magánrendelőben nem volt bent az én orvosom), aki ránéz, és közli, hogy itt meg itt be van SZŰKÜLVE és, hogy miért??? Mondom neki, hogy mert ott aludt, de mondjuk előtte meg 180 a pulzusa, nem látja???? Erre kérdezi, hogy hol lakom. Miért?? Hol lakom? Miééééééért? - kérdezem, na akkor már felhúzott. Mire kiböki, hogy holnap vissza tudok-e jönni kontrollra. :shock: :shock: :shock: Miért ha Csömörön lakom, akkor nem kellene visszajönni? ha Pesten akkor igen???????? :shock: :shock: Miért nem lehet azt kérdezni, hogy vissza tudok-e jönni? Miért kell beijeszteni az embert, hogy attól féljen, már hazamenni sem tud a kórház előtt. Ja meg megkérdezte, hogy úgy érzem-e a magzatmozgásokat mint azelőtt?????? Köszike.

Mindegy nem ragozom. Eljöttem, felhívtam a szülésznőmet, aki baromi aranyos volt, bementem a szülészetre a Tétényibe, ahol ripsz-ropsz egy helyes nővér megcsinálta a CTG vizsgálatot, az ügyeletes normális doki bejött és kérdezte, hogy mi a túrót csinálok itt. :D Mondtam, hogy ez egy jó kérdés. Minden frankó, a CTG görbe gyönyörű...

Ja és egy adalék, a kórházban rendesen felrakta a CTG cuccot a hasamra a nővérke, így a méhtevékenységnél már 60-80-asakat mértek, amelyet 5 órával azelőtt a magánrendelőben egy egyenes csíkot mutatott, mondta is nagy okosan a nővérke, hogy mert nincs még méhtevékenységem.

Nem az nincs, csak azt a rohadt ketyerét tudni kell felrakni!!!!!!!

na jó nem dühöngök, hanem VÁROM DOMIT TÁRT KAROKKAL!


Kép
mannababoca
 
 


csaki:olasz kaja miért??????? :shock:


manna:nem irigyellek a sok hülye miatt.Mi az hogy nyugtasd meg a babát?mintha az igy menne....ha egyszer beindul simogathatom én fél óráig is,akkor sem hagyja abba.
és ismerős a helyzet mert a magánrendelőben nekem is szinte egyenes csík volt a méhtevékenység,a kórházban pedig 60-as volt...az nem lehet hogy a gépük nem tuti?

KépKép
lyndee
 
 


lyndee: a szüléselőkészítő workshopon anno azt mondta a dúla, hogy ilyenkor sok olasz kaja kell... oregano stb. (szoptatás alatt viszont tilos a túl sok oregano...)
Vendég
 


Pedig volt a héten milánói az ebéd,úgy látszik nem volt elég :D

KépKép
lyndee
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?