Új privát üzeneted érkezett!

Berni: pedig muszáj leszel a sarkadra állni :) az a fontos, hogy neked mi a jó, nem az, hogy mit kéne...

és egy utsó kép az 1 hete kiürült Kristóf-garzonról és a naaaagy, has felé közelítő étteremről...
Kép

Kép

Kép
gabilany79
 
 


Sziasztok!

Én is vagyok. Kaja a sütőben. Dani fiam talán már elalvóban a kiságyban. Elmentem vele a gyerekorvoshoz, hogy megkapja a Pneumo-oltást. Erre kiderült, hogy hiába mert nem érkezett meg. Talán a jövőhéten, hát akkor én már nem nagyon szeretném cipelni. Így majd ha úgyis kijön a gyerekorvos megnézni Gergőt, akkor megkapja Dani az oltását.

Gabilány!

Nagyon szép a lapos hasad. Milyen jó, hogy ezzel már nem "akadsz" el sehol sem. És hát az az étterem meg legyen csak jó nagy, hogy Kristófnak legyen mit enni bővel.
Nagyon helyes pasi amúgy. És édes ahogy néz rád és mosolyog közben.

Zöldi!

Hanna is nagyon tündéri kismacska (ahogy Te hívod). Cuki a "nyuszipopós" kép!

Sarmi!

Írisz nagyon édes. Helyes rajta az az "újszülött" harisnya. A mi Gergőnk is valahogy így fog eltűnni a harisnyájában.

Gabi
Kép
Kép
gabrielldaniell
 
 


Gabilány: hát nem semmi hogy ennyire lement a Koboldkuckód!!! :lol: :lol: A tejcsárda meg csak nőjön és nőjön, jó sok tejcivel megtelítve. :lol: :lol:

Ibernuska: pár napja nálam is volt ilyen a gyerkőc mocorgásától, de hát sajna nem jelentett semmit. Remélem nálad lesz eredménye! :lol:

Sina: ???????????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nem megszülni előttünk!!!! :twisted: :twisted:
Vendég
 

 
 

lányok:nektek is belassult a baba?mert nekem már nem nagyon mozog csak ha felkeltem,mert már bosszant hogy mi van vele...

a másik:amikor megyek fáj a cunám..olyan mintha tágulnék,bár nem tudom de nem kellemes...belül,kivül...zsibbad....nah jo ezt nem tudom szépen leirni....van aki tapasztalt ilyet?mert az első terhességemnél ilyen szülésnél volt...de én még egyben vagyok.

holnap hozom haza az ágynemű és baldahin szettet.megcsináljuk és dobok fel képet...csudi szép lett.

Kép

Kép
nikianya21
 
 


Gabi!
Basszus nem semmi, hogy lement a hasad egy hét alatt! Persze, hogy a sarkamra fogok állni! Nem fogom hagyni magam!!! :-D

Boci!
Hát az esti CTG-n kiderül, hogy mi újság. De Zsófi ma egész nap pörög...

Niki!
Nálam most nagy mocorgás van. De nem csak ma. Várjuk a babaágyas képeket!!!

Sina!
Tessék jelentkezni!!!

Kép
Kép
lbernuska
 
 


Gabi, Kristóf tündéri a hasad meg szép lapos. :) Remélem nekem is hamar visszaáll.

Niki, nekem sem igazán aktív Noelka csak ha simizem, piszkálgatom.

Pénteken délben következő NST. :)

Szüleim meg most mennek haza.. :(

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


[quote="galzsuzsa"]O írta:galzsuzsarsi: ez a Kossuth kocka nagyon jónak tűnik, majd muti meg, milyen lett, lehet, ha én is kipróbálom :wink:



sajna nem tudom, megmutatni mert még mindig nem tudok vmiért feltölteni képet,de ha elhiszitek,hogy nagyon-nagyon finom lett.

KépKép

Kép
orsimorsi
 
 


Jó reggelt!

Most ébredtem másodszor! Berni, Boci! Köszi az aggódást! Sajna még egyben!

Délelőtt voltunk NST-n, dokinál. Az NST már komoly fájásokat mutatott, a doki is megjegyezte. Bíztam benne, hogy bentfog, de azt mondja, hogy Mesi feje még most is elég fent van... :cry: Alig értünk haza, mert rengeteg fájás is volt, aztán pedig le kellett pihennem, mert éjjel nem tudtam megint aludni. Egy elefánt lába kutyaf....a az enyémhez képest. Mushi! Nekem is nagyon fáj! Olyan, mintha szét akarna nyílni. És ugyanez van a pocakommal is... Éppen túl vagyok egy síráshullámon: anyukámmal beszéltem és neki sírtam el magam, hogy mennyire szörnyű, hogy mindenem fáj.... a sz.r is keserű! Na, de nem panaszkodom, tudom, hogy nem csak én járok ebben a cipőben... :roll: :lol:

Amúgy a doki ahogy vizsgált és tapogatta ki Mesit, a méreteire csak annyi volt a reakció, hogy: "Húúúúúúúúúúú! Van itt cucccc!" És láttam az arcán a sajnálatot...

Iza, Hanna és Kristóf! Gyönyörűek vagytok! Én is akarom már így a mi kicsi lányunkat!

Nagyon "deprenciós" vagyok! Inkább nem rontom itt a kedélyeket!

Összeszedem magam és jelentkezem!

Pusz mindenkinek!
sinaszi
 
 


most ébredtem fel a du-i pihiből, olyan jól esett.
hajnalba azt álmodtam, hogy csirkepörköltet eszem, kagylótésztával, meg ubisalival, regel gyorsan meg is csináltam a sütivel együtt:)

volt nálunk a védőnéni, azt mondta, hogy nagyon szép a lakásunk, ügyesen újítottuk fel, megmutattam a békakuckót is, hogy mostmár akármikor jöhet.
adott tanácsokat a kórházi bentlétre.
azt mondta, hogy ha már kint vagyunk a szülőszobából, minnél hamarabb tegyem mellre, eleinte fájni fog, mert hát a mell nincs ehhez hozzászokva, meg óvatosan masszírozzam a mellem, hogy ne várjam meg míg megindul a tejbelövelés, mert akkor már nagyon fog fájni, meg elmondta, hogyan érdemes mellre tenni.
Kérdeztem a bimbóvédőről, hogy vegyem meg még most vagy sem, mondta, hogy akkor is le lehet rohanni a patikába ha esetleg kell.
Nem kell megvenni, mert előszőr próbáljuk, meg nélküle.

KépKép

Kép
orsimorsi
 
 


sina: nem tudom olvastad-e vki feltette Geréb Ágnes megfigyeléseit, és a szülés előtt közvetlenül van ez a depresszió, befeléfordulás.

KépKép

Kép
orsimorsi
 
 


amúgy vkinek megfordult a fejébe az otthonszülés?

KépKép

Kép
orsimorsi
 
 


sziasztok.

gabi. nagyon szep Kristof. es az a mosoly, amikor veled van tenyleg mindent meger! :lol: :lol:
a hasad is jol nez ki!

lanyok! a recepteket legyszives tegyetek be a receptes topikba! koszike

berni. koszi az aggodast. elmentem a vedonenihez. vernyomi, vizelet rendben. azt mondta tornaztassam a labam. koszi.

sina. en is kicsit depis lettem, hogy az elmult 3 napban minden lassabban megy es mar nem vagyok olyan furge, mint mondjuk mult heten. ma elmentem a baratnomhoz. ott meg jo volt, de a tobbi tervezett programot (jatszoszonyeg kicserelese, bevasarlas) toroltem, mert elfaradtam.

en is beulnek a hintaszekbe, de sajnos nalunk meg nincs meg minden, boven van mit csinalni.
de majd csak lesz valahogy.

ne haragudjatok a panaszkodasert. nincs jo napom, nekem se.

KépKép
KépKép
mush589
 
 


megyek ledolok egy kicsit.

KépKép
KépKép
mush589
 
 


Sziasztok!

Nálunk bedöglött a net, az egér szétrágta a kábelokat az álmennyezet felett. Csak azt nem értem hogy ment oda.
Na mindegy, majd azért jövök anyuékhoz amikor tudok.

Sina! Kitartás, szerintem te már nagyon a végét járod! Mesi nemsokára a karjaidban lesz!

Kép
Kép
Kép
erika26
 
 


Orsi! Köszi a bejelölést!
Mági! Berni! Nektek is a visszaigazolást.

Írisz! Hanna! Kristóf! Gyönyörűek vagytok!

Kép
Kép
Kép
erika26
 
 


megyek én is ledőlök még egy kicsit.

KépKép

Kép
orsimorsi
 
 


Vera!
Iza nagyon aranyos! A fürdést nem szereti?

Orsimorsi! Narancsos keksz, Isler. A narancsos kekszet annó fel is tettem ide! Nagyon finom.

Gabi! Nagyon édi Kristóf!
Rajtad sem látszik, hogy mekkora pocakod volt!

Niki! Nálam még ezerrel megy a mozgás! Nem is tudom hogy fér el, mert már legalább 3,5 kg. Várjuk a képeket!

Sina! Fel a fejjel! Már csak pár óra és a karjaidban tarthatod Mesit!

Orsimorsi! Nekem az első gyereknél eszembe jutott, de aztán látva a Mo-i hozzáállást ehhez a témához, hamar letettem róla!

Kép

Kép
isarenikõ
Pécel
 
 


hahó!

vmeddig vissza birtam olvasni de a sarmi storyját már nem találtam sajna..

gabi:

nem semmi ideig tartott de örülök h végül ilyen jól alakult. én uúgy jártam a szakadással mint te csak n ekem nem volt a varráshoz eda..el tod képzelni:) :roll: durva volt, ja még kapartak is méhlepéény darabkákat:)jó h már igy mosolygok rajta, majd a 6 hetes vizsgálaton kiderül mit barmoltak el odabent:(


zöldi:

szuper kis csaj! már hasra fekteted? én nem merem, ja és nem is szereti..


na még pár fotót dobok fel (fürdős nekünk is van:) és megyek kicsit leülök mert ma még nem aludt a drágám..


andy

Kép
andy30
 
 


na

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
andy30
 
 


sarmi:

nekünk uigy nézett ki Regi a hordozóban, az overall uilyen nagy rá:):)

andy

Kép
andy30
 
 


Itt vagyok újra! Bár Regi láttán megint kicsordult a könnyem!

Olyan aranyosak vagytok Lányok, hogy erőt öntötök belém/belénk! Pedig tudom, hogy Nektek is van elég bajotok!

Orsi! Olvastam a Geréb Ágneses megfigyeléseket, de már annyi info kavarog a fejemben, hogy lehet, a nevemet sem tudnám megmondani! :oops:

Mushi! Lehet, hogy én beleőrülnék, ha nálunk most lennének ezek a munkálatok, úgyhogy le a kalappal előttetek!

Na és hogy a "frissenszültek" :lol: milyen csinosak!!!
sinaszi
 
 


Erika! Az egeret a számítógépasztalra kell tenni, nem a kábelek közé!!! :lol:
sinaszi
 
 


Bébicről nem hoztam hírt, mert láttam, hogy a családja is a kórterem előtt várt rájuk, így inkább nem akartam zavarni. Írtam neki üzenetet, de nem válaszolt. Gondolom Náluk is beindult az élet! :D
sinaszi
 
 


Niki! Ezek a lenti fájdalmak - amit egyértelműen a csontomon (szeméremcsontomon) érzek- kb. 2 napja vannak. És úgy, hogy mondom, a doki azt mondja, hogy elég fent van Mesi!

Rákérdeztem dokibától, hogy mi van ha Mesi a kiírt időpontra sem bújik ki. Azt mondta, ne izguljak, karácsonyra legkésőbb otthon leszünk! Köszi! :shock: Egy félmondata vigasztalt csak: Kedden megyek fel az osztályra NST-re, mondta, hogy akkor talizunk, de ha megindul azelőtt a szülés, akkor a szülőszobán találkozunk! Most ebbe kapaszkodom! Tehát van remény! :roll: :twisted:
sinaszi
 
 


Sarmi! Ne haragudj! Íriszt véletlenül kihagytam a sorból! Pedig nagyon angyali! Látom, hogy nem szorítja az overáll! :lol:
sinaszi
 
 


Sina: na azért, nem ér előbb szülni!!!! Mi lesz a holnapi napunkkal??!! Nekem abból a szempontból is "tökéletes" hogy aznap kórházi napos a dokim, plusz a nagynéném is ügyeletes!!!! Bár már mennék most is!
Nyugtatásul közlöm, hogy én is depiskedek!!!! Bár ma egy kicsit jobb napom van. Rengetegen hívtak telefonon és jó sokáig tudtunk beszélni, így hamar elment a napom. Nemrég végeztem a vasalással és "adtam" a gyereknek egy kis Keresztapát!!! 8) Hamar hozzászoktatom a kemény kinti világhoz!!! :lol: :lol:

Andy: Regi egy tündér, előtted meg le a kalappal. Meg sem látszik, hogy szültél. Ja akartam "mondani" ha Regi nagyobb lesz és meg akarod látogatni a munkahelyemet, akkor erre van ám lehetőség!!!!

Orsi: a Geréb Ágnes féle megfigyelésekből én már egypárat letudtam, de még mindig semmi!!! :cry: :cry:
Vendég
 


Boci! Véletlen sem szülnék úgy, hogy ne szóljak Neked! :lol: Viszont Szorsolya gyanús nekem! Remélem, hogy nem rúgta fel az egyezséget! :twisted:

Egyébként kezdek lassan abszolút szkeptikus lenni akármilyen tüneti megfigyelésekkel, prognózisokkal szemben, mert látom, hogy többen hetek óta produkálunk amolyan szülést közvetlenül megelőző tüneteket, mégis egyben vagyunk! Bár lehet, hogy ezeket a tüneteket pszichésen mi magunk hívjuk elő, annyira türelmetlenek vagyunk! :oops:
sinaszi
 
 


Sina: na azért!!!!!

Szorsolya: merre vagy????!!!!
Vendég
 


köszi lányok.

sina:

ne aggódj tuti minden rendben lesz, ma már mindenen tudnak segíteni, de úgysem lesz rá szükség, ügyesek lesztek Mesivel!!drukk!

boci:

munkahelyedet??

andy

Kép
andy30
 
 


Sziasztok!

Fodrász letudva most már jöhet Bébi csinos, vagány, anyucis hajjal várom.
Az én kisfiam sokat mozog nem h lassul még intenzívebb, mint eddig.Próbáltam délután pihenni, de nekem nem megy zsibbad a lábam, kényelmetlen mindenhogy.Állni se bírok.ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ :shock:
De majd csak eljön nekünk is a vége. :wink:

Andy!
Aranyos a Kis Regina baba.

Lányok kitartás!!!!! :wink:

Kép

Kép
bellanitta
 
 


A gyerekeknél is működik a net, ez a piszok egér csak a mi kábelünket rágta szét.
Sina! Ha megtalálom ideragasztom az asztalra :lol:

Andy! Regi gyönyörű és tényleg nem látszik rajtad, hogy most szültél.

Kép
Kép
Kép
erika26
 
 


nah most értünk haza, egész nap úton, talpon voltam... Tiszta hisztis vagyok, semmit sem tudtam pihenni, azt hittem Apa munkahelyén du.,hogy mégsincs igaza a dokinak, és mehetünk szülni.. A derekam nagyon fájt, a pcak is keményedett iszonyatosan... :? Aztán jobb lett, de a hiszti sajnos megmaradt...

Csuri, és akiket érint:
Kérdeztem a dokimtól, hogy a mentő hová szállít, ha ők jönnének ki. Azt mondta, mivel a kiskönyvbe be van írva, hogy a SE II-n szülök, ezért oda fognak vinni. Nem az ügyeletes kórházba, hanem ami a kiskönyvben van. Hát remélem, mert,ha nem, én útközben kiszállok!!
Na és rákérdeztem a második gyorsabban jön elméletre, és mondta, hogy tényleg így van.. Számíthatok egy villámszülésre? Bár úgy lenne...

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Olvasgattam milyen tünetekkel éltek most így a vége felé és jó volt olvasni azért, hogy nem csak nekem akkora a lábfejem mint az elefánté és zsibbad a karom stb. Már azt hittem csak nekem vannak ilyen borzalmas tüneteim. Holnap megyek CTG-re, jó lenne ha már bent fognának. Én is tiszta depis vagyok, sokat sírok, nagyon rosszul alszom és reménykedem hogy jön egy jó kis hidegfront és rásegít a fiam születésére :)

Kép

Kép
oroszági
 
 


Andy: igen, be lehet oda menni másnak is! Azért írtam, mert te írtad, hogy izgi lehet!

Anita: nem raksz képet a tuti kismamis hajról?? Hogy haladtok az építkezéssel???

Erika: elküldjem a macskám??? :lol: :lol:
Vendég
 


Nagyon szépek a babák!!! :lol:
Írisz jó kislny szépen 3 óránként szopizik,alszik,szopizik,alszik... :wink:
A fürdés alatt még mindig ordit... :roll:
Én ma zuhanyozhattam először és a kötést is leszedhettem.
Vérzésem semmi nincs.
Írisz köldökcsonkját már csak egy lehellet tartja.
Hát most ennyi.
puszi csajok,jó babázást,akinek már megvan,és kitartás,akinek még nincs. :lol:

sarmon
]Kép[/
]Kép[/
Kép
sarmon
 
 


A libamáj terhesség alatti fogyasztásáról mit tudtok? Úgy emlékszem régebben olvastam valahol, hogy nem a legalkalmasabb. Tényleg ne egyek libamájat? És miért is ne?

Holnap megyünk étterembe, ennék libamájat, csak nem tudom szabad-e.. és hogy Nolinak nem-e ártok vele. :roll:

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Gyönyörűek a gyerekek!!! Jó volt olvasni a szüléstörténeteket, nagyon ügyesek voltatok.

Mi még egyben, remélem még legalább jövő hétig így is marad. Azt hiszem én vagyok az az elmebeteg, aki ilyenkor a végén is élvezi a gyerekvárást. Bár nekem már az is jó, hogy 8 hónap hányás után Kende végre kimászott a gyomromból :D
Fel is pörögtem, átrendeztük a nagyok szobáját, összeszereltük Kinga új ágyát, áttelepítettük a kiságyat hozzánk, takarítottam ma meg de. 10 körül elindultam bevásárló körútra, és hatra értem haza. Férjem azóta morog, hogy nem vagyok normális. Én azért örülök, hogy meg tudtam venni a karácsonyi ajándékokat. Ja és végre megvettem egy-két dolgot a kórházi csomagba.
Ja és ami a legfurcsább, egyre kevesebbet görcsöl a hasam. Remélem azért nem azt jelenti, hogy túlórázni akar Kende odabent.

Kép

Kép

Kép
habe
 
 


Mágnes: köszönjük!!!! Rendes ez a mentőszolgálat, akár egy taxi.

Sina és a többiek: KITARTÁS! Már én is alig birom, 6 km séta, lépcső, tonik minden volt ma, ( bár egyvalami nem) de azt apa nem vállalja be. Eddig semmi, pedig nagyon várom az említettek hatásait.
csurimuri
 
 


Csuri, bábakoktél próbáltad már? ;)

http://kismamaknak.hu/szules/szulesindito-koktel.html

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Aida: köszi ari vagy, hogy belinkelted a receptet, de szerintem nekem más indulna meg....-én nem tudok ilyeneket meginni.

Amúgy szerintem libamáj mehet, mert én nagyon vérszegény lettem és a védőnő (aki tényleg jó, orvosok által elismert) mondta, hogy egyek májat.
csurimuri
 
 


nalunk minden maj tilto listan van terhesseg alatt, azt hiszem a tul sok A vitamin miatt, de ebben mar nem vagyok biztos.

KépKép
KépKép
mush589
 
 


Igen, erről már én is hallottam, hogy a sok A vitamin miatt kevesebb máj.. De a libamájről külön is hallottam hogy nem olyan jó.. Azért lehet egy kevéske nem árt majd meg. :)

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


micsoda pangas van!

ment valaki szulni?

KépKép
KépKép
mush589
 
 


Szasztok :)

Tényleg nagy a pangás ... éljen a babaeső :) (már nem tudom követni... tényleg jó lenne egy táblázat... a nickem az egyébként belekerülhet...)

Holnap jön a védőnő razziázni, a lakás romokban... ez van, ha nem tetszik neki akkor rakjon rendet mert én nem fogok... (pedig ma délig aludtam de akkor sincs kedvem rendet rakni... Lilla 5 perc alatt úgyis disznóólt csinál... )

Tök durva egyébként ... éjjel Luca kétszer is ébresztett, utoljára meg csak rajtam volt hajlandó elaludni, 8-kor Lilla is elkezdett óbégatni, Luca kajált egyet, férjem nagy nehezen felkelt, megetette Lillát -szegénynek tegnap műtötték ki a bölcsességfogát úgyhogy nagy teljesítmény volt mert fájdalomcsillapítón él azóta- mi meg Lucával visszazuhantunk aludni... a tápolás után Lilla is bezuhant mellém -még soha nem csinált ilyet- és együtt aludt a család délig... eszméletlenül jó volt:))))) Holnap meg felajánlották a szüleim, hogy eljönnek érte így lesz egy Lillamentes szabadnapom amikor aludhatok amennyit csak akarok:)))) (Lilla meg jól jár mert a szüleim elviszik a játszótérre stb.)

Luca egyébként egyre éberebb, ma pl. majdnem egész délután ébren volt... vagy evett vagy óbégatott, hogy éhes és/vagy fáj a hasa... ha végre kakilt akkor éhes lett, ha meg evett akkor kakilnia kellett... Mostanában ez a napirend :) Délutánig kisangyal és alszik, délutántól mondjuk 11-ig kajál/nézelődik/óbégat, utána alszik, éjjel néha ébred, hajnalban rámköltözik aztán alszik tovább kisebb kajálásokkal délutánig... Könnyű baba de szerintem az antibiotikum betett neki egy kicsit, kell egy kis idő, hogy helyreálljon (kialakuljon?) a bélflórája...

Mush: Bocsi, ha jól emlékszem azt kérdezted, hogy tud rajtam aludni Luca... Hát én simán a hátamon fekszem ő meg mint egy kisbéka a hasamon/mellkasomon szunyál... ez így jó stabil, csak ugye az ember csak nem tud mélyen aludni mert nem mer mocorogni. Én egyébként valamennyire be szoktam ilyenkor takarózni, Luca válláig szoktam magunkra húzni a takarót (sima vékonyabb gyapjú, nem vastag paplan). Az ideális nekem az lenne ha mellettem feküdne az ágyban de egy 140 széles ágyban ez nehezen megvalósítható sajna... (anno Lillánál mellettem aludt, de akkor közvetlenül az ágy mellett volt a rácsoságy így nem féltem attól, hogy legurul éjjel a földre... most meg majdnem a földön van az ágyunk így a bölcső már túl magasan van ahhoz, hogy megállítsa... Luca meg szeret elmászni álmában, általában a mellkasomon alszik el és reggelre már majdnem a nyakamban van:)
Vendég
 


Sziasztok!

Még egyben.... :?

Most értünk haza egy vacsiról, ahol végre megálltam, hogy nem eszem halálra magamat. Így most egész jól vagyok. A baj csak annyi, hogy már előre félek az éjszakától, annyira gáj a medencém meg a szeméremcsontom.... :shock:

Mindegy, megbeszéltem Domival, hogy a hétvégén találkoznk! Remélem egyetért és a Mikulás bácsi meghozza!

Megyek aludni, mert hulla vagyok, minden depisnek kitartást, tessék élvezni, hogy lehet 4-6 órát egyben aludni, a babásoknak meg jó babázást!

Manna
mannababoca
 
 


Na, csajok, van még valaki aki nem tud aludni?

Tegnap nagyon elszóltam magam...mert szuperül aludtam, és jó sokat. Erre ma éjjel szinte semmit :shock: már lassan 3(!!!) órája forgolódtam, a párom most ment el dolgozni, és inkább felkeltem, később még próbálkozok egyet.

Gyakorló anyukáktól kérdezem: a szoptatás hogy jobb fekve, vagy ülve? Lehet, ha majd úgyis rájövök, ha kipróbálom mindkettőt, de szeretném meghallgatni a tapasztalataitokat

Ja, és szerintetek mitől lehet hőemelkedésem? 37,3 volt az este, megmértem, mert mindegyre elöntött egy hőhullám. A vérnyomásom viszont okés volt. De ma még megmérem, és ha ma is lesz, felhivom a dokimat. Kéne ezért aggódjak? Lehet valami baja ebből a babának? Segitsetek...Amúgy figyelem a mozgásait is, minden ok, nem mozog se többet, se kevesebbet, mint eddig

Kép
galzsuzsa
 
 


Orsi: jól van na, elhiszem kép nélkül is, h finom lett a süti :wink: Mindenesetre, ha tényleg olyan könnyű elkésziteni, mind ahogy leirtad, holnap én is bevállalom, az utóbbi pár napban élek-halok az édes dolgokért, mondjuk a mérleg is mutatja, egy kilóval megint több vagyok. Most már összesen 11-et szedtem fel :oops:

Andy: Regina még mindig nagyon szép baba, irigyelek, h ilyen kis vékonyka vagy

Na, asszem visszafekszem...mert ülve sem jó :?

Kép
galzsuzsa
 
 


A gyerekem nem igy gondolja...nagy buli van odabennt 8)

Kép
galzsuzsa
 
 


Jó reggelt!

Zsuzsa! A mi bioritmusunk tényleg egyforma! Hasonló éjszakám volt rengeteg fájással... Mesi egész éjjel pörgött. Nem tudom, hogy ő hogy bírja! Így legalább ha kibújik, akkor olyan fáradt lesz, hogy jókat alszik majd! (A kezem mindjárt belelóg a bilibe! :roll: ) Remélem, hogy Zsuzsa vissza tudott aludni és mindenki más is szépeket álmodik legalább 11-ig! :D

Ma jön hozzánk védőnéni és hozza a recepteket! Annyira aranyos!
sinaszi
 
 


Manna! Kívánom, hogy Domival jól megértsétek egymást és hétvégén már magadhoz ölelhesd!

Zsuzsa! Nem tudsz beszélni dokival vagy védőnővel (Nálatok van védőnői szolgálat?) a hőemelkedésről? Egyébként más panaszod nincs?

Enikő! Még mindig nincs a karomban Mesi! De úgy érzem, hogy a rosszulalvás ellenére ma jobb napom lesz! Összeszedtem magam - köszönhető ez legfőképp a kedvesemnek és Nektek! Köszi!
sinaszi
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?