Új privát üzeneted érkezett!

HELLO GABI!
Mi újság? Otthon vagytok? Mesélj!!!!

Kép
trombibébi
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a kérdéseket, mára elmúlt a barnázás. Így nem hívom a dokit, csak ha Domi ki akar jönni... :D :D

Egész jól aludtam. Egyelőre nem merünk kimozdulni, ónos eső esik. Nem baj legalább rendezgetem Domi dolgait! :D

Ibernuska: A súlyt, fejátmérőből, hasátmérőből és combcsonthosszból mérnek.

Főznöm kéne valamit, deeee olyan lusta vagyok.

manna
mannababoca
 
 


Ja, közben látom a képeket is, nagyon édes Kicsikristóf!
Gratulálok még egyszer, ügyesek vagytok!

Kép
trombibébi
 
 

 
 

Gaby nagyon aranyos a kisfiad! És majd belejöttök mindenbe!


Most nézem a vonalzóm..., lehet, hogy ma megszületek? Jó lenne!!!!!


Mush most semmi kedvem kreatívkodni, inkább tévézek, meg pihenek. Apa már süti a combokat, nemsokára elmegy, azt hiszem eszek, és pihenek tovább!!!!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára dcili81 2008.11.29 10:51-kor.

Kép

Kép
dcili81
 
 


trombi, de megvan a mosgepunk, csak mar nem mos valami jol. a pici babaval mar jo lenne az uj. a kezzel mosast azert csak viccnek szantam. Tony kesobb sem adna ki tobb penzt egy mosogepre, de hat ez van. azert nem olyan gaz, amit kineztem.
http://www.bootskitchenappliances.com/P ... QGD169S_SI
nem feltetlenul ezen az oldalon, csak a gepet akartam megmutatni.

Gabi. Nagyon cuki kiskristof!!!! es az a koboldos kep! meg kell zabalani!!!

KépKép
KépKép
mush589
 
 


Csajok: Nekem meg lenne a véleményem arról a dokiról, aki szülés után egszer sem néz rád, és még a varratszedést is másra hagyná. Akár külsős akár nem. Egyébként a varratszedést mindig az csinálja, aki varrt.

Gabi: Annyira édes a babád, mégegyszer gratula. Már én is vinném haza, csakhát kínait játszik.

Brigitta

Kép
Kép
Kép
bb
 
 


Gabilany: istenem, majdnem elbőgtem magam mikor megláttam a koboldotokat. Olyan tünemény!!!!!!! Remélem jól vagytok!
Köszi, hogy az anyagiakhoz is hozzászóltál!

Cili: tényleg lazíts egy kicsit, keress egy jó filmet, vagy aludj egy jót, mert utána már úgysem lesz időd!

Manna: örülök, hogy már jobban vagy!

Trombi: hát ja, nekem is ez a gond. Igaz azt mondják be szokott menni a saját pácienseinek a varratszedésére, de majd megkérdezem a nagynénémet. Főleg azért is izgat, mert mikor megyünk nem akarok pénzt vinni magammal, és hát így nehéz kiszámolni, hogy apa mikor hozza be! Ott nem szívesen tartogatnám magamnál!!!
Vendég
 


B.b:
drukk, hogy jók legyenek az erewdmények, minél hamarabb tudjatok hazamenni!

Gabilány:
de aranyos a kis Kristóf!

Cili:
akkor drukk....amikorra akarjátok :lol: :wink:

Boniko:
köszi a Zöldi hireket!
Zöldi: sokat gondolunk rátok!Drukk, hogy minden rendbe legyen és minél hamarabb otthon legyetek!

Csuri: szépeket kreativkodtál és nem giccsesek!!!

Orsimorsi:
Rékabab nagyon édi az uh-s képen :lol:

Bébic:
jó volt a vicc :lol: :lol:

Sarmi:
de édes a kis Irisz! :lol:

Sina:
megnéztem a videot amit linkeltél, a fiukkal. Láttad volna hogy élvezték...Most lógnak a nyakamon, hogy nekik is kell kutya :lol:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


BB: hát én is abban reménykedem, hogy rámnéz. Nem hallottam eddig róla azt, hogy le sem s..rja a kismamáit. Ha mondjuk így viselkedne akkor nem is kap annyi pénzt. Amúgy is mondta, hogy rengeteg kismamája van decemberre, úgyhogy biztos többet benéz, meg hát egy köpésre van a magánrendelője.
Remélem Ákosnál minden rendben és lassan mehettek haza!
Vendég
 


BB -igen, én is úgy gondolom, legalább a varratszedést illene neki megoldania - meglátjuk...

Kép
trombibébi
 
 


Köszi mindenkinek, szinte még én sem merem elhinni, hogy tényleg van egy babám...

BB: én is paráztam, hogy besárgul, pláne, hogy rengeteget alszik, de a kórházban nem, remélem, már itthon sem fog...
Most néztem, hogy még csak 4 napos, de már itthon vagyunk :shock:

Kép

Kép
gabilany79
 
 


Trombi!
Erre a papírmunkára még én sem találtam ki megfelelő módszert. És Apa nálunk sem szereti az ilyet… Én attól tartok a legjobban, hogy mire kezünkben lesz az eredeti születési anyakönyvi kivonat, addigra már belecsúszunk az ünnepekbe és akkor a kutya sem fog foglalkozni velünk. Főleg nem a cégemnél, ahol két ünnep között tuti nem dolgozik a munkaügyes… :evil:

Boci!
Én úgy tervezem, hogy az utolsó kórházas napon, amikor a zárójelentésemet kiadja a doki, akkor perkálok.

BB!
Kitartás, holnap már biztos hazamehettek! Elhiszem, hogy nagyon hiányzik a családod többi része! Nagy fiaid hogy bírják nélküled?

Mush!
Amerikai rokonok mesélték, hogy náluk is csak a házban alhat a kutya, mert ha éjjel ugat, akkor simán feljelenthetik érte a gazdikat. A mi kutyánk szigorúan udvarlakó. Apa olyan kutyaólat épített neki, amiben körben (alul, felül, oldalt) 5 cm-es hőszigetelés van. Meg amilyen kajla, meg sem maradna a házban.

Mágnes!
Szuper vendégeid vannak! Nálunk Apa főz! Ritka alkalmak egyike, de ő ajánlotta fel. Túrós tészta lesz pörkölttel. Nyami! Holnap vacsira meg apósomékhoz vagyunk hivatalosak.

Zsebi!
Akkor kitartás, legalább holnap estig!

Cili!
Nem irigyellek! Én már tuti nagyon izgulnék a helyedben! Jobb, ha spontán jön ez a szülés dolog… Persze ez nem kívánságműsor! Azért kitartást a nap hátralévő részéhez!

Gabi!
De jó, hogy már otthon vagytok!!! Szoptatáshoz kitartás, fog az menni!!! Kristóf naggyon aranyos!!! Jó a kontraszt a két kép között! Hogy kisimult!!!

BB! Gabi!
Varratszedés még a kórházban töltött napok alatt van, vagy azért valamikor vissza kell menni a kórházba?

Kép
Kép
lbernuska
 
 


Sziasztok!

Ismét eltelt egy nap egyben, itthon. Jól aludtam és továbbra is jó a vérnyomásom, fehérje nincs a vizeletben.

Habe! A fehérje utalhat toxémiára, a keton meg cukoranyagcsere zavarra. Ne hanyagold!

Zsiráf! Szívből gratulálok a kis Lajához, jó egészséget, sok boldogságot nektek!!!

Gabilány! Kicsikristóf nagyon édes!

Mi most várjuk a szüleimet, azt mondta anyukám ne főzzek, hozza a kaját. Szegények talán jobban megijedtek az eredményeimtől mint én. Ki van takarítva, mindent kivasaltam, és egy adag ruha most került ki a mosógépből. Most már egy kicsit pihizek.

Cili! Ne aggódj, már jó helyen leszel. Az én férjem is azt mondta, hogy nagyon örül neki, hogy egy hetet még itthon maradhattam, de ha nagyon őszinte akar lenni, szívesebben látna már a kórházban, biztonságban. Hétfőn én is befekszem, hátha megvársz még a szüléssel!

Mindenkinek szép napot! Laura :D :lol: :D

Kép
Kép
szeles4
 
 


Berni: nekem tegnap szedték ki, hazajövetel előtt. a dokim nem dolgozott, de ezért bejött (mondjuk minden nap kétszer meglátogatott, míg bent voltam...) De rá lehet, kérdezni, mert tehetnek be felszívódó varratot is... Ahol én szültem, ott a szülészeten csak az osztályvezető főorvos betegeinek "jár" ez a privilégium :twisted:

Kép

Kép
gabilany79
 
 


Berni köszi, igyekszem pihenni!

Nekünk is van kutyaólunk, de azt egy kuttyra tervezte a párom, ennek ellenére, néha kileng, amikor a kettő bolond bemegy és veszekszik... :lol:

Kép

Kép
dcili81
 
 


Sziasztok!

A két legfontosabb dolog:

1. Cili! Csak ügyesen! Szorítunk Neked! És jelentkezz, ha esemény van!
2. Gabi! "Kicsi kobold"-otokról le sem bírtam venni percekig a szemem! Annyira gyönyörű! És utána az alvós kép.................. Nagyon gratulálok! Sok boldogságot!
sinaszi
 
 


Hát ez a felszívódó varrat érdekes - a felkészítőn mondták, hogy hát vsz CSAK azért nem használnak még mindig felszívódó varratot, mert úgy elmaradna az utolsó kötelező páciens-orvos találkozó...

Kép
trombibébi
 
 


Nekem már 6 évvel ezelőtt Zalánnal is felszívódó varratom volt, és valószínűleg most is az lesz. Laura

Kép
Kép
szeles4
 
 


Sziasztok!

Jó reggelt!
én ma nagyon jól aludtam hála égnek, mire felkeltem a konyhába elpakolva mosogatógép kipakolva, apa megcsinálta édes:)

próbáltam visszaolvasni tegnap este óta, mindenki nagyon aktív.

1.Gratulálok Laja babához.
2: köszönöm mindenkinek Rékámról a kommenteket, tényleg olyan kis békés babának látszik, majd ha kibújik akkor is legyen ilyen békés.
Biztos sokat számít az, hogy 9 hónapot táppénzen töltöttem.

Háztartási gépek, nekünk mindenünk más:
Hütő:indesit a legnagyobb egyajtós amit lehet kapni a piacon, alul mélyhűtős.
A mosógépem a régi hajdú, azon szoktam nevetni,hogy mondják a mosópor reklámokba, hogy mossunk 30 fokon, na de az én kis gépecském tud 40-60-90 fokon azt helló.
A mosogatógép az Bosch, a tűzhely meg gorenje.
A porszívó amilyet akartam vizes tartályos, hepaszűrős csodamasina, mert allergiás vagyok a porra,(nálunk apa imád porszívózni szóval ez az ő reszortja) használat után csak kiöntöm a tartályból a koszos vizet kiöblít és kész is.
Apa mondta, hogy venni akar olyan gőzölős felmosót amit nyomnak a tvbe,mert ha a gyerek elkezd mászni, akkor sokkal jobb, hogy azzal van takarítva mint a hagyományos felmosás.
Sztem pedig nem kéne ennyire védeni, muszáj némi mennyiségű koszt megenni amíg felnő.

Magzatvíz elfolyás:
én úgy tudom, hogy ha nagyon megindul tényleg előre sodorhatja a köldökzsinórt, nagynénémnél is ez volt, de nála annyira folyt, hogy a fürdőlepedő is átázott.

vki kérdezte, hogy honnan tudja, hogy az magzatvíz vagy csak simán folyás-e?

A magzatvíznak édeskés illata van, bár ezt a többetszülök lehet, hogy jobban tudják.

Pénzkérdés:

én kerek perec megkérdeztem, hogy mennyibe fog ez kerülni, azt mondta a dokim, hogy hagyjam én ezzel békén ő ezzel nem akar foglalkozni.
mivel eü-s vagyok olyan furcsa érzés én sem fogadok el parát, max csokit meg kvt fogadtunk el az is ment a közösbe.
és most én dugdossam a zsebébe a borítékot.
szóval én 40-et szánok a dokinak, 10 a szülésznőnek.
Bár a bnőm is ott szült és ahogy megtudták, hogy eü-s nem fogadtak el semmit sem.
Ha nem fogadják el akkor veszek nekik vásárlási utalványt, a dokim épp most költöziködött pl.

KépKép

Kép
orsimorsi
 
 


Ügyintézés:

én úgy tudom, hogy anyakönyvit elkezdi intézni a kórház, annak az önkormányzatánál kell kiváltani ahol szülünk.
Az önk. elintézi a lakcím kártyát is, azokkal be az OEP-hez ott taj kártya, majd államkincstár, majd be a munkahelyem és papírok lead, hogy januárba kapjak már pénzt is.
De félek, hogy ünnepek előtt le sefog bagózni minket senki, ha meg késik akkor meg két ünnep között ne is reménykedjek...

KépKép

Kép
orsimorsi
 
 


Oké most lenne egy hülye kérdésem!

A baba nem tud a méhben lélegezni, mert hát mindent a köldökzsinóron keresztül kap, nem?
Meg sokszor lehet hallani, hogy pl úgy születik meg, hogy a köldökzsinór a nyaka köré tekeredett. Többen írtátok, hogyha csak úgy derült égből villámcsapásként elmegy a magzatvíz, akkor fekvés, meg mentő, nehogy előrecsússzon a köldökzsinór...

Szóval akkor most mi helyes??????

Kép

Kép
dcili81
 
 


most kaptam egy édes emailt, egy testvérpár csimpánzokról ahogy az egyik tesó belöki a vízbe a másikat és hogyan rohan oda az egész család megmenteni, annyira kedves ez a videó, ha vkit érdekel szívesen elküldöm neki mailbe

KépKép

Kép
orsimorsi
 
 


cili én úgy tudom ha csak szivárog akkor nincs gond, de be kell mindenképp menni, ha viszont zúdul akkor fekvés és nyugi és telefon a dokinak vagy be a szülőszobára, mert akkor tényleg előre sodorhatja, de sztem ne kezd ezen el izgulni, úgy kell nekiállni, hogy minden rendben lesz.
Amúgy hétfőn kérdezd meg a dokidat vagy a szülésznődet, de sztem ha simán betelefonálsz a szülészetre ott is megmondják mi ilyenkor a teendő.

KépKép

Kép
orsimorsi
 
 


Csurimuri! Nagyon ügyes vagy. Nagyon szépeket kreatívkodtál!

Kép

Kép
isarenikõ
Pécel
 
 


én ma megyek kreatívkodni, csinálok kopogtatót meg adventi koszorút, van itt nem messze egy kreatív hobbi bolt és ott tartanak minden hétvégén fogalkozásokat. minden évbe ott csinálom meg a koszurút.

KépKép

Kép
orsimorsi
 
 


Jaja holnap kell meggyújtani az első gyertyát és én nem leszek itthon... :cry: :cry:

Kép

Kép
dcili81
 
 


aida:
ha majd leszel, szóval regisztráltam de email nem jött a visszaigazolásról azóta sem.
Ha be akarnék lépni azt írja ki, hogy hibás felhasználó vagy jelszó.
meg tudnád nézni.
Viszont most mennem kell, mert még zuhi,meg átugrom anyuékhoz a kreatívkodás előtt.

ráadásul ónos eső, szóval mindenki vigyázzon magára.

KépKép

Kép
orsimorsi
 
 


Sziasztok!

Látom az éjszaka többé-kevésbe jólt telt, nem született újabb baba!

Cili: majd holnap!!!!!

Reggel nekem is voltak jóslóim, apa már borotválozott és indulni akart. Hiába, elmúltak a porszívózástól.
Lányok: a díszek dicséretét köszi!
Gabi: ez a felszívódó varrat kissé furi, ekkora differenciálást-disznóság!
bb: szorítok a hazajövetel miatt. A pénz kérdés meglepett, kezdek ideges lenne, hogy mi csak 50-et adunk a dokinak, szülésznőnek 25-öt és az kevés. Igaz kicsit bénán csináljuk, mert a doki 4,5 éve 60-at kapott, ami akkor egy kicsit sok volt fél óráért.
Tegnap mesélte a barátnőm( februárban fog szülni az ÁEK-ban), hogy a doki fél órát élt velük lelki életet a pénz miatt. Megkérte őket, ha telefonon felhívják őket az APEH-tól, vagy katonai ügyészségtől, akkor nem mondják el, hogy pénzt szándékoznak adni neki.

Magzatvíz elfolyás: én csak attól parázok, hogy mi van, ha már elfolyt? pl.tusolás közben.
csurimuri
 
 


Csurimuri! Nyugi, észreveszed! :wink:

zsebi_baba
 
 


Gabi: Gratulálok, Kristóf gyönyörűűűű! Olyan jó lenne már látni az én babámat is.

Csuri: Ez az APEH félelem, röhejes. Ha előre felkészít, akkor majd ha beidéz mondjuk a katonai ügyészség, akkor te majd az ő kedvéért elköveted a hamis tanuzás bűntettét? Ez tiszta röhej. Aki játszik a fekete zsozsóval, az vállalja be. Csernus doki is megmondja!!! :D :!:

Mondtam a páromnak, hogy lusta vagyok főzni....és elvisz pizzázni!!!!!!!!!!!!!!!!! JUHÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉ!

manna
mannababoca
 
 


Csuri ha elfolyt, akkor vagy elkezdődnek a fájások, vagy picibabád sokkal fájdalmasabban fog mozogni és azért te is biztos érzed, hogy már nem csak ógy kötyög bent a cucc :D Ne izgulj! Biztos éjszaka lesz, akkor meg felébredsz!

manna
mannababoca
 
 


Manna: ez így van, egyáltalán nem sajnálom őket (tisztelet a kivételeknek). Bevallom, hogy egy kicsi káröröm van is bennem emiatt, egyes dokikkal nagyon elszállt a ló, és pofátlanul tartották a markukat. Ideje volt, hogy besz....nak, bár biztos nem hatja meg mindet.
csurimuri
 
 


Sziasztok!!!

Gabi:nagyon édes Kristóf,és az az alvás,egyema szívét :lol: :lol: :lol: zabálni való!!!!!!

Cili:mennek a drukkok!!!!!!!!Már nem sok van hátra.

Csuri:szépek a díszek,ügyi vagy!

Pénz:3éve mikor szültem mi azt csináltuk h apa közvtelen szülés után adta oda a borítékot a dokinak,fogadott sznőm nem volt így neki nem fizettünk,csak mikor jöttünk haza,akkor vittem nekik egy csomagot.És most is így tervezzük.

Az éjjelem nekem is nagyon szupi volt egyetlen egyszer sem voltam fennt pisiszünetre,ilyen is régen volt,de tök örültem neki.De viszont este azt hittem meghalok,annyira keményedtem meg mindenhol fájt,sztem Olivér tuti megérzi az időváltozász,mert ma meg hol nagyon aktív,hol pedig meg sem akar mozdulni.... :roll: :roll:

solya051020
Káld
 
 
 


Gabi: Gyönyörű a pici fiú! :D Még1szer grat!!

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Bébic:holnap fogom megcsinálni a husit,csak még az a baj,h annyi jó ötletet kaptam,nem tudok választani közülük :roll: :lol: De még van időm holnapig

Én olyan mérges vagyok,ma voltunk megvenni a gyerekszobához a fetéket,és tegnap telefonáltunk a boltba h nekünk milyen márkájú festék kell,azt mondták van is olyan,erre mire megyünk ma h megvesszük a narancssárga és zöld színűt,kiderül h abból a márkából csak zöld van,sárga nincs.....így venni kellett egy másik márkájút,olyan bosszantó h ennyire nem képes egy ember h a telefonba megmondja h van e vagy nincs e ilyen cucc....bocsi a panaszkodásért,de annyira felhúztam magam,biztos a hormonok miatt,más különben bizti nem lennék ilyen mérges....

solya051020
Káld
 
 
 


Aida:pótoltam a képeket :wink: :lol:

solya051020
Káld
 
 
 


aida:
megjött a viszaigzolás, de hol tudom kitölteni az adataimat?

KépKép

Kép
orsimorsi
 
 


ha aida épp nincs itt akkor vki meg tudja mondani, hogy hogyan lehet kitölteni az egyéb adatokat?
vagy én vagyok a béna?

KépKép

Kép
orsimorsi
 
 


na majd visszanézem indulnom kell.majd este megnézem

KépKép

Kép
orsimorsi
 
 


Sziasztok!

Manna!

Én is kipróbáltam, azt amit mondtál a párodnak (nincs kedved főzni). Hát nálam nem jött be. Azt mondta, akkor nem eszünk. Olyan "aranyos".

Gabi
Kép
Kép
gabrielldaniell
 
 


Nagyon szépek a babaképek. Főleg a "kobold" kommentes tetszik.
Gratula az új bébikhez. Sajna most így név szerint nem tudom, azt hiszem Zsiráféknál lett meg a babó.
Én tegnap megint a végemet jártam és a kisfiam egyáltalán nem könnyítette meg a helyzetem. Sajnos nálam is el-el szakadt a cérna. Azt hiszem MÁGI te írtad, hogy neked sincs már annyi türelmed. Hát már nekem sem.
Ma is folytatódnak a fájások, de semmi rendszeresség nincs bennük.

Gabi
Kép
Kép
gabrielldaniell
 
 


Sziasztok!

Már alig vártam, hogy rosszcsont kisfiacskám ideengedjen végre a géphez... olyan izgi mindig bekuksizni, hogy "na történt valami"?

Zsiráf! Gratulálok Laja babához! Sok tejecskét és gyors növekedést nektek!

Gabi! Kristóf gyönyörű baba! Mégegyszer gratulálok! Apának is :)

Szemérem és keresztcsont fájósok, járni alig tudók... találtam egy tök jó alvási pózt... kicsit fura, de működik, nem is fájt reggelre a csontozatom... :) szóval félig hát és oldalfekvés, felső láb szülési poziba felhúz... nekem annyival bonyolódott a helyzet, hogy a nyakamat viszont kicsavarva teljesen oldalra kell fordítani a fejem, hogy kapjak levegőt az orromon! De végre egy pisiszünettel végig aludtam az éjszakát 2 hete először! Szóval próbáljátok ki!

most pedig megpróbálok visszaolvasni...

Lilypie Kids Birthday tickers\




Lilypie Kids Birthday tickers




Lilypie First Birthday tickers
bkatalin
 
 


Csuri: hát igen, mókás dolog, hogy nem használhatják egységesen a felszívódó varratot... És ne aggódj, már azt is észreveszed, ha csak szivárog a magzatvíz :wink: Ha meg elfolyik, azt tuti...
Az APEH-es para dolog meg egy szemétség...
És hihetetlen jó dolgokat kreatívkodtál :)

Trombi: én szívesen találkozom a dokimmal utoljára varratszedés nélkül is, sőt... :lol:

Kép

Kép
gabilany79
 
 


Mush! Nekünk Indezit felültöltős mosógépünk van. Nagyon szuper, szépen mos, gazdaságos, és mivel nem kell elöl betuszkolni a cuccost, ezért kényelmes (főleg most nagyon jól jött, hogy nem kell hajolgatni), ráadásul nem a legdrágább fajta. Nekünk annyira bejött ez a márka, hogy a családban ez a hatodik ilyen gép, és mindenki elégedett vele.
A kutsusod nagyon helyes volt, bár én valszeg nagyon megszeppennék, ha az ő méreteivel odaülne mellém! :)

Óvári szelet: karaj husikat besóz, forró olajban megforgat, hogy kicsit megsüljön kívülről. Utána hőálló tálba letenni a szeleteket. Minden szeletre kell tenni a következő kutyulékból: hagymát dinsztelsz, azon a megtisztított, apróra vágott gombát megpirítod (gomba ki is maradhat) sonka, vagy füstölt szalonna darabokat teszel hozzá (én bele szoktam tenni egy pici ételizesítőt, sót, borsot és őrölt köményt). A kutyulék tetejére minden szeletre egy szelet valamilyen sonka (felvágott), arra tejföl olyan 2 cm vastagon (nálatok ez pótolható egy kis francia creme fresche -sel, azt kb hasonlít rá) és a tejföl tetejére jó vastagon nagyra reszelt sajt (szerintem ementálival a legjobb). Az egész be a sütőbe, és amikor a sajt megpirul a tetjén, kész a husi. Krumlipürével vagy krokettel isteni :)

Ja és mindenkit visszajelöltem iwiw-en, plussz bejelöltem még sokatokat! A beazonosítással még gondjaim vannak :oops:

Lilypie Kids Birthday tickers\




Lilypie Kids Birthday tickers




Lilypie First Birthday tickers
bkatalin
 
 


Csuri: nyugi, mi is úgy 50 körül szánunk a dokinak adni. Végül is több helyen hallottam, hogy a magánrendelési tarifa 10-szeresét "illik" adni. Na mivel ott 5 ezret fizettem, így ez jön ki. Fogadott szülésznőm nincs (itt nem is lehet), de majd a nagynénémet megkérdezem, hogy mit szoktak adni. Ő bennfentes, jobban tudja. Mondjuk múltkor azt hallottam a dokimról, hogy ő a vele dolgozó szülésznőnek ad a "hálapénzből"!

Kati: próbálom elképzelni ezt a pózt, hát eléggé nyakatekert, de kipróbálom! :lol: :lol:

Solya: nyugodtan panaszkodj, és teljesen igazad van!!!

Húú most nekem is könnyű. Elmentünk ebédre anyuékhoz és jó fej volt, mert holnapra is főzött így nekem nem kell!!!! :lol: :lol:
Vendég
 


most olvastam, hogy sokan nem szeretik az indesitet... annyit tényleg elismerek, hogy az indesit felültöltösnél arra kell vigyázni, hogy a mosószeradagoló (amiből négy van) -ból ne egy csövön távozzon minden (mosószer is meg öblítő is), mert akkor eldugul. Ha külön külön kivezetője van akkor teljesen hibátlanul működik!

Lilypie Kids Birthday tickers\




Lilypie Kids Birthday tickers




Lilypie First Birthday tickers
bkatalin
 
 


Szasztok!

Írt Eszterke. Annyira jók az eredményei, a kisfia meg annyira nem kívánkozik még kifelé, hogy hétfőn valószínűleg hazaengedik a kórházból. Gratulál minden babásnak és puszilja a többieket is!

Habe? Voltál orvosnál? Mit mondtak?

Nekem Hunor ma nagyon aktív, szinte egész nap "dudorodik" valahol. A közérzetem nagyon jó, anyukámék hoztak finom ebédet. Délelőtt angoloztunk Zalánnal, nagyon készül a versenyre. A négyfős csapatban 3 másodikos lesz, meg ő egyedüli elsős.

Megpróbáltam aludni, de most valahogy nem ment. Nem is baj, inkább az éjszakát aludjam át. Anyukámék elmentek anyósomékhoz, Katalin napot köszönteni, Zalánt meg elvitték magukkal, így most kicsit gépezhetek.

Jó pihenést mindenkinek! Laura

Kép
Kép
szeles4
 
 


Laura az én kisfiam is nagyon aktív! Egy percre nem áll meg... :lol:

Apa nemsokára hazaér, átöltözik, aztán lassan lehet is menni... :cry:

Kép

Kép
dcili81
 
 


Cili: csak arra gondolj, hogy a kórházban már jó kezekben leszel te is és Dani is! Minden jót és remélem nem kell sokáig bent lenned. Kitartást!

Laura: köszi a híreket Eszterkéről!
Vendég
 


Sziasztok!

Zöldiék ma hazamehettek! nemsokára jön hozzánk a férje, és talán hozza a képeket is! :wink:
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?