Új privát üzeneted érkezett!

mágnes, a szobát majd elfelejtettem megdícsérni, nagyon szeretem a szivárványt igazán jó ötlet.

Gondolod kicsiboris, hogy az ember egyszercsak egy kétcsíkossal a kezében ébred, és úgy hogy az a sajátja?
Jó ez a szó, hogy vombat, csak tőled hallottam eddig. Tudjuk mit jelen?

zel, csíkok?
bbilona
 
 


Sziasztok!
Itt vagyok!Aranyosak vagytok, hogy azt irtátok, hogy jöjjek. Amint tudok jövök is és olvasgatlak benneteket.
Ágnes! Nagyon szép pocakod van. Anna is szép nagylány már.Ez az emelgetés ismerős, mert Annát nekem is vinnem kell. Sőt amióta fel-le tudna menni a lépcsőházban a lépcsőn azóta cipelnem kell a sejhaját. Lusta lemenni.
Jó neked, hogy most terhesség alatt semmi panaszod nincs.
Nekem forditva van. Annával semmi gondom-bajom nem volt, de most azért érzem, hogy ez más. A hasam is többet fájt, főleg az elején.
Boriska! nagyon édes Borka baba. Olyan képet amint egészen rajta van kaphatunk?
Trinky! Ha vásárolsz akkor semleges szint vegyél. Én is vettem már egy pici rugit babócának.
Képet most nem tudok rakni nektek, mert ugy néz ki hogy azt a programot a párom leszedte a gépről.
Majd legközelebb.
bgyöngyi
 
 


Kicsiboris!

Gyönyörű baba ez a Lujza :lol: Köszönöm a hiányolást!
Mi van a lakással?Mi költözünk :roll: Nagy a felfordulás.
Nia sok mindent eszik.Fogunk még mindig nincs :lol:
Minimál az új helyen is dominál? :lol:

Zel!

Szép a kályha :lol: Igaza van kicsiborisnak!Tessék lazítani :lol: :lol:

bbilona!

Hogy van a lelkecskéd mostanában? :lol:

Katata!

Én is elmentem volna annak idején egy szakival beszélgetni,de a Kaáliba nem ajánlották fel. Nagyon jó dolognak tartom,hogy segít a kis lelkednek.

gyöngyi!

Én is várom a képet!

Mágnes!

Nagyon cuki Anna.Hisztivel mi újság?
A szoba is nagyon szép!!!!
m. reni
 
 

 
 

hú reni, akkor szorítok a költözéshez nektek...kitartást :!: :wink:
naná, hogy hiányollak, drága barátném, jaja, minimálban próbálkozunk...csak hát az a fránya pénz...
hova költöztök? új kéró? de szupi :P :P :P :P minimál...? :lol:

gyöngyike, köszi :!: azért a képeket te sem nem úszod ám meg :lol: :lol:

ilonkám édes :twisted: YESYESYES :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Kép
kicsiboris
 
 


Sziasztok!

Ilonám! Lesznek csíkok. Apa ma kezdi felmérni őket. A hétvégén meg felépítjük a tv állványt is. Már kb egy éve kész van a terv. Méretarányos ihaj tervet szerkesztettem neki. Az összes lakberendezői tanulmányom ismereteit összeszedve. Szóval épített, téglalábakon álló tv és egyéb állvány lesz. Még az akvárium is beleférne. Csak ott most a kályhától nem lesz jó helye.

Kicsibé! Jó ritkán jössz, kár. Nagyon édes Borka. Pusszantom.

Renikém! Nia képek???? Tartozol!!! Költöztök? Nem irigyellek. Mi itthon nézünk úgy ki, mintha költöznénk. Úúúútálom már! Nagyon utálom az átalakítást, a port, meg a kupit, meg az egészet.
Tegnap este ültem le a lépcsőre és mondtam apának a nappalit nézegetve, hogy ugye Lukács szobája kész lesz, mire megszületik?! Ha csinálhatnék én is valamit, már annyi mindennel végezhettünk volna. De le vagyok tiltva.
Az is igaz, hogy Lukács a fő irányító. Ő tilt le simán. Ha valami nyüzsgés nem tetszik neki, bekeményít, hogy anya pihi, akkor pedig nincs kecmec.

Kép
Kép
Kép
zel
 
 


zelem te aranyvirág :lol: most azért már jövök én rendesen :lol:
na szóval: irtóra örülök, hogy le vagy tiltva az emelgetéssel, az az igazság, hogy Borkánk hamarabbi kibújásáért kicsit szerintem én is tettem...emelgettem a festés előtt+után...vigyázz magadra!

Kép
kicsiboris
 
 


Kicsiboris!

Hát igen az igazi minimálhoz,mi nagyon kicsi emberek vagyunk
anyagilag :oops: De azért próbálunk kihoz a lehető legtöbbet!
Köszi,te vagy az én egyik tűnemémyes virtuális barátném :lol:
Nia nem marad meg a babakocsiba :twisted: Mitévő legyek?
Nem ház,csak lakás ,de nagyobb,és jobb!!!Ha meg van a felújítás meg minden akkor rakok fel képet :wink:
Majd megyünk Pestre összehozz hatnánk egy randit!

Zel!
Te kis sajtkukac!Biztosan minden szép lesz.
Igen költözünk!!!!Majd teszek képet!A boltban mizu?
alkalmazott??

Ja képzeljétek -14kg nál járok!!!! :lol: :lol: Kép
m. reni
 
 


folyt köv Kép Kép
m. reni
 
 


Sziasztok!

Hát......... most olyat teszek, amivel még várni akartam, de én is bízom és nem parázok már annyira. Mágnes is megerősített ebben.....

Mi is babát várunk és ma töltöttük a 9 hetet. Nekem kicsit nehéz, mert sajnos nem sikerült fogyni és a Dávid 13.5 kg és persze most, hogy nem kéne, folyton fel kell venni. Anyás lett. Állítólag ők ezt is érzik. Nagyon féltem, hogy baj lesz ezért sem mertem írni. Most kaptam kúpot is, amit Dávidnál nem. Más bajom nincs, talán többet émelygek, mint a fiammal.
Ezért sem vagyok aktív látogató, mert leteszem és megyek én is az ágyba. Most is azt teszem, ha ezt befejeztem. Ugye apuka nincs minden nap.... már azon töprengek, hogyan fogom a 2 gyereket intézni. Erre mondja a barátnőm ne vakard ami nem viszket.

Mágnes!
Én hiszem ezeket és nagyon érdekel az ezoterika is. A gyerekek 3. szeme nyitott, csak ahogy növekedne sokan elvesztik a képességüket. És valóban mindent megéreznek!
Karácsony fele pláne 24.-én meg sok az angyal.....
Örülök, hogy ilyen jól bírod és nem egy anyukától hallottam ugyanezt, remélem nálam is így lesz.

Boris!
Szinte minden eszik már a Dávid, amit szigorúan nem szabad adni, azt nem adok. Dávid is akaratos, de nem engedünk dolgokat..

Ilona!
Múszály dolgozni.... szeretem is csinálni, a másik meg nagy a vendégköröm és igen befolyásos emberek a többsége. Sokat segítenek és nagyon toleránsak, csak legyen hajuk :lol:
Persze a pénz is jól jön, de inkább a lelkiismeretem miatt csinálom.
Aztán mi lesz, azt már én sem tudom, ha 2 gyermek anyukája leszek, de ez a része nem is érdekel. Takarítani mindig kell....

Reni!
Gratula a szép lányhoz és a 14 kg.-hoz! Ügyi vagy. Mi a módszered?

Megyek lányok pihizni :wink:

Odry

Kép

Kép
odry
 
 


Sziasztok!
Igérem lesz majd kép.
Zel! Igaza van a lányoknak. Csak óvatosan azzal az emelgetéssel, pakolással.
Első babánál ez egy picit veszélyesebb.
Annával én is ablakot tisztitottam és függönyt mostam. Másnap megszületett. Most a második terhességnél azt mondta a doki, hogy mivel kivédeni nem tudom Anna emelgetését nem gond, de azért óvatos vagyok én is.
Reni! Nia nagyon édi. És azok a nagy szemei. Szép!!!
Képzeljétek tegnap Annának megrendeltük a szülinapi tortáját. Amugy jövőhét végén tartjuk.
Nem tudom ismeritek-e azt a mesét, hogy "Fifi virágoskertje" na abból lesz a Fifi viráglány feje. Majd rakok fel képet.
bgyöngyi
 
 


Odry! Gratulálok!!! És vigyázz magadra/magatokra!!!
Amit irtam Zelnek neked is azt irnám.
bgyöngyi
 
 


odry, hú de jó titoktartó vagy! :D Megértem, hogy nem akartad elkiabálni, de hogy ezt meg mi miért nem éreztük meg :D Örülök ezerrel, hogy lesz tesó! Kettő gyerekkel + a fodrászat, :shock: nem leszel semmi ha azt győzni fogod, akkor te leszel a világ egyik csodája :D . És igaza van a barátnődnek ezzel a viszketés dologgal, bár ez a mondás nekem új, de igen passzol.
Ne aggódj, és vigyázz magadra!

zel, micsoda, :?: :?: :?: , még egy kis falazás? Megáll az eszem :D ! Ha kész a tv-állvány, befejezitek a lakberendezést? Biztosan nagyon szépek lesztek!

gyöngyi, várjuk!

reni, 14 kg? :shock: :?: Szerintem rossz a mérlegetek. Nézd csak meg! Majd ha oviból ballag, akkor jó lesz a 14 kiló. Na nem akarlak bántani félre ne értsd, de jól megnőtt a tündérkirálylány. Azokkal a szép nagy szemeivel, nekem mindenesetre tetszik. :D

katata?
bbilona
 
 


odry!

Szívből gratulálok!Nagyon vigyázz magadra

:lol: :lol:

gyönygyi!

Hogy bírod Annát cipelni??

BBilona!
Aranyos a kételkedésed a kilóimmal kapcsolatban
:lol: Bár nem így lenne.

be vallom a számokat amit még a a védönömön kívűl senki nem tud!

118kg val szültem Niát!!
100kg val jöttem haza a korházból
86kg vagyok!Most pontosan
és még 16 kg kell fogyni!
m. reni
 
 


Odry:jajj nagyon örülök nektek! Nagyon vigyázz magadra, de hidd el, hogy ha túl leszel az első harmadon, teljesne más lesz :)

Emelgetés:
Én is emelgetem Annát, ő 11 kiló nincs még, de azért mostmár érzem, hogy nem mindig tetszik Bencusnak.. Azzal nyugtatom magam, hogy 2 hete még teljesen zárt voltam, bár mostanában eléggé feszít, fáj lent, reémlem nem a tágulás miatt.. De nem tudom Annától megtagadni,hogy odabújjon, ha rossz passzban van, mikor tegnap is úgy ébresztett, hogy odabújt, átölelte a nyakam, és közölte, hogy: szeretlek Anya!
Egyébként arramindig ügyelek, hogy sosem azt mondom neki, hogy a tesó miatt nem lehet ,hogy felvegyelek, csak annyit mondok, hogy nem bírlak, vagy fáj a pocim..

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


odry drága kismama :!: :!: :!: :P :P jajj nagyon örülök, hogy elmondtad :D és had kívánjak neked egészséget, és sok-sok örömöt a tesókához és a megszületéséig minden jót és szépet:lol:
nem csodállom amúgy, hogy óvatos voltál, de mostmár akkor élvezd a jó dolgait is léccilécciléccci!!!

reni, na majd akkor összegyüvünk ha már mi is megállapodunk végre-végre...
de a Nia....nem is tudtam, hogy már áll!!! jár is? nagyon irígykedem :wink: mikor állt fel először? Lujzim nagyon lusti, csak üldögél..jajj és boldog 9. hónapot Niának!!

gyöngyike látni akarom azt a tortát :lol: :lol: :lol: húú és így szalad az idő...Anna már nagylány :P
piciboris
 
 


boriskám:
hová tűnt a neved??? :shock:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


mágnes, muszály volt 'megváltoznom mert az ímélcím még a régi céges mélcímvolt, és tök ciki ha odamennek a babanetes levelek 8) :lol: de azért boris maradtam :wink:

reni, 14 kiló mínuszvóban vagy? nem semmi, hogy csinálod? nekem 3 hónap alatt 6 kiló ment le, de nagyon nehéz...
piciboris
 
 


nekem meg 8 hónap alatt 4 ment fel.. :roll: :wink:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


bocs..minuszban
piciboris
 
 


kicsiboris!

Mágnes!

Az nem sok a 4kg!ügyi vagy! :lol:

Kicsiboris!

A titok szinte semmi szénhidrát!
Azért még mindig vágó súlyba lévő kismalac vagyok :lol:
A randit majd megbeszéljük :lol:
Nia 8 hónaposan állt fel!Most gyakorolja a kapaszkodás nélküli állást :lol: Borka majd behozza az állást! :wink:
Hány foga van Lujzának?

Köszi a hófordulós köszöntést :lol:

csajok Nia nem marad a babakocsiban meg mitévő legyek???
m. reni
 
 


odry!

Te most ne diétázz!A bébi a legfontosabb!! :wink:
m. reni
 
 


Sziasztok!

Lányok! Be kell valljam, hogy egy csomó dolgot, amit eddig simán megtettem, másra hagyok, megkérek valakit, stb. A legtöbb amit emelek, az max fél vödör vizecske, amivel felmosom a konyhát. De van, amikor a mozdulat, ahogy felmosunk nem esik jól a pockomnak és hagyom a francba. Lehet, hogy most kényesnek tartotok, de Lukács az egy esélyünk a saját babára. Nem fogom kockáztatni semmivel!! Szóval nem emelek, nem építek, festek, falazok. Én a brigádvezető vagyok! :lol:

Odry! Nagyon örülök a kistesónak!

Ilonám! Ja, a nappali akkor kész lesz. Már csak Lukács szobácskája van vissza. Oda a hungarocell borítást és a tapétát kell csak felrakni. Vagy lefestjük. Majd még kiderül. Aztán be is kell bútorozni.

Reni! Nia egyre szebb! Köszi a képeket!

Mágnes! Ti is nagyon szépek vagytok! Ennyire szereti Anna a sonkát? Az tök jó! 4 kilót híztál a nagyfiaddal? Én már 7,5-nél tartok. De ami érdekes, azt mondják, csak a pocimra meg a cicimre nőttem, kicsit popsira, de hátulról nem is látszik, hogy babás lennék. Jókat derülök ezen, mondom, hogy hátulról azért nem vesznek észre semmit, mert a pockom elöl hordom.

Kép
Kép
Kép
zel
 
 


Sziasztok!

ODRY
Gratulálok a kistesóhoz!

ZEL
Én még viszonylag új vagyok, hogy érted azt, hogy az utolsó esélyetek Lukács! Amúgy véleményem szerint ha nem lenne utolsó te akkor se kockáztass semmit, maradj szépen a popódon!

RENI
Nagyon szépek vagytok! Gratula a fogyihoz, ha nem mondod mennyi vagy én el sem hiszem, a képen ebből semmi nem látszik!

MÁGNES
Nekem az unokahúgom szokott ilyet csinálni, beleugrik a nyakamba és kiáltja, hogy téged szeretlek a világon a legjobban!
Annyira jó érzés, gondolom ez saját gyereknél triplázódik! :wink:
Már alig várom, hogy én is érezhessem ezt!

KATATA?????

ILONA
Veled mizu??? Én már kezdek kicsit ideges lenni, pedig azt hittem jobb is lesz kicsit pihenni, de már úgy megszoktam, hogy egyik inszem után jött a másik, most meg csücsülünk a babérokon!
Szörnyű állapot! :roll:

dita75
 
 


dita, hát nem is csodállom, hogy rossz a toporgás, szerintem az egészben talán a várakozás a legvacakabb, ha tudnád, hogy mikor sikerül, könnyebb lenne kivárni :lol: :P szorítok ezerrel!!

reni, a kkor te mit eszel? hús, zőccség, gyümi oszt kész?
köszi, remélem Borka azért fog még járni valamikor :lol: :lol:
négy fogacskája van kicsi lányomnak, de szerintem jön egy újabb mert sokat nyáladzik szegénykém---
Nia kiugrik a babakocsiból? nem szeret benne lenni? lehet, hogy annyira élvezi az állást, hogy emiatt nem akar beleülni :shock: :?: :lol:

zel, na most megnyugtattál. képzeld, amikor kb ilyen korú terhes voltam, már nem tudtam felmosni, annyira nyomott a hasam a behajolásnál...jó, hogy vigyázol és sok puszi.
piciboris
 
 


Dita! Lukács a negyedik lombikkal költözött be. Tudom, mondják is sokszor, hogy meglátod, utána meg majd csak úgy babásodsz, simán. De sajnos csodából elég kevés van. Orvosilag lombikra vagyunk"ítélve", sőt ICSI-re. Ezek után spontán babában nem is reménykedek. Több lombikra nem hiszem, hogy mennék. Egy támogatott lehetőség van még, 6-700 ft -ot meg nem hiszem, hogy össze tudunk majd rakni, a bizonytalanra.

Kicsibé! Te is megnyugtattál, hogy nem én vagyok "csak" kényes a felmosással. Nekem az a jobbról-balra húzós mozdulat nem szokott jól esni, ja, meg a kicsavarás..
Kicsi csiga-bigád van Borka személyében? Az unokahugim is csíkot húz a nyálával. Neki is jön a foga.

Kép
Kép
Kép
zel
 
 


zel, ügyes fiú ez a Lukács, tudja mit szabad hagyni anyának és mit nem, különben biztosan mindent csinálnál. Vigyázz csak magadra, mi az ellenkezőjén buknánk ki!
Mi már csak a gyerekszoba :shock: Ja csak tapétázni, festeni kell, meg berendezni :shock: :? , jaj hát az meg van pikk pakk, a hétvégéket számolva 2-3 elég lesz! :D Jó sok melót bevállaltatok, olyan aktívak vagytok, hogy elképzelem Lukácsot amint világra jön kezében valami szerszámmal. :D

lányok, ügyesek vagytok ezzel a fogyókúrával!

dita, most tart a vizsgálatok ideje, és a köv. hónapban mehettek a dokihoz indítani a "projektet". gyorsan elszáll az a pár nap meglásd! Észre sem veszed és máris anyuka leszel!
Én szeretem az orvosmentes hónapokat, de azért megértelek, hogy pörgetnéd az eseményeket.
bbilona
 
 


ILONA
Azért valahol érzem, hogy megy az idő, mert pl. ma is ledöbbentett, hogy kb. egy hónap és már itt a karácsony, pedig szinte tegnap még nyár volt.

Épp most néztem meg a Sejtjeink 5. részét, és én a végén már nem láttam a könnyeimtől. A mi kórházunkban készültek a felvételek. Amikor a velem egyidős lány 5. lombik eredményére vártak szabály szerűen úgy éreztem magam mint ha velem történne, és az sem sikerült, elszállt minden, nagyon-nagyon sírt szegény, ők nem tehették meg hogy tovább menjenek, nem sokmindenkinek van másfélmilla a zsebében. Koncz tanárúr nagyon bíztatta őket, hogy nem szabad feladni, volt már olyan páciense akinek 10. lombik sikerült. Együtt éreztem a lánnyal, és vele együtt potyogtak a könnyeim. Végül mutatták a többi házaspár megszületett babáit, sajnos az egyik ikerterhesség rosszul végződött. A kisfiú a szülés alatt keresztbefordult és nem tudták megmenteni, de a másik baba csudaszép volt, édesen szuszogott az apuka vállán, mint egy kis csomag! Volt még egy ikres család, ott mindkét baba megszületett, nagyon szép kislányok voltak.
A végén megköszönték a házaspárok közreműködését, és kiirták az alábbi két mondatot. A dokumentum film forgatásának befejezte után fél évvel váratlan fordulat következett be. Györgyi természetes úton lett várandós. utána mutattak egy ultrahangos képet, és két nagy pocakos képet róla, hát ha addig csak sírtam azután már bömböltem, és háromszor is megnéztem, annyira a hatása alá kerültem, és akkora erőt adott nekem! Még most is majd kiugrik a szívem a helyéről! Nagyon kedves volt mindenki, és úgy éreztem, hogy nem a film kedvéért. Volt egy két ismerős arc, mint pl. a recepción a hölgy aki felvette az adatainkat. 6 évvel ezelőtt készült ez a felvétel ha jól tudom, hát semmit nem változott azóta. Aranyosan mosolygott a várakozó házaspárokra!
A biológus hölgy is nagyon kedves volt, felhozott egy csomó bíztató történetet, bár tudom, hogy ilyenkor az embernek semmi sem számít csak a saját nyomora van, a többi meg csak bagatel. Most már mindenképpen szeretném az előző részeket is látni! Nem tudod véletlenül, hogy a BMC-ben be lehet szerezni a többi részt?

ZEL
Értem már mire céloztál. A filmet és benne Györgyiék történetét ezúton tiszta szívemből ajánlom neked a kistesó gyártása előtt! :wink: :lol:

BORIS
Én úgy fogytam hogy szinte mindent ettem, csak megvoltak az időkorlátok, meg hát fontos a mértékletesség!

dita75
 
 


dita:
csak nem Norbiztál? :lol:


Ezt a sorozatot (Sejtjeink) nem láttam még... Hol adták? Vagy letöltötted?

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


MÁGNES
Norbiék a példaképeim! :wink: :lol:
Főleg a -20 kg után! :D

Az RTL-en megy. tegnap és tegnapelőtt is volt egy rész, ha jól emlékszem 29-én szombaton is lesz, de nagyon hülye időpontban éjjel kettőkor, úgyhogy felvettem tegnapi részt videora! Ajánlom mindenkinek!
Ez a lány lesz a példaképem -Norbiék után :wink: :lol: - mert nem adta fel, és a + energiákat gyűjtötte magába, így sikerülhethetett.

Katám
Neked is meg kéne nézned! Volt róla szó, hogy agyturkásznál is járt akitől kapott egy kazettát, azt hallgatta mindennap és végig mondogatta a hang, hogy meg tudod tenni, képes vagy rá, stb.... gondolom a végén már belebeszélte a babát!
A poz. gondolkodás ereje! Hihetetlen nem?

dita75
 
 


Ditus!
Még Pandácskától kaptam meg a filmet. Én is végigbőgtem...
Ismerem.
Köszönöm, hogy te is bíztatsz a spontán babára. Pont ma mondta a keresztlányom anyucija, hogy "de hát tudod, hogy vannak csodák!" .
Egyelőre én vagyok a legboldogabb, hogy Lukács már itt van. Nekem ő elég csodának!!

Ilonám! Ja. Jó sok meló. Felét sem akartam volna. Néha dühös is vagyok, hogy sikerült belerángatniuk!!!! Micsoda család, mi?
Szerencsére apukám őrködik, így elég sok szabadideje van és sokat tud segíteni, akkor is ha párom nincs itthon.

Kép
Kép
Kép
zel
 
 


ZEL
Neked megvan az egész? VHS vagy DVD?

Persze hogy elég, egy baba is baba, de azért én akkor is remélem nálatok lesz ott még kistesó! Nem is egy! :wink:

dita75
 
 


Dita:
Akkor sorstárs vagy :) Nekem Norbival 16 ment le :)

hehe, mi már a harmadikról beszélgetünk Apával, de mondtam, hogy csakis úgy, ha min. 4-5 év múlva . Nem játszunk orgonasíp effektust... :? :wink:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a jó kívánságokat és azt is, hogy nem nehezteltetek rám, amiért nem árultam el rögtön.
Aranyosak vagytok! Puszi!

Mágnes!
A próféta szóljon belőled.... szokták mondani :lol: Egyébként már könnyebb. Én is figyelek arra, hogy ne azt mondjam, hogy a tesó miatt nem. Bár én még nem utasítottam el. Szoktam neki mondani, hogy adjon puszit a tesónak és olyankor lefejeli a hasam és nyom neki egy csókot. Anna beszél már? Szokott a Bencééről érdeklődni? Azért más, ha lány az első, hiszen ők jobban babáznak.

Na majd folytatom, mert Dávid nem engedi......

Kép

Kép
odry
 
 


Újra itt, apuka át vette :lol:

Ilona!
Nem igazán szeretnék dolgozni, mert a gyerekekkel akarok lenni. Most is inkább a fiammal lennék, mint tupíroznék.... Jó vannak akiket szívesen csinálok, viszont sokan vissza jöttek és ez így , na meg majd amúgy sok lesz. Viszont már, januártól elkezdeném leszámolni a naggyát, de most az a bajom nincs kinek. Remélem találok valakit aki ügyes.

Reni!
Nem is fogyóznék ..... gondoltam majd oda figyelek és nem eszek annyi szénhidrátot, na de mivel émelygek csak is azt kívánom, na meg a csokis tortát... szóval ez van. Remélem ha eltelik a 3 hónap ez is alább hagy és birok enni normális kajákat.

Boris!
Írsz nekem emailt, mert szeretném az új email cimedet is tudni, persze ha megadod, mert a képeket csak Te tudod nekem feltenni... Köszike!!!

Na megyek egy kicsit dolgozni :shock:

Odry

Kép

Kép
odry
 
 


odry, reméljük találsz valaki ügyes, lelkes kollégát! Hát nem furcsa, hogy ez ilyen nehéz? Mikor csak a készbe kell szinte beleüülni?

dita, én a Sejtjeinket moziban láttam egy részben,és tuti van DVD-n, vagy kazettán is. Megható mind, és életaszagú. Én még akkor láttam, amikor a gyerektéma szóba sem jött nálunk, most biztosan más szemmel nézném. Választottál már orvost (gondolati síkon)?

zel, azt hiszem tényleg jó kis családod van, természetesen teljesen pozitív értelemben. Nagyon sokat segítenek benneteket, nektek.

mágnes, ugye akkor jó nagy az kecó? 3 gyereknek van biztosan térigénye rendesen :D .
bbilona
 
 


ILONA
Nem tudok dönteni, esetleg segíthetnél! De konkrét érveket kérek! :wink: :lol:

MÁGNES
16 kiló??? Norbi egy Isten! :wink: :lol: :lol: :lol:
Jut eszembe nem vagytok ti egy kicsit telhetetlenek?! :wink: :lol: :lol: :lol:

dita75
 
 


csajok, hogy lehet Norbival fogyni ennyit? update?
piciboris
 
 


BORIS
Én tavaly nyáron amikor hazajöttünk Horvátországból megnéztem az ott készült képeket, videofelvételeket és azt hittem hogy lehányom saját magam szó szerint, iszonyat dagadt voltam ezen nincs mit szépíteni. Rengett a hájam, a tenger szintje sztem vagy 10 cm-el megemelkedett mikor én belecsobbantam mint egy bálna!
Akkor elhatároztam, hogy lefogyok, kiolvastam a létező összes Norbi könyvet, és hatalmas energiákat adott nekem, lendületet és erőt, hgoy elkezdhessem. De mivel akkor kezdtük a stimukat, akkor volt a laparom is meg minden egyéb nyalánkság csak az étkezésemen változtattam, hisz lapar után hiába is akartam volna ugribugrizni, örültem hogy éltem, valamint a peteérés után sem hiszem hogy nagyon jót tett volna Réka őrmesterasszony kínzódvd-je! :lol:
A könyvekben minden le van írva hogyan kell táplálkozni, és nem von meg semmit, ez a legjobb az egészben, na jó vannak tiltólistás kaják: chips, kóla, meg sok hasonló amúgy is nagyon káros cucc. Ha tornáztam volna hamarabb elérem a -20 kg-t, de én torna nélkül (bevallom közte sok elcsábulással) elértem kb. fél év alatt, hogy ennyit le tudtam fogyni.
Csak ajánlani tudom mindenkinek, és én a terhesség alatt is így fogok étkezni, mert ez egyáltalán nem fogyókúra, hisz ehetsz mindent, csak mértékkel és be kell tartani az időkorlátokat!

dita75
 
 


dita, köszi a leírást, nem semmi, akkor tényleg van valami ebben a norbi update-ban :lol: na majd utánanézek :lol:
piciboris
 
 


norbi módszerről én is csupa jót hallottam, aki csinálta annak bejött.

dita, nem tudok tanáccsal szolgálni.
Kicsi sztorim mégis van: Az utolsó inszeminációm utolsó ultrahangjánál nem volt az én dokim, a Zekéhez kerültem, ő vitte volna még továb a kezelést, de én mondtam, hogy Szűcs megállna és 2 nap múlva csinálná az inszemet, erre úgy történt ahogy én akartam. Úgy gondolom, mivel nekem alapból viszonylag hosszú ciklusaim vannak, hogy inszemekkor sosem voltak igazán érettek a petéim a repesztéskor, és talán a Zekének volt igaza, tovább kellett volna várni. Én ezért választanám inkább őt. De semmi más infóm róla nincs. Talán más fórumokon.... :roll:

kicsiboris, nagyon nehéz megszokni ezt az új nevet. Ne kérdezd miért, hiszen mindegy a név, mégis még gondolkodnom kell egy kicsit.. :roll: :D

zel, kész a tv-állvány? Csíkokkal? Őrületbe kergetünk ugye?

katata, újabb interjú? Telekegyesítés?

reni, új lakás fotók?
gyöngyi, van már programotok fotó ügyben?

sapé drága mi van veletek?
bbilona
 
 


ilonkám, bocsi ha megkavartalak ezzel a névcserével ...eddig a babanetes hírleveleket meg egyebeket a céges gépemre kaptam meg...képzelem ahogy a főnököm olvasgatni kezdte...... :twisted: :wink:

zel? milyen lett az állvány, tényleg :shock:

többiek?
piciboris
 
 


na ilonka :!: :lol: így majd biztos be tudsz azonosítani :lol: :lol:
piciboris
 
 


Sziaszok!

Kicsit eltűntem, nem volt gépem, most már viszont van megint!!! :D

Odry,
de jó, hogy jön a kistesó! :lol: Nagyon örülök Nektek!!!! :D

Kicsiboris,
nagyon édes prücsök van az avatarodon! :D

Zel,
csíkok??? :lol:

Ilonka,
interjó nem nagyon van, állás sem nagyon. Most van egy ígéretes, megint olyan, ami tök jó lenne nekem, de hát mint tudjuk, ez édes kevés... Holnap készítem el a pályázatom és küldöm el.
Te hogy vagy? Mentek majd síelni?

Kicsit lemaradtam itt, de bekapcsolódom. 8)
katata
 
 


kata, már hiányloltalak is+köszi a dícséretet :wink:
mizúúú veled? hogy lesz tovább?
piciboris
 
 


Boris,
decemberben lehet lombik! Most spontánozunk ebben a hónapban.
Jaj, nagyon édes ebben a kék szerkóban ez a csöppség!!! :D
katata
 
 


kicsiboris, igen jó lett az avatarod. Így jó lesz, memorizálom. :roll: :D

katata, na hátha ez a pályázat sikeres lesz! Remélem hamarosan behívnak!
Síelni? Férjem barátai terveznek január elejére valamit( Franciao., Háromvölgy), de oda csak fiúk mennek. Én elég béna és nyúl vagyok, így legalább nem kel velem vacakoljanak. Valami zöld, halványkék esetleg tanpályán azért egész jól elboldogulok :oops: , ahhoz képest, hogy tavaly kezdtem. A gyerekeink elsők között fognak megtanulni síelni az biztos.
Ti mentek? Esetleg Svájcba? :wink:
bbilona
 
 


ilona, de jó neked, én még életemben nem síeltem :oops: és bevallom félek is tőle, néha még egy fűszálban is megbotlok....nem hogy a csúszós havon... :P

kata, de jó, hogy még ebben az évben lesz lombikod :lol: és pont karácsony előtt :D nagyon szurkolok neked...nem is írok mást babonából....

reni, Nia még mindig babakocsi ellenes? hány foga van a kis tündérnek? képzeld Lujzinak most jön megint két foga, nemsokára 6 foggal vigyorog :lol: mikor kezdődik a lakásmizéria?
húú mi annyit variáltunk a konyhán, most végül világos zebránó lesz :wink:

zel? hogy vagytok Lukáccsal?

gyöngyike?

sapé. olyan régen jöttél...Ágota? képeket szeretnék már :lol:

babszi és tiza teljesen eltűntek...tamar is...

trin, tücsi? jucmuc? hol vagytok?
...na Borkánk nagy hintás lett...:
Kép
piciboris
 
 


Sziasztok!
Boriska! Nagyon édi Borka baba.
Küldtem neked a placi@...... emilcimre 2 képet felraknád ide?
Előre is köszike
Ilona! Még nincs program, mert párom mindent csinál a gépen csak ezt nem teszi fel. De most küldtem Boriskának képet Ő majd ha ideje engedi felteszi.
Amugy mondjuk rá, hogy megvagyunk. Én 1-2 napja picit ideges vagyok, mert babóca nem igazán akar mozogni. 1-2 rugdos és annyi. Előtte viszont ha leültem pihenni rögtön folyamatosan rugdosott. Remélem semmi gond nem lesz.
Anna változatlanul hisztis és akaratos.
Ági! EGyben vagytok még?
Domo! Rég jelentkeztél! Jól vagytok?
Trinky??
bgyöngyi
 
 


gyöngyi, mész uh-ra, hogy megnyugodj? Hányadik hétben is vagytok? Remélem ő is csak felvette a téli álmot alvó barna medve tempót, tudod elleshette tőlem esetleg!

boriska, én is be vagyok ám tojva rendesen ha síléc kerül a lábamra és még lejtő is akad. Pedig 2 telet is végigsíiskoláztam Budán. Mégis muszáj mennem a férjem szereti. Lujzi hihetetlen nagy már, és milyen helyes kis pofija van :D !
bbilona
 
 


Ilona! Ma vagyok 21 hetes. A dokimhoz holnap megyek beutalóért, mert jövőhéten vissza kell mennem a genetikaira és ott lesz Uh. De megemlitem a dokimnak holnap.
Párom is azt mondta, hogy biztosan csak sokat alszik.
bgyöngyi
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?